Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Cynic
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Cynic

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
Message
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Sep.2008 at 16:53
vem da je ze en kombi za dunaj poln, me pa zanima ce bi sow kdo dan prej (SOBOTA) v minken.


December 6 - Munich, GER - Backstage Werk


neke blazne razlike v razdalji ni, solarjem in delavcem pa pomoje sobote dost bol ugajajo!


doda?
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Sep.2008 at 20:14
Hlih poslušam njihov nov izdelek,in moram priznati da je res od sile....
Back to Top
Beno View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Beno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Sep.2008 at 18:41
...kku bi lohku na Dunaji dosegli de bi se spejt basisti zjebu pas?
Sam kej bi dal za eno fajn improvizacijo teh odličnih glasbenikov. Magari  deset evru več za karto.
Ej, Jovo...kku si mislu de bi ti dali deset evru vnaprej? Js ne vem če bom kej u Ljubljani...čeprov vrjetnu de bom -  kej si mislu de bi ti tkrt dal dnar, al kku?
 
 
Edit: Nočem tečnart - meni je prou useenu - ma kej voznik(Jovo vrjetnu) imš un izpit de lohku voziš u kombiji več ku 1 + 8 oseb? Sej vrjtnu nas ne bojo zarad tega policajčki (za)jebali, tku de nit ni važnu...


Edited by Beno(Wajdušna) - 25.Sep.2008 at 18:49
...iiiiin gremo!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Sep.2008 at 23:34
faaak no, TRACED IN AIR me prav ubija....

kaaakaaa nadodlicna plata .......

Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Sep.2008 at 09:56
Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Ok, lej, v tale post bom pisou interesente pa sprot editirou, da bo use na eni lokaciji Smile

1. ALEKSANDER JOVANOVIC
2. KLEMEN KALIN
3. Matic Di Batista
4. Beno Gec
5. Vasko keller
6. Vesna Drofenik
7. Tit Slatinsek
8. Lea Potokar
9. Dasa Trampus


To je to za en kombi Smile
Evo, z mansim popravkom:)

Skratka, stanovanje mam preskrbleno, tko da, dones/jutri klicem za rezervacijo kombija, pol bi mi pa prou prsu denar za najem cimprej (se pravi, 10€ na osebo, ostanek se prenese na benz) :)
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Sep.2008 at 09:59
Originally posted by Beno(Wajdušna) Beno(Wajdušna) wrote:

...kku bi lohku na Dunaji dosegli de bi se spejt basisti zjebu pas?
Sam kej bi dal za eno fajn improvizacijo teh odličnih glasbenikov. Magari  deset evru več za karto.
Ej, Jovo...kku si mislu de bi ti dali deset evru vnaprej? Js ne vem če bom kej u Ljubljani...čeprov vrjetnu de bom -  kej si mislu de bi ti tkrt dal dnar, al kku?
 
 
Edit: Nočem tečnart - meni je prou useenu - ma kej voznik(Jovo vrjetnu) imš un izpit de lohku voziš u kombiji več ku 1 + 8 oseb? Sej vrjtnu nas ne bojo zarad tega policajčki (za)jebali, tku de nit ni važnu...
Hehe, nene, sej prou da use uprasas :)

Tko, ker sm trenutno bol svoh s finanancami bi res biu hvalezen ce mi lahko magari poslete denar po posti al pa da se med sabo zmente, kdo lahko za koga zalozi.

