Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 07/02/09 CHAOSSTAR + CARIGNAN + NEPHROLITH, Kranj
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

07/02/09 CHAOSSTAR + CARIGNAN + NEPHROLITH, Kranj

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
AishaBerg View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 15.Jul.2008
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 1370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AishaBerg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 12:31
aja pa tinca, hvala za čike :*
jovo hvala za dobrodušno dejanje, d sm do pera pršla :*
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 14:00
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

Nephrolith pohvalno! sploh tazadn komad.. je blo treba kokoškam spredi pokazat kaj je mosh hehe Thumbs%20Up
 

Carignan... ne vem sploh a se tako musko poslusa al se ji smeje? Big%20smile 

 

Chaosstar sm pa od zunaj poslušav, ampak to ni ravno moja zvrst no...
pobcek, sej tvoja zvrst je itak sam black metal. .

Edited by sajmon - 08.Feb.2009 at 14:00
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 14:03
jaz pa pravim:
Nephrolith: Klub parim kiksom odlično, sploh za pru koncert, mogoče so komadi prot koncu ratal mal monotoni, mislm premal različni od prejšnih, ampak sj ste še na začetku poti tko da to ni problem. Vid se močn vpliv največjih black metal bendov (Dissection, Satyricon, Immortal..) priredbe so ble vredu in primerne (čeprav ne maram Mother North coverjev). Kr tako naprej.
Carignan: Zakon! Največje presenečenje večera, po fotki s prejšne strani sm sklepal da mi ne bodo všeč. Ampak Avstrijci so pričaral res lepo Dying Fetus vzdušje :D res zelo zabavna in sproščujoča glazba. Vokal mi sicer ni bil najbol všeč ampak ga je imetnik silno dobro uporabil. Zravn pa seveda še stand-up comedy:"this song is about beating women, hehe" in pa seveda "this one is about a father and his child" seveda smo vsi takoj pomislili na avstrijskega narodnega heroja :D
in nazadnje še Chaosstar: ki so nam prinesli zvrhan koš odličnih solaž in ostalih kitarskih supervragoli, ki pa žal niso najbolj sedle skupaj. Ne vem no taka vrasta progresije pač ni moja šalca čaja. Painkiller je bil pa super
Uglavnem izbruhovci, zakon večer. Nov zakon me ni preveč motil, nasprotno :)
No pa da bom še malo tečn: ne zastopim več te kranske publike: Ko so na odru black metalci, ki sicer ne šparajo agresije, se mladina mosha in preriva kot bi bli na enem metalcore festu, pol pa pridejo na odr brutalci, ki folk še pozivajo k takemu početju grejo pa prerivači stran Ne vem no men to ni logičn, mogoče bomo naslednič na bazenu vidl nek black metal bend, kjer bo frontman reku:"owright no everybodah, get in fuckin' pit!" in začel krožiti s prstom.   
. . .
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 14:08
nephrolith - soliden nastop, sta me presenetila komada od dissection in satyricon, in se to old school, kar je sicer pohvalno

carignan - odlicen nastop,koncn en orng brutal death /grind na bazenu po dolgem casu

chaosstar - nisem biu kej prevec zagret, konc koncev tud niti ni to moj zanr, kar zadeva metal, tko da sem se med njihovim nastopom okol pojou, dokler nisem dol padu. .

se pa strinjam s tem da je 3 /4 folka prslo sam zarad nephrolith, pa se ta folk sem sploh prvic vidu.. se nikjer na nobenem black koncertu. . zih je blo vmes komad njihovih frendov in sosolcev, da so sicer prsli podpret bend,kar sicer ni slabo, sam usen bi loh folk pocakou do konc spila. . ne vem kaj bi jih kostal. . tak folk se ponavad ne obdrzi dolgo na metal prizoriscu. .

je pa fajn da so bli razlicni zanri, tako da se je za vsakega nekaj naslo, upam. .
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 14:14
aja, pa se to. .

glede prepovedi kajenja na bazenu. . sploh se nisem kej dost ozirou na to. . ze prej k se je loh kadil,delec od tega da bi me kej motil, glede na to da sam sploh nisem kadilec. .
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 15:19
Chaosstar so bli fantastika.Me je prav zanimal kako bojo v živo odigral in je blo super.Sm si še ušesa zatisnu da se je bolj slišal.k je preveč hrščal.Super.

