Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid Metal Market > Živa roba
  New Posts New Posts RSS Feed - Prostor za vaje - zaklonišče Ljubljana Rudnik(Rako
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prostor za vaje - zaklonišče Ljubljana Rudnik(Rako

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Messiah View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.May.2008
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Messiah Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prostor za vaje - zaklonišče Ljubljana Rudnik(Rako
    Posted: 12.Feb.2013 at 12:33
Sprostila se je soba za vaje v zaklonišču v Ljubljani na Rudniku (Rakovnik).
Soba je velika 22m2, z elektriko, stene so oblečene v plamaval akustično peno, tudi tla so izolirana, za razvlaževanje in prezračevanje je poskrbljeno.
Išče se samo 1 band ki bi imel dostop do vaj 24/7 v dogovoru s samo 1 bandom (ki že vadi v sosednji sobi) da se med seboj nebi motili.
Osebki v bandu pa morajo biti kulturni, zaupanja vredni in imeti pravilen odnos do tuje opreme in stvari.  
Cena je stvar dogovora. 
za info mi pošljite mail: behemothsi@yahoo.com ali pm.
I kneel for no man!
Back to Top
Messiah View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.May.2008
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Messiah Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Mar.2013 at 06:53
Oddano.
I kneel for no man!
Back to Top
Messiah View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.May.2008
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Messiah Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2014 at 11:30
Sprostila se je soba za vaje v zaklonišču v Ljubljani na Rudniku (Rakovnik).
Soba je velika 22m2, z elektriko, stene so oblečene v plamaval akustično peno, tudi tla so izolirana, za razvlaževanje in prezračevanje je poskrbljeno. Varno pred poplavami, za 3-mi zaklenjenimi vrati zapored. 
Išče se samo 1 band ki bi imel dostop do vaj 24/7 v dogovoru s samo 1 bandom (ki že vadi v sosednji sobi) da se med seboj nebi motili.
Osebki v bandu pa morajo biti kulturni, zaupanja vredni in imeti pravilen odnos do tuje opreme in stvari.
V placu so že mize, omarica, tepihi in sedežna garnitura. 
Možnost najema skupaj z ozvočenjem, 4x12 box, mikrofonska stojala...
Cena je stvar dogovora. 
za info in ceno mi pošljite mail: behemothsi@yahoo.com ali pm.

V mail prosim vključite koliko ljudi sestavlja bend in kakšna muzika se preigrava in morebitne potrebe po najemu opreme. 
Najema se za pol leta z možnostjo podaljševanja pogodbe.

Edited by Messiah - 14.Nov.2014 at 11:31
I kneel for no man!
Back to Top
Incubation View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 21.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Incubation Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2016 at 18:10
Sprostila se je soba za vaje v zaklonišču v Ljubljani na Rudniku (Rakovnik).
Soba je velika 22m2, z elektriko. Varno pred poplavami, za 3-mi zaklenjenimi vrati zapored. 
Išče se samo 1 band ki bi imel dostop do vaj 24/7.
Osebki v bandu pa morajo biti kulturni, zaupanja vredni in imeti pravilen odnos do tuje opreme in stvari.
V placu so že mize, tepihi in sedežna garnitura. 
Možnost najema skupaj z  4x12 box, 2x12 box, 100w lampaška glava, bas combo, kitarski kombo, pianet, mikrofonska stojala...
Cena je stvar dogovora. 
za info in ceno mi pošljite mail: behemothsi@yahoo.com ali pm.

V mail prosim vključite koliko ljudi sestavlja bend in kakšna muzika se preigrava in morebitne potrebe po najemu opreme. 
Najema se za pol leta z možnostjo podaljševanja pogodbe. 
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,578 seconds.