Print Page | Close Window

Ascension

Printed From: Paranoid Metal Webzine
Category: Bandi
Forum Name: Slovenska scena
Forum Description: Debata o domači sceni in bandih
URL: http://forum.paranoid-zine.com/forum_posts.asp?TID=947
Printed Date: 26.Apr.2024 at 07:49
Software Version: Web Wiz Forums 12.07 - https://www.webwizforums.com


Topic: Ascension
Posted By: Prophet
Subject: Ascension
Date Posted: 21.Aug.2008 at 14:46
http://www.myspace.com/ascension213 - Progressive Thrash Metal iz Posavja

Komadi so "posneti" (bolje rečeno narejeni) preko računalnika, kar ni glih fajn, je pa vsaj neki. Če nič drugega, se da lepo slišat ideja... use your imagination (če pa tega nimate...aj jaja jaj). Tako, da prosim, da brez komentarov glede sounda, ker se vsi zavedamo, da je katastrofa... bolj ga ne bote mogl skurcat kot pa je. :>

Vsi feedbacki dobrodošli...razen seveda "ti lažeš", "sovražim te", "Jst tretiram igranje inštrumenta, kot trening športne panoge in podobno"... ma sej vete :>


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si



Replies:
Posted By: awbl
Date Posted: 21.Aug.2008 at 17:35
Zna izpast precej dobro z "proper" instrumenti in produkcijo. Tkole pa rahlo statično in plehko deluje use skp.


Posted By: grafin
Date Posted: 21.Aug.2008 at 17:47
..in potem vse tiho je bilo.. :)))

temple of the ancients si ful dobr spedenu.. zakon..
morm rect, da so mi res super ti orientalni vlozki, se mi pa zdi, da se vcas kadri prevec odrezano zamenjajo.. in pol izpade nekak nenaravno.. ne vem no, kako bi to izzvenelo v zivo, mozno, da tut sam racunalnik to realizira tko prenapeto.. drgac pa zanimive ideje, tut ce nism lih pristas takega stila..


-------------
se oprasicujem za oftopik :>


Posted By: Ivan
Date Posted: 21.Aug.2008 at 21:29
Zakon!!!

Temple Of The Ancients je res dobro predelana. Zdaj vsaj zveni kot smiselna celota. Oz., meni se je kot taka zdela že prej, ampak je tole stokrat boljše. Tiste guitar sinth zadeve na začetku in koncu so superca.

Ostalo si še moram preposlušat!

Dobro narejena stran, všeč mi je slika stopnišča v morju!

Ideje so fenomenalne - hvala za omembo, hehe.

Zdaj pa ljudje - join the band and make this Creation turn into Flesh!


-------------
DICKLESS TRACY
ERUPTION


Posted By: Ozee
Date Posted: 21.Aug.2008 at 21:54
Vs eskupaj zveni dokaj obetavno...kaj več ne morem reči ker ne nisem slišal ralnega sounda ne vokala,kaj šele besedil.

-------------


Posted By: Ivan
Date Posted: 22.Aug.2008 at 11:37
Iz poslušanega v živo (ogromnokrat) stvar obeta izredno. Svoje čase je bil notri izredno dober vokalist, besedila pa so izredno jezikovno bogato napisana, kohezivna in koherentna ter natančno narejena v vseh pogledih.

Super je, ker imajo resnično pomen in niso nametana skupaj.

Če Proffy najde kakšne kompetentne glasbenike za tole, je prekleto zmagal.
Priporočam Atheista za bas.


-------------
DICKLESS TRACY
ERUPTION


Posted By: Atheist
Date Posted: 22.Aug.2008 at 12:34
-(PRIPOROČAM)-Big%20smile

Glasbeno so komadi dodelani, edino nekateri "hitri" riffi so preveč klišejski oz. "že slišani"...Čeko, posnemi komade direktno v komp v Cool Edit ali Cubase, ki sta res preprosta programe, bobne lahko direktno iz GP importiraš v Drum Kit From Hell, slišijo se izredno naravno...
Bas ti bom jaz posnel:)...

Besedila so res odlična, konkretno sem prebral Kingdom of the Lost, vidi se vpliv najboljših tekstopiscev v metalu, kot so Schaffer, King, Schuldiner, Foddis, Hanneman ipd...


Posted By: Guests
Date Posted: 22.Aug.2008 at 14:57
zlo vsecne stvari!

mi je pa prav zakon zvok teh guitar pro orglc, prav nrdi tako posebno atmosfero, stvar oddalji od metala, ma sj to ni vazno

ne vem kok bi se nj to v zivo slisal, ampak pohvalo profetu ze za same strukture komadov, k so res perfektne!


najbol so mi una akustika & fretless bass pr martyr vengeance!




Posted By: Buco
Date Posted: 22.Aug.2008 at 15:09
Go Prophet go! Si mi itak že pošiljaj komade in sm ti takrat komentiral.
Tlele pa še ena pohvala pač, fajn je!


Posted By: Prophet
Date Posted: 22.Aug.2008 at 19:43
Vsem hvala za pohvale, to mi je zelo v čast, saj menim da imate vsi precej dobre stvari po policah in cenite dobro glasbo.

Evo besedila:

Kingdom of the Lost

Since the dawn of time a hateful thought has poised the Human Kind
Eradicate all that is different is what echoes inside the Limited Mind
Monster of Man’s Phobia, unusual inhabitants are to be banished
Persuing relentlessly, not stopping until they all have but vanished

Wicked and Evil, scared and afraid, building the world of lonely gray
New world order is a Ruthless predator, hunting the victims to their Graves
Witch-hunt never ceased for a day, fear of unknown is still stalking its prey
Destroying all those who use their brains, the rest they enslave

Prejudice, for being different we must pay, never to except their twisted game
Ignorance, Relentlessly Convicted by judgments, our beliefs never we betray
Intolerance, Deviant are our ways, Crude force will not lead us astray
Defiance, Tired of being Insubordinate, it's never too late to take control of your fate

Traverse to a place that abolishes time
Search and you will find
Travel to the sanctum of the mind
Leave the world behind

New age Inquisition purges at the first sing of potential free thought
Bending against the wind, Strings control those who they have bought
Land of the free where sure death awaits everyone that is caught
Defenders of the innocent, only death and pestilence they have brought

Prejudice, for being different we must pay, never to except their evil game
Ignorance, Relentlessly Convicted by judgments, our beliefs never we betray
Intolerance, Deviant are our ways, Crude force will not lead us astray
Defiance, Tired of being Insubordinate, it's never too late to take control of your fate

Voyage to a place that knows no crime
Serenity you will find
Journey towards the depths of the mind
Leave the world behind
Welcome to the Sanctuary Inside
Arrive to the secret realm you have never been
Gaze at things unseen
Journey towards the depths of the mind
And abandon the world behind

Born different, never to fit into this world,
Gift of sight used to condemn what is wrong
Defied Slavery, Fighting the Lie Alone.
Rejected Outcasts, Driven from our only Home

Refuse the dispersed false knowledge that defies logic
Never procreate the teachings that have trapped progress in time
Denounce those implements of society that are Xenophobic
Normalcy is breached; they have gone too far,
Lunacy has been reached, they have crossed the Line

Accumulate the acquired Knowledge, through the truth they are denied, to defy the unjust lies,
Gather the strength within your Mind, Their teachings must be defied, the beliefs of the blind
Alone Inner peace you must find, to protect those Terrified, Fear is the enemy that never dies
For the sake of the human Kind, Your soul may be sacrificed, but it will take sufficient time
To put your feelings aside, Emotions are to be deprived, when dealing with a Narrow-mind
Use the potential that’s contained inside, your unique abilities are derived, read between the lines


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Ventor
Date Posted: 23.Aug.2008 at 14:16
Hm ... sicer sm pristas tehnicnega metala, tudi 2 komada smi ze enkrat poslal prophet, se mi zdi ... samo nevem, to mi preprosto ne pali, dolgocasno je, pogresam par stvari. Mislim komadi so super sestavljeni in vse, samo meni mi zal ni nevem kaj ... mogoce kadar bo vse posneto in ustimano da bo slisat dejansko kot bend se mi bo spremenilo misljenje :)

-------------

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!


Posted By: Prophet
Date Posted: 23.Aug.2008 at 14:30
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Hm ... sicer sm pristas tehnicnega metala, tudi 2 komada smi ze enkrat poslal prophet, se mi zdi ... samo nevem, to mi preprosto ne pali, dolgocasno je, pogresam par stvari. Mislim komadi so super sestavljeni in vse, samo meni mi zal ni nevem kaj ... mogoce kadar bo vse posneto in ustimano da bo slisat dejansko kot bend se mi bo spremenilo misljenje :)


Sej si še mlad, metal pa ni muzka za vse. Enim je dolgočasna, enim samo razbijanje...


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Godpuppy
Date Posted: 23.Aug.2008 at 16:18
My humble opinion about Ascension: Zelo v redu glasba, dobre strukture, ravno tako besedilo. Moti me predvsem to, da si snemal preko GP-ja. Kakor ti je Atheist reku, lahko bobne prekonvertaš v Drumkit From Hell. Vse, kar rabiš, je še Cubase. Kitare bi lahko zvenele veliko bolje. Obstaja ogromno digitalnih pluginov za kitaro, ki jih dobiš na netu. Za začetek ti priporočam Guitar Rig. Če boš vse našteto uporabil, boš dobil zelo dobre pohvale, ker bo tudi zvok boljši in bo poslušalec bolj užival.

Cheers


-------------
You can never be too Specialized!!





Posted By: Prophet
Date Posted: 23.Aug.2008 at 16:38
Dejte že enkrat dat ta sound čez... ko se bo posnelo se bo posnelo in takrat bojo pravi inštrumetni...do takrat se bote moral zadovoljit s tem...pa uporabte domišljijo tko kot sm reku.

-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Godpuppy
Date Posted: 23.Aug.2008 at 17:45
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Dejte že enkrat dat ta sound čez... ko se bo posnelo se bo posnelo in takrat bojo pravi inštrumetni...do takrat se bote moral zadovoljit s tem...pa uporabte domišljijo tko kot sm reku.


upam, da se res čimprej posname. Sj veš, da smo danes mnogi vajeni modernega zvoka Wink
Zarad samega zvoka mi deluje, kot da se ti je mudilo posnet pa pokazat folku svoje zmogljivosti. Wink


-------------
You can never be too Specialized!!





Posted By: Norther
Date Posted: 23.Aug.2008 at 18:08
Men pa klaviature mal manjkajo:) Pr ene par delih/riffih bi prov pasale. Sam drgac pa hude ideje.

