Print Page | Close Window

Pfuj! (Grrrr No.2)

Printed From: Paranoid Metal Webzine
Category: Ostalo
Forum Name: Chickfight
Forum Description: Tema za kreganje, pluvanje in podobne pizdarije
URL: http://forum.paranoid-zine.com/forum_posts.asp?TID=2490
Printed Date: 29.Mar.2024 at 07:10
Software Version: Web Wiz Forums 12.07 - https://www.webwizforums.com


Topic: Pfuj! (Grrrr No.2)
Posted By: rožica
Subject: Pfuj! (Grrrr No.2)
Date Posted: 12.Nov.2009 at 21:03
Ker je doza ogorčenja in pritoževanja šla v prejšnji grrrr temi predaleč in se je tema od vsega hudega pokvarila ... odpiram novi plac.
 
in sicer zaradi Humarja oz. ljudskega odziva na dogodke v himalaji...
Kot prvo je totalno bedno dejstvo, da bo verjetno ded umrl v tistem snegu tam zgoraj. Srčno upam da ne. Ampak, žal, se dogaja ...
 
Kot drugo.
Nepregledna množica komentarjev, izjav, vse od njegovega porabljanja denarja, družine, smisla hoje v hribe.
SRAM JIH BILO. Fuj na tak folk, FUJ FUJ FUJ.
JA, v gorah se lahko ubiješ, tepci, seveda. Ampak več Slovencev zgazijo pijani šoferji vsako leto ... 
JA, doma ima otroke in kaj? Koliko ljudi ima doma otroke in se ga že pri 14ih zapijajo? :S
Da ne bi niti o tem v kake neumnosti gre vse keš ... humarjeva dejavnost je pa daleč od tega da bi bila oklicana za brezpomensko, karkoli ... 
 
 
 
stokrat sem si že rekel da ne bom spremljal komentarjev pod novicami, ampak ...
bah.



Replies:
Posted By: vonklinkerhofen
Date Posted: 12.Nov.2009 at 21:31
Originally posted by rožica rožica wrote:

Ker je doza ogorčenja in pritoževanja šla v prejšnji grrrr temi predaleč in se je tema od vsega hudega pokvarila ... odpiram novi plac.
 
in sicer zaradi Humarja oz. ljudskega odziva na dogodke v himalaji...
Kot prvo je totalno bedno dejstvo, da bo verjetno ded umrl v tistem snegu tam zgoraj. Srčno upam da ne. Ampak, žal, se dogaja ...
 
Kot drugo.
Nepregledna množica komentarjev, izjav, vse od njegovega porabljanja denarja, družine, smisla hoje v hribe.
SRAM JIH BILO. Fuj na tak folk, FUJ FUJ FUJ.
JA, v gorah se lahko ubiješ, tepci, seveda. Ampak več Slovencev zgazijo pijani šoferji vsako leto ... 
JA, doma ima otroke in kaj? Koliko ljudi ima doma otroke in se ga že pri 14ih zapijajo? :S
Da ne bi niti o tem v kake neumnosti gre vse keš ... humarjeva dejavnost je pa daleč od tega da bi bila oklicana za brezpomensko, karkoli ... 
 
 
 
stokrat sem si že rekel da ne bom spremljal komentarjev pod novicami, ampak ...
bah.
Me veseli da si odpru to temo o Humarju. Mogoče rečemo katero konkretno o temu "fenomenu človeške osednosti".
Za začetek: Zasvojenc, ki mora filat svoj ego, ne glede na ceno, primerljiv z vsakim totalnim  drinkerjem, deloholikom ali džankijem.


-------------


Posted By: rožica
Date Posted: 12.Nov.2009 at 21:52

Do Humarja gojim čisto spoštovanje, z modelom smo se v manjši skupini nekoč tudi zelo prijetno pomenili, tako, da lahko rečem, da je tudi kot oseba naredil name vredu vtis ... kaj šele dosežki ...

general, naslednjič skuj vsaj bolj smiseln stavek za provokacijo če že moraš provocirat. če to ni tvoj namen in je tvoje mnenje dejansko tako (filanje ega in đanki/pjanc ... ? ? ?) ... ojoj.
 
lp
 
če imaš na to odgovor po private messageu napiši


Posted By: pestilence.
Date Posted: 12.Nov.2009 at 22:12
Meni se tudi ne zdi primerno tako kurcanje Humarja. Tipu se ni dalo več ukvarjat z slovenci na splošno, zato vse počne brez medijske spremljave. Pomoje mu še za to ni prav, da se je ljudi obvestilo o trenutnem stanju.

Je pa tip imel na obisku v Sloveniji prav tiste reševalce, ki so mu nazadnje rešili kožo:)

Še moj grr: Tudi današnji dan je obupen, kot včerajšnji. Za vikend bi se moralo vsaj nekaj razjasnit, potem pa lahko lažje(ali težje) bivam na tem planetu.

Lahko noč: *

-------------
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan


Posted By: vonklinkerhofen
Date Posted: 12.Nov.2009 at 22:16
Originally posted by rožica rožica wrote:

Do Humarja gojim čisto spoštovanje, z modelom smo se v manjši skupini nekoč tudi zelo prijetno pomenili, tako, da lahko rečem, da je tudi kot oseba naredil name vredu vtis ... kaj šele dosežki ...

general, naslednjič skuj vsaj bolj smiseln stavek za provokacijo če že moraš provocirat. če to ni tvoj namen in je tvoje mnenje dejansko tako (filanje ega in đanki/pjanc ... ? ? ?) ... ojoj.
 
lp
 
če imaš na to odgovor po private messageu napiši
 
Odpru si temo. Zakaj? Mogoče zato, da bomo vsi ploskali k tvojmu slavospevu omenjenemu Humarju. Žal gojiš prazne upe.
Človeško bitje je pač tko "sprojektirano", da neko normalno funkcioniranje zagotavlja ravnovesje "kemije" v možganih. Ko se to ravnovesje poruši, je potrebno dodati možganom manjkajoče substance. To lahko storimo z vnosom od zunaj ali pa "prisilimo" telo, da te manjkajoče substance začne samo proizvajati. V obeh primerih rečemo temu zasvojenost.
In Humarju se je to ravnovesje zelo porušilo in je vsekakor zasvojenec prve klase.


-------------


Posted By: rožica
Date Posted: 12.Nov.2009 at 22:24

nisem hotel delat slavospeva humarju.

mi je pa grozno ogabno pritlehno komentiranje in opombe ob katerih rata še nevtralnemu opazovalcu slabo. in teh je glede njega veliko, samo zaradi tega ker se ukvarja s športom ki pač ni toliko priljubljen kot fuzbal npr. ...
zdaj mi je bolj jasno kam si ciljal. glede zasvojenosti se strinjam, dost folka se tako zaljubi v hribe da ne morejo nehat, ampak zakaj bi, če je sposoben? sploh glede na to da zmore kar le redkokdo. :)
neustrezno ga je primerjat s pijancem in đankijem po drugih straneh. koliko poguma in vztrajnosti je treba za pijančevanje, šus v žilo? Tip odstopa iz povprečja na zelo pozitiven način in zato taka primerjava res ni na mestu ...


