Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid > Metal Club
  New Posts New Posts RSS Feed - škrga aka mama metal
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

škrga aka mama metal

 Post Reply Post Reply
Author
Message
dkivii View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Aug.2009
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dkivii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: škrga aka mama metal
    Posted: 21.Jul.2010 at 16:06
hm kje naj začnem...
nekaj vas je tu ki jo poznate še iz časov kra-kraja

kot ste verjetno opazili sem zadnje čase precej nedejaven,ni novih fotk,ni koncertov...po tehtnem premisleku in pa ker moja najlepšejša nima nič proti sem se odločil da obelodanim razlog moje trenutne neaktivnosti;
najlepšejši so diagnosticirali rak na dojki,tako da so moje trenutne prioritete čisto drugje
tistih nekaj,ki jo poznate tudi v RL veste da se ženšče ne bo kar tako dalo :%29 zaenkrat se počuti dobro,kemoterapijo tudi kar dobro prenaša,nobenih slabosti,še več,apetit se ji je povečal (pa tok je bla vesela da bo zdaj malo shujšala :%29 ) ,to je še posebej velik dosežek,če vzamete v obzir,da sedaj jaz kuham :%29
v glavnem to je to,ne vem v bistvu kaj bi še napisal...

aja še to: na onkologiji so sami perverzneži!!! čist vsak dohtar,ki jo je srečal jo je za joške grabil,tko da punce,če boste šle kdaj tja imejte s seboj svojga dedca!!! :%29

ex kivi (odprl nov acc,ker ne vem kaj se je zgodilo kiviju :( )
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jul.2010 at 17:19
Se majo fajn ti dohtarji za joške kadar kakšna mlajša pride... Ermm

Želim da čimprej okreva in da je rak še v začetnem stadiju, tako da bo kmalu dal mir. Kakorkoli eno do dve leti bo kar hudo. Je ne poznam ampak držim pesti zanjo.

Če imata kaj denarja odveč pa če se ti nasvet ne zdi neumen pa jo vsake toliko pelji še k Dušku Praštalu (je v Ljubljani) ki je eden najboljših Domančičevih učencev in nima takih čakalnih vrst. Čudežev sicer ne more delati ampak do določene mere lahko ublaži slabosti + bolečine. Morda pa tudi kaj več...


Edited by devlin - 21.Jul.2010 at 17:19
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jul.2010 at 17:48
go go, skrga!!
ceprou ne poznam, ful navijam zanjo.. pozitivni ostante.. mam 6 let mlajso schwessi z diagnozo multipla skleroza in sm prepricana, da sekiranje nic ne pomaga.. bolezn nas je zblizala.. je tut ona mocna in zmaga je ze nasa.. :))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jul.2010 at 18:26
če je s cajtov krakraja b jo pa zih mogla poznt - no pa sj nima veze to - želim velik velik sreče pr okrevanju, nj ostane močna še naprej!!!!in ja pozitiva zmer pomaga, tud sestrci od grafin želim vse najbol...
Out of control
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jul.2010 at 18:52
 
želim vama, da ostaneta močna in pozitivno naravnana... moč misli nikakor ni zanemarljiva ...
 
 
 
iz bolezni se lahko marsikaj naučimo in potegnemo iz tega nekaj pozitivnega... kakorkoli se to v tem trenutku morda zoprno ali nemogoče sliši... morda tudi ne na mestu ta trenutek ! (če je tako, se ti opravičujem; pa tudi tvoji deklici, če to bere; res ne vem, če je prav, da to pišem... v bistvu me je strah, da ne bo kontra efekta... sploh, ker nikogar od vaju ne poznam...
nekoč bi verjetno nekoga, ki bi mi to rekel, grdo pogledala in ga nekam poslala, danes pa lahko samo prikimam) jst sem za "te" stvari hvaležna, četudi sem od bolečin dobila grde gubice Big%20smile ampak še marsikaj drugega :)
ok, da ne bom zašla... sem pa tela to tko povedat... z razlogom...
in opora je vedno in nadvse dobrodošla :) največ pa je na posamezniku...
zato je bilo izjemno lepo prebrati   
"tistih nekaj,ki jo poznate tudi v RL veste da se ženšče ne bo kar tako dalo"         Thumbs%20Up to je kot blagoslov... predvsem za njo samo Star in njeno okrevanje... way to go !
 
kra kra... jeeeeeeejjjj... kje je že to :)) pol pa ves zjeban na šiht :PPP žid je bil tko luškan, ko je naročil pivo in na pult stresel vrečko s kovančki :))
 


Edited by mother earth - 21.Jul.2010 at 18:55
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jul.2010 at 19:05
Pozitivna naravnanost in trdna volja sta res pomembni. Obveščaj nas kako bo šlo na bolje Smile.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
dkivii View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Aug.2009
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dkivii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jul.2010 at 19:55
midva sva se v krakraju večinoma družila z čopom,židom,bedrom,srako (Unhappy),pa daisy je bil sem pa tja še tam,pa lana,lina,blacky..sicer pa sva midva bluzila na sceni že v sredinih 80ih...v legendarnem riu...

devlin v najinem primeru je glih obratno,starejša je od dohtarja LOL

grafin upam da bodo z kakim interferonom uspešno zavrli napredovanje pri tvoji litl sistrSmileSmile


Edited by dkivii - 21.Jul.2010 at 19:57
ex kivi (odprl nov acc,ker ne vem kaj se je zgodilo kiviju :( )
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jul.2010 at 23:16
Želim ji okrevanje!!! Čeprav je ne poznam, me take stvari zelo užalostijo. Upam, da čimprej premaga bolezen!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2010 at 02:28
Upam da se čimprej pozdravi in da bo vse OK!
FUCK THE WORLD
Back to Top
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2010 at 09:42
Je žalostno take stvari prebrat. Ampak držim pesti in sem prepričana, da bo vse ok. Obema želim veliko volje in sreče.
In grafinkini sestrci obvezno tudi.
Metal je muska za grde.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2010 at 12:05
+1
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2010 at 15:46
podpishem, podpishem, podpishem
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2010 at 16:36
Se pridružujem dobrim željam! Take care!
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2010 at 17:55
fala vsem za dobre zelje, tudi kiviju!! bom rekla ani, da trop metalcev navija tut zanjo.. pomoje ful dobr obcutk..
mislm, da je na momente bliznjim od obolelih tut kr tezko.. sm se kr navekala un dan.. in bla pol hvalezna, da se lahko vekam.. :) pozitiva!! :)
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2010 at 07:56
Tako je, samo pozitivno naprej in predvsem veliko ljubezni...Navijam ku nuorc...Pa čim prej jo pelji na kakšen dober koncert...Wink


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jul.2010 at 09:16
Tut z moje strani najboljše želje obema!
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
Inkvi View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 29.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 368
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inkvi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Aug.2010 at 02:46
Kiwi, sorry nism vedu, že dolg se nisva slišala tko da vedi da držim pesti da se stanje izboljša in da bo vse v redu. Pozdravi jo in ji reči da ji želim hitrega okrevanja. drž'se mi tstr!!!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,375 seconds.