Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - METALURGIJA - 28.2.2009
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

METALURGIJA - 28.2.2009

 Post Reply Post Reply Page  <1 789
Author
Message
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2009 at 18:05
Brutal Sandi, looooolLOL. Uleti letos cel zamorjen na MCju mimo une podesti, mi pijemo, Doda lih prnese neko fajn flasko se boljsega alkohola, pa rece Sandi..."dej mi to", doda sam: pocak, da mi mal spijemo, dobis se ti...Mu da pol flaso, Sandi ne jebe, ne da bi pil, samo vzame pa greLOL
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2009 at 18:47
Lahko bi odprl en topic s sandi anekdotami, ker jih ma zih vsak na tone in bi bla zabavna tema :D
Back to Top
Zupan View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Nov.2007
Status: Offline
Points: 792
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zupan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2009 at 19:28
Originally posted by Buco Buco wrote:

Lahko bi odprl en topic s sandi anekdotami, ker jih ma zih vsak na tone in bi bla zabavna tema :D

Jaaaa sam res. Legenda si zasluši svoj topic. Pa tut mene anekdote zanimajo. Naj ga kdo odpre,js ne morem k nimam nič za napisat
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2009 at 19:29
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Brutal Sandi, looooolLOL. Uleti letos cel zamorjen na MCju mimo une podesti, mi pijemo, Doda lih prnese neko fajn flasko se boljsega alkohola, pa rece Sandi..."dej mi to", doda sam: pocak, da mi mal spijemo, dobis se ti...Mu da pol flaso, Sandi ne jebe, ne da bi pil, samo vzame pa greLOL



Boljša je ta.Pridem na Vader.Prnesem orehovc.Sandija boli tisti dan želodec.Pridem do njega.Sandi na mal orehovca.Bejž jest nism kronik ko viLOLLOLLOL
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2009 at 21:35
Eh Sandala ja, mogoč pa res neb bla slaba ideja naredt temo, bi blo pomoje štorij za celo knjigoBig%20smile
Out of control
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2009 at 22:01
Originally posted by Sara. Sara. wrote:

brutal sandi je naju s tino zmerjau da sma kurbi :O   ...tolko o tem, mi2 nisma dežurale pred wcjem pa usako fakin pičko pecale..jao:D
če te je to šokiral in da se ti dejansko zdi omembe vredn da sporočaš paranojdu kako se je sandi vedu si predstavlam da nisi glih preveč časa preživela u njegovi družbi...u prihodnje: navad se, drugo ti ne preostane
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 07:39
Originally posted by FABO-SUPERGRIZL FABO-SUPERGRIZL wrote:

bolje ispasti budalo, nego iz voza


bolje izdati ploču, nego prijatelja.
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Ramious View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ramious Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 07:50
Originally posted by Sine aka Wrba Sine aka Wrba wrote:

Originally posted by FABO-SUPERGRIZL FABO-SUPERGRIZL wrote:

bolje ispasti budalo, nego iz voza


bolje izdati ploču, nego prijatelja.


BOLJE IZDATI PRIJATELJA, KOT CD DAMJANA MURKA Embarrassed
www.facebook.com/Ramious

www.myspace.com/necroticofficial

http://www.firestartersmc.com/

http://www.necrotic.si/
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 10:28
bolje mrtav pijan, nego mrtav trijezan.
bolje đaba ležat, nego đaba radit.
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
[Beast] View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Oct.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 561
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote [Beast] Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Mar.2009 at 00:28
Originally posted by Alex Alex wrote:

Če se ne motim smo Negligence par let nazaj igral z Noctiferijo na eventu Metal Orgija nekje okol Trbovelj, nisem pa ziher no...


...pa s Chaosstar tud...

...aja pa še Prospect pa Nemo pa še par bandov je bilo... se mi zdi da še Krešišnepitaš. Sej mam nekje v škatli pod posteljo še "artist" akreditacijo.

Še zanimivost: na tem koncertu sta ozvočenje delala Sergej in Martin od Billysov in njuno obnašanje je bil razlog, da je naš bobnar Primož kupil celo ozvočenje in je začel to delati sam, ker slabš kot tista dva pajaca tako ali tako ne moreš narest.
Back to Top
Lucifer View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 10.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lucifer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mar.2009 at 18:40
Neki zlo malga slik iz metalurgije, niso neki (nism jih jst gor devu).

