Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Until The Light Takes Us (movie)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Until The Light Takes Us (movie)

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Until The Light Takes Us (movie)
    Posted: 16.Feb.2010 at 02:24
http://www.blackmetalmovie.com (potreben je QuickTime player oziroma IE plug-in za predogled trailerja)¸- k'er zblojen trailer. not nastopa Fenriz pred eno belo kuliso pa ful tko zblojen gleda, pa na koncu reče "how would that happen?".
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2010 at 11:47
in je treba za to novo temo ofnat?
sam pod filmsko sceno bi dau
vosu
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2010 at 13:43
thanks za opozorilo. bom dal drugič.
LP
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2016 at 03:24
Originally posted by wrote:

thanks za opozorilo. bom dal drugič.
LP

haha!
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2016 at 03:25
Umeram.

Usta mam že do ušes. Še mal pa bom lahk 20 bobi palčk na enkrat pojedu.


Edited by Ijus - 30.May.2016 at 05:33
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2016 at 19:49
a ni to že neki let star dokumentarec? Dejansko sm ga pogledal...pa se ne spomnim prav dosti. Sam spomnem se, da me je takrat Varg presenetil, ko je relativno inteligentne metal ven .... Big smile 
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2016 at 20:06
Jah lej. Je pač odrastu, ne. Or something.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2016 at 23:30
Originally posted by Ijus Ijus wrote:

Jah lej. Je pač odrastu, ne. Or something.


ma fora je, da je on od večine [vsaj zdi se mi tko] smatran za popolnoma trapastega [v bistvu kr norega], pa imo sploh ni. Pač glede določenih stvari ima zelo extremne poglede. Se pa danes izkazuje, da so prav ti "ekstremisti" v določenih stvareh mel prekleto prav.

Zdej vsega, kar on prodaja na njegovem youtube kanalu [občasno pogledam kak prispevek] ne kupim, ampak ima pa zanimive poglede, ki jih zna utemeljit, zato mi je zanimivo občasno počekirat - na določenih topicih je pa imo 100% on point.

A je to pol ta dokumentarec? Ko se hvaiijo, da so čez slušalke snemal vokale in so si v second hand shopih namerno kao sposojal najslabše instrumente? Varg govori še iz zapora, se mi zdi?

Men je drugač mal tud pozerstva v tem "raw sound" attitude. Fora je, da mi določene blek metalske plate [kljub temu, da mi muzka ni ravno pri srcu] zvenijo dobro, čeprav so kao "raw" & "derty" - sam je razlika a si ti "rough"  hipster v studiu, kjer imajo slušalke za 5k LOL al si rough doma na metal zvoneta prištekanega direktno v sound kartico za 100 eur Big smile  pač uni sound je mel nek "charm" in imo ni bil čist tolk cheap, kokr ti early black metal hipsterji želijo prikazat.... [govorim posplošeno]


Edited by Wind Carrier - 30.May.2016 at 23:33
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.May.2016 at 01:10
Nimam pojma. LOL
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.May.2016 at 01:26
Včer sem bral tale intervju in ni blo videt, da se kaj hvali okrog tega, da je rekel v studiju, da mu dajo najcenejši mikrofon pa so mu dal slušalke z attachanim mikrofonom. Haha. LOL. Kera fora.

Sem pogledal do zdaj že nekaj videjev na YouTube, ko je bil intervjuiran v zaporu in je bil prov faca. Prou fajn mi ga je blo gledat in poslušat. Ala mu vera, da je ostal močen.

Drgač sem odprl temo Burzum v rubriki Tuja scena na tem forumu in napisal da je gnoj in debil itd. Tisti ki vedo, vedo. Ostali fuck off. Sociologija, psihologija,... in fail DNK, DNA,... simptomi in vzroki. Jebite se vsi. Cel svet se okol tega pogovarja in vrti. Teh fvck?

Prov noben noče živet. Prov vsi namerno trpijo. Da težijo in utrujajo. Kolk je hudo.

Ja koooooooolk je hudo, no? Ja vzem tisto žlico pa žri zdravila pa je. Šupki. Jebem ti rjavo barvo oči. Sploh pa črno. Porka fak. Poserte se. Pa za sabo spucite.

Dokler bomo mel vsi kurce pa pizde se ne delite kaj več. Kaj divine. Pa ne ve kaj še vse. To kar krščanstvo nekaj sanjari. "Najprej štalca pol pa kravca". On bi mel bele oči pa en spol pa že se dere Ave Marija, Amen, Živel Jezus, Hvalim Te Gospod, ... k so prov celo vesolje posral. LOL Debili.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.May.2016 at 01:28
Kao, da se bom jaz zdaj kaj sekiral. Mrš jebem ti...
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.May.2016 at 02:00
Maaaaaaarš! LOL
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.May.2016 at 02:45
Drugače Dejzi. Kar se Varga tiče je tako: on je moral nekaj hudega doživet v času otroštva. In prav ne more se tega otrest. Prav vidi se kako to vnaša v vse kar dela in reče. Drugače v osnovi je pa inteligenten, pameten, razgledan, poučen, zabaven, smešen in močan. Zaradi tega je drugačen - iz vidika manjvrednih ljudi. Vrednote veš kaj so in pol tudi veš kaj pomeni, da je nekdo manjvreden. In ravno zaradi tega iz osebnega vidika in razloga ne maram njega ker utruja. Lej. Lahko bi bil z njim močan kolega sam ga ne bi dolgo prenašal. Niti mu ne bi znal pomagat, da ga spremenim, da prebrodi to kar je doživel v otroštvu. Gledal sem njegove slike iz otroštva na www.burzum.org in se vidi nekaj. V bistvu se marsikaj vidi.

