Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Prokleti jehovci
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prokleti jehovci

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Message
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jul.2008 at 10:46
Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:

izgleda da si naletel na civiliziranega jehovca...opravil je svoje delo brez
tezenja.mogoce jih je pa ze kdaj po gobcu fasal,pa ga je izuciloEvil%20Smile
Oh madona, namest de se delas ne vem kok tough guy-a mu enostavno reces da nimas casa pa gres naprej. Embarrassed
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jul.2008 at 11:34
al pa mu rečeš da si itak že jehovc:D

www.rkc.si
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jul.2008 at 13:25
Amen to that, brother LOL
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
PitBull View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar
dvorni norček na prisilnem dopustu

Joined: 30.Jun.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PitBull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2010 at 11:12
Potem očitno jaz nisem edini, ki ima probleme s to bando fanatikov, ki se jih nikakor ne moreš losati in ti kar vsiljujejo to svojo "resnico". Zadnjič prideta dve jehovki zvonit na vrata in ravno sem bil nadrkan tako, da sem se na njima spucal, jima rekel, da sem antikrist in satanist in častim Satana, ko mi je rekla da se bom cvrl u peklu sem jima odgovoril, da mi bo vsaj toplo pa čevape bom lahko pekel.Big%20smile
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2010 at 12:04
Pri nas so jim nekajkrat skušali prodat čoln, potem pa so odnehali. Nekih bolj negativnih izkušenj pa nimam.
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2010 at 12:12
jst sm zadnjič reku da že verujem v heavy metal in da sm klen in trden v svojem prepričanju kot skala pa smo se mirno razšli... prej sm (pomoje tud že napisal v tej temi) jih enkrat spustil k sebi in me niso prepričali, dali so mi pa kurjavo...
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2010 at 13:27
v naše rovte jih ni
pomoje zato ker widjo cerku pa se obrnejo
drgač bi jim pa reku da sm satanist in b vzeu kurjavo
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2010 at 07:21
Vse vas (nas) itak čaka pekel, tku da je čist vseen al si prjazn al ne...Kurjava pa tut vedno prou pride...Big%20smile


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2010 at 07:38
o čem se gre v tge jdebati?
aaaaaaa? o čiki-fiki?
boš ti vidu!
Back to Top
cheguevara View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 28.May.2011
Location: Libya
Status: Offline
Points: 463
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cheguevara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2012 at 10:50
yes free palestina
bastard nation
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2012 at 12:27
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Moja pokojna pranona jih je enkrat sprejela naprej pa jim pred očmi vrgla use njihove knjige u špargt (peč).


u jebo te hitler! Shocked Big%20smile LOL

sam to ni ql, zaradi takih stvari je moč množice peljat v vojne imo.


dost carska debata drugač, sploh od Mizzi posti ga sekajo Big%20smile sooo haaarkuuur!


k meni sta uleteli '97 dve na vrata (ena je bla huda dejanskoBig%20smile, ko sm bil Nietzche fanatik - uno "jst sm material realist - jebite si vsi mateeeer - i only belive in science FUUUU" in pol sm začel morit, kolk je vse to, kar ona razlaga bullshit Big%20smile LOL pa skor šou po stopnicah za njo Big%20smile


namest, dab jih notr puvabu pa uno babo gledu in kimal, ker se ne hecam - čeprav je bla jehowka, je bla huda k prasica *slin* Big%20smile


no čeprav po pravici povedano, tudi danes bi jih odslovil v čim krajšem času, vendar zaradi povsem drugih (energetskih) razlogov Big%20smile le da ne bi sploh pričal, samo reku bi jim, da je popolnoma neprimerno, da se pogovarjajo z mano.

No na srečo od takrat dalje nikoli nisem mel več kontakta z njimi.....



a huh....
....
uwoč taur LOL


Edited by Wind Carrier - 01.Feb.2012 at 13:15
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2012 at 13:22
hmm... moj pranono je bil baje jehova pricha... take zgodbe krozhjo... ta je bil itak remek delo... kontrabantr... kvartopirc... poklicni shofer, brez shoferskega izpita (niso she bli aktualni)... mnogozhenec... verizhni kadilec... skratka... umru za pljuchnim rakom... baje she cel v polivinilu, ko so pranono pokopavali... :))))))))) phahaha... sicer pa sploh nimam mnenja o jehovih prichah... ljudje, ku ljudje... nimam problemov s tem...
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2012 at 13:49
Originally posted by PiWi PiWi wrote:

hmm... moj pranono je bil baje jehova pricha... take zgodbe krozhjo... ta je bil itak remek delo... kontrabantr... kvartopirc... poklicni shofer, brez shoferskega izpita (niso she bli aktualni)... mnogozhenec... verizhni kadilec... skratka... umru za pljuchnim rakom... baje she cel v polivinilu, ko so pranono pokopavali... :))))))))) phahaha... sicer pa sploh nimam mnenja o jehovih prichah... ljudje, ku ljudje... nimam problemov s tem...


