Print Page | Close Window

Tetovaže.

Printed From: Paranoid Metal Webzine
Category: Ostalo
Forum Name: Ostalo
Forum Description: Vreme, šport, ...
URL: http://forum.paranoid-zine.com/forum_posts.asp?TID=165
Printed Date: 28.Mar.2024 at 10:32
Software Version: Web Wiz Forums 12.07 - https://www.webwizforums.com


Topic: Tetovaže.
Posted By: polopoklip
Subject: Tetovaže.
Date Posted: 28.Nov.2007 at 17:28
Zadnje čase opažam, da se vedno več ljudi odloča za trajno poslikavo svojih teles in sedaj me zanima vaše velecenjeno mnenje o tej temi. Je to še eden izmed mnogih patetičnih trendov naše družbe (nekakšna instant unikatnost) ali imajo tetovaže dejansko nek globji pomen za ljudi, ki jih nosijo?
Imate tattoo? Zakaj ste se odločili zanj in ali vam je sedaj kaj žal? Kakšne so po vaših izkušnjah pozitivne in negativne posledice tega? Bla bla bla.

Malo se razpišite na to temo. Slike so zaželjene.

p.s. tistemu, ki ima na sebi vtetoviran logo svojega najljubšega metal benda častim pivo. :P  



Replies:
Posted By: Guests
Date Posted: 28.Nov.2007 at 18:00
Men se tatuji zdijo totalna bedarija... obžalujem, da sm si na tiča dau napisat 'LICK ME' oz. v normalnem stanju piše 'LICE' (uši) and that's a turn-off.


Posted By: Nordy Nuš
Date Posted: 28.Nov.2007 at 19:18
ROFL!!!!!!!    Skor me je s stola vrglo XD

Mene ne interesirajo preveč in dvomim, da ga bom kdaj imela. Čar neposlikanega platna :) Moj frend jih ima ene par in vsak predstavlja neko prelomnico v njegovem življenju, v simbolnem smislu seveda. To se mi zdi dober razlog, da si daš tatu. Da veš zakaj in da je unikat. Ampak opažam, da te lahko zasvoji... Ko ti nardijo prvega, že začneš razmišljat kaj bi sledilo :) Rezultat pa je celo popisano telo, kar ni glih privlačno -za moje pojme seveda...


Posted By: Kali
Date Posted: 28.Nov.2007 at 19:26
ja mam tattoo...clo 2 dokaj velika. Boli me kurac za une k se odločjo met tatuje zarad tega k je to modno...taki bojo to prej al slej obžaloval. jes sm tatu hotla met že od ene 5ga razreda OŠ. sicer sm takrt mela v glavi čist drugačn motiu kt je pol biu moj pru. dala sm si ga delat pr 16ih - z dovoljenjem mtke (drgač pač ni šlo) pr Johnu u Lj. drug je padu za 18 brsdej...zdej mam pa že leta u glavi za naslednje kaj si bom dala. nobenga si nism šla delat na blef ampak sm u usakmu motivu usaj 2leti premišlevala in če sm po 2 letih mela še vedn isto sliko u glau pol sm si ga pač nardila.
usak zase ve zakaj si je naredu tattoo in kaj mu pomen. sm pa prepričana da ti definitivno more neki poment k če si daš slikco tetovirat sam zato k ti je tist moment kjut in bi neki rd meu pol najbol da kr direkt zravn še začneš šparat za lasersko operacijo da ti to odstranjo.
to da je patetičn trend naše družbe pač nemoreš rečt k tetoviranje in prebadanje obstajata že od pamtiveka. so pa pač obdobja k ljudje to bl počnejo in k mnj počnejo.
edina stvar k se jo loh spomnm od negativnih posledic tetoviranja pr men je to da sm pr tadrugem tatuju ene 10min po tem k je blo konc skor skp padla pa da sm ponoč fasala vročino...pol kšn tedn kasnej(to pa pr obeh) me je pa začel obupn srbet k se je začeu lupt, praskat se pa ne smeš!
žal mi ni za nobenga....they're both my babies and i love them


-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: Kali
Date Posted: 28.Nov.2007 at 19:29
Originally posted by Nordy Nuš Nordy Nuš wrote:

Ampak opažam, da te lahko zasvoji... Ko ti nardijo prvega, že začneš razmišljat kaj bi sledilo
teb se še sanja ne kok je to res. najprej sm hotla sam enga...pa še tega bl mejhnga...nakonc je vn pršu full večji (za kar mi ni žou) pa že takoj nasledn dan sm razmišljala kakšn bo moj nasledn...zdej mam pa u glavi že leta slike za 3., 4., 5. in 6. tattoo pa usak je večji od prejšnga


-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: W.U.K.O
Date Posted: 28.Nov.2007 at 19:32
js bom tut enkrat se tetoviru... mam že skor končan motiv, sam še pogum pa dnar!