Posted By: vonklinkerhofen
Date Posted: 12.Nov.2009 at 22:38
Originally posted by rožica rožica wrote:

.............
neustrezno ga je primerjat s pijancem in đankijem po drugih straneh. koliko poguma in vztrajnosti je treba za pijančevanje, šus v žilo? Tip odstopa iz povprečja na zelo pozitiven način in zato taka primerjava res ni na mestu ...
 
O je, ustrezno ga je primerjat kot zasvojenca z džankijem in pijancem.
Potreben je pogum za šus v žilo.
Dej si ga, če si ga upaš, šuš v žilo namreč.
 
V obeh primerih bo rezultat enak: "butne" te ko stopiš na vrh "everesta" in butne te ko si daš šus.
In v obeh primerih si za to zastavil svoje fizično telo. Ego pa za fizično telo boli kurac!!
In temu se reče filanje ega.
 
............................................

"nisem hotel delat slavospeva humarju."

Kk nisi hotu, če ga z zgornjimi svojim posti prikazuješ v superlativih??
Eh, bot no resn! 
 


-------------


Posted By: polopoklip
Date Posted: 12.Nov.2009 at 22:53
Vsak ima lahko svoje mnenje o Humarju ali katerokoli drugi temi, pa naj bo to pozitivno ali negativno. Po mojem je problem bolj to kako se rulja pod krinko anonimnosti izraža na internetu.
Pod raznimi novicami/blogi/youtube posnetki velikokrat najdeš tako primitivne komentarje, da človek včasih izgubi vso zaupanje v to družbo, če se ne tolaži s tem, da je to itak 0.1% populacije.
Pa tudi na splošno se je komunikacija po internetnih forumih po mojem spremenila. Heh, se spomnim kako so se včasih lomila kopija o raznih temah na raznoraznih forumih, debata je bila zanimiva in argumentirana, sedaj pa bolj prevladujejo enovrstičnice in večina daljše tekste kar preskoči, ker se jim ne ljubi brati.  Sicer pa kdo sem jaz, da bi kaj govoril (jebiseisaacasimov).


Posted By: rožica
Date Posted: 13.Nov.2009 at 00:26
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

O je, ustrezno ga je primerjat kot zasvojenca z džankijem in pijancem.
Potreben je pogum za šus v žilo.
Dej si ga, če si ga upaš, šuš v žilo namreč.
 
V obeh primerih bo rezultat enak: "butne" te ko stopiš na vrh "everesta" in butne te ko si daš šus.
In v obeh primerih si za to zastavil svoje fizično telo. Ego pa za fizično telo boli kurac!!
In temu se reče filanje ega.
 
............................................

"nisem hotel delat slavospeva humarju."

Kk nisi hotu, če ga z zgornjimi svojim posti prikazuješ v superlativih??
Eh, bot no resn! 
 


v mojih 2 postih sem edino v eni povedi eksplicitno omenil, da človekova dejanja spoštujem. In menda je razvidno, da sem to odprl ne zaradi opevanja Humarja temveč zaradi zagrenjenosti ker vidim kake podlosti je sposoben narod pisat. Toliko o namenu. :)

Potreben je pogum za šus v žilo, ampak veliiiiko več ljudi zbere ta pogum in prav grdo zagrezne medtem ko lahko enemu ki sam premaguje ogromne gore rečeš samo uau, manijak, norec. Malo jih to zmore. :) Zaradi tega ga recimo prikazujem v superlativu (ne da je boljši človek ampak da je v svoji disciplini pač zlo dober), okej osebna izkušnja ni bila ravno v kontekstu, priznam. :D

No, čeprav zdaj vsaj vem kaj točno misliš, se pa še zmeraj ne bi mogel strinjat s temlem o narkomanu pa hribolazcu. V grobem približku drži kar praviš ampak nevem ...  potemtakem smo vsi bolj ali manj narkomani, vsak s svojim delom ki ga veseli, s svojimi užitki. Če bo pa preživel bo še definitivno spet hodil v visokogorja, to je na nek način povezava z narkomanom.
Če dela Humar vse to za svoj ego ali ne, dejstvo je, da postavlja velike dosežke in da trapasti komentarji v stilu da bojo odprl šampanjec, če res umre, nikakor niso na mestu.

Ali na Humarja na gori res gledaš enako kot na narkomana, ki si je zbluzil življenje? :) Bi bil raje narkič kot alpinist? :) Si prepričan, da lahko kar tako na hitro zatrdiš (kljub dejanski odvisnosti obeh, to se strinjam), da sta si efekt droge in efekt vračanja v neokrnjeno naravo identična?

Oba je zafrknila lastna strast, se strinjam. Ampak je pa hkrati dober razlog, da se piše o 'našem', ki se je zataknil 6300 metrov visoko, o tistih z dna pa ne. Čeprav bi se naj seveda načeloma pomagalo vsem enako, bodo oči javnosti uprte v padlega heroja, ne pa anonimneža, ki je neuporabno breme sistemu ... :/

še enkrat, tile posti so nastali zaradi butastih komentarjev, ki, kot je napisal polopoklip, najbrž res predstavljajo samo majhn zagrenjen košček populacije ... malo spretiravano ampak te vrže s tira ko pod novico najprej zagledaš take, to se ne dela pa pika. :(


Posted By: grafin
Date Posted: 13.Nov.2009 at 00:39
folk si bilda ego z vsem moznim.. in vsi mamo neke obsesije.. to da se je zatresku v hribe, ga cist zastopm.. tut bo pomoje za njega itak najlepsa mozna smrt, ce ga ze tam sreca..
nekdo si bilda ego tut s tem, da pise enovrsticne pljuvacine.. ali pa cele odstavke.. tut to v bistvu zastopm..

a nism jst razumevajoca?.. :D


-------------
se oprasicujem za oftopik :>


Posted By: Tyrant
Date Posted: 13.Nov.2009 at 01:30
jao rožica, a si že kdaj slišu za metaforo?
se kr strinjam z vonklinkerhofnom.
 
 
Originally posted by rožica rožica wrote:

 ... humarjeva dejavnost je pa daleč od tega da bi bila oklicana za brezpomensko, karkoli ... 
 
 
 
ah dej noLOL


-------------
To err is human..to arr is pirate. mjau


Posted By: Kali
Date Posted: 13.Nov.2009 at 03:53
ma se mi ni dans nč grrr zgodil da bi o tem pisala pa bom komentirala to o humarju :)

jes srčno upam da se motim ampak ob vsem tem ...kok nesreč je meu k je padu s strehe pa so rekl da nebo mogu več hodt al kaj že...pa k je meu boreliozo pa to preboleu pa je tut meu težke težave...pa k se je že nazadnje u himalaji zagozdu...nevem ma use to mi daje filing kt da mu je mogoče karma skušala dopovedat da če bo silu naprej z glavo skoz zid in plezau po nekih nevarnih krajih da bo zarad tega na konc umru... just a thought.

kar se tiče komentarjeu k sm jih vidla na netu da bo za njegovo reševanje spet šou davkoplačevalski denar...ma raj vidm da gre za to kt pa za ceu kup neumnosti k so si jih npr. do zdej prvoščle raznorazne vlade.

