Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Festivali > Domači festivali
  New Posts New Posts RSS Feed - WINTER DAYS OF METAL 2017
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

WINTER DAYS OF METAL 2017

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: WINTER DAYS OF METAL 2017
    Posted: 17.Apr.2016 at 13:46


Winter Days Of Metal


The new story is written. In year 2017 organisers of biggest slovenian festival - MetalDays are organising a new festival - Winter Days of Metal.
In a beautiful Slovenia, in lovely surroundings of Bohinj valley, just right under the arm of slovenia's highest mountain Triglav, joined with breathtaking mistified Lake of Bohinj, the new festival is born. In March 2017 quiet village of Bohinjska bistrica will welcome metalheads from all over the world. The main event place will be held in Dvorana Danica in Bohinjska bistrica. You will be able to enjoy the real winter holidays merged with your favorite music.The skiing ground of Vogel Ski Resort will offer our guests amazing skiing on natural snow, simply spectacular views and very well-maintained ski slopes in the winter. For those, who prefer some nice relaxing SPA in the winter, we will invite you to Bohinj Aquapark, offering swimming pools, jacuzzis, saunas and everything else that is needed for a relaxing stay. Festival Winter Days of Metal is located 54 km from Ljubljana airport; by car it is easily accessible from highway route A2 (E61 and E70, Exit - Radovljica, Lesce) where you will be passing the small town of Bled and enjoying a peaceful half hour ride in the valley of blue river Sava Bohinjka. Bohinjska bistrica is also accessible with train (train station Bohinjska bistrica) and bus (bus station Bohinjska bistrica).

Festival will take place from 20-26th of March 2017. The ticket sale will start on 10th of August 2016. You will be able to find more information about ticket prices, accommodation packages, festival packages and first band announcements on festival’s webpage on 10th of August

Ime festivala: Winter days of metal
Datum dogodka: 20. - 26. marec 2017
Spletna stran (trenutno je še ni)
Kraj dogodka: Dvorana Danica, Bohinjska Bistrica (tako je vsaj navedeno na facebooku)





Edited by Atreides - 17.Apr.2016 at 18:55
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Aug.2016 at 13:08
Prvo, ko sem videl objavo sem si misli "oh še en festival za metalce... tokrat pozimi, unikatno... kul" ampak, kolikor zdaj vidim, gre bolj kot ne za celovite počitniške pakete z vključenimi smučarskimi/fitness/itd... dodatki, kjer očitno (tudi na osnovi izključno angleške strani) ciljajo bolj kot ne zgolj na tuje turiste.

Me prav zanima, kako se bo izšla ta zgodba. 
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Aug.2016 at 16:29
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Prvo, ko sem videl objavo sem si misli "oh še en festival za metalce... tokrat pozimi, unikatno... kul" ampak, kolikor zdaj vidim, gre bolj kot ne za celovite počitniške pakete z vključenimi smučarskimi/fitness/itd... dodatki, kjer očitno (tudi na osnovi izključno angleške strani) ciljajo bolj kot ne zgolj na tuje turiste.

Me prav zanima, kako se bo izšla ta zgodba. 


Nazadnje, ko so se šli Winter Camp, je zadeva finančno pušnila, prav tako sta šla smučat pomoje dva osebka. LOL

Drugače pa, upam da zadeva tokrat ne pušne afkors, je pa res, da če ne bo tudi le in zgolj kart za obisk koncertov (brez smučanja in pičkinga dima) potem bo propalo 100%
The real monsters are often just people.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Aug.2016 at 18:11
Meni tudi, kakor izgleda stvar zastavljena ta moment, diši po čistemu failu. V prodaji je mislim da 3000 vstopnic, pri čemer v obeh obstoječih paketih izključijo vso (metalsko) populacijo, ki je ne zanima teden wellnessa in smučanja, da ne omenim ožje in širše okolice, ki nima potrebe po hotelskih/apartma nastanitvah. Niti se jim ni zdela vredna otvoritev s slovensko stranjo medtem ko se angleška že bohoti, tako da je bolj kot ne jasno, na kakšno populacijo računajo. 