Kar se pa tega tice, ta kombi (mislm da je Opel Vivaro) lahko vozis z izpitom za avto, cetudi si mladi voznik al karkol. Tko da, ni panike, sm vozu ta isti kombi ze v Bologno in se kam drugam. Tko da, kr se tega tice, ni sile SmileEdino kar je, da ce si mladi voznik, more bit kombi zavarvan za mladega voznika, kar pa policaje nic ne zanima, dokler ne pride do nesrece or something. Skratka, ni panike Smile
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
MajTits View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 646
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MajTits Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Sep.2008 at 12:18
Jovo, dej mi posl trr na zs, pa ti nakazem. Pomoje se najlazi. Drgac pa, ce bo treba, ke grede lahko tut jz furam kej. Ni problema :)
Back to Top
Sanja View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 29.Feb.2008
Location: Norway
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Sep.2008 at 13:20
Mene pa kr poklic ko se vselis v flat, pa se dobiva.
(pac sm pr zeni in se mi ne da logirat s svojim imenom)
LP,
Buco
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Sep.2008 at 13:25
Sanja tebi se sploh ne sanja Tongue
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Sep.2008 at 18:00
Originally posted by Sanja Sanja wrote:

Mene pa kr poklic ko se vselis v flat, pa se dobiva.
(pac sm pr zeni in se mi ne da logirat s svojim imenom)
LP,
Buco
Ok! Od ponedelka naprej sem v Lj ubistvu usak dan hehe Smile
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Sep.2008 at 19:46
Jaz pa bom verjetno v pe v lj, ce nepa nasledni ponedeljek, to je sestega oktobra.
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Sep.2008 at 20:14
Ne razumem nekaterih tujih metal revij,ki so zadnji izdelek CYNIC-a zapisali za katastrofalno slab album,ocena 3/10....Ponavadi so bili angleži,kar radodarni pri bendih,ki se vračajo ali so novi itd...
Na nekem tujem forumu je celo nekdo zapisal najslabši metal album ever Thumbs%20Down
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Sep.2008 at 22:36
Ježešna, zakaj se sploh sekiraš, če v revijah slabo ocenijo plato... Sploh pa, če nekdo napiše kaj takega na tujem forumu... Važno, da je tebi plata všeč.


Back to Top
Alex View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Aruba
Status: Offline
Points: 449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Alex Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Sep.2008 at 00:23
Wow wow eeejj!??! A te prijave za kombi al neki se še zbira?? Ker bi šou js tud zravn pa to...
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Sep.2008 at 01:26
Najslabši album...naj kdo od recenzistov proba zaigrati katerega koli izmed komadov od cynic z istim občutkom,soundom,vsem kar so ga vložili v to. MIslim da kritiki ocenjujeno glede na prejšnji Focus izdelek, ki je zelo različen od Traced in air. Nimajo blage veze...blage veze z napredkom, zrelostjo, ki ga Cynic sedaj izvajajo. Meni osebno je Focus plata posegla čez vse meje razmišljanja človeškega (mojega) uma, vendar mi je Traced in Air na izredno visokem nivoju, žec vse kvazi progressivne plate v teh petih letih. Tymon (drugi kitarist), ki igra cirka 6,5 let kitaro, kar je 3 leta manj kot jaz me na tem inštrumentu, gledano glede inovativnega, tehničnega, ter bilokaterega vidika, naredi klovna in zasenči tako da me u bistvu ni. V bend je popeljal veliko alan Holdsworthovih vplivon prav tako kot tudi Paul Masvidal, ki ga je že cenil preden se je Tymon sploh rodil...

Jaz ne zaupam kritikom, raje se prepričam sam...poslušam, analiziram, ocenim...se učim.

LP.
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Sep.2008 at 05:55
Ozee odličen post!
Sploh pa albuma nebi smeli ocenjevati ozkogledni metalci, ker dejansko, če gledamo stvar kot metal album razumem katrostofalne ocene... metala je tu pač bore malo. Album pa je definitivno odličen.
Back to Top
Tsatthoggua View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 20.Sep.2008
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tsatthoggua Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Sep.2008 at 10:22
Focus je zame definitivno #1 plata tam od nekje leta 94 ko sem jo prvič slišal.  Potem pa daleč naokoli nič, potem pa pridejo Death na vrsto :)

Glede novega albuma - definitivno so še vedno Cynic je pa bolj umirjen glede na Focus. Se pač pozna 15 let razlike med albumi. Nekaj več fuzlov sem pričakoval od Malone, ki je na novi plati nekam potuhnjen in mu niti 50% ne trga tako kot na Focus. Na splošno mi je pa zaenkrat zelo všeč in me res veseli, da so se fantje odločili za ta korak.

