Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Paypal
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Paypal

 Post Reply Post Reply
Author
Message
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1002
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Paypal
    Posted: 29.Jan.2008 at 22:00
OK, na novo tema iz prejšnjega foruma; imam eno vprašanje, če mogoče kdo ve odgovor:

Zdaj, ko je možno tud sprejemat keš v Slovenijo, me zanima, kako / kdaj se le-ta pojavi tud na bančni kartici, in ne samo na paypal računu? Npr., da mi nekdo prek paypala pošlje 100 evrov, ki jih mam potem na paypal računu. Plačujem 18., za obdobje od 10-10. Se mi bo teh 100 evrov oz. kolikor bi pač imel na paypal računu avtomatsko nakazalo na mastercard 10. ali pa 18. v mesecu, ali pa se moram kaj zmenit z banko itd.? Hvala!
Back to Top
Fix Minze View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fix Minze Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Feb.2008 at 11:30
paypal warning
 
to sem dans našel, kdo obvlada kej, ma kdo izkušnje


Edited by Fix Minze - 24.Feb.2008 at 11:31
Brez podpisa
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2008 at 08:27
ne vem no... svoje cajte so obstajale strani, k so ble kao fake paypal. js na kj tazga še nism naletu. js sicr s prejemanjem keša nimam izkušenj, bi blo pa čudn, da bi ena taka ogromna firma počela to. itak služjo miljone, jim ni treba folka ropat še dodatno. moje skromno mnenje Wink
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2008 at 11:05
Zlo velik tako velikih firm ma tak odnos ja:) Dvomm da je kdaj dnarja res dost.

Drgač pa jz tud nimam s paypalom zaenkrat nobenih slabih izkušenj pa ga uporabljam ene 2 leti vsaj no. Res pa da tud jz samo plačujem z njim:)
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,313 seconds.