Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - online trgovine po evropi (low prices preffff(fufi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

online trgovine po evropi (low prices preffff(fufi

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: online trgovine po evropi (low prices preffff(fufi
    Posted: 18.Oct.2014 at 00:37
ja.

dajte napisat kake cool cenovno ugodne online trgovine z metal cdji.
pizda na googlu nč ne najdem pa ne ljubi se mi več iskat. prov popizdil sem. lol fak.

jst poznam, zdej iz glave:
- nuclear blast; včasih imajo veliko cenovno ugodnih dobrih cdjev; pa pavšalno poštnino imajo kar je cool
- no colours records (D); veliko pocen cdjev; dostikrat se najde vmes veliko zanimivih stvari; poštnina je kr v redu. pa izkušnje imam z njimi dobre. hitro pride paket.
- pagan records (PL); isto; mogoče kaka dan več traja da sem dobil cdje
- čopuljator ima veliko cenovno ugodnih stvari sam nima nič zanimivega - bolj bedni bandi pa to


aja. pa zanimajo me europske trgovine. jebala te amerika. bom še carino plačeval. za koji kurac? pizde zmešane svetovne pokvarjene. summa summarum: human drekan.

pa spet težim Embarrassed LOL Pig
Back to Top
vrho View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 03.Apr.2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vrho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Oct.2014 at 06:14
Xtreem Music

Witching Hour

lavadome

Deathrune

Hammerheart

Edited by vrho - 18.Oct.2014 at 06:16
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Oct.2014 at 09:49
ja. poznam xtreem music. ostalo pa ne.
drugače vrho, zdje jest ne vem če si al pozabi lal si se zmotil - teli stori nimajo glih ne vem kaj veliko poceni cdjev.

jaz sem nekako ciljal na une trgovine ki imajo (ne vem kake izkušnje oziroma kako bi rekel - če ste opazili da imajo ....)... nekateri stori nekako 1/3 do polovico full pocen cdjev po 1-2-3-4€ (dobro, večinoma nekak balast). dostikrat sme tko že našel full cool, pomembne za tisti svoj čas, cdje. sicer undergorund ampak dobre zadeve. in sem vedno delal spiske v excelu pa delal summa cene za vsako založbo pa tko gledal da čim ceneje čez pridem. in sme že naredil parkrat da sem za recimo 150 dobil tud po 30 cdjev.

je pa res da to retja veliko iskanja pa browsanja kar mi je že presedlo.

sem pa imel do nedavnega (kake pol leta nazaj) cel kup bookmarksok ki jih pa sedaj nimam.

in vedno grem nekako iskat v googla: "metal music cds cheap" - recimo, npr..
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,375 seconds.