Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - Municipal Waste, Negligence, Thraw: 21.7.09 KRANJ
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Municipal Waste, Negligence, Thraw: 21.7.09 KRANJ

 Post Reply Post Reply Page  <1 11121314>
Author
Message
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3381
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2009 at 19:06
Thraw, Negligence - kolk sm jih vidu, Ratos, Municipal Waste - totalno dobro. Za No Limits so mi rekli, da se splača videt ampak sem enostavno pozabil it gledat. Delat pa tule seznam kdo je bil najboljši ... ne bi mogel, Jovo, hvala res, da si tole pripeljal. Ljudje ste bili super, muzika kot rečeno tudi totalno kul, Bazen je pa tudi plac na katerega še pridem. Res, no-ro. :)
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2009 at 19:34
RDP: zame so bili najboljši; tud zard njih sem pršuWink. Šus na polno, na koncu Crucificados Pelo Sistema, to je to!
So me pa Municipal Waste ful pozitivno presenetili, res so imeli power nastop. Kera moč od banda; pevcu (in ostalimi) je dobesedno teklo od hlač!
Upam da so ta nastop ogledali tudi Negligence, nad katerimi sem bil rahlo razočaranErmm; sem dobu filing da so tm pač zato da odigrajo, ne vem neki jim manjka....
Kul mi je pa bil João Gordo, ki je ceu nastop MW sedel ob odru, jih snemal in užival v predstavi.... ko smo se srečali zuni, je bil kul, se je sliku z nami in uprašu če mamo kakšno drogo!LOLShockedHug
Spet je bil en zakon večer u Bazenu, samo tako naprej!
Back to Top
Forbidden View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 253
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Forbidden Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2009 at 19:44
vidu sm vse bende pa nbenga v celoti :) Thraw so bli zakon, testament pa vio-lence priredbi so sekale... dober nastop, pol negligence tut super, novi komadi sekajo :) sploh tazadn je biu zakon, no limits sm tut vidu.. šus hardcore taprav, ratosi so bli kulj, zmagal pa itak municipal waste, zakon nastop.. prava thrash žurka!! mogoče je blo mal prevč alkota ampak ok za take koncerte paše neki spit :) mobitel zjeban,totalno usrana majca,hlače po tleh je čist preveč drsel pa spal smo kr tam v neki travi haha
bazen zakon plac sm biu prvič, definitivn se še vrnem kej... mogoče balkanika core.
Master of puppets I'am pulling your strings, Twisting your mind and smashing your dreams!
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2009 at 19:49
ma zakon je blo :) negligence supr :))) djte že špilat no brain no pain da se nau eva tok drla hehe :)) municipal tut zakon! sam fak kera sauna not....dijo pamet...tolk folka na bazenu že doug nism vidla...če sploh sm kdaj...k smo pršl sm mela filing kt da sm na enmu metal festivalu...ma noro noro noro...m je mau žou da sm se pol pospravla prot domu sam k sm bla fertik....vinček naredu svoje pa se mi ni dal več čmurit :) ...pol pa pridm u lj pa se mi spet dal...sam kurc use na meti zaprt...bedniki! :( upam da bo še kdaj kšn tak koncert!! res zakon!!
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2009 at 19:59
Res ne vem kaj je bilo tolk dobrga na Negligence, nastop zihr ne.... zamudil smo pa Thraw na žalost!
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2009 at 20:23
Zamudla Thraw, kot tukj berem mn je loh žou - sam sej bojo še prilke. Men osebno so bli Negligence čist zakon, je pa res de vsak s svojm očmi gleda. Ratos de Porao so tud pocufal, sicer sm bla že bl statična sam je blo pa zakon gledat folk k se mu je cufal, Municipal Waste pa unh par komadov kr sm vidla res power, nora energija, folku se je pa itak čist strenal HugHugHug Tud jst na bazenu še nism vidla tok folka in je blo res najbl noro, čimveč takh koncertou še...
Out of control
Back to Top
Valia View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 158
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2009 at 20:29
http://www.youtube.com/watch?v=6RRJNNCkHkc   -----> Thraw - Condemnation
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2009 at 20:44
Vse kar lahko rečem o včerajšnjem in današnjem dnevu je: "PREVEČ ALKOHOLA!" Dead
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2009 at 20:57
sm glih prsu iz bleda. . sm mislu da se ga bodo municipal waste bol nacedil, vendar so ga bol al manj cmuril u nasi neposredni blizini