če bo preživu in če bo loh ...itak da bo spet plezu...it's in his blood. noben mu tega nau mogu preprečt niti nima pravice. men se sam zj mau njegova familija smil k si niti predstavlat nemorem pod kakšnim stresom in strahom morjo bit.

bi pa rekla en velk grrr na medije k delajo iz te zgodbe (pa še marsikere druge) tak pomp...v prispevkih po tv k sm jih gledala delajo celo senzacijo iz tega in to se mi zdi čist nepotrebno. ..eno je poročanje in obveščanje drugo je pa cirkus v kerga so se poročila v zadnjih letih spremenila.

-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: Davorin.L.
Date Posted: 13.Nov.2009 at 07:12
Poleg faktorja družine - predvidevajoč, da jim je mar zanj - ki ja je že kali omenila načeloma nimam problema s tem kar se je zgodilo/se dogaja. Live by the sword, die by the sword pravijo. Čeprav je poraba davkoplačevalskega denarja za take (sploh ponavljajoče se) zadeve moralno vprašljiva, se mi ne zdi pretirano, ker obstajajo še veliko, veliko večje in brezvezne potrate le-tega. Naprimer več tisoč evrske svetilke javne razsvetljave v'parku' v idirji. Tisto bi moralo iti v 'textbook of stupidity'.

-------------
I kill people all day long,
I sing my song,
because I'm John Lawman.


Posted By: Guests
Date Posted: 13.Nov.2009 at 08:50
Treba je zatret vse, ki izstopajo. 


Posted By: Tokio
Date Posted: 13.Nov.2009 at 09:50
Sicer iskreno želim, da bi Humarja varno spravil dol, me pa ekstremno moti, da mora zard njegove obsesije svoje življenje izpostavljat kup reševalcev.

-------------
Metal je muska za grde.


Posted By: grafin
Date Posted: 13.Nov.2009 at 10:07
ce si gorski resevalec, si izpstavljen.. tako pac je.. mislim, da se tega vsak grsovc zaveda.. pa a je to na himalaji al pa na mangartu..
sploh pa je za davkoplacevalski fond vse to skupaj drobiz..


-------------
se oprasicujem za oftopik :>


Posted By: Valuk
Date Posted: 13.Nov.2009 at 10:12
Tako ali tako že dobiva keš kot športnik od države, sponzorjev ali kakšnega zavoda. Predvidevam. Se strinjam, da je človeku v težavah potrebno pomagat...reševanje pa naj mu krije zavarovalnica ali kdo drug. BMK. Naj pa kasneje odplačuje/vrača državi, če bo pač založila... A zdej bomo vsakega pacienta, ki bo rinil v drek, reševali z davkoplačevalskim denarjem? Kot gospoda Križnarja npr. Prav...grem pa še jaz iskat kokain v J.Ameriko in če me bodo (zagotovo) ujeli, prosim plačajte, da me ne postavijo pred zid! Hvala!

-------------
.:the brighter the light - the darker the shadow:.


Posted By: grafin
Date Posted: 13.Nov.2009 at 10:31
se strinjam s tvojim pointom.. ampak mene res zanima, ce so novinarji seznanjeni, ce je bil on zavarovan in kako.. pomoje dost na pamet govorijo, da bi bla senzacija vecja..
drgac pa ni isto, ce krsis zakon al pa ce pades za brez veze v nemilost..


-------------
se oprasicujem za oftopik :>


Posted By: vonklinkerhofen
Date Posted: 13.Nov.2009 at 11:09
Originally posted by grafin grafin wrote:

.. tut to v bistvu zastopm..

a nism jst razumevajoca?.. :D
 
Ne vem zaka vsi tolk dajeto v pozitivo to, da pač zastopite to in ono in ste razumevajoči itd. Ja zaka bi pa človk moral bit kr non stop, da vsemogočih budalaštin, ko jih počnete, razumevajoč?
 
Ja, sej to kaže na neko vašo nemoč, da bi se z argumenti zoperstavili proti vsemmogočim neumnostim in budalaštinam. Najbolj enostavno je rečt: ja zastopim, sem razumevajoča itd.... in stisnat rep med noge.
Ane Grafin!


-------------


Posted By: vulgaris
Date Posted: 13.Nov.2009 at 13:54
Originally posted by Valuk Valuk wrote:

Prav...grem pa še jaz iskat kokain v J.Ameriko

kdaj gremo!?


-------------




Posted By: Mrtupevc
Date Posted: 13.Nov.2009 at 16:10
O fajn! Ekspedicija v J Ameriko (kolk parov štunfov rabm?)

-------------
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?


Posted By: Crazy Vixx
Date Posted: 13.Nov.2009 at 17:03
joj, men gre pa ta humar že počas na živce.... se more skos nekje zagozdt pa celo štalo nardit...



-------------
I'm crazy after all.......


Posted By: grafin
Date Posted: 13.Nov.2009 at 18:20
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

.. tut to v bistvu zastopm..

a nism jst razumevajoca?.. :D
 
Ne vem zaka vsi tolk dajeto v pozitivo to, da pač zastopite to in ono in ste razumevajoči itd. Ja zaka bi pa človk moral bit kr non stop, da vsemogočih budalaštin, ko jih počnete, razumevajoč?
 
Ja, sej to kaže na neko vašo nemoč, da bi se z argumenti zoperstavili proti vsemmogočim neumnostim in budalaštinam. Najbolj enostavno je rečt: ja zastopim, sem razumevajoča itd.... in stisnat rep med noge.
Ane Grafin!



zeneral, ker ti ne morem rect, da mas pms, ti lahko namignem le, da masturbacija pomaga.. :)))


-------------
se oprasicujem za oftopik :>


Posted By: vonklinkerhofen
Date Posted: 13.Nov.2009 at 19:21
Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

.. tut to v bistvu zastopm..

a nism jst razumevajoca?.. :D
 
Ne vem zaka vsi tolk dajeto v pozitivo to, da pač zastopite to in ono in ste razumevajoči itd. Ja zaka bi pa človk moral bit kr non stop, da vsemogočih budalaštin, ko jih počnete, razumevajoč?
 
Ja, sej to kaže na neko vašo nemoč, da bi se z argumenti zoperstavili proti vsemmogočim neumnostim in budalaštinam. Najbolj enostavno je rečt: ja zastopim, sem razumevajoča itd.... in stisnat rep med noge.
Ane Grafin!



zeneral, ker ti ne morem rect, da mas pms, ti lahko namignem le, da masturbacija pomaga.. :)))
 
Ne skrbi, zjutraj in zvečer, pa zakonske obveznosti tudi redno izpolnjujem.
Kolikor gospa zahtevajo. Pa tujih logov se tud ne branim.


-------------


Posted By: grafin
Date Posted: 13.Nov.2009 at 22:45
pol pa je mogoce prevec.. je treba met mero.. :P

-------------
se oprasicujem za oftopik :>


Posted By: Guests
Date Posted: 13.Nov.2009 at 23:00
grr na offtopikAngry

glede humarja:men se zdi prow da se ga gre rešt je vsaj prov porabljen davkoplačevalski denar.
pa itak da če bo prežvu(i hope ker je faca)bo šu šenkrat pa ga grejo spet rešvat lahk
tko je


Posted By: vonklinkerhofen
Date Posted: 14.Nov.2009 at 00:36
Originally posted by grafin grafin wrote:

pol pa je mogoce prevec.. je treba met mero.. :P
 
Ja res, preveč! Pa sej ti si tolk razumevajoča.


