Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Mastodon
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mastodon

 Post Reply Post Reply
Author
Message
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Mastodon
    Posted: 06.Aug.2011 at 11:32
Kaj, ko bi imeli Mastodon svojo izbo porečem, puf! in že je tu!
Menim, da je dotični bend dovolj velik da preraste gnezdenje znotraj sobane progresivcev in tehničarjev.

Iztočnica: Black tongue (no pa še link, če kdo res še ni videl: sex)
Vokalni stil me močno spominja na nek bend pa nikakor ne morm ugotovit na kater? Kakorkoli mislim da bo nova plošča super izdelek in jo nestrpno pričakujem

aja se opravičujem če istoimenska in instonamenska tema že obstaja in sem jo paranoid masivu spregledal
. . .
Back to Top
Mrkun View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 01.Mar.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 348
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrkun Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Aug.2011 at 12:44
Mastodon so zakon!!! Teli komadi potrgajo:

Mastodon - Sleeping Giant
Del na 0:27 pr temu komadu mene kr popelje v drug svet.

Mastodon - Oblivion

Mastodon - Crack The Skye

Mastodon - Divinations

Mastodon - Blood And Thunder

Mastodon - Crystal Skull

Vsi teli komadi so vredni poslušanja, ker čist preveč pokajo!!
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Aug.2011 at 12:59
No menim, da je nesmisel linkat, saj je meni osebno ves material super...če pa že, pa bom primaknil skledco in napopal 2 komada, ki sta me popeljala v Mastodon svet:

Mastodon - The Czar

Mastodon - The Last Baron

Meni osebno daleč najboljša komada na CtS plati...vse pogosteje pa posegam po instrumentalni verziji albuma, ki je idealna za kak chill time...
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11770
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2011 at 15:03
eden tistih bandov, ki se jih dolg časa nism lotil zaradi imena... moja hiba, ni koga drugega za krivit ampak pri dostih bandih, za katere mi po poslušajnu ni problem priznat da so odlični se mi zgodi da odlašam, ker mi po imenu ne deluje, da bi lahko blo dobr...

pol sm se seznanil z maso ljudi, ki jih dosegajo in bi za njih žrtvovali prvorojence... sm prečesal diskografijo in mi ni potegnil niti prbližno, da ne rečem, med prebijanjem čez prve plošče sm se celo matral. novejši materjal mi je kul, dokaj kul, predvsem oblivion mi je res res.. neverjetno dobr štiklc. bom še namenil večjo pozornost linkom, ki ste jih navrgli, hvala.
Back to Top
Beastboy View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.May.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 261
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Beastboy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2011 at 15:27
http://www.youtube.com/watch?v=fo59fCISVFw

Bobnar je mašina,kompleksno bobnanje + petje,kapo dol!Smile

A jebeš vse skp!
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2011 at 23:49
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

eden tistih bandov, ki se jih dolg časa nism lotil zaradi imena... moja hiba, ni koga drugega za krivit ampak pri dostih bandih, za katere mi po poslušajnu ni problem priznat da so odlični se mi zgodi da odlašam, ker mi po imenu ne deluje, da bi lahko blo dobr...

pol sm se seznanil z maso ljudi, ki jih dosegajo in bi za njih žrtvovali prvorojence... sm prečesal diskografijo in mi ni potegnil niti prbližno, da ne rečem, med prebijanjem čez prve plošče sm se celo matral. novejši materjal mi je kul, dokaj kul, predvsem oblivion mi je res res.. neverjetno dobr štiklc. bom še namenil večjo pozornost linkom, ki ste jih navrgli, hvala.


To sm se jim jz tud lep čas upiral, pol sm nakjučno slišu Oblivion, snel kmal diskografijo pa jo pol tud obavu kr kmal, awesome band.<3 Sploh ta zadnja plata fak... najboljši album tistega leta zame brez dvoma. Komej čakam novo plato.

Tole bi pa verjetno tud res moral vrtet pred vsakim filmom v vseh kinih.:D


Edited by Jan Ov Plain - 11.Aug.2011 at 23:51
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2011 at 00:19
30 sek novga rajca

Curl Of The Burl
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Aug.2011 at 20:21
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Aug.2011 at 10:33
Awesome.<3
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2011 at 15:34
Back to Top
želodčni lisjak View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 26.Nov.2008
Status: Offline
Points: 714
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote želodčni lisjak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2011 at 17:28
če se smem pohvalit

po koncertu na metalcampu sem ujel drumstic
en mrzu burek bi
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2011 at 19:06
Originally posted by Goregrindmadnes Goregrindmadnes wrote:

Mastodon: Spectrelight


More awesomeness.:S Še trije tedni do plate.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Sep.2011 at 13:01
res me zanima kakšna bo tale plata. Trenutno kaže na čist drug pristop kot pri CTS. Tisto je blo vse ena velika progresivna celota kot en celo-urn komad ki se preliva sm sm in tja.

