Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 2023/05/28 - Iron Maiden, The Raven Age @ LJ, Stož
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

2023/05/28 - Iron Maiden, The Raven Age @ LJ, Stož

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 2023/05/28 - Iron Maiden, The Raven Age @ LJ, Stož
    Posted: 26.May.2023 at 21:31
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.May.2023 at 21:37
Časovnica:

18.00 vrata
19.30 The Raven Age
20.50 Iron Maiden
Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1536
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2023 at 08:31
Fak...kakšen koncert! Heart
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2023 at 10:19
Zaradi urgentnosti izdelave reporta je v ta namen bil ponovno mobiliziran naš dolgoletni sodelavec Matjaž, ki je pod drobnogled vzel včerajšnje dogajanje v Stožicah, kjer je preko 10.000 ljubiteljev trdih zvokov praznovalo skupaj z Iron Maiden slovenski praznik metala.



Edited by Dejan - 29.May.2023 at 10:40
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2023 at 10:55
Prešvicani, od znotraj in zunaj prepojeni s pirom, smo bli priča tem cukrom in to je čist zadosten razlog, da je bil koncert fenomenalen! 

Caught Somewhere in Time
(First performance since 1987)
Stranger in a Strange Land
(First performance since 1999)
Alexander the Great
(Live debut)

Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2023 at 10:57
zakon. Pičkumilumater zakon. k sm vidu un trikotnik luči nad odrom na štartu je blo jasno kolk je ura. KOT SOMVER IN TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJMMMMM
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2023 at 11:05
Hud report, domisln, kratek a filozovski, kjer je vsak stavek referenca na nekih drugih 1000 strani zgodbe :) 

Yt nas pa tudi že oskrbuje z materjalom. Fletn ste se mel

Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2023 at 11:42
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Hud report, domisln, kratek a filozovski, kjer je vsak stavek referenca na nekih drugih 1000 strani zgodbe :) 

Jaz nisem v  njem izvedel ničesar, razen tega, da je bil Preško fuuuuull navdušen. Big smile


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2023 at 12:31
Originally posted by Poli Poli wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Hud report, domisln, kratek a filozovski, kjer je vsak stavek referenca na nekih drugih 1000 strani zgodbe :) 

Jaz nisem v  njem izvedel ničesar, razen tega, da je bil Preško fuuuuull navdušen. Big smile


Pa celo setlisto? 
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2023 at 12:52
TOP SHIT! Fak, tole je pa res bilo nekej posebnega. Od prvega komada dalje samo uživancija. PA še Prisonerja smo meli spet priložnost slišat. OUJEA!! Pa prvič ever, da so samo tri zlajnanosti vključili v set, ostalo pa vse nekej svežega. Prou FAK, KOK DOBR!!! Star
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2023 at 12:54
Se pridružujem vzdušnostnim pohvalam ter prehvalam ker je blo res neponovljivo. FAAAAAAAAAK kolk noro!
Back to Top
robert_balordo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Aug.2016
Location: Gozd
Status: Offline
Points: 208
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote robert_balordo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2023 at 13:24
Žal mene tokrat ni bilo :) Zvok je bil soliden al tak bogi kot ponavadi v Stožicah?
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2023 at 14:42
Originally posted by Poli Poli wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Hud report, domisln, kratek a filozovski, kjer je vsak stavek referenca na nekih drugih 1000 strani zgodbe :) 

Jaz nisem v  njem izvedel ničesar, razen tega, da je bil Preško fuuuuull navdušen. Big smile



Odgovor je tukaj: https://www.setlist.fm/setlist/iron-maiden/2023/arena-stozice-ljubljana-slovenia-33b97885.html

