Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - TV Shows
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

TV Shows

 Post Reply Post Reply Page  <1 192021
Author
Message
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Aug.2019 at 13:20

štartala je druga sezona domače serije Truplo, v kateri nastopa tudi čagombi :) 8x 20min dobre igre, humorja, in jebenga voznega parka. Prvi del že na yt.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10913
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Apr.2020 at 12:50
Nekje na netu sm prebral da bi morala bit serija Mad Men všeč tistim ki so uživali v seriji The Sopranos, probal, in res - gledam Mad Men in uživam. (-PRIPOROČAM-)

FUCK THE WORLD
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 655
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Apr.2020 at 13:28
Sem pogledal vse epizode/sezone Mad Mena...  nekak sem lahko pogledal, ampak meni osebno pa ni bil nek presežek... precej monotono... ima pa seveda tudi svoje momente...

Če bi me kdo kot fan The Sopranos vprašal, kaj mu priporočam, da je nekako v podobnem žanru, bi to bili Fargo, The Wire, Boardwalk Empire, Gomorrah, Breaking Bad, True Detective,...
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10913
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Apr.2020 at 19:59
Že pred leti sm vprašal folk kaj mi priporočajo če so mi Sopranovi top in mi je en priporočal The Wire, sm pogledal 1. del in nism mogu več. Isto Breaking Bad, že v prvem delu mi je šla na živce neumna igra, čeprav sm potem enkrat kasneje pogledal zadevo... Mad Men sem zdej pogledal do konca in mi je res top serija. Ne boljša od Sopranovih ampak je vsaj blizu. Še kakšno podobno resno zadevo s pameto igro bi pogledal...

FUCK THE WORLD
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1791
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2020 at 20:12
Netflix serije so mi kar zanimive zadnje čase. Pred časom pogledal nemško serijo Dark (3 sezone). Meni osebno super,proti koncu sicer že kar malo težka za slediti,ampak je vredno,če si scifi/mystery fan :)
Pogledal tudi vse kar sem našel od Black Mirror,prav tako zanimivo na svoj način. Obravnava se predvsem kako bi ali bodo nove tehnologije vplivale na naš vsakdan v prihodnosti,priporočam obe seriji,kdor še ni pogledal.
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2020 at 20:18
Mrbit bi če ste v kriminalnih serijah dali šanso Peaky Blinders(om). Sicer ni na nivoju Sopranovih, je pa štorija o resnični tolpi - seveda vse prirejeno za tv. 

Edited by devlin - 09.Sep.2020 at 20:19
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2020 at 20:54
Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:

Netflix serije so mi kar zanimive zadnje čase. Pred časom pogledal nemško serijo Dark (3 sezone). Meni osebno super,proti koncu sicer že kar malo težka za slediti,ampak je vredno,če si scifi/mystery fan :)
Pogledal tudi vse kar sem našel od Black Mirror,prav tako zanimivo na svoj način. Obravnava se predvsem kako bi ali bodo nove tehnologije vplivale na naš vsakdan v prihodnosti,priporočam obe seriji,kdor še ni pogledal.


Jst sm pogledal po mojem prvi dve sezoni "Dark", te, k je letos ven pršla [3?] se mi pa kar ne da. Mogoč se bom še spravu.
Kar se tiče zgodbe, mi je dobra ideja, sam ful zamorjena atmosfera - se vidi, da so Nemci delal. Taki zadušljivi medosebni odnosi LOL Uno - k se Nemci spravjo delat variacijo na "Stranger Things", pol pa rata "Dark" LOL
Pribl. istočasno kot to, sm gledal še "Counterpart". Tud neki podobnega - sci fi. Delana nekje cca 2018ish - 2019 je že tolk dark & sick, da se ravno ful vživet in uživat nisem mogel, je bla pa kul ideja.

Black Mirror sm najprej bojkotiral več let, ker mi je bla prva epizoda tolk nemarna. Pol sm se ene 2 leti nazaj končno spravu gledat in so mi večinoma ful dark, depra in sick :/ Dobre ideje, sam težko za prebavit. :( Edina optimistična je bla od unih dveh lezb. Mism, da je bil naslov : "San Junipero"-ish. Una se mi je dopadla, pa še 80s retro tematiko je mela noter + edina ni bla tolk dark.

Drugač se mi je dejansko dost dopadel Mandalorian. Vsaj nekaj od Star Wars, čeprav je pol proti koncu sezone že mal začel vodenet. Bom pogledal letošnjo sezono vseeno. Če so že vsi 3 sequeli zasmrdeli do konca, je vsaj nadaljevanka mal popravila okus Cry

Kaj več se mi ne da gledat zadnja leta. Mal me ima, da bi se enkrat spravil na novo poledat Fringe :/
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1791
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2020 at 07:20
Originally posted by Heml Heml wrote:

Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:

Netflix serije so mi kar zanimive zadnje čase. Pred časom pogledal nemško serijo Dark (3 sezone). Meni osebno super,proti koncu sicer že kar malo težka za slediti,ampak je vredno,če si scifi/mystery fan :)
Pogledal tudi vse kar sem našel od Black Mirror,prav tako zanimivo na svoj način. Obravnava se predvsem kako bi ali bodo nove tehnologije vplivale na naš vsakdan v prihodnosti,priporočam obe seriji,kdor še ni pogledal.


Jst sm pogledal po mojem prvi dve sezoni "Dark", te, k je letos ven pršla [3?] se mi pa kar ne da. Mogoč se bom še spravu.
Kar se tiče zgodbe, mi je dobra ideja, sam ful zamorjena atmosfera - se vidi, da so Nemci delal. Taki zadušljivi medosebni odnosi LOL Uno - k se Nemci spravjo delat variacijo na "Stranger Things", pol pa rata "Dark" LOL
Pribl. istočasno kot to, sm gledal še "Counterpart". Tud neki podobnega - sci fi. Delana nekje cca 2018ish - 2019 je že tolk dark & sick, da se ravno ful vživet in uživat nisem mogel, je bla pa kul ideja.

Black Mirror sm najprej bojkotiral več let, ker mi je bla prva epizoda tolk nemarna. Pol sm se ene 2 leti nazaj končno spravu gledat in so mi večinoma ful dark, depra in sick :/ Dobre ideje, sam težko za prebavit. :( Edina optimistična je bla od unih dveh lezb. Mism, da je bil naslov : "San Junipero"-ish. Una se mi je dopadla, pa še 80s retro tematiko je mela noter + edina ni bla tolk dark.

