Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Festivali > Domači festivali
  New Posts New Posts RSS Feed - Metaldays 2015
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Metaldays 2015

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2015 at 13:27
zadnji dan prisla pogledat ERUPTION, ki so naredili raztur.. hocem nasitek!! :)) potem peljala luno in zarjo na dickless tracy, ampak sta se tamali neki kremzili nad sundrom in cepotovimi verbalnimi delikti, zato smo predcasno zapustili prizorsce in sli buljit saro po stantih..

-> preoblec, pod tus, papat domov..

ujela zadnje pol ure KATAKLYSM in en konc TOXIC HOLOCAUST, izjemno prijetno presenecenje festival.., spizdevala pred eluvetie, sla pogledat hehemoth, ki so bili nekje 8/10.. mali oder je potem izvedel uspavanko, kar bi blo mrbit se ok, ce bi imela tam nekje udoben kavc in hojnt v roki.. beach dj me ni navdusil, pobrala sm kes iz kartice in sla raj pocas pod rjuhe.. :)

ce bi rotting christ igrali vceraj namesto cetrtka in oni zakljucili fest, bi blo perfect.. za zadnji koncert se spodobi kej mn uspavajocega in depresivnega in kej bl na rnr nivoju..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2015 at 14:43
http://www.primorske.si/Novice/Kronika/Sta-posilila-17-letno-Avstrijko-

Domnevno posilstvo in trije poskusi samomorov... No ja, verjetno je kdo videl priZADETEGA Frogija plesati naokoli in se hotel skenslati, ker so šli metalci v kurac. To lahko razumem.

Ampak, če se je res zgodilo posilstvo. Faking metk v glavo takim ljudem.


Edited by Vraan - 25.Jul.2015 at 14:43
The real monsters are often just people.
Back to Top
majden View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 21.Aug.2012
Location: dornberk
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote majden Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2015 at 14:57
Glih prišli domov, no malo prej tako, da ne bom preveč komentiru. Malo se morajo vtisi uležat. Mi je pa žal, da se take stvari dogodijo mislim pa da pri masi ljudi je zraven tudi tolko x idiotov. Noben festival ni brezmadežen in lahko samo sočustvujem z ljudmi ,ki so prizadeti.
no limits
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2015 at 16:54
Originally posted by Vraan Vraan wrote:


http://www.primorske.si/Novice/Kronika/Sta-posilila-17-letno-Avstrijko-


Domnevno posilstvo in trije poskusi samomorov... No ja, verjetno je kdo videl priZADETEGA Frogija plesati naokoli in se hotel skenslati, ker so šli metalci v kurac. To lahko razumem.

Ampak, če se je res zgodilo posilstvo. Faking metk v glavo takim ljudem.


dost bedno ja, to s posilstvom.. ://
no ce koga prizadane plesoci frogi do te mere, da izgubi voljo do zivljenja, potem.. naj kar umre.. :))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Tomac22 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 30.Sep.2013
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tomac22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2015 at 19:38
jst sem se imev fanj čeprov sem usako jutro pridno delu in še v petk ko sem imev dopust sem moru it do Idrje tak da učer smo imeli pa pogon na biču do 7 zjutro =)
tko da naslednjo leto ponovimo
Back to Top
Muadib View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Jun.2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Muadib Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2015 at 20:32
Evo, vsi ki ste bili na MetalDays...

- 5 najboljših bandov
- 3 največja razočaranja (bandi)
- 3 največja pozitivna presenečenja (bandi)
- 3 najboljši live performanci

Dejansko je nekdo posilil neko dekle? 
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2015 at 20:50
bo treba še kkšn dan prespat doma da se sestavi besednjak po tejle demontaži realnosti. 

camp je bil top,  5 odtenkov smo temnejši, keš je šel u cvet,  prav tako z njim dostojanstvo in zdrauje.. o nastopih kasneje, me pa zanima kako ste vidl behemoth? 

ker so tolk deljena mnenja, eni so orgazmiral ob predstavi, drugi so mel pomoje mal bolj našpičena ušesa.. ker takega padca morale jst še nism doživu.. 

men se zdi da se znotraj scene precej menjajo vrednote, ki grejo stran od virtuoznosti res v eno instant šminko.. 

