Print Page | Close Window

Igre (PC itd.)

Printed From: Paranoid Metal Webzine
Category: Ostalo
Forum Name: Ostalo
Forum Description: Vreme, šport, ...
URL: http://forum.paranoid-zine.com/forum_posts.asp?TID=88
Printed Date: 29.Mar.2024 at 15:39
Software Version: Web Wiz Forums 12.07 - https://www.webwizforums.com


Topic: Igre (PC itd.)
Posted By: Gašper Fatur
Subject: Igre (PC itd.)
Date Posted: 19.Nov.2007 at 19:48


http://www.datafilehost.com/download.php?file=ea45b050 - Tristram theme soundtrack


-------------
FUCK THE WORLD



Replies:
Posted By: Lunik
Date Posted: 19.Nov.2007 at 19:55
Easily said, "THE Legend"!!!

Samo dvojka jo sesuje, sploh ACT 4... Wink


Posted By: Atuin
Date Posted: 19.Nov.2007 at 20:26
Diablo! Glih zdj sm se ga lotu spet igrat po celi vecnosti! LOL
Glasba u obeh seka! Ampak se zmer...zame je vecni zmagovalc Everquest kar se glasbe u spilih tice.

-------------
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.


Posted By: Gašper Fatur
Date Posted: 19.Nov.2007 at 21:16
Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Easily said, "THE Legend"!!!

Samo dvojka jo sesuje, sploh ACT 4... Wink


Js sm dvojko igrau kratek čas in mi ni bla tisto pravo... Enka pa totalno zakon, že ko sm prvič igral še demo verzijo (v 8. razredu OŠ) sm pou noter. Smile


-------------
FUCK THE WORLD


Posted By: W.U.K.O
Date Posted: 19.Nov.2007 at 21:22
js sm si dol vrgu wolfenstein se ta prvega... a se kdo spomne te igrce? smo zadnjič obujal spomine in sm mogu, hehe


-------------
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!


Posted By: Lunik
Date Posted: 19.Nov.2007 at 21:44
MMMMMM... Ubij Hitlerja v robotskem oklepu!!!


Posted By: Lunik
Date Posted: 19.Nov.2007 at 21:48
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Easily said, "THE Legend"!!!

Samo dvojka jo sesuje, sploh ACT 4... Wink


Js sm dvojko igrau kratek čas in mi ni bla tisto pravo... Enka pa totalno zakon, že ko sm prvič igral še demo verzijo (v 8. razredu OŠ) sm pou noter. Smile


Oh da, tud mene je prvi del totalno not potegnu (mislm da je blo to 1997), sploh potem, ko zveš kaj je Lazarus "the bastard priest" v resnici izvedel...

Dvojka ma velik boljšo mehaniko igranja, boljši razvoj likov in je nasploh daljša. Bolj kultno okolje, arhitekturni videz, nabor nasprotnikov, ki krasita enko ma pa dvojka v ACT 4, ko ponovno romaš po samem peklu. Evil%20Smile

Dvojka ma tud zakon dodatek Throne of Baal, pač pa z dodatkom za enico nisem zadovoljen. Precej malo novega, pa nov lik, ki je totalno brezvezen - monk. Mislm da je naslov Hellfire...


Posted By: Jan Ov Plain
Date Posted: 19.Nov.2007 at 22:03
Kar se glasbe v špilih tiče, men Fallout soundtrack najbl pwna, pomirja me.:) Trenutno se pa igram s 'Desperados', komandovščina iz 2001. Razmišlam tud da bi probu spet kej 'Blood Omen: Legacy of Kain' prvi. je že velik vode preteklo odkar sm to nazadnje igral.

-------------
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.


Posted By: Atuin
Date Posted: 19.Nov.2007 at 22:34
Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Easily said, "THE Legend"!!!

Samo dvojka jo sesuje, sploh ACT 4... Wink


Js sm dvojko igrau kratek čas in mi ni bla tisto pravo... Enka pa totalno zakon, že ko sm prvič igral še demo verzijo (v 8. razredu OŠ) sm pou noter. Smile


Oh da, tud mene je prvi del totalno not potegnu (mislm da je blo to 1997), sploh potem, ko zveš kaj je Lazarus "the bastard priest" v resnici izvedel...

Dvojka ma velik boljšo mehaniko igranja, boljši razvoj likov in je nasploh daljša. Bolj kultno okolje, arhitekturni videz, nabor nasprotnikov, ki krasita enko ma pa dvojka v ACT 4, ko ponovno romaš po samem peklu. Evil%20Smile

Dvojka ma tud zakon dodatek Throne of Baal, pač pa z dodatkom za enico nisem zadovoljen. Precej malo novega, pa nov lik, ki je totalno brezvezen - monk. Mislm da je naslov Hellfire...


Za prvi del Diablota obstaja dodatek? Hmm me lahko kdo napoti u pravi smeri iskanja?


-------------
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.


Posted By: Lunik
Date Posted: 19.Nov.2007 at 22:41
Ja probej s torrenti oz. z eMule al nekej. Naslov je kot rečeno Hellfire, je pa dost brezvezna zadeva. Vsebuje:
- nov lik monk, ki je mešanica med sorcererjem in warriorjem
- nov lik v vasi, (imena se ne spomnem, neki blesavga kot Albin, Albert, Abel...) Gre za kmeta (dobesedno), ki non-stop stoka, kasnej ti pa da en quest (na njivi se odpre vhod pod zemljo, you know the rest)
- poleg tega se kasnej odpre še vhod na pokopališču, da greš lahko mikastit undead golazen
- vdelani so težavnostni nivoji (najprej morš špil vsaj enkrat končat)
- UH, skoraj bi pozabu, en level več lahko pridobiš, ker je experience cap postavljen za malenkost višje (pa še to samo na najhujšem nivoju)

Za ostalo se pa ne spomnem, konc koncev sem bil še v sedmem razredu OŠ, he he Big%20smile


Posted By: Gašper Fatur
Date Posted: 19.Nov.2007 at 22:48
Originally posted by W.U.K.O W.U.K.O wrote:

js sm si dol vrgu wolfenstein se ta prvega... a se kdo spomne te igrce? smo zadnjič obujal spomine in sm mogu, hehe


Če se spomnem Wolfenstein 3-D? Ena prvih igric ki sm jo dobil za PC, že 100 let nazaj. LEGENDARNA!