Glede na to da imajo decembra koncerte me resno zanima če kdo že organizira prevoz in ima še prosto, da me kontaktira na PM.
Back to Top
Beno View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Beno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Sep.2008 at 10:47
Kej karte bmo kej rezervirali/naročili?
...iiiiin gremo!
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Sep.2008 at 15:16
Nevem, to je meni useeno, odvisno od pogojev. Ce se karte lahko rezervira brez placila bom tko naredu, za narocilo se pa mormo pol ze mal bol zment.

Aja se to. Zdej ko se pobere 10€ pa to se lahko odpove do nevem, sredine novembra al konca novembra. Ce bo en mislu 1 dan prej odpovedat, sori, lahko ampak denarja ne bom vrnu da ne bomo pol mi vec placeval. Mislm, da je to cist fer in ce se lepo prej odpove se lahko najde se kdo, ki pac misl it.
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Sep.2008 at 15:22
Aja se to - a vsem pase Dunaj al gremo en dan prej v Munchen? Meni osebno je cist useeno, mogoce bi kermu se bol pasal Munchen ker je to v soboto, Dunaj pa pade na nedeljo :)

No, to je cist stvar dogovora, meni oba datuma in kraja kr paseta :)
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
MajTits View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 646
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MajTits Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Sep.2008 at 08:38
Men je vseeno ker dan se gre, Jovo za kes se pa lahko slisva za jutr al pa tork, ce mas cajt!
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Sep.2008 at 09:54
Men je tud vsen, dons enkat te pokličem za keš, pomoje bl proti večeru... Pa bi se lah še kej spil :D
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Sep.2008 at 09:55
Jest grem tud kolk to prideSmile
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Sep.2008 at 15:27
kokr vem je en kombi ze poln...
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Sep.2008 at 15:36
meni bi bol ustrezala sobota, samo vidim da mamo neki napisano da 6. igramo.  fabo, a ti kej veš o tem??????? koper baje.
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Sep.2008 at 16:03
js nc nevem za kak spil v kopru, sploh pa js sm se meno za mladinski center. tu je pa snack bar... (na vasem spacu).

pa na spacu vam pise se star datum za sevnico ---> je prestavlen na 24.sti! :)
Back to Top
Beno View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Beno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Sep.2008 at 22:32
Ja js bi bil tud belj za soboto v Munchen-u!
...iiiiin gremo!
Back to Top
Paradoxed View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 20.Sep.2008
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paradoxed Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Sep.2008 at 22:12
Sam se sicer ne spoznam na igranje glasbe (ne igram nobenega inštrumenta), mogoče bote nekateri rekli, da se ne spoznam niti na poslušanje samo :), ampak mi zelo sede metal porgresija.
To kar so cynic nardil pri focusu mi je nekaj od boljšega izmed takratnih progressive napadov.
Traced in air, pa je že Masvidalov vokal drugačen (ni več tako robotski) poje mi preveč pičkasto in pogrešam scream iz focusa, kjer je to res bil. V T.I.A kruli v majhni dozi agresije in še to skoraj v vsakem komadu, delčku, ob spremljavi Masvidala. Kitare so mi sicer všeč, ampak ne igrajo več tako tekoče, kot je blo pri prvi plati, delujejo bolj tehnično (zaradi večjega ustavljanja), a ravno zaradi tega dobim občutek, da so preveč kompliciral. Žal mi je, da tudi bas več ne pride to takšnega izraza, ker je bil prej bolj slišan, izrazit, kar ste nekateri že omenli. Mirnejši in tišji deli so mi dolgočasni (večina izmed), a jih mogoče reši nadaljno "surovejše igranje"
Pravzaprav sem primerjal, mogoče to ni prav glede na vsa leta, ki so mimo, a določene melodije imajo še vedno približno enako in podobno pot in še vedno stojijo za imenom Cynic.
Time flows...