http://foto.skms.net/main.php?g2_itemId=2712
Back to Top
Lucifer View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 10.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lucifer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mar.2009 at 18:42
Vem ja, mal pozno smo jih zrihtal. Ne me popluvat prosim.Smile
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Mar.2009 at 19:55
dragi soobiskovalci letošnje Metalurgije...
mal je pozn ampak rd bi se opraviču vsem, k so kakorkol povezani z mojim izpadom tistega lepega dne...
dans sm prvič od takrat kliknu na forum in vidm, da ste nekateri jasno izrazl svoja mnenja, večinoma negativna. itak. to je dobr.
ne mislm tuki zdej pisat neke življenske zgodbe, ker to pač ni za na forum. rd bi sam na kratko razložu mal situacijo. alkohol ni kriv za to, kar se je zgodil, samo odpru je vrata podzavesti, k bi tko al tko itak enkrat bruhnla vn. če se človeku cel življenje dogajajo večinoma slabe stvari, to že tko ni dobr. pol pa jih ta oseba še skriva in tlači v sebe... slej ko prej privrejo na dan. nenapovedano. žal se je to pr men zgodil na metalurgiji ob pomoči alkohola, pa tut že kdaj prej, sam ne tok brutalno. cenjene dame, spoštovani gospodje, obiskal vas je Wukoslav Wukich II., k drgač živi drugje in k je očitno jezn na ceu svet in ne prizanese niti ljudem, k mi drgač velik pomenjo. škoda, k se je to mogl zgodit v družbi prjatlov, škoda da so mogl nekateri to občutt na lastni koži. to, kar sm na kratko opisu vem, da ne opraviči mojih dejanj, upam pa, da jih vsaj mal pojasni. žal sm prepozn porajtu, kaj se mi je zares dogajal, čeprov so me večkrat opozoril, kaj se bo zgodil. zdej vem.
končn lahk pohvalm policijo, ker so vsaj enkrat pravilno ukrepal. še u celico bi me mogl strpat, da ne bi vs paranoičen okol po Šentjurju se plazu in se skrivu kot žrtev namišljene zarote.
vesel sm za Dawn Patrol, da so hitr najdl zamenjavo in da niso skenslal verjetn zlo dobrga koncerta. Borut je več kot dobr bobnar, js pa trenutno nism najbol za v družbo, je bolš tko, vsaj zaenkrat.

W.
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Mar.2009 at 20:01
z moje strani je opravicilo sprejeto
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11766
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Mar.2009 at 20:10
metal izpoved. wb
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2009 at 17:17
Originally posted by sajmon sajmon wrote:

z moje strani je opravicilo sprejeto
from me & ewelin: si zadn osebek k bi loh sprejemu kle neka opravičila glede na tvoje precej podobno obnašanje učash tko da - get a life.


@ wuko: upam da se kmau spet vidmo ;)

Edited by Kali - 14.Mar.2009 at 17:17
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2009 at 17:37
se ne oziram nate, raj se delat sprau, ne pa da lenaris po cele dneve. .
Back to Top
Lejla View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 516
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lejla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2009 at 17:58
Hahahhaha LOL
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2009 at 18:09
Dj Sajmon kr neki bluziš- res si tazadn k bi se loh neki repenču da veš...
Out of control
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2009 at 18:16
Originally posted by sajmon sajmon wrote:

se ne oziram nate, raj se delat sprau, ne pa da lenaris po cele dneve. .



haha


nj kdo nalepi kak un 0wned photoshop no
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2009 at 18:25
lol da so vm take osnovnošolske kajle zabavne...nej še nekdo prbije da sm debela pa mozolasta za nameček. če se spravm delat alpa ne to pač ne spremeni dejstva da se sajmon kle gor nima niti najmanše pravice oglašat in sprejemat nekih opravičil itd. ker je sam večkrat dokazu da se zna čist isto debilno pijansko obnašat. that's it. kurc, nč ne delam pa še vedn grem loh na use kar čem...jes se ne prtožujem tko da zakaj bi hotla spreminjat neko stanje s kerim sm čist zadovolna ker enmu kekcu kle gor ni jasn par osnovnih zadev.

oh yeah...mi je več kot očitno da nekega bolšega argumenta kot to da nej se spravm delat nimaš za napisat ker sam točn veš da si že dostkrat svoje frende na gobc za brezveze.

i rest my case.

Edited by Kali - 14.Mar.2009 at 18:31
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2009 at 18:35
.............................


EDIT/sm napiso neki pa zbriso, sploh se ne bom vtikval, k je dans prelep dan, da bi se se pomožnosti zvečer v vrhniki grdo gledal zarad osebnih razlogov.....

Edited by FABO-SUPERGRIZL - 14.Mar.2009 at 18:36
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Mar.2009 at 05:58
bžu bžu bžu sj neb blo važn...ti loh eva pove kok sm se režala k sm prejšn post pisala tko da zamer z moje strani nikol ni blo...kvečjemu opozarjanje na gluparije...no ok pa teženje hehe (se mi preveč da) :)
jebesh bom mau zastopala paranojdno tečko :P that's my job da nau sajmon težu da morm it delat :P hihi

ps. vem da znam bit več kt glupa...ma jes to saj prznam

Edited by Kali - 15.Mar.2009 at 06:10
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Mar.2009 at 10:34
kaja, tko ti bom reku. . sam sem mislu da ze ves, ceprou je to ze samoumevno. .

