Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Festivali > Domači festivali
  New Posts New Posts RSS Feed - Metaldays 2017
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Metaldays 2017

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2017 at 09:37
Metaldays rešuje samo Soča. Pelte ga nekam kjer je ni, pa boste videli, da bo polovico maškar manjkalo.
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2017 at 10:28
Ufff... Metaldays, še predn se je fest začel, se je že končalAngry

Pondelk (Iced Earth, kul, pričakovano dober nastop brez kakega super presežka) in tork cela žurka zarad naliva - v torek je blo pod uno tendo na glavnem odru zihr jurja folka, če ne več; scal kot za stavo, glavni oder pokrit, posledično na obeh big screenih zagledamo novico po dobri uri drame - "Sanctuary bojo zdej, zdej začel, Krisiun pa ob 00:10 do 01:20 na 2nd stageu." Sm si mislu "jebeš vse skupi" in sm šu na dodatne perovske dogodivščine. No, bolj srečen ne bi mogel biti, Krisiun pa pomoje tut ne: dobil so skorajda "prime time" na Bursać odru pred ponorelo množico. Nasledn dan se nisem mogu dovolj zahvalt Dirty Skunksu, ki mi je v metal maniri dejal nekak takole: "Jah, pač, sej veš, to so ti trioti, poglej Dying Fetus." In res, kej tacga kdor je zamudu (al pa se spomne Krisiun nazadnje v Gali Hali kot coheadlinerje z Vital Remains) mu je lahko svinjsko žal - brezkompromisen šus od začetka do konca; sploh ni blo cajta pera pitLOL Kaj lahko nardijo ena kitara, en bas in bobni - za popizdit noro dobr! +zdej že "tradicionalno neverjeten humble attitude" Mojzesa do publike...ClapClapClap

Posledično je jasno, da je zgornji zapis posvečen (mojim) zmagovalcem tedna.Thumbs Up

Na tretjem "new forces" stageu sm (po spominu) gledal/poslušal samo tri akterje: Vasectomy, Omophagio in Firtan. Prve dva po lastni presoji (prvi so slovenski blitzkrieg, drugi kravatarji - matr, dobri so, da so v uni vročini v pisarniških oblekah žgal ko norciBig smile), tretje sem pa poslušal na priporočilo kolega znanca. Na prvo žogo sem dobil asociacijo na mix med zgodnjimi Enslaved (tam nekje ELD plata) in Falkenbach (pa ne me spraševat, kje sem njih našelBig smile). Skratka, kasneje sem izvedel, da imajo vsi trije omenjeni akterji že "zabukiran" plac na MD 2018 - po slišanem povsem zasluženo.

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:


...

opeth supr, kljub tisti pol urni pavzi zaradi crkovanja opreme... "happens quite often acctualty,... at least you know we play live".. kva bi poslušal tega človeka da mi bere pravljice za lahkonoč ej :D

...


E, toLOL
Nč ga ne zmoti tolk, da bi ostal brez besed; setlista kar všečna s posrečenim miksom starejših komadov ("you know we used to play more death metal based music") in novejšim materialom (Sorceress plata).

Haha, Gutalax... In to na Lemmyjevem odru! Pod odrom pa skretna norišnica z vsemi mogočimi wc pripomočki - ščetke, pokrov od školjke, nebroj rol papirja (je en dobr reku: "Bolš, da te dons ne prime srat."LOLLOLLOL) - sej pravim: festival band, v avtu na poti ga pa ravno ne bi poslušal.

Abbath: za pogledat in sluhat "na stara dobra vremena"

Cancer: odlična doza "old-šule" death metala z Otoka - js čist navdušen!Clap

Abbath v r'n'r izvedbi (Bömbers): prava "fuckin' r'n'r" žurka, se vid, da se je Abbath resnično vživel v nehvaležno vlogo.

Pogledu še Bloodbath, Warbringer, Equilibrium, Kobra & the lotus in Pain, a za nobenga ne morem trdit, da me je bodisi razočaru bodisi navdušu.



Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:


...

