Print Page | Close Window

Vprašanja

Printed From: Paranoid Metal Webzine
Category: Ostalo
Forum Name: Ostalo
Forum Description: Vreme, šport, ...
URL: http://forum.paranoid-zine.com/forum_posts.asp?TID=412
Printed Date: 26.Apr.2024 at 07:57
Software Version: Web Wiz Forums 12.07 - https://www.webwizforums.com


Topic: Vprašanja
Posted By: Mighty Hammer
Subject: Vprašanja
Date Posted: 11.Feb.2008 at 20:21
Tema namenjena za vprašanja ...

-------------------------------------------------

No, mene zanima, ali poznate kakšen program za pretvorbo iz wav v mp3 datoteko (razen Acoustice)?

Zaenkrat namreč uporabljam program Acoustica, kjer lahko bitno hitrost dvigneš na največ 256 Kb/s ...

Opazil pa sem, da je možno spraviti celo na 320 Kb/s ...

Torej zanima me, ali poznate kakšen program, kjer se da bitno hitrost spraviti na 320 Kb/s?



Replies:
Posted By: Gašper Fatur
Date Posted: 11.Feb.2008 at 20:42
CDex. Jaz ga uporabljam že od nekdaj. Pa še ful drugih je.

-------------
FUCK THE WORLD


Posted By: frogstomp
Date Posted: 11.Feb.2008 at 20:56
dB poweramp music converter, zravn je še cd grab za pretvarjat audio cdja v mp3je s podrobno podatkovno bazo - avtomatsko poišče da ti ni treba pretipkavat.


Posted By: MIIB
Date Posted: 11.Feb.2008 at 23:10
Jest uporabljam Cheetah Audio Converter.


Posted By: Mighty Hammer
Date Posted: 12.Feb.2008 at 06:57
Pa se pri katerem od teh programov bitna hitrost da nastavit na 320 Kb/s?


Posted By: grdksmrt
Date Posted: 12.Feb.2008 at 12:41
Jest uporabljam tole
http://cdexos.sourceforge.net/
Men je še najbolš pa (lahek za uporabo) da se nastavt 320...
Pa baje ti še najbolj loč stereo.
Program je zastonj



-------------
http://www.myspace.com/grdksmrt - http://www.myspace.com/grdksmrt
http://www.Slikomat.com/slika/4752987.htm">


Posted By: Real
Date Posted: 12.Feb.2008 at 13:38
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

CDex. Jaz ga uporabljam že od nekdaj. Pa še ful drugih je.


Js tudi! In sn zadovoln z njim! Seveda pa je takih programov malo morje! Smile


-------------
Nomen est omen.


Posted By: (=cegu=)
Date Posted: 12.Feb.2008 at 13:43
sj drgač znajo novejši media playerji tud to narest...men se zdi da je čist v redu..sicer nwem kok hitr ge...drgač je pa en program freerip mp3 tud ful v redu

-------------


Posted By: Mighty Hammer
Date Posted: 12.Feb.2008 at 14:51
Evo ... Sem downloadal CDex, ki je točno tak program, ki sem ga iskal! Wink

Sicer pa hvala vsem za odgovore! Wink


Posted By: sovdat
Date Posted: 14.Feb.2008 at 04:02
Mi lahko kdo priporoča en zastonjski web hosting, nekaj čisto na izi brez kakršnegakoli kompliciranja, upload prek FTPja?


Posted By: selvr
Date Posted: 18.Mar.2008 at 10:56
Originally posted by Mighty Hammer Mighty Hammer wrote:

Tema namenjena za vprašanja ...

-------------------------------------------------

No, mene zanima, ali poznate kakšen program za pretvorbo iz wav v mp3 datoteko (razen Acoustice)?

Zaenkrat namreč uporabljam program Acoustica, kjer lahko bitno hitrost dvigneš na največ 256 Kb/s ...

Opazil pa sem, da je možno spraviti celo na 320 Kb/s ...