Če ne bo prilagoditve širši metalski populaciji dvomim, da se bo to srečno končalo. Ali pa vendarle?
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Aug.2016 at 18:14
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Meni tudi, kakor izgleda stvar zastavljena ta moment, diši po čistemu failu. V prodaji je mislim da 3000 vstopnic, pri čemer v obeh obstoječih paketih izključijo vso (metalsko) populacijo, ki je ne zanima teden wellnessa in smučanja, da ne omenim ožje in širše okolice, ki nima potrebe po hotelskih/apartma nastanitvah. Niti se jim ni zdela vredna otvoritev s slovensko stranjo medtem ko se angleška že bohoti, tako da je bolj kot ne jasno, na kakšno populacijo računajo. 

Če ne bo prilagoditve širši metalski populaciji dvomim, da se bo to srečno končalo. Ali pa vendarle?


Osebno bi takoj sicer vzel Wellnes, ampak kaj, ko ne rabim nastanitve, saj imam na voljo drugo opcijo tam okoli. Tako da ja, če se ne mislijo zresniti in prilagoditi kart, da se jih da dobiti tudi brez tega in onega, potem bo fail 100%, o tem sploh ni debate. Smile
The real monsters are often just people.
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2017 at 23:23
Ker si že kar nekaj let govorim "to zimo bom pa res bordu" in se mi potem v celi zimi uspe le 2 do 3-krat na zapeljat po snegu, sem letos končno prešel od obljub k dejanjem. Ker je konec marca ugoden termin za odobritev dopusta, sem vzel WDoM ski&fun paket in pravkar rezerviral apartma (5 minut peš od prizorišča festivala), tako da pričakujem, da se bom letos po petih dneh v snowparku (Vogel ima enega boljših pri nas) končno naučil kakega novega trika, saj zadnja leta bolj ali manj pogrevam stare fore na boksih, čez spodobno skakalnico pa že lep čas nisem nabil 360-ja.

Priznati moram, da lineup festivala zame ni tako dober, ba bi prišel v Bohinjsko Bistrico za cel teden samo zaradi bendov...a ravno bendi so prevesili jeziček na tehtnici, da sem se bom končno spravil na smučišče. Za 351,62€ (cena ski&fun paketa + turistična taksa) se mi zdi, da bom dobil veliko (poleg že omenjenega tudi dnevni prevoz do smučišča), kljub temu pa se na festival odpravljam z nekaj skepse zaradi razlogov, ki sta jih omenila že Speadge in Vraan. Večino domačega občinstva ne zanima ne sneg ne wellness (spomnite se Winter Campa pred leti), Avstrijci pa tudi verjetno ne bodo množično prihajali zaradi Vogla, saj imajo doma boljša smučišča...zaradi bendov se pa tudi ne bodo tako daleč vozili.

Kljub vsemu pričakujem, da bom dobro izkoristil dopust. Upam, da bom (vsaj pred odrom) videl še kak znan obraz in da nas ne bo le nekaj 10.


Edited by Železnk - 05.Mar.2017 at 23:25
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2017 at 23:45
Če sem prav razumel, se je tudi organizator nekoliko spametoval in prej, kot je planiral, lansiral tedenske in dnevne karte brez omenjenih dveh paketov, tako da zna biti obiskanost vseeno nekoliko boljša. 
Bom videl, kako se mi bo med tednom izšlo, glede na to, da nisem planiral letnega dopusta za ta termin. Kakšen dan bom najbrž vseeno prišel malce pozijat dogajanje in če ne ... poročaj kako je bilo. Obiskanost, vzdušje.
Mimogrede, napovedanih Shining letos ne bo na WDoM. Zamenjava je Rotting Christ.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Grrrrr View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 26.Oct.2009
Status: Offline
Points: 709
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Grrrrr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2017 at 09:34
Men se zdi, da je cena dnevnih vstopnic kar fer. Sam zagotovo pridem v sredo na treš paketek. Holy Moses sem nazadnje videl pred ne vem kolk leti v Sežani. Destrakšn se pa itak vedno splača pogledat.
Your highness, when I said that you are like a stream of bat's piss, I only mean that you shine out like a shaft of gold when all around it is dark
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3798
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2017 at 16:30
Če koga zanima: Na Radiu Bob (87,6 MHz) bomo v sredo podelili 1 vstopnico za festival Wink
http://www.radiobob.si/
https://www.facebook.com/RadioBob.si/


Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2017 at 22:12
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Mimogrede, napovedanih Shining letos ne bo na WDoM. Zamenjava je Rotting Christ.