sounds like he was  some real fun to hang out with Smile he had quite a ride!!! Clap
ma kakor kdo.... jst sm se zdele spomnu, da uni dve (the hot chick and the non hot chick) nista bli edini kontakt - enkrat sm na busu - sam je tud moglo bit že kr en čas nazaj, ker se sploh ne spomnem, kdaj sm na zadnje šou na bus... u glavnem ena mama je bla vsa zblojena z unimi stražnimi stolopi... sam takrat sm se že na kontra obrnu in sm ravno začel moje potovanje, pol pa sm se ful hotu zapričat z njo - sam bolj filozofsko - pa je sam neke neumnosti trosla... podobno kot nek hare frišna smrdlivec, k mi je prmoroniral v službo - sm reku, pa dejva eno rečt o divine stuffu in tako naprej - unga je izključno keš zanimal....


Edited by Wind Carrier - 01.Feb.2012 at 13:49
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2012 at 13:58
:))))))) ti rechem, podivjana familja... sami ekstremisti... sicer pa ja, jz nimam blemov z ljudmi pr takih temah, ker sm na off... kako nej rechm... zanima me chlouk, kako razmishlja, kaj ga matra... in nimam potrebe da z njim delim svoja preprichanja... vsaj dokler mi ne tako ali drugache "prirase h srcu" in ugotovim, da stvari morda niso najboljshe zanj... :)))) so pa hude slikce v tem strazhnem stolpu... vem, da mi je ku froci chisto dogajalo k sm ga listala :)))) mamo pa v sezhani policajko v pokoju, k je chist zagreta jehova pricha :)))))))))) hihihi :)))))) hchi od mamine sodelavke... si te kr predstavljam pri teh tvojih komunikoloshkih podvigih :))))) dyz wud rili lajk tu tolk abaut it wiz ju... :DDDD nch, vas zapushcham... mej se*** 
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2012 at 14:36
Originally posted by PiWi PiWi wrote:

:))))))) ti rechem, podivjana familja... sami ekstremisti... sicer pa ja, jz nimam blemov z ljudmi pr takih temah, ker sm na off... kako nej rechm... zanima me chlouk, kako razmishlja, kaj ga matra... in nimam potrebe da z njim delim svoja preprichanja... vsaj dokler mi ne tako ali drugache "prirase h srcu" in ugotovim, da stvari morda niso najboljshe zanj... :)))) so pa hude slikce v tem strazhnem stolpu... vem, da mi je ku froci chisto dogajalo k sm ga listala :)))) mamo pa v sezhani policajko v pokoju, k je chist zagreta jehova pricha :)))))))))) hihihi :)))))) hchi od mamine sodelavke... si te kr predstavljam pri teh tvojih komunikoloshkih podvigih :))))) dyz wud rili lajk tu tolk abaut it wiz ju... :DDDD nch, vas zapushcham... mej se*** 


ja ma, mene je ful uni vaš krejzi fizik zanimal, kaj je mel za povedat - a veš uni, ko je o divine enačbah sanjal Smile tega bi jst poslušal, kaj ma za povedat Cool

drugač, men dones, me ne zanima več ta folk, ko izhaja iz neke grupne ideologije - me apriorij odbije - tko da dones, če ne bi bil res izjema in bi se mu vidlo res ornk, da tudi sam razmišla, bi vse te jehove hare frišne zbrcal stran v 1 sekundi, ker je zguba časa in onsesnaževanje energije Big%20smile