drgac je blo pa menda 380 kart prodanih. .
Back to Top
Lejla View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 516
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lejla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2009 at 21:03
Blo carsko, prevec bendov, slab zrak, vroce, smrdljivo. :D :*
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2009 at 21:09
dons municipal waste se u kranu prespijo, morda se jih sreca u kksni kafani za sankom
Back to Top
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2009 at 21:13
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:



ratosi čudni bednikiEmbarrassed



Pa glih ti si me skor podrl k so špilal.. res šprint do odra, pa čupat na polno :)
http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2009 at 21:46

pa sm še js do doma pršla Smile 

fajn je blo drgač! res tko kot je kali rekla, čist festivalsko vzdušje..res sami znani in fajni ljudje na kupu! sam fuuul vroče je blo!
joj ful se mi ne lub pisat..res je blo dons še enih znanih fac na bledu! municipli so hotl it z nami jest in pol niso najdl njihovega šoferja..se je tip šu sprehajat in ga ni blo več kot tri ure na spregled..tko da upam da so ga najdl pol Big%20smile
nč..spat! jutr treba delat..
Back to Top
Alex View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Aruba
Status: Offline
Points: 449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Alex Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2009 at 21:48
Ja res je, Negligence včer nismo dal tolk od sebe kot ponavadi, samo smo pršl iz zelo težkega ozadja direkt na oder in se je to tud nažalost poznal. Je pa pomojem še vseeno vsak od nas probal dat največ od sebe kokr lahko.

Tko da pridte nas pogledat 22. 8. u KUDa v Trnovo al pa kam drugam, kjer se bomo definitivno še bol potrudil in izpeljal stvari tko kot je treba.

Tenx vsem!
Alex
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2009 at 21:50
jest vas definitivno pridm pocekirat na trnfest
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2009 at 22:25
Thraw pa Negligence - čist vsakič k vas vidm ste mi hudi! Upam da bo v prihodnje isto.
No Limits pa Ratosi...bl mal sm jih gledu, kar sem vidu mi je blo tko tko...nebi glih ocenjeval.
Municipal Waste pa totalna zmaga! ZAKON! Naspidiranost na vrhuncu + publika je bla za akcijo!

Upam da bom v prihodnosti še večkrat doživu kaj takega!
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2009 at 22:34
Evo, da se jst napisem mal o koncertu
 
Že dopoldne sva začela s Velikim Štibotom nakupovat za v backstage, eni ste tut vidl, kaksna gora robe je to bla Lepo je blo vidt ze okol 14ih par obrazov na Bazenu, res kul
 
Sami ste tut, nekateri na vaso zalost, opazil, da se je koncert zaceu tocno, kar pomeni, da ni bilo nobenih komplikacij. Pizda, tokrat se je vse spedenal tko, kot se more, kar je blo zmenen je blo tut narejen in to je najleps. Edini ''minus'', ki se je zgodu, je ta, da so Žižolath mogl zadnjo minuto skenslat. Tle bi tut izkoristu priliko pa se jim zahvalu na njihovi prpravljenosti za posojo opreme, kkr smo bli zmenjeni, cetud niso mogl pridt spilat. Tko da, en velik cheerz!
 
Zdej pa mal bendi: Thraw in Negligence standardno dobri, men se zdi neumno pisat kok so bli dobri ker ti dve imeni sta pac sinonim za super thrash! Municipalci so bli vec kot navduseni nad obema bendoma!
 
No Limits sm v prvo pogledou in so res bli zakon, totaln sus! Nazalost nism uspeu pogledat tolk, kolkr sm hotu zarad letanja naokol ampak vseeno, thumbs up! In ja, Enzo (pevec) - sila zakon clovek, so-organizator vcerejsnjega koncerta in vec kot super je blo delat z nemu! Zmaga!
 
Ratos De Porao sm se najmanj uspeu pogledat, ampak slisano je zakon! Najbols je blo, ko so pevca in kitarista ostali pustli v Kranju, sami pa sli v hotel Upam, da bodo objavl fotke, ko se je pevc fotkou z lastnico hotela
 
Municipal Waste pa kaj rect - fuckin' awesome! Totalno skuliran bend, odlicn odnos in fenomenalna zurka! Res, tazga raztura nism prcakvou! Fenomenalno! Oni pa so tut bli navduseni nad vsem, od Bazena do folka, dons so si zazelel se mal it na Bled se kopat... Kolkr so rekl so se mel mega fajn, tko da se bodo po vsej verjetnosti se kdaj vrnili.
 
