Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Orto bar
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Orto bar

 Post Reply Post Reply
Author
Message
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1087
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Orto bar
    Posted: 07.Jan.2008 at 21:10
Zanima me kaj je zj kj z Orto barom?Kako da ni nč več koncertov kokr so bli včasih enkrt na mesc?A ni biu še lan en pondelk u mescu rezerviran za koncert?Sej vem...Orto je gniu zrd lastnika, sploh pa zrd varnostnikov sam usen smo se mel pa dostkrat fino tm. Kako je pa kej na metal večerih?Sm biu letos sam enkrt s sajmonam...čist na začetku sezone pa je bla bl tugaConfused
Pa upam da nau ta debata zj zašla v splošno kurcanje varnostnikov in lastnika, ker itak vsi vemo da so čist u kurcu.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2008 at 21:42

v ortu baru sem dozivel 2 odlicna koncerta (agent steel & napalm death), ampak v moji luci bo zmeraj ostal beden zarad varnostnikov in cen!

 
 
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2008 at 21:43
aja nism prebral da ne smemo simfat Big%20smile
 
 
soriLOL
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2008 at 22:01
zakva ni več tok koncertou nevem...nazadne sm bla k so ble metal karaoke za božič pa je blo ql. drgač pa moj osebn mnenje zakaj jes ne hodm več ke...predrag pir in neušečno osebje pa sploh zj k zravn unga 2€ pira še čika nemorem pržgat, usest se tut ne da lepo kulturno za mizo če res nis tm že koj na začetku...pač ne hvala. ni to to.
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1087
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2008 at 22:27
Ja no sj se strinjam z vsemi.Sam a ni pir u pondelkih gor po 1,5€? Dol je pa men itak gadno.Kao en rock bar...my ass.Sami kvazi rockerji tm dol visijo u srajčkah belih na platnu se pa mtv vrti pol pa neki delajo reklamo kao daj orto ministrstvo za rock al kaj že...jaClap. Glede vsega osebja mi pa, k pridem mem mongoloidnih čefurskih varnostnikov pa ko si naročim pir samo lepo dol zavisi.Skrbim sam še zase pa za frende za ostalo pa....dol visi šekrLOL.
Sam je blo pa fino k so bli redno koncerti.
Žid ke si? kaj je s koncerti?Big%20smile
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2008 at 22:58
umm ne kolkr vem je pir ob pondelkih po 2€ drgač je pa 2.5€
1.5€ je pir sam še na metelkovi, bazenu pa pekarni...pa mogoče še u kšnem mejhnem kafiču. Orto je prefensi da b meu po taki ceni pir.
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2008 at 23:48
Originally posted by FINc FINc wrote:

Glede vsega osebja mi pa, k pridem mem mongoloidnih čefurskih varnostnikov pa ko si naročim pir samo lepo dol zavisi.


Najbolj fino pa je ko se dve rahlo okajeni prijateljici poljubita in varnostnik takoj tisto ki mu je manj všeč zabriše v zid in zbrca na tla.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2008 at 07:33
Uf, toliko omejenih postov zapored pa že dolgo ne ...
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2008 at 11:06
ja kukr jst vem so mel kao eni hepi avrse neki cajta nazaj pa j biu pir kao evrčk in pou, sam je blo sam en določen cajt, ne vem več točn kere ure, pol so pa tud tist skrajšal na eno uro se mi zdi - kr nekj u glavnem, orto j pač zgubu svoj čar, najprj kra, pol orto, počas gre vse u kurac, upam da bo saj metelkova zdržala, čeprou tud tm ni več tk kukr je blo...
Out of control
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2008 at 16:59
ja...po uvlejavitvi protikadilskega zakona so mel hepi hours do 23h k je biu pir po 1.5€ usak dan - se prav ne vezano na metal nighte...pol k so pa vidl da folk še prhaja so pa iz 23h prestavl na 20h
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1087
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2008 at 18:03
Originally posted by devlin devlin wrote:

Originally posted by FINc FINc wrote:

Glede vsega osebja mi pa, k pridem mem mongoloidnih čefurskih varnostnikov pa ko si naročim pir samo lepo dol zavisi.


