Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid > Metal Club
  New Posts New Posts RSS Feed - Začetek
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Začetek

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2008 at 12:26
... in kaj je blo na platah?:)

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1441
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2008 at 18:08
Original vinilk nimam več, jih je bratranc repr par let za tem zaplenu, nujno jih je rabu al kva že. Pol se je delal da nč ne ve o tem, neuradno jih je mnde zdilal naprej za en teniški lopar al nekj

U glavnm, zadeve več al mn spet mam, je šlo za Metallico, Saxon, Twisted sister, pa še eno čudno Metal Hammer kompilacijo, ki je nikol nikjer več nism vidu. Čeprov sm v sredni šoli vsaj enkrat na tedn šaril po second-hand ponudbi iz Vinilmanije in kasneje prečesal vs internet
ブレードランナー
Back to Top
Kataklysm View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 237
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kataklysm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2008 at 20:35
No....jst sem to odkril enkrat v osnovni....tam nek 6,7 razred....ko smo mel pr glasbi neke sinfonije...pa je en moj sošolec Domen Majcen prneso pač band Rhapsody ka majo skos neke take stvari za intro...pol se je komad začel...pa mi je blo super...pol so pa malo še žaga...pa mi je blo res super pa sem mu reko če mi posodi ti pa mi je pa sem vido da je to super in, da je tak zlo super ta muska pol sem postau vtrgan na children of bodom tam me je tud alexi nad kitaro navdušo in tak se je vse skup zael bol resno! :D
idi vidi drek na zidi!
Back to Top
Hopsy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Canada
Status: Offline
Points: 1320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Oct.2008 at 13:04
Zaćel se je pomoje že nekje v 4-5 razred osnovke... mi je pozavnar prepeku metallico...poj je šlo mal na dol (nirvana in podobn stuff)..nekej časa sm dejansko mislu da je res tisti extreme metal le punk ka sm enkrat poslušov vražje urice in sm si naredu mixed-tape..pa sm mislu da je to punk..(st00pid) ni blo ravne metal populacije med mojimi znanci, razn puzavnarja, k tut ni bli glih ful metal še une čase :)...poj pa kr naenkrat dbim v roke deicide pa dojamem da je to le METAL pa se mi je čist snel!!!poj pa kmal cannibal corpse in svašta brutal stvari naprej...metal ever since :)
... Each morning when I awake, I experience again a supreme pleasure - that of being Hopsy ...
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Oct.2008 at 13:13
isto kukr hopsy
edin jst sm začeu z body count in nofx

pol pa spoznam panxa pa đesenice geng.
no odtakrat pa metalLOL
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
[Beast] View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Oct.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 561
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote [Beast] Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2008 at 22:10
Naj povem, da sem od najmlajših let poslušal ogromno glasbe, Mačka Murija sem znal na pamet pri 4ih, najljubša kaseta mi je bila pa od nekdaj Picko in Packo. Polega tega je v familiji po fotrovi strani npr Jerko Novak (klasični kitarist), matka je igrala 8let kalsično kitaro, njen brat je pa kantavtor/kitarist odkar pomnim. Tko da je bilo skor nujno, da postanem kitarist tud jaz.

Pot do metala je bila res precej smešna. Prej sem poslušal pač tisto kar so poslušali starši, Beatle, Stonse, Dylana, Martin Krpan itd.  Vsako popoldne sem se igral pri frendu Žoniju in vsak večer smo gledali Wrestling na TV Koper. Sicer se je Alice Cooper pojavil na Wrestlemanii že leta 1987, so to pri nas kazali šele leta 1989. Alice Cooper se je s kačo vred pridružil Jakeu The Snakeu Robertsu in ga pospremil v ring. Nekaj mesecev kasneje smo bili v trgovini s kasetami in ploščami in ko sva s frendom brskala po kasetah, sva našla kaseto Thrash. Seveda je takoj rekel matki, naj mu jo kupi, jaz sem si jo pa presnel. Potem smo se vsak teden, ko smo šli na telovadbo v Narodni dom ustavili v ploščarni in vedno smo odkorakali domov z novo kaseto. G N' R, Skid Row, Metallica, Iron Maiden, Motorhead, Judas Priest, Wasp. Matka od tega frenda je bila čist divja na te stvari in mu je kupovala vse revije, videokasete, našitke, vinilke, dobil je celo CD player za 2 Iron Maiden CDja, ki jih je dobil od fotra. Jaz sem seveda vse pridno presnemaval in se istega leta vpisal v glasbeno šolo, da bom igral kitaro kot Slash ali Angus Young, oba sta mi bila že takrat heroja.

