Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 2023/01/27 OTTONE PESANTE, KOPER
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

2023/01/27 OTTONE PESANTE, KOPER - Event Date: 27.Jan.2023

 Post Reply Post Reply
Author
Message
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Calendar Event: 2023/01/27 OTTONE PESANTE, KOPER
    Posted: 08.Dec.2022 at 15:24
OTTONE PESANTE
Back to Top
Krafty View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Jan.2023
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Krafty Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2023 at 09:05
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2023 at 14:10
mikavno. morda pa skombiniram en podaljšan vikend na obali pa si častim še tole slaščico. 
a lavfajo kj airbnbji v vaših koncih? neki sm že gledal, verjetno se bo našlo kj.

Back to Top
Krafty View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Jan.2023
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Krafty Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2023 at 14:28
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

mikavno. morda pa skombiniram en podaljšan vikend na obali pa si častim še tole slaščico. 
a lavfajo kj airbnbji v vaših koncih? neki sm že gledal, verjetno se bo našlo kj.

center kopra... baje da so ugodne cene:  


Back to Top
Krafty View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Jan.2023
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Krafty Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2023 at 10:25
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jan.2023 at 08:16
vidmo! :)



Tale bobnar ga prov seče

Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jan.2023 at 11:12
Nocoj! 

Vabljeni na druženje in rajanje
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jan.2023 at 11:23
Originally posted by Krafty Krafty wrote:

drum'n'brass, riffi iz mitraljeza, veselica
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2023 at 12:31
Luštn event je bil tole! Sicer so se besedno malo ogradili pred ne-obalnim folkom, ki ne govori italjansko, ampak saj govorimo univerzalni jezik glasbe. Špil je bil precej ok, čeprov sem časoma dobil občutk da so mal že utrujeni od tega sviranja po klubih. Bobnar mi je dbest filingaš. 

Lokal tudi prov šik in lepo založen z raznimi sortami pirčkov. Kar se mi ni ravno najboljš pomešal z vinom poprej, tko da sm kozlal žolč takoj ko sm zjutri oči odprl in se počutil zastrupljeno do naslednjega večera. 

Tolk o špilu, lahk še rečem da je blo prijetno presenečenje vidt par znancev iz naših koncev, ki so zdaj na obali pognali korenine. Mi je kar jasno zakaj. 

Zdej pa še beseda o samem Kopru. Tokrat sem si prvočil 2 airbnb nočitve v Markovcu, z namenom mal raziskat še kaj drugega kot sam center in plažo. Pa mal probat kulinarične vrhove v Kogotu in tako dalje... največji vtis pa je pustila zrihtana kolesarska infrastruktura, ki je velikem obsegu ločena od  vozišča. Pa grafiti pod mostovi, živahna tržnica etc... v zadnjih letih sem se zabubil doma in se bolj malo razvažal, tako me ni blo na obali že nekaj let in kar sem videl je sama pozitiva. In boleč opomin, kako je moje mesto v tem oziru v zadnjih 10 letih začelo zaostajat. Dns zjutri sem še uspel po dolgem in po čez pretečt cel Markovec in mi je top izkušnja... res lepo urejene soseske z ličnimi hišicami, pa 2 blokovski naselji z +10 nadstropnimi stolpnicami in betonskimi klopcami na sredi.. totalno mi je dbest ta brutalistična arhitektura. 
V pogovoru z domačini sem sicer beležil mešane vtise. Centru pravijo mrtvašnica, kolesarske so pa kao bolj za turiste... No ja.. vrjamem da v ne-zimskih mesecih oboje dobro služi namenu. 

Skratka hvala da ste gostil tole, luštno je blo.

Edited by frogstomp - 29.Jan.2023 at 12:33
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,438 seconds.