Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Tuji koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 2.7.2008 Judas Priest & Megadeth ZAGREB
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

2.7.2008 Judas Priest & Megadeth ZAGREB

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Message
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2008 at 00:13
se govori, da je tipo zbolel v trenutku ko je slišal kako slabo se karte prodajajo v Zagrebu in Beogradu.
http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2008 at 10:05
Originally posted by danzig danzig wrote:

Pač hrvati zgleda ne znajo organizirajo koncerte.Pred kratkim sem bil službeno v Istri,in nisem opazil niti enega plakata.........
Sej ni čudno če ni plakatov itd...
Pizda, si pa tut debil, su si skoz Istra ka je, razn parih mest, totalna puscava, kva bojo tm delal promocijo.

Sploh pa ja, kasna bolezn, zbolel so zarad slabe prodaje kart. Sej vids, kuko je na netu pisal de ma vnetje slepega crevesja, zdej je pa kr ze dobr in veselo nadaljujejo turnejo.
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2008 at 12:16
Razlog odpovedanedga koncerta je bila slaba prodaja kart,to sem prebral na hrvaškem metal portalu.Če je to res pitaj boga,verjetno zna biti kaj drugo!!
Lepo bi bilo,da bi prašaltali te bende na MC!!
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2008 at 13:34
Originally posted by danzig danzig wrote:

Razlog odpovedanedga koncerta je bila slaba prodaja kart,to sem prebral na hrvaškem metal portalu.Če je to res pitaj boga,verjetno zna biti kaj drugo!!
Lepo bi bilo,da bi prašaltali te bende na MC!!
A to si prebrou na forumu? LOLLOLLOL

Ti ocitno se brat ne znas, ker na temu forumu itak vsak napise svoje mnenje. Kar se uradne izjave tice bo to zmerej ostal pr bolezni, kaj se je pa zares zgodil pa itak ve samo organizator. Sam pa lahko sklepas.
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2008 at 14:19
jovo, ma če te prou razumem danes že igrajo naprej? al si bu srakastičenSmile
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2008 at 14:37
Originally posted by danzig danzig wrote:

Pač hrvati zgleda ne znajo organizirajo koncerte.Pred kratkim sem bil službeno v Istri,in nisem opazil niti enega plakata.........
Sej ni čudno če ni plakatov itd...



Slovenci si pa sploh ne upajo delat koncertaLOL
Back to Top
Ytsejam View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 21.Nov.2007
Status: Offline
Points: 697
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ytsejam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2008 at 14:53
Moja velika želja je enkrat pripeljat Judas Priest u slo. Ampak to ni glih tako kakor da bi organiziral en heavy metal night  :), že kar se tiče financ bi moral dobiti enga ki bi bil pripravljen vlagati. In bil sem na dobri poti da ga dobim, vendar bi morali koncert delati v dvorani. Ahhh pa saj ni važno, saj so metalske agencije ki imajo obilo denarja pa naj jih pripeljejo. Pa oni že vedo zakaj jih ne. Stroški so preveliki, ljudje pa nimajo več keša. Se je vidlo ko so bli maidni koliko je stala karta, pa vedi da ni bila tako draga da bi šel nekdo na dopust pol na bahame:) ehhhhh

sploh pa zakaj bi se martral in tvegal, raje se zapelješ par 100km in jih vidiš, brez mesecev priprav, brez izgubljenih miljon žiucev. Ahh

sam judas priest pa so zakon a :D


Edited by Ytsejam - 03.Jul.2008 at 14:53
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2008 at 15:51
Originally posted by Ytsejam Ytsejam wrote:

Moja velika želja je enkrat pripeljat Judas Priest u slo. Ampak to ni glih tako kakor da bi organiziral en heavy metal night  :), že kar se tiče financ bi moral dobiti enga ki bi bil pripravljen vlagati. In bil sem na dobri poti da ga dobim, vendar bi morali koncert delati v dvorani. Ahhh pa saj ni važno, saj so metalske agencije ki imajo obilo denarja pa naj jih pripeljejo. Pa oni že vedo zakaj jih ne. Stroški so preveliki, ljudje pa nimajo več keša. Se je vidlo ko so bli maidni koliko je stala karta, pa vedi da ni bila tako draga da bi šel nekdo na dopust pol na bahame:) ehhhhh

sploh pa zakaj bi se martral in tvegal, raje se zapelješ par 100km in jih vidiš, brez mesecev priprav, brez izgubljenih miljon žiucev. Ahh

sam judas priest pa so zakon a :D


Sej so bli 1991 se mi zdi v hali tivoli s Pantero in Annihilator,sam žal nč ljudi.No včas je blo še več metalcev toda folka še vedno nč.Pol veš kolk bi jih blo zdejConfused
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2008 at 17:17
Originally posted by dupli dupli wrote:

jovo, ma če te prou razumem danes že igrajo naprej? al si bu srakastičenSmile
Nazalost nism biu sarkasticn Smile To vnetje slepega crevesja (po katerem navadni smrtniki okrevamo dalj casa) je ocitno macji kaselj, saj so drugi datumi bolj donosni in tudi boljsi za zdravje Smile


In short words: ja, dons ze spilajo naprej Smile
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2008 at 19:54

Hehe, res je, normalni smrtniki v takem primeru potrebujejo operacijo.

Danes ne grem v službo, sem fasal rahitis.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jul.2008 at 01:12
Škoda da so odpali, na BYH so bli res zakon.
FUCK THE WORLD
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2008 at 19:17

JUDAS PRIEST so že bili pri nas,ma to je bilo nekje približno 1989/90(nevem točno) na tem koncertu so igrali še ANNIHILATOR IN PANTERA !! Folka je bilo tako malo za ne verjet,baje ni bilo reklame,lepi srednješolski časi....

Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jul.2008 at 16:07
stric 91 pa resBig%20smile
stara garda-ma kdo kere fotke od takrat
jst sm šele par let bl pol začel skakat okol po koncertih
se mi zdi da je blo takrat obdobje ko sm cito poslusu
naskrivaj pa BODY COUNTSmile
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jul.2008 at 20:13
Lawl.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 14:11
In zakej tipo ne bi bil bolan? Sej slepica ce ti odstranijo si u enem dnevu dveh ze dobr.

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 14:15
Preverjeno ne. Ne gre lih tko hitrSmile
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 14:49
Frenda so spustili z bolnice 2 dan po operaciji ... bwo :)

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2008 at 15:06
Mogoče,sam ne verjamem.Moja sestra je bla 1 teden.Sam je pa res,da je blo to dost let nazaj.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,469 seconds.