Leta 1990 mi je dedek prinesel iz Berlina moj prvi CD - AC/DC The Razor's Edge. Takrat sem bil že čisto v GNR, maidnih in AC/DC. Metallica in Judas Priest so mi bili že kar malce preveč heavy, Slayerjev pa nisem štekal, vendar sem potem ob koncertu Judas Priestov v LJ (na katerega me starši niso pustili kljub spremstvu frendovega fotra grrrr pa Annahilator so igral...) začel poslušati tudi to, kar danes imenujemo thrash ali speed metal.

Potem sem padel v "glam", Gunsi takrat še niso izdali Illusionov, Skid Row so bili carji. To so bila leta, ko smo se kregali s tistimi, ki so poslušali NKOTB. Bedniki. Star sem bil 12.

In potem: sošolec mi je dal za poslušati Hladno Pivo. PANK!!! Sledili so Sex Pistolsi, ven so prišli Green Day in Offspring, potem pa še Nirvana. Iron Maiden in Judas Priest so itaq odfafal leta 1993. Na metal sem kar malo pozabil, razen na GNR, Iron Maiden in AC/DC, to sem poslušal še v dobi najhujšega pankovanja (aja, pa black album). Grunge je sčasoma zamrl, ampak v srednji šoli sem potem s Črtom in Ropeom igrali punk s Kripl Bataljonom, ampak Iron Maiden so me s koncertom 1995 spet obrnili nazaj v metal.

Na novo sem začel odkrivati metal in ugotovil, da je nastala cela nova scena. Potem sem začel odkrivati še stari rock, psihodeliko, LSD itd, ampak na koncu sem se vedno vrnil v metal. Zamenjal sem 5 bandov in noben ni bil dovolj hard. Ko smo leta 2002 začeli igrati s to postavo, ki je kasneje postala Chaosstar, sem moral pa že zaradi udejstvovanja v sceni spoznat full enga metala, tudi veliko takšnega, ki ga prej ne bi povohal (komercialen metal). Všeč mi je kot glasba, moram pa priznati da sem oprijete kavbojke in ptije grajca zadnje desetletje opustil in da ne "živim" metala. Mej je dovolj da ga ustvarjam in igram, bruhanje po parkih pa prepuščam podmladku.

Morem pa še to povedat: jaz metal dojemam predvsem kot glasbenik in avtor, zato sem morda včasih preveč kritičen. V bandu so mi dali nick name "Anything you can do, I can do better" LOL Censored
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Nov.2008 at 10:14
oujea, picko in packo!! sm totalna fenica.. :)) a si vedu, da se svetlaninga prevoda ne da vec dobit in lahko kupis samo se jost in jaka od ervina fritza (1991).. ki seveda po nobenim pogojem ne more doseci, kamoli preseci svetlane.. :S
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
PELHAN View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 30.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PELHAN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Nov.2008 at 12:18
ku sm bu u mali šoli mi je bratranc posnel na kaseto AC/DC live kar je pa ustalu placa je daw še agropop-samo miljon nas še živiSmile tisto kaseto sm drgnu dokler se mi nej utrgla.pwole čez cajt sm pa za darilu za bjrmo dwobu cd predvajalnik brez cdju.drug dan sm pa kupu moj prvi cd: Back in black:)pwole sm padu u AC/DC manijo, pokupu use njihove cdje...amm drug band ku sm ga sreču so pa bli Iron maiden. Njihow cd sm kupu pa sam ztu kr me je prtegnla naslownicaSmiletu je bu best of the beast album z naslownico ku so uni ediji na kupi:)no tu je bu začetk...pwole z naprej se mi ne da razlagtSmile