Carignan-So mi bli zlo slabi,nej poslušajo stare napalm death pa Carcass bolj.

Nephrolith-Black metal ni moja zvrst,sam so bli pa kr dobri.
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 15:20
carignan
.....
Back to Top
Ryuk View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Nov.2008
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ryuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 15:35
@devlin: hahah - fritzlgrind.. :P that's a good one..

evo en pic - tle se lepo vid, kok bolj od decov so vzdrzljive babure (no ja, itak, ce pa vodo ziza):



btw, bjonda na sliki.. javi se mi, da te popeljem v cudoviti svet necarignanovske (ti grinderji oesterajherski radi tepejo zenske) ljubezni!! :*

na snidenje dragi moji! :D
Jejmo in pijmo, kajti jutri bomo umrli! Iz 22,13
Back to Top
HellFucker View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1349
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HellFucker Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 15:50
Originally posted by Phantom Phantom wrote:

fantastičn plac ....lej neka moderna verzija kiperbusha... :)
 
kje se da videt celoten seznam vaših koncertov?
 
Satan Is My Boyfriend
Back to Top
Ryuk View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Nov.2008
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ryuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 15:54
aja, skor bi pozabu..

se moja strokovna kritika vceraj prisostvovanem eventu:
1. nephrolith - suckali so qrac, in to corpsepaintovsko nasminkani, tko da je blo vse skup se bolj transvestitsko
2. carignan - suckali so qrac, in to na kevdrsko fritzlovski nacin
3. chaosstar - suckali so qrac, in to zato, ker ze dolgo niso vadili, ker so postali prave koncertne kurbe

ker pa sem dobro obdarjeni dec in mi je suckanje qrca vsec, zgoraj podana kritika pomeni, da sem se imel super in uzivan tako na blacku, kot na grindu, kot na progu..

in se kritika na kritike: sploh ne suckate qrac, kar pomeni, da mi niste vsec spljoh, k tle neki pametujete kak je kteri band pa tko naprej, sami ste pa luzerji brez doma, k pol po koncertih hodte, namest da bi hodil rajs na kaksne mladinske veroucne skupine in na nedeljske mase.. sram vas bodi!!

in to je bil moj drugi delno teoloski post... i'm so proud!! :P

P.S. bjonda s slike v prejsnjem posteku: ne sodi me po sliki na avatarju.. v resnici sem zdaj lepsi od chucka norrisa, kadar si uredi brado s subrino! na se enga lupcka: :*
Jejmo in pijmo, kajti jutri bomo umrli! Iz 22,13
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 16:04
bjonda s slike ne bere paranoida..
Back to Top
Nerthag View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 381
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nerthag Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 16:05
glede 3/4 folka, jes osebno prve dve vrste še poznou ostalo je blo pa dokaj neznano. sošolca nism mu niti enga
če bomo kej več folka prpelal v bazen se jes nebi branu an. drgač pa tele ksm poznou so prej šli dam zarad prevoza - vlak itd. počas se bojo že po avtih napokal pa zorganiziral.

no pa da še jes dam kritiko na večer.
za nas je blo prvič, smo bli zadovoljni, mal se kje nismo slišal kr je normalno naslednič bo bolš :P

carignan: kva nej rečem glede na to da so grind je blo solidno in vokalistu se pozna izkušnje, bobnarju pa da ma jajca, tip je pršu brez vsega samo s stopalko... še palčke je pustu doma...tko da če bi mu kšna padla ˘˘

chaosstar: to pa čist zakon, uigranost in vse to... res užitek je blo gledat, tut fantje so uredu, so pomagal če smo kej rabl tko da... res top.
na žalost sm mal zgrešu na konc koncerta, sm v pogovore padu in sm zamudu kšne priredbe, samo mene je bolj zanimou lastn material.