Edited by Wind Carrier - 01.Feb.2012 at 14:40
Back to Top
Von Iron View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Jan.2011
Location: Transylvania
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Von Iron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Aug.2012 at 16:38
tle po celju pa skos mormoni morijo.. pač kako leto nazaj sm našla letak, da je na xy naslovu zastojn tečaj finščine. sm rekla, zakaj ne, in sm šla. in ne se ti zajebavat, pršla do kuće od mormonov. sej načeloma je blo vse kul, clo podaljšal so ga..sam ko je blo vsega konc, so me pa skos ustavljal na cesti ko smo se srečal. skos klical če pridem pingpong špilat in podobne. na konc sm se mogla skrivat pred njimi.  zdej mamo pa 2 mormonki. sm ugotovila, da so ženske pripadnice še velik bolj trdovratne ko moški..zahvatale sta me pred blokom en dan zadnjič, in mi sledile kakih 200,300 metrov do kafiča, kjer sm bla zmenjena. jst tko naprej lepo zavrnem. pol že mal bol tk na grdo..lejga vraga, še kr nista nehali. pol sm pa rekla da verjamem v satana, in da mam doma oltar, kjer molim k njemu in blablabla. še kr nč. nakonc sm mogla skor bejžat.. res so trdovratni in ne razumejo pou ku*ca nič kar jim rečeš.
''Isn't it strange that as soon as you're born you're dying?'' - Iron Maiden, The Clairvoyant
Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1536
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Aug.2012 at 17:12
Mormoni so fajn, ker podpirajo poligamijo. Pošlji ti dve mormonki meni :))9
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Aug.2012 at 17:27
men pa mormoni nikol niso težil. še v isti stolpnci kjer je moja mama doma in sm bla učas tut jes živij. pa nikol težil. zmeri lepo pozdravl in to je to..kdaj smo kej pokramljali...nč posebnga. nikol mi niso svoje vere skušal uturit
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Aug.2012 at 17:34
Pred kratkim dobil domov pismo od ene Jehovke, kjer mi sporoča da zaradi tega, ker me ni bilo doma čuti potrebo in neko nujo da mi napiše to pismo v katerem mi jamra o tem zakaj MOREM verjeti v Jezusa and other bullshit. Dodala je celo brošure.

V glavnem, moj odgovor bo tak, da ji odpišem, ker čutim nujo in potrebo da ona MORA poslušat death metal, saj je le to edini pravilen način življenja. Dodal bom kak presneti CD od Corpse-ov in kakšen metal letak.

Tej se pa jebimo, če so že začeli ;D
Back to Top
Von Iron View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Jan.2011
Location: Transylvania
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Von Iron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Aug.2012 at 20:34
no, najprej je treba vedet, da mormoni obstajajo dvoji. eni, ki so btw originalni, so poligamni, in živijo v salt lake cityju. in jih preganjajo zarad poligamije. tile kot jih poznamo v sloveniji, so pa monogamna oblika, in zato kao fake. ne priznavajo tistih ''originalnih. pač nekaj v tem smislu.

drugač pa oni so normalni mladci, ki jih pač vera ''prisili'', da grejo v misijon- to pomeni na sosenjo celino, čist nekam x- kamor pač določijo vrhovne starešine. majo prov določeno, kolk morjo bit stare punce in kolk fantje, da lahk grejo v misijon. no, starešina nekineki (finec po rodu) je recimo star neki čez 20, bil na misijonu v lj, pol je bil v celju, zdej je spet šel nekam. preden je šel, je doma imel zaročenko, itd..pač pustijo svoje regular življenje in grejo v misijon za določeno število let. ko pridejo nazaj, je vse kot po starem- torej je to za njih neka preizkušnja za življenje. ko so na misijonu, ne smejo pit alkohola, se drogirat, met spolnih stikov s komerkoli pač, itd. pa tipi majo predpisano, kk morjo bit oblečeni! črne hlače, črni čevlji, bela srajca in kravata. skos ista uniforma. ženske pa krilo (nima veze kake barve, čez kolena) in črna majca (nesme bit brez rokavov)..

mislm, se je zanimivo menit z njimi, un finc je bil tak cuker da serbus ^^ mislm, sej če mam čas se mi ni blo panike menit z njimi, in zvedet vse to, sam oni precej delujejo po principu- ponudš prst, vzamejo celo roko. in pol se jih zlepa ne znebiš. sm jim pa hvaležna za vse znanje finščine in tud ko so me mal podučil o mormonih pa to :)
''Isn't it strange that as soon as you're born you're dying?'' - Iron Maiden, The Clairvoyant
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2012 at 14:34
Ti ljudje ponavadi gredo mimo mene in me še pogledajo ne. Očitno nisem vreden odrešenja. Ermm
...separation of delusion and cum...

Back to Top
Von Iron View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Jan.2011
Location: Transylvania
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Von Iron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Aug.2012 at 05:45
sm našla en fajni film o punku- SLC punk (SLC: salt lake city)..velik se mormone omenja, pa tak, zanimiv je..precej smešen, ker mal parodira na punk sceno. upam da ni preveč offtopic, splača se ga pogledat!

Edited by Von Iron - 20.Aug.2012 at 05:45
''Isn't it strange that as soon as you're born you're dying?'' - Iron Maiden, The Clairvoyant
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,328 seconds.