-------------
Beer sells...........and I'm buying


Posted By: Prophet
Date Posted: 23.Aug.2008 at 18:09
Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Dejte že enkrat dat ta sound čez... ko se bo posnelo se bo posnelo in takrat bojo pravi inštrumetni...do takrat se bote moral zadovoljit s tem...pa uporabte domišljijo tko kot sm reku.


upam, da se res čimprej posname. Sj veš, da smo danes mnogi vajeni modernega zvoka Wink
Zarad samega zvoka mi deluje, kot da se ti je mudilo posnet pa pokazat folku svoje zmogljivosti. Wink


Vem, ampak naredu sem preko računalnika, da bi bilo vsaj to. Saj bi tudi videl najraje, da bi dal gor vrhunske posnetke, ampak bodo tdi te zaenkrat dobri - ideja se vidi (sliši), to je najbolj pomembno.


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Prophet
Date Posted: 23.Aug.2008 at 18:11
Originally posted by Norther Norther wrote:

Men pa klaviature mal manjkajo:) Pr ene par delih/riffih bi prov pasale. Sam drgac pa hude ideje.


sicer sem jih dodal pri enih komadih, ampak te verzije nisem dal gor na net. Drugače sem pa mnenja, da tretja kitara dosti bolje krije ozadje pri takšni zvrsti glasbe.


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Ventor
Date Posted: 24.Aug.2008 at 14:00
Aja se neki ... je pr teh komadih sploh kej prslo izpod clovekovih rok al je vse sprogramirano?:) Meni se zdi da je prov vse ...

-------------

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!


Posted By: Prophet
Date Posted: 24.Aug.2008 at 14:09
Če bi prebral prvi post, bi ti bilo marsikaj jasno...


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Ventor
Date Posted: 24.Aug.2008 at 14:13
Pardon, res nism zapazu :)

-------------

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!


Posted By: Božo IV
Date Posted: 24.Aug.2008 at 21:07
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Norther Norther wrote:

Men pa klaviature mal manjkajo:) Pr ene par delih/riffih bi prov pasale. Sam drgac pa hude ideje.


sicer sem jih dodal pri enih komadih, ampak te verzije nisem dal gor na net. Drugače sem pa mnenja, da tretja kitara dosti bolje krije ozadje pri takšni zvrsti glasbe.
 
In kakšna zvrst glasbe je to, če smem drzno in hkrati ponižno vprašati? Big%20smile


-------------


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo


Posted By: Ozee
Date Posted: 24.Aug.2008 at 21:11
Progressive metal mar ne Profi.

-------------


Posted By: Ventor
Date Posted: 25.Aug.2008 at 12:46
Kdaj boste to posneli?

-------------

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!


Posted By: Prophet
Date Posted: 25.Aug.2008 at 14:22
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Kdaj boste to posneli?


Upam, da čimprej (beri do Novembra).
Trenutno je v planu, da bi nas snemalo 5 (bivši člani). Mogoče se bo število  tudi povečalo, ker sem že dobil par ponudb, da bi kdo pomagal pri snemanju. Vem, da se priv več snemlcih zgubi entiteta, saj m vsak svoj sound, svojo tehniko igranja, ampak bomo že poštimali, tako da bo iz tega izrodilo le več  versatilnosti.


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Božo IV
Date Posted: 25.Aug.2008 at 23:29
Kako pridno spucate takoj, če se slučajno kdo mal pošali na račun vaše prevzvišene genijalnosti...LOLWink

-------------


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo


Posted By: Prophet
Date Posted: 26.Aug.2008 at 12:07
Če se šališ, moraš biti tudi smešen. Slabih vicov še župniki ne marajo.

-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Božo IV
Date Posted: 26.Aug.2008 at 12:49
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Če se šališ, moraš biti tudi smešen. Slabih vicov še župniki ne marajo.
 
...župniki ne razumejo ne slabih ne dobrih vicev...Podobno kot ti...Big%20smile


-------------


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo


Posted By: Bassko
Date Posted: 28.Aug.2008 at 13:25
Zanimive ideje in dobra izpeljava, a žal ne uživam pri poslušanju midi zvokov. Veselim se pravih posnetkov.

-------------
Sapienti sat!

Less is more!

Cis dat, bis dat!


Posted By: puzavnar
Date Posted: 28.Aug.2008 at 17:56
se strinjam z basskotom
good stuff prophetThumbs%20Up


-------------
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes


Posted By: Ventor
Date Posted: 24.Oct.2008 at 14:38
Se neki me zanima ... ljudje smo bitja, ki imamo meje pri vseh stvareh, tudi pri spominu ... Kdo pr pizdi se bo navadu to besedilo ( Kingdom of the lost konkretno) na pamet?:D Sej je cel fakin roman ...

-------------

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!


Posted By: Ozee
Date Posted: 24.Oct.2008 at 14:48
Če si lahko thrasherji zapomnijo takšna besedila, zakaj pa ne Wink:

http://www.darklyrics.com/lyrics/darkangel/timedoesnotheal.html#1 - http://www.darklyrics.com/lyrics/darkangel/timedoesnotheal.html#1


-------------


Posted By: Prophet
Date Posted: 25.Oct.2008 at 11:07
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Se neki me zanima ... ljudje smo bitja, ki imamo meje pri vseh stvareh, tudi pri spominu ... Kdo pr pizdi se bo navadu to besedilo ( Kingdom of the lost konkretno) na pamet?:D Sej je cel fakin roman ...

eni so pač inteligenta bitja, ki se ne učijo stvari na pamet in dovoljujejo, da jih kaj omejuje. Eni so pa taka bitja, da kvasijo neumnosti, pišejo po debatah, ki so namenjene neargumentantivnem blatenju ostalih forumašev - seveda iz zanimanja, žal pa imajo meje pri vseh stvareh, razen pri neumnostih. :>


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Zupan
Date Posted: 25.Oct.2008 at 11:38
bemo matr,super stvarca. Posnemi čim prej Big%20smile


Posted By: Ventor
Date Posted: 25.Oct.2008 at 13:46
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Se neki me zanima ... ljudje smo bitja, ki imamo meje pri vseh stvareh, tudi pri spominu ... Kdo pr pizdi se bo navadu to besedilo ( Kingdom of the lost konkretno) na pamet?:D Sej je cel fakin roman ...

eni so pač inteligenta bitja, ki se ne učijo stvari na pamet in dovoljujejo, da jih kaj omejuje. Eni so pa taka bitja, da kvasijo neumnosti, pišejo po debatah, ki so namenjene neargumentantivnem blatenju ostalih forumašev - seveda iz zanimanja, žal pa imajo meje pri vseh stvareh, razen pri neumnostih. :>


Lepo, da se zavedas kaj si.

Pizda normalno vprasanje te vprasam ti ze neki vs pametn ma dej dej ... s takim odnosom do ljudi bo tvoj Ascension whatever projekt en velik polom ...


-------------

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!


Posted By: Prophet
Date Posted: 25.Oct.2008 at 15:27
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Se neki me zanima ... ljudje smo bitja, ki imamo meje pri vseh stvareh, tudi pri spominu ... Kdo pr pizdi se bo navadu to besedilo ( Kingdom of the lost konkretno) na pamet?:D Sej je cel fakin roman ...

eni so pač inteligenta bitja, ki se ne učijo stvari na pamet in dovoljujejo, da jih kaj omejuje. Eni so pa taka bitja, da kvasijo neumnosti, pišejo po debatah, ki so namenjene neargumentantivnem blatenju ostalih forumašev - seveda iz zanimanja, žal pa imajo meje pri vseh stvareh, razen pri neumnostih. :>


Lepo, da se zavedas kaj si.

Pizda normalno vprasanje te vprasam ti ze neki vs pametn ma dej dej ... s takim odnosom do ljudi bo tvoj Ascension whatever projekt en velik polom ...


Mogoče pa to kar očitaš meni velja tudi zate? Upam, da ostali člani tvoje skupine ne berejo paranoida. :>


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: frogstomp
Date Posted: 25.Oct.2008 at 15:47
Originally posted by Ventor Ventor wrote:



Originally posted by Prophet Prophet wrote:



Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Se neki me zanima ... ljudje smo bitja, ki imamo meje pri vseh stvareh, tudi pri spominu ... Kdo pr pizdi se bo navadu to besedilo ( Kingdom of the lost konkretno) na pamet?:D Sej je cel fakin roman ...
eni so pač inteligenta bitja, ki se ne učijo stvari na pamet in dovoljujejo, da jih kaj omejuje. Eni so pa taka bitja, da kvasijo neumnosti, pišejo po debatah, ki so namenjene neargumentantivnem blatenju ostalih forumašev - seveda iz zanimanja, žal pa imajo meje pri vseh stvareh, razen pri neumnostih. :>
Lepo, da se zavedas kaj si.Pizda normalno vprasanje te vprasam ti ze neki vs pametn ma dej dej ... s takim odnosom do ljudi bo tvoj Ascension whatever projekt en velik polom ...


daleč od tega da bi odobraval, ampak to nebi smelo uplivat na tvoje videnje projekta. se mi zdi da je problem domače scene ravn to, da je vse osebno in vsi vedo o vsakem bandu cel background.

to bi blo smešn, da bi prophet nekje slišal, da so člani slayer v mladosti z zračnim puškam streljal mačke pa kradil pir v trgovini, pa bi jih nehal poslušat:)


Posted By: Prophet
Date Posted: 25.Oct.2008 at 16:42
Človeka naredijo dejanja. Kar pa tudi pomeni, da lahko spremeniš to kakšen si z dejanji. Pri skupinah šteje glasba, ki pa je odsev nekaterih delov osebnosti članov - in seveda kako se ta kombinira. Nemogoče je sklepati v popolnosti kakšen je en človek samo preko glasbe.


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: frogstomp
Date Posted: 25.Oct.2008 at 17:09
no sj podobno debato smo že meli v nazi bandi topicu, s primerom:

a je smotrno po večih letih privrženosti prenehat s poslušanjem glasbe m. jacksona zaradi pedofilskega škandala (denimo, da je res kriv), ker tega ne podpiraš, on pa lahko svoj položaj rešuje z izvensodnimi poravnavami, ki jih plača z denarjem od prodanih cdjev?

na precej nižji ravni mamo tule isti problem; zaradi odnosa ali vedenja avtorja, ki ga potencialen poslušalec ne odobrava se ta (poslušalec) odpove poslušanju sicer njemu všečne glasbe.

mislm da smo tko krivični do vseh bandov, kjer nimamo vseh trivialnih informacij o osebnostih članov in tako ne gredo čez isto sito. in do domače scene oz. edinega vrednega produkta (= glasbe) bi se moral vest, kot da nam ni nar za vse te kaprice:)


Posted By: Jovo
Date Posted: 25.Oct.2008 at 17:44
Ni slabo sam men tudi ni interesantno poslusat nekej posneto preko GPja. Ko bo use posneto kot spada bom dou konkretno mnenje, drugace pa ni slab sam koncept muske.

Kaksn tip vokala pa misls/mislte uporabit?


-------------
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.


Posted By: Ventor
Date Posted: 25.Oct.2008 at 19:08
S tistim sm mislu da ce tko obravnava vprasanja vseh ljudi, ne bo dalc prsu kr vsaj meni se s takimi pametnjakovici ne bi dalo ubadat ... nc ni letelo na poslusanje glasbe, sej nism reku da s takim odnosom ne bo noben poslusu njegovih komadu?