Edited by Nerthag - 08.Feb.2009 at 16:06
You all are flies, flying towards the light, seeking death...but yet you don't know...
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 16:08
Originally posted by Ryuk Ryuk wrote:

@devlin: hahah - fritzlgrind.. :P that's a good one..evo en pic - tle se lepo vid, kok bolj od decov so vzdrzljive babure (no ja, itak, ce pa vodo ziza):btw, bjonda na sliki.. javi se mi, da te popeljem v cudoviti svet necarignanovske (ti grinderji oesterajherski radi tepejo zenske) ljubezni!! :*na snidenje dragi moji! :D
ok, jest sem na sredini. . kdo je pa ta na levi ?sploh ne vem al je tip al je koka? ? ?
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 16:31
Originally posted by FABO-SUPERGRIZL FABO-SUPERGRIZL wrote:

velik PLUS, da se ne sme vec kadit, sicr me ni blo uceri, da bi vedo, ce se ludje tega res drzijo, ampak js res ne maram placov k se lahk kadi notr....

med koncertom se solzijo oci, pa se ledrca mi pol en tedn smrdi po dimu....
kolkr sm jes slišala se folk tega ni držau tko da...
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 16:35
Originally posted by Kali Kali wrote:


Originally posted by FABO-SUPERGRIZL FABO-SUPERGRIZL wrote:

velik PLUS, da se ne sme vec kadit, sicr me ni blo uceri, da bi vedo, ce se ludje tega res drzijo, ampak js res ne maram placov k se lahk kadi notr....

med koncertom se solzijo oci, pa se ledrca mi pol en tedn smrdi po dimu....
kolkr sm jes slišala se folk tega ni držau tko da...
pa se res je
Back to Top
J. J. View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 20.Jan.2008
Status: Offline
Points: 513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote J. J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 17:23
Ok mičo ene trikrat sm mogu prebrat da sm šteku  hahahaha


Biu je luškan špilčič... Prvi band sem poslušal ene par komadou... zdeli so se mi konkretni za black metal band samo bo lahko kdo drug kaj več povedal ki je poznavalec te muske

Carignan nism gledal zarad moji predoderskih seans;)

Mi smo zadovoljni s špilom glede na majhnost odra in samo en monitor in neko čudno brnenje med koncertom je bil koncert kar dobro speljali! Me veseli da je publika sodelovala z mojim norčevanjem... to imam najrajšBig%20smile Tko da hvala vam vsem!!! In upam da smo vam ustregli tudi s priredbamiWink

Sedaj se Chaosstar za nekaj časa poslavljamo od koncertnih odrov tko da... Hvala vsem ki ste pršli na bazen in ostale špile za vas se bomo trudil še naprej!

www.scratch.si   
Back to Top
HellFucker View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1349
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HellFucker Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 17:45
Originally posted by Kali Kali wrote:

Originally posted by FABO-SUPERGRIZL FABO-SUPERGRIZL wrote:

velik PLUS, da se ne sme vec kadit, sicr me ni blo uceri, da bi vedo, ce se ludje tega res drzijo, ampak js res ne maram placov k se lahk kadi notr....

med koncertom se solzijo oci, pa se ledrca mi pol en tedn smrdi po dimu....
kolkr sm jes slišala se folk tega ni držau tko da...
 
ene 98% folka se je kar držalo, tako da to niti ni tolk slabo Wink
Satan Is My Boyfriend
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 17:56
jst sm pržgala kšnga
vsakič sprot sm pozabla de se ne sme ... ups...
sj se bom navadla ;)))
.....
Back to Top
J. J. View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 20.Jan.2008
Status: Offline
Points: 513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote J. J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 18:29
ahaaaaaaaaaa ti si bila tista... pol pa kašlam na odru Wink ma js pravm sej je kul če kkšn prže sam pol za sabo potegne kar ni kul ane... se prau je edina varjanta da noben ne kadi... tko da podpiram (pa sm kadilec)