Najbolj fino pa je ko se dve rahlo okajeni prijateljici poljubita in varnostnik takoj tisto ki mu je manj všeč zabriše v zid in zbrca na tla.
 
A si biu zravn takrt? Kreten od varnostnika se je kr neki utaknu u Tanjo.Pol je pa spizdu k so kapsi uletel lastnik je pa legou z ostalimi varkoti skup.
A js tebe poznam?Ti mene?
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2008 at 18:09
Ne, enkrat sem se s Tanjo zaklepetal čisto po slučaju v baru, sva se o čajčkih menila pa do tega prišla. Se sploh ne spomnim več kako zgleda. Če si bil takrat zraven potem si tisti ki je takrar delal na Brniku.
Če bi bil pa TAKRAT zraven pa bi varnostnik na dokaj slabo naletel ker je neupravičeno nasilje nad šibkejšimi edina stvar ki me lahko pripravi do tega da človek obleži na tleh nezavesten z odprto flaško chilija v rektumu.
Čeprav določene družbe aka BBR najemajo tudi kriminalce in se ni dobro zajebavati z njimi ker te lahko kje kdo počaka.


Edited by devlin - 08.Jan.2008 at 18:10
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1087
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2008 at 18:19
Ja enkrt sm na brnku delou.Pr rentakaru, sam ne doug.Smo tut mi hotl pol enkrt da bi kšno sceno naredl sam kurc k nas pol nebi nikol več spustl notr pa še lah bi nas mal napedenal varnostniki.Un tastar varnostnik mi pa zgleda direkt k en... nevem kako bi se izrazu...kriminalcSmileUn popušak k je ugotovu da s pametjo nebo delč pršu pa se posvoje in s pomočjo poznanstev znajde.Confused
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2008 at 18:24
tm maš sam še en vrtec

finc-kuncertow maš polno tm
ob pondelkih pa so metal najti ja
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2008 at 18:51
Orto = škifo
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1087
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2008 at 18:56
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

tm maš sam še en vrtec

finc-kuncertow maš polno tm
ob pondelkih pa so metal najti ja
 
Jah mene boli za druge koncerte.Js hočem metal koncerte u pondelkih tko k je blo učasSmile.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2008 at 22:58
amm
sej so še zmeri
severe torture,pa dew scentedec
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Phil View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 159
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phil Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2008 at 08:34
Do zdej nisem niti enkrat opazu da bi varnostniki kej napačnega naredil. VEdno so bli kulturni in komu večkrat rekl da krši pravilo (recimo en tip je na stopnicah spal in ga je lepo na izi budil in mu razložu da ne sme spat, da drugače mora ven). Ob prihodu te lepo pozdravjo in podobno.
Ne pravim da ni res kar eni pišete, sam se mi zdi da je moglo pri kakih primerih bit še kej vmes.
Enkrat je na metelkovi varnostnik eni prepovedu vstop v celico in se je pol zuni na njega drla in ga pošiljala nekam pa to.
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2008 at 08:45
Originally posted by Phil Phil wrote:

Do zdej nisem niti enkrat opazu da bi varnostniki kej napačnega naredil. VEdno so bli kulturni in komu večkrat rekl da krši pravilo (recimo en tip je na stopnicah spal in ga je lepo na izi budil in mu razložu da ne sme spat, da drugače mora ven). Ob prihodu te lepo pozdravjo in podobno.
Ne pravim da ni res kar eni pišete, sam se mi zdi da je moglo pri kakih primerih bit še kej vmes.
Enkrat je na metelkovi varnostnik eni prepovedu vstop v celico in se je pol zuni na njega drla in ga pošiljala nekam pa to.
 
Sori, ampak jst sm tut vidu, kak odnos je meu en varnostnik in to starejši dec, k je bil pa bezobrazen kot en nevzgojen adolescent brez manir...Ima svako jakih "ego"-tov, hvala bogu se pa tut kakšen normalen najde ki ve, da so dolgolasci čist u redu folk, ki dela še najmanj pizdarij (v primerjavi s kakšnimi navijači ipd...) oziroma sploh nč...SleepyLOL


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Phil View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 159
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phil Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2008 at 09:37
Originally posted by Božo IV Božo IV wrote:

Originally posted by Phil Phil wrote:

Do zdej nisem niti enkrat opazu da bi varnostniki kej napačnega naredil. VEdno so bli kulturni in komu večkrat rekl da krši pravilo (recimo en tip je na stopnicah spal in ga je lepo na izi budil in mu razložu da ne sme spat, da drugače mora ven). Ob prihodu te lepo pozdravjo in podobno.
Ne pravim da ni res kar eni pišete, sam se mi zdi da je moglo pri kakih primerih bit še kej vmes.
Enkrat je na metelkovi varnostnik eni prepovedu vstop v celico in se je pol zuni na njega drla in ga pošiljala nekam pa to.
 