Drugač se mi je dejansko dost dopadel Mandalorian. Vsaj nekaj od Star Wars, čeprav je pol proti koncu sezone že mal začel vodenet. Bom pogledal letošnjo sezono vseeno. Če so že vsi 3 sequeli zasmrdeli do konca, je vsaj nadaljevanka mal popravila okus Cry

Kaj več se mi ne da gledat zadnja leta. Mal me ima, da bi se enkrat spravil na novo poledat Fringe :/

Hja,Dark ima en takšen svoj vibe,3. sezona mi je bila res že kar malo težka. 
Pri Black Mirror je tudi mene osebno malo odbijal prvi del,potem je pa nekako šlo naprej,čeprav je vsak del,ki ga pogledaš v bistvu zgodba zase,razen kakšna referenca sem in tja med sabo povezuje serijo. Upajmo,da bo še kaj materiala.

Mandalorian pa je vsaj mene zelo pozitivno presenetil,ker sem imel kar nizka pričakovanja,glede na to kaj so Disney "zbujenci" naredili s to legendarno franšizo. Me veseli,da so skenslali tisto feministično pošast od Kathleen Kennedy in prepustili vajeti malo bolj primernim osebkom. Za marsikaj se morajo odkupiti,tako fanom kot šefom zgoraj LOL. Femdom KK kuzla je skoraj lastnoročno uničila Star Wars franšizo. Čudim se,da ni padla pod streli kakšnega hardcore SW fana. Upajmo na dobro 2. sezono Mandaloriana.

Trenutno sem se sicer spravil gledati syfy serijo Dark Matter,ki seveda ni na nivoju zgoraj opisanih serij,je pa vseeno dobra za zabijati večere,če si scifi bebec kot jaz. 

Drugače pa,Fringe! Pogledal lansko leto. Pri tej seriji se nasmejiš že samo zaradi Walterja in njegovih izpadov. Astro! Asterix! Big smile


Edited by lord infernus - 10.Sep.2020 at 07:24
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2020 at 10:04
Tud jst sm velik sci fi bebec! LOL v bistvu meji že kar na obsedenost, edino cajta si ne vzamem več za nadaljevanke tolk, kot včasih.

Spomnil sm se na en šov, ki sem ga gledal med " kArAnTeNo" - DEVS!
Sam ena sezona. Thought proviking. Dobra ideja & vsebina!
Spet žal ful dark & depressing u pm. Pa glavna junakinja je ene tolk relatable, k random stena. Prav komi sm čakal, da jo nekdo fenta. Una gender neutral ogabna feministična milenijka....ew :(
Kljub vsemu za moje pojme vredno ogleda. Nick Offerman ga TOTALNO potrga v tej seriji! Nor igralec!

Fringe sm jst gledal sproti od 2008, ko je ven uletaval. Walter mi je bil totalno najljubši lik <3 ko bi znanstveniki le v resnici bili taki, kot Walter, bi bil največji fan znanosti <3. 2008 je blo ravno, ko svet še ni šel dokončno v kurac! Clap
Vsebinsko edino mi je Fringe uni klasični Jar Jar Abrams problem. Ful dobro začne, potem pa se popolnoma izgubi, ker si tip sproti zmišljuje vsebino in na koncu povsem zabluzi. Prvi dve sezoni sta mi bili vrhunski. Zadnja dost slaba. Podobno kot Lost.

Men je blo pri Mandalorian če nič drugega všeč to, da se vidi, da jo je delal folk, ki ima rad Star Wars. Glede na to, kaj je s Star Wars delal Rian Johnson, k se je prav izživljal nad Star Wars in nad fani, je že samo to napredek, da so zaposlili folk, ki ima dejansko rad Star Wars LOL
Ne morm vrjet, da Star Wars fani šele zdej dojemajo, da niso meli nobenega vsebinskega plana glede filmov. Filmi so bili samo medij za izražanje gender / race marxistične politike. Nič drugega.
Zdej je na dan pršl, da so si kar sproti nekaj zmišljeval. Pač Jar Jar Abrams style.
Kar se mene tiče, se je videlo že po tem, k so snemanje prvega filma najavili takoj po nakupu franšize. Lucas je prequele pisal več let. [cca od 94 do 97 - mism, da še dlje]. Kolko časa že G.R.R. paca A.S.O.I.F. knjige? Za dobro SAGO si je treba vzet cajt. Ne morš kr v 1 letu napisat dobrega nadaljevanja Star Wars sage....

Dark Matter se sliši kul. Bom počekiral v prihodnosti.
[QOTE]
In the dystopian 27th century, six people wake up on a deserted spaceship with no memory of who they are or what they're doing there. They reluctantly team up and set off to find answers with the help of a female android.
[/QUOTE]

Black Mirror se čist blago navezuje. Tko easter eggs maš v epizodah, kjer so reference na druge eizode [pozabil detajle]. Spomnu sm se še na Bandersnatch, k mi je bla itak ful zakon. Glavni junak dela na ZX Spectrum igrci LOL najbol. Sam spet dark u pm in zamorjeno :(  Sm počekiral - "San Junipero" je una ta optimistična svetla epizoda.

Lani sm gledal še Černobil. Ful huda serija. Milenijci so valda že piskal, ker realistično prikaže komunizem, v katerem sicer nikol niso živel, sam njihov prfoks za gender studies jim je razložu, da je komunizem ful zakon LOL Top serija sicer. Zelo realistična.

Še ene nadaljevanke sm se spomnu - dejansko sm se spravu nekje na začetku leta gledat uno serijo, k ena ženska nardi samomor v srednji šoli in pošle med folk neke posnete tejpe o tem zakaj se je fentala.....Tko prvi dve epizodi sta mi bli uno - "ajt, gremo gledat", na koncu sm se komi prebil skoz 1. sezono, pol pa nikakor nism mogu več. Dead Že to sm kr mal kozlal nekje na sredini sezone in začel preskakovat po 15 minutne segmente. Te Zoomerji so še hujši od Milenijcev! KATASTROFA! LOLLOL vsekakor je blo informative, kaj tej generaciji dogaja. Dizaster.

Med kArAnTeNo sm začel gledat Altered Carbon. Ful eye candy, dobro vizualno narjen. Ful BladeRunner-ish dystopia.  Sredi 1. sezone nehal gledat. Preveč vse over the top.

To je zdej po mojem res vse iz zadnjih nekaj let. Walking dead sm nehal gledat 2018. Enako Fear of the Walking Dead. Game of Thrones je konec - zadnja sezona podrtija.
Pa Stranger Things bom itak gledal, ko pride nova sezona. <3
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1791
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2020 at 17:07
Chernobyl je bil tudi meni zelo všečen,škoda,ker ne bo 2. sezone LOL
Mogoče bi kot "2. sezono" lahko uporabili dogajanje v Fukushimi? Čeprav bo verjetno treba počakati še kar nekaj časa na to,ker je celotna situacija še preveč občutljiva in preveč aktualna.