Pohvala in zahvala pa vm, obiskovalcem, res! Zmaga na celi crti, folka je blo ogromno, med vsakim bendom pa je blo tut dost folka po odrom, kar je super! Mosh pit, wall of death, itd - jst sm sam gledou in biu srecn, da nism ujet z vami pod odrom
 
Skratka, koncert je uspel v popolnosti, dejansko niti ene slabe stvari ni blo tekom celega koncerta!
 
Res, ena velika zahvala vsem nastopajocim bendom (Thraw, Negligence, No Limits --- Clap), velik objem Ratosom in Municipalom (Hug) in velik Jovotasticen srcek za vse vas Heart
 
Hvala!
 
 
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2009 at 22:34
aja pa še to, dolg že nism vidu Puzavnarja "počivat" hehe


zraven njega pa seveda prijazno utelešenje zlobnih sil, ki v resnici za svojim nasmeškom skriva polikarbonatno orožje za množično uničenje!
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2009 at 22:52
dokaj slaba resolucija, đordana sploh nikjer ni videt. . zravn pa je, ce se ne motim, mico. .

Edited by sajmon - 22.Jul.2009 at 23:13
Back to Top
AishaBerg View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 15.Jul.2008
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 1370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AishaBerg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2009 at 22:52
jz sm šla na negligence, thraw sm zamdila :S, pol pa še municipal waste za nakonc.
nvem kva ste usi opazl kao d z negliđnsi neki ni blo.. men so bli čist kul Big%20smile
municipal waste pa.. ni to men ful neki sam žurka je pa bla :D tinca usa prbita z odra skakat = priceless. sploh un njen tazadovoln obraz :D
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ!
Back to Top
Tačka View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 30.Oct.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tačka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2009 at 23:00
men je blo tut čist kulsko :)
Back to Top
gorgh View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 12.Dec.2007
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gorgh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2009 at 00:12
Originally posted by Mighty Hammer Mighty Hammer wrote:

Vse kar lahko rečem o včerajšnjem in današnjem dnevu je: "PREVEČ ALKOHOLA!" Dead


takih nas je zelo zelo zelo veliko blo učer :D
Back to Top
Forbidden View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 253
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Forbidden Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2009 at 00:44
kaka je bla pa kej setlista od municipalov? se ne spoumnem najbol :D headbanger facerip,sadistic magician, bangover vem de so bli.. 
Master of puppets I'am pulling your strings, Twisting your mind and smashing your dreams!
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2009 at 02:49
Originally posted by Grindc Grindc wrote:

matr mal prej sm se prvleku domov pa sm še kr čist mrtu.... tole je bla pa res taprava fešta! sicer ne bi škodl če bi se ga malenkost manj nažru... ampak jebi ga - se zgodi Big%20smile

zdej grem pa na en zaslužen 15 urni spanec pol bomo pa vidl kok naprejBig%20smile


hahah,sej smo zlo kvalitetno zakomiralLOL
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2009 at 08:59
js sm še kr cel zlomlen in me vse boli, pa vseeno

to je bil res en tak zakon dan...... že dopoldne dobim iz LJ prevoz do kranja (hvala tini ) in me tam kr finc in frogi naložta na bajk do kokre, kjer smo že mal pivčkal pa čofotal pa skakal iz nevem kakih višin..... tam je res totalno zakon

pol še piknik, k je itak najbol zakon stvar & si sploh ne predstavlam kok bi z praznim želodcem šel pol na tak koncert....

folka itak na bazenu še tok nism vidu, pa itak tok enih poznanih da.....

thraw gledo ene par komadov, zakon vse, pač energija, druga nism registriro

negligence totalno zakon!!!!!
kar sm sliso novga materjala mi v živo totalno pali, bomo vidl kak bo na plati, k tam lahka tto (pre)nizko žaganje že men mal moteče deluje...

no limits gledo mal,   sicr so mi bli zanimivi, ma se mi ni dal notr bit kdaj drugič obvezno za pogledat!


ratosi, k so mi drugač kul band pa to, niso mogl dobit od mene vse pozornosti, k sm se prpravlo na nasledn band, ampak sm si poglede ena 2 komada iz balkona in so bli res đđđđakon!