3dl pivo za 3eur je zadeva ki jo je treba bannat. to lih gobc namočiš pa moreš po novega.
...


ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
 ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

Tole je res za zjokat.Cry Na obeh odrih naj bo enak (po možnosti 4dl zavoljo spodnjega citata).


Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:


...

je bil argument, da 5dl prehitro pogreješ in da folk pušča to na mizah.
...


V redu, razumem argument, ampak ga na tem mestu sploh prvič vidim (hvala, frogstompThumbs Up) - kje si to zvedu? Js sm se namreč že parkrat obrnu na official forum pa nič od nič.

Overall še en simpatičen teden. V četrtek je bla vidljivost prekrasna (tudi zaradi osovraženih nalivov in vetra), posledično se je s Krna videlo vse do Tržaškega zaliva in še čez... V petek pa sem solo pičil na Mrzli vrh (faaaak, kva vse človek ne nardi v času vojne, no sej ostalin je v teh koncih precej (Batognica, Kolovrat) in se res splača pogledat).

Ob letu osorej pa znova!Smile



Edited by Mrtupevc - 31.Jul.2017 at 10:33
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2017 at 10:42
Glede malega pira na vseh šankih razen pri glavnem odru, je kolega izjavil, da je razlog tudi ta, da je teže dostavljat sode do ostalih šankov in je posledično malo pivo. Koliko je to glavni razlog oz. je glavni razlog, da se pol litra prehitro segreje, ne vem. Ampak oboje zveni tako absurdno, da bi bila edina rešitev bodisi ukinit šank oz. prepovedat pol litrske kozarce, ker ne vem po kateri logiki se ob glavnem odru pivo počasneje segreje. LOL

Skratka, dober festival je tole, ampak enih zadev pa še po XY letih ne dojemam in jih očitno tudi ne bom. Da sploh ne načenjam nategov s temi karticami.. Lahko da se motim, ampak pomoje MD samo na račun tega, ko obiskovalci ne vejo kaj pa kako, pokasira petmestno cifro od 'zadržanih sredstev'. V mojem primeru sem si čisto sam kriv, ker sem jo prvič sploh uporabljal in bi se moral prej dobro pozanimat kje vse te znajo nategnit samo vseeno bi lahko vsaj kje povedali kaj je fora teh kartic. (Sem le tolk zabit, da sem dejansko mel namen na prizorišču zapravljat, pol mi je bilo pa že žal ko sem videl cene) Pogrešam vsaj to, da bi bil folk res obveščen, da kot 'cup deposit' šteje vse, od kozarcev do plastenk, pločevink itd. Še manj mi je pa jasno, kaj težijo s temi vrečami za smeti kot obveznim nakupom. Kaj naj pol naredi nekdo, ki prenoči v hotelu in je na prizorišču dejansko samo par uric zvečer, ko gre bende pogledat? Naj bo vse skupaj opcijsko, pa naj si kartico vzame kdor jo želi, sam vem da je ne mislim več nabavljat ker je denar vržen skozi okno.
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2017 at 10:57
To je slab izgovor, na vseh festivalih, tako manjših in večjih od MetalDays imajo štirikoleznika/e in prikolico, na tisto prikolico naložijo sodov kolikor hočeš...  naprimer na večjih festivalih imajo par 10 sodov zloženih za šankom in je problem rešen do konca festa, samo sodi se priklapljajo, hladijo se pa tak preko točilke. To da se pivo segreva je še bolj lovska. Naj dajo 3dcl, 4dcl in 5dcl pivo in bo folk že sam izbral koliko zmore spit piva, dokler se mi ne segreje. Je pa jasno, da so cene piva takšne po vseh festivalih v Evropi, tako v manj, kot bolj razvitih državah (Brutal Assault je s ceno 1,20 za 5dcl unikum) in MetalDays je roko na srce v prvi vrsti namenjen severnjakom..

