Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid Metal Market > Živa roba
  New Posts New Posts RSS Feed - Izkušen Metal/HC/hard-Rock Kitarist išče pa ne naj
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Izkušen Metal/HC/hard-Rock Kitarist išče pa ne naj

 Post Reply Post Reply
Author
Message
fatcrunch666 View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 22.Aug.2013
Location: Ljubljana
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fatcrunch666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Izkušen Metal/HC/hard-Rock Kitarist išče pa ne naj
    Posted: 11.Oct.2014 at 22:40
Živjo,

sem 26 letni kitarist s 13letnim izkušnjam v studiu, koncertih, evropskih turnejah, menegiranju in vse kar spada zraven, to vse s svojim trem bandim in tudi kot sešn kitarist/basit v drugih bandih, prav tko sem imel band v tujini, UK, kjer sem tudi živel.
Sem človek z mentaliteto katera pravi "če lahko narediš/ustvariš ti, lahko tudi jaz" Zato sem svoja znanja nabiral marsikje drugje kot samo igranje ter pisanje komadov. Za band sem ustvaril studio in se naučil raznoraznih studijskih veščin. Prvotno je bil namen tega studia snemanje DI signalov kitar, pisanje MIDI bobnov itd. na koncu se je razvilo to v polno obratovalni studio v katerem imam možnost sneamnja kvalitetnih posnetkov zastonj, z morebitnim bodočim bandom seveda. Med vsem tem sem se tudi spravil popravljat in nastavljat kitare in še veliko več. Poanta mojega monologa je, da je za začetek ustvarjanja pripravljeno vse.


Skratka, rad bi sestavil band nekje vmes Metal/HC/hard-Rock/groove prav tako sem pa tudi odprt do elektronike in ostalih elementov katerie bi lahko uvozili v glasbo oz. jih bo član pripeljal v idejo.

PRIPRAVLJEN SEM SE TUDI PRIDRUŽIT UTEČENI SKUPINI OZIROMA SKUPINI V KATERI BI SE VIDEL IGRAT.

v studio/placu že imam  komplet bobnov MAPEX z nekaj stojalim in činelam ter bass kombo TRACE ELIOT 500w, to je za izposojo če ima kdo težave s prevozom ali kakeršnekoli druge težave...

OD ČLANOV PRIČAKUJEM RESNOST IN PREDVSEM STRAST DO GLASBE IN CELEGA KONCEPTA SKUPINE, NAJBOLJ SPOŠTUJEM ISKRENOST IN TRDO DELO, TUDI SAMOINICIATAVA NI "HANDICAP" ;)

Tukaj je en del moje opreme oziroma glavne opreme, ki sem si jo čez leta prislužil in jo najbolj uporabljam:

- PRS Custom 24 Atist Pack
- ESP eclipse
- LTD SC-600
- Fryette Pittbull ultraLead 120w
- Fryette Fat Bottom 4x12
- fryette valvulator v1
- Ibanez TS808
- Custom Tube screamer
- Electro Harmonix Memory Boy
- BOSS Super Chorus

Po želji lahko pošljem kakšno referenco, kaj vse sem do zdaj delal, komade od bandov v katerih sem igral,  kakšen video review opreme ali igranja, ki sem naredil, studijske posnetke drugih bandov itd. itd.


Interesenti mi prosim pišite na ZS ali na : alengregorin@gmail.com


LEP POZDRAV

Alen
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 1,375 seconds.