MUNICIPAL WASTE paaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa     čist najbolš.... že uzun smo se poznal, pa pušil skup, pa so res najbol face in čist skulirane dečkoti, vsi navdušeni nad mojo home made majco
js sm se mel totalno zakon med koncertom, ma so valda na mene vne aktivnosti mele mal učinka, zato se nism neki razmetavo preveč, čeprav sm držal v seb vse (še zadnje) koščke energije
novi plata je itak zakon, novi komadi pa v živo še bolj palijo, magar dost folka ni poznal.............. jah nččč... MUNICIPAL WASTE pač!


pokoncertna dogajanja in vse zakon, kr je pač bil zakon folk, hvala evi da me je pokrila med spanjem & vsem k ste, kr ste


nagrada za naj bruhico sred ljubljanskega kolodvora gre pa mighty hammerju
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1002
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2009 at 10:47

Kaj je bilo s tistim pri koncu koncerta, ko je MW roadie nekaj brisal po odru (leva stran), je kdo kozlal gor al kaj? :)) Drugače so mi bli MW OK, zakon za slovenske razmere samo precej manj energično kot na WOA '07. Bend večera pa Thraw! No, vsi bendi se bli dobri, edini minus je bil ta, da smo prišli domov ob 4h, pol pa brez spanca na šiht do pol šestih popoldne :)

Back to Top
AishaBerg View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 15.Jul.2008
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 1370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AishaBerg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2009 at 11:22
hah, pomoje tist ni biu roadie ampak en random punks .. hh, ja kabli pa pod mikrofonom je blo mokro pol je pa še dime tm u prvi vrsti (zanj je biu en komad posvečen) se slinu alpa kuzlo stegnu, uglavnem ja, brisat je blo treba :D
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11760
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2009 at 12:17
Evo, prbližno urejene utrinke:

itak smo se že na forumu menil par dni prej da pride narod v kranj zgodej, gremo mal čmurit pa tko.. kot je fabo povedal, so nam ga dostavl že rano popoldne, valda takoj po pjačo pa na kokro - lahk rečem da 2 dni nism pomislu na nobene težave v zvezi s faksom al pa karkoli, prov tak metal praznik z možgani na minimum občutek je trajal oba dneva:)

po kokri v mesarijo, kjer smo dobil pomoje najboljše zrezke in čevape kar sm jih v življenju lahko postregu... morm pa drugič mal bolj razmišljat, 30 eur je šlo samo pred koncertom, men že mal gusti, zdej bo treba met za češko, paranoid pa še par dobrih konertov umes k bi jih bil greh spustit..

prva stvar ko sm se rinu do vhoda sem doživel pravo municipal waste vzdušje... en tip mi je ponudil viski iz roga, jst sm se v trenutku spozabil na slab želodec, in itak je vse poletel vn:) band bi bil vesel:)

po dveh komadih thraw mi je šele prišlo na uho, da prvi band odpade in da thraw že igrajo, tko da sm se karseda hitro prebil notr, in morm rečt da klub zgodnji uri prepričljiv nastop - zvok je bil med vsemi bandi dobr, razn ob ta čas še ne dovolj polnem bazenu preveč prelit, sepravi sploh med thraw, kjer so kkšne značilne četrt sekundne pavze ko se vsi inštrumenti ustavjo to ni prišlo najbolje do izraza.

negligence mogoče res niso mel najboljšega nastopa, ampak ene par komadov je blo pa izvedenih popolno, mogoče je tokrat za razliko od ostalih špilov malo šepal povezovalni program. novi komadi mi niso ušeč, upam da se na novi plošči še najde kj v starem slogu.

med no limits sem od preveč športnega dne za 20 minut malo počil na kavčih na katerih tokrat izjemoma ni blo gužve...

ratos de porao mi niso šli preveč v uho, nasplošno dvomim da sm si kdaj kkšn hardcore komad zavrtel ker mi res ne potegne taka muska, se je pa dvorana ta čas tolk napolnila da je blo vzdušje fenomenalno.

municipal waste pa itak... maaaaa kakkšna energija, mosh, gužva.. najprej sm mal opazoval iz mostu, pol sm šel pa padalce lovit dol, menda je blo kr neki ponesrečencev:)


po koncu koncerta so naju z minco takoj kifljci popisal, sicer sm bil že na poti domov, ampak mi enostavno vedno dvignejo tlak.. sploh po "We don't need their laws together we destroy
And I won't let them ruin the one thing I enjoy" sm si reku da je treba na pir it nazaj:)

naslednja stvar ki se jo spomnem je da me je iz alkoholnega oblaka v sobi dvignil mislm da evin klic, nej se pripravmo, sej smo se dan pred tem zmenil, da gremo z municipli na bled in nej se počas zrihtamo...

band je res totalna faca, prvo smo skupi delal salte v vodo, pol so me pa povabil na bombo za katero materjal so dobil v kranju in so rekl da morjo vse skadit predn gredo čez mejo:D itak da rad pomagam:)