Če ti ne potegne direkt, bo google translate pomagal. LOL

Sicer pa: koncert za sladokusce, čeprav si upam trditi, da vsi pa le niste/niso uživalo ves čas koncerta na polno. med petimi komadi z novega albuma se je močno čutil upad razpoloženja pri publiki. seveda ne tiste nepsoredno pod odrom, predvsem na tribunah pa se je takrat kr umirilo/ohladilo.
slikovit primer: poleg mene sta sedela dva mladca, ki sta že ob intru Doctor Doctor skoraj doživela orgazem. še po enem intru sta bila še bolj vzhičena, dosegla vrhunec s prihodom banda na oder, nakar je zanju prišel hladen tuš v obliki komadov z albumov SIT in Senjutsu, ki sta jih verjetno prvič slišala, čeprav sta si od koncerta vidno veliko obetala. prvi komad, ki je pri njima resnično spet povzročil navdušenje, je bil Can I Play With Madness. Kateri komadi so ju v nadaljevanju veselili, si lahko po mojem mislite.
skratka: kr dvorezna ta setlista, čeprav sem pod črto izredno vesel, da sem ji lahko bil priča v živo.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2023 at 14:44
Originally posted by robert_balordo robert_balordo wrote:

Žal mene tokrat ni bilo :) Zvok je bil soliden al tak bogi kot ponavadi v Stožicah?


meni je bil zvok dober, a sem imel ves čas koncerta čepke v ušesih. morda zaradi tega?

Je pa Bruce kar dosti jamral svojemu toncu na odru, da z zvokom nekaj ne štima, da je band na odru prepotiho.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2023 at 15:13
Originally posted by Dejan Dejan wrote:


Če ti ne potegne direkt, bo google translate pomagal. LOL

To sem dojel ;) ampak mi ne pove dosti drugega kot to, da je užival. Ok, zakaj pa ne. :)


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2023 at 15:16
A zmorete še kaj več od MEEENI JE BILOOO TOOP jebenti? Big smile

Kak bolj izčrpen raport z osebnimi mnenji, kaka slikica morda?

So se pa izkazali na MMCju. Nekaj takega sem pričakoval.

https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/glasba/krici-zame-ljubljana-iron-maiden-prestolnico-slovenije-zapisali-v-zgodovino-tezkega-metala/669827


Edited by devlin - 29.May.2023 at 15:22
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2023 at 17:12
Maiden, Maiden! Vse kar ste napisali je res, super, legende, tudi ful dobro so igrali (sm boljše vidu & slišal na YT videih), vse se strinjam, samo ena stvar je bla v kurcu, na žalost zelo pomembna - zvok. Tam kjer sm stal (sredina spredaj, recimo 10. vrsta od odra) je bil zvok nerazločen in tudi pretih. Tam nekje pri Fear Of The Dark se je nekaj izboljšalo, ampak za tak bend in tako ceno karte... Škoda, sicer bi bil koncert res totalna bomba.

Po kar nekaj pivah s folkom sm se po koncu preskupine počasi spokal pred oder in tam srečal še več poznanih (hvala za vse pive med koncertom!). Doctor Doctor - pozornost je šla h odru. Tiste laserske lučke so ble zakon, prou '86 in to mi je dalo ful dober občutek, potem pa intro in v Caught Somewhere In Time intro, malo potiho se mi zdi ampak ja faaaaaaaaaaaaaaaak yes, to je to, vrat je že v akciji - in potem pride bend noter v hiter del, pričakujem kitarske harmonije ki se mi bodo kot nož zapičle skozi sence in bas ki me bo stisnu v trebuhu, ampak ni to to, potiho in nerazločno se sliši, ok itak padem vseeno v feeling in uživam, ampak manjkal je ta bistven del - jasen in glasen zvok.

Na Priestih lani zvok ni bil vrhunski, je bil pa soliden, tole včeraj pa, vsaj kjer sm js stal, žal ne. Ampak OK, vse ostalo je pa pozitivno. Setlista fakin bomba! Caught itak top, potem Stranger, pa 3 novi in potem fakin Prisoner za vse ljubitelje protikoronskih ukrepov - fak kako je sedel! Publika je bla nekam mirna, ampak jebeš, ful sm užival. Še en nov komad, Madness, Heaven in potem Alexander - faaak, zakon! Potem Fear in pa večni in odlični Iron Maiden. V dodatku še Hell On Earth ki mi je naj komad z nove plate, Trooper in konec z Wasted Years. Fakin odlično! Ja loh smo veseli da veliki Metal bendi še koncertirajo.

Še fotka po koncertu in odhod (hvala za prevoz!).


PS: Paranoid reportaža koncerta je odlična!