-------------
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!


Posted By: Gorjanec
Date Posted: 28.Nov.2007 at 19:46
Tetovirane babe so grde ... oz. še grše Big%20smile

Čeprav moje mnenje glede tega pravzaprav sploh ni pomembno Ermm


Posted By: Guests
Date Posted: 28.Nov.2007 at 19:57
dal bi si si sidro , ce bi sow v vojsko, ampak zal... :)


Posted By: devlin
Date Posted: 28.Nov.2007 at 21:21
Hello Popaye.

-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: Nordy Nuš
Date Posted: 28.Nov.2007 at 22:21
Trobec: ne vem zakaj bi delal razliko med potetoviranimi in netetoviranimi, oboje gorijo enako :P


Posted By: Phil
Date Posted: 29.Nov.2007 at 08:05
men je tatu kul, moj tatu mi ne simbolizira nič, nobene prelomnice al karkol.  Enostavno mi je vsec da je del ene roke poslikan, nic vec, nic manj.
Najbol bedn dozivetje je biu k je dohtarca gledala pa tko kr z prstom cez sla.....grem lahko jst tud cez njene joske pol? Sej ne da se branim zenskih dotikov :), sam tko neka meja more bit.


Posted By: Gorjanec
Date Posted: 29.Nov.2007 at 08:16
Nordy Nuš: Ni res. Barva v tetovažah je večinoma ogljik, ki je pravzaprav produkt izgorevanja, torej pri gorenju kvečjemu škoduje Tongue


Posted By: izzy
Date Posted: 29.Nov.2007 at 08:33
Nikki Sixx je enkrat reku o tetoviranju nekaj takega kot: It's like a big bag of chips, once you start eating it you can't stop.
In to je čist res. K sm si dal naredit prvi tatoo (k ma totalno sentimentalno vrednost, poleg tega, da mi je tud hud), sm že razmišlou o naslednem. Ampak bo ta še mal počakau, da res najdem tist k bom res hotu met.
Se pa strinjam s Kajo, da popizdiš, k se ti začne lupt in se ne smeš praskatPinch


-------------
Music is the gate, it's an opening to our fate, it's a feeling that binds us strong


Posted By: Einherjar
Date Posted: 29.Nov.2007 at 09:18
Mah, ne vem kaj vidite v tetoviranju....

(jaz grem zakljucit levo roko takoj po novem letu)


-------------
Non Serviam

http://einherjar.blog.siol.net" rel="nofollow - blog


Posted By: Kali
Date Posted: 29.Nov.2007 at 15:06
Einherjar: najbrš neki podobnga kt ti


-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: Ventor
Date Posted: 08.Dec.2007 at 18:00
Jst tudi razmisljam ze neki let o tatuju, samo ne zberem dovolj poguma da bi res sou ... se vedno cincam al ja al ne :)
Seveda imo more tatu met nek pomen, cene brezveze, samo neka obicna slika :) Najbolj mi pa tezijo razne mladenke, ki si tetovirajo metuljcke nad rit in razne pocukrane fore ... bljah ...


-------------

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!


Posted By: devlin
Date Posted: 08.Dec.2007 at 23:35
Eno noč ko leži zraven tebe greš v kuhinjo, segreješ od WV ali Mercedesa znakec nad štedilnikom in jo žigosaš čez(ko jo postrgaš s stropa je uporabna tako kot prej).

-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: Lunik
Date Posted: 09.Dec.2007 at 03:18
Sam si ga nardim takoj ko zberem finance, se pravi do pomladi...
Želja že vsaj tri leta sam še pač neuresničena. Bo pa nekaj kar mi bo do konca lajfa pomenilo v bistvu največ... Smile


Posted By: Gorjanec
Date Posted: 09.Dec.2007 at 13:50
Sam? Z olfa nožem in tinto? Big%20smile


Posted By: devlin
Date Posted: 09.Dec.2007 at 14:37
Tako kot đakuziji z bambusom LOL?

-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: polopoklip
Date Posted: 09.Dec.2007 at 14:49
Kje so slike vaših poslikav? :/

lunik: imaš mogoče že izbran motiv svojega bodočega tattoo-ja?


-------------
...separation of delusion and cum...



Posted By: JuRiJ
Date Posted: 09.Dec.2007 at 14:53
jst bi mel pa kitaro ovito z vrtnico .. sam ta je kr klasična, ma dost folka pomoje ..

-------------



Posted By: Kali
Date Posted: 09.Dec.2007 at 16:17
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:

Kje so slike vaših poslikav? :/
najbrš jih usi krčevito skrivamo da nebi kdo ukradu ideje

-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: devlin
Date Posted: 09.Dec.2007 at 16:31
Ali pa vas je preveč sram, ker če se dve z istim puloverjem prikažeta je to katastrofa mednarodnih razsežnosti, kaj pa če imate dve isti tatu ki se ga ne da sleči in vreči proč??