Torej zanima me, ali poznate kakšen program, kjer se da bitno hitrost spraviti na 320 Kb/s?


jest drgač uporablam 4musics multiformat converter ta ma do 320kbit sam je mal buggy pa se skresa to se mi je doskrat zgodil da mi ni cele mape convertal pol pa sm meu zmedo pa sm lohk spet na nov začeu - drgač je teh programov dost tko da lohk napišeš u emule audio converter pa bo dobilo

a sam neki: s kere kvalitete pa ti mislš spravt na 320 kbit/s če mislš in manše kvalitete spravt (128 npr) ti to nč ne pomaga sam za brezveze povečas size komada kvaliteta bo pa istaWink


Posted By: selvr
Date Posted: 18.Mar.2008 at 11:04
Originally posted by sovdat sovdat wrote:

Mi lahko kdo priporoča en zastonjski web hosting, nekaj čisto na izi brez kakršnegakoli kompliciranja, upload prek FTPja?


byet host je dobr jest gostujem na njem mas ftp upload  en fajl je lohk velk do 10mb tko da ni smesno majhnih omejitev (200kb na file?!?) ma pa se php mysql bazo use (lohk naredis forum) in seveda dobre podomene (.isgreat.org) je pa POČASN!!!!



Posted By: Mighty Hammer
Date Posted: 30.Jun.2008 at 13:10
No, mene pa zanima, če kdo ve, kje bi se dalo naročit nalepke poljubnih velikosti (pa to mislim, da jim pač ti pošlješ sliko po mailu, potem pa ti tisto sliko natisnejo kot nalepko ...)?




-------------
Into Glory Ride!


Posted By: Person-man
Date Posted: 30.Jun.2008 at 17:12
Originally posted by Mighty Hammer Mighty Hammer wrote:

No, mene pa zanima, če kdo ve, kje bi se dalo naročit nalepke poljubnih velikosti (pa to mislim, da jim pač ti pošlješ sliko po mailu, potem pa ti tisto sliko natisnejo kot nalepko ...)?




Kokr vem se da to dobit v foto studijih. Vsaj pr nas majo tak (se mi zdi)


-------------
http://www.facebook.com/otorinolaringolog - KiborgSpužva Büking™ FB pejđ
http://www.profanity.si/ - Profanity fuckzine
I party with lemons


Posted By: (((OdiumNostrum
Date Posted: 08.Jul.2008 at 22:35
kaj mogoce we kdo, kako bi pretvoril oz. odprl datoteke formata: Windows Shell Common Dll, v tem formatu mi je namrec dol potegnilo spil Crysis.


Posted By: Bifröst
Date Posted: 08.Jul.2008 at 23:25
Download dll manager 3 :]

-------------
You're an inspiration for birth control.


Posted By: (((OdiumNostrum
Date Posted: 09.Jul.2008 at 13:36
ok..sem si dol potegno tega managerja...sam 1.1 verzijo al neki tazga...pa s tem si nea morm nic pomagat...ce je kao sam neke registriraj datoteko pa odregistriraj datoteko...si ziher da ta program deluje za moj problem?


Posted By: JuRiJ
Date Posted: 09.Jul.2008 at 15:07
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20071106102621AAveJq3 - http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20071106102621AAveJq3

kle je neki Smile



-------------



Posted By: (((OdiumNostrum
Date Posted: 09.Jul.2008 at 19:02
wem jap...to sem ze wse pregledal...wseeno tnx obema bom ze nekak...
se eno wprasanje:
 
kak se imenuje oz kako se imenuje zvrst glesbe: kot npr. vsem znana La Fortuna...kjer poje zbor ob orkestralni glasbi...pa bol tak temacna tematika...pojavlja se predvsem v kaksnih grozljiwkah in v kaksnih epskih spektaklih...kaj mogoce we kdo o cem goworim???


Posted By: Ejsi_Disi
Date Posted: 09.Jul.2008 at 19:30
Ti misliš verjetno:

Carl Orff - Carmina Burana

...eden izmed stavkov je pa tudi O Fortuna.


-------------
Rock n' roll ain't noise pollution.


Posted By: Gorjanec
Date Posted: 09.Jul.2008 at 19:52
Carmina Burana je opera, O Fortuna je ena izmed skladb v tej operi.


Posted By: (((OdiumNostrum
Date Posted: 09.Jul.2008 at 20:08
pa to wse wem...sam ta muzka nima nobenga posebnga poimenowanja?...ker opere so lahko ful razlicne...tak praw temacne in epske dele iscem :/


Posted By: Ejsi_Disi
Date Posted: 09.Jul.2008 at 20:21
Originally posted by Gorjanec Gorjanec wrote:

Carmina Burana je opera, O Fortuna je ena izmed skladb v tej operi.

In kaj sem jaz napisal?


-------------
Rock n' roll ain't noise pollution.


Posted By: Gorjanec
Date Posted: 09.Jul.2008 at 22:14
Ti si napisal, da je skladba Carmina Burana, "o fortuna" pa delček besedila v tej skladbi.


