Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Festivali > Domači festivali
  New Posts New Posts RSS Feed - Pivo in Cvetje 2017
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pivo in Cvetje 2017 - Event Date: 13.Jul.2017 - 16.Jul.2017

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Calendar Event: Pivo in Cvetje 2017
    Posted: 09.May.2017 at 12:42
Letos bo Pivo in Cvetje potekalo med 13.-16. julijem. Zadnja leta stvar nekako dobiva smisel, vsaj kar se odra na občinskem dvorišču tiče in seveda na glavnem (rock odru). Sicer bodo tako kot na vseh ostalih generičnih slovenskih festivalih igrali razni Dan D, Šank Rock, Tabu in podobno, ampak samo zadnjih par let smo videli Joe Satrianija (na bobnih je bil bivši bobnar od Necrophagist), Europe, Goverment Mule, Russkaja, Mando Diao, Phil X, Natalie Imbruglia, Stevie Salas, Triggerfinger, Winery Dogs (Mike Portnoy na bobnih), Steve Stevens, George Clinton & Parliament Funkadelic, Katrina and the Waves,... tudi kultura se zadnja leta vidno izboljšuje (prostora za napredek je še vseeno dovolj), bo pa bojda Heineken poskrbel, da bo stvar še bolj normalna, saj kot pravijo podpirajo kulturno pitje piva.

Letos bodo nastopili med drugim tudi Airbourne in Ugly kid Joe 




Edited by Atreides - 09.May.2017 at 12:51
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2017 at 17:39
Škoda, da se prekriva z Dark O Metal, ki bo na Reki ravno tisti vikend... Bo za premislit, Samantha Fox. Big smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.May.2017 at 18:04
Ja mene pa sicer bega to, da je isti čas Grossmann, na katerega prihaja legendarni George Romero. Drugače pa ja, na Samanthi Fox bo ambient maksimalno pristen, saj bo nastopila na onem kmetavzarskem odru, kjer bodo tudi Modrijani in podoben drek Big smile Je pa treba opozorit, da je letos prvič za Pivo in Cvetje vstopnina in sicer bi naj bilo v Laško 8 vstopnih točk, 1-dnevna vstopnica je 15€ (10€ v predprodaji) in 30€ (20€ v predprodaji) za vse dni. Folk si bi sigurno žile rezal, ampak dejstvo je, da je to še vseeno poceni. Heineken pač.... če bo na ta način v bodoče vedno boljši program, me prav nič ne moti!

Edited by Atreides - 09.May.2017 at 18:19
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jul.2017 at 17:44
Samantha se na žalost prekriva z Dark O Metal, bi šel pa v četrtek pogledat, pa ne bendov ampak kar tako, predlani je bil še luna park zraven. Gre kdo v četrtek (verjetno na UKJ)?
FUCK THE WORLD
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jul.2017 at 13:00
Jaz bom tam v četrtek, grem pa Čorbo in UKJ pogledat, ne vem pa kdaj pridem, kermam prevoz z nekom, ki mora po službi še nekaj dostavit, potem pa poberemo družbo in gremo v Laško. Po koncertu pa tudi verjetno takoj nazaj, ker taisti voznik dela naslednji dan, tako da bo verjetno vse skup bolj na knap. Pa vseeno se mogoče kej ugledamo vmes. Smile
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jul.2017 at 11:00
Še kdo? Lunik, imaš PM (PS: potencialno za 2?).
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jul.2017 at 17:39
Hahaha, fak kdo gremo skupaj na to, jst + (vsaj en del) tzv. primorskega triota, to pa je en mega backflash za 10 let nazaj, v zlate čase alkoholokavsta & co.! Big smile Plus, jaz ne furam in edini komad ki ga poznam od UKJ je Heavy Metal, upam da ga bodo igrali! Drugi dan pa za 2 dni na DarkO Metal fest! Star

PS: Če bi še kdo šou na to z nami, naj mi javi al pa napiše sm, še je plac!
FUCK THE WORLD
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2017 at 16:40
Prodam karto za četrtek, UKJ (gorenjska) za 5€.

Razlog: kretenski organizator da bend, ki nekaj pomeni v svetu rock n' rolla, na razpored v četrtek, oz bo že petek, ker naj bi štartali ob 00:20!


Ne vem kje jim je logika...to je bend za zrele gospode in gospe, ne pijane najstnike + nekateri imamo službo v petek zjutraj.

Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2017 at 17:12
...jp, lihkar zvedu, posadka: 2/3 primorskega triota + še ena bejba + jst. In ena od njih treh vozi. Big smile Drugi dan pa še na Reko za 2 dni. V nedeljo na pogrebu prosim samo Manowar, ful naglas, da me zbudi. LOL

@ blackoutt - če lahko karto za četrtek pustiš komu/kje v LJ (po možnosti blizu obvoznice) bi jo pomoje ena od punc kupla za 5 €.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jul.2017 at 09:42
@blackoutt, organizator je hotel Ugly Kid Joe za petek, ampak so za takrat imeli že zabookirano neka festivala v Španiji in Portugalski. Se pa strinjam, da je ura povsem zgrešena. Mulci bodo takrat že tako pijani, da več ne bodo pri stvari. Tudi jaz imam službo in band se bo verjetno končal nekaj ped 2h zjutraj. Kaj naj rečem, bom vseeno šel in drug dan zdržal v službi, tudi jaz imam zjutraj pa še to več kot 8 ur.

Mene bolj moti to, da imamo v četrtek Ugly Kid Joe in v soboto Airbourne v patek pa Šank Rock. Organizator bi za ta rock stage nujno rabil še en kompatibilen in proper headlining act za petek.

Imam 2 karti viška, se lahko vse dogovorimo preko ZS, prevzem pa v Laškem...

Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jul.2017 at 21:19
Po tvoji logiki jaz pridem domov ob 5h zjutraj...LOL. Not anymore...
Jih bom šel rajši gledat nekam v Avstrijo pozimi.

Kdor je odgovoren za tole letos je pa totalen idiot sorry, tudi iz razloga ki si ga ti napisal...naj ostane rajš pri organizaciji raznih Modrijanov in Plastija...disaster res!

Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2017 at 14:35
Ja dobr res so bli pozn, tud men je najprj zamoril - sam če se neki hoče vidt se da kljub temu - men je blo top of the top in ja sm mela občutk da j biu Whit kr mal presenečen k je folku tko dogajal kr na začetk mi je res delvou kukr uno ok dejmo tole čimprej skoz pol se je pa zadeva ornk razžvela in definitivno presegla moja pričakovanja za ta fest - in to za faking 15 € - UKJ 4evr Heart
Out of control
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2017 at 15:54
@blackoutt, jaz sem delal po 10 in več ur na dan cel teden in sem pogledal Ugly Kid Jow, drug dan se je pač malce stisnilo zobe in popoldne malce spanca, da se nadoknadi - ni bilo problema. Se pa sicer s tabo strinjam, ja! Headlinerjs se postavi na oder ob 22-23h in ne ob 0:20. Jaz cenim dober namen, da se je pripeljalo dober tuj band, se pa na Pivo in Cvetju prevečkrat vidi, da organizator ni nikdar hodil po festivalih, ampak se stvar organizira "iz pisarne". Mene moti še ena stvar, zakaj za hudiča, če imaš ves čas postavljen oder ne daš naprimer od 14h dalje pa do 19h, domače bande, vse možne odvode od rocka, metala, punka, hardcorea... mariskdo bi prišel supportat in spilo bi se še precej piva. Če jim to ne kapne, potem bi lahko vsaj celoten program kakšno uro prestavili nazaj, da bi bili headlinerji ob normalni uri, ne pa ob 0:20 in naprimer Airbourne ob 0:40. Upajmo, da jih bo izučilo za drugi leto. Sem Laščan in tudi sam objektivno priznam par napak oz. če smo iskreni bi z budgetom, ki ga imajo na voljo verjetno mi tule na Paranoidu na kavi sestavili boljši program, ampak kot rečeno tako je, ko organizirajo strici s kravatami. Pred leti so za Elvis Jackson eni muloti celo zbirali podpise in so jih nato tudi pripeljali. Gredo stvari počasi na bolje, ampak prostora za izboljšave je še OGROMNO. Se pa nikakor ne strinjam s tabo, da naj ostanejo pri Modrijanih, zadnja leta so žanrsko zelo razširili ponudbo in tudi 15€ je patetično nizka cena, če imaš za videt kakšen band, ki ti je všeč, folka je bilo nekaj manj, ampak ravno to je bilo super, da se je dalo normalno na WC in po pivo. Ugly Kid Joe pa verjetno ne boš kar tako zlahka dobil spet kje blizu., čeprav se mi zdi, da so nekaj omenili novo plato, kar je možno, da bo potem sledila tudi turneja.

@Ewelin, Ugly Kid Joe so bili super. Jaz sem si preventivno raje predstavljal, da bodo leseni na odru in brez energije. Potem pa vsa ta energija in tudi odigrano je bilo dobro. Folk se je čisto uživel in spredaj je bil celo circle pit Big smile Absolutno, kdor je zamudil je zajebal.