-------------


Posted By: Guests
Date Posted: 14.Nov.2009 at 12:08
Na, pa je dobu, kar je iskal ...  R.I.P. Humar



Posted By: Ejsi_Disi
Date Posted: 14.Nov.2009 at 12:34
Originally posted by Kali Kali wrote:



kar se tiče komentarjeu k sm jih vidla na netu da bo za njegovo reševanje spet šou davkoplačevalski denar...ma raj vidm da gre za to kt pa za ceu kup neumnosti k so si jih npr. do zdej prvoščle raznorazne vlade.


Ne leti nate.

Na kurac mi gre, da folk stalno jamra glede davkplačevalskega denarja. V Nepalu imajo tako, da moraš za vsako ekspedicijo Torej ne gre iz našega žepa. PA tudi, če bi bil, gre vsaj za reševanje človeškega življenja. Pa tu ne igra vloge ali je znan ali ne. Življenje je neprecenljivo (tako kot Mastercard).
Po drugi strani gre pa ta denar za razne 'menedžerje', najbolj neumne referendume... Tiso je pa pametno uporabljen denar, ane?

Hi hi, malsemdal ven iz sebe.


-------------
Rock n' roll ain't noise pollution.


Posted By: grafin
Date Posted: 14.Nov.2009 at 13:12
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

pol pa je mogoce prevec.. je treba met mero.. :P
 
Ja res, preveč! Pa sej ti si tolk razumevajoča.


res je.. :)))


-------------
se oprasicujem za oftopik :>


Posted By: grafin
Date Posted: 14.Nov.2009 at 13:20
Originally posted by Crazy Vixx Crazy Vixx wrote:

joj, men gre pa ta humar že počas na živce.... se more skos nekje zagozdt pa celo štalo nardit...


ja, groza ane.. sej humar je su samo dvakrat v hribe in vmes ni nikomur resil zivljenja..

r.i.p. humar


-------------
se oprasicujem za oftopik :>


Posted By: plecocicho
Date Posted: 14.Nov.2009 at 16:36
RIP. je vsaj umrl pri delu, ki ga je veselilo.

-------------
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko


Posted By: Kali
Date Posted: 14.Nov.2009 at 17:40
sm se bala da se bo tko končal...škoda...ampak z glavo skoz zid se ne da. je dobu že dost opozoril od življenja pa jih ignoriru...

-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: grafin
Date Posted: 14.Nov.2009 at 21:38
jz mislm, da je bols, da zvis 40 let polno, kot pa da gnijes 80 let.. mi je reku en alpinist, ki je potem res umru zarad zdrsa v steni, da je umret v hribih, kamor skos bezis in kjer isces uteho, najlepsa smrt.. v mrazu pa itak odrevenis in zaspis.. men je zou edin za njegovo familijo in frende..

-------------
se oprasicujem za oftopik :>


Posted By: Ewelin
Date Posted: 15.Nov.2009 at 00:39
se podpišem pod oba pousta 50% - 50%, po en stran mi je tip car kr je mu jajca, lih tok kukr mi po drug stran zarad izzivanja ni biu kul - khm vem za par folka k so se odločil v bistvu kako bojo umrl in jh po svoje občudujem...pa ne pravm da je šu zj gor z namenom umret, sam pač...
R.I.P. Humar


-------------
Out of control


Posted By: vonklinkerhofen
Date Posted: 15.Nov.2009 at 10:56
O mrtvih vse dobro, pravjo, zato se komentarjev o Humarjevi smrti vzdržujem.
 
 
Originally posted by grafin grafin wrote:

jz mislm, da je bols, da zvis 40 let polno, kot pa da gnijes 80 let..
 
Traparija. Ko "gniješ" pri sedemdesetih je že polnost življenja to, da se lahk že počešes. "Program" o samoohranitvi v človeku dela ćudeže.
 
Tisti pa, ki govorijo, to kar si zgoraj zapisala, pa imajo v sebi "program" o samoohranitvi sesut. Samomorilcem se "program" o samoohranitvi sesuje. Seveda se pa tako kot vsaka stvar da tudi samomorilnost zaviti v lep bleščeč celofan.
Mojo misel pa sami razvijte do konca, da se ne bo spet usu name plaz žaljivk. 


-------------


Posted By: grafin
Date Posted: 15.Nov.2009 at 14:18
kaj pa vem.. samomorilsko je po svoje ze opijat se nekajkrat na teden.. al pa hitro vozit.. al ba sploh bit ful na cesti.. al pa jest hamburgerje nonstop.. v vsem, kar pocnes, je nek odtenek verjetnosti, da umres.. jz mislm, da humar ni su izzivat smrti, ampak izzivljat svoje potrebe..
no, vsekakor jaz ne bi dozivela 100 let tko, da bi me 20 let nekdo previjal in hranil.. dokler lahko skrbis zase, je kul.. ampak ko gledam svojo 90-letno nono, ki lahko samo se skrbi zase (kuha, umiva se, naizi pospravla), vidim, da bolj zivotari, kot zivi.. tistih stvari, ki jih je najraje pocela v lajfu, ne more vec pocet.. samo se base se z zdravili in pravi, da bo umrla.. od leta 1993, odkar je pepi umru.. na ta nacin raj umrem pr 40ih, kot pr 80ih.. res ne zelim, da je visek mojga dneva v tem, da se lahko pocesem.. ampak to je samo moje mnenje.. tukaj in zdaj.. itak lahko bl slabo vplivam na cas svoje smrti..
sicer pa kaj, ce ima kdo program sesut al pa ne.. kot da je to sploh pomembno..

-------------
se oprasicujem za oftopik :>


Posted By: vonklinkerhofen
Date Posted: 15.Nov.2009 at 16:20
Originally posted by grafin grafin wrote:


sicer pa kaj, ce ima kdo program sesut al pa ne.. kot da je to sploh pomembno..
 
Ovce sm napasu, zdej lahk spet kaj nakracam.
 
To je pomembno.
Za človeka in njegovo življenje je pomembno dejstvo, da ima dve roki in dve nogi, prav tako dejstvo, da njegov "program" o samoohranitvi normalno funkcionira. O dejstvu dveh rok in nog nič kaj ne debatirate in vam je to samo od sebe kristalno jasno, da je za normalnost to potrebno, ko pa nekdo omeni, da se nekaterim samoohranotev seseje, pa začnete:
pah, pa kaj je to pomembno. Seveda je pomembno, kajti človeška vrsta v kateri bi bilo naprimer, na pamet, 50 procentov ljudi brez rok in nog, ne bi mogla obstajati, prav tako ne, če bi v človeški vrsti bilo recimo 50% samomorilcev.
 
Sicer pa, kaj vam jst razlagam, če nočete razumet enostavnega pojma NORMALNOST. Izhaja iz besede NORMATIV, predpisala pa ga je človeška vrsta v svoji evoluciji, kot varovalko za samoohranitev.
 