Kar se pic tiče, se strinjam z nekom pred mano. Tudi jaz sem sveto prepričan, da znamo Slovenci delati boljše pice. Je pa to seveda stvar okusa. Jaz imam rad po kmečko, da je fino naložena in še bolj zapečena, nekdo pa pač, da je simple in malo naložena, samo potem naj bo tudi cena primerna.
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2017 at 11:10
Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Glede malega pira na vseh šankih razen pri glavnem odru, je kolega izjavil, da je razlog tudi ta, da je teže dostavljat sode do ostalih šankov in je posledično malo pivo. Koliko je to glavni razlog oz. je glavni razlog, da se pol litra prehitro segreje, ne vem. Ampak oboje zveni tako absurdno, da bi bila edina rešitev bodisi ukinit šank oz. prepovedat pol litrske kozarce, ker ne vem po kateri logiki se ob glavnem odru pivo počasneje segreje. LOL

Skratka, dober festival je tole, ampak enih zadev pa še po XY letih ne dojemam in jih očitno tudi ne bom. Da sploh ne načenjam nategov s temi karticami.. Lahko da se motim, ampak pomoje MD samo na račun tega, ko obiskovalci ne vejo kaj pa kako, pokasira petmestno cifro od 'zadržanih sredstev'. V mojem primeru sem si čisto sam kriv, ker sem jo prvič sploh uporabljal in bi se moral prej dobro pozanimat kje vse te znajo nategnit samo vseeno bi lahko vsaj kje povedali kaj je fora teh kartic. (Sem le tolk zabit, da sem dejansko mel namen na prizorišču zapravljat, pol mi je bilo pa že žal ko sem videl cene) Pogrešam vsaj to, da bi bil folk res obveščen, da kot 'cup deposit' šteje vse, od kozarcev do plastenk, pločevink itd. Še manj mi je pa jasno, kaj težijo s temi vrečami za smeti kot obveznim nakupom. Kaj naj pol naredi nekdo, ki prenoči v hotelu in je na prizorišču dejansko samo par uric zvečer, ko gre bende pogledat? Naj bo vse skupaj opcijsko, pa naj si kartico vzame kdor jo želi, sam vem da je ne mislim več nabavljat ker je denar vržen skozi okno.


Sej ni blo nikjer pollitrskih kozarcev - mali oder/plaža 3dl 3€, glavni oder 4dl 4€. Ok, če je fora sodov, nej pa preštuderajo, kolk jih morjo met na zalogi (zdej po tolkih letih bi že lahko mel izkušnje).

Kar se pa kartice tiče: teh vreč ne rabiš kupovat, če ne kampiraš. Čudno se mi zdi, da ti na vhodu ni noben povedal - če maš dokazilo o bivanju v hotelu (račun pač), ti s smetmi ne težijo. Plus zanimivo mi je to, da letos prvič, odkar imajo kartice, niso jemali pavšala za kartico (prejšnja leta so zadržal mislm da 2 €, ki si jih dobil nazaj ob vrnitvi kartice), letos si pa kartico lahko vzel kot suvenir brez stroškovTongue.

Aja, pa "cup deposit" - šteje vsaka stvar, ki jo dobiš notri (se prav znotraj placa, kjer so odri/plaža), vendar le v takšni količini, kot si jo sam vzel na kartico (če maš npr. 1 kozarc, ti je đabe prnest nazaj dva kozarca, ker boš dobil povrnjen dnar samo za enga - razen če si ekološko ozaveščenBig smile). Je pa po drugi strani res, da s(m)o ekologi v zadnjem času praktično vsi; predstavli si, da v enem večeru spiješ 8 perov pa ne prneseš enga kozarca nazaj (!) - posledično je preklet težko najdt kako smet na tleh, če si zajebu in svoj del vrgu v najbližjo kanto.


