Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 1.3.2007 Vrhnika:Negligence,Crossbreed,Th
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

1.3.2007 Vrhnika:Negligence,Crossbreed,Th

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Message
Aich View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 02.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 121
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aich Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2008 at 12:13
Originally posted by Bubo AfricAnus Bubo AfricAnus wrote:

Originally posted by matos matos wrote:


PS: Finc si še živ ? Sova kaj si storu s torbico k sm jo najdu v avtu ? Big%20smile
 
Kar je blo v torbic vrednega je sedaj moje, ostalo bo pa dečva dobla dons u loki k grem z vlakom v Ljubljano Tongue
 
Ja Finc je biv res ful zmeden in bogi, upam da je najdu domov oz. kamorkol je biv namenjen Clown


Ej še enkrat hvala za torbico!! (damn, morm bolj pazt nanjo)

Drgač pa super koncert, Thraw nism vidlaEmbarrassed, za Crossbreed pa Negligence pa sam thumbs up!!! Norooo!!

Back to Top
Sova View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 595
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sova Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2008 at 12:35
Ni problema! Embarrassed

Jaja Doda, Inciter, Scaffold - Zakon!! Tongue
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2008 at 12:40
Originally posted by Šufko Šufko wrote:

no pa še enihpar tko direkt:

aaaaaaaa, evil Alexx, zakon fotka Big%20smile
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2008 at 12:56
Js pa na nobeni sliki nism nikol tk kul :(
www.rkc.si
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1087
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2008 at 13:05
No js sm končno k sebi pršu.Pizda staram se in če ga 2 dni skup pijem mam pol skor 2 dni mačkaConfused Bubu Afrikanus šeenkrat hvala za prevoz in dobro družbo (tut vsem ostalim v avtu).Pršu sm domu brez problema.Sej sm biu skor čist navadn sam mal sm zaspau na poti domov pa sm biu pol zmeden k ste me zbudlBig%20smile
Sam mosh je biu pa res divji.Me je en ponesreč u glavo nabiu da so mi špegli na tla padl pa prednn sm jih uspeu najt so ble že use pohojeneConfused
Drugač pa zakon koncert.Negligence fino da ste dl cajta špilal k u Šentjurju.Totaln power!!!
Ja no pa plac je biu pa res mejhn.K ena špajzaLOLPol je pa biu razfuk k smo se drenalBig%20smileDoda zakon si tole zrihtou!!!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2008 at 15:13
Totalna gužva, nasilje v publiki in alkohol v potokih. Big%20smile Doda, kdaj bo naslednjič?
FUCK THE WORLD
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2008 at 17:29
Zdej ves kaj mors vadit LOL
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2008 at 18:13
Pa še Tenđerin & sistah sm spuznou... Embarrassed fifd pufabu.
Back to Top
_tina9 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 193
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _tina9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2008 at 18:43
Originally posted by Ruda Ruda wrote:

Js pa na nobeni sliki nism nikol tk kul :(


kaj pol ruda....je pa zato vse čare posrkala na sliki twoja popolnoma zakon odfukana majca Thumbs%20UpBig%20smile
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2008 at 18:59
no de še jst mal pohvalm...
bendi ste bli zakon...
trezna sm bla pa mi ga je komad dogajal... ke ponavad sm bl plašna ke sm trezna, ampak tokrat nism bla:)))

tud po koncertu se mi ni nikamor mudil...

doda zakon si tole zrihtov... pa upam de boš u kratkem spet kj:))
pridem 100%
.....
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2008 at 19:34
Doda, prpelji Omen, pa tudi če bo karta 50€!
FUCK THE WORLD
Back to Top
Borut View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Borut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2008 at 20:05
Kokr ste vsi že povedali, tud meni je blo totalno ZAKON, vsi trije bandi so razturali!!! Naslednjič uletim(o) spet 100%. Drgač pa mosh se mi je zdel prou kul, ni blo neki preveč nasilno al kj za moje pojme. 
KONA WORLD
Back to Top
Tyr_84 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 469
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyr_84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2008 at 21:35
Pismu še na tisti sliki ko sm je preveč...Tongue

hehe Je moglo bit lušno ja Big%20smile
Back to Top
Šufko View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Saudi Arabia
Status: Offline
Points: 653
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šufko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Mar.2008 at 07:33
Ja Doda, jst bi Megadeth, kr prpeli jih, pa še Heathen za predskupino !
Za letenje ne rabiš kril !!!
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1087
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Mar.2008 at 09:19
Originally posted by Šufko Šufko wrote:

Ja Doda, jst bi Megadeth, kr prpeli jih, pa še Heathen za predskupino !
 
Ja dej pa še Exoduse da nas ogrejejo še pred MetalmanijoLOL
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Mar.2008 at 12:08
Originally posted by Pero Pero wrote:

Evo še par fotk

pero, a to s mel prou filtr?
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Mar.2008 at 12:31
Ne, to "naravna svetloba" (beri: tema) dela. Ne verjamem v fleše. 
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Mar.2008 at 12:45
aha, se mi je zdelo, da kr neki slik ni najbl ostrih... mhm... te shtekam ja... jz mam tud rajsh pristno atmosfero... ampak sej vesh kaj pol poslushash od profesionalcu: nisi zostril na uch:))))) al pa, nobena stvar na fotki ni ostra, kar je enakovredno sfushani fotki itn... AMPAK oni lah fushajo, ker majo KONCEPT!, ki ga ti kao nimash, ker nisi profi! :)))) hihi :))) mmm... jz mam rada une s trotel digitalcem, k se ti pol she zabrishejo kaki gibi tko... pol pa mal s selektiv kolor obdelam, pa nabijem kake kontraste al pa tud ne :))) ajdi uzhivi :)))
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,297 seconds.