Lahko pa razglabljamo še naprej. V človeški vrsti je vkodiran še en program in  sicer: neizmerna želja vedeti neznano. Ali je za človeško vrsto racionalno, iz vidika samoohranitve, da bi vsi pripadniki vrste raziskovali neznano in stem ogrožali obstoj vrste. Nikakor ne. Zato človeška vrsta prefinjeno izkorišča "nenormalneže" in jih pošilja v prve vrste pri raziskovanju neznanega. In kdor tega ne razume, nasede, kot naprimer...........


-------------


Posted By: grafin
Date Posted: 15.Nov.2009 at 18:53
no, ma kaj je to pomembno za celotno clovestvo, celotno vesolje, ce se komu sesuje program.. poleg tega.. veliko ljudem se kdaj sesuje program in to ne pomeni, da se nujno ubijejo.. morda te taksna izkusnja sesutja celo obogati, ojaca.. cloveskega bitja zal ni mogoce stlacit v neko enacbo.. o vseh drugih bitjih pa tezko govorim..
po drugi strani pa, itak je folka cist prevec.. morda je tut del naravnega uravnavanja cloveske populacije, da se ljudem dokoncno sesuvajo programi.. da je tolk pa tolk gejev, brezrokcev, invalidov taksnih in drugacnih..
in ce bi clovestvo izumrlo? bi se ti sekiral? jaz se ne.. itak se bo to skoraj gotovo nekoc zgodilo..
who wants to be normal, anyway? thanks but no thanks..

-------------
se oprasicujem za oftopik :>


Posted By: polopoklip
Date Posted: 17.Nov.2009 at 22:54
Originally posted by grafin grafin wrote:

cloveskega bitja zal ni mogoce stlacit v neko enacbo..

Ali pač?
http://www.youtube.com/watch?v=EZnsOZsA7_4 - http://www.youtube.com/watch?v=EZnsOZsA7_4 LOL


Posted By: grafin
Date Posted: 18.Nov.2009 at 14:15
:O

grrr.. ko ful delas in te lulat, pa hoces neki dokoncat in ne gres do cajta na skret, pol pa kihnes in se polulas..
se dobr da delam doma.. :))


-------------
se oprasicujem za oftopik :>


Posted By: pestilence.
Date Posted: 18.Nov.2009 at 15:18
Kurčov faks, kurčov svet, kurčov vse skp' +screw this and that

Spet bom nehvaležen član človeške rase ki je brez živcev zaj teh nekaj trenutkov.



Already feel better now

-------------
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan


Posted By: Guests
Date Posted: 20.Nov.2009 at 19:35
Pofukan mongoloid žabarski iz zveze pofukanih svobodnih sindikatov!!! Ma pojeban gnoj nepismeni!!! Jebou ti bom mater u rit, da se ti bo rodu bratec, ki te bo uču pisat pa računat. Drek je pofukou gnoj da so tvoji možgani ratal cigomir cigić drugi..... jjjjjjjjeeeeeeeeeeebbbbbbbbbbbboooooooo


Posted By: plecocicho
Date Posted: 20.Nov.2009 at 19:59
clan gospodarske zbornice slovenije? Ce si na dodatne kosti v grlu. Pig

-------------
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko


Posted By: Windir
Date Posted: 20.Nov.2009 at 20:17
joj pozabla sm že kok se je bedno učit za vikende zvečer Dead


Posted By: jajčk
Date Posted: 20.Nov.2009 at 20:28
Oto se mi je za omaro skril in ga že cel dan poskušam vn dobit. Sux big time. Thumbs%20Down

-------------
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^


Posted By: rožica
Date Posted: 21.Nov.2009 at 05:31
Originally posted by Windir Windir wrote:

joj pozabla sm že kok se je bedno učit za vikende zvečer Dead
eh sej ni take panike, pol je u bistvu ful bolš na neke druge vikende zvečer ko greš po neki cajta spet mal naokol zaružit
 
 
tak ko js zdele.Embarrassed


Posted By: Windir
Date Posted: 21.Nov.2009 at 10:16
mnja no..js sm se prej v zadnje učila junija in se je ful težko blo zdej spet nazaj spravt :/ ampak ja tko že komiiii čakam, da grem spet kj vn!
 
drugače pa grrrr, ker se mi zdi, da sm si za to šolsko leto preveč dela naložila.. Embarrassed 


Posted By: pestilence.
Date Posted: 21.Nov.2009 at 13:58
Grrr pa obvezen faks ob sobotah? Grrr.

-------------
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan


Posted By: Person-man
Date Posted: 21.Nov.2009 at 14:00
Mene čaka isto po novem letu. Sam okej, predavanja so dejansko zanimiva in bom preživel :D


-------------
http://www.facebook.com/otorinolaringolog - KiborgSpužva Büking™ FB pejđ
http://www.profanity.si/ - Profanity fuckzine
I party with lemons


Posted By: Kali
Date Posted: 21.Nov.2009 at 19:28
Originally posted by jajčk jajčk wrote:

Oto se mi je za omaro skril in ga že cel dan poskušam vn dobit. Sux big time. Thumbs%20Down
nastav hrano k vod do kletke pa v kletko pa se bo prej al slej vrnu not pol pa sam zapri :)

-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: jajčk
Date Posted: 21.Nov.2009 at 21:10
Ma ja. Ne deluje. Si je gor prišu da je hrana past. To je nek super genij od podgane ej... Ma sj ko bo lačn bo vn prlezu do kletke pa bo... Sam je pa res da je že 2 dni za omaro. Pa OK, mal je dobu hrane ko sn ga pač vn bezala, v kletko ko je ma miljon pa noče... :(

-------------
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^


Posted By: vonklinkerhofen
Date Posted: 22.Nov.2009 at 00:34
by jajčk:
Oto se mi je za omaro skril in ga že cel dan poskušam vn dobit. Sux big time. Thumbs%20Down
 
by Kali:
nastav hrano k vod do kletke pa v kletko pa se bo prej al slej vrnu not pol pa sam zapri :)
 
by jajčk:
Ma ja. Ne deluje. Si je gor prišu da je hrana past. To je nek super genij od podgane ej... Ma sj ko bo lačn bo vn prlezu do kletke pa bo... Sam je pa res da je že 2 dni za omaro. Pa OK, mal je dobu hrane ko sn ga pač vn bezala, v kletko ko je ma miljon pa noče... :(
 
? . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ? ? ? ? 
A Oto je tvoj fant?


-------------


Posted By: jajčk
Date Posted: 22.Nov.2009 at 11:13
Ja. Maš kaj proti? :D

-------------
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^


Posted By: vonklinkerhofen
Date Posted: 22.Nov.2009 at 11:44
by jajčk:
Oto se mi je za omaro skril in ga že cel dan poskušam vn dobit. Sux big time. Thumbs%20Down
 
by Kali:
nastav hrano k vod do kletke pa v kletko pa se bo prej al slej vrnu not pol pa sam zapri :)
 
by jajčk:
Ma ja. Ne deluje. Si je gor prišu da je hrana past. To je nek super genij od podgane ej... Ma sj ko bo lačn bo vn prlezu do kletke pa bo... Sam je pa res da je že 2 dni za omaro. Pa OK, mal je dobu hrane ko sn ga pač vn bezala, v kletko ko je ma miljon pa noče... :(
 
by vonklinkerhofen:
? . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ? ? ? ? 
A Oto je tvoj fant?
 
by jajčk:
Ja. Maš kaj proti?
 
by vonklinkerhofen:
Nič nimam proti, samo čudim se, kako so lahko v enaindvajsetem stoletju tako kršene človekove pravice posameznika. Sicer se mi pa zdi ta primer zrel za obravnavo s strani policije.
 