-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: Guests
Date Posted: 09.Dec.2007 at 21:32
E, to vprašanje mene tudi muči... je panika, če se pojavi nekdo s tatujem, podobnim vašemu? Po doslej zbranih vtisih se mi zdi, da je kar pomembno, da imaš "nekaj posebnega". Je torej to, da naletite na koga s podobno poslikavo, dokaz, da vam je v poudarjanju individualnosti spodletelo in da le niste tako unikatni?
 
Še moje velecenjeno mnenje o dotičnih zadevah: rad si jih ogledam na drugih, sebe si zaenkrat ne predstavljam... Več tatujev mi je bolj nein danke kot ou je, bejbi.
Zanimiv mi je na primer tale:
http://img124.imageshack.us/my.php?image=russellcrowe1hp7.jpg">
V poseben rang kulskosti (podobno kot npr. Let3 brki) pa zame sodi zapuščina JNA: tank na prsih, sidro na podlakti, ponavadi v zelenih odtenkih in s spremljajočimi datumi in kraji služenja vojaščine... ženska imena (prečrtana) itd. Zakon!


Posted By: Lunik
Date Posted: 09.Dec.2007 at 21:45
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:

Kje so slike vaših poslikav? :/

lunik: imaš mogoče že izbran motiv svojega bodočega tattoo-ja?

Ja... Dal boš za pir! Wink


Posted By: polopoklip
Date Posted: 09.Dec.2007 at 23:21



-------------
...separation of delusion and cum...



Posted By: HomoEyes
Date Posted: 10.Dec.2007 at 01:12
No jutri [danes], ko bom razpolozen bom naredil eno lepo sliko svojega, da se pobaham. In ne nisem se odlocu zato ker jih imajo vsi ampak o tem sem fantaziral odkar sem videl svojega dedka poslikanega po rokah [cca 10 let nazaj].  Pa se tok GODDAMN SEXY JE OMGES.


Posted By: Kali
Date Posted: 10.Dec.2007 at 14:35
Originally posted by Tonckow Tonckow wrote:

E, to vprašanje mene tudi muči... je panika, če se pojavi nekdo s tatujem, podobnim vašemu? Po doslej zbranih vtisih se mi zdi, da je kar pomembno, da imaš "nekaj posebnega". Je torej to, da naletite na koga s podobno poslikavo, dokaz, da vam je v poudarjanju individualnosti spodletelo in da le niste tako unikatni?
odvisn kako je un pršu do tega...če je vidu tvojo fotko tvojga tatuja kje in jo kopiru valda da ni ql, če je pa sam pršu do istga motiva pol pa očitn še kdo drug nasvetu podobn razmišla...mene najbl srh spreleti ob misli da b kšna "kokoš" vidla moje tatuje in rekla "iiiiiii jes bi tut to melaaaaa" - sicer je glede na iizbrane motive to zelo malo vrjetno sam useen


-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: Einherjar
Date Posted: 10.Dec.2007 at 15:11
Tole je par mojih - vseh nimam slikanih zal, pa se zadnji je precej v kurcu fotkan... Mam doma boljso sliko.





-------------
Non Serviam

http://einherjar.blog.siol.net" rel="nofollow - blog


Posted By: Einherjar
Date Posted: 10.Dec.2007 at 15:14
Evo malo boljsa fotka noge:




-------------
Non Serviam

http://einherjar.blog.siol.net" rel="nofollow - blog


Posted By: polopoklip
Date Posted: 10.Dec.2007 at 16:17
Hoho, Death Dealer od Frazette. Blazno kul.

-------------
...separation of delusion and cum...



Posted By: devlin
Date Posted: 10.Dec.2007 at 17:00
Vidim Hugina, vidim Munina, kdo pa je tretji?? Shocked

-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: HomoEyes
Date Posted: 10.Dec.2007 at 19:19


Evo tak je pa moj. :)


Posted By: Einherjar
Date Posted: 10.Dec.2007 at 20:08
Originally posted by devlin devlin wrote:

Vidim Hugina, vidim Munina, kdo pa je tretji?? Shocked


Hugina in Munina ni teh slikah... Onadva sta na drugi strani Mjollnirja ob Odinu.


-------------
Non Serviam

http://einherjar.blog.siol.net" rel="nofollow - blog


Posted By: devlin
Date Posted: 10.Dec.2007 at 20:17
Aha... saj res tisti stric s(jao ako tresne) sekiro res nima patcha čez oko...

-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: puzavnar
Date Posted: 10.Dec.2007 at 21:10
homoeyes-a si spilow hexen 2 slučajn?

-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: HomoEyes
Date Posted: 10.Dec.2007 at 21:27
Jap v mladih letih. 