Meni se to zdi super, saj so mi Rotting Christ mnogo bolj pri srcu kot Shining, ki me nikoli niso preveč navdušili. Od ostalih bendov me najbolj zanimajo Flotsam & Jetsam, Draconian in Holy Moses, saj nobenega od njih še nisem še nisem videl v živo. Pričakujem tudi standardno hud nastop od Destruction in se močno veselim Dew Scented, ki sem mi jih je pod odrom uspelo ujeti le enkrat pred mnogimi leti. Po dolgem času mi bodo zelo verjetno sedli tudi Belphegor, za Izegrim pa sumim, da bodo dobro razgibali publiko.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2017 at 22:51
Originally posted by Železnk Železnk wrote:

Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Mimogrede, napovedanih Shining letos ne bo na WDoM. Zamenjava je Rotting Christ.

Meni se to zdi super, saj so mi Rotting Christ mnogo bolj pri srcu kot Shining, ki me nikoli niso preveč navdušili. 

Meni se tudi zdi, da tu ne more iti nic narobe. Ni niti pol leta ni minilo odkar so bili RC nazadnje pri nas in je bilo noro dobro. Tile grki znajo narediti res vrhunsko vzdušje.
Me pa čudi, da se je s Shining zakompliciralo, glede na to da Niklas Kvarforth zdaj živi v LJ.

P l a c e h o l d e r
Back to Top
jerrej View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 21.Mar.2008
Status: Offline
Points: 1288
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jerrej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Mar.2017 at 18:32
v glavnem bil sem samo v petek in bilo je kot se šika... gorski friški luft, organizacija, dvorana, jedača in pijača vse v superlativih. F&J mojstri kot vedno! Edino obiskovalcev manj od pričakovanega - ampak nič ne de, temelji so postavljeni!
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2017 at 00:01
Končno imam čas, da zapišem nekaj splošnih vtisov o Winter Days of Metal 2017. O posameznih bendih napišem kaj več v enem izmed naslednjih postov.

NASTANITEV
Na festival smo se podali kot ekipa 4ih, 2 sva vzela ski fun paket, eden je vzel wellness paket, ena pa le paket z nastanitvijo. Povprševanje sem poslal preko obrazca na strani bohinj-info.com in ni trajalo dolgo, da so nam odgovorili s ponudbo. Ker smo bili s ponujenim apartmajem zadovoljni, sem moral najprej za potrditev rezervacije na TRR nakazati 400€ (torej 100€ po osebi), ostalo pa smo nato plačali na dan prihoda.
Vzeli smo apartma na odlični lokaciji (manj kot 5 minut peš do prizorišča festivala, približno enaka oddaljenost do vodnega parka). Prostora je bilo več kot dovolj, saj je omenjeno stanovanje namenjeno predvsem družinam, zato bi nas tam lahko prenočilo več. Lastnica nam je ob prihodu postregla z žganjem, pred odhodom pa nam je poleg tega ponudila še domačo sladico.

PROSTOČASNE AKTIVNOSTI
Ob prevzemu festivalskih zapestnic smo prav vsi 4je prejeli tudi kartico za brezplačni avtobusni prevoz, ki je veljal tako za ski bus kot za redne linije lokalnega prevoznika Alpetour, kar bi lahko npr. izkoristili tudi za obisk jezera ali kake druge turistične atrakcije v bližini. To sva z bratrancem tudi dobro izkoristila v ponedeljek in torek, ko sva se zjutraj (v torek sicer malo kasneje kot v ponedeljek) odpravila na smučišče. Snega je bilo tam še več kot dovolj (135cm), zaradi konca visoke sezone in delovnika pa se je po strminah spuščalo malo ljudi, kar je bilo več kot odlično za vse WDoM obiskovalce, ki so vzeli ski fun paket (ocenjujem, da nas je bilo nekje med 30 in 40).
Južni sneg me ni kaj dosti oviral, saj zaradi malega števila ljudi na smučišču ni bilo skoraj nič grbin. Proge so se mi zdele res slabe le v četrtek, ko sem se pogosto ustavljal na manj položnih delih...ampak to me ni kaj dosti motilo, saj sem večino časa tako ali tako preživel v snow parku, kjer sem bolj ali manj nabijal bokse in cevi, za tovrstno početje pa nisem potreboval severnega snega. Park je bil res dobro pripravljen, objektov je bilo veliko, med drugim tudi nekaj manj zahtevnih, kar je bilo odlično za učenje novih trikov. Do konca tedna sem se navadil furat cevi (prvič v življenju sem nabil tudi prelomljeno cev), na mali skakalnici sem večkrat nabil frontside 360, na mavrici in klopeh pa je tudi padlo polno novih trikov. To je bilo zame to, saj sem napredoval bolj kot sem pričakoval.