Stranger Things je ena izmed novejših serij,ki tudi ne razočara (zaenkrat),upajmo na spodobno naslednjo sezono. Sploh tisti 80's vibe v sezoni je tudi meni kul,čeprav se mi zdi,da to počasi postaja kliše v serijah in filmih,sploh kar se tiče glasbene podlage in bo verjetno počasi zvodenelo vse skupaj.

Walking Dead in Fear of the Walking Dead sicer še vedno spremljam,je pa jasno,da sta obe seriji na hlapih že kar nekaj časa.

Po Dark Matter se bom verjetno lotil Sherlocka in Narcosov. Trenutno pa se dol vleče še ogromno materiala od serije Doctor Who,vse od starih pa do novih Big smile
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 655
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Sep.2020 at 15:21
@Gašper Fatur, ja Sopranovi so top... meni je sicer bil Breaking bad dober, isto The Wire, Oz,... sigurno pa bi predlagal Boardwalk Empire (mogoče še najbolj podobna Sopranovim, pač boss mobster... odlični Steve Buschemi), Fargo, mogoče še True Detective... pozitivno me je presenetila italjanska serija Gomorrah... vsekakor je za pogledat tudi Narcos... mogoče še Dexter, tam do 3. sezone, potem je meni začelo padat... 

@lord infernus, Dark je super serija, je treba resno sledit oz. pogledat vse v enem koncu, praktično nimaam kolega, ki ne bi 50% pozabili konec vsake sezone. Če še nisi gledal, priporočam The Expanse... pa mogoče Westworld... pa zdej se je ravno začela od Ridleya Scotta Raised by Wolves... Altered Carbon še moram pogledat.... menda je solidna Battlestar Galactica... Firfly je zelo soliden... se pa marsikateri od teh serij vidi, da je budget prenizek, ker za proper CGI seveda treba nekaj dat...

....

Drugače pa drugo kar ste omenili... Chernobyl je top shit... Black Mirror, je pač ogledalo današnjega časa, tako družbe, kot vpliva tehnologije... solidno... še vedno odlašam z 3. sezono Twin Peaksa, ki je vsaj zame kultna serija...

Sem pa nekako z mešanimi občutki pogledal prvih 5 delov novega sci-serije Raised by Wolves, katere producent je Ridley Scott... prva dva dela je tudi režiral. Gleda kdo?

Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Sep.2020 at 19:13
Originally posted by Atreides Atreides wrote:

Sem pa nekako z mešanimi občutki pogledal prvih 5 delov novega sci-serije Raised by Wolves, katere producent je Ridley Scott... prva dva dela je tudi režiral. Gleda kdo?



Nope. Ridley Scottov Alien Covenant mi je bil tako slab, da me je vse minilo. Res, da sta mi Bladerunner in Alien dva od treh najljubših filmov vseh časov, a to je bilo daljnega 79-82.

Enkrat si bom vzel čas in pogledal Twin Peaks.

Battlestar Galactico sem gledal 2009. Meni se je takrat zdela ful dobra. Lo budget produkcija me ni motila. Dans se mi ne bi dalo več gledat. Ene ideje so super, samo preveč razvlečeno čez 4 sezone. Če mi kdaj zasede odklopit možgane, si bom dal gor rajši kašnega David Wilcocka in bom mel battlestar galactico na youtube. LOL
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1791
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2020 at 02:28
Atreides: Večino naštetega sem pogledal,Galactica,Firefly,Westworld so vse dobre serije za moj okus,The Expanse sem potegnil dol pred časom in pride tudi kmalu na vrsto. Raised by Wolves je v planu,bomo videli. 3. sezona Twin Peaksa je vsekakor vredna ogleda. Za moje pojme je izpadla zelo dobro,čudaška in samosvoja sezona,kar je le plus. 

Kakšen se vam zdi kaj Star Trek Picard? Deluje malo prisiljeno vse skupaj,kaj pa vem...Je bilo sicer kul videti par karakterjev iz The New Generation. Bomo videli kakšna bo naslednja sezona.


Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2020 at 11:32
MANDALORIAN - meni ni lih za dol past, je pa vseeno precej popravil okus kozlanja, ki so ga napravile 3 diznijeve polomije od Star Wars nadaljevanj...

tale moment je bil kar EPIC! Clap Heart

Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2021 at 20:04
Dol vlečem novi Masters of the Universe Netflix LGBTQ edition... LOL 4.8 ima na imdb -


baje, da je bolj na "She Man and the Masters of Woke" vse skup. LOL LOL Tisti 2002 remake je bil meni super. Takrat se levičarska politika še ni posrala na vsak kos pop kulture, kot danes.

Teela ima prav super nagravžno lezbo frizuro v trailerju LOL
THE FUCK IS THAT : DeadDeadDead that is NOT Teela - that's a dyke.


valda babe skup, pa kr ena izmišjena nigerka zraven, za dvigovanje PC kvot v TV showih LOL
 
"the sword of power was not destroyed - it was DIVIDED".....reče v trailerju..... hmmm.... vrjetno spet nov kos levaške politične propagande. Očitno se jim je ratalo posrat na še en kos klasične 80s pop kulture Clap YAY! jebeni feminizem....

Disney baje dela na nadaljevanki v Aliens universe. In spet bo šlo za neko woke politično gnojnico....

Upam, da vsaj Amazon ne bo zajebal z "Sillmarillion" nadaljevanko. Nekam sumljivo dolgo že traja snemanje in niti trailerja še nimajo, zapravli pa že miljarde... XD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10913
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2021 at 22:53
Js sm že včeraj skinu teh prvih 5 epizod in jih danes pogledal. 80s He-Man mi je itak totalno fakin zakon, 2002 prequel (al kar je že bil) mi je bil fajn za pogledat (dobro je blo narjeno kako je Skeletor nastal) ampak ne neki ful všeč. Ta nov "MOTU: Revelation" pa je tehnično ful dobro narjen, animacija itd., je tudi kar dark in bi lahko bil super, ampak je v bistvu beden. Prvi del mi je bil res zakon - dokler se Teela ne usere tam v palači in potem gre vse na dol in serija nima nekega pravega smisla (da ne dolgovezim kaj vse ne štima). Skratka: škoda, potencial je bil za ful boljšo zadevo od 2002 verzije - ampak so ga posrali.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2021 at 00:03
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Js sm že včeraj skinu teh prvih 5 epizod in jih danes pogledal. 80s He-Man mi je itak totalno fakin zakon, 2002 prequel (al kar je že bil) mi je bil fajn za pogledat (dobro je blo narjeno kako je Skeletor nastal) ampak ne neki ful všeč. Ta nov "MOTU: Revelation" pa je tehnično ful dobro narjen, animacija itd., je tudi kar dark in bi lahko bil super, ampak je v bistvu beden. Prvi del mi je bil res zakon - dokler se Teela ne usere tam v palači in potem gre vse na dol in serija nima nekega pravega smisla (da ne dolgovezim kaj vse ne štima). Skratka: škoda, potencial je bil za ful boljšo zadevo od 2002 verzije - ampak so ga posrali.