-------------

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!


Posted By: Prophet
Date Posted: 25.Oct.2008 at 19:57
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

S tistim sm mislu da ce tko obravnava vprasanja vseh ljudi, ne bo dalc prsu kr vsaj meni se s takimi pametnjakovici ne bi dalo ubadat ... nc ni letelo na poslusanje glasbe, sej nism reku da s takim odnosom ne bo noben poslusu njegovih komadu?

Tisti, ki hodi naj sodi koliko je daleč.


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Prophet
Date Posted: 25.Oct.2008 at 19:58
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

no sj podobno debato smo že meli v nazi bandi topicu, s primerom:


potem pa ti tudi predlagam, da takšne poste tam pišeš - tam se lahko celo zgodi, da te bo kdo resno jemal.


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Prophet
Date Posted: 25.Oct.2008 at 20:06
Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Ni slabo sam men tudi ni interesantno poslusat nekej posneto preko GPja. Ko bo use posneto kot spada bom dou konkretno mnenje, drugace pa ni slab sam koncept muske.

Kaksn tip vokala pa misls/mislte uporabit?

Dobra stran je, da na srečo ni vsem zanimivo kar je tebi. Velike razlike med posnetim in "generiranim" niti ni - najbolj se pozna pri soundu. Ideja se pa lahko razbere in tudi bistvo. Posnetek bo zvenel bolje, muzka bo pa ista. Kar posledično pomeni, da bodo pametnjakovići porabili manje energije pri neuspelem poskustvu povrišninskega iskanja bistva.

Happy hunting guys ;)


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: dupli
Date Posted: 25.Oct.2008 at 20:18
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Ni slabo sam men tudi ni interesantno poslusat nekej posneto preko GPja. Ko bo use posneto kot spada bom dou konkretno mnenje, drugace pa ni slab sam koncept muske.

Kaksn tip vokala pa misls/mislte uporabit?

Dobra stran je, da na srečo ni vsem zanimivo kar je tebi. Velike razlike med posnetim in "generiranim" niti ni - najbolj se pozna pri soundu. Ideja se pa lahko razbere in tudi bistvo. Posnetek bo zvenel bolje, muzka bo pa ista. Kar posledično pomeni, da bodo pametnjakovići porabili manje energije pri neuspelem poskustvu povrišninskega iskanja bistva.

Happy hunting guys ;)


upam da ne. gp ne premore lih dosti emocij.


-------------
...vsaj sendvič z mortadelo.


Posted By: Prophet
Date Posted: 26.Oct.2008 at 10:35
Originally posted by dupli dupli wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Ni slabo sam men tudi ni interesantno poslusat nekej posneto preko GPja. Ko bo use posneto kot spada bom dou konkretno mnenje, drugace pa ni slab sam koncept muske.

Kaksn tip vokala pa misls/mislte uporabit?

Dobra stran je, da na srečo ni vsem zanimivo kar je tebi. Velike razlike med posnetim in "generiranim" niti ni - najbolj se pozna pri soundu. Ideja se pa lahko razbere in tudi bistvo. Posnetek bo zvenel bolje, muzka bo pa ista. Kar posledično pomeni, da bodo pametnjakovići porabili manje energije pri neuspelem poskustvu povrišninskega iskanja bistva.

Happy hunting guys ;)


upam da ne. gp ne premore lih dosti emocij.

eno je filing, drugo so pa čustva.


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Jovo
Date Posted: 26.Oct.2008 at 12:32
Sori sam ne mores se zdej non stop zgovarjat na to, da je vazno, da se slisi bistvo. Pol bi lahko usi bendi snemal po tvoji logiki,ces, pri muski sploh ni vazn zvok, ne, vazno je da se slisi bistvo.

Ah, I'm out.


-------------
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.


Posted By: Ventor
Date Posted: 26.Oct.2008 at 14:24
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Se neki me zanima ... ljudje smo bitja, ki imamo meje pri vseh stvareh, tudi pri spominu ... Kdo pr pizdi se bo navadu to besedilo ( Kingdom of the lost konkretno) na pamet?:D Sej je cel fakin roman ...

eni so pač inteligenta bitja, ki se ne učijo stvari na pamet in dovoljujejo, da jih kaj omejuje. Eni so pa taka bitja, da kvasijo neumnosti, pišejo po debatah, ki so namenjene neargumentantivnem blatenju ostalih forumašev - seveda iz zanimanja, žal pa imajo meje pri vseh stvareh, razen pri neumnostih. :>


Lepo, da se zavedas kaj si.

Pizda normalno vprasanje te vprasam ti ze neki vs pametn ma dej dej ... s takim odnosom do ljudi bo tvoj Ascension whatever projekt en velik polom ...


Mogoče pa to kar očitaš meni velja tudi zate? Upam, da ostali člani tvoje skupine ne berejo paranoida. :>


In kaj konkretno vam je stopilo v nos, da tako mislite, ce lahko ponizno vprasam?

Vsi clani moje skupine berejo paranoid, so what pac jst povem kar si mislim in kaj lih jebe se mi kdo bo bral.

pa se to ... ce bi bil ti bolj strpen do ljudi in malo manj pameten in inteligenten bi pa mogoce tebe kdo jemal resno ... pravzaprav sm pravkar pomislu, tisto kar je frogi reku je v bistvu res ... tolk si mi antipaticn ti prophet da me bo tvoja antipaticnost odbila od poslusanja tvojih komadov ( ko bojo nekoc posneti ), cetudi bojo dobri.


-------------

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!


Posted By: dupli
Date Posted: 26.Oct.2008 at 15:37
ne ventor, ne! bodi močn in se potrudi it čez to. Tongue

-------------
...vsaj sendvič z mortadelo.


Posted By: mortes
Date Posted: 26.Oct.2008 at 17:59
buuuuuuuuuuuu!!!! buuuuuuuu!!! slabo.. slaboooo buuuuuuuuuu....
 
Evil%20SmileThumbs%20DownThumbs%20DownThumbs%20DownThumbs%20DownThumbs%20DownThumbs%20DownThumbs%20DownThumbs%20DownThumbs%20DownThumbs%20DownThumbs%20DownThumbs%20DownThumbs%20DownThumbs%20DownThumbs%20DownThumbs%20DownThumbs%20DownEvil%20Smile


Posted By: Prophet
Date Posted: 26.Oct.2008 at 18:14
Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Sori sam ne mores se zdej non stop zgovarjat na to, da je vazno, da se slisi bistvo. Pol bi lahko usi bendi snemal po tvoji logiki,ces, pri muski sploh ni vazn zvok, ne, vazno je da se slisi bistvo.

Ah, I'm out.

Nisem rekel to kar ti trdiš. Preberi še enkrat (razumel boš pa verjetno drugič) Pri demu je sound manj pomembna stvar kot na plati.

You're out - mission accomplished.


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Prophet
Date Posted: 26.Oct.2008 at 18:17
Originally posted by Ventor Ventor wrote:


In kaj konkretno vam je stopilo v nos, da tako mislite, ce lahko ponizno vprasam?

Vsi clani moje skupine berejo paranoid, so what pac jst povem kar si mislim in kaj lih jebe se mi kdo bo bral.

pa se to ... ce bi bil ti bolj strpen do ljudi in malo manj pameten in inteligenten bi pa mogoce tebe kdo jemal resno ... pravzaprav sm pravkar pomislu, tisto kar je frogi reku je v bistvu res ... tolk si mi antipaticn ti prophet da me bo tvoja antipaticnost odbila od poslusanja tvojih komadov ( ko bojo nekoc posneti ), cetudi bojo dobri.


Po moje se pri Ascension ne bomo nikoli zavedali kaj smo zgubili danes.

RIP Ventor kot potencialni Ascension fan :>


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Ventor
Date Posted: 27.Oct.2008 at 09:55
Eh ... Stari kaki prepotentnez ... nemors vrjet ...

-------------

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!


Posted By: Prophet
Date Posted: 27.Oct.2008 at 22:58
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Eh ... Stari kaki prepotentnez ... nemors vrjet ...

Ali bomo vseeno pri Ascension deležni tvojih bistroumnih komentarjev pa čeprav nas ne boš poslušal tudi če bomo dobri?


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Ventor
Date Posted: 28.Oct.2008 at 09:38
Moji posti letijo na tebe, ce se nisi opazu.

Beri: Bebec si ti, ne Ascension.

Mah dej ne da se mi vec ... srecno z Ascension, ti prophet pa itak ves kaj si mislim o tebi ...


-------------

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!


Posted By: Obleey
Date Posted: 28.Oct.2008 at 10:02
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

no sj podobno debato smo že meli v nazi bandi topicu, s primerom:


potem pa ti tudi predlagam, da takšne poste tam pišeš - tam se lahko celo zgodi, da te bo kdo resno jemal.


To se ti oglašaš ko offtopicaš v vsaki temiLOL

Aja poslušu glasbo....nothing special IMO


-------------
My Friend, watch out for traitors

www.god-scard.com
www.facebook/GodScard


Posted By: Božo IV
Date Posted: 28.Oct.2008 at 10:16
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Moji posti letijo na tebe, ce se nisi opazu.

Beri: Bebec si ti, ne Ascension.

Mah dej ne da se mi vec ... srecno z Ascension, ti prophet pa itak ves kaj si mislim o tebi ...
 
Tudi na forumih se lahko razplamti ljubezen....Big%20smileLOL


-------------


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo


Posted By: Prophet
Date Posted: 28.Oct.2008 at 10:26
Originally posted by Mr.Reaper Mr.Reaper wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

no sj podobno debato smo že meli v nazi bandi topicu, s primerom:


potem pa ti tudi predlagam, da takšne poste tam pišeš - tam se lahko celo zgodi, da te bo kdo resno jemal.


To se ti oglašaš ko offtopicaš v vsaki temiLOL

Aja poslušu glasbo....nothing special IMO

vse kar ti ni všeč je offtopic? Sigh heil to that!


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Prophet
Date Posted: 28.Oct.2008 at 10:31
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Moji posti letijo na tebe, ce se nisi opazu.

Beri: Bebec si ti, ne Ascension.

Mah dej ne da se mi vec ... srecno z Ascension, ti prophet pa itak ves kaj si mislim o tebi ...


še dobro zate, da na tem forumu ne pišejo člani znanih metal bendov, ker potem več ne bi metala poslušu (pa čeprav bi ti bil dober). :>


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Ventor
Date Posted: 28.Oct.2008 at 10:43
Pomojem si ti kar unikaten v svoji bebavosti, a ves prophet.

-------------

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!


Posted By: Prophet
Date Posted: 28.Oct.2008 at 10:44
ne vem, Ventor. Vem pa, da si ne moreš pomagati, da bi nehal pisati v tej debati.

-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Obleey
Date Posted: 28.Oct.2008 at 13:11
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Pomojem si ti kar unikaten v svoji bebavosti, a ves prophet.