Nova plata po teh treh komadih deluje velik bolj heterogeno, no mogoče se bo s celo plato vse povezalo v eno zaokroženo celoto. Mislm da bo strukturno bolj podobna Blood Mountain, kar sploh ni slabo, malo me edin skrbi veliko število komadov, zaradi česa se "velika slika" pogosto zgubi, kot se je po mojem mnenju tudi na BM.
. . .
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Sep.2011 at 14:17
http://www.youtube.com/watch?v=6wy_mXuEsP0&feature=feedrec_grec_index
first i was like: WTF?!
then i was like: oh, all right, lol
. . .
Back to Top
Nasty View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 11.Mar.2009
Status: Offline
Points: 150
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nasty Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Sep.2011 at 22:59
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2011 at 13:10
Waw, sliši (in vidi) se res super! si bo treba urco cajta vzet :P

in other news: The Hunter = leaked!
O kvaliteti še ne morm govort, je zaenkrat še v prenostu
. . .
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2011 at 13:38
Originally posted by matos matos wrote:

in other news: The Hunter = leaked!
O kvaliteti še ne morm govort, je zaenkrat še v prenostu


Haha, like 2 days ago...in ta scene rip je kul...sicer pa je po dvakratnem poslušanja plata super, sam se imo ne dotakne CtS...ko je leaknil Curl of the Burl sem predvideval, da bo album tko stonersko sproščen in nezahteven, sam je kar nekaj "globljih" komadov...verjetno pa ne rabim omenjat, da ni tko epska in progy kot CtS...
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2011 at 14:50
Ceprou folk je kr nahvalu, usaj na hrvaskem Cmar-netu, da je ta plata dost drgacna od vseh prejsnih, tko da komej cakam, da jo slism, ceprou bi kr pocaku na original
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2011 at 16:19
Jz jo tud zdej vlečem že dol.<3 Še 10 sekund!
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Sep.2011 at 03:06
vredu plata.
ce je pa res tok dobra kukr pa ostale bo pa treba mal se poslusat
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
bASShead View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 28.Nov.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bASShead Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Sep.2011 at 15:01
Meni osebno je ful dobra ta nova, zanimva produkcija, bobni so precej v ospredju, drugače kot celota birljanten izdelek glede na to da jih je producilar hip-hop producent pa sploh...skratka zakon!


In Weed We Trust!
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Sep.2011 at 19:23


Pjan ko kojn
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Sep.2011 at 23:53
LOL
sam glede na stanje pa kar vredi odspila.
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Sep.2011 at 09:53
Horseshit, o maj gad najbols
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
FIFS666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 09.Feb.2009
Status: Offline
Points: 413
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FIFS666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Sep.2011 at 14:34
Mastadon so norci res filing. Neki novga v sloveniji :D

Sam če jih poslušaš res nisi true old school brutal metalc.
AVEEEEŠ!
Pojej jogurt.
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Sep.2011 at 17:08
Originally posted by FIFS666 FIFS666 wrote:

Mastadon so norci res filing. Neki novga v sloveniji :D

A so iz Slovenije?
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Sep.2011 at 17:39
cej pa napisu slovenija z malo 
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Sep.2011 at 09:23
bonus komad
Mastodon - The Ruiner
Back to Top
FIFS666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 09.Feb.2009
Status: Offline
Points: 413
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FIFS666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Sep.2011 at 15:51
Originally posted by Jovo Jovo wrote:


Originally posted by FIFS666 FIFS666 wrote:

Mastadon so norci res filing. Neki novga v sloveniji :D

A so iz Slovenije?

ja slovenci so ja ... dej razmišlej mau
Pojej jogurt.
Back to Top
bASShead View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 28.Nov.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bASShead Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Sep.2011 at 23:54
Mastodon so ful inovativni, slovenci jaja


In Weed We Trust!
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Sep.2011 at 00:21
Originally posted by FIFS666 FIFS666 wrote:

Originally posted by Jovo Jovo wrote:


Originally posted by FIFS666 FIFS666 wrote:

Mastadon so norci res filing. Neki novga v sloveniji :D

A so iz Slovenije?

ja slovenci so ja ... dej razmišlej mau
Dej ne pis bedarij ti rajs drugic
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
FIFS666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 09.Feb.2009
Status: Offline
Points: 413
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FIFS666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Sep.2011 at 15:30
Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Originally posted by FIFS666 FIFS666 wrote:

Originally posted by Jovo Jovo wrote:


Originally posted by FIFS666 FIFS666 wrote:

Mastadon so norci res filing. Neki novga v sloveniji :D

A so iz Slovenije?

ja slovenci so ja ... dej razmišlej mau
Dej ne pis bedarij ti rajs drugic

okej oprosti nebom več
Pojej jogurt.
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Sep.2011 at 16:37
Ful tenks!

A kdo drgac ve, a se plato ze da dobit v ksnem Mullerju al pa kej? Ze kdo zagledou na ksni polici?
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Sep.2011 at 17:09
Hehe, ker spot. Nekej najbol randomastega kar sem videl v zadnjem letu
Sam produkcija je pa kr dobra, tko za slovenske razmere.