Ma jst sm sam na hitro preletel skozi vse epidoze in skor kozlal zraven :S DeadDeadDeadDead

Zdej sploh ne vem, če si upam spravit to gledat in investirat čas v to LGBTQ feministično sranje :S

Kwa je pa nagravžna Teela z uno lezbo dyke frizuro, pa kr ena črnka zraven WTF..... pa kr z Evil Lyn?! Pa kar neki se tam fajta z He Manom.... Res tista pristna feministično levičarska gnojnica.

Sami ne znajo ničesar novega ustvarit. Samo kradejo stare dragulje in jih mažejo z drekom!!!

2002 He Man je bil meni kar kul. Ravno na sporedu je bil v času vmes, ko sm pršou domov iz treninga po šihtu in potem šel v Lj na vajo, da sem še epizodo hitro vmes pogledal za "feel good" "nostaligia" vibes. Ne spomnem se detajlov vsebine, je pa bil remake po mojem, ne prequel. Mism, da so bli kar zvesti originalni zgodbi. Imam original in 2002 na HD, sam se mi ne da gledat. Včas mal preletim za vibe <3

Original He Mana sm pogledal par epizod zadnje čase, k mi jih je YT kazal v predlogih, sam je v bistvu dost bad :D Za tiste čase mi je blo noro hudo, dones mi je malo mim. Moral bi narest top zgodbo z moderno produkcijo.

Meni se je pri He Man Univerzumu vedno dopadel ta svet, kjer je bil mix mečev & srednjega veka + zraven sci fi. Nikjer drugje ni blo tega.
Ta He-Man vibe mene spominja na idejo Atlantide. Ne vem zakaj, a če bi pisal zgodbo o civilizaciji Atlantite, bi si predstavljal take fore. Mix mečev, oklepov, laserjev, tehnologije, letečih plovil, čarovnic, magije, gradov, kristalov, čarovniških palic - skratka mix starega in modernega....

p.s. HE MAN JE METAL!!!!!
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2021 at 14:06
haha, se je že začelo! LOL 4.7 rating na IMDB. Na Rotten Tomatoes spet tko gledalstvo daje oceno cca 32%, "kritiki" [aka podkupljene kurbe] pa 94%. LOOOOL 

Keri scumbag je ta Kevin Smith, ki je odgovoren za tole MOTU polomijo. 

Pred časom je ven pršou leak vsebine MOTU, ki je bil popolnoma točen. Rečeno je bilo, da He Mana sploh ni in da se cela serija suče okoli Teele + ven so začele prhajat slike tiste ostudne lezbične frizure Teele LOL In Kevin Smith je kar direkt lagal, da to ni res - iiiiin je blo res. Valda levaki vedno še lažejo zraven. Dead Kwa je nagravžna Teela z unimi mišičastimi moškimi rokami. LOL FUCK FEMINAZI SCUM! 

burn it down! 



Sem pogledal prvi del. Fak to je še huje, kot sem si mislil. What a SHIT SHOW! Dead 

Prav VSE bodo uničli! 
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1791
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2021 at 14:49
A so te fucking "zbujenci" samo za to na svetu, da uničijo vse kar je bilo včasih dobrega? A zdaj bodo s svojim neprebavljivim sranjem uničili še to legendarno franšizo iz našega otroštva? Jih polom s Star Wars ni nič izučil? Mislim fak, prav nikjer se ne moreš več izogniti teh spak in njihovega posiljevanja z njihovo pedersko filozofijo. Kako zaboga lahko zajebeš nekaj, kar je že samo po sebi lahko uspeh in ima močno fan bazo? Vse kar stari fani pričakujejo je, da se naredi nekaj spodobnega, da se spoštuje zapuščino franšize. Po Star Wars debaklu me sicer ne more nobena stvar več presenetiti in ne podcenjujem več njihove nesposobnosti. 
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2021 at 15:36
Najbolj nagravžen mi je pa uni folk, k shilla za to svinjarijo.

Prej sem skenslal naročnino na Youtube kanal enega, k je bivši meneđer He Man franšize in valda je hvalil tole gnojnico od novega PedoFlix Tv Showa MOTU Revelation. Pa kr en folk po facebooku shilla za to sranje.

Ne štekam, a to sami sebi lažejo?, al uživajo v tem, da sami sebe s pajserjem tolčejo po jajcih? Sovražijo sebe in svoje spomine na otroštvo tolk, da lahk lažejo, da je to feminacistično sranje od Revelation kao "dobro" ?! WHAT IN THE FUCK? WHY?

Pizda ne more ti bit ta jebena feministična abominacija zakon. Kwa je nagravžno. Kar Skeletor zmaga na koncu. He Man v bistvu DVAKRAT umre LOL pa kar tam, k so v posmrtnem svetu, kaže enega jebenega zamorskega nigerja, ki je bil HeManov prednik LOL Iz Princa Adama se itak vsi norca delajo. Teela je pa totalna egoistična, možačasta, fuknena bitch z naci frizuro.... WHAT THE FUCK?!

KAJ JE S TEM FOLKOM? Men prav ni jasno, od kje prihaja ta zloba, to sovraštvo do vsega, kar je bilo včasih lepo in nekaj vredno. Kwa so nagravžni. Jebeni feminizem & levica. DeadDeadDeadDeadDeadDead

PRAV VSE HOČEJO UNIČIT. DeadDeadDeadDeadDeadDeadDeadDead
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2021 at 17:08
Original 80s Teela :


2002 Teela :


OMG She's too feminine - We need to make her look like a masculine dyke!!!!

Pedoflix 2021 "Teela" :


DeadDead

WHAT THE FUCK IS THAT THING? LOLLOL




SHE MAN
AND THE MASTERS OF WOKE!!! LOLLOLLOL


Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1791
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2021 at 07:21
Heml: Tale woke Teela me malo spominja na tisto možačo v zadnjem Terminatorju, ki je še ena legendarna franšiza, katero so zbujenci uspeli dati na led. Na dolgi rok koljejo sami sebe, škoda le, da na račun takih franšiz. Banda nesposobna LOL.
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 351
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2021 at 08:40
Nisem bil nek hud fan He-Mana in za franšizo mi milo rečeno dol visi ... ampak, tole je pa res za kozlat. To posiljevanje vsepovsod z neko umetno ustvarjeno multikulti-lgbtqprthl ideologijo ... Thumbs Down

Ko smo že pri tem ... a ni krasno, da Anne Boleyn, drugo ženo angleškega kralja Henry-ja VIII igra črnka:

Kdo pri zdravi pameti lahko to zagovarja?
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2021 at 09:06
Originally posted by Haderach Haderach wrote:

Nisem bil nek hud fan He-Mana in za franšizo mi milo rečeno dol visi ...

men je bil pa ful zakon vedno! Big smile Sem bil malo razočaran, ko sem desetletja kasneje na netu izvedel, kakšno dost bedno rojstvo ima cela franšiza v bistvu. Če se prav spomnim, so vse skupaj razvili, ko so jih kontaktirali, da bi nardili igrače za film Conan the Barbarian. Pol je Mattel videl, za kakšen film gre in so ratali zaskrbljeni, kako bodo takšne vsebine prodali otrokom in vse skup na hitro baje sprememnili v He Mana & co. 