+1


-------------
My Friend, watch out for traitors

www.god-scard.com
www.facebook/GodScard


Posted By: Guests
Date Posted: 28.Oct.2008 at 13:23
Ti tud?


Posted By: Ventor
Date Posted: 28.Oct.2008 at 13:29
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

ne vem, Ventor. Vem pa, da si ne moreš pomagati, da bi nehal pisati v tej debati.


Evo. Čaw.


-------------

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!


Posted By: [Beast]
Date Posted: 29.Oct.2008 at 10:44
Ok, dejansko sem si vzel nekaj minut, da sem preposlušal 2 komada.

Osebno mnenje: če to pomeni "imeti band", potem bo najboljš, če neham 2x-3x na teden hodit na vajo za bandom, prodam Mesa/Boogija in neham piti pivo; potem takoj ustanovim "myspace" band, gor uploadam 4 Guitar Pro tracke in folk omedli. Na računalniku imam za dobro uro avtorskih komadov v računalniški obliki, pa mi ni nikoli padlo na kraj pameti, da bi jih objavljal na netu in govoril, da je to "band", čeprav so (milorečeno) malce bolj dodelani, kot tole in bodo sčasoma dejansko prišli na plan v pristni obliki.

Enostavno se mi ne zdi tr00. Najd garažo. Kupi 4x12 box in dobro glavo. Potem pride malce bolj tricky part: najdi ljudi ki bodo želeli igrati/delati glasbo s tabo (glede na notornost, ki ji uživaš na tem forumu, bi znal biti to še največji problem). Zberite keš za studio. Izdajte demo. Organizirajte si koncerte. Natisnite si Tshirte. Itd. Nekako tako se stvari dela in skoraj na vsaki od teh stopenj glasbenega udejstvovanja boš naletel na veliko več problemov, kot si predstavljaš. Če imaš dar za pisanje glasbe, potem jo je napisati na računalnik še najmanjša težava. Verjemi, vem.

Glasbeno: zanimive, vendar se stvari za progressive skoraj malo preveč ponavljajo oz se ne "premikajo naprej". Vse skupaj se zdi copy/pastano in sestavljeno. Ima pa nekaj melodij "progy vibe". O thrash delih ne bi izgubljal besed, ker so praktično stereotipni thrash riffi.

Besedila: verjetno ti ni v interesu, da bi kdaj napisal kakšno metal himno v stilu Eagly Fly Free, Black Wind, Fire & Steel, The Number Of The Beast? Štekam, da imaš razmišljujočo tematiko, besedilo mi je celo mestoma všeč, ampak c'mon... zdi se mi, kot da si v tisto besedilo izlil vse svoje frustracije, zanimive besedne zveze, catchline, buzzworde... men enostavno ne pali. A refren bi bil pa iz dveh besed?

Upam da boš to vzel kot konstruktivno kritiko in ne kot osebni napad in poskusil zadeve realizirati v resnični obliki. Ko in če ti bo to uspelo, potem zadeve ponosno objavi in se šopiri, do takrat pa ti svetujem, da daš komade dol iz myspacea in si ne delaš blamaže.


-------------
http://www.chaosstar.net" rel="nofollow - http://www.chaosstar.net

http://www.metalkramp.com" rel="nofollow - http://www.metalkramp.com


Posted By: Ventor
Date Posted: 29.Oct.2008 at 11:07
Originally posted by [Beast [Beast wrote:

]Ok, dejansko sem si vzel nekaj minut, da sem preposlušal 2 komada.

Osebno mnenje: če to pomeni "imeti band", potem bo najboljš, če neham 2x-3x na teden hodit na vajo za bandom, prodam Mesa/Boogija in neham piti pivo; potem takoj ustanovim "myspace" band, gor uploadam 4 Guitar Pro tracke in folk omedli. Na računalniku imam za dobro uro avtorskih komadov v računalniški obliki, pa mi ni nikoli padlo na kraj pameti, da bi jih objavljal na netu in govoril, da je to "band", čeprav so (milorečeno) malce bolj dodelani, kot tole in bodo sčasoma dejansko prišli na plan v pristni obliki.

Enostavno se mi ne zdi tr00. Najd garažo. Kupi 4x12 box in dobro glavo. Potem pride malce bolj tricky part: najdi ljudi ki bodo želeli igrati/delati glasbo s tabo (glede na notornost, ki ji uživaš na tem forumu, bi znal biti to še največji problem). Zberite keš za studio. Izdajte demo. Organizirajte si koncerte. Natisnite si Tshirte. Itd. Nekako tako se stvari dela in skoraj na vsaki od teh stopenj glasbenega udejstvovanja boš naletel na veliko več problemov, kot si predstavljaš. Če imaš dar za pisanje glasbe, potem jo je napisati na računalnik še najmanjša težava. Verjemi, vem.

Glasbeno: zanimive, vendar se stvari za progressive skoraj malo preveč ponavljajo oz se ne "premikajo naprej". Vse skupaj se zdi copy/pastano in sestavljeno. Ima pa nekaj melodij "progy vibe". O thrash delih ne bi izgubljal besed, ker so praktično stereotipni thrash riffi.

Besedila: verjetno ti ni v interesu, da bi kdaj napisal kakšno metal himno v stilu Eagly Fly Free, Black Wind, Fire & Steel, The Number Of The Beast? Štekam, da imaš razmišljujočo tematiko, besedilo mi je celo mestoma všeč, ampak c'mon... zdi se mi, kot da si v tisto besedilo izlil vse svoje frustracije, zanimive besedne zveze, catchline, buzzworde... men enostavno ne pali. A refren bi bil pa iz dveh besed?

Upam da boš to vzel kot konstruktivno kritiko in ne kot osebni napad in poskusil zadeve realizirati v resnični obliki. Ko in če ti bo to uspelo, potem zadeve ponosno objavi in se šopiri, do takrat pa ti svetujem, da daš komade dol iz myspacea in si ne delaš blamaže.


Upanje umre zadnje LOL

Lepo napisano :)


-------------

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!


Posted By: Ivan
Date Posted: 29.Oct.2008 at 11:13
Beast, drugače dejansko to je bend. V bistvu se zdi kot bolj "one man band", ampak  dejansko  ga sestavljajo ljudje, ki trenutno delajo na tem, da se stvar posname in izda.

Glede opreme - 4x12 Prophet že ima, hehehe.

Sam sem igral v bendu precej časa, ampak mi žal ni zneslo skombinirati z drugimi obveznostmi. Sem pa odnesel ogromno od Ascension, tako da upam, da se bo stvar realizirala tudi v obliki posnetka in potem nastopov. Bend ima moj poln support.

Drugače pa meni glasba, ko jo poslušam bolj predstavlja pot v recimo svet, kot ga zdaj doživljam, ko berem knjigo Dune. Glede riffov ne bom teoretiziral, ker ne znam, mi pa sama glasba precej pomeni, ker mi budi imaginacijo in klika z mojo dušico.

Upam pa, da se bo tale "prepir" oz. prepucavanje prenehalo, pa se bo nadaljevala kul debata od začetka.

Cheers!

Teglica


-------------
DICKLESS TRACY
ERUPTION


Posted By: Wrath
Date Posted: 29.Oct.2008 at 11:34
Originally posted by [Beast [Beast wrote:

]
Upam da boš to vzel kot konstruktivno kritiko in ne kot osebni napad

LOL
sej veš, da je to nemogoče.

LOL


Posted By: frogstomp
Date Posted: 29.Oct.2008 at 12:32
Originally posted by [Beast [Beast wrote:

] Ok, dejansko sem si vzel nekaj minut, da sem preposlušal 2 komada.Osebno mnenje: če to pomeni "imeti band", potem bo najboljš, če neham 2x-3x na teden hodit na vajo za bandom, prodam Mesa/Boogija in neham piti pivo; potem takoj ustanovim "myspace" band, gor uploadam 4 Guitar Pro tracke in folk omedli. Na računalniku imam za dobro uro avtorskih komadov v računalniški obliki, pa mi ni nikoli padlo na kraj pameti, da bi jih objavljal na netu in govoril, da je to "band", čeprav so (milorečeno) malce bolj dodelani, kot tole in bodo sčasoma dejansko prišli na plan v pristni obliki. Enostavno se mi ne zdi tr00. Najd garažo. Kupi 4x12 box in dobro glavo. Potem pride malce bolj tricky part: najdi ljudi ki bodo želeli igrati/delati glasbo s tabo (glede na notornost, ki ji uživaš na tem forumu, bi znal biti to še največji problem). Zberite keš za studio. Izdajte demo. Organizirajte si koncerte. Natisnite si Tshirte. Itd. Nekako tako se stvari dela in skoraj na vsaki od teh stopenj glasbenega udejstvovanja boš naletel na veliko več problemov, kot si predstavljaš. Če imaš dar za pisanje glasbe, potem jo je napisati na računalnik še najmanjša težava. Verjemi, vem.Glasbeno: zanimive, vendar se stvari za progressive skoraj malo preveč ponavljajo oz se ne "premikajo naprej". Vse skupaj se zdi copy/pastano in sestavljeno. Ima pa nekaj melodij "progy vibe". O thrash delih ne bi izgubljal besed, ker so praktično stereotipni thrash riffi. Besedila: verjetno ti ni v interesu, da bi kdaj napisal kakšno metal himno v stilu Eagly Fly Free, Black Wind, Fire & Steel, The Number Of The Beast? Štekam, da imaš razmišljujočo tematiko, besedilo mi je celo mestoma všeč, ampak c'mon... zdi se mi, kot da si v tisto besedilo izlil vse svoje frustracije, zanimive besedne zveze, catchline, buzzworde... men enostavno ne pali. A refren bi bil pa iz dveh besed?Upam da boš to vzel kot konstruktivno kritiko in ne kot osebni napad in poskusil zadeve realizirati v resnični obliki. Ko in če ti bo to uspelo, potem zadeve ponosno objavi in se šopiri, do takrat pa ti svetujem, da daš komade dol iz myspacea in si ne delaš blamaže.



to je bil njegov dolgoletni masterplan, marketinška fora.. vrjamem da mnogi sploh nebi pogledal v temo in poslušal stvari, če prophet, večni kritik in sitnoba foruma nebi mel prstov umes. zdej pa vse zanima česa je ta nergač zmožen:)

zaenkrat se nam je predstavil kot avtor, komponist, skladatelj, bomo vidli, če se nam bo pokazal tudi kot poznavalec inštrumenta.

za super demo dans rabiš kitaro, računalnik, kabel. bobni guitar pro -> cubase + ez drummer plugin.
kitara -> posnameš clean in spustiš čez guitar rig 3.


Posted By: Ozee
Date Posted: 29.Oct.2008 at 12:49
Jaz pa nebi mogel snemat na clean, ker mi ni isto, če ne čutiš lampic na strunah in kako kopljejo. Sem še vedno pristaš mikrofona k boksu ali combo ojačevalcu.