Edited by PELHAN - 03.Nov.2008 at 12:20
nekateri smo srecni drugi so trezni
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Nov.2008 at 13:14
Metallico ipd sm poslušu že v osnovni kt marsikdo, ampak sm pol še par let poslušu kr dost dejanskega sranja. Nism pač mel tle okol nikogar, ki bi res lah mi kej zanimvega lah pod nos vrgu (stric je sicer tud bil metalc ampak je tud 20 let starejš od mene, tko da kar se tega tiče, od njega nism baš velik mel). Pol s srednjo šolo sm pa začel spoznavat vedno več zanimivih bandov ter ljudi pa je pač stekl vse skp.:) Prste vmes so meli verejtno tud takrt člani Gil-Galada (Buco npr). Prvi tak 'ne-mainstream' metal sicer so bli pa dejansko bl folk/viking metal bandi zame.:O To me je push over the edge. Vintersorg recimo. Še dons top band zame.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Bezo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bezo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Feb.2009 at 22:20
Nekje v 3. razredu oš sm naletel na black album in podobno ko pr faturju, enter sandman me je ruknu nazaj. Pol smo nekje staknli še eno kaseto sepulture, za katero pa ne vem kaj je blo, pomoje BTR. Potem sm dobiu še za roj dan kill em all in primer je končan:D Pa nekje smo staknli še mejdne seveda, pol je kr dost vplivu sestrin tip k mi je posodu anthraxe, pa europe pa n vem kaj še vse možno. Drgač pa skozi leta sem in po svoje še vedno niham nekako od hard rocka do thrash metala, z kakim starim punkom vmes, pa še čim. Je pa metal vedno nekje okoli.

Edited by Bezo - 13.Feb.2009 at 22:22
Back to Top
Cleia View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 203
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cleia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2009 at 17:48
Originally posted by [Beast [Beast wrote:

]Naj povem, da sem od najmlajših let poslušal ogromno glasbe, Mačka Murija sem znal na pamet pri 4ih


Jz tut Big%20smile

Drgač pa moja zgodba tud ni neki posebnega, foter posluša stari rock, mat je bla že kr mal odvisna od dire straitsov pa še polbrat je neki po metalskih lužah plaval...metal obzorje se mi je razširilo pri 10ih letih, po tekočem traku sem spoznavala bande in zdaj sem kjer sem Smile
Ziggireti ružijo! :D
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2009 at 23:50
Eh ja.. Sam pa - from metal bebo to ------> ... metalbebo... : /. Jah no, vsaj Dean on the mike mi ni glavna faca na vas...
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Beastboy View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.May.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 261
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Beastboy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2009 at 14:41
Prvotni vpliv name sta imela pa moja starša,oče je poslušal rock(Bay-city rollers(mislem da se tako napiše:D),Ribja čorba,Bjelo dugme)mati je bila pa velik fan Motorheadov,kar je bilo fajn ker mi nikoli nista ovirala pri moji glasbeni izbiri pa okusuSmile
Jz pa lhka rečem da sem prvič slišal metal tam okrog  leta 1997-1998,ko mi je kolega posodu kaseto od Black Sabbath-Black Sabbath,pol je bila itq vmes faza punk-rocka(Nofx,Lagwagon,Pennywise,Offspring,...)Pol kasneje mi je pa taisti kolega posodil cd od Iron Maiden-Powerslave,pol se je pa vse skupaj začelo,sprva s Maidni,kasneje še pol Hammerfall.Ko sem prišel pa v prvi letnik srednje šole(puberteta)sem pa spoznal malo bolj trše bande(Amon Amarth,Kreator,Metallica,Sodom,Soilwork,Slayer)pol pa sam še bolj težke zvrsti. Sedaj pa poslušam poleg Metala,tudi kak Punk-rock(old school),Hardcore,...Smile

Edited by Beastboy - 17.Feb.2009 at 14:43
A jebeš vse skp!
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2009 at 20:41
Jaz sem začel v vrtcu:D

Dobil sem magnetofon od strica, ter doma posnete trakove..
Mislim da sem bolj ali manj do sredine osnovne sole poslusal samo celoten album Hail To England prenset na trak, vmes pa se so se nasli se Twisted Sister, Metallica, Kreator, Exodus..