Mism, da je bila He Man prva franšiza, ki je izumila medij risanke, kot 20 minutne reklame za svoje igrače. Celo starši so se takrat organizirali in skušali zaustavit ta trend, kateremu so sledili Transformerji, G.I. Joe .... je še neki materiala za marxiste, da se lahk poserjejo še na to! LOL

Včas je vsaj veljalo, da je v kapitalizmu ponudba sledila povpraševanju - danes ti komunistični ideologi vsiljujejo svoj drek ne glede na povpraševanje... Dead

They just had to change Teela into an unlikable, ugly, self absorved, ego centric manly bitch?? DeadDeadDead

jebene reministične cipe! 



Originally posted by Haderach Haderach wrote:

ampak, tole je pa res za kozlat. To posiljevanje vsepovsod z neko umetno ustvarjeno multikulti-lgbtqprthl ideologijo ... Thumbs Down

Ko smo že pri tem ... a ni krasno, da Anne Boleyn, drugo ženo angleškega kralja Henry-ja VIII igra črnka:

Kdo pri zdravi pameti lahko to zagovarja?


Levaki! Tele packarije bodo po mojem kmalu uvedli na akademijo. Potem boš imel generacijo "izobraženih" zgodovinarjev, ki se ti bo rogala, ko jim boš skušal razložiti, da Anne Boleyn NI bila črna. 

In seveda jo je pol fental - valda so jo nardili za črnuhinjo, da jo lahko prodajajo kot žrtev.


Merlin je postal črn. Predniki Angležev in Švedov so po novem črnuhi z mordimi očmi! Lamp Saj ta trend, kjer so naenkrat vsi naši predniki črnuhi traja že kar enih 5 let zdele.....  

Glede na to, da večina molči, si iskreno kaj drugega ne zaslužimo. 

Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2021 at 09:52
@Haderach


The Tudors....

sicer upodobitev Henrya VIII mal smešna, glede na to, da je bil tako debel, da so ga z škripcem nalagal na konja, ampak Boleyn vsaj ni črna LOL at leat there's that.... LOL

10 let nazaj sm gledal ta TV show in se mi je dopadel - hotel videt več na to temo in izbral Game of Thrones! Če ne bi blo te nadaljevanke, mogoč nikol ne bi gledal Game of Thrones.

Anyways. Jst se probam modernim svinjarijam čim bolj izogibat in po tej packariji z Masters of The Universe, se jim bom še bolj izogibal, kot do sedaj.

Entertainment bi naj služil kot relaksacija in kratkoročni pobeg iz realnosti, ne pa komunistična - marxistična indoktrinacija. DeadDeadDeadDeadDead
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1791
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2021 at 09:58
Originally posted by Haderach Haderach wrote:

Nisem bil nek hud fan He-Mana in za franšizo mi milo rečeno dol visi ... ampak, tole je pa res za kozlat. To posiljevanje vsepovsod z neko umetno ustvarjeno multikulti-lgbtqprthl ideologijo ... Thumbs Down

Ko smo že pri tem ... a ni krasno, da Anne Boleyn, drugo ženo angleškega kralja Henry-ja VIII igra črnka:

Kdo pri zdravi pameti lahko to zagovarja?


Jaz sem bil fan He-Mana, ko sem bil otrok. Zdaj razumljivo nisem več. Vseeno pa me pogreje, ko gledam kako jim uspe vsako stvar skorumpirati in v popačeni obliki servirati dandanašnjim frocom. Ne morem si pomagat, da se mi ne bi smilili ker jim dajejo tako sranje namesto tega kar smo bili deležni mi v časih, ko te zgrešene filozofije še niso vsiljevali na vsakem koraku. Kot bi bili, hočemo nočemo, vsi dolžni požret to njihovo zblojenost. 

Druga stvar, ki jo omenjaš pa ja, črnci v serijah kot si jo omenil in podobne. No, recimo, da niso zgodovinsko točne. Dobro, da v še Vikings nismo videli kakšnega podsaharca, da ne bi bil kdo užaljen. Smeh od smeha LOL. Naj naredijo še kakšno serijo o Zulu plemenu pred prihodom belcev in noter porinejo enga belčka. Imelo bi ravno toliko smisla. Ali pa vsaj albinota, da ne bo PC nekorektno. Jebemo mater kam smo prišli. Drugače pa čakamo na črnega Supermana, Batmana, Punisherja, Ironmana, Thora, itd., ipd. 
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 351
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2021 at 12:28
Originally posted by Heml Heml wrote:

@Haderach


The Tudors....

sicer upodobitev Henrya VIII mal smešna, glede na to, da je bil tako debel, da so ga z škripcem nalagal na konja, ampak Boleyn vsaj ni črna LOL at leat there's that.... LOL

10 let nazaj sm gledal ta TV show in se mi je dopadel - hotel videt več na to temo in izbral Game of Thrones! Če ne bi blo te nadaljevanke, mogoč nikol ne bi gledal Game of Thrones.
Tudors sva gledala z ženo že leta nazaj. Thumbs Up

Game of Thrones pa ... hmnja ... oba prebrala, kar je Martin uspel spisat, potem sva gledala serijo. Začelo se je super ... nekaj svežine, nekaj posebnega ... dokler so sledili knjigam. Potem pa je iz sezone v sezono zadeva začela postajati vedno bolj tipična ameriška serija. Vedno več WTF in "a dej nehi no" momentov ... 7. sezono sva še uspela pogledat, za 8. - zadnjo - pa je enostavno zmanjkalo volje. 

Zadnje čase sva sicer še najbolj uživala v seriji Clarkson's Farm ... Big smile
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2021 at 13:29
Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:


Jaz sem bil fan He-Mana, ko sem bil otrok. Zdaj razumljivo nisem več.


Jst bom vedno fan He-Mana in teh kerekterjev iz Masters of the Universe! Heart

Edino v original serijah je bil brutalno over-powered. Tko to mi je mal boring, drugač pa zakon.