Posted By: K-81
Date Posted: 11.Dec.2007 at 12:51
jes bi si dala tetovirat enga tipa na hrbet, k m na hrbtu tattoo enga tipa k m na hrbtu tattoo enga tipa k m na hrbtu tattoo enga tipa k m na hrbtu tattoo enga tipa k m na hrbtu tattoo enga tipa k m na hrbtu tattoo enga tipa k m na hrbtu tattoo enga tipa k m na hrbtu tattoo enga tipa k m na hrbtu tattoo enga tipa k m na hrbtu tattoo enga tipa ... v glavnm, dokler bi šlo.

Pomoje bi noro zgledal


Posted By: Einherjar
Date Posted: 11.Dec.2007 at 12:56
Ne vem ce bi izgledalo noro... bi pa noro vsekakor bilo.

-------------
Non Serviam

http://einherjar.blog.siol.net" rel="nofollow - blog


Posted By: Lunik
Date Posted: 11.Dec.2007 at 21:01
Big%20smile


Posted By: puzavnar
Date Posted: 11.Dec.2007 at 22:36
Originally posted by HomoEyes HomoEyes wrote:

Jap v mladih letih. 

se mi je kr zdelo hehe


-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: JuRiJ
Date Posted: 08.Jan.2008 at 11:26
http://www.blogthings.com/whattatooshouldyougetquiz/ - http://www.blogthings.com/whattatooshouldyougetquiz/    Shocked



-------------



Posted By: polopoklip
Date Posted: 08.Jan.2008 at 17:27
Quote You Should Get A Butterfly Tattoo
Sweet and sassy
For you, tattoos are a thing of beauty - not toughness


Hahaha. Avtostallowned.


-------------
...separation of delusion and cum...



Posted By: polopoklip
Date Posted: 08.Jan.2008 at 17:33
Še nekaj vprašanj za tiste, ki nosite na sebi 'ink'.
Kje ste si delali poslikave? Kakšne so cene?
Kdo je mazač na sceni in kdo je res mojster?
Naredite reklamo ali očrnite ljudi iz stroke, če mislite da si to zaslužijo.


-------------
...separation of delusion and cum...



Posted By: Kali
Date Posted: 08.Jan.2008 at 18:10
John the Tattooator, Ljubljana - bliz picerije Napoli. Cene so v primerjavi z najbljižjim konkurentom (Exit) drage ampak use kar mi je delu mi je zakon naredu. No ja tut med ostalimi po sloveniji je med dražjimi ampak če se gre za neki kar je do konca lajfa ne gledam na ceno.

-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: (=cegu=)
Date Posted: 08.Jan.2008 at 21:51
js bi si na veke dau vtatovirat oči da bi lohka med poukom spau^^

-------------


Posted By: lucho
Date Posted: 08.Jan.2008 at 21:59
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:


p.s. tistemu, ki ima na sebi vtetoviran logo svojega najljubšega metal benda častim pivo. :P  


LOL

niso mi vsec, vecinoma me pogled na njih zabava. predvsem tatuji na mecih v smislu vegan justice, ali xxx to the core so mi zmaga!






Posted By: Soultaker
Date Posted: 11.Jan.2008 at 22:30
Js mam pa vprašanje za tiste s tatooji. Js mam že dolgo v mislih en projekt na hrbtu, ki je kar obsežen ampak itak mam problem. Imam kar zajeten zalogaj znamenj in kokr sm js bral po webu, ne priporočajo, da se riše čez njih, plus to je da imam večkrat mozolje po hrbtu in tud nevem, če je pametno se tetovirat kadar so le-ti v pojavu (pač zarad možnosti infekcije) kakšne mate vi izkušnje s temi stvarmi?

-------------
Humor is also a way of saying something serious.


Posted By: Einherjar
Date Posted: 12.Jan.2008 at 10:45
Originally posted by Soultaker Soultaker wrote:

Js mam pa vprašanje za tiste s tatooji. Js mam že dolgo v mislih en projekt na hrbtu, ki je kar obsežen ampak itak mam problem. Imam kar zajeten zalogaj znamenj in kokr sm js bral po webu, ne priporočajo, da se riše čez njih, plus to je da imam večkrat mozolje po hrbtu in tud nevem, če je pametno se tetovirat kadar so le-ti v pojavu (pač zarad možnosti infekcije) kakšne mate vi izkušnje s temi stvarmi?


Z znamenji niti ni panike, vsak spodoben tattoo artist ti bo spustil tisti konec, kjer je znamenje, tako da strah ni potreben. Imam tudi jaz prav lepo linijo prekinjeno preko znamenja, pa se v principu skoraj ne vidi... Zal za mozolje ne vem, ker jih na sreco nimam ravno veliko, mislim pa da ne bi smel biti problem (spet pri spodobnem tattoo artistu), ker so barve (ce je spodoben tattoo artist) na rastlinski osnovi, tako da niso alergene. Seveda je odvisno od tvoje obcutljivosti.

