Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - peticija o legalizaciji konoplje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

peticija o legalizaciji konoplje

 Post Reply Post Reply
Author
Message
casper View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Feb.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote casper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: peticija o legalizaciji konoplje
    Posted: 20.Sep.2012 at 22:15
podprite zakon o konoplji: http://za4zakone.webs.com/


Edited by casper - 20.Sep.2012 at 22:16
Back to Top
lord_morthron View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 14.Nov.2008
Status: Offline
Points: 616
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord_morthron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Sep.2012 at 23:32
Em, dej vsaj omeni še ostale tri no. Big smile Drugač sem pa že oddal svoj podpis ker se mi zdijo fajni zakoni, ampak realno šans za sprejetje česa takega enostavno ni. Nima noben od nas navadnih smrtnikov dost keša da bi lahko konkuriral podkupninam lobijev... Dead
Back to Top
Khan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Oct.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 403
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Khan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Sep.2012 at 23:44
"Vsaka sprememba ustave mora biti pred sprejetjem potrjena na referendumu najmanj s 50 odstotki vseh volilnih udeležencev ali udeleženk"

Bože mili kakšno manipulacijo dopušča takšen člen v zakonu. Ne bom bral dalje in ne bom podpisal, hvala.
Thus I have spoken.
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2012 at 01:12
Podobno zavajanje kot po TV. To ni samo zakon o konoplji ampak za sabo potegne še nekatere druge stvari: )
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1087
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2012 at 09:09
 to se men zdi tko: sej bi blo fino probat. bi dobil tisto določeno število podpisov ki so potrebni za referendum.ampak tudi če bi pršlo dost ljudi na referendum da bi bil veljaven in če bi ti glasovali za knopljo bi še vsen to mogu potrdit državni zbor (al kdo to že potrjuje (pojma nimam)). in oni ga, ma sm 100% , ne bi. če ne zarad tega ker je večina tm notr proti pa zarad tega ker smo mi POD Evropo in ona nam diktira kaj bomo sprejeli in kaj ne. nismo mi Nemčija/Francija/VB seprav neka velika uveljavljena država z neko besedo v Evropi.
Back to Top
alche View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 01.Oct.2008
Status: Offline
Points: 655
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alche Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2012 at 13:39
Originally posted by Khan Khan wrote:

"Vsaka sprememba ustave mora biti pred sprejetjem potrjena na referendumu najmanj s 50 odstotki vseh volilnih udeležencev ali udeleženk"

Bože mili kakšno manipulacijo dopušča takšen člen v zakonu. Ne bom bral dalje in ne bom podpisal, hvala.


Zakaj tako misliš?
nothing to live for - nothing to die for
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Online
Points: 354
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2012 at 19:26
Bom šel in bom podpisal. Čeprav ja ... najb simpl je pa sedet doma, se pritoževat čez vse po vrsti in obenem ne nardit nč ... oz. še mal zbijat moralo tistemu, ki se bo pa slučajno česa lotil ...
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,484 seconds.