koalicijske in opozicijske zvrsti počasi menjajo stolčke.. oz. z drugimi besedami, vrhunski judas priest cover band zmore nekaj aplavzov, en jumpish party band pa počupa kable.. 

se mi je pa zdel da je en tak.. čudn vibe prisotn, k da je vse skoz na robu kaosa.. rešilc je tulil k da je warzone 1941, pred behemoth k so zaključil show sm samo čakal kdaj bo ograja popustila k je bil folk prpravljen in organizirat začagat notr z litri šnopca pod majco.. pa se mi je kmal zdel da bo ograja popustila za ven, ko sm se tud sam znašu v množici razočaranih odhodnikov z špila..

jza crew že nalaga daljše hd posnetke:

https://www.youtube.com/user/JzaCrew/videos?shelf_id=1&view=0&sort=dd


Edited by frogstomp - 25.Jul.2015 at 21:10
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2015 at 22:27
Oj vsem, prej se nisem mogu oglasit, ker nismo mel štroma :/
Pršu dam ob dvanajstih, pol ure zatem huda ura nad LJ, v našem koncu svinsko usekal in v trafo postaji, ki med drugim skrbi za napajanje mojega brloga, nardil kažin, tko da... No ja, je stric na elektro centru nardil red in poslal maherja, da je raziskal in zrihtu zadevo. Bogi ttisti, k niso uspel do cca 11-ih pospravt stvari iz kampa - sem gledal radarsko sliko in je lih tam čez šla ta štala, k je uro in pol zatem udarla pri nas. Sicer pa razen 10 min plohice, ki je bla mislm da v torek (pondelk?), ni blo scaline tko kot lan. Velik plus, minus pa temperature, ampak, kaj čmo; ne more met človk vsega, kar se mu sprdne :D

Ok, bodi dovolj jamranja, zdej pa o samem festivalu. Ne vem, a sem jaz čudne narave tip al kaj, ampak jaz dejansko nisem mu z nobenim nikakršnih problemov (ala varnostniki, kartice itd) - vse tipi topi. Aja, mogoče edin ta opomba: mislm da je bla informacija na uradni strani, da je max na ENI kartici 200€, na konc se je izkazal, da je vsota prepolovljena, tako da sem dobil dve kartici. AMPAK! Nadvse prijazna pupa se je izkazala, mi "virtualno šenkala" 2 evrona, tako da sem plačal "resnična" 2 nepovratna evrona, kolikor so ti odbili za kartico (na drugi sta pač bla unadva šenkana evra). No s tem v zvezi edino še to, da ko sem sred festivala pokuru sredstva na eni kartici (ok, mnde je ostal kakih 5 €) in le-to hotu vrnit, mi je - oprostite izrazu - ženšče na kasi glavnega odra rekla, da nč ne ve o tem, da menda bo vračanje kartic šele ob konc festivala. (?!) No, ker sem pač ena velika peesda, sem se naredu kretena in šu na drugo stran, kjer je pa druga pupa kartico vzela in mi vrnila nepotrošen gnar. Sem vprašal, kako da je to lahko nardila, če me druga ni hotla skešerat. Pa prav ta, da to ni res, da je prej delala na vhodu in da ni panike s tem, da lahk vrneš kartico, kadar češ. Sem ji še prijazno prišepnil, naj "poduči" še ostale na kasi, da lahko brez bojazni delajo tako kot ona. Ok, mogoče informacijski blackout, ampak smo rešil tudi to.

Ok, najbolj klišejsko področje festivala (ni mišljeno slabšalno) - odziv folka na lokacijo itd. Sem padel v debato z Berlinčanom, ki je bil mislim da leta '97 na Wacknu, ko je bil še približno v takih okvirih, kot je dandanes Metaldays. Zdaj je tam ta številka seveda poosmerjena. Je pohvalu celotno vodstvo festivala, rekoč nekako takole (parafraziram): "Hja, mogoče organizacijsko ni ravno na takem nivoju, kot je Wacken, ampak vse ostalo je pa dosti bolj sproščeno - varnostniki, ostal folk..." Oba sva se strinjala, da je tako najbrž ravno zaradi množice, ki je v tem številu dosti bolj obvladljiva in je zanjo lažje in hitreje poskrbljeno. Tako sta obe strani jasno da lahko bolj šproščeni in zadovoljni.