He Man je pure Aryan race Heart
- zato ga Pedowood in Pedoflix sovražita. 


HE MAN FOREVER! Heart

Škoda sicer. Original lik je bil ustvarjen za nič drugega kot korporativni profit, a skozi desetletja je človeška domišljija napletla dost dober potencial za dobro unikatno Sago, pa so jo morali uničit te LGBTQ / feministično komunistični drekači.
Sami ne premorejo domišljije ali kreativnosti in potem kradejo like od drugje in jih mažejo s svojo drekasto ideologijo.

Btw - Slovenci nimamo prevoda za besedo "Sorceress". Za moje pojme besedi "sorceress" /  "sorcerer" implicirata višjo magijo od basic lesser magic / witchcraft. Just sayin'.

Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2021 at 18:48
Mal sem čekiral MOTU reviewe in opazil tale artwork Paula Gerarda.


Če bi malo doterali vsebino, pa da He Man ne bi bil tolk OP, bi znalo bit kar epic...


Trap Jaw


Skeletor & Evil Lyn [Evil Lyn ma Cenobyte vibe :D


Men bi blo noro, da bi se en pisec enkrat spravil probat preseč dualizem [light vs darkness] v teh epskih sagah. Pa ne na ta feminacistični LBTQ nagravžen Pedowood način, ampak tak, k ti da mislit in da inspiracijo.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10913
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2021 at 23:20
Prejšnji vikend, po tem ko sm pogledal ta MOTU Revelation crap, grem v Mueller trgovino po neki - in zagledam na polici to čudo od škatle. 80s as fuck! Me je spomnlo na to ko sm leta 90 (ko je pršu He-Man v slovenščini na Živ Žav) si še s fakin YU dinarji našparanimi v blagovnici v Il. Bistrici kupu He-Man action figuro (zraven je pršla še avdio kaseta pa meč seveda).


Potem sm reku moram pogledat original MOTU dele, v slovenščini! In na Partisu je torrent (samo 13 delov je baje prevedenih v slovenščino), vse sm pogledal zdej in so totalno zakon, res power do kraja, priporočam ogled vsem, to je pravi He-Man! Meni je ful bolj sedlo v slovenščini (sorceress je v slovenščini maginja btw), tako kot 30 let nazaj na TV.

Tech & swords kombinacija je tudi meni totalno zakon, že takrat bla, isto kot Thrash (tech) & Heavy (swords). Sm pogledal potem še dokumentarec iz 2017 (se mi zdi) kjer povejo kako je nastalo vse skp ampak me sploh ne moti to. Pa tudi če so ti novi (Revelation) deli crap, to niti ni popolna licenca, nikjer ni legendarne muzike iz original He-Mana, pač a take on MOTU je, slab, to je to, ko jebe.

Skratka, He-Man je zakon, sploh ko se Pavle Ravnohrib dere jaz imam mooooooč!
FUCK THE WORLD
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2021 at 17:32
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Prejšnji vikend, po tem ko sm pogledal ta MOTU Revelation crap, grem v Mueller trgovino po neki - in zagledam na polici to čudo od škatle. 80s as fuck! Me je spomnlo na to ko sm leta 90 (ko je pršu He-Man v slovenščini na Živ Žav) si še s fakin YU dinarji našparanimi v blagovnici v Il. Bistrici kupu He-Man action figuro (zraven je pršla še avdio kaseta pa meč seveda).


Potem sm reku moram pogledat original MOTU dele, v slovenščini! In na Partisu je torrent (samo 13 delov je baje prevedenih v slovenščino), vse sm pogledal zdej in so totalno zakon, res power do kraja, priporočam ogled vsem, to je pravi He-Man! Meni je ful bolj sedlo v slovenščini (sorceress je v slovenščini maginja btw), tako kot 30 let nazaj na TV.

Tech & swords kombinacija je tudi meni totalno zakon, že takrat bla, isto kot Thrash (tech) & Heavy (swords). Sm pogledal potem še dokumentarec iz 2017 (se mi zdi) kjer povejo kako je nastalo vse skp ampak me sploh ne moti to. Pa tudi če so ti novi (Revelation) deli crap, to niti ni popolna licenca, nikjer ni legendarne muzike iz original He-Mana, pač a take on MOTU je, slab, to je to, ko jebe.

Skratka, He-Man je zakon, sploh ko se Pavle Ravnohrib dere jaz imam mooooooč!


haha ZAKON!

Ma men original He Man ne potegne - mi je pa dobro narejen uni 2002 ReMake. Če se bom kdaj spravil na novo pogledat, bom unega :D Te stare He Mane pogledam včasih kakega na Youtube za vibe, da bi šou pa vse gledat, se mi pa ne da. Mism, da sta 2 sezoni po 65 delov original MOTU risanke :D

Revelation jst sploh nism mogu gledat, k mi je šlo na kozlanje. Že prvi del [edino tega sem pogledal v celoti] mi je nagravžen za kozlat. Celo sranje se začne z proslavo, da je Teela napredovala na pozicijo Man At Arms....... Teela....Man At Arms <3 AH YES! Čist neočitno promoviranje feministične gnojnice.
Pol pa na koncu prvega dela totalno kozlanje - naprej sm sam še scrollal skozi dele in mi je šlo še bolj na kozlanje. DeadDeadDeadDeadDeadDeadDead

Ja, saj nekako ni druge, kot "maginja" za prevesti "sorceress". Vsekakor bolje, kot "čarovnica" LOL Samo "mag" je po mojem magician. Sorceress je po mojem višji rang ^^  :D


2. september 2022 pride ven Amazon LOTR prequel nadaljevanka!

Upam, da je ne bodo posrali s feminizmom in marxistično ideologijo. Ne - Viinci niso ne črnuhi, niti pedri, niti lezbe, niti niso pansexualni ali LGBTQ in niso pedofili ali zoofili in niso satanisti. Pač NISO.

Sicer mism, da imajo lastniki Tolkienove zapuščine pravico veta pri pisanju vsebine, a nikol se ne ve. Te feministične smeti živijo od tega, da kradejo drugim zgodbe in jih mažejo s svojo odvratno umazanijo.


Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2021 at 17:55
Masterse sem dobil par stripov in pogledal par risank, pa so se mi vedno zdeli malo preveč bebavi že kot otroku. Da ne omenim one katastrofe z Dolph Lundgrenom. Jap, že pred lgtbwtfqlz kakorkoli jim že pravite so znali dobro scati nanje.

Bral sem princa Valianta in Conana (filmi mi niso všeč), kjer je bila zgodba kljub vsemu pretiravanju zavoljo akcije bolj logična, napeta in podana, pa klali so se kot za stavo, pa si noben ni pravil gospodar vesolja.