-------------
FUCK THE WORLD


Posted By: Ruda
Date Posted: 20.Nov.2007 at 00:05
Najbol kul špil je pa men še vedno Monkey Island od 1-4

-------------
www.rkc.si


Posted By: Asha Greyjoy
Date Posted: 20.Nov.2007 at 00:17
Uf ej Legacy of Kain je blo zakon, niti ni zgledal tko slabo... sam jst sm končala nekje vmes k se je zataknl, enga nism mogla fentat nikakor..
 
Drgač pa- najnovejša novica- Hellgate London je podn. Vse eno in isto...


-------------
We do not sow


Posted By: W.U.K.O
Date Posted: 20.Nov.2007 at 01:01
ja... wolfenstein 3-D, to je to
špil je velk tko ene 5mb, sm ga meu u parih sekundah dol, hehe
res legendarn špilčič Cool


-------------
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!


Posted By: W.U.K.O
Date Posted: 20.Nov.2007 at 01:03
najboljši sountrack je pa men od formule1 za playstation1 iz '95. instrumentaln hard'n'heavy, noro za u avto, bi kr tišu, hehe


-------------
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!


Posted By: W.U.K.O
Date Posted: 20.Nov.2007 at 01:16
poslušajte:

http://rapidshare.com/files/70918543/formula-overdrive.rar - http://rapidshare.com/files/70918543/formula-overdrive.rar


-------------
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!


Posted By: Crow
Date Posted: 20.Nov.2007 at 01:25
Moj najboljši špil Age of Empires 1 in 2 


Posted By: MIIB
Date Posted: 20.Nov.2007 at 09:42
Zame najboljši soundtrack v igrah: Microprose F1 Grand prix!

http://www.youtube.com/watch?v=KoOtNDKy5EU&feature=related - http://www.youtube.com/watch?v=KoOtNDKy5EU&feature=related


Posted By: Play2kill
Date Posted: 20.Nov.2007 at 15:45
Originally posted by Asha Greyjoy Asha Greyjoy wrote:

Uf ej Legacy of Kain je blo zakon, niti ni zgledal tko slabo... sam jst sm končala nekje vmes k se je zataknl, enga nism mogla fentat nikakor..
 

Drgač pa- najnovejša novica- Hellgate London je podn. Vse eno in isto...


blood omen 2 je zakon...pa ja monkey island so pa najbl zajebantski špili

-------------
Life is all in vain, for only ashes will remain


Posted By: Atuin
Date Posted: 20.Nov.2007 at 16:30
Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Ja probej s torrenti oz. z eMule al nekej. Naslov je kot rečeno Hellfire, je pa dost brezvezna zadeva. Vsebuje:
- nov lik monk, ki je mešanica med sorcererjem in warriorjem
- nov lik v vasi, (imena se ne spomnem, neki blesavga kot Albin, Albert, Abel...) Gre za kmeta (dobesedno), ki non-stop stoka, kasnej ti pa da en quest (na njivi se odpre vhod pod zemljo, you know the rest)
- poleg tega se kasnej odpre še vhod na pokopališču, da greš lahko mikastit undead golazen
- vdelani so težavnostni nivoji (najprej morš špil vsaj enkrat končat)
- UH, skoraj bi pozabu, en level več lahko pridobiš, ker je experience cap postavljen za malenkost višje (pa še to samo na najhujšem nivoju)

Za ostalo se pa ne spomnem, konc koncev sem bil še v sedmem razredu OŠ, he he Big%20smile


Odlicno, bom pogledov...Tud  ce ni neki ful sprememb al pa  le te niso drasticne, bo zabavno u mal drugacni obliki zaigrt zadevo Big%20smile


-------------
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.


Posted By: Wulf
Date Posted: 20.Nov.2007 at 16:59
js se zmeri igram counterstrike 1.6 na nonsteam serverjih, drgac pa mal starcrafta pa tetris


Posted By: puzavnar
Date Posted: 20.Nov.2007 at 17:56
zame najbolši soundtrack je pr baldurjivih vratihSmile.
asha kje se ti je zataknil pr legacy.jst sm nedawno obrnu vse deleSmile


-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: Lunik
Date Posted: 20.Nov.2007 at 20:39
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

zame najbolši soundtrack je pr baldurjivih vratihSmile.
asha kje se ti je zataknil pr legacy.jst sm nedawno obrnu vse deleSmile

Throne of Bhaal ma resnično hud soundtrack, pa že Shadows of Amn ni švoh.


Posted By: puzavnar
Date Posted: 21.Nov.2007 at 00:47
Originally posted by Play2kill Play2kill wrote:

Originally posted by Asha Greyjoy Asha Greyjoy wrote:

Uf ej Legacy of Kain je blo zakon, niti ni zgledal tko slabo... sam jst sm končala nekje vmes k se je zataknl, enga nism mogla fentat nikakor..
 

