Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 2023/02/24 - Kataklysm + Soilwork @ Kino Šiška
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

2023/02/24 - Kataklysm + Soilwork @ Kino Šiška

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2786
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 2023/02/24 - Kataklysm + Soilwork @ Kino Šiška
    Posted: 19.Jan.2023 at 06:13
Februarja se bo zgodil MetalDays »warm-up party«. Takšna je časovnica:

18.00 vrata
19.00–19.30 Wilderun
19.45–20.15 TBA
20.30–21.30 Soilwork
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2023 at 15:46
Živijo, en band ne bo najavljen, ker bodo nastopili brez. Nekje je tudi že bila objavljena nova časovnica, vendar je ne najdem trenutno.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2786
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Feb.2023 at 07:38
Nova časovnica:

18.00 vrata
19.00–19.45 Wilderun
20.05–21.20 Soilwork
21.45–23.00 Kataklysm
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Feb.2023 at 18:01
Oboji Kataklysm in Soilwork so pri nas nastopili že kar nekajkrat, zato sem se ob (zgodnjem) prihodu pred dvorano kar malo ustrašil, da bo obisk katastrofa.

Prvi so na oder stopili Wilderun. Dam (skoraj) vsakemu bandu šanso (razen core- slam-.... variantam, ki mi res ne sedejo), da me navduši a po približno pol minute sem si mislil 'Kaj mi je tega treba?' in zapustil plac, da počakam zunaj, da mine.

Soilwork nikoli nisem maral preveč, komad As we speak mi prav pristno pokvari dan, če ga kje slišim, tako da sem se danes prvič odločil, da si to pogledam. Melodičen death je sicer stil, ki mi kar odgovarja, ampak mene niso prepričali preveč. Fanov pa se je nabralo kar dovolj in tudi glasni so postali, kar jim je zelo pasalo in pevec je folk spodbujal k norenju. Edino kretnje po želenem circle pitu so ostale brez odziva, ker je to počet na štengah Šiške samomor. Bilo je sicer nekaj poskusov, a so bili bolj klaverni, kar je čisto razumljivo. Set je bil (pre)dolg, niso pa igrali As we speak, tako da yaaaaay.

Kataklysm pa so spet razturili. Publika v prijetno a ne preveč napolnjeni Šiški jim je jedla iz roke, bilo je kar nekaj crowd surfinga in celo stage diveov. Čisto soliden koncert a žal krajši set od Soilwork, ali pa se le meni tako zdi, zato ker sem dosti užival. 

Zvok je bil na obeh bandih, ki sem si jih ogledal dober edino prepotiho za moje pojme. Kaj je sploh z zvokom zadnje čase???? Edino dovolj naglas se mi je zdelo na Vaderjih, ko so nas obiskali zadnjič, pa še to samo za main event. Death metal ma da te zvočno prefuka, tole je bolj podobno božanju. 


Edited by devlin - 27.Feb.2023 at 18:11
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Feb.2023 at 13:42
Originally posted by devlin devlin wrote:

Zvok je bil na obeh bandih, ki sem si jih ogledal dober edino prepotiho za moje pojme. Kaj je sploh z zvokom zadnje čase???? Edino dovolj naglas se mi je zdelo na Vaderjih, ko so nas obiskali zadnjič, pa še to samo za main event. 
Jaz tudi opažam ta pojav, ki se zdaj vleče skozi ljubljanske metal koncerte že eno obdobje. Pa ne samo v KŠ, tudi na Metelkovi, Ortu ... 

In potem imaš te novodobne metal japije, ki se pridejo na koncert malce pokazati in cel jeben koncert za tvojim hrbtom s kolegom prečvekajo, ob njihovem dretju sogovorniku slišiš njih glih ene toliko kot band. Še huje kot na DM dogodkih se to opazi pri bandih, ki imajo počasnejše, umirjene vložke.
Na Saturnus napr. se je v nevem kolikšnem radiju dalo poslušati dva idijota, ki sta preblebetala cel koncert...
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Mosquito View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Aug.2022
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mosquito Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Mar.2023 at 08:50
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

In potem imaš te novodobne metal japije, ki se pridejo na koncert malce pokazati in cel jeben koncert za tvojim hrbtom s kolegom prečvekajo, ob njihovem dretju sogovorniku slišiš njih glih ene toliko kot band. Še huje kot na DM dogodkih se to opazi pri bandih, ki imajo počasnejše, umirjene vložke.
Na Saturnus napr. se je v nevem kolikšnem radiju dalo poslušati dva idijota, ki sta preblebetala cel koncert...

Kurba ja, tole! Pejta na per pa se zuni zmenta!
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,750 seconds.