Edited by J. J. - 08.Feb.2009 at 18:30
www.scratch.si   
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 18:53
aaaaa ja jst sm bla ta ... se globoko opravičujem;))

ma ne sj je men tud to ql de se pač ne kadi notr... ke kdaj res ni blo za zdržat not:))

sam sej pravm navadit se bo treba
.....
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 21:04
Zakon je bilo! Kar sem videl od Neprolith me je totalno impresioniralo - super vokal, zanimiv boben, super kitare (še posebej mali kitarist), basist ima najbolj evil čupico vseh cajtov ... zakon!!!

CARIGNAN - ZMAGA V VSEH POGLEDIH. Grem fehtat punco, če mi posodi Aborted - Purity Of Perversion.

Bil sem preveč pussy, da bi gledal še Chaosstar, tako da sem nisem naslajal nad Primožem ... ah, ta usoda ...

Super koncert v vseh pogledih!
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Ryuk View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Nov.2008
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ryuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 21:50
lej ti, usuta tinkara, kako sm te lepo ujel in the heat of the moment s carignan frontmanom:



sexy nogice, ni kej.. skoda sam, k jih army hlace skrivajo.. :P
anyway, draga decva - ko se naslednjic vidma, se mi lahko zahvalis s ksnim osladnim nemetalskim poljubckom.. mi bos pomagala uno bjondo prebolet, k sm jo probu v prejsnjih postih osvojit, pa je mela biatch skor cel dan cajta odgovorit in ni..Ouch Cry i'm moving on! prou ji je, ha ha! :)

keep on rockin' people! se ha vidmo naokol!

:D


 
Jejmo in pijmo, kajti jutri bomo umrli! Iz 22,13
Back to Top
[Beast] View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Oct.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 561
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote [Beast] Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 21:57
Sam krače so pa res top of the line.
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 22:08
lol... usuta tinkara:D dobAr...

dobiš en brutaln neosladen metalski poljubček ahahaha :D

bjonda te pa ne jebe ker je pač ni na paranoidu ...sj to ti je že frogy napisov:D
.....
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 22:14
lahko ji kj sporočim če je nujno;)
Back to Top
AishaBerg View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 15.Jul.2008
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 1370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AishaBerg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 23:21
aje kdo kej slikov, jz bi rada kšne fotke mela/vidla :/
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 23:33
no a mu nebi blo pač bl fer povedat da je zasedena ;)
. . .
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Feb.2009 at 23:47
ne
now you ruin our planAngry
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Ryuk View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Nov.2008
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ryuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2009 at 02:50
hahah.. z vasim planom ne bi blo nc tko al tko, k sm se itak za usuto tinkaro rajs odlocu - sej je bjonda tut fejst, sam je usuta tinkara bl true.. dokaz: visi na temle forumu.. pa velik vecja poznavalka grinda je od mene.. ze to dvoje me preprica, ka sele titste dolge nogice, k jih na sliki loh vidte.. :))

glede slik, aishaberg, samo zate (upam, da usuta "en brutaln neosladen metalski poljubček for me" tinkara ne bo lubosumna):




bodite pozorni na tita, ki iza zvocnika zadovoljno opazuje obetavno mladino, katera prikimava njegovemu navodilu: "uciti, uciti i samo uciti!"
Jejmo in pijmo, kajti jutri bomo umrli! Iz 22,13
Back to Top
Ryuk View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Nov.2008
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ryuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2009 at 03:01
in se bobnar od chaosstar, mein freund primoz, ki sem ga tako zaslepil s flashom, da je revez 20 sekund udrihal mimo bobnov in po nesreci pretepel nic hudega slutecega obozevalca progresive, ki je ravno hotel kupiti 3 cd-je od chaosstar - kot vsak pravi audiofil: enega za poslusanje, enega za rezervo in enega za vsak slucaj.



za neljubi dogodek se se enkrat opravicujem in upam, da je nastala fotografija vsaj malo v tolazbo oskodovanemuCry bandu in pretepenemuOuch progresivcu.

may the force be with you!
 