Težek je. Dolgočasen. Njegova glasba je depresivna. Jaz kot mlad nisem poslušal take glasbe. Niti je nisem poznal. Ko mi je kolega prinesel MC ali CD z Burzum glasbo jaz tega nisem maral. Potem. Kasneje. Čez nekaj let. Ko sem se začel spreminjat na slabše. Zaradi določenih faktorjev. NAjveč so k temu prispevali moji kolegi, ki sem se jih prav sistematsko vsakega posebej otresel. Ker se gredo, da so nekaj več. ... Sem full vzljubil njegovo glasbo. In prav na pogosto močno izrazil, da mi je najboljši band v metal svetu. Dejansko pa, če se spomnil, če pomislim, jaz te glasbe nisem rad poslušal. Saj sem mnogokrat poslušal njegove albume v celoti. Vendar sem vedno ob tem nekaj počel. Nikoli nisem bil skoncentriran samo na njegovo glasbo. Ima pa Varg nekaj ekstremno dobrih skladb, ki sem jih pa poslušal ala na način dedicated time. To sta na primer skladbi War in Jesu Dod. Ko mi veliko pomenita. Ki sta mi še danes zelo dobri.

Tako subjektivno gledano mi je drek. Objektivno gledano je pa svetski čovek.

...

Jaz potem tistega dokumentarca nisem gledal. Niti si nisem potem nikoli časa vzel, da bi si ga ogledal. Sem pa kasneje pogledal nekaj videov na YouTube, ko je bil intervjuiran v zaporu. In je prav v redu mi ga bilo gledat in poslušat. Je faca. Kot sem rekel v osnovi. Tako za občasno pogledat je cool. Da bi pa skoz to gledal pa no go. Torej, da bi se z njemu družil in pogovarjal.

Vidi se na primer po njegovi hoji, ko ga je kazalo v enem od teh intervjujev, ko je bil v zaporu, da mu je težko. Da mu na veliko težijo. Da ga provocirajo. Če ne očitno pa na subtilnem nivoju. To kar se skoraj vsi gredo. Ampak ljub temu mi je cool človek.

...

Pa saj v bistvu nema veze. Doma imam procentualno gledano nekje 50% reduced na dobre komade albumov, 50% pa full albume. Približno 400 full albumov pa 300 reduced albumov. In med temi 50% reduced albumov so Vargovi albumi.

The fuck. Edini band od katerega imam skoraj vse albume razen enega so Immortal. In vsi ti albumi so v folderju full. Hehe. Ja Abbath je faca, lejga. No sej. Če veš, da se je Varg družil z njim potem bi ti moralo biti jasno. In zakaj je rekel, da ne mara pravljičnih vsebin implementiranih v glasbo. Zato je rekel, da ne mara Immortal glasbe. ... No. Kar se tiče tega slednjega napisanega nisem 100% siguren, da je tako rekel. Lahko pa kdo preveri ali potrdi oziroma ovrže.

Abbath pač ni imel te težave v otroštvu. Medtem, ko Varg jo je pa mel. Sem 100% prepričan. In zato sta v osnovi podobna in sta se družila. Samo očitno Varg ljubosumi/foušira glede svobode psihe do Abbatha in je tako rekel. Saj se ve zakaj je ubil Euronymousa. Med razlogom je bila Vargova punca. Al' nekaj takega. - Bral včasih na internetu intervjuje narejene z njim. Oziroma dejstva o Vargu. Zato se ve, da je Varg občutljiva oseba. Zato ne tolerira pravljic, kao. Je v zgoraj omenjenem intervjuju rekel, da on aplicira iz knjige Lord Of The Rings mnoge stvari zaradi določenega razloga.

Drugače pa še to. Ne dolgo nazaj sem bral uradno izjavo Immortal banda glede Abbatha. Ko sem to prebral sem takoj vedel pri čem je Abbath. Tudi njega jebejo na veliko. Na subtilnem nivoju.

Sta Varg pa Abbath ta prava. Samo sta imela veliko smole. In očitno je Abbath mnogo močnejši od njega.

Jaz full zamerim Vargu, da nadaljuje to ne ekstremno glasbo v smeri še bolj drek/depresivno. Sedaj že celo žalostno glasbo dela. Kurac pol. In sem žalosten glede tega. Sam kaj naj? Dolgo časa sem upal, da se bo pobral in zaživel. Pa kakor izgleda ne bo tako.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Oct.2016 at 02:39
Haha...
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,328 seconds.