Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Akercocke
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Akercocke

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Hopsy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Canada
Status: Offline
Points: 1320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Akercocke
    Posted: 01.Jul.2010 at 15:10
Men osebno nekej najelpšega kar se tiče nekega extrema!



http://www.myspace.com/akercocke

AXIOM
http://www.youtube.com/watch?v=VzdFTth68pM

Heart




Edited by Hopsy - 01.Jul.2010 at 15:12
... Each morning when I awake, I experience again a supreme pleasure - that of being Hopsy ...
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2010 at 21:25
..."najprej jih nisem maral, kot nisem maral večine stvari, ki jih maram zdaj" ...no pred slabim mescem, pa mi je vzbudilo pozornost nakladanje ludi na SMN-u, češ da so akercocke najbolj popoln band v metalu in še hujši superlativi...no pa sem jim dal še 1 šanso...zdaj pa jih
Back to Top
Hopsy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Canada
Status: Offline
Points: 1320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2010 at 02:00
Res so kar blizu definicije popolnosti!
... Each morning when I awake, I experience again a supreme pleasure - that of being Hopsy ...
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2010 at 08:26
Akercocke so the shit! Zadnji dve plati sta nekaj najboljšega, kar je izšlo v "black" metalskih vodah + njihov imiđ je preveč zakon (ponavad mi grejo na jetra bandi, ki se neki trudijo z imiđem, sam oni so pa izjema :D)

I WANT TO SEE THEM Cry
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2010 at 09:16
Od Chornozona naprej men super, pa tut prvi plati bi mi bli dbest, sam ko je produkcija res slaba
 
Drugac pa, kkr povsod pravm, Words That Go Unspoken... bi mogu usak poznat, ki poslusa ekstremno glasbo.
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
MajTits View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 646
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MajTits Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2010 at 20:05
Fajni so ja! A ni bla ze nek njihova tema, ker se mi zdi, da sm lih na paranoidu za njih zvedu?
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,328 seconds.