Nek Danc že od leta '84 kolovrati po Evropi in obiskuje take in onake dogodke, pa do zdaj še ni naletel na tak kotiček, kot je Tolmin (le dejte se trkat po prsih - zasluženoSmile). Je pravu, da je najbolj presenečen ne nad festivalskim dogajanjem (ki je tudi topšit seveda), ampak nad tistim drugim, obfestivalskim. "Hiking, swimming, doing crazy stuff, interacting with friendly local people, man, how cooler can it possibly be?" <--- tko nekak je bil čist vzhičen.

Pa še mal o bendih (vsaj tehm k se jih kokr tolk dobr spomnm). Prvo bi izpostavu nemške ETECC. Človek, daj se najprej poduči, kje sploh špilaš! Prav basist neki v stilu "Thank you Slovakia", pa ga je kitarist prec popravu, tko da... Če že pravilno pove, da je na Metaldays... No ja, pustmo. Sm mislu, da bom slišu (v opisu) nek hud šus-razbijam vse-trgam strune-thrash-zadevščino, sem dobil dozo nekega poskusa mešance thrasha z bombastičnimi breakdowni. Not my cup of tea :/

Dream Theater glede nma obletnico delovanja super setlista. Manjko Portnoya se opazi predvsem v tem, da ni več njegovga back vokala, ostalo je vrhunsko. Edin vokal mi deluje za moj okus nekak preveč poženščen:)

Cannibal Corpse - teddy bear going berserk, hahaha, mislm, da je bil George tle še najbolj razposajen od vseh nastopov, kar sem jih gledal. Tut precej starih komadov z "obveznim" dvojčkom HSF/DBV na konc.

Suborned - crazy thrashing Swiss boys with even crazier chick on vocals. Res, tle sem dobil prvo asociacijo na Rachel iz Sinister. Fak, dečva, ti pa maš glasilke, hlajene z dušikom! Med komadi je folk nagovarjala s takim žametnim altom, da te božal po hrbtu, pol se je pa na polno zdivjala med komadom. Haha, je reku en Taljan, da b' se tako kr bal met doma :))) Kokrkol že, vidl se je, da vsi na odru tottalno uživjo, čeprav bi zaslužil še kako glavo pod odrom več.

Mist - anu mičkenu tehničnih problemov so mel na začetku, a so jih (dokaj) spretno premostil. Tokrat prvič poslušu s kitaristom, ki pa nikakor ne deluje ko lepotna napakaBig smile Korektno odšpilano, a spet - termin je terjal davek na številu duš pod odrom.

Paragoria - uahh, konkretna doza death metala, kaj konkretna - ŠUS U GLAVO!!! Spet sred belga dne (no ja, se je že prevešal v pozno popoldanski čas), ampak teren pod odrom je bil že fino poplajhan s črno farbo. Me lajk double vocals!

Sepultura - huh... Setlista nad-iber-bombastična. Najprej par novejših komadov, pol pa prav Derrick: "Vete, mamo 30. obletnco delovanja, bomo pa z mal starejšimi komadi nadaljeval." V bistvu so polril celo ero - od Schizophrenie naprej. O fak, fak in še enkrat fak! Res, js sm bil srečenTongue.

Toxic Holocaust - brutalni napad na nič hudega sluteče slušatelje razpizdenega thrasha, pomešanga z death začimbami. Ok, vokal ni bil glih trašerske sorte, ampak bli so pa razpizdeni v slogu World Circus plate od Toxik. No, na koncu so se nič kaj razpizdeno zahvaljeval številni publiki, ki je več kot očitno nosila band tekom koncerta.

Eluveitie - pozna se, komu dogaja na folk - predvsem nemško govorečim pripadnikom metalske subkulture. Zakaj? Zato, ker so izglasoval švicarsko-nemško verzijo nekega komada, ki so ga sicer nardil tudi v angleščini. Dobr, tut to morjo met :)

Zgornji nastop sem sicer izrabil za debatiranje in pitje (velikega) piva. Tudi to je ena izmed ugank - zakaj na velikem odru veliko, na malem pa samo malo pivo?