Edited by Mrtupevc - 31.Jul.2017 at 11:12
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2017 at 11:45
Ja sej pravim, da sem si zase čist sam kriv in se morm v bodoče bolj pozanimat kako to deluje, samo prvič sem sploh to kartico uporabljal, pa pijan sem že prišel v Tolmin, pol pa veš kaj pa kako.. Star


Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2017 at 12:24
3dl/4dl razlago piva najdete v temi metalcamp 2011, ko je boban še aktivno odgovarjal in je ta forum še imel en doseg/pomen: klik

sredi tega tedna v wacknu preverim če ta 4dl pravljica drži. nism še vidu na nobenem festivalu. pir je 5dl oz pint. in pol sta še .33 in italjanček. pomoje so prov za ta festival novo linijo mogl odpret. kdo d fuck se je spomnu 4dl kozarc no :D ?! 

kakorkoli, ko sm že lih zadnji dan mislil razglasit da bodo kej zažidili mi je zaprl usta v primerjavi s prejšnjimi leti - vračilo denarja iz kartic je bilo smooth do jaja. prejšnja leta sm jim pustil kr neki keša ker se je lih uscal in če bi čakal v vrsti na unem enem ali dveh okencih, ki so jih pripravili za 12k ljudi, pol bi me spet traktor vlekel iz blata. letos so pod velikem šotorom pri glavnem odru odprli od oka 10 oknc za vračilo, na vrsti sem bil okol 1h popoldne takoj. spoštovanja vredno. 

škoda, da se je metaldays stran 2017 že ukinila.. bi sedl pogledat arhiv bandov in se mal spomnit kaj smo gledal po dnevih. 

@šujo.. nevem če so to leta.. sej sm bil 2 dni v apartmaju v bovcu in vsak se strinja, da mu sede taprav skret in tuš in bit naspan in mir in star in sit.. 

ampak jebeš to. prov enkrat na let mi paše bit primordial beast, enkrat v celem tednu pod tuš, tedaj ko aroma hrane ne pride več do tebe zaradi lastnega sloja vonjav.. prot koncu tedna pobirat vnete trske iz rok, bit ves pobušan in popraskan. sede mi bivat v gozdu. pravim sam, da mi je bil vibe letos nekolk čudn, pa ne  znam točno s prstom pokazat na kaj, najbrž nekje v zraku.. 

še ena prehrambena anekdota iz mahajarja štanta:

jst: "a lahk plačam zdele celo porcijo, pa je dobim samo polovico, in pridem čez kkšno urco spet po polovico, sam zapomneš si mojo bebavo faco?"
maha: "aha ok.. ki pa boš?"
jst: "nam dalč, kle nek naokol"
maha: "haha.. mislm.. ku rečemo 'ki' mislm 'kej boš jeu'" :D


Edited by frogstomp - 31.Jul.2017 at 12:39
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2017 at 12:45

THE nevihta :D 


okol 1:00 še od domačega vlogerja v ang. 
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2017 at 14:37
V tisti 2011 debati uporabnik Biomorph totalno zabije Bobana in se samo izkaže kako zgrešena je ta politika malega pira, ampak na koncu to ni melo veze in zdej, 6 let kasneje ostajajo isti problemi. Okol ostalega pa sploh ne bi začenjal. Vseen je na koncu kul fest in izkušnja in vse, čeprou se strinjam da je bil letošnji vibe nekam čuden. Tudi sam ne znam povedat zakaj, samo to ni bilo to.
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3260
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2017 at 18:59
Jp, okusi so različni. men je bila pa tista prava margarita napolitana iz krušne peči z HUDO mozzarello bogovska proti podplatu s centimeter debelim testom in najcenešimi sestavinami. če si dal pa malo črnih oliv gor si pa itak zmagal. Je pa res, loh bi se naučili kak kos pancete gor vreč, ampak je osnova tok huda, da se nom prtožval. So pa pač okusi različni in zato sta obe piceriji. Men boj sede krušna in tanko testo pa kul sir. Isto kot mam raje malo in dražje craft pivo napram laškemu  :D 

4 deci piri sux, niso pa md pogruntavščina, maš jih tudi na recimo BYH p še kje. Češka je pa že zarad obdavčitve piva neprimerljiva. Zanimivost-v nemčiji je pir v štacun ĐABA (30-80 centov), na festu je pa 4 deci ogabne scaline (ne vem kako lahko pr vsem zakon nemškem pivu lih to scalino od Furstenberga najdejo) 3,8€. In za folk, k jamra za kartice...a vs nazaj na bon sistem povabim? :D


ABBATH.

.