Besedna zveza "spodoben tattoo artist" brought to you by Einherjar.


-------------
Non Serviam

http://einherjar.blog.siol.net" rel="nofollow - blog


Posted By: Abyss
Date Posted: 12.Jan.2008 at 11:20
Cult je tut dobr tattoo studijo sm se na lasno kozo prepricu pa dost normalne cene so.Pa nevem zakva folk komplicira tok glede tetoviranja.Prides tja s svojo sliko prej poklices da se narocis svojo musko se prneses.Ce si se res odlocu za eno stvar pa da si preprican da ti nebo zov pol ni panike.Pa k pravjo da tettooveranje boli sploh nc ne boli tut kri ne tece.
 
Tko da brez skrbi se grete lahko tetoverat sam ce mas izbrano sliko pa dnar sevedaSmile


Posted By: Soultaker
Date Posted: 12.Jan.2008 at 11:37
Ne, saj ne da imam skrbi, sam k sm mal brskou po netu, sm naletel na določene stvari, kaj je dobr, pa kaj ne, in sm se hotu sam prepričat, kakšne mate vi izkušnje s tem... hvala ja za odgovor though

-------------
Humor is also a way of saying something serious.


Posted By: Abyss
Date Posted: 12.Jan.2008 at 11:41
Sej ni nate letel, nasplosno sm napiavWink


Posted By: Kali
Date Posted: 12.Jan.2008 at 19:29
@ Abyss: kva da ne boli?!!!??? to kok boli pa kok ne je čist odvisn od tega kam si daš tetovirat (pa kakšn prag bolečine maš)...mene moj pru tattoo tut skor ni boleu k sm si ga dala na lopatico zadi. pač čutla sm uno špikanje sam ni blo nč hudga...med tem k sm si pa dala druzga tetovirat na bok je blo pa dijo pamet...svinsko bolel...mela sm filing kt da mi use notranje organe prešpikal  + da sm 10min po tem k je biu tattoo narjen skor skp padla, ponoč pa vročino fasala zarad šoka...pač zadevca ni mejhna pa use mi je naredu u enmu šusu. Pa kri mi je tut mal tekla...sicer pa nej bi to blo tut odvisn od tega kok si ga prejšn dan spiu...ubistvu je najbolš če ga nč ne piješ kšn dan prej da ti ne razreč krvi.

-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: Abyss
Date Posted: 12.Jan.2008 at 19:49

Jst sm si ga dav na levo joško, tam baje kr boli sam ni blo panike edin kukr je bl su proti vratu mal bl je skelel sam drgac je blo pa za zdrzat.Ja pit alkohol dan pred tetoveranjem pa tut ni dobr ker mas isuseno kozo ze tko nism nc piv pa sm jo mev ful isuseno tko da je kr dovk drgnu da se je kej poznal na dolocenih mestih.Se pa cist strinjam s tabo da je odvisn kam si ga das pa kaksn mas prag bolecine.Ti vrjamem da na boku je pa mogl kr bolet jaSmile



Posted By: Einherjar
Date Posted: 15.Jan.2008 at 09:59
Moj najnovejsi. Vceraj narejen (14.1.) in zaenkrat slikan samo s telefonom:




-------------
Non Serviam

http://einherjar.blog.siol.net" rel="nofollow - blog


Posted By: Abyss
Date Posted: 15.Jan.2008 at 11:10
Zanimivo lep tattooSmile


Posted By: Hopsy
Date Posted: 15.Jan.2008 at 13:35
SATAAN!

-------------
... Each morning when I awake, I experience again a supreme pleasure - that of being Hopsy ...


Posted By: Bifröst
Date Posted: 15.Jan.2008 at 14:23
:S

-------------
You're an inspiration for birth control.


Posted By: Guests
Date Posted: 15.Jan.2008 at 14:35
Einherjar: lep!

Te že kaj skrbi pomanjkanje prostora?


Posted By: Einherjar
Date Posted: 16.Jan.2008 at 11:11
Tonckow: ah, kje... skor cele noge so frej, hrbet, prsa... Placa neomejeno.

-------------
Non Serviam

http://einherjar.blog.siol.net" rel="nofollow - blog


Posted By: HomoEyes
Date Posted: 16.Jan.2008 at 12:08
Uglavnem jaz ce bom sel se kej delat grem k Luckyju. K johnu nikol, ker on sploh vec ne dela, ostali so pa povrsni.


Posted By: Einherjar
Date Posted: 16.Jan.2008 at 14:34
John ne dela? Zanimiv v ponedeljek meni, v torek pa moji najdrazji je ravno on delal.
Kaj vse ne bom izvedel.


-------------
Non Serviam

http://einherjar.blog.siol.net" rel="nofollow - blog


Posted By: HomoEyes
Date Posted: 16.Jan.2008 at 15:25
Od kdaj on dela? Nazadnje, ko sem slisal od enih baje da ne dela vec.    