Če bi Cimmerjanca prežarčili v Eternijo bi bilo vsega hitro konec. Blond mišičnjak ki se napravlja v roza oblekico in s skupinami pomanjkljivo oblečenih dedcev opravlja razne naloge, hkrati pa je tako nežen, da nikomur ne stori žalega... hmmmm




Hm morda rojstvo Silmarillion nadaljevanke? Najraje bi videl da bi ta moderni mit pustili pri miru.



Edited by devlin - 03.Aug.2021 at 18:28
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2021 at 21:32
Če ti MOTU Universe ne sede, je to čist tvoja osebna stvar. To ne more imeti nobene veze z vsiljevanjem femistične, levaške & Lgbtq ideologije v fantazijske zgodbe.

Izgovori v stilu "saj je bila zgodba že prej slaba" so pa tipični za levičarje obremenjene z ideologijo, kakršen si sam. To je preusmerjanje pozornosti od dejstva, da se zabavno industrijo izrablja za promoviranje vaše levičarske politične ideologije in s tem uničuje in dela nezanimivo.

Tvoje packanje dosti tudi pove o ciljni publiki, katerim je bil MOTU Revelations namenjen. LOL Oni delajo te ogabne abominacije za folk, ki tega itak sploh ne marate, niti ne spoštujete. LOL
Me spomninja na enega levaškega bedaka, ki je moj komentar, da je Star Wars "Last Jedi" abominacija, odpravil z "vsi Star Wars so abominacije". To ni Star Wars fan - to je kreten. Ne vem zakaj gleda fantazijsko zgodbo, če potem trdi, da je celotna saga "abominacija". Jaz osebno gledam te stvari za navdih, ralaxacijo in dobro počutje.
To tudi razloži, zakaj takšno nespoštovanje piscev, producentov, režiserjev in ostalih levaških ideologov do stvari, ki jih delajo in popularno kulturo mažejo z levaškim ideološkim drekom.

Nihilisti nimate smisla za fantazijo, ker sovražite ideale, ker ste pač frustrirani ciniki. Saj vse ok, samo ko bi le pustili naše fantazijske zgodbe, ki nam sedejo, nedotaknjene. Ampak ne gre to. Treba vse pomazat s svojo packarijo.  LOL

Meni je bil Masters film čist ok. Mal šwoh produkcija, ampak gledljiv. Sploh se mi je dopadla ideja Kozmičnega Ključa & vključitev glasbe in synthov v zgodbo :) Predstava Franka Langelle je bila sploh super. Pa tudi Meg Foster super. Mism saj meni je super, da to tebi ne sede. Bi mi bilo prav neprijetno, če bi tako bedni & nizkotni osebi, kot si ti, bile takšne stvari fajn. :D


Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Aug.2021 at 04:53
Originally posted by Heml Heml wrote:



Nihilisti nimate smisla za fantazijo, ker sovražite ideale, ker ste pač frustrirani ciniki. 



Se mi je zdelo, da ti je film dogajal https://www.youtube.com/watch?v=bFVISvIslYI&ab_channel=NightCrawler358
 

A nihilist will it must be strong, to cope with emptiness all alone, bla bla Big smile


Edited by devlin - 04.Aug.2021 at 05:14
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Aug.2021 at 10:30
pa ok mi je bil. Dopadla se mi je ideja Kozmičnega Ključa, glasbe & synthov : 


Ni se mi dopadlo, da so spremenili podobo vseh likov. Bitstvo Motu vesolja so njegovi liki. 

lik Teele mi je bil kul. To je bilo še v časih, ko so ženske like smeli pisati normalno - danes mora ženski lik biti neka podoba egoistične, egocentrične antipatične cipe, z napihnjenim egom, da bi dokazala, kako "eMpoWeRed" je.... 



Nihilisti ste ateistične pičke. 

Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Aug.2021 at 21:20
Veš to je zelo zanimiva izjava za nekoga, ki je nekdaj častil norca Nietzcheja. Kakor te zanaša me ne bi presenetilo, če bi bil čez nekaj let zagovornik lgtbwtfqulta.

Ampak dajmo vrnit žogico v gol kamor spada.

Pri Masters univerzumu in mnogih drugih risankah, nadaljevankah, stripih,... me je vedno motilo to, kako je negativec en sam. 
In potem imajo velike vojne in bitke in ne vem kaj ampak nikome ništa. Ne vem sicer kako to funkcionira v Eterniji, ampak pri nas so srečanja takih sovražnikov navadno zelo kratka in smrtonosna za enega ali celo oba.

Drugače pa sem kot mlad mulec izredno rad gledal tole https://www.youtube.com/watch?v=_uuJULBkHG4&ab_channel=WarnerArchive , čeprav me je malo motil Jeremiah Surd, ki je bil njihov arch enemy. Vendar se ni pojavil tolikokrat, da bi bilo preveč moteče. Med bonbončki kakršno je bilo naprimer srečanje generala Orde Wingate - a, ki je sicer umrl v letalski nesreči a tu naredijo spin da preživi, mi je kot človeku ki ima rad zgodovino igralo srce.
Zafrkavajo se tudi z Mary Celeste, Moai, Annunaki... ipd. Plus Race je fural PBY Catalino.

Moram prav najti en dober torrent, ker sem jih nekaj zgrešil Big smile


Edited by devlin - 04.Aug.2021 at 21:28
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Aug.2021 at 21:56
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Aug.2021 at 22:04
Originally posted by devlin devlin wrote:

Veš to je zelo zanimiva izjava za nekoga, ki je nekdaj častil norca Nietzcheja. Kakor te zanaša me ne bi presenetilo, če bi bil čez nekaj let zagovornik lgtbwtfqulta.

Častil Nietzcheja? Big smile
Na faxu [v drugi pol. 90ih] mi je bil zanimiv njegov način razmišljanja, ko je velikokrat stvari znal pogledat iz drugega kota in razmišljal na povsem drugačen način, kot kdorkoli pred njim. Imel je unikatne in izvirne ideje.

"Norca" Nietzcheja? Big smile  N. je bil vsaj produktiven in je kaj uporabnega proizvedel, za razliko od tvojega ničvrednega obstoja, ki nima enega samega namena ali razloga. Da ti kogarkoli okličeš za norca je pa tud mal smešno btw. LOL LOL

Voljo do Moči in ostale zadeve sem bral cca 22 - 23 let nazaj in zdej mi to naprej mečeš. :D
Zanaša da me? Big smile
Ljudje se spreminjamo, budale ostajate pa vedno iste.

