Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 15.11.08-MKSC Koper-Thraw,Keller,Eliminator
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

15.11.08-MKSC Koper-Thraw,Keller,Eliminator

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Message
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2008 at 13:12
Originally posted by Kipar Kipar wrote:

A smo res bli tak slabi? Smile

Ne vem kako se je slišalo pod odrom in kakšen sound so mel Keller in Thraw na odru, ampak na odru jst nisem slišal nič vokala in nič basa v svojem monitorju. Ne vem kako je blo z ostalimi monitorji Smile.

All in all je men bil odličen koncert z odlično organizacijo. Kej več pa napišem zvečerSmile.
Men ste bli cist solidni Smile

Drugace pa ja, fajn vecer s fajnimi bendi, ni kej!

Thraw-fags, kdaj bo demo natisnen? Smile Ker vasa muska se mi je najbol dopadla! Pa Rudek je meu ful fajno kitarco, skoda da ni meu se pistoleLOL
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2008 at 13:45
Hvala za prevoz Thraw-Roku, hvala za vino, hvala za superduper musko, ne hvala za razbolel vrat, ne-hvala za prehudo vinjenost in posledico le te: včerajšnjo slabiranost celo pot do Dunaja.
Hvala Kellerjem, da majo tko igračastga peuca, hvala Thraw, kr so res fanti od fare, res najbl simpatična slo zasedba. Ne hvala refošku, kr sm bla prezmatrana med Eliminator pa sm raj čuvala zunanja vrata. Pa hvala, da je konc vikenda, kr več res ne bi zmogla Tongue
Metal je muska za grde.
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2008 at 13:48
pa havala teb za to da zdej sanjam o 50litrih vina
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2008 at 13:52
Originally posted by Kali Kali wrote:

pa havala teb za to da zdej sanjam o 50litrih vina
 
Haha prosim. Se pa zna zgodit, da se mal prestau datum. Se bomo zmenl. Itak mi še mau slabo postane, ko sam pomislm na pjačo.Dead
Metal je muska za grde.
Back to Top
Lejla View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 516
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lejla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2008 at 18:17
Men je biu koncert dobr :) Drgac je blo pa vse zakon:) Sm dam prsla vcer ob 8h :I

Morjeeeeeee <3
Back to Top
Bojan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2008 at 18:50
Originally posted by Tokio Tokio wrote:

Hvala za prevoz Thraw-Roku, hvala za vino, hvala za superduper musko, ne hvala za razbolel vrat, ne-hvala za prehudo vinjenost in posledico le te: včerajšnjo slabiranost celo pot do Dunaja.
Hvala Kellerjem, da majo tko igračastga peuca, hvala Thraw, kr so res fanti od fare, res najbl simpatična slo zasedba. Ne hvala refošku, kr sm bla prezmatrana med Eliminator pa sm raj čuvala zunanja vrata. Pa hvala, da je konc vikenda, kr več res ne bi zmogla Tongue


Hvala tebi za pizzo, ti ob priliki vrnem uslugoBig%20smile
Pohvala organizatorju in sodelujočim za prijetno gostoljubnost, in pa seveda folkuClap
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2008 at 19:19

Dobr blo, smo hitr dol popadalBig%20smile 

Jovo, eno krtačo maš odveč. Se slišojcSmile
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2008 at 20:10
Originally posted by Bojan Bojan wrote:


Hvala tebi za pizzo, ti ob priliki vrnem uslugoBig%20smile
Pohvala organizatorju in sodelujočim za prijetno gostoljubnost, in pa seveda folkuClap
 
Ah dej, prosim. Morš jest, da boš velik in močan in boš zmogu vse bobnarske napore, ko boste svetovne megazvezde! Tongue
Metal je muska za grde.
Back to Top
gribbo View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 306
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gribbo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2008 at 20:43
Koncert je bil zakon... Eliminator, so zakon muzka.. hitri in dobri riffi...
Keller sem žal zamudu... sem pa čul da so v nulo odigrali Inner Self od Sepulture...
Thraw pa so klasa zase:) se je vidlo da je bla vsa publika dobro udeležena not... jst sem bolj pjan od zadaj opazovalClown to je to...


Edited by gribbo - 17.Nov.2008 at 20:44
Back to Top
Domen View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2008 at 21:02
Ja hvala vsem za pohvale, res!!!!Wink

Kipar -> sound na odru je bil pač tak ko je vedno....nepopoln....pač na en monitor ki ga maš ne gre neki uuuuaaa narest...zaka misliš da sm jz plesal po odruBig%20smile

pa še enkrat hvala za vse...od narezka pa do končnega natreska!!!
Cool
www.myspace.com/thrawmetal
Guilty You'll Rot!!