Drgač pa- najnovejša novica- Hellgate London je podn. Vse eno in isto...


blood omen 2 je zakon...pa ja monkey island so pa najbl zajebantski špili

blood omen 2 je najbl zanč deu cele serije-sory sam ostali so tooook bolši
nimaš čist nč zgodbe sploh.pr hellgate london je pa itak sam grind


-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: (=cegu=)
Date Posted: 21.Nov.2007 at 14:48
diablo II je ful v redu špil sam ti po neki cajta mal dopizdi tisto klikanje in dost enoličen je....od RPGjeu ga zmaga GOTHIC II od streljačin pa doom 3 ( zadnji špil k mi še dela), CS 1.6
g33k the w33k :)


Posted By: Asha Greyjoy
Date Posted: 21.Nov.2007 at 16:45
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

zame najbolši soundtrack je pr baldurjivih vratihSmile.
asha kje se ti je zataknil pr legacy.jst sm nedawno obrnu vse deleSmile
 
Lol, že na začetku k morš frderbat enga ibervampirja .  Tip ma zdravje tm do srede zaslona, jst pa tm en centi al tm nekje LOL


-------------
We do not sow


Posted By: puzavnar
Date Posted: 21.Nov.2007 at 19:11
un je izi.
ti mu sam une bombe meč ka jh itak morš met ene miljon.Smile


-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: (=cegu=)
Date Posted: 21.Nov.2007 at 20:33
forum_topics.asp?FID=8 - a se še kdo spomne forum_topics.asp?FID=8 - forum_topics.asp?FID=8 - antičefurj forum_topics.asp?FID=8"> forum_topics.asp?FID=8">aClapClap....eden izmed prvih špiov k sm g forum_topics.asp?FID=8 - forum_topics.asp?FID=8 - a prešpilov miljonkr forum_topics.asp?FID=8"> forum_topics.asp?FID=8">atSmile.....če m forum_topics.asp?FID=8 - forum_topics.asp?FID=8 - a kdo se priporoč forum_topics.asp?FID=8 - forum_topics.asp?FID=8 - am ^^


Posted By: Gargamel
Date Posted: 21.Nov.2007 at 22:05
Najboljša igra iz devedesetih.



Posted By: Alex
Date Posted: 21.Nov.2007 at 22:36
Tle ste sami oldschool neki...

Zj sm igrou Splinter Cell - Double Agent in mi je, tko k vse pred to, cist zakon..
Sploh NAJBOL igrca je pa Half-Life in vse povezano z njo. Tok norih idej in inovacij k je pr tej igrci ne vidš nikjer.

Zadna k sm jo igrou, se močno splača probat je pa isto od teh k delajo Half-life (Valve) se pa imenuje Portal in je isto...kej tazga še nism igrou no, totalno miselno odfukane stvari!


-------------
Give me head 'till I'm dead


Posted By: Lunik
Date Posted: 21.Nov.2007 at 22:58
Originally posted by (=cegu=) (=cegu=) wrote:

forum_topics.asp?FID=8 - a se še kdo spomne forum_topics.asp?FID=8 - forum_topics.asp?FID=8 - antičefurj forum_topics.asp?FID=8 - forum_topics.asp?FID=8">aClapClap....eden izmed prvih špiov k sm g forum_topics.asp?FID=8 - forum_topics.asp?FID=8 - a prešpilov miljonkr forum_topics.asp?FID=8 - forum_topics.asp?FID=8">atSmile.....če m forum_topics.asp?FID=8 - forum_topics.asp?FID=8 - a kdo se priporoč forum_topics.asp?FID=8 - forum_topics.asp?FID=8 - am ^^

He he, če to ni odličen mod za Duka... Big%20smile
"Volim burek..." KA-BUM!!! (in strel iz šibrovke pokosi čefurja) SmileSmileSmile


Posted By: Asha Greyjoy
Date Posted: 21.Nov.2007 at 23:05
Originally posted by Alex Alex wrote:

Tle ste sami oldschool neki...

Zj sm igrou Splinter Cell - Double Agent in mi je, tko k vse pred to, cist zakon..
Sploh NAJBOL igrca je pa Half-Life in vse povezano z njo. Tok norih idej in inovacij k je pr tej igrci ne vidš nikjer.

Zadna k sm jo igrou, se močno splača probat je pa isto od teh k delajo Half-life (Valve) se pa imenuje Portal in je isto...kej tazga še nism igrou no, totalno miselno odfukane stvari!
 
Portal je hud k sto mater, prvič k sm vidla demo sm rekla "uaa, kva je pa to!!". Čist neki posebnega, lahko bi blo več takih zadev..
 
Drgač pa Witcher ni niti mal slab, čeprov so ga poljaki delal. Komi čakam, da ga moj konča da grem jst igratExclamation.
 
Jericho- vsaj men porazno. Sm pričakovala neki ful hudega, sej na začetku k še nisi navajen vleče, ampak pol pa sam še sesa LOL


-------------
We do not sow


Posted By: MIIB
Date Posted: 21.Nov.2007 at 23:36
Originally posted by (=cegu=) (=cegu=) wrote:

forum_topics.asp?FID=8 - a se še kdo spomne forum_topics.asp?FID=8 - forum_topics.asp?FID=8 - antičefurj forum_topics.asp?FID=8 - forum_topics.asp?FID=8">aClapClap....eden izmed prvih špiov k sm g forum_topics.asp?FID=8 - forum_topics.asp?FID=8 - a prešpilov miljonkr forum_topics.asp?FID=8 - forum_topics.asp?FID=8">atSmile.....če m forum_topics.asp?FID=8 - forum_topics.asp?FID=8 - a kdo se priporoč forum_topics.asp?FID=8 - forum_topics.asp?FID=8 - am ^^


Izvoli:Wink
http://files-upload.com/files/633636/Anticefur.zip - http://files-upload.com/files/633636/Anticefur.zip


Posted By: Jan Ov Plain
Date Posted: 21.Nov.2007 at 23:48
Edino 'ne-oldchool' kar mene zadnje cajte zabava je Pro Evo:) Vsekakor si pa morm omislt kako drkalico moderno počas.