FUCK THE WORLD
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1001
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2023 at 12:00
Se vidi, da Preško pogreša pisanje za Paranoid in je napisal 10x daljšo reportažo kot zadnjič :D
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2023 at 14:21
Galerija (tokrat od daleč, ker nismo prejeli foto passa): https://www.paranoid.si/galerije/iron-maiden-the-raven-age

in še reportaža od Šujota, ki se je malenkost bolj razpisal kot Preško: https://www.paranoid.si/reportaze/iron-maiden-the-raven-age

Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2023 at 16:20
Yo Šujo, ker je tvoj najljubši band? Big smile
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2023 at 22:14
Da bih ja znao...nekje okol Queen, WASP, Savatage, Pink Floyd, Magnum, Dire Straits, GNR, Helloween pade odgovor...od dneva odvisn...
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.May.2023 at 09:03
Dbest report Šujo, prijetno jutranje čitanje! Tako vsebinsko kot slogovno.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.May.2023 at 09:57
Jep, tadruga reprotaža je tudi dobra. Meni Maidni tudi niso naj bend (vem da kar neki folku s foruma so), pa pomoje da so v moji top 10 lestvici, mogoče bolj po vplivu v mladih letih kot pogostosti poslušanja na stara leta, ampak ja. Drugače je pa Buti šou v Prago lih zato ker je reku da ve da bo sound u kurcu v Stožicah, mi je kar mal žou da nism šou zraven - upam da je bil tam dober, še čakam raport. Mal razmišljam za Milano 15. julija, tam bi znalo bit jasneje in glasneje, mogoče še kdo?
FUCK THE WORLD
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.May.2023 at 10:02
jst se tut igram s to idejo.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Destroyer View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 14.Dec.2007
Location: limb predpekel
Status: Offline
Points: 319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Destroyer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2023 at 01:38
Meni so bili zakon, čez setlisto se nimam kaj za pritoževat, ker so nas res presenetili s svežimi live komadi, dočim mi je malo žal za sina, ki jih je videl prvič (valda čisto navdušen nad koncertom, saj jih že nekaj časa posluša/mo od jutra do večera, takoj ko se vstane si da cd plošček v radio, tudi čez teden, ko gre v vrtec in takoj po vrtcu...) skratka...res si je želel slišati aces high, blood brothers, hallowed be thy name...pa vadla še take kot so afraid to shoot stranger in ghost of the navigator, ki pa jih nazadnje, ko sem jih 2x gledal v Zagrebu sploh niso igrali in je dejansko pričakoval vsaj aces high, ker sem mu rekel, da so nazadnje 2x s tem komadom odprli koncert...ampak ok, nimam nič pritožb, niti mali ne hehe...pa če bi še 2 uri igrali se jih ne bi naveličal :) Za ene (zame sigurno) odlična sveža setlista, za druge, ki so pričakovali zlajnane komade pa spet ne...
Edina črna pika na koncertu, ker smo sedeli zadaj odzgoraj na sredini na tribuni, je bila ta, da je en model skoraj osvojil darwin award medaljo...ker se mu ni ljubilo iti po pijačo počasi mimo vseh sedežev, je model skočil prek ograje, kjer je hodil po poševni strehi in potem skočil spet nazaj pri izhodu. No, zalomilo se mu je, ko se je vračal nazaj s pirom v roki, kjer je spet skočil preko ograje, ampak pazi, zdaj se mu je streha vdrla in se je dejansko pogreznil skozi, rešilo ga je, da se je močno z roko držal za ograjo in skočil ven, pol pa je pizdil, kak je lahko streha tak slabo narejena lol LOL
V glavnem, močno upam, da še jih kdaj vidim v živo, zato tudi pri meni poigravanje z idejo za Milano Embarrassed
Leave no cross unturned
Back to Top
Destroyer View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 14.Dec.2007
Location: limb predpekel
Status: Offline
Points: 319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Destroyer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2023 at 01:41
Originally posted by sovdat sovdat wrote:

Se vidi, da Preško pogreša pisanje za Paranoid in je napisal 10x daljšo reportažo kot zadnjič :D


to si mislil seveda ta report kajne? Big smile
Leave no cross unturned
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1001
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2023 at 14:42
Originally posted by Destroyer Destroyer wrote:

Originally posted by sovdat sovdat wrote:

Se vidi, da Preško pogreša pisanje za Paranoid in je napisal 10x daljšo reportažo kot zadnjič :D


to si mislil seveda ta report kajne? Big smile

Točno tega :)
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2023 at 15:54
Buti mi je javu da je bil zvok v Pragi super jasen & glasen in da mu je bil to naj koncert kar jih je vidu od Maidnov, če ne kar naj koncert ever. Hard. Ko sm gledal videe LJ vs Praga se sliši da je bil zvok v Stožicah tišji... Škoda, meni je res manjkalo to. Podobno se spomnem je bil recimo Megadeth koncert v Kino Šiška 2010, dosti pretiho. Zgleda da sm se preveč razvadu na Manowar koncertih... Bom vidu julija če se odločim za še en šus, glede na to da sm že sfrčkal 105 € za Stožice.
FUCK THE WORLD
Back to Top
izzy View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 410
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote izzy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jun.2023 at 10:49
Zvok v Pragi je bil super. Prvi dan celo tako super, da so se slišali vsi kiksi :) 
Najbl je fušal Harris na akustiko pri Death of the Celts. Band je bil z vsakim špilom bolj razigran in sproščen. Oglejte si posnetek iz drugega špila kolk Harris popizdi, k mu je Bruce dal kapo/čelado na glavo med špilom :)

Publika je bila Ćeška :)
Music is the gate, it's an opening to our fate, it's a feeling that binds us strong
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jun.2023 at 13:44
mejdni niso tud od dalec moj top bend, majo pa en kulten drajv, so nepogresljivi del temeljev metala in zlo so mi prirasli k srcu po ogledu scream for me sarajevo. majo tut velik zgodovinskih tem v igri in iz tega vidika so mi simpaticni.. sele nedavno dojela, da so uglasbili znamenito (porazno) bitko pri balaklavi (v casu krimske vojne) - v komadu trooper.. :]
 
no, v koncni fazi mi ni uspelo nabrat 5 kart, da spravim še nečake in svaka na dogodek, kot smo se menili.. zarad pregovorno slabega zvoka v stozicah tud nisem rinila pretirano na ta koncert - ceprav si pa mislim, da je bilo vzdusje fenomenalno in da je bil za marsikoga ta dogodek kot izlet s casovnim strojem - v ponoven stik s pozabljenimi najstniskimi hormoni.. :P

je pa, za malo rumenega na crnem, moja reflexoterapevtka bila poklicana, da zmasira brucea, ki ga je uizi stihnlo v hrbet.. bila cisto navdusena nad njim kot osebo, jo je tudi povabil na koncert..  ocitno je dobro zalegla njena masaza stopal, ce je po njej skakal po odru kar lep cas.. :)

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jun.2023 at 15:41
Originally posted by grafin grafin wrote:

ocitno je dobro zalegla njena masaza stopal, ce je po njej skakal po odru kar lep cas.. :)

Ojej! Confused
P l a c e h o l d e r
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jun.2023 at 16:02
hahaha :D
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2023 at 22:46
Fakin ne me jebat, kok je bil pa to zakon špil odštevši zvok, ki je očitno zagodel tudi muskontarjem na odru (Bruce falil enega izmed vstopov na CSiT), poleg tega pa še vsem nam pod odrom (sam sem kot "poznavalec" SiT plate po prvih bas taktih falil, da gre za SiaSLEmbarrassed)

Vse ostalo pa... LOSFER WORDS. V primerjavi s Priest koncertom na istem prizorišču je tokrat zadeva dejansko pokala po šivih; kamor se je usmeril snop svetlobe, ni bilo duše, ki bi sede počivala. Setlista z menjajočimi se kulisami v ozadju, Eddie puta dva, vsak posamezen mejden... Noro, noro, noro.

Večji minus, ki se koncerta sploh ne tiče: Prišel že rahlo otečen, zato sem se držal bolj v ozadju (mix mojster, desno), nakar sem v pondelk dokončno obležal z vnetjem spodnjih sinusov. Tega ne privoščim nikomurOuch.
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,359 seconds.