Edini dan, ko nisem bil na snegu, je bila sreda. Zaradi dežja smo se takrat skoraj vsi WDoM obiskovalci s ski fun paketom (razen nekaterih povsem navdušenih nizozemskih smučarjev) odpravili v vodni park, kjer smo izkoristili akcijsko ponudbo (celodnevno plavanje + savna za manj kot 20€). Tamkajšnje vzdušje je bilo odlično, saj razen metalcev in neke skupine otrok iz vrtca (ki se je dokaj kmalu odpravila domov) v bazenu ni bilo skoraj nikogar drugega. Avstrijci so poskrbeli za jacuzzi pit, tobogani so bili dobro obiskani, savna je sedla čisto vsem. Odlično.

HRANA IN PIJAČA
Zaradi kratke razdalje med festivalskim prizoriščem in apartmajem ter dokaj dolgih pavz med nastopi smo si večinoma kuhali sami (ena velika zahvala gre moji dragi, ki nam je vsak dan pripravila odlično kosilo). Pred dvorano sta bili postavljeni dve stojnici s hrano, tisto z mesom sem obiskal dvakrat (čisto OK cene, v redu porcija in okus), o vegi prehrani pa žal ne morem povedati nič.

Naša ekipa je s sabo prinesla veliko pijače...a smo je tudi veliko odnesli domov, saj smo večinoma pili kar na prizorišču. Viljamovka za 2,5€ je bila super, od piva je bil tam na voljo le svetli Budweiser za 3€, ki so ga natakarji iz pločevink pretakali v plastične kozarce (ob morebitnem boljšem obisku festivala bi se ta sistem lahko izkazal za zelo slabega). Cene so bile za mene čisto OK in že prvi dan sem se (med drugim tudi zaradi boljšega vzdušja) odločil, da bom večinoma nazdravljal v dvorani (oz. pred njo) ter s tem pomagal organizatorjem pri manjšanju izgube :)

FESTIVALSKO VZDUŠJE
Obiskovalcev je bilo malo. Verjetno nas je bilo še največ v sredo, takole na oko bi rekel, da nas je bilo takrat v dvorani okrog 300...a kljub temu sem se počutil čisto fino. Ni bilo podobnega vzdušja kot na poletnih festivalih, sem se pa zato počutil skoraj tako domače kot na Metal Maniji/Live After Death, le da je bilo tu nekaj več tujcev - in z večino sem vsaj enkrat nazdravil ali udaril kako debato. Maškar ni bilo, publika se mi je pri glavnih bendih večinoma zdela aktivna, zelo pa mi je žal prvih nastopajočih, ki so igrali pred največ 50 ljudmi (ko so igrali Layment sta bila baje pred odrom le 2!). Vsekakor bi vse skupaj izpadlo veliko bolje, če bi bilo več obiskovalcev.

ORGANIZACIJA
Najprej nekaj (zame sicer ne usodnih) minusov: uradna spletna stran bi morala biti (tudi) v slovenščini in bolj ažurna. V ponedeljek so bili na urniku še vedno napisani Shining, čeprav so jih v resnici zamenjali (meni ljubši) Rotting Christ. Tudi running order se je na mojem telefonu sprva prikazoval tako slabo, da sem le s težavo razbral kdo in kdaj sploh nastopa...a k sreči je bila omenjena težava po kakem dnevu odpravljena. Naslednje leto bi bila za festival koristna tudi boljša promocija tako doma kot v tujini. Vsi Avstrijci so mi rekli, da se je pri njih govorilo predvsem o podobnem (a mnogo dražjem) festivalu Full Metal Mountian, o WDoM večina ljudi ni vedela nič. Tudi domača publika bi bila po mojem lahko malo bolje obveščena glede možnosti prevoza.
Morda je v sami dvorani manjkala tudi kaka klop ali miza, kjer bi lahko na toplem popili kako pivo, a po pravici povedano letos ni bilo nekega hudega mraza, zato nam ni bilo hudega.