-------------
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.


Posted By: Lunik
Date Posted: 22.Nov.2007 at 02:25
To je pa najbol fuzbal vseh cajtov... Kdfor me upa iziviat na tekmo naj se prprav na lekcijo! Arhgentina gforcea forvere!!!!


Posted By: puzavnar
Date Posted: 22.Nov.2007 at 11:32
Originally posted by Alex Alex wrote:

Tle ste sami oldschool neki...

Zj sm igrou Splinter Cell - Double Agent in mi je, tko k vse pred to, cist zakon..
Sploh NAJBOL igrca je pa Half-Life in vse povezano z njo. Tok norih idej in inovacij k je pr tej igrci ne vidš nikjer.

Zadna k sm jo igrou, se močno splača probat je pa isto od teh k delajo Half-life (Valve) se pa imenuje Portal in je isto...kej tazga še nism igrou no, totalno miselno odfukane stvari!


kermu se pa da komp menat.pa keša niGeek.jst zdej igram herose pa soldier of fortune,prey(asha a si spilala to?),pa guilty gear(redka pretepačina za komp)
,carmageddon,worms(kadar je hopsy kle u teh rowtah)


-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: Asha Greyjoy
Date Posted: 22.Nov.2007 at 14:37
Itak, Prey mi je bil kul, sploh une fore k ne veš kaj je gor in kaj je dol. Pa une cure po stenah so ble tut  hecne LOL

-------------
We do not sow


Posted By: puzavnar
Date Posted: 22.Nov.2007 at 15:52
vulve?
ja tak čist bulane ideje majo.

a ma kdo kako stran z špili za potegnt?oz.če ve za underground gamer pa če ve kako not pridt.fora je ka te kao more en povabit al kwa.
full majo špilow starih pa nowih pa vse kull dewa pa še torrente maš full hitre


-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: puzavnar
Date Posted: 22.Nov.2007 at 15:58
hehe zdej mi je pa kr ratal.
wuhuhu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: Asha Greyjoy
Date Posted: 22.Nov.2007 at 16:00
Jst vse vlečem z Btjunkie. Probi tm, dobiš vse kr čš, ama res vse

-------------
We do not sow


Posted By: (=cegu=)
Date Posted: 22.Nov.2007 at 17:30
Originally posted by MIIB MIIB wrote:

Originally posted by (=cegu=) (=cegu=) wrote:

forum_topics.asp?FID=8 - a se še kdo spomne forum_topics.asp?FID=8 - forum_topics.asp?FID=8 - antičefurj forum_topics.asp?FID=8 - forum_topics.asp?FID=8">aClapClap....eden izmed prvih špiov k sm g forum_topics.asp?FID=8 - forum_topics.asp?FID=8 - a prešpilov miljonkr forum_topics.asp?FID=8 - forum_topics.asp?FID=8">atSmile.....če m forum_topics.asp?FID=8 - forum_topics.asp?FID=8 - a kdo se priporoč forum_topics.asp?FID=8 - forum_topics.asp?FID=8 - am ^^


Izvoli:Wink
http://files-upload.com/files/633636/Anticefur.zip - http://files-upload.com/files/633636/Anticefur.zip


ejga...neki mi ne dela...winRAR mi  noče razširt kao da je datoteka neznanega formata oz. je poškodovanaAngryDead


Posted By: Play2kill
Date Posted: 22.Nov.2007 at 18:45
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:


Originally posted by Play2kill Play2kill wrote:

Originally posted by Asha Greyjoy Asha Greyjoy wrote:

Uf ej Legacy of Kain je blo zakon, niti ni zgledal tko slabo... sam jst sm končala nekje vmes k se je zataknl, enga nism mogla fentat nikakor..
 

Drgač pa- najnovejša novica- Hellgate London je podn. Vse eno in isto...


blood omen 2 je zakon...pa ja monkey island so pa najbl zajebantski špili
blood omen 2 je najbl zanč deu cele serije-sory sam ostali so tooook bolšinimaš čist nč zgodbe sploh.pr hellgate london je pa itak sam grind


ne vem men je biu ql...soul rejverji mi niso bli všeč, blood omen 1 je slabši po igralnosti, trojka pa igralnosti sploh nima(oz. je kamera izjemno nadležna)

-------------
Life is all in vain, for only ashes will remain


Posted By: puzavnar
Date Posted: 22.Nov.2007 at 20:34

hja soul riverje morš poštekat,men so kul ka maš res zgodbo za ceu roman.medtem ka pa blood omen je pa itak že stolet star.jst sm ga pr frendu na ps1 špilow(spominiSmile).
uf pr 3 je pa kamera TOTALNO nadležna sam se da prežvet



-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: Jan Ov Plain
Date Posted: 22.Nov.2007 at 23:39
Men je pa Blood Omen 2 čist fajn zabaven. Osebno neb nobenmu od prvih dveh Blood Omenov pa obeh Soul Reaverjev reku da je 'zanič'. Nisem pa še špilu tega 'Defiance' dela, zadnj BO špil pač, pa poleg tega da je kamera hecna sm bral da je joypad skoraj nepogrešljiv, pa zdj a sta vidva igrala s ploščkom al z tipkovnco/miško? a se da normaln igrat brez joypada pač?

-------------
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.


Posted By: puzavnar
Date Posted: 23.Nov.2007 at 13:27
če mas cajt prlet do mene pa ti jst dam Defiance(2cd)
hja ko bt t reku:da se prežvet,je pa kr kul če maš đoypad ja.fora je sam w tem da kero polico težje zadaneš drgač pa greSmile


-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: Norther
Date Posted: 24.Nov.2007 at 03:32
Guilty Gear najjači špil.