Jejmo in pijmo, kajti jutri bomo umrli! Iz 22,13
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2009 at 06:02
Originally posted by Ryuk Ryuk wrote:

@devlin: hahah - fritzlgrind.. :P that's a good one..

evo en pic - tle se lepo vid, kok bolj od decov so vzdrzljive babure (no ja, itak, ce pa vodo ziza):



btw, bjonda na sliki.. javi se mi, da te popeljem v cudoviti svet necarignanovske (ti grinderji oesterajherski radi tepejo zenske) ljubezni!! :*

na snidenje dragi moji! :D


Big%20smile


Edited by doda24 - 09.Feb.2009 at 06:06
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2009 at 10:07
Ryuk, nehaj prosim - tvoje izjave me tako nasmejijo, da na šihtu ne morem koncentrirano poslušati Amon Amarth in poiskati detajle, ki jih ločijo od drugih.

Tista o progresivi in 3 Cd-jih je fenomenalna ...

TITO gleda in si misli "Samo promatram, mater vam božju!" :)
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
J. J. View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 20.Jan.2008
Status: Offline
Points: 513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote J. J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2009 at 10:33
HAHAHAHAHA... Mičo od kje od kje... LOLCry AHHAHAHAHAHA... Kera je pa tinkara al si mislil tino?

HAHAHA ponesreči premlatil progresivca hahahahahaha
www.scratch.si   
Back to Top
[Beast] View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Oct.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 561
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote [Beast] Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2009 at 10:45
Oh you guys, getta life ;)

Da se še malo nsmejemo: zakaj so jamski ljudje vlačili ženske v votlino za lase, po tem ko so jih užgal po pesi z gorjačo?













Če bi jih vlekli za noge, bi se jim v vagini nabral pesek.


Sicer pa še moj komentar špila:

Nephrolith: men osebno zakon, HUD vokal, super bobni, tudi glasba je huda, edino oba kitarista morata nehati uporabljati tranzistorske maršale in kupiti lampaške glave in 4x12 boxe. Ampak glede na to, kolk so stari, štekam da je to kr finančni zalogaj.

Carignan: zakon frontman, tip poje vse imrpoligaše pri nas. Glasba seka, všeč mi je bilo, da so imeli nekaj prav nič grinderskih rifov. Na žalost jih nisem veliko videl, ker smo se ogrevali v backstageu.

Drugač pa Bazen itaq raztura, čist sproščena scena. Ko smo 5 let nazaj špilal tm, je bil precej drugačen folk. Mal smo pozno začeli, ampak tisti, ki so ostali so vidno uživali, bilo je celo precej slemanja. Da sploh ne omenjam, da je Kranjsterdam upravičil svoje ime in da je župan zrihtal mega hudo zeleno zdravilo. Upam da se kmal spet vidimo.
Back to Top
spoonman View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spoonman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2009 at 11:15
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11721
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2009 at 11:58
aaaa prvi posnetek od carignan!!!! sm upal da bom še kdaj mel priložnost vidt tole, poglejte 0 1:08 naprej, k se ziba kt metronom:D
Back to Top
spoonman View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spoonman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2009 at 13:36
lahko jih vidš u loki 28-tga..
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2009 at 14:43
hehe a je še koga ta tip od Carignan spomnu na Scotta iz Austin Powersa ?
Seth Green gone metal, oziroma grind
. . .
Back to Top
Stock View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 440
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stock Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2009 at 15:50
Kokr mi vokal od Nephrolith na studijskih posnetkih ni bil všeč, mi je na temu live posnetku zakon :) Pa še tip zgleda k Dead ;D
Back to Top
Von Salza View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Jun.2008
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Von Salza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2009 at 16:21
moji vtisi:
neprolith: po pravici povedano nic posebnega in dokaj dolgočasno...priznam pa da tut nism ravno največji pristaš blacka...mi pa tut ni jasno kaj je blo s tistim mošom...
carnigan: zakon...so opravičili tiste 4 € pa tut se kj bi dou zravn...na zalost se nihče poleg še dveh mojih kolegov ni hotu mošat...pedri...Smile
chaosstar: nism gledu...
Back to Top
Ryuk View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Nov.2008
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ryuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2009 at 18:38
ivanu in jjju (hahah - jjju) se zahvaljujem za priznanje za moje metal stand up comedy poskuse.. :) in ja, wasted-tino sm mislu..