Sori, ampak jst sm tut vidu, kak odnos je meu en varnostnik in to starejši dec, k je bil pa bezobrazen kot en nevzgojen adolescent brez manir...Ima svako jakih "ego"-tov, hvala bogu se pa tut kakšen normalen najde ki ve, da so dolgolasci čist u redu folk, ki dela še najmanj pizdarij (v primerjavi s kakšnimi navijači ipd...) oziroma sploh nč...SleepyLOL


Sej ne trdim da se to res ne dogaja, sam oravm da glede na lastne izkušnje nisem nič negativnega opazu, in da bi na lastne oči se mogu prepričat da res kr tko za brezveze folk napadajo.
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1087
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2008 at 11:00
Un tastr je res en mongoloid.Enkrt je Sajmonu zatežu kva si misl da hoče kr u bomberju gor.Sajmon pa sploh ni vedu da je garderoba ker tam enkrt garderoba je enkrt ni (nismo lih dost tm), pa nekej časa nazaj je šu normalno loh z ledro gor in to je tut reku varnostniku.Un pa prau ja z ledro loh z jakno pa ne.Prooooou...pa smo šli do garderobe.Itak najbol čim mn se usajat pa je.
Back to Top
Crazy Vixx View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 776
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy Vixx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2008 at 13:00
mah js mam dost slabh izkušn tm...npr. sva enkrt s kolegom en pondelk bla n pivu v ortu... pa je meu kolega nogo n stolu, je pršu en varnostnik pa ga prosu č da nogo dol, je to naredu pa se naprj z mano pogovarju in je en drug varnostnik pršu pa ga prjeu za jakno pa vn odnesu (kr ta kolega ma 50kil).. js sm sam vn laufala z njima pa je že kolega n tleg ležu unadva sta ga pa brcala po glav trebuhu povsod..pa č se ne bi js postavla pred unga kolega bi ga še kr...kreteni trapasti!!!v orto grem res sam č je kšn dobr ampk res dobr koncert drgač pa ne več!!
I'm crazy after all.......
Back to Top
Crazy Vixx View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 776
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy Vixx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2008 at 13:02
al p zanč smo tm pil pred ortom pa ne čist pr vhodu mau starn tm...pa kr pride en varnostnik pa neki č smo trapasti k se tok deremo, pa mi čist navad rečemo d gremo stran un pa se kr dere z nami...k točn vem č bi mu kdo kj reku (ni važn a tip al ženska) bi koga nalomu...kr so fukneni!

Edited by Crazy Vixx - 09.Jan.2008 at 13:03
I'm crazy after all.......
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2008 at 14:03
Jst na lastne oči še nism vidu fizičnega nasilja v Ortiću, vidu sm samo neprijaznost varnostnikov (verbalno). Ampak to kar pravite eni, FAK... Mi smo že pili pred vhodom, celo razbili flašo tam (potem je pršu en vn pa smo rekli da ne vemo nč hehe), v WC-ju sm delal že vse možno, v jakni grem vedno gor (ni šans da dam mojo jakno v garderobo)... Zgleda da imam srečo. Če so varnostniki res kr brcali po tleh tvojga frenda al pa tepli uno žensko iz zgornjega posta... To je pa res nenormalno in bi treba ukrepat proti temu.
FUCK THE WORLD
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2008 at 17:12
tanjo je en udaru na kepo ker se je žvalila z bejboShocked
se pa strinjam s faturjem.jst grem zmeri v bomberju gor.
zmeri sm pršu.
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1087
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2008 at 17:52
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

tanjo je en udaru na kepo ker se je žvalila z bejboShocked
se pa strinjam s faturjem.jst grem zmeri v bomberju gor.
zmeri sm pršu.
 