Behemoth so pa zlobni do amena. Njihovo prezenco je še dodatno podkrepilo delo kamermanov na big screenih. Dobil, po kar sem prišel in pričakoval!

Pol sem šel pa božček spat, zmatran ko hudič. Je blo pa čez cel teden lepo. Mal pohajkovali, obiskali Mrzli vrh, misll it na Kriške pode, pa se folk zarad razdalje ni strinju, zato smo jo ucvrli mimo Lužnice na Batognico. Matr, preveč pišm. Lahko noč.


Edited by Mrtupevc - 25.Jul.2015 at 22:34
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2015 at 00:12
Originally posted by Mrtupevc Mrtupevc wrote:

 
...
Matr, preveč pišm. Lahko noč.

No sej, tko mi je ratal zamolčat tut Kataklysm (en del sicer; sem pol letu na second stage - so nardil orng razfookancijo), Saxon (še bolš ko v Cvetki, k sm jih pred leti nazadnje vidu - fak, dedi se fajn upirajo letom), Death Angel (gor & dol po odru, ko ti v čelo nabija popoldansko Sonce), Fear Factory (Ceazres & Co. prvlekl teško industrijo ob sotočje)... Matr, dons smo pa že jutrDead
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2015 at 19:20
Splačalo se je, to je vse kar lahko povem. Smile
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2015 at 21:52
tmin pocas spet postaja obicajno mestece, v primerjavi z nekaj dnevi prej - pravi ghost town.. crnine je ostalo toliko kot je crnega za nohtom.. pocasi se pospravlja tavelike sotore, odre, sanke, ograje.. folk brska po ostankih, ce je kej uporabnega ostalo za tacrnimi, kot pac vsako leto.. krokarji in vrane letajo nad prizoriscem.. ogromno smeti je ostalo po travnikih in po hosti, bo potrebnih se nekaj dni temeljitega dela, da se vse spuca.. it z metaldetektorjem naokoli pomoje ne bi bla slaba ideja.. vceraj zvecer je bil en huronski naliv, je spralo malo cloveskih izlockov v podtalnico.. soca je kot kakav..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2015 at 22:27
Originally posted by grafin grafin wrote:

tmin pocas spet postaja obicajno mestece, v primerjavi z nekaj dnevi prej - pravi ghost town.. crnine je ostalo toliko kot je crnega za nohtom.. pocasi se pospravlja tavelike sotore, odre, sanke, ograje.. folk brska po ostankih, ce je kej uporabnega ostalo za tacrnimi, kot pac vsako leto.. krokarji in vrane letajo nad prizoriscem.. ogromno smeti je ostalo po travnikih in po hosti, bo potrebnih se nekaj dni temeljitega dela, da se vse spuca.. it z metaldetektorjem naokoli pomoje ne bi bla slaba ideja.. vceraj zvecer je bil en huronski naliv, je spralo malo cloveskih izlockov v podtalnico.. soca je kot kakav..

Jaz sem ogovoril par domačinov, ki so opazovali prizorišče in se malo menil z njimi. Malce me je presenetilo, da so bili zelo nenavdušeni nad festivalskim dogajanjem. Ko sem jim naivno rekel, da ti ljudje v dolino vsaj prinesejo nekaj denarja so mi samo rekli da večina ljudi nima od tega čisto nič. :) Potem sem raje pobral šila in kopita ... Nočem bit kot nek frogi ( ;) ), ki iz pogovora z enim ali dvema človekoma (pre)hitro sklepa o tem kako stojijo stvari na splošno, ampak hja ... prav zanima me, kakšen je v resnici odnos domačinov do tega festivala - ne samo v primerjavi s festom reggiejašev ali punk rock festom ampak tudi nasploh ... 

Ko sem šel na festival se je vlil dež in ko je ponehal, se je raztrgal oblak, skozi luknjo je posijalo sonce in naredila se je scena, ki se je pomoje Tarkovsky ne bi sramoval dat v kakšnega izmed njegovih filmov. Hitro sem se ustavil, da bi naredil fotko in takoj začul nabijanje glasbe, ki je kalila idilo - in to je bilo še kakšnih 5 min vožnje stran od Tolmina ... 