V glevnem, zacel pri kakih petih letih z thrashem ter heavy metalom.

Sem pa dokaj mlad, letnik 1989.
Back to Top
RoadRunner(bep) View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Jul.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RoadRunner(bep) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jul.2009 at 19:49
Nekoč smo se sankali na našem hribu in je prišo en ko sem ga poznal samo na videz is oš bil je od mene starejši 3 leta in sma se nekaj začela menit nakar on reče če grem na štrudl z njim do babice hahah :D in jaz celi nor 4 razred ja valda, nakar pridema tja in ded potegne ven kaseto od slayerov prvi komad ki sem slišal je bil Angel of death, in seveda se mi je zelo dopadlo, pol sma šla še do njega domov in mi je dal celo vrečo kaset od Metallice,Slayer,Pankrti,Pomaranča,Gunsi v glavnem domu sem prišo z celo vrečo :D No tako se je začelo:D Hvala Simon !
Can I play with Marjaaan !
Back to Top
Stock View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 440
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stock Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jul.2009 at 22:18
Najprej brat z guns'n roses, pol pa tm nekje 1998 se je po VIVA vrtel spot od Rammsteinov - du riechst so gut, pol Cradle of filth pa impaled nazarene 2000, prvo plato sm si pa mau za tem kupu kot 11 letn mulo - Deicide - Once upon the cross :D