Posted By: JuRiJ
Date Posted: 09.Jul.2008 at 23:20
stavek v operi ne pomeni del besedila kokr jst vem... 

-------------



Posted By: Ejsi_Disi
Date Posted: 09.Jul.2008 at 23:31
Eee, točno tak. Stavek je samo zaključen delček celote.

-------------
Rock n' roll ain't noise pollution.


Posted By: rožica
Date Posted: 09.Jul.2008 at 23:48
Kolkor se js spomnem je tko da so v operi dejanja.
 
 
Stavki so drugje.
 


Posted By: Mrtupevc
Date Posted: 10.Jul.2008 at 00:53
No, kolikor pa jaz vem, zaenkrat še ni popredalčkanja klasike kot pri metalu a.k.a. heavy, black death, troo, untroo... Maš sicer klasicizem, romantiko, samo to so obdobja, ne pa podzvrst posamezne zvrsti! Zatorej ne moreš iskat tega - kar tebe zanima - pod določenim predalčkom. Tako je, kot so moji predhodniki zapisali; O Fortuna je del (če hočeš, dejanje) celega dela (opere) Carmina Burana od C. Orff-a.

-------------
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?


Posted By: Mrtupevc
Date Posted: 10.Jul.2008 at 02:05
Originally posted by Goregrindmadnes Goregrindmadnes wrote:

pa to wse wem...sam ta muzka nima nobenga posebnga poimenowanja?...ker opere so lahko ful razlicne...tak praw temacne in epske dele iscem :/
 
Akhm... Ne vem, če je tole zate dovolj "epic", sam loh probaš naslednje:
 
Gustav Mahler - 8. simfonija (predvsem finale)
 
 
Sicer maš pa polno nekih movies sountrackov, tako kot si reku; npr. v Gladiatorju so hudi zborovski deli, pa če te vleče na vzhod (CCCP) maš recimo Hunt For Red October, kjer se tud najde kak komad, itd... Ne vem...
 
SEEK...
 
...AND YOU SHALL FIND! Smile


-------------
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?


Posted By: (((OdiumNostrum
Date Posted: 10.Jul.2008 at 08:34
bom preweru...tnx Smile


Posted By: Gorjanec
Date Posted: 10.Jul.2008 at 11:05
Hja, ampak Carmina Burana po sestavi ni navadna opera. Njeno besedilo je sestavljeno iz raznih srednjeveških pesmi v več različnih jezikih. Carl Orff je izbral te pesmi, vsako uglasbil in jih vizualno oz. tematsko nekoliko povezal, sicer pa so to popolnoma različne pesmi in zatorej ne moreš opere kar tako razčlenjevati po nekih standardih.
V glavnem, bil je nesporazum pač. Hotel sem le malo opozoriti, ker ljudje pogosto mešajo naslova "Carmina Burana" in "O Fortuna" v smislu, katero je opera in katero pesem.

Sicer pa, da onemu dejansko odgovorim. Za zvrst glasbe, ki jo iščeš, ni moč zapisati neke oznake. Predvsem se podobna glasba najde v raznih filmih, tako da, če zaslediš v kakem filmu skladbo, ki ti je všeč, poišči na internetu njenega skladatelja in poglej, kaj je še ustvaril. Osebno sem že leta nor na Vangelisa, sem pa tja pa poslušam tudi kaj od Briana Ena (Dune ...), Basila Poleudorisa (Conan, Hunt for the Red October, Robocop ...), Brada Fiedela (Terminator), Georgea S. Clintona ... Imeni John Williams in Danny Elfman sta ti verjetno znani.
Andrewa Lloyda Webbra bi moral že poznati, če ne po Fantomu iz opere pa Superzvezdi Jezusus Kristusu.


Posted By: Mrtupevc
Date Posted: 10.Jul.2008 at 16:22
Hehe, Gorjanec, k si glih omenil Vangelisa; zanč sem si končno ogledal film Chariots of Fire, katerega glavna tema je istoimenski komad od njega. Men dobr film, muska pa tut!

-------------
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?