-------------


Posted By: jajčk
Date Posted: 22.Nov.2009 at 12:21
Ja, tut zveze niso več to kar so včasih ble... :/

-------------
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^


Posted By: vonklinkerhofen
Date Posted: 22.Nov.2009 at 14:16
by jajčk:
Oto se mi je za omaro skril in ga že cel dan poskušam vn dobit. Sux big time. Thumbs%20Down
 
by Kali:
nastav hrano k vod do kletke pa v kletko pa se bo prej al slej vrnu not pol pa sam zapri :)
 
by jajčk:
Ma ja. Ne deluje. Si je gor prišu da je hrana past. To je nek super genij od podgane ej... Ma sj ko bo lačn bo vn prlezu do kletke pa bo... Sam je pa res da je že 2 dni za omaro. Pa OK, mal je dobu hrane ko sn ga pač vn bezala, v kletko ko je ma miljon pa noče... :(
 
by vonklinkerhofen:
? . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ? ? ? ? 
A Oto je tvoj fant?
 
by jajčk:
Ja. Maš kaj proti?
 
by vonklinkerhofen:
Nič nimam proti, samo čudim se, kako so lahko v enaindvajsetem stoletju tako kršene človekove pravice posameznika. Sicer se mi pa zdi ta primer zrel za obravnavo s strani policije.
 
by jajčk:
Ja, tut zveze niso več to kar so včasih ble... :/
 
by vonklinkerhofen:
Zgrožen sem, kaj se dogaja s fantom od Jajčk. Sej to je primer "avstrijskega Friclna" v Sloveniji.


-------------


Posted By: jajčk
Date Posted: 22.Nov.2009 at 15:28
Zakon, postala bom medijska zvezda ^^


-------------
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^


Posted By: Guests
Date Posted: 22.Nov.2009 at 17:20
rajš priznej da ga tepeš no.Big%20smile


Posted By: vonklinkerhofen
Date Posted: 22.Nov.2009 at 21:46
by jajčk:
Oto se mi je za omaro skril in ga že cel dan poskušam vn dobit. Sux big time. Thumbs%20Down
 
by Kali:
nastav hrano k vod do kletke pa v kletko pa se bo prej al slej vrnu not pol pa sam zapri :)
 
by jajčk:
Ma ja. Ne deluje. Si je gor prišu da je hrana past. To je nek super genij od podgane ej... Ma sj ko bo lačn bo vn prlezu do kletke pa bo... Sam je pa res da je že 2 dni za omaro. Pa OK, mal je dobu hrane ko sn ga pač vn bezala, v kletko ko je ma miljon pa noče... :(
 
by vonklinkerhofen:
? . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ? ? ? ? 
A Oto je tvoj fant?
 
by jajčk:
Ja. Maš kaj proti?
 
by vonklinkerhofen:
Nič nimam proti, samo čudim se, kako so lahko v enaindvajsetem stoletju tako kršene človekove pravice posameznika. Sicer se mi pa zdi ta primer zrel za obravnavo s strani policije.
 
by jajčk:
Ja, tut zveze niso več to kar so včasih ble... :/
 
by vonklinkerhofen:
Zgrožen sem, kaj se dogaja s fantom od Jajčk. Sej to je primer "avstrijskega Friclna" v Sloveniji
 
by yordan:
rajš priznej da ga tepeš no.Big%20smile
 
by vonklinkerhofen:
yordan, nikoli ne bo priznala, da ga tepe. Zakaj bi le? Vse to se dogaja za štirimi stenami.
Ubogi njen fant Oto.


-------------


Posted By: Provo Kator
Date Posted: 25.Nov.2009 at 01:17
by Provo Kator
pfuj in grr za vonklinkerhofna

Pa ne zdj komentirat, da to sploh ni smešno


Posted By: (=cegu=)
Date Posted: 25.Nov.2009 at 18:36
učim se ceu mesec, znam vse, pridem na izpit, pozabm osebn dokumet in sm se lohka sam obrisou pod nosom.....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

over and out


-------------


Posted By: Windir
Date Posted: 25.Nov.2009 at 21:56
ooo fak res grozn Shocked 
kšna študentska in to pa ni bla dovolj?


Posted By: Tyrant
Date Posted: 26.Nov.2009 at 00:08
Originally posted by (=cegu=) (=cegu=) wrote:

učim se ceu mesec, znam vse, pridem na izpit, pozabm osebn dokumet in sm se lohka sam obrisou pod nosom.....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

over and out
 
aj biu mokr robc? LOL


-------------
To err is human..to arr is pirate. mjau


Posted By: pestilence.
Date Posted: 26.Nov.2009 at 13:51
Originally posted by (=cegu=) (=cegu=) wrote:

učim se ceu mesec, znam vse, pridem na izpit, pozabm osebn dokumet in sm se lohka sam obrisou pod nosom.....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrover and out

Menedžment pri kovaču?

-------------
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan


Posted By: frogstomp
Date Posted: 26.Nov.2009 at 13:59
Originally posted by pestilence. pestilence. wrote:

Originally posted by (=cegu=) (=cegu=) wrote:

učim se ceu mesec, znam vse, pridem na izpit, pozabm osebn dokumet in sm se lohka sam obrisou pod nosom.....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrover and out

Menedžment pri kovaču?



haha:D škoda, a je bil prvi rok tole? ker takrt so 50x lažji izpiti ponavad, tega sm naredu na blef z 8:)

-------------
https://www.youtube.com/channel/UCcJiE4QChjMCnC4ryPFMqbw/" rel="nofollow - KRIVE SPOHE - risana serija
https://frogstomp.itch.io/crisix-pizza-ep" rel="nofollow - CRISIX online game


Posted By: (=cegu=)
Date Posted: 26.Nov.2009 at 15:00
meneđmen pr kovaču ja...drgač sm poj po izpitu z enmu govoru pa je pravu da je isti kurac
...bedarija je sm to k mam zdj šele 16 februarja...mal sm zajebou klasika pač^^


-------------


Posted By: pestilence.
Date Posted: 26.Nov.2009 at 15:17
Originally posted by (=cegu=) (=cegu=) wrote:


meneđmen pr kovaču ja...drgač sm poj po izpitu z enmu govoru pa je pravu da je isti kurac...bedarija je sm to k mam zdj šele 16 februarja...mal sm zajebou klasika pač^^

Jaz sem se tudi nekaj ucil, ampak bolj malo..

Potem pa se pozabil v roku prijavit, in je bilo sranje^^

-------------
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan


Posted By: grafin
Date Posted: 26.Nov.2009 at 20:28
grrr, kam se je skrila moja koncentracija, delavna vnema in podobno?? lenoba na pohodu..

