Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - Winterstrike Fest II, 23.01.KompleKS
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Winterstrike Fest II, 23.01.KompleKS

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Message
Goat Horn View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Niger
Status: Offline
Points: 339
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goat Horn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Winterstrike Fest II, 23.01.KompleKS
    Posted: 08.Jan.2009 at 12:06





INFO:

Železobeton:
železospace
ironhome

Sweet Sorrow:
sweetspace
sorrowhome

Chaosstar:
chaosspace
Chaosnet

Woli Wo
Wolispace
Beny the animal
----------------------------------------------------
V roku nekaj dni bo potrjena še zadnja nastopajoča skupina! Na voljo bo tudi metal market in upam da nam bo uspelo tudi kakšno akcijsko pijačko zdilat

VABLJENI!!!!

Bleed Your Death Upon Me
Back to Top
Gamroth View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 493
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gamroth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2009 at 12:14
Pridem!
Good Guys Wear Black
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2009 at 12:22
Alco-weed metal? Big%20smile
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2009 at 12:25
To bo fakin noro
že lani je bklo za bruhat divje, letos bo se treba ubit :D


Edited by Ruda - 08.Jan.2009 at 12:25
www.rkc.si
Back to Top
Borut View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Borut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2009 at 13:08
Alco-weed metal, ta je carska!Big%20smile Res zakon bendi tko da bo pošten razfuk ta festič, ampak mene žal ne bo... Broken%20Heart Cry
KONA WORLD
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2009 at 13:12
Borut!?!?! ShockedCry ZAKA!?
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2009 at 13:47
Pizdu ma ne na petek :\\ Bom mogu lih delat vrjetno :

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Bojan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2009 at 16:06
Železobeton...Heart
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2009 at 16:52
Borut, morš prit!!!!!!!!!!!!!Big%20smile

Sicer pa ja...Nobenega od teh bendov še ni bilo na Koroškem...(no, Sweet Sorrow so bili na metal koroški 2001, a kdo od folka, ki danes hodi na koncerte je bil takrat tam?)
To je še eden od dodatnih razlogov, da se eventa udeležite vsi (Chaosstar so tik pred izdajo plate, Sweet Sorrow so pravkar izdali videospot, o legendarnem statusu Železobeton nima smisla zgubljati besed, Woli Wo so pa itak atrakcija, ki je prav tako ne gre zamuditi)mi pa pridemo skozi z pozitivno nulo:)


Back to Top
Einherjar View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 400
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Einherjar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2009 at 08:33
Caki mal... mi smo bli na Koroskem, kolikor se spomnim cca 4x. Kotlje, Sl. Gradec... Aja... A Velenje je ze koroska, ali se steyermark?

Edited by Einherjar - 10.Jan.2009 at 08:33
Non Serviam

blog
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2009 at 17:27
Veleje je hmmm.... ni Koroška v glavnem, drugače pa se mi zdi da ste špilali v Ravnah, za SG pa močno dvomim...
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2009 at 15:46
veleje ni nič
www.rkc.si
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2009 at 16:02
Država znotraj države LOL
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2009 at 17:19
Originally posted by Everlost Everlost wrote:

Država znotraj države LOL

To, to... največ vernih ljudi je prav tam... to je tak ko Vatikan v Italiji.Big%20smile
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2009 at 17:27
A to slučajno zato kr na kjrakoli vrata potrkaš rečejo "molim?"  Tongue
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2009 at 23:08
Originally posted by mlins mlins wrote:

A to slučajno zato kr na kjrakoli vrata potrkaš rečejo "molim?"  Tongue

Ta-Da...
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2009 at 13:19
???
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2009 at 14:00
Originally posted by mlins mlins wrote:

???

Ma a veš uni sound za pritrditev... TADA...
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
Wyrm View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 01.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wyrm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2009 at 14:01
oni zvok "Ta-Da" za pravilen odgovor Wink

haha, a sma lahk isti cajt napisala Smile


Edited by Wyrm - 15.Jan.2009 at 14:02
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2009 at 16:31
štekam štekam Clap
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
Goat Horn View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Niger
Status: Offline
Points: 339
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goat Horn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2009 at 16:52
Sporočam, da je še samo 5 dni časa za rezervacijo vstopnice, tako da bo treba pohiteti!