Posted By: Crazy Vixx
Date Posted: 16.Jan.2008 at 15:59
js bom tut v kratkem šla tatu nardit....pa vrjetn bom k Johnu šla.. sm ka pravte d ne dela več?? sj dela ...

-------------
I'm crazy after all.......


Posted By: Obleey
Date Posted: 16.Jan.2008 at 16:49
Drgač pa tudi Harih v Mbju...Priporočam, mojim frendom je odlične zadeve naredu, pa še neki ni ful drag, sploh če se vračaš po nove stvaritve. Poleg Johna, the no.1 choice

-------------
My Friend, watch out for traitors

www.god-scard.com
www.facebook/GodScard


Posted By: Kali
Date Posted: 17.Jan.2008 at 03:11
heh...čenče čenče...nevem zakaj nebi delu..nevem kje sm tut že pred kratkim slišala kao da ma za en let u naprej use zaseden...pa nevem na enmu forumu je ena baba pisala da kao ne tetovira več ker ga je njegou lajfstajl zjebu...ma sm se sam smejala....kr neki. sploh ne štekam od kje pridejo take govorice

-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: Atuin
Date Posted: 17.Jan.2008 at 05:16
Ljudje majo prevec casa in potem pridejo vn tako kozlarije...Tud jest, ko pride cas..ne, u bistvu, ko pride denar grem k Johnu....V planu sta pa 2 tattooja za enkrat.



Ta je prvi, samo brez sectic...ta gre na nogo.In ja, vem, da je to Dissection kriz ampak je to nekaj v kar bom verjel celo zivljenje. Dissection po eni in absolutna proti krscanska usmerjenost po drugi.  Drugi je pa lev na levo ramo.Samo ta ideja se ni ciso razresena. Se odlocam med tem ali bi dal narest na stil, ko da lev trga skozi kozo ven iz roke al bi ga dal od lopatice prek rame.


-------------
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.


Posted By: Einherjar
Date Posted: 17.Jan.2008 at 10:42
Hja Kali, za eno leto naprej res ne naroca. Naroca pa za 3-4 mesece v naprej, ker ima vse zasedeno.

-------------
Non Serviam

http://einherjar.blog.siol.net" rel="nofollow - blog


Posted By: Pero
Date Posted: 17.Jan.2008 at 12:16
Originally posted by HomoEyes HomoEyes wrote:

Od kdaj on dela? Nazadnje, ko sem slisal od enih baje da ne dela vec.    

Si si hotu metulčka dat, pa ti je raj reku, da ne dela? LOL


Posted By: HomoEyes
Date Posted: 17.Jan.2008 at 12:26
Originally posted by Pero Pero wrote:

Originally posted by HomoEyes HomoEyes wrote:

Od kdaj on dela? Nazadnje, ko sem slisal od enih baje da ne dela vec.    

Si si hotu metulčka dat, pa ti je raj reku, da ne dela? LOL



Ne, sem hotel, da nardi mene na hrbet, pa mi je rekel, da take popolnosti ni zmozen nardit.


Posted By: Atuin
Date Posted: 17.Jan.2008 at 15:38
Ker lahko tako popolno zajebes samo 1x? Thumbs%20Up

-------------
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.


Posted By: Bifröst
Date Posted: 18.Jan.2008 at 16:15
OMG! :D

-------------
You're an inspiration for birth control.


Posted By: Einherjar
Date Posted: 29.Jan.2008 at 15:46
Od  moje  tattoo - stage2. Se eno sedenje za nekaj ur, pa bo tko kot mora bit:




-------------
Non Serviam

http://einherjar.blog.siol.net" rel="nofollow - blog


Posted By: puntar
Date Posted: 29.Jan.2008 at 16:48
Tattoji so mi zakon, http://www.youtube.com/watch?v=iLUKgHVkzV0 - razen...

http://www.youtube.com/watch?v=2EiLQTsnVW0&feature=related - Da ne bo nocnih mor.



Posted By: WildSpirit
Date Posted: 07.Feb.2008 at 13:23
http://www.grupthink.com/topic/2517/Worst_Tattoos_Ever - http://www.grupthink.com/topic/2517/Worst_Tattoos_Ever
tle je ene par 'mastnih' idej...LOL


Posted By: WildSpirit
Date Posted: 07.Feb.2008 at 13:25
 
ahahahaaaa....mislm...če to ni 'sexy', pol tut ne vem kaj je LOLLOL
 
BUDALA!!!Clap


Posted By: WildSpirit
Date Posted: 07.Feb.2008 at 13:26
http://static.grupthink/answer/7/76dc16b76bbdbf3c1803833c27d70d99 - http://static.grupthink/answer/7/76dc16b76bbdbf3c1803833c27d70d99
...je ni prlimal...Confused