-------------
Beer sells...........and I'm buying


Posted By: Kilroy
Date Posted: 24.Nov.2007 at 13:32
Guilty Gear ja... Najbrž špil z največ rock/metal referencami ever :)))) Vse maš notr... Iron Maiden, Testamente, Meliah Rage, Slayer, Tool, Queen, Kiskeja, Axla, Maya, Zappo... :))))))


Posted By: Ozee
Date Posted: 24.Nov.2007 at 13:36
Originally posted by (=cegu=) (=cegu=) wrote:

diablo II je ful v redu špil sam ti po neki cajta mal dopizdi tisto klikanje in dost enoličen je....od RPGjeu ga zmaga GOTHIC II od streljačin pa doom 3 ( zadnji špil k mi še dela), CS 1.6
g33k the w33k :)


Gothic 2 neki najbolšega od igrc...svetovna zgodba,pa še zahtevna je za igrat :)


-------------


Posted By: Jan Ov Plain
Date Posted: 24.Nov.2007 at 14:02
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

če mas cajt prlet do mene pa ti jst dam Defiance(2cd)
hja ko bt t reku:da se prežvet,je pa kr kul če maš đoypad ja.fora je sam w tem da kero polico težje zadaneš drgač pa greSmile


Ne sej sm snel, ampak hvala! Bom probu dons pol, upam da se bo dal no, drugače bom zelo razočaran.:S Čas bi že bil da bi še kak Legacy of Kain špil naredl sicer... Od 2003 ni blo zdj nč, upam da niso fental franšize.

A kdo še čaka Duke Nukem Forever?:D To se pa tud zdj že vleče kt Chinese Democracy.:/


-------------
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.


Posted By: puzavnar
Date Posted: 27.Nov.2007 at 17:24
kva še kr špilaš da ne morš nč napisat?Smile
duke for(n)ever
bo ko bo.ko pa bo bo pa,...
pumoje da še sami ne wejo ka bo to
jst pa trenutno vlečem dol nasledne špile:
Leisure Suit Larry 7:vllečem vse ampak sam to bom špilu(ah dobri stari cajti)
LOTR - The Return Of The King (PC):naslow pove vse(tepeš se z meči)
NHL 08 [PC]-baje je to hokejSmile
FightingForce:dost star špil kjer se tepeš peš
Nightmare Creatures:podobn opis sam da tukej tepeš pošasti
recoil:ahh spomini.star špil maš pa eno stvar ka lohka druge stvari strelja pa se spremeni v howercraft in helikopterCool
The Queen Of Fighters:erotična pretepaćinaBig%20smile
Teen Fuck Holes 6:ups to pa ni špil hehe


-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: Jan Ov Plain
Date Posted: 27.Nov.2007 at 17:37
Ta FightingForce špil je kr zakon, ampak men osebno sam ko sm ga še s kom špilu, solo niti ni tolk zabaven oz je precej, precej manj. Pa prov smotano kratek je. NHL 08 pa tud jz občasno povoham.

Drgač se pa 'Defiance' zdj še lotu nism sploh:D Mi'j vmes zapasu Warcraft 3 po dolgem času pa se rajš s tem ubadam. Speaking of 'craft, čimprej StarCraft 2!


-------------
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.


Posted By: Bojan
Date Posted: 27.Nov.2007 at 18:18
Igra za PlayStation 3, ki je na frišno zunaj:
http://assassinscreed.uk.ubi.com/index_old.php - http://assassinscreed.uk.ubi.com/index_old.php
 
Nastaja še Splinter Cell 5, ki pa je nekaj podobnega...
Za moje pojme res kvalitetna igra, škoda da ni denarja in časa za take rečiSmile


Posted By: Play2kill
Date Posted: 27.Nov.2007 at 20:00
Originally posted by Jan Ov Plain Jan Ov Plain wrote:

Ta FightingForce špil je kr zakon, ampak men osebno sam ko sm ga še s kom špilu, solo niti ni tolk zabaven oz je precej, precej manj. Pa prov smotano kratek je. NHL 08 pa tud jz občasno povoham.Drgač se pa 'Defiance' zdj še lotu nism sploh:D Mi'j vmes zapasu Warcraft 3 po dolgem času pa se rajš s tem ubadam. Speaking of 'craft, čimprej StarCraft 2!


ja starcraft ja....sam da ne bo razočaru, ker enka je bla res svetska

-------------
Life is all in vain, for only ashes will remain


Posted By: Jan Ov Plain
Date Posted: 27.Nov.2007 at 20:23
Jah kar se tiče Blizzardovih špilov, razočaral še niso nikol, vsaj mene ne.:)


-------------
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.


Posted By: puzavnar
Date Posted: 27.Nov.2007 at 20:28
blizzard ne zna razočarat ker raj ukinjo če widjo da nau tok dobr.
jst sm pa prevečkrat obrnu warcraft da mi bo še kdaj zapasu?
a si dodatne misije tist ka maš sam orke špilu?na netu jh maš
dost zajebane so jst sm jh komej naredu.no ta mi je najbolš del sploh.
jst mam full rad orke


-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: Jan Ov Plain
Date Posted: 27.Nov.2007 at 21:18
Kdo pa nima full rad orkov?:D Nism še zasledu tega, dej link če maš slučajn, al morm to na torrentih poiskat? Ja rajš ukinjo, res škoda tistga 'Warcraft adventure' špila, k bi pomoje bil kr spodoben če bi pač bli prpravleni še mal več cajta notr investirat namesto da so skenslal.

-------------
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.


Posted By: rožica
Date Posted: 27.Nov.2007 at 21:31
Half life serija <3


Posted By: Lunik
Date Posted: 27.Nov.2007 at 21:41
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:


FightingForce:dost star špil kjer se tepeš peš

Tole je blo svoje cajte kr kul predrkavat... Sam idiotska kamera pa pomanjkanje izvirnosti ti hitr zamorita. Ko enkrat obrneš ne boš špilu še enkrat, trust me.


