Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 2016/02/14 BEHEMOTH,ABBATH,ENTOMBED,INQUISITION-KŠ
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

2016/02/14 BEHEMOTH,ABBATH,ENTOMBED,INQUISITION-KŠ

 Post Reply Post Reply
Author
Message
 Rating: Topic Rating: 4 Votes, Average 5,00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 2016/02/14 BEHEMOTH,ABBATH,ENTOMBED,INQUISITION-KŠ
    Posted: 13.Aug.2015 at 23:12
Ekstremno blasfemični dan sv. Valentina

14. 2. - dan poljubov, solzavih in pocukranih ljubezenskih izjav, nenačrtovanih spočetij, filmov z Meg Ryan. No, valentinovo 2016 bo drugače, saj nas bodo na ta dan v Ljubljani, natančneje v Kinu Šiška obiskali Behemoth, Abbath, Entombed AD ter Inquisition.

Behemoth smo v Sloveniji videli velikokrat - videli smo jih kot manjši bend leta 1999 ob boku Deicide, že naslednjič so igrali kot coheadlinerji ob Carpathian Forrest ali Khold (toliko tega je že šlo mimo ...), od leta 2005 pa so njihovi koncerti samo še headlinerski, saj se je bend od albuma Demigod dalje povzpel na tron scene. In njihov zadnji nastop na letošnjem Metaldays festivalu je dokazal, da so z razlogom na vrhu. To ni bil več zgolj glasbeni nastop, to je bil spektakel, ritual in teater ob enem. Ni rečeno, da ne bodo zadeve ponovili v sklopu prihajajočega koncerta, je pa gotovo, da bodo album The Satanist odigrali v celoti, ob seveda spremljajočih klasikah.
Nekoč Immortal, zdaj Abbath. Maskirani black metalski zabavljač je zaprl eno poglavje in odprl novega. Namesto Horgha, Apollyona in Demonaza sta ob Abbathu zdaj le Creature in King Ov Hell. Skupaj igrajo najnovejši Abbathov material, ob klasikah kultnih Immortal in Abbathovega projekta I.
Entombed AD so se lani na Metelkovi že dokazali z odličnim nastopm, v katerem so LG Petrov in ostali odigrali komade z albuma Back To The Front in seveda cel kup Entombed klasik. V Šiški bo gotovo še boljše.
Nastop pa bo odprl kultni black metal dvojec Inquisition, ki je v undergroundu izredno cenjen in katerega popularnost zadnja leta vse bolj raste.

Ni romantična večerja, a bo nekromantični spektakel. Vstopnice je že moč dobiti prek Veselih Dihurčkov (na njihovih koncertih ali večerih Kadilnica Of Death v Ortu), prek On Parole, v trgovinah Master Of Metal, Madness ali prek Eventima ter na blagajni Kina Šiška. /I. C./


VSTOPNICE!!!
32 evrov v predprodaji, 37 evrov na dan koncerta!
http://www.on-parole.com/si/shop/view/behemoth-abbath-entombed-a-d-inquisition-ljubljana-14-02-2016-ticket



BEHEMOTH
https://www.facebook.com/behemoth

ABBATH
https://www.facebook.com/abbathband

ENTOMBED AD
https://www.facebook.com/pages/Entombed-AD/458464484300126

INQUISITION
https://www.facebook.com/inquisition.official


Priporočamo čimprejšnji nakup vstopnic, ker grejo te zelo hitro že sedaj...


Edited by BudZpencer - 13.Aug.2015 at 23:13
http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2016 at 13:46
Nekaj čez 50% kart že prodanih... raj nabavte čimprej, če mislite it.


http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2016 at 23:53
Vredu je bil Abbath.Thumbs Up
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2016 at 13:54
Prvič v življenju se mi je zgodilo, da se je koncert začel pred napovedano uro in to 15 minut. K sreči sem s karto in ostalim že uredil in ujel prvi komad od Inquisition za mišji repek.
Dinamični duo se je odločil, da basista ne potrebuje in je dovolj misantropski tudi brez njega. Njun blakk metal je bil kar soliden uvod v večer. 


Sledili so Entombed a.d., ki sem jih tudi gledal prvič. Igrali so nekakšen death metal. Na odru so se očitno zabavali, še posebej pevec, ki je s svojimi slabimi poizkusi slovenščine dodatno dvignil vzdušje. Pretty boy basist je nonstop rinil v ospredje, medtem ko sta bila kitarista praktično neopazna, bobnar pa dve palce pa tolčt.... Niso bili ravno nek zapomnljiv band zaradi katerega bi se človek metal na popek. 

Cca 1/2 Entombed:


Tudi Abbath je še vedno komedijant, ki se na odru verjetno še bolj zabava, kot publika pod njim. Tudi oni so nekje pozabili basista. Kitarist je bil zlatolasa zlata nepremičnina, ki se je enkrat celo malo premaknil z mesta, medtem, ko je bil Abbatha poln oder. Bobnar pa je s svojo 'hudičevo' brezizrazno masko deloval kar malo spooky. Seveda poleg novega materiala niso manjkali tudi nekateri stari hiti od Immortal, s katerimi je še najbolj zažgal. Naj bi živel na dnevih stare slave, so se določeni pritoževali, ampak meni so tudi nove stvari čisto okej in poslušljive. Res pa je da mi troo black nikoli ni ravno preveč sedel. 