Me pa zelo zanima, kako bodo Ascension zveneli, ko bo posneto z inštrumenti.


-------------


Posted By: frogstomp
Date Posted: 29.Oct.2008 at 13:10
sej je res, samo če so sredstva omejena je boljš to kokr da delaš neki s slabimi mikrofoni pa slabim prostorom in pol v nakonc ne moreš v miksu kej dost popravljat.


Posted By: Ozee
Date Posted: 29.Oct.2008 at 13:20
Ja za demo je pa to še najboljša rešitev. Čeprav se tudi da od koga sposoditi kakšen dober mikrofon.

-------------


Posted By: [Beast]
Date Posted: 29.Oct.2008 at 13:49
Huh, sorry... dejansko sem mislil, da je to projekt enega človeka. Kje so potem slikce članov? Pa kakšna skupinska, da bo tko, kt se šika :D

Tudi Chaosstar smo pred nekaj leti snemali demo na clean in potem stvar "re-ampali", ker takrat še nismo imeli v placu treh Mesa/Boogiejev, dobrega feršta si pa nismo mogli sposodit za tolk časa, kokr je trajalo snemanje. Embarrassed Ker se ve, da Chaosstar snema v neskončnost LOL.

http://www.myspace.com/chaosstarmetal - www.myspace.com/chaosstarmetal


-------------
http://www.chaosstar.net" rel="nofollow - http://www.chaosstar.net

http://www.metalkramp.com" rel="nofollow - http://www.metalkramp.com


Posted By: Ozee
Date Posted: 29.Oct.2008 at 14:15
Kaj reklamiraš svoj bend v temi drugega benda Tongue

-------------


Posted By: Prophet
Date Posted: 29.Oct.2008 at 14:29
Originally posted by [Beast [Beast wrote:

]Ok, dejansko sem si vzel nekaj minut, da sem preposlušal 2 komada.

Osebno mnenje: če to pomeni "imeti band", potem bo najboljš, če neham 2x-3x na teden hodit na vajo za bandom, prodam Mesa/Boogija in neham piti pivo; potem takoj ustanovim "myspace" band, gor uploadam 4 Guitar Pro tracke in folk omedli. Na računalniku imam za dobro uro avtorskih komadov v računalniški obliki, pa mi ni nikoli padlo na kraj pameti, da bi jih objavljal na netu in govoril, da je to "band", čeprav so (milorečeno) malce bolj dodelani, kot tole in bodo sčasoma dejansko prišli na plan v pristni obliki.

Enostavno se mi ne zdi tr00. Najd garažo. Kupi 4x12 box in dobro glavo. Potem pride malce bolj tricky part: najdi ljudi ki bodo želeli igrati/delati glasbo s tabo (glede na notornost, ki ji uživaš na tem forumu, bi znal biti to še največji problem). Zberite keš za studio. Izdajte demo. Organizirajte si koncerte. Natisnite si Tshirte. Itd. Nekako tako se stvari dela in skoraj na vsaki od teh stopenj glasbenega udejstvovanja boš naletel na veliko več problemov, kot si predstavljaš. Če imaš dar za pisanje glasbe, potem jo je napisati na računalnik še najmanjša težava. Verjemi, vem.

Glasbeno: zanimive, vendar se stvari za progressive skoraj malo preveč ponavljajo oz se ne "premikajo naprej". Vse skupaj se zdi copy/pastano in sestavljeno. Ima pa nekaj melodij "progy vibe". O thrash delih ne bi izgubljal besed, ker so praktično stereotipni thrash riffi.

Besedila: verjetno ti ni v interesu, da bi kdaj napisal kakšno metal himno v stilu Eagly Fly Free, Black Wind, Fire & Steel, The Number Of The Beast? Štekam, da imaš razmišljujočo tematiko, besedilo mi je celo mestoma všeč, ampak c'mon... zdi se mi, kot da si v tisto besedilo izlil vse svoje frustracije, zanimive besedne zveze, catchline, buzzworde... men enostavno ne pali. A refren bi bil pa iz dveh besed?

Upam da boš to vzel kot konstruktivno kritiko in ne kot osebni napad in poskusil zadeve realizirati v resnični obliki. Ko in če ti bo to uspelo, potem zadeve ponosno objavi in se šopiri, do takrat pa ti svetujem, da daš komade dol iz myspacea in si ne delaš blamaže.
 
1.a) Notornost, ki jo uživam na forumu - glede na to, da me ponavadi ne marajo prav tisti, ki se kregajo na osebnem nivoju na forumu in to seveda niso vsi - še večina ne, je res malo smešno sklepati, da sem človek s katerim je težko delati. Sicer pa sem ustvarjal že z večimi ljudmi in bi bilo mogoče bolje, da njih vprašaš kako je bilo delati z mano, kot pa da delaš takšne zaključke, ki niso podkrepljeni z resničnimi dejstvi.
b) Popravi me, če nimam prav, ampak nisi mogoče impliciral, da je odigrana glasba manj vredna od tiste narejene na računalniku? Pa ne gledat samo moj primer ampak tudi recimo glasbe, ki so elektronskih žanrov.
 
2. "Imeti Band" - moj namen je nekoč bil imeti band, danes mi je, da pač širim glasbo, ki smo jo naredili - en način je to z koncerti, drugi način je pa pač s tem, da dam nekaj na myspace - tudi, če je to v računalniški obliki je bolje, kot da ne dam nič.
 
3. Razen prve trditve sem sprejel vse kot kontstruktivno kritiko. Tisto kar si napisal o moji notornosti ter kar si iz nje sklepal ni niti kritika še manj pa konstruktivna in to je moja kiritika na tvojo izjavo in upam, da jo boš sprejel tudi ti.
 
4.a) Glede glasbenosti: Mi je všeč, da ti je zanimivo in bom(o) to vzeli kot kompliment - mislim, da vsaka glasba mora biti tudi zanimljiva samo je pa ne smeš delati s tem namenom. To mora priti spontano.
b) Menim, da Progressivnost ni v tem, da narediš komad v katerem se nič ne ponavlja (recimo komad Bolero je v svojem času bil viden, kot napredek - še danes je pa čeprav se konstantno ponavlja). Ne vem od kje ti to, ampak verjamem, da mi boš razložil. Copy pastano se zdi tudi zaradi same računalniške produkcije, s pravim igranje ter dodatkom vokala bi se slišalo drugače. Dobra sestavljenost je najbolj odvisna od prehodov med deli - oziroma kako en in drug pašejo skupaj. Recimo Dark Angel so lahko v svojih komadih fural en riff po dve minuti - pač tak riff je bil, da so ga lahko tako igrali - niso vsi riffi iste narave.
c) O thrash delih in stereotipnosti. Progressive kot žanr sam ne obstaja je le priponka nekemu žanru v smislu, da predstavlja napredno verzijo žanra. Torej vsak prog mora imeti neko osnovo - in je pri nas thrash. Stereotipni trhash riffi bi bili prej tisit, ki so preigrani, ker drugače bi bi ves thrash stereotipen. To so pač riffi, ki so narejeni thrashersko - sam žanr ima to normo, ki pa ni nekaj kar bi ga vleklo nazaj ampak nekaj kar mu da njegovo bistvo in res ne vidim razloga zakaj bi se morali mi odaljiti od tega, saj bistvo thrasha ali pa metala ni ujeto v času.
 
5.a) Glede besedil - ne gre za to ali mi je v interesu ali pa ne. Pri taki zvrsi takšne stvari ne pašejo - imajo popolnoma drugačno bistvo. Pač ne moreš v recimo komad Angle of Death nalepit besedilo od Manowar Woman be my slave in obratno.
b) Ne vidim od kje sklepaš, da sem zlival svoje frustracije v besedilo. Besedilo je popolnoma epično (torej ni osebno izpovedno) pri katerem se tematizira vloga drugačnosti v svetu (oziroma sprejemanje drugačnosti). Seveda sem drugačen, saj so tudi vsi metalci drugačni glede na večino. Vsi, ki odstopajo od normale so drugačni in so tarča predsodkov.
c) Cathcline, buzzworde? seveda, saj jih pozna vsa pisana umetnost, od proze, dramatike do poezije. Tudi tekstopisanje v metalu jih pozna.
d) To da tebi ne pali je stvar tvojega okusa ne pa kritike. Meni recimo marsikaj ni všeč pa vseeno lahko trdim, da je kvalitetno.
e) Refren ni iz dveh besed, je precej daljši.
 
Ne vem od kje ti sklepanje, da bom to vzel kot osebni napad. Vedno sem bil za svobodo govora, ker le tako lahko poteka komunikacija. Veseli me, da si tako obširno povedal stvari in upam, da boš nadaljeval debato z mano o tej stvari, ker me zanima kaj imaš za povedati, glede na to, da si si vzel čas, da poslušaš muzko in da nekaj napišeš - to je danes v času, ko imamo vsi vse manj časa redkost.
 
Sicer bom poskušal zadeve realizirati in jih izdati v resnični obliki. Ampak ne mislim ponosno objaviti še manj pa se šopiriti - naj glasba govori sama zase. Ne vidim smisla, da bi se z bilo čem šopiril in tudi ne vidim smisla zakaj si to izpostavil. Komadi bodo na myspaceu ostali, dokler se ne posnamejo s pravimi inštrumenti. Zdaj mnogim niso blamaži - nekaterim je celo všeč. Tistim, ki pa je to blamaža naj mogoče premislijo ali je bolj pomembno ustvarjati ali pa igrati. Eno je stvar duha, drugo pa šport.


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Prophet
Date Posted: 29.Oct.2008 at 14:33
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:


to je bil njegov dolgoletni masterplan, marketinška fora.. vrjamem da mnogi sploh nebi pogledal v temo in poslušal stvari, če prophet, večni kritik in sitnoba foruma nebi mel prstov umes. zdej pa vse zanima česa je ta nergač zmožen:)

zaenkrat se nam je predstavil kot avtor, komponist, skladatelj, bomo vidli, če se nam bo pokazal tudi kot poznavalec inštrumenta.

za super demo dans rabiš kitaro, računalnik, kabel. bobni guitar pro -> cubase + ez drummer plugin.
kitara -> posnameš clean in spustiš čez guitar rig 3.
 
ti pa veš kaj je moj masterplan, forumski psihoanaltik?
 
Predlagam, da podobne izjave oddajaš v kakšni chickfight temi. Saj ne, da bi kdo oporekal tvoji psihoanalizi, saj se vse forumaše poznaš do pike.


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Prophet
Date Posted: 29.Oct.2008 at 14:36
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Originally posted by [Beast [Beast wrote:

]Ok, dejansko sem si vzel nekaj minut, da sem preposlušal 2 komada.

Osebno mnenje: če to pomeni "imeti band", potem bo najboljš, če neham 2x-3x na teden hodit na vajo za bandom, prodam Mesa/Boogija in neham piti pivo; potem takoj ustanovim "myspace" band, gor uploadam 4 Guitar Pro tracke in folk omedli. Na računalniku imam za dobro uro avtorskih komadov v računalniški obliki, pa mi ni nikoli padlo na kraj pameti, da bi jih objavljal na netu in govoril, da je to "band", čeprav so (milorečeno) malce bolj dodelani, kot tole in bodo sčasoma dejansko prišli na plan v pristni obliki.