Video provided by the help of Frogstomp's educational guides

. . .
Back to Top
bASShead View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 28.Nov.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bASShead Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Sep.2011 at 17:58
Za slovenske razmere odlična produkcija, glede na to da so Slovenci se mi zdi da bojo mel v vseh Merdator centrih na policah njihow CD


In Weed We Trust!
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Sep.2011 at 18:01
Ja, koncno, da je nekej tazga v sloveniji
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
gašper View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 04.Aug.2009
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gašper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Sep.2011 at 19:19


kaj pa če bi  namesto enovrstičnih komentarjev in prepucavanj raje napisal kako se vam zdi plata, zakaj se zdijo nekateri komadi narejeni mal ''na silo'', da so vokali preveč spolirani, da so bobnarski prehodi za prste obliznt, da zakaj zdej bobnar poje, da zakaj skor nč ne poje Brent Hinds, ali ni trinajst komadov vseeno malo preveč...

no, kak komentar Wink





Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Sep.2011 at 19:20
Takoj, ko jo kupim

Dvovrsticni komentar.
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Sep.2011 at 20:29
Meni se tudi zdi vseskupaj mal prevec spolirano kar se zvoka tiče. se pozna da je bil producent timbaland, znan pop pruducent.
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Sep.2011 at 21:43
Originally posted by Goregrindmadnes Goregrindmadnes wrote:

No menim, da je nesmisel linkat, saj je meni osebno ves material super...če pa že, pa bom primaknil skledco in napopal 2 komada, ki sta me popeljala v Mastodon svet:

Mastodon - The Czar

Mastodon - The Last Baron

Meni osebno daleč najboljša komada na CtS plati...vse pogosteje pa posegam po instrumentalni verziji albuma, ki je idealna za kak chill time...


Jest pa posegam samo po instrumentalni verziji. Vokali mi ubijejo vse veselje (ne pravim, da je vokalist slab, samo zivcira me)

Cakam, da se za isto odlocijo se Dream theater LOL
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
bASShead View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 28.Nov.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bASShead Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Sep.2011 at 01:20
Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Takoj, ko jo kupim Dvovrsticni komentar.


+1


In Weed We Trust!
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Oct.2011 at 17:24
Curl of Burl

Včerajšnji nastop na Lettermanu...kot prejšnjič, ko so ga žgal Oblivion, se je Brent precej mučil na vokalih, zravn tega pa so imel še precej slab sound :/
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Oct.2011 at 22:20
Originally posted by Goregrindmadnes Goregrindmadnes wrote:

Curl of Burl

Včerajšnji nastop na Lettermanu...kot prejšnjič, ko so ga žgal Oblivion, se je Brent precej mučil na vokalih, zravn tega pa so imel še precej slab sound :/
Uf, men je tle blo super za gledat, Brent fajn miga
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2011 at 13:14
Evo, kdor caka, docaka Koncno dobu svoj izvod plate, zdele na prvo poslusam, prsu do 7. komada, The Hunter.

Do sedaj zlo dobra plata, par komadov deluje kot nadaljevanje Crack the Skye (recimo Stargasm, The Hunter), Blasteroid do sedaj najvecje presenecenje (zakon vokalni deli) edino na dveh komadih me celotna muska ful spomne na neke alternativne ameriske bende (ko se zdej ne morem spomnit imena za primerjavo sam tko, kot da so sli mal od Mastodon zvoka stran oz ga pomesal z drugimi bendi).

All in all, do 7. komada super plata ze na prvo poslusanje, precej drugacna od CtS, ampak vseeno spet nudi uzivanje na polno Aja, pa besedila so zakon
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2011 at 15:39
jest pa morm rečt da je plata zame za zdaj (po dveh poslušanjih) nekolikšno razočaranje. Kot sm že prej omenu, kontekst se po 13ih komadih nekje zgubi, nekateri komadi pač izpadejo filerji, na inštrumentalnem nivoju nič novega, vokali so na nekaterih komadih boljši od prej drugje slabši. Največji minus pa so mi ubistvu ekstremno "cheesy" refreni, recimo v komadu Octopus... pa v še eneih dveh, ko prov rečeš:"oh come on! really?"
Jest bi zaklučil, da sama plata mi ni ena bolših, ampak vsekakor vsebuje nekaj odličnih komadov.
. . .
Back to Top
FIFS666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 09.Feb.2009
Status: Offline
Points: 413
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FIFS666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Oct.2011 at 17:59
Počasi se uvajam v to plato odlična je poslušam jo drugič skos boljša mi je...
Pojej jogurt.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4870
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2016 at 21:04
od zadnjega posta so izdali še en album... ja vem, pred dvemi leti, ampak jaz sem to zvedel šele predvčerajšnjim... kako se vam zdi? Na momente preveč spevna mogoče?
MacGyver je zakon!
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,594 seconds.