Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Bathory
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bathory

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
venom View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote venom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Oct.2010 at 11:05
Call From The Grave zmaga 
D.T.P.
Back to Top
Veinz View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Veinz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Oct.2010 at 02:28
okol bobnov:
do albuma Twilight of the gods naj bi bli "naravni", nekje sm bral da je na istoimenskem prvem albumu uporabljal kombinacijo akustičnih/ritem mašine, ampak nisem tak stručnjak in tudi iz posnetkov original vinila na žalost ne morem razbrat, mi pa zveni precej naravno...

Twilight of the gods (torej 1991) je (oz. naj bi bila) samo ritem mašina, kar je trdil sam v nekem intervjuju, čeprav piše da naj bi bil bobnar Vvornth, no meni se zdi zvok zelo isti povsod, al so nucal trigerje ali je pa pač ritem mašina. Dotični album je tudi moj najljubši od Bathory (no "emotions Cry" here, I guess)

Za vmesna Bathory albuma (Octagon in Requiem) so pomoje kar akustični, od tam naprej je pa itak vse sam igral do zmagoslavnega konca...
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Oct.2010 at 06:48
aja, saj očitno blood on ice je očitno star material še iz konca osemdesetih... now why didn't you say so Cool
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.
Back to Top
Vargrim View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1158
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargrim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Oct.2010 at 19:44
ni mi jasn kak sem lahko spregledu blood on ice - sicer nisem nek bathory fan, imam hammerheart, ki je itak must have klasika (one rode to.. -> ), ampak za to pa mi res ni jasn, čista zmaga!

očitno si morm vzet še čas za twilight. začetno in končno obdobje mi pa ne diši.

----

Oče Quorthon odpusti mi ker nisem dal možnost tej več kot odlični plati. Naj bo Sveta Trojica - Hammerheart, Twilight of the Gods in Blood on Ice večno čaščena v soju odbijajočih se žarkov Valhalle.   

Edited by Vargrim - 08.Oct.2010 at 16:55
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Aug.2017 at 17:06

(še) en dober rimejk, tokrat od Brutality Thumbs Up





Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,438 seconds.