Back to Top
Kipar View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1016
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kipar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2008 at 22:01
Originally posted by Domen Domen wrote:

Ja hvala vsem za pohvale, res!!!!Wink

Kipar -> sound na odru je bil pač tak ko je vedno....nepopoln....pač na en monitor ki ga maš ne gre neki uuuuaaa narest...zaka misliš da sm jz plesal po odruBig%20smile

pa še enkrat hvala za vse...od narezka pa do končnega natreska!!!
Cool


Ja vem jaSmile. Sam jst morm igrat in pet zram zato pa nimam prilike plesat po odru, da bi najdu en plac kjer se sliši vokal mal bolj kot se je pr menBig%20smile.
Se mi je po mojem prvič od vseh koncertov kar smo jih mel nardil, da vokala nisem slišal skor nič, kar pa se ga je slišal je bil pa pod nekim ful čudnim EQ-jem in se je vse slišal kot da pojem mega prehlajen in še to vse čez nos Big%20smileBig%20smile.
Ampak dobr... sej sploh nima nobene veze. Jst sem se mel ful zakon na odru, pod njim in pol še v vseh okoliških špranjah MKSC-ja Big%20smile.

Pa še ful morm pohvalit organizatorje, ker takega gostoljubja in dobro porihtane organizacije, še po mojem nismo bli deležni nikjer. Tako da.... Janu in klapi res hvala za vse skup pa upam, da se bomo še kdaj oglaslSmile.

Me veseli, da mamo v Sloveniji klube kot so MKSC, Ch0, Kompleks in mogoče še kakšnega, ki res poskrbijo za bande in obiskovalce tak kot se spodobi.

Pa itak hvala vsem, ki ste prišl in pa Keller pa Thraw fantom za prijetno druženje in za soudeležbo pri uničevanju alkohola ta vikendSmile.
You're just a mindless shell, staring brain numb in a square pulse of illusions.
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2008 at 11:54
Js se še 1x zahvaljujem Beniju, da me je drogiro!

Pa Bubano, ko mi je prnes piščanca LOL

Pa Tilčno ko me je prnašo ...

Pa Mulano za prevoz ...

Pa sbi ko sm izpowno oblubo! Komaaaaa \m/
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2008 at 16:34
mene pa zanima ce je kdo organizatorjev al pa kdorkoli pac mogoc najdo kje moje kavbojke in pas?

za kavbojke mi je malo usejn, pas je pa edini, ki ga mam pa se lep je (prneso fotr iz mehike)...

pac, ce je kdo najdo in mi lahk posle po posti bi se lepo zahvalo

postnino + pive itak castim js

Edited by FABO-SUPERGRIZL - 18.Nov.2008 at 18:39
Back to Top
_sabathan_ View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _sabathan_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2008 at 18:23
bom pogledal jutri ko grem v klub ce je slucajno kje kaj pa ti javim:)
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2008 at 14:34
Kaj je mogoce tamdol ksno stojalo za sner TAMA tako na pou masiwno?

K od kopra ga pogresam, ga ne najdem nikjer .... Bi res prosu k ni soudu za kupit drugo Dead

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2008 at 11:19
Anyone??Confused

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
_sabathan_ View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _sabathan_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2008 at 14:34
ej sem mel za it v sredo do MKSCja samo potem nisem šel...grem pa jutri tam pogledat, ki je nek punk koncert pa bom pogledal še za te vaše izgubljene predmete:)
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2008 at 14:59
Ok super! Sporoci ce je kej :) Fenx!

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2008 at 01:45
Hvalavsem za vse! Ne da se mi preveč razlagat, tako da je kr ultimativna zahvala zdaj to.
Vse je biloperfektno. Mimo grede, na stageu sem imel idealen sound. Vse sem slišal super.
Hvala metalci in hvala Koper.
www.rkc.si
Back to Top
_sabathan_ View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _sabathan_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2008 at 16:56
Fabo imam tvoje Hlače in Ventor imam tvoje stojalo:) tako, da dejta mi javit kako se zmenimo, da vam izročim te pogrešane stvari:)
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2008 at 17:16
Tooo stari!:)

Hm, nevem ce ne prej pa na Heathen na metalkovi :)

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Nov.2008 at 19:30
o zakon

pac, povej mal na kere koncerte gres se letos, pa ze bomo ze kje ujel
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,281 seconds.