Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 2017/01/11 - Batushka, Arkona @ Cvetličarna, LJ
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

2017/01/11 - Batushka, Arkona @ Cvetličarna, LJ

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2786
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 2017/01/11 - Batushka, Arkona @ Cvetličarna, LJ
    Posted: 15.Dec.2016 at 12:17
Glede na izreden odziv na FB me zanima, koliko vas dejansko gre na tole. Batushka niso slabi, vendar se mi zdi, da se je okoli njih predvsem razvil nek hipe, ki ni v pravem razmerju s kakovostjo/posebnostjo glasbe, ki jo delajo.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2786
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2016 at 12:18
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1913
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2016 at 13:37
Originally posted by Dejan Dejan wrote:

Batushka niso slabi

v bistvu so.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2786
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2016 at 13:49
Originally posted by vulgaris vulgaris wrote:

Originally posted by Dejan Dejan wrote:

Batushka niso slabi

v bistvu so.


in zakaj misliš, da so potem tako popularni?
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2016 at 15:49
Mogoče ni mislil v glasbenem smislu? :)


Okrog Batushke je bil ogromen hype, še predno je njihov zvok sploh prišel do naših ušes, ampak po slišanem bi rekel, da upravičeno. Mogoče je tudi ta hype okoli njih nekaj, zaradi česar je nekaterim die hard black metalcem vse skupaj težje prebaviti, pa vedarle, če pustimo zunajo formo ob stani, po moje mnenju z glasbeno razgibanostjo, zvokom ki ga proizvedejo prekosijo marsikatero pravoverno BM legendo, ki ne zmore iz repetativnih, ponavljujočih se okvirjev tega žanra.
Litourgiya je po mojem mnenju odličen, razgiban album in jih bo super videti v živo pri nas. Mislim da dvakrat v prihajajočem novem letu.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Online
Points: 3381
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2016 at 16:21
Originally posted by Dejan Dejan wrote:

Originally posted by vulgaris vulgaris wrote:

Originally posted by Dejan Dejan wrote:

Batushka niso slabi

v bistvu so.


in zakaj misliš, da so potem tako popularni?

band, ki je obupno slab in popularen obenem?

nedojemljivo do konca, res. :D
All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2786
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2016 at 18:05
Originally posted by rožica rožica wrote:

Originally posted by Dejan Dejan wrote:

Originally posted by vulgaris vulgaris wrote:

Originally posted by Dejan Dejan wrote:

Batushka niso slabi

v bistvu so.


in zakaj misliš, da so potem tako popularni?

band, ki je obupno slab in popularen obenem?

nedojemljivo do konca, res. :D


okusi so različni, o tem ni dvoma. Wink
pri Batushka mi je pač zanimivo, da so kot ekstremen band tako zelo popularni. očitno imajo dobro PR agencijo.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2786
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2016 at 18:12
Originally posted by Speadge Speadge wrote:


..., po moje mnenju z glasbeno razgibanostjo, zvokom ki ga proizvedejo prekosijo marsikatero pravoverno BM legendo, ki ne zmore iz repetativnih, ponavljujočih se okvirjev tega žanra.


je že res, vendar s svojo glasbo kljub vsemu pokrivajo skromno nišo v black metalu, za katero si nisem mislil, da bo privlačila toliko ljudi.
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2016 at 18:38
Nardili so nekaj svežega in intrigantnega, pa se lahk nergači postavljajo na glavo, češ kako je vse skupaj pretenciozno in prazno. Speadge, ta 2x je potrjen info? Mogoče bi v tem primeru počakal na kasnejši datum v upanju na boljši support band.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2786
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2016 at 18:51
če se ne motim, je imel v mislih MetalDays: http://www.metaldays.net/Line_up
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2786
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2016 at 18:53
Originally posted by (((OdiumNostrum (((OdiumNostrum wrote:

Nardili so nekaj svežega in intrigantnega, pa se lahk nergači postavljajo na glavo, češ kako je vse skupaj pretenciozno in prazno.


mah, roko na srce, polovica folka jih je pograbila po mojem samo zaradi imidža...
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2016 at 18:54
Verjetno je mislil to z drugič, da igrajo na Metaldays.

Edit: Dejan, spet si me prehitel. :)

Edited by Lif. - 15.Dec.2016 at 18:55
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2016 at 19:08
ja, tako tako :) Tudi na metaldays jih bomo videli - to sem imel v mislih :)


Dejan, zakaj zaradi imidža? Saj samo po sebi (redovniške kute, maskirani obrazi) v metalu ni nič posebnega. Tudi raznorazne "ceremonije" smo že videli. Konec koncev, band človek sliši in če je to to, posluša sicer pač ne. 
Meni je recimo pri njih všeč dinamika, ki ne prehaja v nedogled ponavljujoče se rife v kar zapade marsikateri bm band ampak deluje precej sveže, drugače - pa še v uho gre super, ne da bi se človek zato tega hitro naveličal. Pač enostavno "paše" mi. Naglas! :)
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2786
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2016 at 19:22
Originally posted by Speadge Speadge wrote:



Dejan, zakaj zaradi imidža? Saj samo po sebi (redovniške kute, maskirani obrazi) v metalu ni nič posebnega. Tudi raznorazne "ceremonije" smo že videli. Konec koncev, band človek sliši in če je to to, posluša sicer pač ne. 
Meni je recimo pri njih všeč dinamika, ki ne prehaja v nedogled ponavljujoče se rife v kar zapade marsikateri bm band ampak deluje precej sveže, drugače - pa še v uho gre super, ne da bi se človek zato tega hitro naveličal. Pač enostavno "paše" mi. Naglas! :)


vse našteto velja za številne druge bande, pa jih publika ne sprejme tako dobro - to je edini razlog, zakaj se čudim. saj dobro, da je tako kot je, me sploh ne moti. bo vsaj vzdušje na koncertu odlično!!
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2016 at 19:25
Že, ampak pravoslavnih v takšnem obsegu ne.

Men je bla Batushka zanimiva na začetku do enega sedmega poslušanja, potem so mi zbledeli in sem pozabila na njih. Pri bendu, ki je tok hitro prodrl z debitantskim albumom in bo imel za predskupino band, ki je aktiven že 23 let, pač nekaj res smrdi. Bo zanimivo sčasoma videt, kdo so člani, bo verjetno pojasnilo marsikaj okoli tega.

Ko bojo januarja v Lj bom verjetno tko v tujini, ampak še vedno ne vem, če bi za ta koncert bla prpravljena dat 22 evrov. Mam občutek, da bo nabito polno kot takrat na Make a Change... Kill Yourself in bo folk veselo čebljal v tri dni in sfižil vso atmosfero. So pa Arkona vsaj v živo zanimivejši kot na studijskih posnetkih, vsaj takrat v Mb so bli ok, čeprav res kratki.
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2016 at 19:54
Saj res, MD mi je čist spolzel iz glave, hvala. Js se res ne obremenjujem, kaj na njih privlači druge, sam bi jih maral tudi, če bi igrali v havajskih srajcah, ne bom pa zanikal, da njihova zunanjost ne naredi izkušnje bolj intenzivne. Me pa preseneča, da do zdaj ni še nihče omenil vokalov. Unikatnost le teh, me je v začetnih stadijih spoznavanja Batuške najbolj prevzela. Kakorkoli, mogoče se prikažem, kljub ne ravno najbolj prijaznem datumu.
Back to Top
Scum View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Jul.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2016 at 23:37
Batushko sem vidu par dni nazaj, in mislim, da ne grem v LJ.  Dolgčas mi je bil (isto pri sv. maši=), vizualno zanimivo to je pa tut to.  Zgleda, da maše niso zame, žal...
Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results.


     
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2786
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2016 at 07:54
glede na to, da imajo samo eno ploščo, z raznolikim izborom komadov ne morejo ravno presenetiti. ali imajo morda že kaj novega naštudiranega?
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2016 at 10:05
Mene zanima predvsem kakšno zvočno podobo bodo zmožni narediti. Zdi se mi namreč, da lahko v živo zvenijo res mogočno... ali pa je popoln polom.
Upam seveda na prvo.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
ossa View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 01.Nov.2015
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ossa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2016 at 10:48
Če se ''liturgični obred ''začne v tem stilu pridem!
https://www.youtube.com/watch?v=9zpULcK1ZxY
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2016 at 10:55
Ma meni to ne zveni napačno. Pod pogojem, da poslušam res naglas. Da se le ne bo slišalo čebljanje publike. 

(Batushka - ??????? III: ??????????? - Live@Monteray, Kiev)


Edited by Speadge - 22.Dec.2016 at 10:55
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2786
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2016 at 11:13
Originally posted by Speadge Speadge wrote:



(Batushka - ??????? III: ??????????? - Live@Monteray, Kiev)


zakon tole! mi je pa malo žal, da sem kliknil na link, ker bo zdaj presenečenje v živo manjše :)
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2786
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2016 at 11:15
in z "imidžem" sem zadnjič ravno vso to šminko in sceno mislil... zanimivo bo spremljati, če bo bandu z novimi albumi uspelo obdržati visoko zanimanje.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2016 at 13:00
Jaz sem tudi premišljeval v tej smeri. Z zanimanjem pričakujem, kaj se bo zgodilo okoli drugega albuma.

S prvim albumom in vso famo okoli njega so si postavili visoke standarde. Vsa leta iz albuma v album (vkolikor je to sploh njihov namen - ne pa zgolj stranski projekt kratega daha) ne bodo mogli predrkavati identičnih ceremonij. Oz. najbrž ne bo smiselno. 
Ampak če jim kljub temu še vedno nekako uspe posneti kakšna dva, tri ubijalske albume mislim, da imajo vso šanso da postanejo res nekaj velikega, kultnega v določenih krogih. Ali pa ravno nasprotno temu le bleda parodija prvega albuma, kjer bi bilo boljše, da se se po koncu te poletne sezone samo še ukinejo.