Edited by Šujo - 31.Jul.2017 at 19:09
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2017 at 22:21
Meni je bilo na splošno vse super. 

Sinister zakon! po 14ih letih jih ponovno videl in bil zelo zadovoljen! 

S karticami, hrano, pijačo in vsem kar spada zraven pa nisem imel nobenih težav. Naložili, spili in pojedli in to je to.

Abbath?



MacGyver je zakon!
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2017 at 22:51
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:


Abbath?



The real monsters are often just people.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2017 at 23:33
a to... ja, dobro je poletel. Menda zlomu kitari  vrat. In menda ni bila niti njegova Ouch

Jebat ga, se zgodi... se bo pridružil kaki youtube kompilaciji...
MacGyver je zakon!
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2017 at 15:56
Sposojena je bila. Srečen lastnik. Tale padec je že meme.

https://giphy.com/gifs/black-metal-abbath-vNJqhgWBc0l4k

Edited by vend - 01.Aug.2017 at 15:56
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2017 at 07:10
HihihiHug
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2017 at 07:18
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:


...
Sinister zakon! po 14ih letih jih ponovno videl in bil zelo zadovoljen! 

...



Tut js jih gledu, pa so me pustil nekam mlačnega, ne vem sicer, zakaj (mogoče sm pogrešu To mega TherionEmbarrassed)
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2017 at 18:51
Sposojena kitara je bila za backup pri Abbathu. Padel je s svojo... na srečo ;)
http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
NuuX View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1070
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NuuX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2017 at 13:45
Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Še manj mi je pa jasno, kaj težijo s temi vrečami za smeti kot obveznim nakupom. Kaj naj pol naredi nekdo, ki prenoči v hotelu in je na prizorišču dejansko samo par uric zvečer, ko gre bende pogledat?


Midva z bejbo vsak let rečeva šefici apartmaja, da nama sprinta potrdilo, da spiva pri njej. Pokažem na blagajni in mi ne računajo vreče za smeti.

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

sredi tega tedna v wacknu preverim če ta 4dl pravljica drži. nism še vidu na nobenem festivalu. pir je 5dl oz pint. in pol sta še .33 in italjanček. pomoje so prov za ta festival novo linijo mogl odpret. kdo d fuck se je spomnu 4dl kozarc no :D ?!


Če niso kaj spreminjali, boš v Wacknu pil 4dcl piva po €4 (prvo pivo bo €5 zaradi kozarca).


Edited by NuuX - 03.Aug.2017 at 13:48
It's all fun and games until someone loses an eye. Then it's just fun you can't see.
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Aug.2017 at 07:55
Še par utrinkov z letošnjih MD oziroma okolice (v sliki)...






Če sm mal žleht: tole so torej počeli vojaki med 1. sv. vojno v prostem času, ko se niso streljali (klesali v kamen faluse in podobnoLOL)







Pa še tale - ladja v Tržaškem zalivu, slikana nekje sredi Krnskega pogorja




Dost, da nau preveč nasmeten :)
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Aug.2017 at 13:39
Originally posted by Mrtupevc Mrtupevc wrote:

Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:


...
Sinister zakon! po 14ih letih jih ponovno videl in bil zelo zadovoljen! 

...



Tut js jih gledu, pa so me pustil nekam mlačnega, ne vem sicer, zakaj (mogoče sm pogrešu To mega TherionEmbarrassed)


Tudi mene. Saj so žgal, ampak zvok mi res ni bil všeč.

Glede drugihbendov se več ali manj strinjam s tem, kar so ostali forumaši že napisali, na splošno pa sem se tudi letos imel odlično. Tretji oder se mi je dejansko zdel dobra popstritev in še posebej pozitivno me je presenetilo dejstvo, da novo prizorišče ni bilo ograjeno oz. da na tem območju niso veljala enaka pravila kot za oba večja odra. Z drugimi besedami - brez problema si lahko pred odrom pil pivo iz trgovine. Mislim, da je bila ta poteza dobra predvsem za (dokaj neznane) skupine, ki so nastopale na tem odru. Pohvala organizatorjem.