V praksi prav nobena izmed zgoraj omenjenih pomanjkljivosti ni bistveno vplivala na moje doživljanje festivala. V bistvu je bilo skoraj vse čisto dobro organizirano - zvok je bil večinoma spodoben, zamud ni bilo, cene so bile normalne, WC-ji niso bili namazani z drekom, za hrano in pijačo je bilo dobro poskrbljeno in osebje za šankom je bilo res kul. Še tisto prelivanje piva v plastične kozarce pri takem obisku ni bilo moteče. S kartami za smuko in avtobus ni bilo nobenih problemov, pri prevzemu le-teh sem celo dobil kupon za koktajl na Voglu, kjer so pri vlečnici namesto obupnih komercialnih radiev iz zvočnikov odmevali Black Sabbath in Iron Maiden. To je zame to.

VELIKO PRESENEČENJE
Med tednom so organizatorji napovedali, da bodo zadnji dan razkrili kakšno presenečenje so pripravili za vse obiskovalce. Pričakoval sem popust pri nakupu mercha ali pak podobnega, a sem bil v petek res presenečen - vsem obiskovalcem so bile ponujene ZASTONJ KARTE ZA WINTER DAYS OF METAL 2018! Boljšega darila si ne morem predstavljati!


Winter Days of Metal 2017 - imel sem se odlično in komaj čakam na nadaljevanje naslednje leto.


Edited by Železnk - 27.Mar.2017 at 00:07
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2017 at 12:19
Takole je videla festival naša ekipa. 
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2017 at 12:20
Železnik, 300 ljudi si videl z veliiiiiko piva...
Back to Top
Destroyer View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 14.Dec.2007
Location: limb predpekel
Status: Offline
Points: 319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Destroyer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2017 at 12:42
Hvala moji dragi, da me je za 40-ko častila in peljala na Taake
Leave no cross unturned
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2017 at 15:31
Originally posted by Pero Pero wrote:

Železnik, 300 ljudi si videl z veliiiiiko piva...

300 je veeliiiiiiiko preveč, prava cifra je cca. 33*3
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2017 at 15:32
Sicer pa kul, veliko boljše kot 2010 WinterCamp, vse je bilo optimalno, naslednje leto se vidimo! 
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2017 at 23:57
Originally posted by Pero Pero wrote:

Železnik, 300 ljudi si videl z veliiiiiko piva...
To povsem drži :)
Ljudje so bili večinoma porazdeljeni po celem prostoru, zato sem imel občutek, kot da nas je 300. Seveda bolj kot mojemu občutku verjamem tebi in Atheistu, še posebej zato, ker vem, da si nas nekajkrat celo preštel.
Back to Top
kookie View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 04.Jun.2012
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kookie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Mar.2017 at 13:01
... in parkrat smo ga zmotili pri štetju in je moral začet še enkrat :)

poleg reportaže smo objavili tudi že dve galeriji za prvi in drugi dan, ostale sledijo tekom tedna...Smile


Edited by kookie - 28.Mar.2017 at 13:02
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Mar.2017 at 01:16

Na, preštej folk med Behemoth :)


Edited by Pero - 29.Mar.2017 at 01:19
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Mar.2017 at 01:21

Vseen več k tle :)


Edited by Pero - 29.Mar.2017 at 01:22
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Mar.2017 at 01:29
Med Behemoth bi bila mogoče celo gužva  :)

Belphegor?
P l a c e h o l d e r
Back to Top
kookie View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 04.Jun.2012
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kookie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Mar.2017 at 09:27
Belphegor ja... dva mesca totalne abstinence človeka mimgrede zmedeta, ane Pero? Tantrum:D
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,407 seconds.