bogi tastari so me pa mogl poslušat kako sem se growlat učil v svoji sobi ob muski hehehe :)
Back to Top
Trashed&Lost View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 23.Jul.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Trashed&Lost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2009 at 16:12
Ena nova tle :) Pri meni se je metal zgodil enkrat proti koncu srednje šole, ko me je sestra od tipa "uvedla" v Cradle of Filth in Maidne in podobne reči, potem mi je posnela še neki muzike od Therion in prvi album od Within Temptation, pa Nightwish so bili tudi vmes takrat, če se prav spomnim. Potem sem pa počasi sama odkrivala stvari, kolikor sem pač imela možnosti, in je zdej zmeraj več tega.
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2009 at 18:13
pocas se bos " razvila " u pravo smer
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2009 at 22:24
Ja lahko ratas prava metalka in bos cez par let priznan laboratorij.
Back to Top
Trashed&Lost View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 23.Jul.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Trashed&Lost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2009 at 01:22
Ha, sajmon, mislim, da sem zdaj že v enem dost metalskem stadiju LOL Edino domače scene pa ne poznam kaj dosti, to pa priznam Embarrassed  Kar se koncertov tiče, bi pa lahko rekla, da sem ognjeni krst doživela lani na WOA. Je bilo kar malo preveč vtisov naenkrat Smile
Back to Top
Forbidden View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 253
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Forbidden Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Aug.2009 at 14:52
Odkar pomnim sem poslušu musko, je blo ko sm biu star 7,8 let vsa komerciala in to sranje kar je blo in na mtv v 90's (spoumnem se tut one spota). Pol je pa 6 let starejsi bratranc nama z bratom posodu kaseto od aerosmith, guns n roses, bon jovi.. to mi je blo super.. pol je pa brat okol leta 97 začel poslušat punk.. js pa zraven... od nietov,sex pistols, clashov, racije, hladno pivo itd... ta muska mi je tist cajt kar dogajala.. snemu sm kasete k nor, k je brat nosu cdje.. pol sm začel poslušat nirvano, ki je biu prvi bend, ki me je prevzel... pol acdc,gunse hard rock nasplošno in classic rock (za to je kriv drugi bratranc, ki mi je posodil deep purple, led zeppelin itd..) pol sem se bol na rock usmeru in hkrati spoznal metallico leta 1999 (spoumnem se koncerta v lublani, tkrat sm si res želel it sam sm biu pač premlad), ko sm biu star 11 let... mi je en kolega k ni več metalc posodu cd od metallice (garage inc) in tkrat me je čist metallica prevzela,  pokupu sm skor vse albume v roku enga leta.. neki si pa presnel.. pekač je biu prava redkost takrat in sm meu soseda k ga je celo mel, tak, da mi je on nasneu cdje. Ta isti kolega mi je kake pol leta kasneje posodil še cannibal corpse, napalm death, sepultura,... biu sm še vedno obseden z metallico.. cannibali so se mi zdel preveč fukjeni sploh ker nism biu navajen vokala, napalmi so mi bli dokaj kul, sepultura pa zakon! album je biu arise... to je biu 6. razred oš... tkrat sm že vedu kira muska je zame.. ta kolega je pršu v srednjo šolo in spoznau pouno folka metalcev... tak da vse cdje kar je dobu sm si lahk presnel.. keša pač ni blo.. pol sm spoznau še megadeth,iron maiden itd... začel poslušat tud death metal v 8. klasu (cannibali so mi ratali zakon, ko sm se navadu vokala, pol pa še deicide), thrash mi je že od vsega začetka najbol sedu, in mi še zdej.. no ko sm pršu v srednjo se je pa začel za res.. koncerti (prvi je biu noctiferia,supremacy v kljubu v celju leta 2002, prvi večji pa iron maiden v zagrebu) in muska in metal subkultura se je začela za mene.. starejši metalci so posojal cdje itd...no tam okol leta 02/03 sm spoznau tut paranoid (dial up modem)..Moji prejšni nicki na forumih so bli Bloodbath,Thrasher.. to je še biu old skul forum.. še pomnite, tkrat sm kr zvesto pisu gor :)  Pol sm pršu na idejo izmenjavanje muske.. neta še ni blo tkrat.. vso musko mi je sosed zripu v mp3je, ker je biu zbiratelj mp3, pol sem pa naredu seznam kar mam... in Paranoid oglasi so začel lavfat.. Velik folka je mel sezname mp3jev, in smo si zmenjevali musko... 1cd za 1cd.. vse skup je potekalo prek pošte.. ki so ti cajti! pol je pršu počas adsl leta 2004 in tkrat je blo konc vsega tega... počas se je vse dal na netu dobit. seveda sem tu pa tam kupil še kakšen cd...  v srednji 1,2,3 letnik sm biu čist obseden z death/thrashom, tut kakšn black metal band se je našu dissection,mayhem,immortal,dimmu borgir,...konc tretjega sm nekak manj death metala in sm se bol na thrash/heavy/progressive usmeru in na faith no more,alice in chains, mercyful fate in take bende.. dans poslušam najbol heavy/thrash, progressive rock, classic rock,hardcore/crossover thrash, občasn še kak dober death metal, in vse kar mi sede... tojto

Edited by Forbidden - 31.Aug.2009 at 21:30
Master of puppets I'am pulling your strings, Twisting your mind and smashing your dreams!
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Aug.2009 at 15:02
Glavni krivec da sm postal dolgolasec je moj fotr :)

Me je skoz "silu" gledat headbangers ball, ko je biu še zakon. Sicer sm že poslušal Van Halen, Scorpions itd, mi je tam okrog '94 že pokazal Nuclear Assault, Testament, Exodus...poleg seveda klasik kot so Priest, Saxon in Maiden :) Prvi cd ki smo ga mel doma je biu pa Judas Priest - Painkiller :)

Iz časa ko je še vodil legendarno postojnsko radijsko oddajo RockaRolla:



Z L proti D:

Kitarist od lenih kosti (pozabu ime), Mitja Šabec (bobnar pri Robin F Hood in Mary Rose), Eki (moj stric, kitarist pri Mary Rose), Cveto Polak,  Fotr :D in seveda Mijo Popocič :D