Edited by rožica - 26.Jul.2015 at 22:39
All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jul.2015 at 23:20
ja, dejstvo je, da vecina domacinov neposredno res nima nic od dobickov, ki se zlijejo v obcino, trgovine in med tiste, ki se angazirajo na podrocju turisticnih storitev, rentanja zemlje ipd.. imajo kvecjemu nevsecnosti, ker imajo tezave s parkiranjem, cakanjem v vrstah za vsako stvar, ruzenjem do poznih ur.. muska se slis res dalec naokoli, ne le po soci, ampak tudi po tolminki.. moj dragi dela v srpenici in vcasih musko prinese veter po soci tudi tja, 25 km stran od tolmina.. hoces noces, folk tut pusca smeti, scije po vogalih ipd.. veliko domacinov zato takrat raje vzame dopust ali se izogne nenujnim opravkom v mestu v tistem tednu..

je pa odvisno od posameznika, kako dojema tako spremembo.. tolmin ima tja do 4000 ljudi in 12.000 "tacrnih" pomeni se trikrat tok ljudi.. mas enim je vsa stvar hudo odvec, eni so navduseni nad festivalom in mnozico odstekanega folka, zdi se jim fino, da tolmin pridobiva na prepoznavnosti.. veliko domacinov se oblaci v crno - v znak nekaksnega zlitja s sceno.. veliko jih pride pospegat, kaj je to zaena zadeva.. metal pac ni za vsakega, ampak lahko pa tut povem, da ima tolminska precej kreativno zgodovino na podrocju glasbene scene.. tudi metalske /auschwitz, in a spleen, expulsion, ce nastejem samo par njih/.. ce te zanima, poglej: Glasba - prostor - identiteta : primeri iz Tolmina po letu 1945 / Miha Kozorog, 2002.. isti avtor se znanstveno ukvarja tudi s problematiko festivalskega turizma v tolminu.

roko na srce, turizem, pa ne le festivalski, ampak celoletni in z najrazlicnejsimi predznaki (zgodovinski, naravno-znamenitostni, ribiski, sportni, rekreativni, lovski ipd.), bi pomoje moral postati glavni kapital obcine.. veliko je se nezaupanja do prislekov, kulinaricna ponudba je dokaj borna, precej je tudi sistemskega bremzanja (na ravni drzave), ampak se mi zdi, da se ljudje pocasi odpirajo, recimo stevilo prenocisc se je v zadnjem desetletju povecalo, pomoje tud zarad norega povprasevanja v casu metalcampa..

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 353
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2015 at 10:15
Ma zakon je Tolmin & Metalcamp/days! Headbang

Kar sem sam govoril z domačini letos, ni blo slabe besede čez festival ...  je pa res, da niso bli neki random domačini, ampak oni, ki se zadrževali po tistih štantih ob privat hišah.

Aja, zakon je bil tud DEVIN TOWNSEND! Res je imel setlisto bolj primerno za klubski koncert, kot pa za festivalskega ... kar je sicer v svojem slogu tudi sam brez dlake na jeziku priznal. Tip je car. LOL


Edited by Haderach - 27.Jul.2015 at 10:17
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jul.2015 at 10:17
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jul.2015 at 15:54
jeeej, in jsm zombie.. :>
/ofisl forum je s svojimi 12 posti res ful bl zivahn/ ^^

sufko, kje so tvoje slikce, vem da si vsaj malo paparaciral tut letos.. :))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Cepo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2727
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cepo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2015 at 14:41
ARGH!!!

Naj se še tle zahvalim v imenu Dickless Tracy vsem, ki ste se z nami zabavali v petek na MD!
Upam, da ste se imeli vsaj toliko zakon kot mi, hehehehe!!!

Paparazzi Šufko je posnel skoraj celoten naš nastop, posnetke pa najdete na jubi tubiju, če bi koga interesiralo, kako Dickless Tracy zvenimo v novi postavi, ponovno kot trio!