U steno jo je butu z glavo.No sej podobn.Mah sej s tistmu bombrjam je bla pomoje fora sam to da je meu un slb dan pa je vidu dva kekca (mene pa Sajmona) pa je šu težitConfused
Aja pa Tanja mu je med žvaljenjem še fakiča pokazalaLOL Sam nevem zakva...prej se je že neki usajou vano pa u uno drugo.Sam še usen nemorš babe tko grobo vn odvlečt pa jo spotoma še u steno butnt.


Edited by FINc - 09.Jan.2008 at 17:54
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2008 at 19:06
Zakaj ne? Jaz bi ji "ponesreči" še zobe izbil, da bi v prihodnje imela manj problemov pri žvaljenju.
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2008 at 19:06
Orto = Bala
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1087
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2008 at 19:36
Originally posted by Gorjanec Gorjanec wrote:

Zakaj ne? Jaz bi ji "ponesreči" še zobe izbil, da bi v prihodnje imela manj problemov pri žvaljenju.
 
Ja ti že mogoče js pa ne.
Back to Top
grdksmrt View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 882
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grdksmrt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2008 at 16:47
Men do zdaj niso še nikol nič naredili, verjamem pa, da marsikomu so.
Mi je pa zelo bedna fora z garderobo, ki je obvezna pa če maš slučajno še ruzak moraš seveda plačat 2 garderobi.
Se mi zdi kar velik špas za 2 evra vse skupi.
Back to Top
grdksmrt View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 882
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grdksmrt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2008 at 16:49
Kaj pa na metelkovi?
A so tud že kdaj komu kej naredil?
Jest delam tam 2 do 3x na teden in v petih letih še nisem videl nobene nezaslužene.
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2008 at 18:15
Originally posted by grdksmrt grdksmrt wrote:

Men do zdaj niso še nikol nič naredili, verjamem pa, da marsikomu so.
Mi je pa zelo bedna fora z garderobo, ki je obvezna pa če maš slučajno še ruzak moraš seveda plačat 2 garderobi.
Se mi zdi kar velik špas za 2 evra vse skupi.
men je to z garderobo najbl smešn da če maš ledro jo loh neseš gor k ledra kao nemore zagoret....ampak zj je pa tko al tko ta protikadilski zakon in nima kej sploh zagoret :) ampak plačat je pa še kr treba
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2008 at 18:17
Originally posted by grdksmrt grdksmrt wrote:

Kaj pa na metelkovi?
A so tud že kdaj komu kej naredil?
Jest delam tam 2 do 3x na teden in v petih letih še nisem videl nobene nezaslužene.
enmu so varnostniki par let nazaj na metal koncertu čeljust polomil. ne sprašvt zakaj k nevem
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
grdksmrt View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 882
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grdksmrt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2008 at 16:40
A u gali hali al kje drugje?
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2008 at 16:58
Originally posted by Gorjanec Gorjanec wrote:

Zakaj ne? Jaz bi ji "ponesreči" še zobe izbil, da bi v prihodnje imela manj problemov pri žvaljenju.


sam pol bi pa lažje faf*** hehe

pomoje so tist enga razbil varnostniki u gali ja
u chanel ne werjamem
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Stock View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 440
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stock Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2008 at 17:26
Varnostnik = drek v uniformiLOL
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2008 at 19:40
Originally posted by grdksmrt grdksmrt wrote:

A u gali hali al kje drugje?
hmmm ja se mi zdi da je bla gala....vem da je biu koncert od MoM pa so bli uni njihovi varnostniki
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2008 at 21:13
Originally posted by Stock Stock wrote:

Varnostnik = drek v uniformiLOL

Čudno, ko sem jaz delal kot varnostnik, mi tega nikoli ni nihče upal reči LOL
Back to Top
moser View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote moser Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2008 at 16:02
Originally posted by Gorjanec Gorjanec wrote:

Originally posted by Stock Stock wrote:

Varnostnik = drek v uniformiLOL

Čudno, ko sem jaz delal kot varnostnik, mi tega nikoli ni nihče upal reči LOL


Če je pa usak vedu d ga boš nalomu,sam č te bo narobe pogleduLOL
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,328 seconds.