Edited by Gigo - 31.Aug.2009 at 15:03
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Aug.2009 at 15:41
prou u šusu se da videt kjeri je tvojLOL
lepa fotka, še oldtimerjev!
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Aug.2009 at 18:46
ha,zanimiva tema,sploh nisem vedel.pr meni pa je za vse skupaj kriva moja pokojna starejša sestra.tam nekje konec sedemdesetih sem prvič prek nje slišal razne deep purple,uriah heep,ac/dc,motorhead,scorpions in podobne.potem se je samo stopnjevalo.v četrtem razredu že nosil prvi našitek van halen,pršu je thrash,pa deathmetal...potem sem odkril hardcore-to je blo to!pa še pozneje noise in grindcore in tu se mi je totalno odtrgalo.z sedemnajstimi sem imel že prvi koncert z bendom pa prvič sem bil v nemčiji.pri 18 sm že špilal v nemčiji z bendom...in tako gre ta zgodba skozi celo življenje...
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Aug.2009 at 18:52

se ga kdo spomni?
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Aug.2009 at 18:54

eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Aug.2009 at 19:33

hehehe,this is fucking legend!
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Aug.2009 at 22:55

cakete!evo je tle!ha!
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Aug.2009 at 22:58
sej rdeco rutko in modro cepico morm se jst met nekje doma. . smo bli ena izmed zadnjih generacij " tako imenovane " titove mladine, ceprou je biu ze nekaj casa pokojni. . se spomnim ko smo mel se titov portret u razredu

Edited by sajmon - 31.Aug.2009 at 22:58
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Sep.2009 at 14:20
Originally posted by sajmon sajmon wrote:

sej rdeco rutko in modro cepico morm se jst met nekje doma. . smo bli ena izmed zadnjih generacij " tako imenovane " titove mladine, ceprou je biu ze nekaj casa pokojni. . se spomnim ko smo mel se titov portret u razredu


Jst sm biu še zadnji letnik pionirjev, se tudi spomnem slike pa tudi napisa na spričevalu "Vaša naloga je da se učite...". Napište še kej več o vaših začetkih v Metalu, to mi je vedno lepo brat. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Sep.2009 at 14:34
a boco, ti si borut?! :)))))))) ja, fajn... amm... no, jz sm prshla sam do sivga pasusha... tega SFRJ, pol je blo pa vsega konc... ta rdechga nism nikdar mela :) najrash sm pa mela une prepusnce s kartonskimi platnicami, k si nutr lah une teshere vn trgu :)))))))) ne vem kaj je blo tisto... predvidevam, da za carino... kolkor s chjz njsu al neki... so ti odtrgali eno... u glavnm, te teshere so ble moja priljubljena igracha :)))
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Porno Goba View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 26.Aug.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Porno Goba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Sep.2009 at 19:49
Začel se je pr enih 12 letih. Do takrat sm se vsako soboto zbudil ob smejanju Ozzya na Sweetleaf iz MAster of Reality albuma (fotr je imel rad svoj sound system:D). Do takrat je blo vse tko tko pol je pa enkrat se neki premaknl in ratal sem fan. Pol sem nekaj časa bil še thunderdomu. A vmes sm najdu pr kolegu kasete od Sepulture, Slayer, Exploited pa Body count pa sm bil hookan. Prvi koncert so bili pa Body Count v LJ. Hud koncert in še vedno eden mojih ljubših. Nikol nism bil fan GNR in Nirvane ali kkšnga punka, mogoče ravno obratno.

Pa ko smo ravno pri pionirčkih. Moja kapica v temi z fotkamim

Edited by Porno Goba - 01.Sep.2009 at 19:57
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2010 at 13:04
Jst sm začela tko, da sm mela v osnovni šoli 2 sošolki metalki in pač me je zanimal kaj je to, pa sm šla poslušat na myspace. Pol so bli 2 leti COB moj najljubši bend, potem sm začela poslušat black in malo kasneje thrash in heavy in glam. Pa še kej.
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Sep.2010 at 23:41
LP-jka od Europe (The Final Countdown), nimam pojma, koliko sem bil star. Pa neka soseda je imela Bravote, pa smo not gledali Bon Jovija, pa ne smem pozabiti na LP-jko od Plavi Orkestar (Smrt Fašizmu!).

Pol pa je prišla Metallica ...
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6696
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Sep.2010 at 21:02
ste vi kej druzga pr sosedi gledal, ja.. :D
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,329 seconds.