Posted By: (((OdiumNostrum
Date Posted: 10.Jul.2008 at 16:55
sem preweru wse...eni komadi so kul...aja....ko se ze tolk spoznas na Vangelisa....daj powej mi keri komadi so bol take zvrsti kot sem prej reko...ker eni njegovi komadi so tak bol pomirjujoci in romanticni...
 
na youtubu sem nasel clip lih takih komadow kot sem imel v mislih...med temi skladatelji je tud ful znan Hans Zimmer, ki je mi kar dopade.
V glavnem tnx za inf


Posted By: Gorjanec
Date Posted: 10.Jul.2008 at 18:32
Hans Zimmer je tudi fajn ja, pa kak Clint Mansell (tisti komad, ki se zmeraj rola ob napovedih filmov v tekočem mesecu na TV, je njegov).
Hja, Vangelis ima več ali manj take bolj ambientalne futuristične scene, verjetno ti bi bil še najbolj všeč naslovni komad iz Conquest of Paradise, sicer pa ne bi na pamet znal izpostaviti kakih določenih komadov, kakršne ti želiš, ker ga poslušam ravno zaradi bolj "pomirjujočih". Se pa na večini albumov najde kak zate pomoje, tudi sondtrack iz Alexandra ima zagotovo kakega takega.


Posted By: Ejsi_Disi
Date Posted: 10.Jul.2008 at 19:18
@Gorjanec

Nima veze. V glavnem, da oba veva kako je sestavljena Carmina.

Bi pa še vprašal, če si Enyo namerno izpustil?


-------------
Rock n' roll ain't noise pollution.


Posted By: (((OdiumNostrum
Date Posted: 10.Jul.2008 at 19:23
Conquest of Paradise mi je prwo padel v ušesa ko sem cekiral Vangelisa...zlo dobr komad...iz 300 je tud en zakon komad, pa komad Requiem For A Dream je swetski...pa saj se najde precej ce se potrudis Smile
Eneyo jas tud poznam....ma tud enih par dobrih na izi komadow


Posted By: (((OdiumNostrum
Date Posted: 10.Jul.2008 at 19:31
aja.... se kdo spomni se kaksnega zgo spektakla poleg: Gladiator, Troja, King Arthur, (LOTR), Apokalypto;?!?


Posted By: Erik
Date Posted: 10.Jul.2008 at 19:34
recimo nekaj starejših: Ben Hur, Spartacus, Quo Vadis


Posted By: Gorjanec
Date Posted: 10.Jul.2008 at 20:29
Enyo sem izpustil zato, ker sem predvideval, da ni tisto, kar Goregrindmadnes išče.

Sicer pa sem se zdajle spomnil še na Ero. Imajo tudi neko priredbo O Fortune nekje na svojih albumih, ampak ti verjetno ne bodo všeč, ker imajo bolj dance ritem.


Posted By: Gorjanec
Date Posted: 10.Jul.2008 at 20:46
To je bolj za filmska scena debato ...

Recimo nekaj še ne naštetih: Cleopatra, The 300 Spartans, Helen of Troy, Excalibur, Merlin, The Vikings, The Fall of the Roman Empire, Caligula, The Odyssey, Jason and the Argonauts, The Ten Commandments ... Sem še par mitoloških zraven vrgel, vseh, ki sem jih videl, se ne spomnim zdaj iz glave.


Posted By: grafin
Date Posted: 10.Jul.2008 at 21:28
pa ksna ivana orleanska.. kraljica margo.. nebesko kraljestvo.. braveheart.. titanik.. evita.. enemy at the gates (bitka za stalingrad).. platoon..

-------------
se oprasicujem za oftopik :>


Posted By: Real
Date Posted: 10.Jul.2008 at 22:04
Vangelis: Theme from Antarctica, Pinta, Nina, Santa Maria (Into Eternity), Titles, Conquest Of Paradise, Hymn, Missing, The Will Of The Wind. To so tabolši komadi men!

-------------
Nomen est omen.


Posted By: (((OdiumNostrum
Date Posted: 10.Jul.2008 at 23:33
za te stare movije je tezko najt soundtracke...sem pa naso Bravehearth in kingdom of heaven juuhu...upam da bo kaj dobrega


Posted By: (((OdiumNostrum
Date Posted: 11.Jul.2008 at 12:32
ce koga zanima, je na soundtracku spila god of war 2 polno takih meniljubih zborovskih komadow...torrent najdete z torrentz.com...in na LOTR 1,2,3 soundtracki je tud kar precej tega stuffa.


Posted By: Einherjar
Date Posted: 11.Jul.2008 at 13:12
pri avtorjih filmske glasbe nikakor pozabi Jerry-ja Goldsmitha (Omen npr)

-------------
Non Serviam

http://einherjar.blog.siol.net" rel="nofollow - blog


Posted By: Pujs
Date Posted: 22.Jul.2008 at 18:24

mene pa zanima kje se lohk zasluž 50€ v enem dnevu da ti jih vržejo na roko.. hm?