ANATHEMA (POSSESSED BY CHRIST)

TO ENTER THE MARTYRDOM

VIRUS + INCUBATOR OF DEATH

ROTTING REALITY + ŠTRAJK PRAŠIČEV + TOMB OF DOOM

CHEERS!!!
Clive Barker For President!
Back to Top
kookie View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 04.Jun.2012
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote kookie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2015 at 15:01
Če je kdo mogoče spregledal ali ni bil na festivalu, z ekipo Paranoida pripravljamo reportaže in galerije po posameznih dnevih...
> Report 1. dne< id="hc_extension_off">< id="hc_extension_highcontrast">< id="hc_extension_highcontrast_back">< id="hc_extension_grayscale">< id="hc_extension_grayscale_back">< id="hc_extension_invert">< id="hc_extension_invert_back">< id="hc_extension_invert_grayscale">< id="hc_extension_yellow_on_black">< id="hc_extension_yellow_on_black_back">

> Report 2. dne

> Report 3. dne

Ostala dva dneva sledita... v prihodnjih dneh :)

> Galerija 1. dne

> Galerija 2. dne

Ostale sledijo, spremljajte Paranoid :)


Edited by kookie - 29.Jul.2015 at 17:12
Back to Top
guinevere View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 01.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote guinevere Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2015 at 09:50
eno vprašanje-avto sem imela parkiran na VIP parkirišču za bende. Zaradi pasje vročine in ker je morala ostati vsa oprema cel teden v avtu  na 80 stopinj, sem avto pokrila z zaščitno cerado, menda sem imela edina pokrit avto tam, vglavnem cerado je nekdo prijazno ukradel tako da je vsa oprema ostala na peklenskem soncu več dni, dokler niso prijazni Eruption in cimri našli prostor v apartmaju da so shranil opremo. HVALA še enkrat! Zanima me če je kdo našel to belo cerado, ker bi jo po možnosti rada nazaj. Je bela in na njej je napis Ribnica.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2015 at 16:48
hejhoj, zal si nekoliko prepozna, en kup cerad je bil v nedeljo po prizoriscu, zdaj pa je ze vse popucano..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2015 at 16:28
Originally posted by Haderach Haderach wrote:

Ma zakon je Tolmin & Metalcamp/days! Headbang

Kar sem sam govoril z domačini letos, ni blo slabe besede čez festival ...  je pa res, da niso bli neki random domačini, ampak oni, ki se zadrževali po tistih štantih ob privat hišah.

Aja, zakon je bil tud DEVIN TOWNSEND! Res je imel setlisto bolj primerno za klubski koncert, kot pa za festivalskega ... kar je sicer v svojem slogu tudi sam brez dlake na jeziku priznal. Tip je car. LOL

V Tolminu je polno metalcev, ki so zelo zadovoljni, da jim ni treba it daleč na koncert. Ostali nezadovoljni pa so žal v večini. Mogoče imajo tudi svoj prav, ko imajo od tega le razdejanje. Pod črto pa zgleda, da je za festival v občini kljub pritiskom ostalo toliko posluha, da ni skrbi za njegovo prihodnost...
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2015 at 02:20
Originally posted by Vraan Vraan wrote:


http://www.primorske.si/Novice/Kronika/Sta-posilila-17-letno-Avstrijko-


Domnevno posilstvo in trije poskusi samomorov... No ja, verjetno je kdo videl priZADETEGA Frogija plesati naokoli in se hotel skenslati, ker so šli metalci v kurac. To lahko razumem.

Ampak, če se je res zgodilo posilstvo. Faking metk v glavo takim ljudem.



Čudno glede teh novic. Tukaj piše, da je bilo prijavljeno posilstvo in trije poskusi posilstva.
https://www.rtvslo.si/crna-kronika/policisti-preiskujejo-prijavo-posilstva-na-festivalu-metaldays/370375
Back to Top
vxkp View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 06.Mar.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vxkp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2015 at 17:00
Nekaj malega sem posnel iz zraka :)
https://www.youtube.com/watch?v=qKz6_Or9PWk
Back to Top
Master View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Nov.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Master Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Aug.2015 at 21:47
Fajn je blu - tku kot zmeri, me pa mot, da nism mogu kupt avtonalepke, ker sm zamenal kola. Bi kdo vedu kje se jo da kupit oz. mi jo šenka;)
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Aug.2015 at 12:38
Evo še nekaj posnetkov iz moje strani.
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
kregl View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 74
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kregl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Aug.2015 at 22:41
Z zamudo še par posnetkov od Panikk Smile



He's not the messiah, he's a very naughty boy!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,422 seconds.