PS: bobni kul :)
support subjektivnost :)
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2008 at 13:06
Jovo sporoča da je rezerviran kombi za šestga, torej se gre v munchen! Wuhu!
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2008 at 14:55
Folk, js bom za Cynic naročil še en kombi. Nucamo še par kandidatov :D.
Kr na plan!
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2008 at 16:15
Si mene štelSmile
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2008 at 16:42
person man, za kdaj pa?
Jovo jst žal ne morem ta moment potrdit za 6. ker še ne vem al igramo al ne, tko da najbolš da letim s seznama :(
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
Tsatthoggua View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 20.Sep.2008
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tsatthoggua Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2008 at 17:44
Person-Man -  jest se zanimam za ponujeni prevoz. Mi sploh ne igra vloge kdaj se gre, vazno da je zadeva 100%.

Uglavnem, count me in.


Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2008 at 18:33
Originally posted by Person-man Person-man wrote:

Folk, js bom za Cynic naročil še en kombi. Nucamo še par kandidatov :D.
Kr na plan!

za kdaj to?
kuk je karta?
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2008 at 19:18
Koliko šoldov pride ta zadeva ?
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2008 at 19:24
person-man a to za 7. 12. ?
ja če ti rata zrihtat, bi šu sam ta trenutk ne morm rečt za 100%
. . .
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2008 at 20:32
No, za vse, ki vas zanima. To zbiram za 6.12.
In ja, Doda, tebe sem štel Big%20smile
Skratka, mislim met isti način kot Jovo (kurc, nism ravn inovativn in rajš ponavljam za drugim), dajte ime in priimek:

1) Mitja Kralj
2) Marko Kralj
3) Jernej Dodig
4) Mark Kranjec
5) Klemen Ogrin (eden izmed šoferjev, sam jih nucamo še ene par)
6) Larisa Potokar
7) Fabijan Purg

(sicer je še več kandidatov, sam nism za vse 100%)
Drugač pa bom pomoje ujagal kombi pri istem "podjetju" kot Jovo (ja kurc, spet ponavlam za njim). Sam, da bo ta šel po vsej možnosti iz Celja.
Aja, pa mogoč gre Lea s tem kombijem, ki gre iz Celja, pa če bi se lahko Doda z njo menjal? Sam se še nism čist zmenil z njo glede tega Big%20smile

P.S. Še kak par šoferjev nucamo (boste bogato nagrajeni Big%20smile) ... če pa ne bo drugega, pa se magari fuknemo na vlak :/.
No anyway, placa za dva je še in bi blo lepo, če bi bla taka, ki bi se jima dal vozit. Če ne pa bom poskušu brata podkupit, da bo še on peljal del poti Big%20smile

S tem postom sm izpadel še večji retard, ne? Big%20smile


Edited by Person-man - 02.Oct.2008 at 12:16
Back to Top
Tangerine View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 402
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tangerine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2008 at 20:34
Alo (ne dobim te na telefon)...Mark iz Avstralije je reku, da bi tut šou. Pa Lara mogoče...
!
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2008 at 20:35
Ja, z Markom sm se ravn menu :D
Aja, sorry glede telefona Embarrassed. Sam nevem kam sm ga fuknu <_<


Edited by Person-man - 01.Oct.2008 at 20:35
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2008 at 22:26
stric personman kuk pride keša ta zadewa
prevoz plus karta če lahko poveš
če ne presega mojga proračuna gremSmile
aja
pa če so še opeth zrawn se kolega še (-priporoča-)
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2008 at 22:34
Opeth so zraven, ja. Karta je 24€, kolikor vem. Za ceno prevoza pa jutr povem, ker se mi zdle ne da epsko preračunavat. Drugače pa, a bi se še tvoj KOLEGA (-priporočal-) za to (0), da bi del poti vozil? Big%20smile
Back to Top
Beno View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Beno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2008 at 22:40
Originally posted by Person-man Person-man wrote:

No, za vse, ki vas zanima. To zbiram za 6.12.
In ja, Doda, tebe sem štel Big%20smile
Skratka, mislim met isti način kot Jovo (kurc, nism ravn inovativn in rajš ponavljam za drugim), dajte ime in priimek:

1) Mitja Kralj
2) Marko Kralj
3) Jernej Dodig
4) Mark Kranjec
5) Klemen Ogrin (eden izmed šoferjev, sam jih nucamo še ene par)

(sicer je še več kandidatov, sam nism za vse 100%)
Drugač pa bom pomoje ujagal kombi pri istem "podjetju" kot Jovo (ja kurc, spet ponavlam za njim). Sam, da bo ta šel po vsej možnosti iz Celja.
Aja, pa mogoč gre Lea s tem kombijem, ki gre iz Celja, pa če bi se lahko Doda z njo menjal? Sam se še nism čist zmenil z njo glede tega Big%20smile

P.S. Šoferja nucamo (po možnosti več, boste bogato nagrajeni Big%20smile) ... če pa ne bo drugega, pa se magari fuknem na vlak.

S tem postom sm izpadel še večji retard, ne?
 
Ja, ponavljanka sestavljanka!
Hec, hehe!
...iiiiin gremo!
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2008 at 22:51
Zdej pa si mi zbil samozavest Cry
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2008 at 23:44
ej sj sm tut precej zainteresirana za tole..sicer točno lahko povem čez kšn teden, ko zvem izpitne roke (ja, ja mi mamo izpite že konc novembra in začetek decembra..), sam sm pa precej za! pa če se ne motim, bi bla pol še dva nekak za na tole, da se gre :)
aja pa nism voznik..no sm..sam ne za tako ogromno stvar vozt Embarrassed


Edited by Windir - 01.Oct.2008 at 23:45
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Oct.2008 at 23:48
Originally posted by Person-man Person-man wrote:

Opeth so zraven, ja. Karta je 24€, kolikor vem. Za ceno prevoza pa jutr povem, ker se mi zdle ne da epsko preračunavat. Drugače pa, a bi se še tvoj KOLEGA (-priporočal-) za to (0), da bi del poti vozil? Big%20smile

mrbit za gorLOL
za dol ga pa ni junaka




taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Oct.2008 at 11:33
ce ne igramo v kopru sm js 100% za soboto, kr dej me gor!
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Oct.2008 at 18:42
MOJA CIFRA JE 040 556 113!

Zazeljeno je,da me poklicete tisti s seznama (magari pol tebe Vasko zamenan z Alexom?) pa, ce ste v Kranju dones ali jutri mi pa lahko prinesete kes (10€)Embarrassed
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Oct.2008 at 03:14
in zakaj noben ne nalepi kakšno stvar v zvezi z Cynic...


bom pač jaz..no torej če kdo želi izvesti kakna zgodovinska dejstva o bendu in nasploh o sceni v konec 80 začetek 90 in naprej... tukaj sledi link:

http://blogs.guitarworld.com/metalkult/videos/cynic/


Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Oct.2008 at 13:30
Gusta uliti, poglej dans kk si napiso tti stavekLOL
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Oct.2008 at 15:29
Ce me je ze kdo ze klicou nej se mi najprej oglasi preko SMSa ker me ocitno nekej fuka mobitel, SMSi pa normalno funkcionirajo... Tko da, se enkrat, tisti, ki ste na seznamu in boste dones v Kranju ME DOBTE NA CIFRO pa mi dajte 10€, ce pa lahko zalozite se za koga bi pa tut biu ful hvalezen ker bomo tak hitrej zbral kes :)
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,469 seconds.