Posted By: WildSpirit
Date Posted: 07.Feb.2008 at 13:27
http://static.grupthink.com/answer/b/be8727c6656d6a836c9ea11ad5cfcb9c - http://static.grupthink.com/answer/b/be8727c6656d6a836c9ea11ad5cfcb9c
zdj pa mislm da bo delal...sem tela povečano dat, pa mi ni ratal zgleda Shocked


Posted By: izzy
Date Posted: 07.Feb.2008 at 14:40
Zihr ma bab kr jih če.Thumbs%20Up

-------------
Music is the gate, it's an opening to our fate, it's a feeling that binds us strong


Posted By: Zenca
Date Posted: 07.Feb.2008 at 15:37
Originally posted by puntar puntar wrote:


http://www.youtube.com/watch?v=2EiLQTsnVW0&feature=related - Da ne bo nocnih mor.



...




sexy

-------------
Life is paradoxically coincidental to the ironical tyranny applicable to the unparalleled definition of reverse entropy.


Posted By: WildSpirit
Date Posted: 07.Feb.2008 at 15:37
Originally posted by izzy izzy wrote:

Zihr ma bab kr jih če.Thumbs%20Up


hehe, itaK! Jst bi se kr poročila z njim... EmbarrassedLOL


Posted By: egregius
Date Posted: 07.Feb.2008 at 15:51
Originally posted by Soultaker Soultaker wrote:

/../Imam kar zajeten zalogaj znamenj in kokr sm js bral po webu, ne priporočajo, da se riše čez njih, plus to je da imam večkrat mozolje po hrbtu in tud nevem, če je pametno se tetovirat kadar so le-ti v pojavu (pač zarad možnosti infekcije) kakšne mate vi izkušnje s temi stvarmi?

noben pr zdravi pameti ti ne bo šel risat čez znamenja, čez mozolje pa valda lahko gre, sam pa bo tam ostala pikica. oz. pika, ne vem kake mozolje maš. isto je kot pri platnu, bolj ko je koža ravna in gladka, večje šanse maš, da bo slika podobna originalu

res pa je pomembna muzka, ko si delaš tatu...zarad bolečine si zapomneš vsako minuto. vzami kak painkiller


tole je moj motiv...


Posted By: Soultaker
Date Posted: 07.Feb.2008 at 17:31
Lol

ne saj zarad mozoljov ni tak problem, sem pa slišal, da če je tattoo na novo narejen in se ti dela kak mozolj se zna zgodit da ti potegne barvo ven... zarad tega sem mislu če je že kdo kaj tazga slišal al pa če se je komu že kaj tazga zgodil...

kar se pa painkillerjev tiče, bom pa pol ocenu glede na to kok hudo bo


-------------
Humor is also a way of saying something serious.


Posted By: egregius
Date Posted: 07.Feb.2008 at 18:02
Originally posted by Soultaker Soultaker wrote:

/.../ da ti potegne barvo ven.

It's not a frikkin' Houdini, it's a zit.

"It’s actually a pretty complex issue with experts disagreeing left and right. The short answer to your question is that most people advise against getting a tattoo over current acne. This is because acne is a small infection under your skin, and it is important to avoid any infection in conjunction with a tattoo. The acne might make you more sensitive or reactive to tattoo ink, leaving scar tissue that will compromise your tattoo.

Many people also suggest avoiding areas where you often have acne for the same reason. If you are to break out during the healing process, again, you are at risk for an infection. In general, a pimple that appears after while the tattoo is healing will not cause damage, particularly if it is left alone and not picked.

Some people with scarring from severe acne want a tattoo in particular on acne-prone areas in order to downplay scars and pits. This is where it becomes a bit more complicated. While the rate of infection doesn’t seem to be affected by areas that used to be subject to acne, experts disagree about tattoo-ability of scarred skin.

Some dermatologists say that it is impossible to tattoo successfully over scarred skin, but others disagree. The best thing to do in this case is to talk to both your doctor and a trusted tattoo artist who has had experience with this issue.

On a similar subject, if you get a rash of pimples after you are tattooed, it generally means one of two things: you are experiencing a reaction to the ink, or more commonly, you are applying too much ointment to the tattoo.

In both cases, the best thing to do is to wash the tattoo with mild soap then pat dry. Be careful not to rub the tattoo. Apply a very thin layer of ointment for the first three days, several times per day. After that, use a non-scented lotion but do not overdue, as you will be again in risk of a break out.

If the tattoo is infected versus simply reactive, see your doctor."

Originally posted by Soultaker Soultaker wrote:

kar se pa painkillerjev tiče, bom pa pol ocenu glede na to kok hudo bo

najdi si najbolj zadebeljen part telesa pa si ga potetoviraj, pa boš vidu, čimbližje greš kosti, bolj boli.