tokrat mal bolj na resno noto..

glede vsega tega govora o moshu, moshanju in mosherjih.. mislm, to je ja bl punk zadeva, a ni? men ni najbl vsec.. tut punk filozofija je cist druga od metal filozofije, tko da mesanje tega dvojga... ka pa vem.. sej ksne stvari so genialne, ce se prou skup zmesajo.. sam to ni ena teh stvari, i think.. js zmer pol za pir trepetam, da ga bom polil.. :S
just my opinion..

@von salza - sam zato, ce ne mosham, pa ga ponesrec tm pa tm ksnmu tipu v supak potunkam.. se ne pomen, da sm pedr.. hehehe - ma ne morm js resn bit.. :P
Jejmo in pijmo, kajti jutri bomo umrli! Iz 22,13
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Feb.2009 at 18:58
lol ti pa znaš nasmejat:D
mosh pa preklet paše če je kšn grind tko de... ;) no al pa thrash:D

poznavalka grinda ahahaha:D

tvoji posti rulz:)))

glavn de nas je tito gledov:)))
.....
Back to Top
spoonman View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spoonman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Feb.2009 at 00:35
josip broz - opazuje skoz


Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Feb.2009 at 00:36
ti pa raj mau mn govor, pa fotke gor butn
Back to Top
spoonman View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spoonman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Feb.2009 at 00:41
bodo sajmon...
sam še razvit jih morm
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Feb.2009 at 08:20
Carignan drugi filmčk:
"Who knows porn films?"
"OU JEAA!!"

The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Feb.2009 at 09:55
Originally posted by Ryuk Ryuk wrote:

ivanu in jjju (hahah - jjju) se zahvaljujem za priznanje za moje metal stand up comedy poskuse.. :) in ja, wasted-tino sm mislu..tokrat mal bolj na resno noto..glede vsega tega govora o moshu, moshanju in mosherjih.. mislm, to je ja bl punk zadeva, a ni? men ni najbl vsec.. tut punk filozofija je cist druga od metal filozofije, tko da mesanje tega dvojga... ka pa vem.. sej ksne stvari so genialne, ce se prou skup zmesajo.. sam to ni ena teh stvari, i think.. js zmer pol za pir trepetam, da ga bom polil.. :Sjust my opinion..@von salza - sam zato, ce ne mosham, pa ga ponesrec tm pa tm ksnmu tipu v supak potunkam.. se ne pomen, da sm pedr.. hehehe - ma ne morm js resn bit.. :P


www.youtube.com/watch?v=ywb9pExfxq4

In še nekaj kar popolnoma paše v kontekst debate
www.youtube.com/watch?v=QtjYlFEINmU

Edited by devlin - 10.Feb.2009 at 09:56
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Feb.2009 at 11:53
Originally posted by devlin devlin wrote:

Carignan drugi filmčk:
"Who knows porn films?"
"OU JEAA!!"



Nenene LOL

... so he went to the graveyard, dug her up... And the rest is just history LOLLOL
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
spoonman View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spoonman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Feb.2009 at 11:59
ene par slik

Edited by spoonman - 10.Feb.2009 at 12:00
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,359 seconds.