Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Iščem bende (Noctiferia)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Iščem bende (Noctiferia)

 Post Reply Post Reply
Author
Message
bostjan_death View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 29.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 165
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bostjan_death Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Iščem bende (Noctiferia)
    Posted: 13.Mar.2008 at 17:55
Big HELLow vsem skupaj!

Rabim vašo pomoč, če mi lahko priporočate bend(natančneje ime albuma),
ki igra pobodno zvrst kot nova Noctiferia (tehnični deathetični metal).
Hvala vam za naprej poslan odgovor.

Ajd, uživajte

stay tr00Evil%20Smile
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Mar.2008 at 19:03
Probaj naslednje :  DARK AGE  (-minus exitus-), MISERY SPEAKS (-catalogue of carnage-), MOURNING CARESS (-inner exile-), SUICIDE SILENCE (-the cleansing-).
Za začetek ti priporočam nekaj še zelo novega in svežega,najbolj ti priporočam DARK AGE.....Nabavi si te štiri zadeve,ker ti ne bo žal!!Thumbs%20Up
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Mar.2008 at 19:18
hmm .kukr sm jest nazadnje vidu igra
nova noctiferia INDUSTRIAL metalAngry.kle nej ti gdo drug svetuje
če pa mislis tastare plate,...
toj pa druga zgodba.to pa probi black metal-full bendov sam ne morm priporočat nbengaLOL.kšna kali nej ti to pove
tehnični deathetični metal-probi cryptopsy,suffocation,dying fetus,..ket v tem stilu
upam da ti kej pumagaBig%20smile
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Schmts View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 433
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schmts Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Mar.2008 at 21:34
Glede na to, da Boštjanček omenja Deathe... metal sklepam, da misli predvsem Per Aspera plato. Tko, da bi priporočal novejši material od Death(topla voda, vem)...pol kakšni Sceptic, mogoče At the gates, samo to gre že kar daleč. Kej podobnega se pa ne spomnem zle kj več.

Aja, kar se pa tiče nove Noctiferie. Plata je naaaajs in zlo kvaliteten industrial, samo ja...Per Aspera navejenemu ušesu je pomojem kar hud šok.

Edited by Schmts - 13.Mar.2008 at 21:35
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2008 at 13:51
danzig...kaj majo pa te skupnega noctiferia pa suicide silence???wtf
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2008 at 14:15
rajš ga praš kva majo skupnega noctiferia pa ostali bendi ka jih je priporočal(TM)Big%20smile
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2008 at 14:32
ja saj wem...sam se mi ne da :D
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2008 at 14:46
sej čak da odgovori
drgač je pa itak priporačal(tm)same metalcore pa deathcore bedne-and all off them suck donkey assBig%20smile
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11760
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2008 at 16:10
vesania, samo ni tolk tehnično, yyrkoon
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2008 at 20:31
Ali si (ste) poslušali nov izdelek SUICIDE SILENCE album (-the cleansing-).
Na momente spominja na NOCTIFERIO,vendar ne ves album.Isto velja za vse druge,ne trdim da so kao kopija ljubljanskega benda.Probajte  vse tiste albume,ki sem jih napisal,ampak v celoti !!!!!!
Back to Top
bostjan_death View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 29.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 165
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bostjan_death Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2008 at 21:06
Danziig hvala ti za bende, še posebej DARK AGE, čeprav , ka pa vem mi je Noctiferia  bolj ,ni to kar sem iskal, O.K.  še gre skoziThumbs%20Up SUICIDE SILENCE sem pa mal poslušo, ne še vse, so kt tr00, mal mi kitate vlečejo na Cannibal CorpseEvil%20Smile, če se ne motim, noSmile
Ajd


Edited by bostjan_death - 14.Mar.2008 at 21:09
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,297 seconds.