Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Igre (PC itd.)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Igre (PC itd.)

 Post Reply Post Reply Page  <1 424344
Author
Message
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jun.2021 at 15:15
Woop woop, cheki breki, gopniks delux

The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Sep.2021 at 13:16


sonic smooth jazz. muska v tem špilu je tok dbest <3
Back to Top
robert_balordo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Aug.2016
Location: Gozd
Status: Offline
Points: 208
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote robert_balordo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2021 at 08:36
Originally posted by rožica rožica wrote:

Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Drugač pa.. THIEF!!! Ej, ta špil je menda ene 10 ljudi v SLO nabavlo takrat konc 90-ih, res ni šel v promet, nikakor ne. Možno da sem bil sam sploh prvi, ker sem res vsak dan najedal v takratnem Goblinu na Rimski, če so ga že dobili in ko je končno prišel sem skoraj šprintal ponj. Evo, to ti je ena od prvoosebnic, kjer niti slučajno nisi nek Rambo wannabe, pa hkrati vseeno udrihaš. Pa to ne z minigunom ali raketometalcem. O ne, z mečem in lokom, najraje pa po betici s krepelcem kresneš nekoga odzadaj, obenem pa še paziš da te ne zaznajo in se skrivaš po sencah. Ob vsem tem zmore špil dodat grozljive elemente (Ko sem prvič to igral, sem bil na začetku srednje šole sam doma, čista tema zunaj, zvočniki na glas, pa rinem v rudnik in od nekje nekej zamomlja, pol me je pa zombi okol kepe.. Skor sem infarkt fasal. Big smile)
Škoda da nadaljevanji (sploh trojka) nista dosledno ohranili tistega pristnega vzdušja, ampak gre vseeno za fajn igri. Za moj okus samo malo preveč neke sorte steam punka vmešanega v obe, enica je pa ravno prav fantasy, pa ravno prav steam punk napredna. Smile



Se strinjam 100% ...  prvi Thief je daleč najboljši, praktično perfekten špil in en izmed najboljših produktov časa, v katerem ciljna publika industrije iger še niso bili otroci. Je plod dela izjemnega teama artistov in inženirjev. Že samo kar so dosegli po zvočni plati je še danes izjemno, za tiste čase pa fantastika. Soundtrack je še danes perfekcija, improvizacije, da so pa s takratno tehnologijo/omejitvami spravili skupaj pa je zgodba zase ... Level dizajn bolje da sploh ne govorim ... koncept igranja: igralnosti enke in dvojke z vso svobodo, ki jo imaš, in obenem s tako prepričljivimi in naravnimi stealth mehanikami, ni menda do danes uspel ponovit noben mainstream špil!

Splošno znano je tudi, da so ogromno navdiha potegnili iz literature, filmov ... znana pa je tudi anekdota, da je en izmed lead ljudi šel na nekajtedenski dopust v evropo, pofotkal cel kup srednjeveških zgradb in prinesel nazaj, da so uporabili za navdih.

Rezultat je atmosfera, ki ji ni para. 

Dvojka je za moje pojme OK, če bi Looking Glass ekipa takrat dobila več časa, bi jo najbrž spolirali do enake perfekcijo kot 1ko. Se pa strinjam, da je steampunk okolje v dvojki malce manj privlačno od bolj čist srednjeveške mističnosti v enki (kamen in trohneči les vsepovsod ... The Haunted Cathedral!).



Thief 1 & 2 sta zame najboljši igri vseh časov. Praktično je to prava umetnost. Zanimivo, meni je pa boljša dvojka, ker v prvi igri je bilo malo preveč tistih zombijev :) Atmosfera ki ji ni para.....se 100% strinjam! pa še modding community je neverjetna....prva misel gra ne THIEF 2X in DRACULA RELOADED


JE zelo žalostno kako se je industrija spremenila in s to target publike. Vzemi npr. TES III: morrowind, pa TES V: Skyrim. Ni primerjave, v atmosferi, strukturi, level dizajn, lore, svoboda pa sploh...
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2021 at 08:15
Originally posted by robert_balordo robert_balordo wrote:

Originally posted by rožica rožica wrote:

Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Drugač pa.. THIEF!!! Ej, ta špil je menda ene 10 ljudi v SLO nabavlo takrat konc 90-ih, res ni šel v promet, nikakor ne. Možno da sem bil sam sploh prvi, ker sem res vsak dan najedal v takratnem Goblinu na Rimski, če so ga že dobili in ko je končno prišel sem skoraj šprintal ponj. Evo, to ti je ena od prvoosebnic, kjer niti slučajno nisi nek Rambo wannabe, pa hkrati vseeno udrihaš. Pa to ne z minigunom ali raketometalcem. O ne, z mečem in lokom, najraje pa po betici s krepelcem kresneš nekoga odzadaj, obenem pa še paziš da te ne zaznajo in se skrivaš po sencah. Ob vsem tem zmore špil dodat grozljive elemente (Ko sem prvič to igral, sem bil na začetku srednje šole sam doma, čista tema zunaj, zvočniki na glas, pa rinem v rudnik in od nekje nekej zamomlja, pol me je pa zombi okol kepe.. Skor sem infarkt fasal. Big smile)
Škoda da nadaljevanji (sploh trojka) nista dosledno ohranili tistega pristnega vzdušja, ampak gre vseeno za fajn igri. Za moj okus samo malo preveč neke sorte steam punka vmešanega v obe, enica je pa ravno prav fantasy, pa ravno prav steam punk napredna. Smile



Se strinjam 100% ...  prvi Thief je daleč najboljši, praktično perfekten špil in en izmed najboljših produktov časa, v katerem ciljna publika industrije iger še niso bili otroci. Je plod dela izjemnega teama artistov in inženirjev. Že samo kar so dosegli po zvočni plati je še danes izjemno, za tiste čase pa fantastika. Soundtrack je še danes perfekcija, improvizacije, da so pa s takratno tehnologijo/omejitvami spravili skupaj pa je zgodba zase ... Level dizajn bolje da sploh ne govorim ... koncept igranja: igralnosti enke in dvojke z vso svobodo, ki jo imaš, in obenem s tako prepričljivimi in naravnimi stealth mehanikami, ni menda do danes uspel ponovit noben mainstream špil!

Splošno znano je tudi, da so ogromno navdiha potegnili iz literature, filmov ... znana pa je tudi anekdota, da je en izmed lead ljudi šel na nekajtedenski dopust v evropo, pofotkal cel kup srednjeveških zgradb in prinesel nazaj, da so uporabili za navdih.

Rezultat je atmosfera, ki ji ni para. 

Dvojka je za moje pojme OK, če bi Looking Glass ekipa takrat dobila več časa, bi jo najbrž spolirali do enake perfekcijo kot 1ko. Se pa strinjam, da je steampunk okolje v dvojki malce manj privlačno od bolj čist srednjeveške mističnosti v enki (kamen in trohneči les vsepovsod ... The Haunted Cathedral!).



Thief 1 & 2 sta zame najboljši igri vseh časov. Praktično je to prava umetnost. Zanimivo, meni je pa boljša dvojka, ker v prvi igri je bilo malo preveč tistih zombijev :) Atmosfera ki ji ni para.....se 100% strinjam! pa še modding community je neverjetna....prva misel gra ne THIEF 2X in DRACULA RELOADED


JE zelo žalostno kako se je industrija spremenila in s to target publike. Vzemi npr. TES III: morrowind, pa TES V: Skyrim. Ni primerjave, v atmosferi, strukturi, level dizajn, lore, svoboda pa sploh...

Se čisto strinjam, ampak trendi gredo vedno v smer največjega zaslužka. Prvič je vse več iger v prvi vrsti namenjeni otrokom oz. najstnikom, drugič pa je vse večja potreba po nekih brezveznostih, kjer skoraj brezmožgansko samo nekaj klikaš in upaš, da se bo bliskalo. Takoj ko je treba pa malo možgane zaprežt, pa ne paše več. Ne vem če je absolutno dejstvo, ampak vem da so se za časa Tomb Raider: The last revelaton (četrti špil po vrsti, izdan pred več kot 20 leti) ameriški igralci tolk pritoževali čez 'pretežke uganke' da so pri Core Design resno razmišljali o ameriški verziji, ki bi imela poenostavljeno igranje. Kako je s tem danes niti nočem razmišljat, ampak verjetno je vse skupaj samo še huje kar na nek način kaže tudi odraz splošnega stanja v družbi. Žal..


Thief naslovi pa.. fak, to je res nekej posebnega. Prav neprimerljivo s čimerkoli, pa še splošni 'setting' je direkt tak kot mora bit. Sem se pred časom lotil ponovnega igranja in je bilo super, ampak po drugi strani pa vseeno nimam več pretiranih stikov z igrami kot tudi ne potrpežljivosti, da bi natančno študiral vzorce patrulj pa gruntal kako se jim ognit itd. Mogoče me kdaj kasneje spet prime, do takrat pa ostaja samo zvrhana mera naravnost fantastičnih spominov. Star
Back to Top
robert_balordo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Aug.2016
Location: Gozd
Status: Offline
Points: 208
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote robert_balordo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2021 at 08:35
Ne, jaz sem pa pravi THIEF fanatik. Vsakih par let zaženem čisto na novo obe igri. Šel sem skozi že miljardo the dodatnih "missions" tudi. Nevem zakaj, a grafični motor te igre je zame nekaj ekstremno šarmantnega

Kar moram probat (resno nisem še) je THE DARK MOD---to je v prvem bil mod za Doom3--thief clone. Trenutno baje da so uredili standalone verzijo. Sam verjetno ne bo primerjave....


