Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - Marduk,Zonaria,In Battle 20.1. Gala Hala
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Marduk,Zonaria,In Battle 20.1. Gala Hala

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2008 at 10:32
Ziher je Gala Hala.
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Abyss View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 512
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Abyss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2008 at 10:58
Originally posted by Freia Freia wrote:

a pol bo sigurn na metelkovi, ne v mediaparku?
 
Ma dej se Orto bar je biv prevlk takrtSmile
 
Pizdarija nas je blo nabitih uspred pa se pov italjanov pa hrvatov, uzat pa cist prazno.
 
Drgac pa nam su mi niso glih nevem kva zdej, so mi bli ucas k je biv Legion.Pa tut nov materjal mi ni glih usec.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2008 at 11:22
Meni edino tisti komad ko odšopajo đingl iz drakule sede. Mislim da je The warlord from Wallachia naslov?
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
_suzy_ View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _suzy_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2008 at 01:26
Policajske p...e so me ustavili na poti domov - tak da bo ta koncert še dodatno udaril po žepu
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2008 at 01:42
Ce je bilo zaradi alkohola, si si sama kriva. Mislim vozit pijan in pol so polcaji pizde. get the fuck outa here. Za take primere samo vzet izpit in prepoved voznje pet let.
Back to Top
_suzy_ View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _suzy_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2008 at 01:52
ni bil alkohol, 0.00 napihnila - spila eno pivo Clap
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2008 at 02:17
zakon je blo! zonaria pa marduk so sekal ;) artisan pa in battle se mi pa niso ravno dopadl...
Back to Top
Ramious View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ramious Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2008 at 08:34
Men je blo tud fajn...vsak je po svoje dobr odšpilu!
sm bil pa kr zmatran od tributa dan prej, tk da sm biu bl na izi...
www.facebook.com/Ramious

www.myspace.com/necroticofficial

http://www.firestartersmc.com/

http://www.necrotic.si/
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2008 at 10:00
Men je blo tud noro! Sam da od Tributa en dan prej nism bil zmatran (tolk), ker sm tam bil trezn, včer pa skor trezn. Big%20smile

Men osebno so Zonaria pa In Battle bli kr u redu, Marduki pa zelo u redu, sm bil prov pozitivno presenečen! Sam izbira komadov bi lahk bla za malenkost boljša, ampak vsega res ne mormo met... Matr mam razbito glavo! Big%20smile

P.S. Šufko, upam da si pol dubu svoj fotoaparat! Drgač naj pa zgnije un k ti ga je sunu!
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2008 at 10:19

Meni je pa tole bil eden najslabših koncertov ever ...

Marduk - obupen boben, super bas, Legion poseka Mortuusa vedno ...
In Battle - bend bi brez pevca bil odličen, tisti pleško je zvenel ko una pošast iz Wykked Witch
Zonaria - Hypocrisy clon v najbolj grdih outfitih...
Artysian - največji smeh v blacku ...


Edited by Ivan - 21.Jan.2008 at 10:23
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Šufko View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Saudi Arabia
Status: Offline
Points: 653
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šufko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2008 at 12:26
Ja, kot kaže je tudi mene udarlo po žepu, ker kot kaže sem "spravil" fotoaparat mimo žepa :/
Pač noben ga ni sunu, sam najdu ga je en.
Ja škoda za slike.
Mogoče je to znamenje, da nabavim kej novga ?

Zonarija u živo niti ne izgledajo tolk pozerski, so mi bli kr za pogledat.
Drugače pa ja, hvala Artisiain-om za pivoThumbs%20Up, smo se ga ubili do konca, sem še zdej pijanSmile


Edited by Šufko - 21.Jan.2008 at 12:28
Za letenje ne rabiš kril !!!
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2008 at 14:09
men ostale skupine razn marduk niso ble preveč všeč.. sploh In battle so bli obupni (zarad pevca).
marduk pa zakon :) sej mortuus ma tut odličen vokal..
Back to Top
Šufko View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Saudi Arabia
Status: Offline
Points: 653
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šufko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2008 at 14:15
In Battle so bli odlični samo ko so zaigrali tista dva stara komada, zadnji in pred pred zadnji. Že zarad tega se je splačalo pridtSmile
Za letenje ne rabiš kril !!!
Back to Top
_sabathan_ View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _sabathan_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2008 at 16:22
Vrnite šuferju fotoaparat!!!!Angry
Back to Top
Cepo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2727
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cepo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2008 at 18:23
hehehe... men je blo včeri zakon, samo ne baš na koncertu, ampak po njem, ko sva s šuferjem kolovratila do 6-ih zjutri. pa kot 2 zombija pešaka na vič! drugače pa, bendi... hja... do marduk mi je bilo najboljše to, ko so med bendi rolali megadeth - rust in peace! čeprav nisem ravno die hard marduk fan, sem z zadnjim komadom in imago mortis ter with satan and victorious weapons dobil svoje. pa bobnarja sem napadel pr wc-ju, da malo noge vadi, pa se je ful neki vn vleku, potem je pa nad mene svojega tonca poslal, ki je še bolj klobasal v 3 dni... hehehe... sm biu prav pain in the arse!
kmet večera je bil ziher tist pijani pevc od in bottle! primer ne pij pred koncertom, ker boš z govori med komadi zamoril folk!
ocvirk večera: ko so klinci kričali marduk marduk je nekdo zraven mene kričal hajduk hajduk!!! hehehe....
čakamo goatwhore v traunu (A) !!!
Clive Barker For President!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2008 at 18:30
Originally posted by Cepo Cepo wrote:

hehehe... men je blo včeri zakon, samo ne baš na koncertu, ampak po njem, ko sva s šuferjem kolovratila do 6-ih zjutri. pa kot 2 zombija pešaka na vič! drugače pa, bendi... hja... do marduk mi je bilo najboljše to, ko so med bendi rolali megadeth - rust in peace! čeprav nisem ravno die hard marduk fan, sem z zadnjim komadom in imago mortis ter with satan and victorious weapons dobil svoje. pa bobnarja sem napadel pr wc-ju, da malo noge vadi, pa se je ful neki vn vleku, potem je pa nad mene svojega tonca poslal, ki je še bolj klobasal v 3 dni... hehehe... sm biu prav pain in the arse!
kmet večera je bil ziher tist pijani pevc od in bottle! primer ne pij pred koncertom, ker boš z govori med komadi zamoril folk!
ocvirk večera: ko so klinci kričali marduk marduk je nekdo zraven mene kričal hajduk hajduk!!! hehehe....
čakamo goatwhore v traunu (A) !!!


Smile
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2008 at 18:51
Ni kaj MARDUK so spet dokazali, da sodijo med najboljše black metal bende!
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2008 at 18:54

kva a so mel setlisto iz opus nocturne pa heaven shall burn pol? :D Lih slabi res niso, sam da bi jih nekam na nevem kak vrh uvršču... vsakmu svoje sicer, spoštujem tvoj mnenje.

kaka bla setlista?
Back to Top
Abyss View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 512
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Abyss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2008 at 19:41
So bli v vrhu black metala, zdaj pa žal niso več tok. So mal upadl.

Edited by Abyss - 21.Jan.2008 at 19:44
Back to Top
Natasa View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 277
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Natasa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2008 at 20:42
Men je biu u redu koncert
Pa še pocen pulover sem kupuSmile

Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2008 at 20:54
Originally posted by Cepo Cepo wrote:

hehehe... men je blo včeri zakon, samo ne baš na koncertu, ampak po njem, ko sva s šuferjem kolovratila do 6-ih zjutri. pa kot 2 zombija pešaka na vič! drugače pa, bendi... hja... do marduk mi je bilo najboljše to, ko so med bendi rolali megadeth - rust in peace! čeprav nisem ravno die hard marduk fan, sem z zadnjim komadom in imago mortis ter with satan and victorious weapons dobil svoje. pa bobnarja sem napadel pr wc-ju, da malo noge vadi, pa se je ful neki vn vleku, potem je pa nad mene svojega tonca poslal, ki je še bolj klobasal v 3 dni... hehehe... sm biu prav pain in the arse!
kmet večera je bil ziher tist pijani pevc od in bottle! primer ne pij pred koncertom, ker boš z govori med komadi zamoril folk!
ocvirk večera: ko so klinci kričali marduk marduk je nekdo zraven mene kričal hajduk hajduk!!! hehehe....
čakamo goatwhore v traunu (A) !!!
kdo je to kričal?!!! kdo?!!!!Angry
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Natasa View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 277
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Natasa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2008 at 15:10
res, da mi je bil koncert kr uredu, sam poloverja si pa nism kupla
tko, da grdksmrt naslednic se logiri preden posiljas...   Wink
Back to Top
grdksmrt View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 882
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grdksmrt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2008 at 16:02
Ups.Cool
Back to Top
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2008 at 16:14
hihi LOL
http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2008 at 19:02
Na koncertu je bilo res ogromno srednješolskih otrok oziroma klincev...
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2008 at 19:12
Originally posted by danzig danzig wrote:

Na koncertu je bilo res ogromno srednješolskih otrok oziroma klincev...
 
Big%20smile
 
 
pa sej jih je skoz prevec na teh BM koncertih..
ata bi jih z brzostrelko odrinu vnBig%20smile
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2008 at 19:20
Ne bodi no omejen! To pa ni lepo Shocked

Tolerantni so itak ponavad sam tisti k cel lajf furajo COB in ne vidjo dlje od svojega nosa. Pa se ta je po moznosti tako kriv, da se ga niti zmodelirat ne bi dal.
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2008 at 19:42
Evil%20Smile
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2008 at 19:49
Originally posted by Šufko Šufko wrote:

Ja, kot kaže je tudi mene udarlo po žepu, ker kot kaže sem "spravil" fotoaparat mimo žepa :/
Pač noben ga ni sunu, sam najdu ga je en.
Ja škoda za slike.
Mogoče je to znamenje, da nabavim kej novga ?

Zonarija u živo niti ne izgledajo tolk pozerski, so mi bli kr za pogledat.
Drugače pa ja, hvala Artisiain-om za pivoThumbs%20Up, smo se ga ubili do konca, sem še zdej pijanSmile
 
aja šufer, si dubu pol fotoaparat? kup si kamero :]
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Šufko View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Saudi Arabia
Status: Offline
Points: 653
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šufko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2008 at 21:48
Ne nism ga dobil, sej lih to je, s tem se ni dalo zvokov dobro snemat po koncertih. Kamera je OK sam je prevelika za u žep.
Za letenje ne rabiš kril !!!
Back to Top
Cepo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2727
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cepo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jan.2008 at 10:34
eh, šufer!
kamero lažje zgubiš, pa lažje jo potem spet najdeš!
Clive Barker For President!
Back to Top
Sano rusketus View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sano rusketus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jan.2008 at 13:26
ma jebem vam tega legiona. njegov vokal je bil vedno povprečen, performance še to ne, mortuus ma vsaj svojo tehniko če nič drugega.
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jan.2008 at 16:40
Jst sam vem, da v zadnjem obdobju pri Marduk, je bil Legion... Emmm, kako čem to rečt... En navadn bajsasti brezveznik! Ja, to kr tko zveni kukr sm hotu, yep...

Še zmer pa se mu lahk klanjam za pretekle plate, to pa ja... 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,359 seconds.