-------------
mandarine z vikikremo prosim


Posted By: Gorjanec
Date Posted: 22.Jul.2008 at 20:44
Fafaj tiče za denar namesto zastonj, pa bo tvoj problem rešen.


Posted By: Jera
Date Posted: 22.Jul.2008 at 22:55
Tud Jenkinsov Adiemus je zakon stvar.


Posted By: Pujs
Date Posted: 23.Jul.2008 at 18:03
Originally posted by Gorjanec Gorjanec wrote:

Fafaj tiče za denar namesto zastonj, pa bo tvoj problem rešen.
 
kr neki si hudkan


-------------
mandarine z vikikremo prosim


Posted By: puzavnar
Date Posted: 23.Jul.2008 at 19:31
Originally posted by Pujs Pujs wrote:

mene pa zanima kje se lohk zasluž 50€ v enem dnevu da ti jih vržejo na roko.. hm?


mislim da bi zato mogel biti ženskaBig%20smile


-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: WildSpirit
Date Posted: 23.Jul.2008 at 19:46
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

Originally posted by Pujs Pujs wrote:

mene pa zanima kje se lohk zasluž 50€ v enem dnevu da ti jih vržejo na roko.. hm?


mislim da bi zato mogel biti ženskaBig%20smile


hum, jst sm jih dubla 60, za 8h dela v soboto...kot gradbeni tehnik, ne kot ženska Tongue


-------------
Nekatere napake so tako zabavne da jih je škoda narediti samo enkrat!


Posted By: puzavnar
Date Posted: 23.Jul.2008 at 20:12
hum,jst sm mislu tko pč.kot šala.oz.če si prijatlejica noči pa še več(baje)
toj odwisn vse od izobrazbe
jst tud kot šwasar dobim ob nedeljah in praznikah 60euSmile
edit:
pujs-prek študenca če delaš ob sobotah maš nekje tud 6al pa 7eu na uro
zdej pa zračunaj


-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: rožica
Date Posted: 06.Sep.2008 at 20:33
Ve kdo za kak program s katerim bi lahko snel glasbo z myspacea? Ni glih lepo da se to sicer dela, ampak če je bandu izpod časti odgovorit na 2 poslani vprašanji kako bi se dal pridet do njihovga dema potem pač ...


Posted By: Pero
Date Posted: 06.Sep.2008 at 21:09
Poglej v Explorer temporary files, verjetno so notr mp3ji, dokler ne odigra do konca komad. Vsaj eni browserji so tko delal. 


Posted By: Gorjanec
Date Posted: 07.Sep.2008 at 00:38
Originally posted by rožica rožica wrote:

Ve kdo za kak program s katerim bi lahko snel glasbo z myspacea? Ni glih lepo da se to sicer dela, ampak če je bandu izpod časti odgovorit na 2 poslani vprašanji kako bi se dal pridet do njihovga dema potem pač ...

Ponavadi dajo bendi opcijo "download", če hočejo, da imajo poslušalci njihove mp3je na svoji računalih. V nasprotnem primeru pa lahko zagrešiš nevrjetno grozodejstvo in kupiš njihov demo za isto ceno kot kepico sladoleda na Tromostovju. Če bend kljub temu ne da svoje glasbe na voljo, potem puši kurac, ali pa obišči kak njihov koncert in jim jebi mater, dokler ti ne dajo CD-ja.


Posted By: Jan Ov Plain
Date Posted: 07.Sep.2008 at 00:48
Jz uporabljam Audacity, če že morm kak štikl si snet iz myspace. Naštimam snemanje 'Stereo Mix' in pač prtisnem play pr željenem myspace štiklu, audacity lepo posname komad in to je to.

-------------
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.


Posted By: puzavnar
Date Posted: 07.Sep.2008 at 15:03
Originally posted by Gorjanec Gorjanec wrote:

Originally posted by rožica rožica wrote:

Ve kdo za kak program s katerim bi lahko snel glasbo z myspacea? Ni glih lepo da se to sicer dela, ampak če je bandu izpod časti odgovorit na 2 poslani vprašanji kako bi se dal pridet do njihovga dema potem pač ...

Ponavadi dajo bendi opcijo "download", če hočejo, da imajo poslušalci njihove mp3je na svoji računalih. V nasprotnem primeru pa lahko zagrešiš nevrjetno grozodejstvo in kupiš njihov demo za isto ceno kot kepico sladoleda na Tromostovju. Če bend kljub temu ne da svoje glasbe na voljo, potem puši kurac, ali pa obišči kak njihov koncert in jim jebi mater, dokler ti ne dajo CD-ja.

kva?
5eu?