Top igre so zame late 90's - early 2000's
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2054
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Sep.2021 at 04:26
Za Dark Mod sem samo par trailerjev pobuljil, ampak je izgledalo odlično. Maš prav, to bi bilo tudi enkrat za probat.


Edited by Lunik - 11.Sep.2021 at 04:26
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11281
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Sep.2021 at 20:20

Ne vem zakaj nisem še nikoli špilal Castlea, ampak bo treba (enkrat) popraviti to...


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
robert_balordo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Aug.2016
Location: Gozd
Status: Offline
Points: 208
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote robert_balordo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2021 at 22:37
Sem naložil THIEF 1&2 HD mod. Odlično, res je fantastično na novo skozi z ultra high resolution textures!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2021 at 13:53


Približujem se zaključku razvoja tegale špila :)

Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2021 at 00:58
https://frogstomp.itch.io/crisix-pizza-ep
dejte časti en test l'dje
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2021 at 12:46
moj prvi špil je uradno zalavfal:
web: https://frogstomp.itch.io/crisix-pizza-ep
android: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.godotengine.crisixpizzaep
za fucking piece of shit ios še čakam review


Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11281
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2022 at 19:19
Eno vprašanje za naše računalničarje... Zadnje čase, ko potegnem dol kakšen film skoraj vedno dobim takšne podnapise (glej sliko), torej č je zamenjan. Ne vem, če je to povezano z novim PC-jem ali čim drugim, a me mori, da moram potem vedno zamenjevati č-je in ponovno shranjevati podnapise v npr. UTF-16 formatu, da jih sploh sprejme. Ne vem v čem je fora, prosim za pomoč.

01


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Cajhen View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Aug.2020
Status: Offline
Points: 679
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cajhen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2022 at 19:48
moja daleč najljubša fajterska franšiza, TEKKEN, je zdj končno tud uradno potrdila prihod TEKKEN 8 igre Hug ... kurba tole je popolno za gledat in poslušat Clap ... ne ve se še kdaj pride ven, konc 2023 al pa začetek 2024 verjetn ... sam tole bo taka norišnca, da bo treba jt kr v lov za Playstation 5 konzolo Evil Smile

Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Oct.2022 at 01:15
Originally posted by Poli Poli wrote:

Eno vprašanje za naše računalničarje... Zadnje čase, ko potegnem dol kakšen film skoraj vedno dobim takšne podnapise (glej sliko), torej č je zamenjan. Ne vem, če je to povezano z novim PC-jem ali čim drugim, a me mori, da moram potem vedno zamenjevati č-je in ponovno shranjevati podnapise v npr. UTF-16 formatu, da jih sploh sprejme. Ne vem v čem je fora, prosim za pomoč.

01



odpreš v notepadu in daš save as.. in izbereš encoding: utf8
MacGyver je zakon!
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11281
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Oct.2022 at 17:40
Ja, to sem moral potem delati, a mi še vedno ni jasno, zakaj so sedaj vsi podnapisi, ki jih dobim takšni... So vmes kaj spreminjali, je moj PC krivec...?

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4848
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Oct.2022 at 22:19
jaz imam take že leta. pa sploh nisem vedel, da bi se dalo kaj spremenit. pol mi je tvoj post dal mislit. no, the Č is back 😀
MacGyver je zakon!
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11281
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2022 at 10:10
Imamo tu kakšnega junaka, ki igra War Thunder? :)

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11281
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2022 at 20:22
A tu slučajno kdo igra War Thunder?
https://warthunder.com/en


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2022 at 20:33
Jest. Glih so mi account hacknili.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11281
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2022 at 20:51
Aha, a veš, da so našemu tamalemu tudi ravno ene 2 dni nazaj hacknili, ampak je uspel še na hitro zamenjati geslo, da je dobil vse nazaj.
Par mesecev nazaj so mu pa prav vse dol pobrali iz enega drugega špila in mislim, da bi tiste iteme lahko prodal za kar lepo vsoto evrov. Tisti, ki je hacknil je pa vse prodal dosti poceni, samo da se je hitro znebil in dobil denar.

Tega jebenega hackanja accountov je sedaj full veliko.


Sicer pa, če spet začneš ti lahko pošljem tisti invite, da še midva nekaj dobiva, če ti je ok. ;)


S katerimi si pa večinoma igral, in kaj si igral (ground, air, ships)?