-------------
se oprasicujem za oftopik :>


Posted By: jajčk
Date Posted: 26.Nov.2009 at 21:27
Grrrrrrrrrrr, ptič od bratranca skos čivka pa skače po kletki. Slišat je pa tak ko da bi avtu gume na ovinku ful cville, ker je kao naučen nekega "petja". Petje my ass :D

-------------
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^


Posted By: mati zemlja
Date Posted: 26.Nov.2009 at 22:28
LOL spet težava z živalco LOL ojjjjj...  /pardon/
 
ker sem lih tle, še mal pojamrat LOL
grrrr na balast, ki ga nosim v glavi... čist zgubljena... kam sploh? need to escape...


-------------
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~


Posted By: Atheist
Date Posted: 27.Nov.2009 at 00:19
Originally posted by grafin grafin wrote:

grrr, kam se je skrila moja koncentracija, delavna vnema in podobno?? lenoba na pohodu..
Pri meni zadnji 2 leti konstantnoLOL


Posted By: grafin
Date Posted: 27.Nov.2009 at 10:32
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

grrr, kam se je skrila moja koncentracija, delavna vnema in podobno?? lenoba na pohodu..
Pri meni zadnji 2 leti konstantnoLOL
sej ne more bit drugac, ce poslusas destruction, atheist, death, slayer, cynic, pestilence in sodom.. :P


-------------
se oprasicujem za oftopik :>


Posted By: jajčk
Date Posted: 27.Nov.2009 at 12:32
Originally posted by mother earth mother earth wrote:

LOL spet težava z živalco LOL ojjjjj...  /pardon/
 
ker sem lih tle, še mal pojamrat LOL
grrrr na balast, ki ga nosim v glavi... čist zgubljena... kam sploh? need to escape...


Hehe, ma ne, v bistvu čist lepo poje, samo ko ga skos poslušaš ti začne najedat, ker ne morš normalno muske poslušat, ker on to sliši in začne pet. Big%20smile

Drgač pa ja, z Otom zaenkrat ni problemov več, edino to da mi je lumo ponoč ušel iz kletke in pojedu pol radirke, pa še vrtnco je zgrizu in mi potem v opravičilo al neki pustu en cvet na moji jopci (sicer cvetne list je skor cele poglodu, ampak dobr)
Pač tak taprav mali lump je Embarrassed


-------------
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^


Posted By: vonklinkerhofen
Date Posted: 27.Nov.2009 at 17:09
 
by jajčk:
Oto se mi je za omaro skril in ga že cel dan poskušam vn dobit. Sux big time. Thumbs%20Down
 
by Kali:
nastav hrano k vod do kletke pa v kletko pa se bo prej al slej vrnu not pol pa sam zapri :)
 
by jajčk:
Ma ja. Ne deluje. Si je gor prišu da je hrana past. To je nek super genij od podgane ej... Ma sj ko bo lačn bo vn prlezu do kletke pa bo... Sam je pa res da je že 2 dni za omaro. Pa OK, mal je dobu hrane ko sn ga pač vn bezala, v kletko ko je ma miljon pa noče... :(
 
by vonklinkerhofen:
? . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ? ? ? ? 
A Oto je tvoj fant?
 
by jajčk:
Ja. Maš kaj proti?
 
by vonklinkerhofen:
Nič nimam proti, samo čudim se, kako so lahko v enaindvajsetem stoletju tako kršene človekove pravice posameznika. Sicer se mi pa zdi ta primer zrel za obravnavo s strani policije.
 
by jajčk:
Ja, tut zveze niso več to kar so včasih ble... :/
 
by vonklinkerhofen:
Zgrožen sem, kaj se dogaja s fantom od Jajčk. Sej to je primer "avstrijskega Friclna" v Sloveniji
 
by yordan:
rajš priznej da ga tepeš no.Big%20smile
 
by vonklinkerhofen:
yordan, nikoli ne bo priznala, da ga tepe. Zakaj bi le? Vse to se dogaja za štirimi stenami.
Ubogi njen fant Oto
 
by Provo Kator: 
Pa ne zdj komentirat, da to sploh ni smešno
 
by jajčk:
Drgač pa ja, z Otom zaenkrat ni problemov več, edino to da mi je lumo ponoč ušel iz kletke in pojedu pol radirke, pa še vrtnco je zgrizu in mi potem v opravičilo al neki pustu en cvet na moji jopci (sicer cvetne list je skor cele poglodu, ampak dobr)
Pač tak taprav mali lump je Embarrassed
 
by vonklinkerhofen:
Js sm vesel zate, da so se stvari normalizirale. Upam, da tole ni zasledil kakšen slovenski novinar, ker ti pa znajo človeka zatret u nulo. Samo da so brani in gledani.



-------------


Posted By: vonklinkerhofen
Date Posted: 27.Nov.2009 at 17:22
Grrrrr na novinarje!
(upam, da zdaj razumete, kaj sm vam hotu povedat z zgornjim dialogom)


-------------


Posted By: Windir
Date Posted: 30.Nov.2009 at 19:14
ojej Shocked men je letos polet pomoje alko res mušgane uničil..kr tko..se prejšni teden neki učim in dons ponavljamo in kr nič ne vem..kt da še nikol ne bi prebrala te teme Confused 
 
pa grrrrr..k že dva dni kle pr ns najbol vetr piha..in pol ne morm spat k najbolj ropota..
pa grrrr na folk k voz po avtocesti 70..ok sj je res pihalo pa dež..sam tok grozn pa tut ni blo..
pa grrrr..k se mi ful spi..pa se morm učit..pa joj kok se mi nič ne da..dj nj bo že januar..
pa grrrr, ker ne najdem nobenga sopotnika za letos polet za neeekam deleč it..
pa ja, dons ni glih moj dan..


Posted By: rožica
Date Posted: 30.Nov.2009 at 19:32

glede možganov je tule enako ko pr teb.

:D
pa veš ki je še poletje? :D
Sej bo.
 


-------------
All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.


Posted By: vonklinkerhofen
Date Posted: 30.Nov.2009 at 19:34
plecocicho: En velik grrr na en doticni zavod, ki razpise razpis za prosto delovno mesto. Pol se prijavis in v petek dobis mejl, da moras do ponedeljka do 15 ure napisati porocilo. Ti se matras v ne do pete ure zjutraj in nekako spises to porocilo. Po enemu tedno ne dobis nobenega mejla ali obvestila, pol ti pa povejo da tako ali tako nisi ustrezal njihovim pogojem in da tvojega porocila sploh niso pregledali, ces, da so prejeli veliko porocil. DA JIM MAU JEBEM!!!Censored
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://forum.paranoid-zine.com/member_profile.asp?PF=154&FID=9 - mizzi
Senior Member
Senior%20Member
Avatar 


Posted: 07.Oct.2009 at 15:48
Prijavi jih.,
______________________________
 
_______________________________________________________________
 
 
Vonklinkerhoffen:
KAM?
A NA AŠTER KOMANDO?
TI SI MI EN TAPRAU!!


-------------


Posted By: Windir
Date Posted: 30.Nov.2009 at 19:42
Originally posted by rožica rožica wrote:

glede možganov je tule enako ko pr teb.