Posted By: Play2kill
Date Posted: 07.Feb.2008 at 18:05
Originally posted by egregius egregius wrote:

Originally posted by Soultaker Soultaker wrote:

/../Imam kar zajeten zalogaj znamenj in kokr sm js bral po webu, ne priporočajo, da se riše čez njih, plus to je da imam večkrat mozolje po hrbtu in tud nevem, če je pametno se tetovirat kadar so le-ti v pojavu (pač zarad možnosti infekcije) kakšne mate vi izkušnje s temi stvarmi?

noben pr zdravi pameti ti ne bo šel risat čez znamenja, čez mozolje pa valda lahko gre, sam pa bo tam ostala pikica. oz. pika, ne vem kake mozolje maš. isto je kot pri platnu, bolj ko je koža ravna in gladka, večje šanse maš, da bo slika podobna originalu

res pa je pomembna muzka, ko si delaš tatu...zarad bolečine si zapomneš vsako minuto. vzami kak painkiller


tole je moj motiv...


heh sm že mislu da piše mama


aja kok so sploh zdej cene tetovaž prbližno?

-------------
Life is all in vain, for only ashes will remain


Posted By: devlin
Date Posted: 07.Feb.2008 at 18:07
Ma ne vem, na ženski mi je pogojno kul kak manjši, samo tiste zgoraj in v linku so pa kar malo preveč t00 mač za moj okus.

-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: Gašper Fatur
Date Posted: 12.Feb.2008 at 01:44



-------------
FUCK THE WORLD


Posted By: Guests
Date Posted: 04.Mar.2008 at 03:26
Na rtvslo.si poteka izbor naj slovenskega tatuja... Jej, jej... Tisti s komandantom Stanetom je za hece.

http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php?&c_mod=picturepoll&op=current&func=list&c_menu=25 - klik


Posted By: Hopsy
Date Posted: 04.Mar.2008 at 12:06

a si res lohk tolk geek no?!...fak!


-------------
... Each morning when I awake, I experience again a supreme pleasure - that of being Hopsy ...


Posted By: Jan Ov Plain
Date Posted: 04.Mar.2008 at 12:13
fak indeed:D

-------------
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.


Posted By: Kali
Date Posted: 04.Mar.2008 at 15:21
sm šla gledat kakšne fotke je "komisija" izbrala pa morm rečt da pojma nimajo. nobena ne izstopa kej preveč. ta od LOTR je sicer lepo dokaj leponarjena sam k je motiu mau smešn...pa tko no ...3 face pa en krog naštampani na hrbet -  a bit borring. ostale so pa več al mnj podpovprečne.

-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: devlin
Date Posted: 04.Mar.2008 at 15:30

1000 krat raje imam komandanta staneta kot Lotr sceno. Tu mač. Škoda da je ideja že oddana : (.



-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: puntar
Date Posted: 04.Mar.2008 at 19:00
Udzad LOTR, spredi pa Harry Potter pa je zmagu...

-------------

Mha! It is EVIL! It is? SO EVIL!! It is a BAD BAD plan that will hurt many people... ...that are GOOD!



Posted By: (=cegu=)
Date Posted: 04.Mar.2008 at 19:47
teh dveh stvari ne meči v isti koš

-------------


Posted By: Tyrant
Date Posted: 04.Mar.2008 at 20:21
Originally posted by puntar puntar wrote:

Udzad LOTR, spredi pa Harry Potter pa je zmagu...
 
Smile


-------------
To err is human..to arr is pirate. mjau


Posted By: Lamia
Date Posted: 04.Mar.2008 at 21:41
a ma kdo kešno idejo kaj si nj js dam?
povhn idej mam,sam si nasledn dan zmer premislem...najbrž bi mogla še mal dalj počakat Big%20smile
no za začetk bi itak neki mejhnga na lopatici al tm zad za ramo a ne...pa rada bi še pred poletjem:D


Posted By: rožica
Date Posted: 04.Mar.2008 at 22:01
Če sama ne veš ka bi si dala raj pust na mir imo. :D
 
 


Posted By: Kali
Date Posted: 05.Mar.2008 at 00:36
jup točn tko. jes usaj 2 let razmišlam o ideji in če mi je še ql pol si dam. poleg tega te tut noben resn tetovator k zna kvalitetn delat nebi tetoviru froca pr 15ih brez dovoljenja staršeu. brez izdelane ideje ni tattooja. pa tut noben od tistih k mamo tatuje ni tok neumn da bo daju predloge folku okol, če sami niso sposobni najdt motiva skos kerga se nekak izražajo al bilokaj. 

-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: Lamia
Date Posted: 05.Mar.2008 at 09:24
sj dovoljenje staršev mam...lih zato pa sprašujem če mate kako idejo,da pol premislem,se še sama kj spomnem...morm mal vidit oz. slišat kašni pač obstajajo d se lahk pol odločm a ne..



Print Page | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07 - https://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net