-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: rožica
Date Posted: 24.Sep.2008 at 23:36
Ma kdo kej izkušnj z laptopi firme Asus?

ne me pošiljat na ostale forume kr jih že pridno čekiram ... :P


Posted By: dupli
Date Posted: 09.Dec.2008 at 18:32
kaj je z to msnjem, njegovim ukinjanjem in pogoji za ohranitev lastnega računa?. je to kak spam al se res ukinja in bo plačljiv? 

-------------
...vsaj sendvič z mortadelo.


Posted By: Person-man
Date Posted: 09.Dec.2008 at 18:34
I vote for spam!


-------------
http://www.facebook.com/otorinolaringolog - KiborgSpužva Büking™ FB pejđ
http://www.profanity.si/ - Profanity fuckzine
I party with lemons


Posted By: Kali
Date Posted: 09.Dec.2008 at 19:58
Originally posted by dupli dupli wrote:

kaj je z to msnjem, njegovim ukinjanjem in pogoji za ohranitev lastnega računa?. je to kak spam al se res ukinja in bo plačljiv? 
spam...je že lani neki tazga okol krožl češ da je treba poslt sporočilo nevem komu use če hočeš met zastonj msn in bla bla bla


-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: Banshee
Date Posted: 09.Dec.2008 at 22:28
Heh, ga raje nimam, kot da se vsem zamerim zaradi prekomernega spemanja. Thumbs%20Down

-------------
Rockers of the underground, black and heavy is our sound! (Running Wild)


Posted By: HomoEyes
Date Posted: 09.Dec.2008 at 22:48
Mene pa zanimajo baze v Oracle. Mi lahko kdo razlozi vec?


Posted By: rožica
Date Posted: 09.Dec.2008 at 23:07
Je že mimo, mašino sm kupoval pa me je zanimalo če ma kdo kakšne izkušnje z njimi.
 
Zaenkrat hudič čisto lepo funkcionira. Tongue Hvala vseeno.


Posted By: dupli
Date Posted: 10.Dec.2008 at 19:40
aha, hvala, no sej se mi je zdelo, samo k sm lesen pa predvsem naiven sm rajš prašu, da ne bi pol sestre kej zajebu, k je pršla po info h meni.

še eno bi meu. ne maram mobitelov in se ne spoznam kej preveč na znamke, ga pa morm met, pa me zanima, kjeri majo tabulš baterije?


-------------
...vsaj sendvič z mortadelo.


Posted By: Kali
Date Posted: 11.Dec.2008 at 04:45
tastari mobiteli so mel najbolš baterije :)) zdej so več al mnj use krep k so narjeni tko da jih u roku par let zamenaš - al mobi al baterijo...sj useen - nakonc oboje isto stane.

men nokia 3310 še vedn rulz (čeprou umre če plava v ruzaku v kerem je skor ceu pir ponesreč polit - preverjeno)


-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: polopoklip
Date Posted: 12.Dec.2008 at 18:12
Eno instant vprašanje za vse geeke.
Glede na to, da je to metalski forum vas verjetno ne manjka. HAR HAR!!!
Torej, vso mojo CD kolekcijo bi rad pretvoril v *.flac format in s to kramo napolnil kakšen poceni zunanji disk. Ali slučajno kdo pozna kakšno napravo, na katero bi lahko priključil ta zunanji disk, da bi te *.flac datoteke lahko poslušal na mojem HIFI sistemu?

Nekaj v stilu: http://www.youtube.com/watch?v=9kI_POrIqVs - WD TV HD Media Player .
Verjetno obstaja še malo morje podobnih napravic. Ali pač?


Posted By: Tyrant
Date Posted: 04.Jan.2009 at 20:37
Jou jou!
 
Dej nej mi kšn ful pametn svetuje kašn leptop se najbol splača kupt!
Cena nej bo zmerna pa vse ostalo tud.Smile
 
Od fujitsu siemens so "baje" dost dobri.
 
No zdej pa na delo!


-------------
To err is human..to arr is pirate. mjau


Posted By: Mighty Hammer
Date Posted: 04.Jan.2009 at 20:47
http://www.enaa.com/oddelki/racunalnistvo/izd_3286_812012_HP_Compaq_6830s_P8400_ - TEGA ti res priporočam! Wink Sam sem ga nabavil pred dobrima 2 mesecema in je res zakon! Thumbs%20Up







-------------
Into Glory Ride!