:D
pa veš ki je še poletje? :D
Sej bo.
 
ja pa js si morm počas kšno letalsko karto kupit..to je tko..pač morš Big%20smile zdej po novmu letu so ponavad kšne ql cene za poletje..greš z mano na izletek po ameriki?
 
pa še grrr..k sm js zj tut v sistemu štipendij z 8,5 povprečja Cry


Posted By: Guests
Date Posted: 30.Nov.2009 at 20:19
Vonklinkerhoffen:
KAM?
A NA AŠTER KOMANDO?
TI SI MI EN TAPRAU!!

na inšpektorat za delo


Posted By: Person-man
Date Posted: 30.Nov.2009 at 21:57
BEJŠUPIĆKUMATER na to, da končam seminarsko in pol vidim, da je maksimalno število besed 1800, js jih pa mam čez 2400 ... in zdej ne vem kaj the fuck nej pobrišem, ker so skor vsi podatki dokaj pomembni. Joy!


-------------
http://www.facebook.com/otorinolaringolog - KiborgSpužva Büking™ FB pejđ
http://www.profanity.si/ - Profanity fuckzine
I party with lemons


Posted By: Mrtupevc
Date Posted: 01.Dec.2009 at 10:49

Ja ja grrr in še enkat grrr, morm delat diplomo pa rabm eno močno brco v ... nekam pač.Dead

Pa še en grrr ker sm zbolu matr noAngry
Kok je fajn (NOT!) k morm dvakat v eni noči zamenat postelnino ker švicam fuŁDeadDeadDead


-------------
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?


Posted By: Windir
Date Posted: 07.Dec.2009 at 11:00
js te lah brcnem v jajca..baje znam kr fajn, vpraši hopsya LOL
 
js pa grrr, ker sm si hotla nardit pravi čaj in mi je enga res dobrga k sm ga iz Škotske prnesla zmankal, in sm si nardila enga od 1001 cvet in sploh ni tok dobr Unhappy


Posted By: PiWi
Date Posted: 07.Dec.2009 at 14:21
rdeche ochi... in monitor... hejt it... ko, b mati narava vedla kaj pochnem s tem prekrasnim organom, ki mi ga je podarila... ahhh :PPPPP

-------------
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *


Posted By: Guests
Date Posted: 08.Dec.2009 at 19:29
Pred zaslonom ljudje "pozabimo" mežikati, zato so oči rdeče - sam monitor ni škodljiv. Zatoo je fajn, če se navadiš zavestno bolj pogosto mežikati, kadar delaš z računalnikom.


Posted By: PiWi
Date Posted: 08.Dec.2009 at 21:10
ja tata, zhe blendam :)))))) vesh kulkrat sm to zhe slishala... pa kr ne hasne... si morm napisat BLINK BLINK na listek in ga prpopat na monitor... dragch pa se tolazhm s tem, da vsaj zjutraj in zvecher mal telovadm z ochmi... v bistvu je razlika zhe ful opazna... vchjr je blo res mal tu mach z unim montiranjem... dns sm mela pa druge sorte izgrede v sluzhbi... juhu... tezhko je zhvet v kozhi upornika... nema spasa... :PPPP ajd, lep vechjr zheliiiim

-------------
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *


Posted By: Tokio
Date Posted: 09.Dec.2009 at 09:36
Celo noč pisala seminarsko, spala 3 ure, sm šele na polovici, pa še vedno en vem točn o čem bom pisala.
Zdej šiht, pol faks, pol pa pisanje naprej. Valda zjutri nemorm potegnt, kr mam obvezno predavanje. Bemte če mi ne rata...
Komi čakam petek, da bom lahko spala.


-------------
Metal je muska za grde.


Posted By: grafin
Date Posted: 09.Dec.2009 at 09:37
eni majo programcek, da jih spomne vsakih 15 minut pogledat v luft namesto v monitor.. :)))

-------------
se oprasicujem za oftopik :>


Posted By: PiWi
Date Posted: 09.Dec.2009 at 11:15

jutri grem smuchat ob peti uri zjutri Dead kaj sm jz mogla narest Mirch v prejshnjem zhivljenji... Dead

uuu... kako se kliche ta programchek, grafin?
 
tokio, tshchim pestiiiiiiiiiiiii...


-------------
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *


Posted By: pestilence.
Date Posted: 09.Dec.2009 at 11:56
Grrrr.. Bolan :(

-------------
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan


Posted By: vonklinkerhofen
Date Posted: 09.Dec.2009 at 17:56
Berem tele poste, nč kej konkrertnega ne napišete, da bi se človk lahk kej "upikni" in kero reku!
Sama tuga vas je.


-------------


Posted By: pestilence.
Date Posted: 09.Dec.2009 at 18:02
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Berem tele poste, nč kej konkrertnega ne napišete, da bi se človk lahk kej "upikni" in kero reku!
Sama tuga vas je.

A ni logično?

It's the end of the world!!!

-------------
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan


Posted By: vonklinkerhofen
Date Posted: 09.Dec.2009 at 18:05
Originally posted by pestilence. pestilence. wrote:

Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Berem tele poste, nč kej konkrertnega ne napišete, da bi se človk lahk kej "upikni" in kero reku!
Sama tuga vas je.

A ni logično?

It's the end of the world!!!
 
O fak! Sem si predstavlu, da bo konec sveta bol spektakularen. Zdaj pa tole sranje.


-------------


Posted By: pestilence.
Date Posted: 09.Dec.2009 at 18:09
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Originally posted by pestilence. pestilence. wrote:

Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Berem tele poste, nč kej konkrertnega ne napišete, da bi se človk lahk kej "upikni" in kero reku!
Sama tuga vas je.
A ni logično? It's the end of the world!!!

 

O fak! Sem si predstavlu, da konec sveta bol spektakularen. Zdaj pa tole sranje.

sam razmišljam enako, torej - sočustvujem.

-------------
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan


Posted By: Norther
Date Posted: 10.Dec.2009 at 01:14
grrrrrrrrr na strojnistvo...

-------------
Beer sells...........and I'm buying


Posted By: Windir
Date Posted: 10.Dec.2009 at 21:05
grrrrrrrrrrrrrrr kok me je dons višina zjebala na plezanju..kr kwaaaa, nč jasn..alpa da že skor dva mesca hodm plezat pa zmer navadn, dons pa kr neki..gledam dol, pa vse zgleda še enkrat viši kot pa ponavad..grrrrrr :/  


Posted By: Tokio
Date Posted: 10.Dec.2009 at 22:41
Zadnje tri noči so zaznamovane s povprečno 2,5 urami spanja. Danes pa spet.
 
Jutr pa best frend diplomira tko da spet ne bo nč s spanjem. Me zanima kdaj me spalna koma zadane.
 
piwi hvala za pesti


-------------
Metal je muska za grde.


Posted By: polopoklip
Date Posted: 11.Dec.2009 at 18:22
Tokio: upam, da ne voziš avtomobila v takem stanju. Ali pač?


Posted By: pestilence.
Date Posted: 11.Dec.2009 at 19:14
Grrrr pa doma bit v petek zvečer, kurčova vročina :/

-------------
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan



Print Page | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07 - https://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net