Spread the word of WINTERSTRIKE!
Bleed Your Death Upon Me
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 16:37
čist možno de se nalimam na tole...
fabo and co. če kdo hoče it z mano vas lohk poberem u celju pa gremo poj prot koroški.. namreč bom spet jst vozila če bom šla:)

edit: no če je pa kšn iz kranja, šk.loke... pa tam okol nej mi pa pove an... za 4 mam plac:P

Edited by _wasted-tina_ - 17.Jan.2009 at 16:46
.....
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 16:42
Jajajaja, pridte:), Fabo se bo itak vrnil, včeraj je bil sploh pijan, na vseh prejšnjih 100 koncertih ga nisem videl tako "utrujenega"LOL...
Pa še kak avto (ali 4) folka prepričajte, da premaknejo lene riti...:) Včeraj sem bil res pozitivno presenečen, ker se je prikazal folk iz vseh koncev Slovenije...Drug teden bo pa itak spet klasično, projekcija koncerta pred špilom, kul kelnarce, poceni pir (1.70 ali manj, če se dogovorim z direktorjem), odprto je do 3 zjutraj ipd...
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 16:44
ja no zakon... pa itak je že cajt de pridem enkrat u vaše konce ker še nisem bla tko de sm zdj 90% de pridem kar je pa kar velik:))

edit: kok je pa cena za ledeni čaj:) sj veš voznik pa to:D

Edited by _wasted-tina_ - 17.Jan.2009 at 16:48
.....
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 16:48
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Jajajaja, pridte:), Fabo se bo itak vrnil, včeraj je bil sploh pijan, na vseh prejšnjih 100 koncertih ga nisem videl tako "utrujenega"LOL... Pa še kak avto (ali 4) folka prepričajte, da premaknejo lene riti...:) Včeraj sem bil res pozitivno presenečen, ker se je prikazal folk iz vseh koncev Slovenije...Drug teden bo pa itak spet klasično, projekcija koncerta pred špilom, kul kelnarce, poceni pir (1.70 ali manj, če se dogovorim z direktorjem), odprto je do 3 zjutraj ipd...


Jaz resno razmišljam, da se vrnem na Ravne! Big%20smile Wink Res zakon plac, zakon folk! Wink Škoda, kr vas nisem še kaj več spoznal, ampak saj bo še čas. Itak se še vidmo! Tongue

Fabo je pa bil utrujen včeri ja. Big%20smile Njegovo občasno smrčanje + Manowar je blo neprecenljivo doživetje na poti do Celja! Big%20smile



Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 16:49
Fabo mi je rekel, da je uletel s tabo, ja. Sem mu rekel naj mi te pokaže, pa je potem očitno  pozabil:):)...zato morata uletet še v petek:)
 
TinaThumbs%20Up
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 17:35
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Fabo mi je rekel, da je uletel s tabo, ja. Sem mu rekel naj mi te pokaže, pa je potem očitno  pozabil:):)...zato morata uletet še v petek:)


Haha Big%20smile

Ja js bi šel! Wink Bomo vidl, kaj bo Fabo reku. Sicer pa lahko tut kdo drug pelje, da ne bom spet čaja pa fante pil. Big%20smile



Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 17:37
ja no sj pravm de vaja s fabotam lohk jst poberem u celju.. đđđ
.....
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 20:32
Aja, nism vidu. Smile Ja pol se bi pa lahk kej zmenl ja. Big%20smile
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 21:54
ja no sj o tem govorim:))))

se bomo zmenl pa to je to... ;)


.....
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 22:35
lahk prosim moje ime malo manj ponavljate?!?!


js pridem gor, ampak ze mam prevoz (tim + marusa + eva + jaz)

hvala tina & grega
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jan.2009 at 23:04
Originally posted by _wasted-tina_ _wasted-tina_ wrote:

kok je pa cena za ledeni čaj:) sj veš voznik pa to:D

Leden čaj je 1€, sem bil včeri v taki situaciji...
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
Jera View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 212
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jera Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2009 at 15:15
Iz Mb nas nekaj pride, ce najdemo kak prevoz za nazaj :D
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2009 at 17:46
Originally posted by _wasted-tina_ _wasted-tina_ wrote:

čist možno de se nalimam na tole...
fabo and co. če kdo hoče it z mano vas lohk poberem u celju pa gremo poj prot koroški.. namreč bom spet jst vozila če bom šla:)

edit: no če je pa kšn iz kranja, šk.loke... pa tam okol nej mi pa pove an... za 4 mam plac:P

stara maš šekej placa?
šele zdej sm porajtu tvoj post
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Lejla View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 516
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lejla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2009 at 21:38
Prevoz wanted ;>   Iz LJ...