Kar se Airbourne tiče, je bil band fully loeaded in je dal res vse od sebe, tonski "mojster" pa bi si zaslužil eno okrog kepe.Že preden so začeli špilat je bilo jasno, da so se odločili za ono kmetavzarsko logiko, dajmo volume na polno na glas, po zgledu Motorhead... češ smo najglasnejši band na svetu... Sicer pa pohvalno, samo v petek bi moral biti še kakšen proper headliner, glede na to, kako so razturali ne dolgo nazaj v Zagrebu Prophets of Rage, bi bila to idealna izbira. Pred leti se je sanjalo tudi o Prodigy... letos pa se je kontaktiralo tudi Guns and Roses, ampak so bojda imeli ceno 150.000€, kar je bilo za organizatorja preveč, pa čeprav bi z njimi bil obisk neprimerljivo boljši in bi razliko spravili noter s kartami.

Na tiskovni konferenci pa so organizatorji dejali, da so navdušeni nad letošnjo izvedbo, tudi Ugly Kid Joe so na taisti konferenci dejali, da se ne spomnijo, kdaj jih je kakšen organizator tako dobro spedenal. Kar sicer ne dvomim, če so imeli full package v Thermani Laško.
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1001
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2017 at 16:29
Nikoli nisem poslušal UKJ in / ali hodil na pivo & cvetje, ampak sem vseeno šel pogledat, pa se mi zdi kar kul festival, pa znanega folka toliko, kot če bi šel na Megadeth 10 let nazaj :D Prijazen redar mi je ob 23.52, ko sem hotel do odra in vprašal, kje kupit karto, svetoval, da se mi ne splača, ker ob polnoči spuščajo noter zastonj, tako da so bili UKJ dejansko zastonj
Back to Top
Vader69 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 26.Mar.2009
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vader69 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2017 at 22:29
gledal Airbourne...na začetku mi je bil zvok tok u pizdi da sm po 5 min šel za šank...prbližen ob 5 šel spat pjan ku črapa..zakon je blo \m/
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2017 at 00:07
Sem bil samo v četrtek, pa je bilo super. Da bi le še v bodoče bilo tako, sploh če organizatorji dojamejo, da je headlinerje bolje dat na spored malo prej. Smile
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2017 at 06:23
Originally posted by Atreides Atreides wrote:


 letos pa se je kontaktiralo tudi Guns and Roses, ampak so bojda imeli ceno 150.000€, kar je bilo za organizatorja preveč, pa čeprav bi z njimi bil obisk neprimerljivo boljši in bi razliko spravili noter s kartami.



si ziher, da samo 150k? ne verjamem... Guns 2 Roses mogoče :)
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2017 at 07:41
Da bi rekel, da je ziher ziher sigurno ne... rumours pa to... sem pa seveda to slišal od ljudi, ki so zraven v organizaciji, tako da nimam razloga, da ne bi verjel. Kakor koli že obrnemo... preveč je bilo to za organizatorje. Če bi že vozili za pivo in cvetje, potem bi bilo smiselno From Beers to Roses 
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2017 at 08:08
Za 150K€ Axl ne pride niti iz hotela...
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2017 at 08:22
Tudi jaz dvomim v to ceno... ampak tako je bilo rečeno... se ne bi niti čudil, če sploh niso kontaktirali management in booking od GnR pri tej organizaciji... pri Centi in Osetu je vse mogoče... recimo letos so našteli 65.000 obiskovalcev (unikatnih niti v sanjah... tudi če so folk šteli vsak dan posebej ne...)... po mojem bolje, da ne gredo pogledati prodanih kart in kart, ki so jih pravtako podelili zastonj (imajo vodeno do sleherne karte, saj je bilo potrebno pokazati dokument in so te dodali na seznam). So pa prvič odkar je stvar prevzel Heineken razkrili, da je bilo za program na razpolago malce več kot 1.000.000€. No da se malce vrnem na obisk... slika enega random osebka, ki jo je objavil nekje na FBju.... če so dali vedeti, da so bili Airbourne 50.000€, potem res ne vem, če ni prej omenjenih 150.000 za GnR ravno dovolj da se izpolnijo samo zahteve iz riderja Big smile





Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2017 at 14:44
ja glede na to da loh primerjam s samostojnim koncertom UKJ loh kumot rečm, da je res lahko vsakmu fenu UKJ k ni pršu žou :) pa ful najs tist od varkota Clap v glavnm pa tko lajk pir za 2€ na festiču je blo tud najs presenečenje - in ja vem da j Laško itd. pa da so pouhni sam vseen .... jst sm tud neki o neki see you next year slišala .... kok je to kj nabijou pa kok je res bomo pa vidl -  jst koj podpišem Evil Smile
Out of control
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,313 seconds.