Posted By: Bifröst
Date Posted: 04.Jan.2009 at 20:56
Prirocen bi bil kaksen Ubuntu user, da mi pove kako na novo nastavit pult, ki ima funkcijo, da se vsa aktivna okna oz. njihove ikonce minimizirajo tja :/ Jaz sicer pult aktiviram in ikonce gor tudi ampak ni vec tiste funkcije, da bi ikone gor delovale kot double click pri windowsih za max. in min.
Potem me pa se zanima, ce ksn linuxas spila Eve Online...could use some help there also :)


-------------
You're an inspiration for birth control.


Posted By: Bifröst
Date Posted: 04.Jan.2009 at 21:54
Ahh je ze vredu, ena ukazna vrstica v terminalu je zadoscala :)
@dupli: priporocam Nokio odsvetujem LG


-------------
You're an inspiration for birth control.


Posted By: Ejsi_Disi
Date Posted: 05.Jan.2009 at 16:41
Originally posted by Mighty Hammer Mighty Hammer wrote:

http://www.enaa.com/oddelki/racunalnistvo/izd_3286_812012_HP_Compaq_6830s_P8400_ - TEGA ti res priporočam! Wink Sam sem ga nabavil pred dobrima 2 mesecema in je res zakon! Thumbs%20Up


dej mi nekej povej. A ma tale tvoj HPjček SVHS lukno? HP-ji so drgač vredu ker se da tudi port replikator pol kupit, da maš osnovne stvari skoz prklopljene.


-------------
Rock n' roll ain't noise pollution.


Posted By: Mighty Hammer
Date Posted: 05.Jan.2009 at 17:36
Če mi poveš kaj je to, lahk pogledam. Big%20smile Jah, se pač ne spoznam ravno na računalnike ...

-------------
Into Glory Ride!


Posted By: Ejsi_Disi
Date Posted: 05.Jan.2009 at 18:21

Tale luknja. To je drgač za zvezat s TV-jem. Jest na mojem imam, samo je tudi malček star. Ko pa je moja kupovala podobnega pa isto nima te luknje. Zato sprašujem.


-------------
Rock n' roll ain't noise pollution.


Posted By: Mighty Hammer
Date Posted: 07.Apr.2009 at 10:54
A mogoče kdo ve, če se da kje dobit komade brez vokalov? 

Pač podobno kot kak Guitar Pro.



-------------
Into Glory Ride!


Posted By: Gašper Fatur
Date Posted: 07.Apr.2009 at 12:07
Dobi si Helloween - Karaoke Remix (Vol. 1 & 2). Za druge bende pa nevem.


-------------
FUCK THE WORLD


Posted By: Mighty Hammer
Date Posted: 07.Apr.2009 at 12:52
Hvala Fatur! Thumbs%20Up To je točno to, kar iščem! Star Pa še ravno od Helloween! Heart Dobiš za pir!

Če pozna kdo kaj podobnega še za kakšno drugo skupino, naj kar napiše. Wink

-------------
Into Glory Ride!


Posted By: pestilence.
Date Posted: 07.Apr.2009 at 12:58
Kak Audacity ali podoben program zna odstranit vokale. Samo, ce dobro preposlusas potem, se vseeno se malo slisi. Kar tako, popolnoma odstranit, pa se ne da.


Posted By: Janchk
Date Posted: 07.Apr.2009 at 13:23
za downloadanje uporabljam BitComet..zakva zaboga se skor vsaka stvar k jo hocem stegnt dol ustav pri 97% pa do 99%??pa sm ze 3x na nov nalozu program pa je se zmer istoAngry

-------------


Posted By: Mirage
Date Posted: 07.Apr.2009 at 13:37
@ hammer: gamma ray majo tud tak album.... karaoke album mislm da je ;)


Posted By: Person-man
Date Posted: 07.Apr.2009 at 14:03
Originally posted by Janchk Janchk wrote:

za downloadanje uporabljam BitComet..zakva zaboga se skor vsaka stvar k jo hocem stegnt dol ustav pri 97% pa do 99%??pa sm ze 3x na nov nalozu program pa je se zmer istoAngry


To ni program nič kriv Big%20smile
Blame the seeders!


-------------
http://www.facebook.com/otorinolaringolog - KiborgSpužva Büking™ FB pejđ
http://www.profanity.si/ - Profanity fuckzine
I party with lemons


Posted By: Janchk
Date Posted: 07.Apr.2009 at 14:07
pa nevem no,do zdej mi je skoz normaln vse delal,pa tud ce niti enga seederja ni blo se je ze enkrat stegnil dol 100%.