Edited by Vuds - 18.Jan.2009 at 21:38
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2009 at 21:40
Hosta rezerviraj mi 2 karti.
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2009 at 23:14
ja dej še meni lepo prosim kr me mejl fuka
www.rkc.si
Back to Top
Goat Horn View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Niger
Status: Offline
Points: 339
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goat Horn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2009 at 23:33
urejeno

edit: če še koga mail fuka, lahko rezervira na moj P.M.

lp

Edited by Goat Horn - 18.Jan.2009 at 23:34
Bleed Your Death Upon Me
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2009 at 23:36
zakon hvala.
Fak koma čakam tto zadevo ko je bla ž lani tk najbol zerana zadeva u komplekso, se ne spomnim da me se kda gra še bolš mev. Tt winterstrike se more unkrat v prihodnosti naštimat v zimski trodnevni festival. :D
Can't wait
www.rkc.si
Back to Top
Goat Horn View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Niger
Status: Offline
Points: 339
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goat Horn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2009 at 10:34
Znan je vrstni red nastopajočih:

20:00 - 20:45 --> Woli Wo
21:00 - 22:00 --> Chaosstar
22:15 - 23:15 --> Železobeton
23:30 - xXx    --> Sweet Sorrow


še 3 dni za rezervacijo!


Edited by Goat Horn - 19.Jan.2009 at 10:35
Bleed Your Death Upon Me
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2009 at 12:49
O zakon igramo prvi :) Se ne bo treba do poznih ur šparat z alkoholom.... oz igrat na mrtvo pijani Thumbs%20Up
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
Gamroth View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 493
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gamroth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2009 at 13:01
Originally posted by Goat Horn Goat Horn wrote:

Sporočam, da je še samo 5 dni časa za rezervacijo vstopnice, tako da bo treba pohiteti!

Spread the word of WINTERSTRIKE!


Za mene maš urejeno zadevo? Če ne ti bom še mail poslal!
Good Guys Wear Black
Back to Top
J. J. View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 20.Jan.2008
Status: Offline
Points: 513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote J. J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2009 at 13:03
Tole bo en metal raztrg... Kumi čakam! Sliš se da ste na koroškem same metalske dušeWink Bo treba eno posebno setlisto narest ma ker kake željeBig%20smile
www.scratch.si   
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2009 at 13:33
Tako, karta je rezervirana! Wink Se vidimo v petek! Thumbs%20Up
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2009 at 14:08
Škoda k je petek,drgač bi prlezu.
Back to Top
teubujem View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 30.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 110
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote teubujem Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2009 at 15:32
prštimejte buč za kanu
Back to Top
Ramious View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ramious Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2009 at 15:43
komej čakam da bo petk!!!
www.facebook.com/Ramious

www.myspace.com/necroticofficial

http://www.firestartersmc.com/

http://www.necrotic.si/
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2009 at 17:44
Sm šele zaj vido da je to že t't petek-glih rezerviro karte. Upam da bom dobo kakega šoferja, čene bom mogo spet leden čaj pet na konco...

Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2009 at 18:07

Ravnokar se z direktorjem pogajam o potencialnih nižanjih cen pijače...

Ne pozabite...pred koncertom se bo na platnu v baru (kot vedno pred vsakim metal koncertom v KMKC zadnji 2 leti) predvajal koncert.
V planu je bil Death- Live in L.A. Ima kdo kakšne specifične želje=? Recimo, Iron Maiden- Life After Death, Exodus- Live at Dynamo OA, Testament- Live in London, nevem; Angra, Helloween, Grave Digger, vsi iz Sao Paola, Slayer- Still Reigning,...=???
 
p.s.: Zaenkrat je v akciji jagodni sok, ker se ga moramo znebitiBig%20smile
Back to Top
Valia View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 158
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2009 at 19:33
Ob kejkih približno pa bo projekcija koncerta?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,719 seconds.