Posted By: puzavnar
Date Posted: 27.Nov.2007 at 22:00
lunik:boli me kuracWink.itak rabm plac.pa itak kumej čakm larrya.btw kul avatar
jan-pojma nimam kje bi to dobu jst sm na lanu to staknu.
drgač ge pa tko:na frozen throne se ti odpre pa to.pol pa špilaš ka pa nardiš taprvi del,se ti pa odpre in mislim da bi mogu na netu na njihowi strani pol dobit.maš pa sam enga lika beastmastra.sam je pa full hud pol se mu pa še drugi liki pridružju uglwn res tanajbol del mi je biu ta.mal pogley na netu.
w samem špilu ti piše da na njihowi strani ker je prihajal po epizodih pa to.
sam verjetn to mislijo če maš original verzijoConfusedker zihr pregleda pa to.
jst sm mogu dol fuknt warcraft.ker sm ravbu plac pa to.zasedu mi je celih fackin5gigaAngrySmileTongueWinkCryBig%20smileLOLDeadEmbarrassedConfusedClapAngryOuchStarShockedSleepy.
morm jt šeenkart na lan sam da ga dobim spet heheh
kr se pa tiče warcraft adventure:podpisal smo peticijo pa to za ta špil skenslal so ga zarad grafike ka se kao neb prjela pa to.škoda uglawn


-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: Jan Ov Plain
Date Posted: 27.Nov.2007 at 23:24
5GB? pa kva si to vse mel? Sm našu to kampanjo pomoje, prek patcha jo dobišl Jutr bom si frozen throne vrgu gor, patchu na najnovejšo verzijo, pa bi mogu zravn dobit še act 2 pa act 3 te kampanje.

-------------
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.


Posted By: puzavnar
Date Posted: 28.Nov.2007 at 00:29
no ti to kr probi.
drgač je dost zajeban.
aja:dej linke do tega.od časa do časa mi zapaše hehe.
mel sm full map dodatnih.Smileprecej pizdariij ka sm jih še sam delou pa so on and on.če neb sproti brisou bi blo čes 10 giga zih hehe


-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: Jan Ov Plain
Date Posted: 28.Nov.2007 at 13:29
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

dej linke do tega.od časa do časa mi zapaše hehe.


Ej linkov nimam več, sej drgač ni prov kej zakompliciran. Pač pogooglej patch najnovejši za frozen throne (1.21) pa zravn še lahko za sam warcraft 3, pol pa če nimaš originala, greš na http://www.gamecopyworld.com/ in tm poiščeš no-cd cracke, lepo v search 'warcraft 3' pa ti vse najde takoj.


-------------
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.


Posted By: devlin
Date Posted: 28.Nov.2007 at 16:08
Zadnje čase se zabavam predvsem s tem kar je na Crazy monkey. Snel sem si tudi Astonio(zastonjska zadeva), samo se mi s frpji nekako ne da ukvarjati. 

-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: polopoklip
Date Posted: 28.Nov.2007 at 16:40
Če je na tem forumu kakšen Steel Panthers - World at War manijak, naj me kontaktira, da odigrava kakšno zanimivo bitko druge svetovne vojne.

I Heart potezne strategije.


Posted By: devlin
Date Posted: 28.Nov.2007 at 17:09
Mislim da sem to jaz obračal včasih na žive in mrtve. Samo da še dela na modernih kompih? Samo Švabi imajo premoč ko upadejo Tigri in Pantherji v igro. Res da je bilo tako tudi v resnici ampak ni več izziva(če za njih igraš Smile).

-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: Zenca
Date Posted: 28.Nov.2007 at 17:43
Originally posted by Kilroy Kilroy wrote:

Guilty Gear ja... Najbrž špil z največ rock/metal referencami ever :)))) Vse maš notr... Iron Maiden, Testamente, Meliah Rage, Slayer, Tool, Queen, Kiskeja, Axla, Maya, Zappo... :))))))


aja?? kateri GG ima tak soundtrack??
koliko je meni znano je soundtrack za GGje napiso Daisuke Ishiwatari (pri GG XX je bil poleg še Koh-ichi Seiyama)...

-------------
Life is paradoxically coincidental to the ironical tyranny applicable to the unparalleled definition of reverse entropy.


Posted By: polopoklip
Date Posted: 28.Nov.2007 at 17:44
devlin: po mojem Tigri in Pantherji nimajo odločujoče vloge pri bitkah, ker se ponavadi pojavijo pri tistih scenarijih, ki se dogajajo bolj proti koncu vojne, kjer so nemci  bolj v manjšini in na vsakega tigra/pantherja pride kar nekaj zavezniških tankov.
Igra bi morala delat tudi na novejših računalnikih. :)


Posted By: (=cegu=)
Date Posted: 28.Nov.2007 at 17:55
le kdo bi loahko pozabil prehistorica in deluxe ski jumps

-------------


Posted By: Norther
Date Posted: 29.Nov.2007 at 13:13
Originally posted by Zenca Zenca wrote:

Originally posted by Kilroy Kilroy wrote:

Guilty Gear ja... Najbrž špil z največ rock/metal referencami ever :)))) Vse maš notr... Iron Maiden, Testamente, Meliah Rage, Slayer, Tool, Queen, Kiskeja, Axla, Maya, Zappo... :))))))


aja?? kateri GG ima tak soundtrack??
koliko je meni znano je soundtrack za GGje napiso Daisuke Ishiwatari (pri GG XX je bil poleg še Koh-ichi Seiyama)...
 
Guilty Gear je najbolš špilat, če se mal nasekaš in pol spiješ ene pet-osem RedBullov in potem špilaš do ene sedmih zjutrej.
 