Samo zato, ker se mi nihilistični zafrustrirani ciniki ne dopadate, ne pomeni, da sem kar potegnil črto čez Nietzcheja. Meni osebno njegova zapuščina ni napačna, pa čeprav se morda danes manj strinjam z njegovimi mislimi, kot pred več kot 2 desetletjema.
Nekateri spreminjamo mnenja na podlagi novih spoznanj, življenskih izkušenj, razmišljanj, primerjav in dokazov - drugi mnenja sploh nimate in slepo sledite mainstreamu & medijem.

Zagovornik LBGTQja si ti, ne jaz.

Originally posted by devlin devlin wrote:

Pri Masters univerzumu in mnogih drugih risankah, nadaljevankah, stripih,... me je vedno motilo to, kako je negativec en sam.

LOL LOL

V bistvu ni. Poleg Skeletorja obstaja med drugimi negativci tudi Skeletorjev mentor Hordak, ampak ja.... se vidi, da spet prdiš na pamet. Kot vedno :)


Originally posted by devlin devlin wrote:

In potem imajo velike vojne in bitke in ne vem kaj ampak nikome ništa. Ne vem sicer kako to funkcionira v Eterniji, ampak pri nas so srečanja takih sovražnikov navadno zelo kratka in smrtonosna za enega ali celo oba.


Morda je bilo temu tako, ker je bila risanka namenjena otrokom. V bistvu je sama risanka imela edini namen oglaševanja igrač - "target audience" so bili pa nekje 12 -  10 in manj let stari otroci. Ti bi jim prodajal risanke, kjer se na polno koljejo, povsod šprica kri in en drugemu iz trebuha vlečejo čreva al kaj? Big smile LOL
No saj, glede na to, da si levak, bi jim vrjetno vse skupaj začinil z ščepcem satanizma in pedofilije. LOL
 

Originally posted by devlin devlin wrote:

Drugače pa sem kot mlad mulec izredno rad gledal tole https://www.youtube.com/watch?v=_uuJULBkHG4&ab_channel=WarnerArchive , čeprav me je malo motil Jeremiah Surd, ki je bil njihov arch enemy. Vendar se ni pojavil tolikokrat, da bi bilo preveč moteče. Med bonbončki kakršno je bilo naprimer srečanje generala Orde Wingate - a, ki je sicer umrl v letalski nesreči a tu naredijo spin da preživi, mi je kot človeku ki ima rad zgodovino igralo srce.
Zafrkavajo se tudi z Mary Celeste, Moai, Annunaki... ipd. Plus Race je fural PBY Catalino.

Moram prav najti en dober torrent, ker sem jih nekaj zgrešil Big smile


Koga boli kurac, kaj si ti, ko si bil mulec?  vrjetno si bil prav enako nadležen & antipatičen drek, kot danes. LOL

Anunnaki LOL.... LOL tepci kot si ti raje pustite te stvari pri miru.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Aug.2021 at 15:24
Originally posted by Heml Heml wrote:

Anunnaki LOL.... LOL tepci kot si ti raje pustite te stvari pri miru.

Ker bo sicer Marjetični spet hud in pisal eseje.... 
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Aug.2021 at 15:50
Originally posted by devlin devlin wrote:

Originally posted by Heml Heml wrote:

Anunnaki LOL.... LOL tepci kot si ti raje pustite te stvari pri miru.

Ker bo sicer Marjetični spet hud in pisal eseje.... 

a ob štirih zjutri, tko k ti? Big smile

Men dol visi, samo smešno mi je, ko vidim takega bedaka, kot si ti pisat take zadeve. LOL LOL - Snopes. Big smile 

Btw - termin nihilizem je danes kaj širši od samega Nietzcheja. Nihilizem je danes dominantna paradigma zahodnega sveta in se izvrstno dopolnjuje z vašim dekadentnim levičarstvom [filozofijo samoponiževanja in samosovraštva]. 
Nihilizem [najkrajše povedano] = vera v nič & zanikanje vsakega smisla. Načeloma me seveda ne moti vaša vera v nič, dokler tega dreka ne vsiljujete drugim in vi seveda vedno vaš drek vsiljujete drugim. LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Aug.2021 at 19:30
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Oct.2021 at 09:22

dbeeeest risanka
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2022 at 20:08
Dragi metalerosi in metalerke HILFE!!!!

Ker mi je crknil zunanji disk in sem kreten ter sem ga zabrisal proč ne da bi reševal podatke sem potem z grozo ugotovil, da sem izgubil celotno ZF miniserijo Steven Spielberg presents: Taken. Na katero sem močno navezan in jo vsakih par let spustim čez. https://www.youtube.com/watch?v=TnCxRzzJpi8&list=PLHbeLztAf0_rbg-BuPeZ7xmLz1Su4AIVz&ab_channel=SeriesLibrary ;  

Na žalost na youtube deli niso kompletni, partis je nima, piratebay nima semen.

Če bi kdo vedel kje lahko downloadam zadevo bi bil neskončno hvaležen. Magari vrnem v piru. Že razmišljam o nakupu originala, čeprav pride čez 60 ojrov.


Edited by devlin - 17.Feb.2022 at 20:11
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2053
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2022 at 20:49
Obe verziji nekoliko počasi ampak vseeno lepo vleče dol.


https://www.limetorrents.pro/Steven-Spielberg%20s-Taken-(2002)--Mp4-x264-AC3-480p-torrent-14320746.html

Edit.
Drugi link je v bistvu precej spodoben. Pri neki normalni povezavi boš imel dol v manj kot uri.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2022 at 15:18
Ful ful FUL hvala Thumbs Up
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2022 at 14:09
Tretjo sezono Witcherja bodo snemali v Sloveniji in na Hrvaškem. Ta nadaljevanka mi je čisto mimo, ampak morda bom pogledal te dele, v katerih bo Slovenija, tako kot sem ono sceno z mostom čez Sočo v Narniji.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2022 at 14:14

Tole! Italjanska kratka (6x 15min) serija na Netflixu - audio je možen tudi v angleščini. Neki najboljšga kar sm vidu. Zadnji del pa tak čustven udarc da sm gladko se scmeril. Priporočam.

Edited by frogstomp - 03.Mar.2022 at 14:14
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Sep.2022 at 17:09
Končno našel spet nekaj za gledat po ful časa :

The Expanse


Serija teče od 2015 in nikoli prej slišal za njo. Reklamira se kot "game of thrones" in space. Ajt ni ravno tolk hudo, kot prve 3 sezone GOT, je pa fajn. Pogledal skoraj celo 1. sezono in se mi dopade.


Back to Top
jerrej View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 21.Mar.2008
Status: Offline
Points: 1288
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jerrej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jan.2023 at 20:00
Priporočam tole zadevo:


Se tudi sam priporočam za kakšen izvirni gledljivi predlog...
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10913
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.May.2023 at 18:42
Novi deli Beavis & Buttheada so kar dobri. Big smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 192021

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,297 seconds.