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2022 at 15:57
Negative glede invita, sem velik solist. In ker sem pussy igram arkadno. 

Špilam tankce, za vse nacije razen izrael in japance. 
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11281
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2022 at 16:55
Ne, mislil sem na to, če bi slučajno moral začeti od začetka, z novim profilom, bi ti poslal invite za igro, in na ta način midva z mulcev dobiva neke mini nagrade (kao, ker si pridobil novega igralca), ti še vedno igraš solo.
Čeprav splača se ti priključiti v en squadron, ker s tem raziskuješ določene top tier tanke (npr. T-80-UK v ruski veji).


Midva sva pri ground forces na ranku IV pri Jenkijih, III z Rusi (raziskujem sicer že IV, a se še ne mislim premakniti, aja danes sva končno dobila Pe-8, tako da bo sedaj pokalo na veliko :D), na top V pri Švabih (kmalu po moje greva na VI, najin prvi chopper je tu, neko dobro letalo za CAS bo treba še zgrajndati, Štuke so premalo, sploh za rank V so bzvz), pri Angležih na II (ok in Churchill Crocodile kot tank iz Battlepassa je na III)... Imava samo ene par premium tankov in letal, aja pa pri ladjah sem kupil Moffet, ker je pravi money maker (ok, SL makes, ima 800% gor, pa rank III je, kar je čisto ok za začetek).


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11281
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2023 at 13:01
Glede War Thunder se je še malo spremenilo stanje - sedaj sva pri Švabih že na ranku VI, pri Rusih pa sva dobila T-80UM2 v tem zadnjem Winter Questu 2022 (Tornado se nama je izmuznil pri letalih, saj jih še nimam dovolj dobrih za "grajndanje"), kar tehnično pomeni, da sva na ranku VII (če ga uporabljava), sicer pa so ostali na V. Sicer pa enkrat dobiva tudi T-80UK, ki je "squadron vehicle" in ga tam lahko "zgrajndaš" in dobiš zastonj.


Sicer pa je mali sedaj v Filmori naredil svoja dva prva WT videa, in moram reči, da zgledajo kar dobro za delo 13-letnika. Pri resoluciji bi se dalo še kaj narediti v naprej, a vem, da ko jo je hotel med editanjem videa spremeniti, mu je vse skupaj izginilo in se je rahlo namučil, da je potem sploh našel video. :D

Vem, da bi si on želel kakšne "like & subscribe", no jaz bom samo rekel, če si bo kdo pogledal ta dva videa in kaj pokomentiral, naj bo prizanesljiv. :)








Edited by Poli - 09.Jan.2023 at 13:06
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
robert_balordo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Aug.2016
Location: Gozd
Status: Offline
Points: 208
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote robert_balordo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Feb.2023 at 23:49
Zadnje čase sem pokuril ogromno ur v igri MOUNT & BLADE: WARBAND. Mislim da sem rabil vsaj enih 20 ur da sem sploh razumel kakšne mehanizme ima igra, res odlična!

Pred kratkim sem se pa zaljubil v ta "boomer shooter" ---- HROT!
mojstrovina prava, sovjetski QUAKE! :) in je to en sam tip sprogramiral iz nule celo pogon---bolj oldskul kot tako ne bo šlo!
Back to Top
Schmts View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schmts Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2023 at 10:38
Prav čudno se mi zdi, da ni več govora o HROT. Res mi je cool estetika, ki svoje rjave barve v stilu prvega Quakea uporablja za neko bleak sovjetsko vizijo Češke republike. Na seznamih najboljših boomer shooterjev se vseskozi pojavlja Dusk, ampak meni ni bil pol tako fun kakor HROT.



Zadeva niti ni še končana in si lahko obetamo novo epizodo v bližnji prihodnosti in vsaj jst res komaj čakam.


Edited by Schmts - 21.Feb.2023 at 10:39
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8477
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2023 at 17:24
Odkar sem obrnil tretjega witcherja ene 4X me v bistvu nobena igra več ne zmore pritegniti, navdušiti in potešiti. In sem kar vesel da je tako, ker sem z njim izgubljal preveč časa. Ampak time having fun is not wasted al kako že pravjo.... Tongue 
Udarim vsak dan kak session war thunderja ker je hitro konec in to je to. 

Sem si sicer ponovno dobil Legacy of Kain Blood omen 2, ki sem ga enkrat obrnil tja do tretjega šefa, ampak je še v naftalinu.


Edited by devlin - 21.Feb.2023 at 19:06
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11281
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2023 at 09:39

yay! Vice City reboot lahko rečemo



Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 424344

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,297 seconds.