Bo zanimivo spremljati ja, kaj nam lahko še ponudijo :)
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2016 at 21:38
Ma naslednje leto bojo dobili ruskega grammyja, kaj vam ni jasno. :D
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2016 at 22:42
Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Ma naslednje leto bojo dobili ruskega grammyja, kaj vam ni jasno. :D

Ruskega? No, saj mi smo pa Slovaki, ane? :)



Edited by Speadge - 22.Dec.2016 at 23:25
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2016 at 13:47
Kolikor je meni znano, so to Rusi, ki delajo in živijo na Poljskem. Kaj je zdaj res in kaj ni, who knows. :)

Vidla, da je v najavi koncerta napisano, da se ime izgovarja kot baćuška, resno? :D Tko bi se besedo izgovorilo na primer v Srbiji, sicer pa je ime skupine v ruščini in se ? izgovarja kot "ju" in ??????? kot ['bat???k?]. Let me google that for you:
https://ru.wiktionary.org/wiki/%D0%B1%D0%B0%D1%82%D1%8E%D1%88%D0%BA%D0%B0
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 669
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2017 at 15:28
Dvomim, da ves čas hodijo po svetu zamaskirani. Na raznih forumih je precej govora o tem, da je zraven možakar od Hate, kar bi bilo kar logično, pa še en band je bil omenjen, ampak se mi ne da teh tračov. Če bi me že zanimalo, bi počakal tour bus od banda, se oblekel v policaja in zahteval, da se legitimirajo Big smile Mi pa drugače ta band ni nič posebenga in res mi ni jasno zakaj takšen pomp okrog tega banda, verjetno res zaradi neznane identitete, tudi pri Slipknot je to pri tamalih palilo....  bo pa vseeno to lepa popestritev bednega ponedeljka, edino pazite če se ga napijete, da boste komirali na toplem, da ne bo podobno kot na Poljskem kdo zmrznil od tega "polarnega mraza", ki ga imamo zadnje dni...
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2017 at 13:50
Ma ja, bo verjetno Črt kaj več vedel pojutrišnjem. :)

Tisti, ki greste na koncert - držim pesti, da bo fajn koncert! Me res zanimajo vtisi.
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2017 at 19:19
Originally posted by Dirty Skunks Dirty Skunks wrote:

Na Metaldays bojo Batushka že igrali nov album, medtem ko bodo tukaj predstavljali svoj prvenec. Sigurno je bend hitro zrasel tudi s pomočjo vez, saj naj bi to ipak bil nek allstar poljski bend. Skoraj prepričan sem da je nekdo od Behemoth v skupini, eden iz Hate in pa nekaj akterjev/bendov založbe Witching hour.

Je pa posebnost in popularnost benda pomoje prav v dokaj originalni tematiki in pa seveda v backvokalih, ki niso na matrici/vnaprej posneti. Bojda v živo tole noro izpade.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2017 at 17:42
A je bilo kaj govora, kaj bo danes za prvo ogrevanje? Meni se tako ne da (pre)zgodaj v krut mrzel svet ...
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2017 at 20:39
Ok, ne bo ga. Arkona bo zato igrala daljši set, začetek 21:30h.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2017 at 20:50
Ja, saj je blo ful čudno, da tok dolgo niso objavili niti imena predskupine. Have fun. :)
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 01:16
Ni se mi zdelo zdaj tisto wau, da bi me res zadelo al pa kaj... Že tisto začetno, ko je igrala še Arkona se mi je zdelo vzdušje v Cvetličarni precej takšno "skladiščno" (gruče ljudi v bundah, šalih, rokavicah... ki begajo sem in tja ter skušajo ugotoviti če gre že zares...), čeprav bandoma, pa tudi publiki konec koncev nimam kaj očitati. 
Korektno odigrano, ni mi žal, da sem prišel, hkrati pa tudi ne nekaj kar se človeku vtisne v spomin kot veliko doživetje.




P l a c e h o l d e r
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 01:33
Ne vem, s čim si tole snemal, ampak zvok je dejansko dost kul.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 01:47
Xiaomi Redmi 4 prime -  budget telefon kitajskega porekla :)
Glav in hrbtov kljub precejšnji bližini odra se vidi toliko zato, ker če že kaj posnamem skušam biti pri tem za nekoga za menoj kar se da nemoteč (torej telefon kar se da pred seboj v višini obraza, ne visoko nad seboj).
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2786
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 11:08
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2017 at 14:35
Ja, tko k ta punca pred tabo. :D Se niti ne vidi toliko glav oz. sploh ni moteče. Večinoma ne gledam videov s koncertov lih zato, ker vse brenči potem in ni za nikamor, ampak tale je pa res dobr posnetek. Sicer prvič slišim za tole znamko, ampak dobra fora.

Dejan, luštna reportaža. Mi je skor žal, da nisn šla. :)
Back to Top
kookie View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 04.Jun.2012
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kookie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2017 at 00:34
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2786
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2017 at 07:42
zanimivo mi je bilo, s kakšnim bučnim aplavzom je bil band prejet na začetku, ko je prišel na oder. Batushka so res prave rock zvezde! :)
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2017 at 08:00





Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2017 at 16:35
Originally posted by Paparazzi Paparazzi wrote:





Tole sem pozabil komentirati. Super! Trojka mi je najljubsa z albuma.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,438 seconds.