-------------
Beer sells...........and I'm buying


Posted By: puzavnar
Date Posted: 29.Nov.2007 at 14:08
zenca to ni soundtrack.sam reference iz kje so pač pubral imena.primer:
testament(un ta črn pa z koso pa to)-bend,zappa(un tawelk ta odtrgan profesor)-frank zappaSmilelogično.za vse ostale pa na wikiju pugley.
norther-take seanse so mi znane sam jih priporočam na kasnem lanu pa to oz.na konzoli ka na kompu  te roke totalno bolijo pša se na konzoli je bl udobno kljub nintendowem palcu hehe


-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: Norther
Date Posted: 29.Nov.2007 at 14:44
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

zenca to ni soundtrack.sam reference iz kje so pač pubral imena.primer:
testament(un ta črn pa z koso pa to)-bend,zappa(un tawelk ta odtrgan profesor)-frank zappaSmilelogično.za vse ostale pa na wikiju pugley.
norther-take seanse so mi znane sam jih priporočam na kasnem lanu pa to oz.na konzoli ka na kompu  te roke totalno bolijo pša se na konzoli je bl udobno kljub nintendowem palcu hehe
 
Ja itak da na konzoli,to se počš na pojstlo pa eno pivo zravn pa lepo ležiš pa špilaš.Prov zakon.


-------------
Beer sells...........and I'm buying


Posted By: devlin
Date Posted: 29.Nov.2007 at 17:46
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:

devlin: po mojem Tigri in Pantherji nimajo odločujoče vloge pri bitkah, ker se ponavadi pojavijo pri tistih scenarijih, ki se dogajajo bolj proti koncu vojne, kjer so nemci  bolj v manjšini in na vsakega tigra/pantherja pride kar nekaj zavezniških tankov.
Igra bi morala delat tudi na novejših računalnikih. :)


Res je, samo so zaradi kvalitete švabskih hroškov večino njihovega oklepa uničili iz zraka, medtem ko so zavezniki svoje tanke tipa Sherman imenovali Ronson(lights the first time), Rusi pa so tiste ki so jim jih dobavili pretopili. Tankovski as Wittman je v vasi Villers-Bocage z svojim Tigrom uničil zavezniški mehanizirani bataljon. Najprej prvega v koloni, nato zadnjega in potem ostale vmes. Poleg tega so bili tudi jurišni topovi STUG velik problem. Za zaveznike je delala predvsem množična proizvodnja in obvladovanje zraka kar je pomenilo jurišnike ki so uničevali železniške transporte in posamična vozila ter masovno bimbombiranje tovarn.
V igri moraš samo postaviti par tigrov na dominantne hribčke in ti nič ne pride blizu. 88-ka je strašna.


-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: polopoklip
Date Posted: 30.Nov.2007 at 07:32
Hoho, poznavalec. Respect.
Nič ti ne pride blizu, dokler nasprotnik ne odkrije tvojega položaja in nate usmeri svoj topniški ogenj, medtem ko se za dimnimi zavesami počasi približuje njegova mehanizacija, da te obkoli in zasuje s ognjem. Če bi dobil en cent za vsakič, ko se mi je to zgodilo. :D
Pri tej igri mi je všeč ta surov realizem, ker ti premoč v opremi in moštvu nič ne pomaga, če jo ne znaš uporabiti. Vsaka napačna odločitev ima svoje posledice in včasih je treba res napeti vse sive celice, da zmagaš. :/



Posted By: Kilroy
Date Posted: 02.Dec.2007 at 15:20
Ko smo tole taprvič zagnal je bla u sobi čista tišina :)

http://www.youtube.com/watch?v=KLbcXEPHExA - http://www.youtube.com/watch?v=KLbcXEPHExA

-------------
ブレードランナー


Posted By: devlin
Date Posted: 02.Dec.2007 at 16:04
A to je pretepačina?

-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: puzavnar
Date Posted: 02.Dec.2007 at 18:50
nope.
streljačina



-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: Exc4libur
Date Posted: 02.Dec.2007 at 20:22
Najbolša PC igra je Counter Strike Star Poleg online taroka Embarrassed


Posted By: Vraan
Date Posted: 02.Dec.2007 at 22:03
zadne cajte Hellgate London ;)


Posted By: demshy
Date Posted: 04.Dec.2007 at 13:43
- Battle for middle earth 2
- NFS underground 2
- call of duty 1 (multiplayer)
- guild wars
- warcraft 3
 
.


Posted By: MORDRED
Date Posted: 04.Dec.2007 at 13:44
COD 4 - Modern warfare

-------------
I KILL.....you die....I EAT...!!!


Posted By: JuRiJ
Date Posted: 04.Dec.2007 at 14:55
Legends Of Elveron ... neka online strategija ku je pou kurca nč ne razumem Smile
 


Posted By: Kilroy
Date Posted: 05.Dec.2007 at 22:27
Originally posted by Jan Ov Plain Jan Ov Plain wrote:

Jah kar se tiče Blizzardovih špilov, razočaral še niso nikol, vsaj mene ne.:)


Še ena mogoč mal manj znana Blizzardova klasika:

http://www.youtube.com/watch?v=gsPPfxh4v1A - http://www.youtube.com/watch?v=gsPPfxh4v1A

-------------
ブレードランナー


Posted By: devlin
Date Posted: 05.Dec.2007 at 22:43
O ja, imel in igral.

No zdaj me pa zanima če mi kdo lahko za PC svetuje kako DOBRO borilno igro ki vsebuje čimbolj realne prijeme(brez puščic, ognjenih krogel in podobnih neumnosti) in temelji na realnih borilnih veščinah ter po možnosti vsebuje ju-jitsu in judo frika.


-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: Vraan
Date Posted: 05.Dec.2007 at 22:49
Originally posted by devlin devlin wrote:

O ja, imel in igral.