Edited by devlin - 15.Feb.2016 at 14:04
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2016 at 14:05
Iz neznanega razloga ne morem nadaljevati v istem postu, zato nadaljujem pod njim.... 


Sledile pa so zvezde večera Behemoth. S scenografijo in projekcijami so se res potrudili. Igrali pa so praktično samo nove zadeve, kar je dokaj nerodno za folk, ki mu je nova plata ov shit. Meni je bila prva polovica koncerta zelo všeč, druga pa je pustila zelo mlačen vtis, poleg tega mi je od umetne megle, predihanega zraka in vročine postalo slabo in sem vse skupaj spremljal od zunaj ali pri vratih. Tukaj se poraja tudi vprašanje koliko naj band vlaga v sceno in koliko v stari dobri ŽGIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!! Vsekakor gre tudi meni suvereno na q, če se igra samo ena plošča, razen morda, če bi po nekem čudežu vleteli Eternal tears of sorrow in odigrali kompletno A virgin and a whore. Pa še njim bi malo zameril. 

Medtem ko je Abbath dobričina, Nergač dokončno poživini ko si nadene makeup in prav občutek imaš, da bi najraje podrl in zažgal hiško z vsem folkom notri. 




Edited by devlin - 15.Feb.2016 at 14:11
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2016 at 14:15
Za konec: Bal sem se, da bo razprodana Šiška tako nabita, da se ne bo dalo dihati, ampak je bilo kar okej. Vsak kdor je želel se je lahko zrinil naprej in tudi sam sem zato večino časa prebil spredaj v nekem akustičnem sweet spotu, čeprav je kak manjši pleb za mano verjetno trpel.  Šlo ni tudi brez Nergalove ljubezni do čudnih pokrival, le da je kostum tokrat nosila neka dečla in še dodatno popestrila umetno meglo z kadilom. 
Band je vse izpeljal brezhibno in kar malo dolgočasno, ko vidiš, da je vsak gib natreniran naprej. 







Edited by devlin - 15.Feb.2016 at 14:17
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2016 at 14:18
V glavnem vsi bandi za pogledat, brez da bi te kateri pognal ven (razen druga polovica Behemoth) tako da je bil večer kar uspešen. Šiška pa se je zopet izkazala za ful dobro dvorano in kul je, da jo imamo.



Edited by devlin - 15.Feb.2016 at 14:32
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2016 at 18:20
Originally posted by devlin devlin wrote:

Šiška pa se je zopet izkazala za ful dobro dvorano in kul je, da jo imamo.



Mal neumestno vprašanje, pa vendar... A ma Šiška še vedno stopnice?
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2016 at 18:35

še


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2016 at 18:39
Seveda jih še vedno ima. Kar se mene tiče je to super, saj se iz povsod vidi lepo, podobno, kot v Križankah. Edino kar bi hipotetično lahko bilo moteče, je to, da je malce tečno glede mosh pita, circle pita,...etc. 

Sicer pa Inquisition spustil, Entombed gledel že N-tič in so vedno super, Abbath me je pozitivno presenetil in je bil zvok celo boljši kot na Behemoth, sami Behemoth pa preveč češka setlista, motijo tudi razni detajli, kot so konfetiji in podobno.

Bi pa pohvalil, da sem videl več lučk/megle/ognja... kot na vseh koncertih v preteklosti skupaj (kar se Kina Šiške tiče), pa še tu je verjetno razlog, da so imeli svojega lučkarja. Parkrat v Kino Šiški je bil ambient prav obupen ali če se milo izrazim lučkar je debil. Toliko hardware-a kot ga ima, potem pa vidiš recimo na koncertih ko koristi 4 bele luči, kot da bi bil na terasa bandu.

Overall dober koncert, lepo je videt da je bilo razprodano, isto je bilo lepo videt miljon poznanih ljudi. Še več bi...
Back to Top
kookie View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 04.Jun.2012
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kookie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2016 at 09:44
Paranoidovo galerijo najdete tukaj > http://www.paranoid.si/galerije/behemoth-abbath-entombed-a-d--inquisition , report pa sledi :)


Odličen koncert. Kljub temu, da moram priznat, da nisem največji poznavalec prvih treh (pred)skupin, sem užival od začetka do konca (razen Abbathove muhavosti, zaradi katerih žal ni veliko slik benda v galeriji, ker ni dovolil slikat); veseli me tudi, da je bilo razprodano - še več takih koncertov. Star


Edited by kookie - 16.Feb.2016 at 09:54
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2016 at 10:52
Večinoma že kar nekajkrat videni bendi, tokrat nič pretresljivega, Entombed je blo kr zabavno poslušat pevca, sem imel občutek, da ne poje ampak samo neki momla besede(ww, wwww, www...) he he, pa lep šov je nardu s fontanami piva in odpiranjem flaše z zobmi ...





Sicer sem posnel samo to in snemanje prepustil profesionalcem, Star pa sm se raje udejstvoval ob šanku Clown

Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,359 seconds.