-------------


Posted By: puzavnar
Date Posted: 07.Apr.2009 at 14:24
zameni pa pejt na mikro torrentBig%20smile
men se še ni nč ustawl pa je lohka biu sam en seeder


-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: Šaja
Date Posted: 07.Apr.2009 at 14:24
a se da filmcek posnet postrani obrnt naravnost?

rada bi filmcke skupej spela?

rada bi mp3je skupi spela?

nisem jas za racunalnike?

-------------
http://sajabellydance.com/" rel="nofollow - http://sajabellydance.com/


Posted By: puzavnar
Date Posted: 07.Apr.2009 at 15:59
odgovor na 4 vprašanje je ja!

-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: Šaja
Date Posted: 07.Apr.2009 at 16:35
Originally posted by šajazrajfom šajazrajfom wrote:

a se da filmcek posnet postrani obrnt naravnost?

rada bi filmcke skupej spela?

rada bi mp3je skupi spela?

nisem jas za racunalnike?

jsm tazadna!

-------------
http://sajabellydance.com/" rel="nofollow - http://sajabellydance.com/


Posted By: Šaja
Date Posted: 16.Apr.2009 at 15:56
a si lahko brez statusa, ce mas status studenta, a se ga da znebit ceprov ga mas?

-------------
http://sajabellydance.com/" rel="nofollow - http://sajabellydance.com/


Posted By: Kali
Date Posted: 16.Apr.2009 at 19:26
če si študent maš pač status :))

-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: Guests
Date Posted: 18.Apr.2009 at 09:40
Originally posted by šajazrajfom šajazrajfom wrote:

a se ga da znebit ceprov ga mas?
 
Dvakrat pogrn pa pošl vse skp u kurac?  


Posted By: PiWi
Date Posted: 18.Apr.2009 at 14:58

che shtudirash ob delu...

ej rozhica, a to so uni kompjutri, k jih u hoferju prodajajo? zadnich sm gledla enga - stacionarca z en tera diska, sam jz sm se nekako zadala, da bo moj nasledni komp mek, in ka pa vem, ni she panike... seka me je prehitela, s je nabavla un mekov prenosnik... chist je navdushena... s tisto tanko dilco okol leta v rucahchku :PPP drgach pa sm za te rache s hoferja chula, da se kr dobro obnesjo, pa triletno garancijo majo baje itn.



-------------
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *


Posted By: Gorjanec
Date Posted: 28.May.2009 at 13:04
A kdo ve, kje bi lahko dobil pribor za destilacijo? V mislih nimam nekih ogromnih kotlov, temveč nekaj podobnega spodnji shemi.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/13/Simple_distillation_apparatus.png


Posted By: Pero
Date Posted: 28.May.2009 at 14:30
A ni blo neki podobnega včasih v kompletu mladi kemik? :)


Posted By: Šaja
Date Posted: 28.May.2009 at 16:23
gorjanc, ti si čarovnik!

-------------
http://sajabellydance.com/" rel="nofollow - http://sajabellydance.com/


Posted By: Gorjanec
Date Posted: 30.May.2009 at 10:25
Šmrc, a nihče ne ve? Cry


Posted By: Zmešnjavca
Date Posted: 02.Jun.2009 at 20:08
Mene pa zanima ali se da it v Srbijo samo z osebno a rabiš pasuš? Ker kokr vem v Bosno in Črno Goro se da za Srbijo pa nisem ziher.


Posted By: dupli
Date Posted: 02.Jun.2009 at 20:14
pasuš

-------------
...vsaj sendvič z mortadelo.


Posted By: Kali
Date Posted: 02.Jun.2009 at 20:54
pasoš pasoš...smo bli na ac/dc zj pa smo ga rabl...en revež ga je pozabu z enga busa pa so ga lepo nazaj poslal

-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: Šaja
Date Posted: 03.Jun.2009 at 02:34
hehehe. sj ne.

-------------
http://sajabellydance.com/" rel="nofollow - http://sajabellydance.com/


Posted By: mati zemlja
Date Posted: 07.Jun.2009 at 21:56

kaj pomeni, če daš polnit mobitel in napiše:

polnim tujo baterijo Question


-------------
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~


Posted By: Mitja M.J.
Date Posted: 07.Jun.2009 at 22:13
da boš lahko nekomu izstavu račun za polnjenje Smile

-------------
MacGyver je zakon!



Print Page | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07 - https://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net