No zdaj me pa zanima če mi kdo lahko za PC svetuje kako DOBRO borilno igro ki vsebuje čimbolj realne prijeme(brez puščic, ognjenih krogel in podobnih neumnosti) in temelji na realnih borilnih veščinah ter po možnosti vsebuje ju-jitsu in judo frika.
 
uf, to sm tud jst iskal samo brez srece.. ju-jitsu to sm ucasih trenirov pa sm biu cist zagret hehe, sam spile na to pa ni, al pa usaj jst ne najdem...
 
drgac dokaj dobra za pretepat je path of neo...


Posted By: Vraan
Date Posted: 05.Dec.2007 at 22:54
Originally posted by Kilroy Kilroy wrote:

[QUOTE=Jan Ov Plain] Jah kar se tiče Blizzardovih špilov, razočaral še niso nikol, vsaj mene ne.:)


Še ena mogoč mal manj znana Blizzardova klasika:

http://www.youtube.com/watch?v=gsPPfxh4v1A%20%5b/QUOTE - http://www.youtube.com/watch?v=gsPPfxh4v1A 
 

 
u ja, to sm igrov k mal neumn k sm meu se 486 hehe, zakon spil!


Posted By: puzavnar
Date Posted: 06.Dec.2007 at 17:33
a to dewa na xp?
nism ga špilu že sto let.

vraan pa devlin:
če vaju tok ne moti oldskoolSmile.mata na netu virtua fighter 2.
tm maš fajterje
akira-kung fu
kage-yuyitsu-ninja

upam da se bojo se za 5 zmenil za na pc.stiskam pesti.to je biser pretepačin.
na avtomatih sm zabu miljone kle hehe


-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: devlin
Date Posted: 06.Dec.2007 at 17:48
Old skul me ne moti v kolikor je prisotno vsaj nekaj realističnih potez.

-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: Wulf
Date Posted: 06.Dec.2007 at 17:55
js sm lih obrnu halflife2:( zdej spet igram gta-vice city :)


Posted By: Alex
Date Posted: 06.Dec.2007 at 18:00
Originally posted by Wulf Wulf wrote:

js sm lih obrnu halflife2:( zdej spet igram gta-vice city :)


A ni zakon!!!

Snem si še Half life 2 Episode One in Episode Two!


-------------
Give me head 'till I'm dead


Posted By: JuRiJ
Date Posted: 06.Dec.2007 at 18:06
jst zdej skinjavam    DreamFall - The Longest Journey  , a pozna kdo kej to? 

-------------



Posted By: Wulf
Date Posted: 06.Dec.2007 at 18:24
halflife2 je alfa in omega imo, skoda da je konc k dobis upgraden gravity gun tok kratk :) bom snel kr pronto zdele obadva nadeljevanja, pa portal k un trailer je bil sehr promising <3

lamaar :blush:


Posted By: devlin
Date Posted: 06.Dec.2007 at 18:28
Jaz rad pobijam navidezne ljudi. Kar nekakšne spake me dolgočasijo.

-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: Vraan
Date Posted: 06.Dec.2007 at 18:38
swat pa rainbow six serije ;)


Posted By: puzavnar
Date Posted: 06.Dec.2007 at 18:41
devlin:kr dost je realističnih potez.skini si dol pa boš widu.

jurij:puznam enko ka si jo bom skinu dol.čak da return of the king obrnenm hehe.pol pa še to pride na vrsto.

najawal so deus ex3!!!!!!!
upam da bo bolši kukr 2.
 ki pa sux



-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: danzig
Date Posted: 06.Dec.2007 at 18:56
Ali igra kdo manager nogometno igro HATTRICK  !!!

http://www.hattrick.org
--------------------------------


Posted By: devlin
Date Posted: 06.Dec.2007 at 19:17
Hehe, Deus sex enko sem jaz kupil original : ).

-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: Jan Ov Plain
Date Posted: 06.Dec.2007 at 19:34
jz sm se pa začel matrat s medieval: total war. zaenkrat je zakon!

-------------
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.


Posted By: devlin
Date Posted: 06.Dec.2007 at 19:56
Kako pri Rome: Total war uspeš da se ti ne zruši ekonomija in družba in vse? Meni se potem ko pomirim Galijo in razčefuknem pirenejski polotok in pričnem razmišljati o Afriki obvezno vse sesuje.

-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: Lunik
Date Posted: 06.Dec.2007 at 22:36
Originally posted by devlin devlin wrote:

O ja, imel in igral.

No zdaj me pa zanima če mi kdo lahko za PC svetuje kako DOBRO borilno igro ki vsebuje čimbolj realne prijeme(brez puščic, ognjenih krogel in podobnih neumnosti) in temelji na realnih borilnih veščinah ter po možnosti vsebuje ju-jitsu in judo frika.


Sem šele zdele opazu...

Ni sicer za PC, ampak  če maš možnost it k nekomu, ki si lasti Playstation oz. Xbox, ti priporočam Dead or Alive... Dvojka za PS2, ostale za Xbox...

Ni ognjenih krogel pa tega, vsi fighterji pa simulirajo resnične borilne veščine:ninjitsu,  jeet kune do,  pi qua quan,  kung fu,  russian martial arts,  thai boxing... OK, vem da sm kej narobe napisu, pa nima veze. Tud ju jitsua not ni, sam boš že preživel. Ko enkrat začneš je težko nehat...  Wink

Aja, če kdo pozna špil in misli d je dober... I'm all for a duel!!! (Kasumi rules Smile)


Posted By: JuRiJ
Date Posted: 06.Dec.2007 at 23:08
Evo za vse ljubitelje krvavih igric :)
http://www.flashgames.si/index.php/action/play/mouse_mash - http://www.flashgames.si/index.php/action/play/mouse_mash


-------------




Print Page | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07 - https://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net