Enostavno se mi ne zdi tr00. Najd garažo. Kupi 4x12 box in dobro glavo. Potem pride malce bolj tricky part: najdi ljudi ki bodo želeli igrati/delati glasbo s tabo (glede na notornost, ki ji uživaš na tem forumu, bi znal biti to še največji problem). Zberite keš za studio. Izdajte demo. Organizirajte si koncerte. Natisnite si Tshirte. Itd. Nekako tako se stvari dela in skoraj na vsaki od teh stopenj glasbenega udejstvovanja boš naletel na veliko več problemov, kot si predstavljaš. Če imaš dar za pisanje glasbe, potem jo je napisati na računalnik še najmanjša težava. Verjemi, vem.

Glasbeno: zanimive, vendar se stvari za progressive skoraj malo preveč ponavljajo oz se ne "premikajo naprej". Vse skupaj se zdi copy/pastano in sestavljeno. Ima pa nekaj melodij "progy vibe". O thrash delih ne bi izgubljal besed, ker so praktično stereotipni thrash riffi.

Besedila: verjetno ti ni v interesu, da bi kdaj napisal kakšno metal himno v stilu Eagly Fly Free, Black Wind, Fire & Steel, The Number Of The Beast? Štekam, da imaš razmišljujočo tematiko, besedilo mi je celo mestoma všeč, ampak c'mon... zdi se mi, kot da si v tisto besedilo izlil vse svoje frustracije, zanimive besedne zveze, catchline, buzzworde... men enostavno ne pali. A refren bi bil pa iz dveh besed?

Upam da boš to vzel kot konstruktivno kritiko in ne kot osebni napad in poskusil zadeve realizirati v resnični obliki. Ko in če ti bo to uspelo, potem zadeve ponosno objavi in se šopiri, do takrat pa ti svetujem, da daš komade dol iz myspacea in si ne delaš blamaže.


Upanje umre zadnje LOL

Lepo napisano :)
 
S svojim stavkom, da ti moje stvaritve ne bodo kul pa čeprav ti mogoče bodo si že tudi isključil, da se boš kdaj strinjal z mano, oziroma, da se ne bi strinjal z nekom, ki ima drugačno mnenje o meni.
 
Sicer pa je mogoče res bolje, da ostaneš v tej debati, saj boš marsikoga pozabaval s svojimi izjavami.


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: [Beast]
Date Posted: 29.Oct.2008 at 14:44
No, kul me veseli, da se nisi razjezil hehe.. Glede tiste notornosti sem pač napisal na forumu. Si pač zavzel pozo, da težiš. Jebi ga. Vedet morš, da se je kregat po internetu tko, kt tekmovati na olimpijskih igrah za duševno prizadete. Četudi zmagaš, si še vedno retardiran. Zato midva tega ne bova počela, ane?

Sicer se pa mi pa zdi, da si po Kurčšlusu 2006 prišel v backstage in nas pohvalil pa tudi precej natančno opredelil problem našega zvoka tist večer (pomanjkanje midlov). Al sem bil jst tolk pijan. Pač neki se mi tko svetlika, pa če si bil to ti, potem si bil precejšnje nasprotje svojega forumaškega alterega. Dej enga spohi, preden začneš pisat ;) LOL


-------------
http://www.chaosstar.net" rel="nofollow - http://www.chaosstar.net

http://www.metalkramp.com" rel="nofollow - http://www.metalkramp.com


Posted By: Božo IV
Date Posted: 29.Oct.2008 at 14:44
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:


to je bil njegov dolgoletni masterplan, marketinška fora.. vrjamem da mnogi sploh nebi pogledal v temo in poslušal stvari, če prophet, večni kritik in sitnoba foruma nebi mel prstov umes. zdej pa vse zanima česa je ta nergač zmožen:)

zaenkrat se nam je predstavil kot avtor, komponist, skladatelj, bomo vidli, če se nam bo pokazal tudi kot poznavalec inštrumenta.

za super demo dans rabiš kitaro, računalnik, kabel. bobni guitar pro -> cubase + ez drummer plugin.
kitara -> posnameš clean in spustiš čez guitar rig 3.
 
ti pa veš kaj je moj masterplan, forumski psihoanaltik?
 
Predlagam, da podobne izjave oddajaš v kakšni chickfight temi. Saj ne, da bi kdo oporekal tvoji psihoanalizi, saj se vse forumaše poznaš do pike.
 
LOLLOLLOLLOL


-------------


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo


Posted By: Božo IV
Date Posted: 29.Oct.2008 at 14:47
Originally posted by [Beast [Beast wrote:

]No, kul me veseli, da se nisi razjezil hehe.. Glede tiste notornosti sem pač napisal na forumu. Si pač zavzel pozo, da težiš. Jebi ga. Vedet morš, da se je kregat po internetu tko, kt tekmovati na olimpijskih igrah za duševno prizadete. Četudi zmagaš, si še vedno retardiran. Zato midva tega ne bova počela, ane?

Sicer se pa mi pa zdi, da si po Kurčšlusu 2006 prišel v backstage in nas pohvalil pa tudi precej natančno opredelil problem našega zvoka tist večer (pomanjkanje midlov). Al sem bil jst tolk pijan. Pač neki se mi tko svetlika, pa če si bil to ti, potem si bil precejšnje nasprotje svojega forumaškega alterega. Dej enga spohi, preden začneš pisat ;) LOL
 
LOLLOLLOL To late...(za vse nas)...LOLLOL


-------------


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo


Posted By: Ventor
Date Posted: 29.Oct.2008 at 15:43
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Originally posted by [Beast [Beast wrote:

]Ok, dejansko sem si vzel nekaj minut, da sem preposlušal 2 komada.

Osebno mnenje: če to pomeni "imeti band", potem bo najboljš, če neham 2x-3x na teden hodit na vajo za bandom, prodam Mesa/Boogija in neham piti pivo; potem takoj ustanovim "myspace" band, gor uploadam 4 Guitar Pro tracke in folk omedli. Na računalniku imam za dobro uro avtorskih komadov v računalniški obliki, pa mi ni nikoli padlo na kraj pameti, da bi jih objavljal na netu in govoril, da je to "band", čeprav so (milorečeno) malce bolj dodelani, kot tole in bodo sčasoma dejansko prišli na plan v pristni obliki.

Enostavno se mi ne zdi tr00. Najd garažo. Kupi 4x12 box in dobro glavo. Potem pride malce bolj tricky part: najdi ljudi ki bodo želeli igrati/delati glasbo s tabo (glede na notornost, ki ji uživaš na tem forumu, bi znal biti to še največji problem). Zberite keš za studio. Izdajte demo. Organizirajte si koncerte. Natisnite si Tshirte. Itd. Nekako tako se stvari dela in skoraj na vsaki od teh stopenj glasbenega udejstvovanja boš naletel na veliko več problemov, kot si predstavljaš. Če imaš dar za pisanje glasbe, potem jo je napisati na računalnik še najmanjša težava. Verjemi, vem.

Glasbeno: zanimive, vendar se stvari za progressive skoraj malo preveč ponavljajo oz se ne "premikajo naprej". Vse skupaj se zdi copy/pastano in sestavljeno. Ima pa nekaj melodij "progy vibe". O thrash delih ne bi izgubljal besed, ker so praktično stereotipni thrash riffi.

Besedila: verjetno ti ni v interesu, da bi kdaj napisal kakšno metal himno v stilu Eagly Fly Free, Black Wind, Fire & Steel, The Number Of The Beast? Štekam, da imaš razmišljujočo tematiko, besedilo mi je celo mestoma všeč, ampak c'mon... zdi se mi, kot da si v tisto besedilo izlil vse svoje frustracije, zanimive besedne zveze, catchline, buzzworde... men enostavno ne pali. A refren bi bil pa iz dveh besed?

Upam da boš to vzel kot konstruktivno kritiko in ne kot osebni napad in poskusil zadeve realizirati v resnični obliki. Ko in če ti bo to uspelo, potem zadeve ponosno objavi in se šopiri, do takrat pa ti svetujem, da daš komade dol iz myspacea in si ne delaš blamaže.


Upanje umre zadnje LOL

Lepo napisano :)
 
S svojim stavkom, da ti moje stvaritve ne bodo kul pa čeprav ti mogoče bodo si že tudi isključil, da se boš kdaj strinjal z mano, oziroma, da se ne bi strinjal z nekom, ki ima drugačno mnenje o meni.
 
Sicer pa je mogoče res bolje, da ostaneš v tej debati, saj boš marsikoga pozabaval s svojimi izjavami.


Kako se cem strinjat, ce pa govoris same neumnosti?

( sm ze dal ta primer v eni debati: "Ibanez ni kitara, ampak veslo" ... ah )

Pac cudak si, to = to.

Me zanima ce te bom videl kdaj na stejđu (nevem zakaj mocno dvomim), res bi rad videl kaksen blazen virtuoz si, glede na to kako blatis druge ...

Pa se neki: Ideja se more videt od benda, ne od guitar proja. Zadnja rec k bi jo jst pomislu je, da bi dau midi posnetke na myspace in napisu: "To je moj band." Only a fool would do that ...


-------------

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!


Posted By: grafin
Date Posted: 29.Oct.2008 at 17:02
joj, ventor, bodmo fer, ce ze komu ocitas, da govori same neumnosti, preberi se svoje poste na tej niti.. naredi mi uslugo in mi spejsti vsaj en post, kjer si kej pametnga povedu..
drgac pa se iz tvojih izjav poraja skorajda retoricno vprasanje, ali jaz, ki pac nisem glasbenica, nimam pravice reci, da kdo slabo igra?
tudi kar se tice glasbene ideje, se ne strinjam s tabo.. pomoje si jo zamesu z izvedbo.. saj res, oboje se zacne na i in konca na a.. :P
 


-------------
se oprasicujem za oftopik :>


Posted By: Prophet
Date Posted: 29.Oct.2008 at 17:58
Originally posted by [Beast [Beast wrote:

]No, kul me veseli, da se nisi razjezil hehe.. Glede tiste notornosti sem pač napisal na forumu. Si pač zavzel pozo, da težiš. Jebi ga. Vedet morš, da se je kregat po internetu tko, kt tekmovati na olimpijskih igrah za duševno prizadete. Četudi zmagaš, si še vedno retardiran. Zato midva tega ne bova počela, ane?