Že dvanajstič zapored sem šel na festival v Tolmin in moram priznati, da je bil letošnji nabor meni ljubih bendov najbolj skromen do zdaj. V četrtek sem podrl osebni rekord, saj so me pritegnile le 3 skupine...je pa res, da so bili ostali dnevi bolj pestri. Močno upam, da bodo prihodnje leto organizatorji namesto headlinerja tipa Marilyn Manson zamenjali za kaj bolj kvalitetnega.

Karto za naslednje leto že imam in se že veselim nastopa Coroner, Bölzer in Diamond Head, ki bodo po mojem mnenju dobro osvežili seznam nastopajočih. Tudi Primordial bom z veseljem spet pogledal.


Edited by Železnk - 06.Aug.2017 at 13:41
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Aug.2017 at 18:20
Originally posted by Železnk Železnk wrote:

Močno upam, da bodo prihodnje leto organizatorji namesto headlinerja tipa Marilyn Manson zamenjali za kaj bolj kvalitetnega.

Karto za naslednje leto že imam in se že veselim nastopa Coroner, Bölzer in Diamond Head, ki bodo po mojem mnenju dobro osvežili seznam nastopajočih. Tudi Primordial bom z veseljem spet pogledal.

Jaz sem si tudi z odobravanjem ogledal prve najave. Če sem kurcal 2017 lineup, se mi zdi tokrat (Schammasch, Bölzer, Ultha, Coroner ...) že sam začetek sila obetaven. 5  do 6 meni zanimivih bandov že v prvi rundi - več, kot sem upal pričakovati.  
(Atreides, čaz za novo temo!)
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Aug.2017 at 21:12
Brez problema, bomo naredili, ko pridemo za desktop... lahko pa tudi kdo drug, če bo prej. Se pa strinjam Speadge, zaenkrat zgleda lineup za 2018 zelo obetavno. Coroner so me lani na Brutalu milo rečeno sezuli, res super špil.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Aug.2017 at 14:27
Originally posted by NuuX NuuX wrote:

Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Še manj mi je pa jasno, kaj težijo s temi vrečami za smeti kot obveznim nakupom. Kaj naj pol naredi nekdo, ki prenoči v hotelu in je na prizorišču dejansko samo par uric zvečer, ko gre bende pogledat?


Midva z bejbo vsak let rečeva šefici apartmaja, da nama sprinta potrdilo, da spiva pri njej. Pokažem na blagajni in mi ne računajo vreče za smeti.

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

sredi tega tedna v wacknu preverim če ta 4dl pravljica drži. nism še vidu na nobenem festivalu. pir je 5dl oz pint. in pol sta še .33 in italjanček. pomoje so prov za ta festival novo linijo mogl odpret. kdo d fuck se je spomnu 4dl kozarc no :D ?!


Če niso kaj spreminjali, boš v Wacknu pil 4dcl piva po €4 (prvo pivo bo €5 zaradi kozarca).

illuminati 4dl confirmed! morm rečt da se na campu streže boljši pir v slabše kozarcekot na wacknu. kakorkoli, letos sm bil prvič na tem čudovitem švabskem stvoru, in mi je dal vse tisto, kar sm pogrešal letos na campu.. jeben filing :D 11/10!!


Edited by frogstomp - 07.Aug.2017 at 14:29
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Aug.2017 at 21:01
Originally posted by Mrtupevc Mrtupevc wrote:

Še par utrinkov z letošnjih MD oziroma okolice (v sliki)...






Če sm mal žleht: tole so torej počeli vojaki med 1. sv. vojno v prostem času, ko se niso streljali (klesali v kamen faluse in podobnoLOL)







Pa še tale - ladja v Tržaškem zalivu, slikana nekje sredi Krnskega pogorja




Dost, da nau preveč nasmeten :)

Na ta zadnji sliki se vidi Sveto goro in napis TitoDead nad Renčami. Kakšen kontrast.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Aug.2017 at 10:51

Vsak vidi, kar želi videti. Big smile  LOL



Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Aug.2017 at 11:08

čagalax :D 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,406 seconds.