ce sem meu kdaj s kom kaksen konflikt, sva ga tud resila. . ne da bi se kdo drug utikou u nekaj, kar se ga sploh ne tice. . sory, sam si pa u tem primeru ti zadnja da bi neki pametovala, ker sploh nis upletena u to. . resuj svoje tezave, ne se vtikat u druge. . se ze po tem vid da mas vec kot prevec casa. .

kar sva mela pa z wukotom na metalurgiji, bova pa midva sama resila, brez kakrsnekoli tvoje pomoci, saj se te navsezadnje to sploh ne tice. .

tko je, se tud jest ne vtikam u tvoje zasebne stvari, sam to je bla kaplja cez rob. . ce mi mas kej za povedat, obstaja za to telefon, oziroma msn. . toliko u vednost. . ker mislim da to kar ti napises bore malo folka zanima, seveda kadar se vtikas u drug folk. . bi razumeu ce bi bla upletena, sam tko pa nis. .

mislm da si dovolj stara da ves da tole ne bo nikamor pripeljal, sam se bol se bo skrhou odnos kakrsnega mava. .

nic, sem zakljucu s tem, ker je brezpredmetno o tem razpravljat. .

Edited by sajmon - 15.Mar.2009 at 10:36
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Mar.2009 at 14:12
Debela pa mozolasta si.

:D
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Mar.2009 at 18:57
o buco...kok si srček

veš kva sajmon, prou da rešš če maš kakršne kol bleme z wukotom z nem ampak način na kakršn si kle gor pisu je biu pa kratko malo nesramn...z unimi devil smajliji pa komentarji si izpadu privoščljiu in to ni zmotl sam mene ampak še marsikerga druzga, jes sm pač sam edina k je to javno napisala ker se drugim ne da kj preveč s tem ubadat. fajn da 1x napišeš "wuko fak off" k si biu jezn ampak usi nadalni tvoji komentarji so izpadl grdo in to sam zato ker tut sam nisi nek anglček na področju klofanja svojih frendou. to je vs point. kar se je zgodil na metalurgiji pa nažalost ni neka zasebna stvar ker je ta dogodk očitno dost uplivu na precej velko št. ljudi...tut name. nekak med usemi vezmi pa prjatelstvi k smo jih metalci stkal med sabo je težko da nebi...sj se več al mnj cela metal slovenija poznamo med sabo.

ps. če ti mislš da sm jes skregana s tabo al bilokaj, nism...sm te pač sam javno rahlo napizdila.

Edited by Kali - 15.Mar.2009 at 19:03
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Ramious View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ramious Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Mar.2009 at 22:39
A LOHK PROSM NEHATA!!!Wacko

PS:@Lucifer: Fotke so fajn!

PPS: vesel sem da je wuko nazaj!!

PPPS:Upam da mi bo kmalu ratalo zrihtat fotke na našmo majspejsu...tak da če bo koga firbec matral naj si jih ogleda...


Edited by Ramious - 15.Mar.2009 at 22:42
www.facebook.com/Ramious

www.myspace.com/necroticofficial

http://www.firestartersmc.com/

http://www.necrotic.si/
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Mar.2009 at 22:44
Originally posted by Ramious Ramious wrote:

A LOHK PROSM NEHATA!!!Wacko


PODPIS

Je Sajmon lepo rekel, da mata za to MSN in telefon ...

Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Mar.2009 at 22:55
lol...sta mau prepozna
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2009 at 11:02
Damn Big%20smile
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2009 at 11:10
drgac pa, kar zadeva wukota, je res zvenel dvoumno kar sem reku, sam dejstvo je da nisem nic slabega mislu, skratka ni blo tako ce je kak posameznik tko razumeu kot pac je. . je zgleda prslo do nesporazuma. .

zdej pa res zakljucimo s tem, saj je od tega ze vec kot 2 tedna ! ! !
Back to Top
grdksmrt View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 882
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grdksmrt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Mar.2009 at 13:55
Kolk je to glupo, da se iz teme, ki govori o koncert razvije čist neka tretja tema. Pol se čist pozab na koncert...
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2009 at 17:27
Whatever, če se pač tle piše (kjer je bil kraj zločina), se mi zdi kr prou (neka asociacija obstaja, ne?)...
 
Drgač pa... Wukmajstr! Lepo, da si se oglasu po dolgm cajtu - sva te s Tukoslavom včer zvečer klicala pa se nis oglasu - tut OK, te zastopm. Si pa lepo napisu in najbrž bo folk, ki je kortolk pr seb, to vzel za pozitivno. Tut jest sm kdaj pa kdaj pokazal svojo "čudno" stran (spomn se Satana) pa včas tut tep nism przanesu - se oprasičujem, pač, alkohol nardi svoje... Se pa brzdam, kolkr se le da! Vzem si cajt, kolkr mislš, da ga rabš, pol gremo pa bivši in zdajšnji prebivalci republike Črnuče na en (!) per pa se mal zapričamo (for good old time's sake - whadda ya say?Wink)
 
OK, dost sm zasmetil...
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 789

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,391 seconds.