Sicer se pa mi pa zdi, da si po Kurčšlusu 2006 prišel v backstage in nas pohvalil pa tudi precej natančno opredelil problem našega zvoka tist večer (pomanjkanje midlov). Al sem bil jst tolk pijan. Pač neki se mi tko svetlika, pa če si bil to ti, potem si bil precejšnje nasprotje svojega forumaškega alterega. Dej enga spohi, preden začneš pisat ;) LOL


Seveda se ne mislim kregat. Zato tudi predlagam, da izjave, ki opisujejo karakter kot npr. maš pozo da težiš in podobno tu ne sodijo. Pripisovanje lastnostni nekomu in psihoanaliza nekoga nima veze s tem kar ma kdo za zapisat. Važno je kaj pove ne pa kdo je. Upam, da se s tem strinjaš.

Tu smo, da debatiramo in šteje naše mnenje, naša videnja o temi na pa mnenja in videnja o ostalih članih foruma. Ok, sej kdaj se kdo kaj poheca, kar je kul. Če pa odprejo debato o enem forumašu je pa vse skupaj šlo čez mejo - ene to moti, mene sicer ne, ker me to zabava ;)


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Prophet
Date Posted: 29.Oct.2008 at 18:08
Originally posted by Ventor Ventor wrote:



Kako se cem strinjat, ce pa govoris same neumnosti?

( sm ze dal ta primer v eni debati: "Ibanez ni kitara, ampak veslo" ... ah )

Pac cudak si, to = to.

Me zanima ce te bom videl kdaj na stejđu (nevem zakaj mocno dvomim), res bi rad videl kaksen blazen virtuoz si, glede na to kako blatis druge ...

Pa se neki: Ideja se more videt od benda, ne od guitar proja. Zadnja rec k bi jo jst pomislu je, da bi dau midi posnetke na myspace in napisu: "To je moj band." Only a fool would do that ...


1. Nisem še srečal nekoga, ki bi govoril same neumnosti, tako kot tudi nisem srečal nekoga, ki ne bi povedal v življenju nobene neumnosti.

2. A ti vse vice jemlješ resno? Si slišal kdaj za sarkazem, ironijo? Ali si kdaj prebral kak metal tekst? Ali si slišal kdaj za metaforo? Sprašujem, ker mi resnino ni jasno kako ne poznaš teh stvari, saj so zelo pogoste v metal svetu.

3. Vsak metalec je čudak. Če si "normalen" potem poslušaj Back Street Boys, ker to poslušajo normalni.

4. Za kritiko igranja kitare rabiš znanje ne pa motorične sposobnosti. A resnično misliš, da vsak, ki kritizira rabi pokazat, da to dela bolje? Saj to ni tekmovanje. Recimo, da ti ni všeč kako nekdo vozi avto in si že večkrat bruhal ko je on vozil - a boš tiho, samo zato, ker nimaš izpita - oziroma ne znaš ti sam voziti?

5. Zakaj se ideja mora videt od benda? A ni tudi računalniško narejena glasba glasba?

Živel je znanstvenik, ki je delal v državni tovarni orožja. Nekega dne je razvil prototip orožja, ki bi pobilo veliko ljudi. Nekega dne ga pred vrati počaka en možakar in mu pove, da se ne strnija s tem, kar dela, ter da bo njegov izum pobil mnogo ljudi. Znanstvenik ga povabi noter in mu pove, da on pač opravlja svoje delo in da ne misli sploh debatirati o tem ter da mu lahko ponudi pijačo, nakar pričakuje, da oddide. Možakar mu reče, da bi spil viski in znanstvenik gre v kuhinjo, kjer je hranil viski. Ko se znanstvenik vrne v sobo, kjer sta prej govorila, možakarja ne opazi. Nakar opazi možakarja prihajati iz sobe njegovega mentalno zaostalega sina. Možakar mu pravi: "vašem sinu sem dal darilo, upam da vas to ne moti", nakar spije pijačo in oddide. Znanstvenik gre pogledat, ka je možakar dal njegovemu sinu in zgroženo ugotovi, da mu je le-ta dal pravo prištolo. Nakar se znastvenik vpraša: kateri norec bi dal budali orožje? ... Only a fool would do that.


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Božo IV
Date Posted: 30.Oct.2008 at 10:38
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:



Kako se cem strinjat, ce pa govoris same neumnosti?

( sm ze dal ta primer v eni debati: "Ibanez ni kitara, ampak veslo" ... ah )

Pac cudak si, to = to.

Me zanima ce te bom videl kdaj na stejđu (nevem zakaj mocno dvomim), res bi rad videl kaksen blazen virtuoz si, glede na to kako blatis druge ...

Pa se neki: Ideja se more videt od benda, ne od guitar proja. Zadnja rec k bi jo jst pomislu je, da bi dau midi posnetke na myspace in napisu: "To je moj band." Only a fool would do that ...


1. Nisem še srečal nekoga, ki bi govoril same neumnosti, tako kot tudi nisem srečal nekoga, ki ne bi povedal v življenju nobene neumnosti.

2. A ti vse vice jemlješ resno? Si slišal kdaj za sarkazem, ironijo? Ali si kdaj prebral kak metal tekst? Ali si slišal kdaj za metaforo? Sprašujem, ker mi resnino ni jasno kako ne poznaš teh stvari, saj so zelo pogoste v metal svetu.

3. Vsak metalec je čudak. Če si "normalen" potem poslušaj Back Street Boys, ker to poslušajo normalni.

4. Za kritiko igranja kitare rabiš znanje ne pa motorične sposobnosti. A resnično misliš, da vsak, ki kritizira rabi pokazat, da to dela bolje? Saj to ni tekmovanje. Recimo, da ti ni všeč kako nekdo vozi avto in si že večkrat bruhal ko je on vozil - a boš tiho, samo zato, ker nimaš izpita - oziroma ne znaš ti sam voziti?

5. Zakaj se ideja mora videt od benda? A ni tudi računalniško narejena glasba glasba?

Živel je znanstvenik, ki je delal v državni tovarni orožja. Nekega dne je razvil prototip orožja, ki bi pobilo veliko ljudi. Nekega dne ga pred vrati počaka en možakar in mu pove, da se ne strnija s tem, kar dela, ter da bo njegov izum pobil mnogo ljudi. Znanstvenik ga povabi noter in mu pove, da on pač opravlja svoje delo in da ne misli sploh debatirati o tem ter da mu lahko ponudi pijačo, nakar pričakuje, da oddide. Možakar mu reče, da bi spil viski in znanstvenik gre v kuhinjo, kjer je hranil viski. Ko se znanstvenik vrne v sobo, kjer sta prej govorila, možakarja ne opazi. Nakar opazi možakarja prihajati iz sobe njegovega mentalno zaostalega sina. Možakar mu pravi: "vašem sinu sem dal darilo, upam da vas to ne moti", nakar spije pijačo in oddide. Znanstvenik gre pogledat, ka je možakar dal njegovemu sinu in zgroženo ugotovi, da mu je le-ta dal pravo prištolo. Nakar se znastvenik vpraša: kateri norec bi dal budali orožje? ... Only a fool would do that.
 
Torej so geji res normalni...Big%20smile


-------------


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo


Posted By: Jovo
Date Posted: 30.Oct.2008 at 11:01
Originally posted by Prophet Prophet wrote:


4. Za kritiko igranja kitare rabiš znanje ne pa motorične sposobnosti. A resnično misliš, da vsak, ki kritizira rabi pokazat, da to dela bolje? Saj to ni tekmovanje. Recimo, da ti ni všeč kako nekdo vozi avto in si že večkrat bruhal ko je on vozil - a boš tiho, samo zato, ker nimaš izpita - oziroma ne znaš ti sam voziti?


Ja, samo ce ti skritiziras, cetudi utemeljeno, glasbo od nekoga, se se vedno pojavi stavek: Pa ti naredi bolje, ce znas LOL In potem se vse konca LOL

Pa ne mislm zdej nateSmile


-------------
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.


Posted By: devlin
Date Posted: 30.Oct.2008 at 11:17
Originally posted by Božo IV Božo IV wrote:

[QUOTE=Prophet] 
Torej so geji res normalni...Big%20smile
 
To je povsem naravno, tako med živalmi kot med ljudmi. Normalno. QED.


-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: devlin
Date Posted: 30.Oct.2008 at 11:22
 
Originally posted by Prophet Prophet wrote:


4. Za kritiko igranja kitare rabiš znanje ne pa motorične sposobnosti. A resnično misliš, da vsak, ki kritizira rabi pokazat, da to dela bolje? Saj to ni tekmovanje. Recimo, da ti ni všeč kako nekdo vozi avto in si že večkrat bruhal ko je on vozil - a boš tiho, samo zato, ker nimaš izpita - oziroma ne znaš ti sam voziti?
 
Glej Prophet, vedno furaš sceno da drugim predavaš v smislu "ti ne razumeš, ne zastopiš, ne veš,..." če te pa kdo vpraša kako bi morali razumeti, zastopiti, pa se odgovoru gladko izogneš. Razsvetli nas, da vidimo kakšen je tvoj uvid.
Ker vemo da ne zastopiš in ne razumeš pojma "dobra glasba".
 


-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: Ventor
Date Posted: 30.Oct.2008 at 12:57
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:



Kako se cem strinjat, ce pa govoris same neumnosti?

( sm ze dal ta primer v eni debati: "Ibanez ni kitara, ampak veslo" ... ah )

Pac cudak si, to = to.

Me zanima ce te bom videl kdaj na stejđu (nevem zakaj mocno dvomim), res bi rad videl kaksen blazen virtuoz si, glede na to kako blatis druge ...

Pa se neki: Ideja se more videt od benda, ne od guitar proja. Zadnja rec k bi jo jst pomislu je, da bi dau midi posnetke na myspace in napisu: "To je moj band." Only a fool would do that ...


1. Nisem še srečal nekoga, ki bi govoril same neumnosti, tako kot tudi nisem srečal nekoga, ki ne bi povedal v življenju nobene neumnosti.

2. A ti vse vice jemlješ resno? Si slišal kdaj za sarkazem, ironijo? Ali si kdaj prebral kak metal tekst? Ali si slišal kdaj za metaforo? Sprašujem, ker mi resnino ni jasno kako ne poznaš teh stvari, saj so zelo pogoste v metal svetu.

3. Vsak metalec je čudak. Če si "normalen" potem poslušaj Back Street Boys, ker to poslušajo normalni.

4. Za kritiko igranja kitare rabiš znanje ne pa motorične sposobnosti. A resnično misliš, da vsak, ki kritizira rabi pokazat, da to dela bolje? Saj to ni tekmovanje. Recimo, da ti ni všeč kako nekdo vozi avto in si že večkrat bruhal ko je on vozil - a boš tiho, samo zato, ker nimaš izpita - oziroma ne znaš ti sam voziti?

5. Zakaj se ideja mora videt od benda? A ni tudi računalniško narejena glasba glasba?

Živel je znanstvenik, ki je delal v državni tovarni orožja. Nekega dne je razvil prototip orožja, ki bi pobilo veliko ljudi. Nekega dne ga pred vrati počaka en možakar in mu pove, da se ne strnija s tem, kar dela, ter da bo njegov izum pobil mnogo ljudi. Znanstvenik ga povabi noter in mu pove, da on pač opravlja svoje delo in da ne misli sploh debatirati o tem ter da mu lahko ponudi pijačo, nakar pričakuje, da oddide. Možakar mu reče, da bi spil viski in znanstvenik gre v kuhinjo, kjer je hranil viski. Ko se znanstvenik vrne v sobo, kjer sta prej govorila, možakarja ne opazi. Nakar opazi možakarja prihajati iz sobe njegovega mentalno zaostalega sina. Možakar mu pravi: "vašem sinu sem dal darilo, upam da vas to ne moti", nakar spije pijačo in oddide. Znanstvenik gre pogledat, ka je možakar dal njegovemu sinu in zgroženo ugotovi, da mu je le-ta dal pravo prištolo. Nakar se znastvenik vpraša: kateri norec bi dal budali orožje? ... Only a fool would do that.


1. Ocitno nisem edini, ki ne razumem pomena besed sarkazem/metafora/ironija, ... Ce razumes kaj ti cem povedat.

2. Seveda so pogoste v metal svetu in seveda jih poznam, ce pa pises 8000 postov letno :*

3. Backstreet boys are like sooo yesterday ... Justin Timberlake Heart

4. Ne rabis bit nek blazen ucen kitarski multitalent, da vidis da tip nima pojma. Nism reku da je vse skupi neko tekmovanje, zanima me kako ti igras glede na to kako kritiziras druge. Tudi ucenost ti nic ne pomaga pri kritiki, ce poslusas kitaro iz guitar proja, ves? Cem rect da tvojega igranja nism kritiziral nikoli, ce si slucajno ciljal na to ... kako bi ga, sej te se nism slisu igrat. Samo reku sm da me zanima kak blazen virtuoz si.

5. Zame je glasba to, kar ustvari clovek z lastnimi rokami in dolgoletnim trudom, da bi to lahko zaigral. Vsak pocar lahko napise tablature u guitar pro. Pomisli, da bi poslal na zalozbo guitarpro posnetke v upanju da bi te podpisali, poleg posnetkov pa bi dopisal listek "Vazno da se vidi ideja." Kaj mislis da bi ti rekli "Ja, sej mas prav, bend sploh nima veze, ajde te podpisemo kr je ful dobra ideja!". Dej no, get real ...

Pa se neki, kot je frogi reku. Vsaj bobne bi si sprogramiral pa kitaro na vrh posnel, TI sam in bi blo stokrat boljse in teh debat sploh ne bi meli ...


-------------

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!


Posted By: Božo IV
Date Posted: 30.Oct.2008 at 13:26
Originally posted by devlin devlin wrote:

Originally posted by Božo IV Božo IV wrote:

[QUOTE=Prophet] 
Torej so geji res normalni...Big%20smile
 
To je povsem naravno, tako med živalmi kot med ljudmi. Normalno. QED.
 
A res? Svašta.....Hmmm....Ti, kua pa delaš kej v soboto zvečer? EmbarrassedBig%20smile


-------------


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo


Posted By: Prophet
Date Posted: 30.Oct.2008 at 17:20
Originally posted by Ventor Ventor wrote:


1. Ocitno nisem edini, ki ne razumem pomena besed sarkazem/metafora/ironija, ... Ce razumes kaj ti cem povedat.

2. Seveda so pogoste v metal svetu in seveda jih poznam, ce pa pises 8000 postov letno :*

3. Backstreet boys are like sooo yesterday ... Justin Timberlake Heart

4. Ne rabis bit nek blazen ucen kitarski multitalent, da vidis da tip nima pojma. Nism reku da je vse skupi neko tekmovanje, zanima me kako ti igras glede na to kako kritiziras druge. Tudi ucenost ti nic ne pomaga pri kritiki, ce poslusas kitaro iz guitar proja, ves? Cem rect da tvojega igranja nism kritiziral nikoli, ce si slucajno ciljal na to ... kako bi ga, sej te se nism slisu igrat. Samo reku sm da me zanima kak blazen virtuoz si.

5. Zame je glasba to, kar ustvari clovek z lastnimi rokami in dolgoletnim trudom, da bi to lahko zaigral. Vsak pocar lahko napise tablature u guitar pro. Pomisli, da bi poslal na zalozbo guitarpro posnetke v upanju da bi te podpisali, poleg posnetkov pa bi dopisal listek "Vazno da se vidi ideja." Kaj mislis da bi ti rekli "Ja, sej mas prav, bend sploh nima veze, ajde te podpisemo kr je ful dobra ideja!". Dej no, get real ...

Pa se neki, kot je frogi reku. Vsaj bobne bi si sprogramiral pa kitaro na vrh posnel, TI sam in bi blo stokrat boljse in teh debat sploh ne bi meli ...

1. Ja takih ljudi je veliko. Nisi glih odkril tople vode. Poslušanje glasbe še ne pomeni razumevanje le-te.
2. To leto imaš skoraj isto število postov kot jih imam jaz - pred tem pa nisi pisal. Mogoče greš pa po mojih stopinjah.
4. Zakaj te zdej zanima kako igram? Zato, ker kritiziram druge? A potem invalid ne sme kritizirat tekalce na olimpijskih igrah? A Chuck ni smel nič reči La roque-u in Masvidalu, ker pač ni tako dobro igral kot ona dva? Zakaj pa potem ti kritiziraš mene ali pa mojo muzko? Zato ker je tvoja boljša od moje?
5. Zate je glasba to... mislim, da ti ne definiraš kaj je to glasba. Vsak pocar ne more napisati tablatur v guitar pro. Sicer pa zakaj bi se rabil truditi več let in trenirati kitaro kot šport, da bi lahko naredu muzko? A maš preden oblvadaš en inštrument prepoved delanja muzke?
Do kdaj je pa glasbena založba neka avtoriteta o tem kaj je dobro in kaj ni? Tam je vse odvisno od trenda.


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Prophet
Date Posted: 30.Oct.2008 at 17:22
Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:


4. Za kritiko igranja kitare rabiš znanje ne pa motorične sposobnosti. A resnično misliš, da vsak, ki kritizira rabi pokazat, da to dela bolje? Saj to ni tekmovanje. Recimo, da ti ni všeč kako nekdo vozi avto in si že večkrat bruhal ko je on vozil - a boš tiho, samo zato, ker nimaš izpita - oziroma ne znaš ti sam voziti?


Ja, samo ce ti skritiziras, cetudi utemeljeno, glasbo od nekoga, se se vedno pojavi stavek: Pa ti naredi bolje, ce znas LOL In potem se vse konca LOL

Pa ne mislm zdej nateSmile

Če velja za ostale potem tudi more zate. Torej kdaj boš pa ti kaj bolje naredil?

Pa ne mislim nikoli nate, je pa lepo, da se ti dostikrat spomniš name.


-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: Prophet
Date Posted: 30.Oct.2008 at 17:23
Drugač pa fantje... a vam je zmankjal palca v debati Prophet Allmighty, da ste se tu tako razpisali? :>

-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si


Posted By: [Beast]
Date Posted: 30.Oct.2008 at 18:46
A celo obstaja nitka o metalcih z patološko kompulzivno obsesivno kverulantsko motnjo osebnosti, povzročeno z kompleksom superiornosti, ki izvira iz kompleksa inferiornosti, zaradi česar je ta oseba primer hipostezirane virulence? Kje je link, kje je link? LOL Joke, joke... hec more bit, je reku mož pa je ženo ubil, ona je pa zares vzela pa je umrla.

-------------
http://www.chaosstar.net" rel="nofollow - http://www.chaosstar.net

http://www.metalkramp.com" rel="nofollow - http://www.metalkramp.com


Posted By: Jovo
Date Posted: 30.Oct.2008 at 20:23
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Originally posted by Prophet Prophet wrote:


4. Za kritiko igranja kitare rabiš znanje ne pa motorične sposobnosti. A resnično misliš, da vsak, ki kritizira rabi pokazat, da to dela bolje? Saj to ni tekmovanje. Recimo, da ti ni všeč kako nekdo vozi avto in si že večkrat bruhal ko je on vozil - a boš tiho, samo zato, ker nimaš izpita - oziroma ne znaš ti sam voziti?


Ja, samo ce ti skritiziras, cetudi utemeljeno, glasbo od nekoga, se se vedno pojavi stavek: Pa ti naredi bolje, ce znas LOL In potem se vse konca LOL

Pa ne mislm zdej nateSmile

Če velja za ostale potem tudi more zate. Torej kdaj boš pa ti kaj bolje naredil?

Pa ne mislim nikoli nate, je pa lepo, da se ti dostikrat spomniš name.
I have a huge boner right nowEmbarrassed




-------------
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.


Posted By: f3r0m0n
Date Posted: 30.Oct.2008 at 20:36
tale tema je zdej samo sekret, 100% offtopic...

zarad tega je taleparanoid forum cedalje bl v pizdi,..

večino energije se nameni tako imenovanem splošnem kurcanju vsega, podolgem in počez, nebi rajš porabl energije zakaj bl koristnga?

če vam kaj ni všeč vam pač ni, ni zarad tega trebaspustit rafala žaljiuk...

vsak se po svoje trudi,...

no se oproščam za offtopic,..sam jbg tko to je...


Posted By: frogstomp
Date Posted: 30.Oct.2008 at 20:47
večina hobijev je nedonosnih


Posted By: devlin
Date Posted: 30.Oct.2008 at 22:40

Feromon, meni je prav zakon, tejle Jovotovi sem se veselo narežal. Ajde na čase mi gre kurcanje vsepovprek na kurac, ampak saj se ve kdo so tečke.... Pač folk musko preveč osebno jemlje, pa ne pozna pojma kot je osebni okus. Eni bodo vedno kurcal death, eni black ---> to je bil do nedavnega velik Prophetov hobi zdaj si pa ne upa več pa govori da je Burzum dobra muska--- < večini thrasherjev pa itak skoraj nič drugega ne paše, mrbit še kateri od njih da kako Death ali heavy varianto gor, vse drugo pa ni košer.

Moje mnenje je da če ne nosiš plašnic skoraj vedno najdeš stvari ki so ti všeč v vsaki zvrsti. Ni pa čisto nič narobe če kaj utemeljeno skurcaš, če poveš da je to pač osebno mnenje... Zaradi mene če folku še vedno dogajajo Korpiklaaniji, medtem ko smo se jih eni najedli. Pa kaj potem?
 
No še mal offtopica Ying%20Yang


-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: Ventor
Date Posted: 31.Oct.2008 at 11:07
A upa bit tvoje lastno mnenje se kako drugacno kot osebno?:) 

-------------

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!


Posted By: Prophet
Date Posted: 31.Oct.2008 at 14:42
Na tem forumu se vedno najdejo forumaši, ki bolje vedo kaj jaz mislim in govorim. Do zdaj pa seveda nobened od njih ni podprl svoje izjave z argumenti. Kot sem že prej povedal taki posti sodijo v čikfajt debate.

-------------
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si



Print Page | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07 - https://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net