Edited by frogstomp - 23.Jul.2009 at 12:21
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1087
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2009 at 13:28
vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zakon koncert je biu....ma ceu dan je biu zakon...kopanje u Kokri pa pol piknik pr men doma pol pa koncert.
thraw itak zakon, Negligence pa tut men niso potrgal kot običajno.Municipal waste pa...eh....ker odfuk je biu to.Folku se je cufal...js tazga vzdušja v bazenu še nism vidu, tko da valda je tut mene potegnl not....nevem če se mi je že kdaj tok odpull na kšnem koncertu...ludnica!!!!
zutrej ko sm šetou dam sm pa mislu da bom umru na unem soncu.pol pa takoj na Bled z Municipli u vodo se metat pa izležavat.
Ja so rekl da mam dobro travoLOL
Dons bo pa treba po bicikl na bazen skočt...valda spet sm ga tm pustuBig%20smile
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2009 at 13:34
majster, ti raj upej da je kolo se vedno tm kjer si ga pustu

Edited by sajmon - 23.Jul.2009 at 13:35
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2009 at 13:46
Mater, vsi bandi so mi bli odlični (no, edino Ratosi mi niso bli ravno nevemkaj Embarrassed). No Limits so me skrano pozitivno presenetl, Municipal Waste so pa itak potrgal vse Big%20smile

Popoln večer je bil! Odlični bandi, preveč zakon folk (mater, sej se mi zdi, da sm tm videl 98% Paranoida), hladn pir v dvorani za 1,5€? Zakon! Sm se kr rad vračal k šanku Big%20smile. Pa na splošno je bilo takšno fantastično vzdušje, aaaaaah Hug

Čas za zahvale. Zahvale grejo:
-Sovdatu za prevoz
-Gigotu za Mordred vinilko
-Hammerju za Nanowar majco
-Klemnu za pir
-Dodi za fajv
-Železnku, ker me je med stejđdajvanjem zadnjo sekundo rešil. Če ne, bi jaz s svojim prelepim lobadarskim obrazom priletel direkt na tla.
-Jovotu, da je vse to tako lepo izpeljal
-Varnostnikom (ma face so mi bli Big%20smile)
-Neznancu za rum

Če sem koga pozabil ... sem ga pač pozabil, jebeš Big%20smile
Hug vsem deklinam, dečkom in še enkrat deklinam, ki smo se srečali tam
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2009 at 13:58
Točno, tudi jaz se zahvaljujem Dodi za fajv!!!
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3381
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2009 at 14:04
Vse skup je blo res totalno zakon! Škoda da sm zgubu kontakt z ekipo, vsi smo bli zgleda v isti travi pa nobenga nism bil sposobn najt. T_T  Pa lepa reportaža ni kej. :)
Back to Top
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2009 at 14:53
Kul reportaža ja, končnoThumbs%20Up
Metal je muska za grde.
Back to Top
Forbidden View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 253
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Forbidden Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2009 at 15:12
Originally posted by rožica rožica wrote:

Vse skup je blo res totalno zakon! Škoda da sm zgubu kontakt z ekipo, vsi smo bli zgleda v isti travi pa nobenga nism bil sposobn najt. T_T  Pa lepa reportaža ni kej. :)


To pa res nevm kok ti je ratal hehe... vsi (celjani) smo bli tam, ko smo prej pil v travci direkt pr bazenu :) utrujenost od alkohola, mosha in vsega je bla na višku, tak da je še zadn joint dau po pizdi :) prebrau reportažo.. lepo.. dejansko je en tip bruhu na oder.. tega pa nism vidu... haha svašta
ma zakon je blo crossover thrash rules! js bi šeee... vse je čist prehitr minal.
Master of puppets I'am pulling your strings, Twisting your mind and smashing your dreams!
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2009 at 16:42
da se jst podam analizo torkovega vecera. .

ven sm se odpravu okol petih, najprej ga mau u gaja sukat, okol sedmih pa smo se z druzbo pocas postrgal dol prot bazenu. . kaj takega tud u sanjah neb upou napovedovat. . to je bla prava metal invazija na bazen, kok enga folka na kupu, kar me je seveda prijetno razveselilo mislm da se nikol ni biu bazen tako stevilcno obiskan kot recimo tokrat, kar je seveda pohvalno. . kapo dol pred metalsko publiko

kljub odpovedi zizolath, me je malce presenetilo, ko so thraw igral sred belega dne, saj nismo vajeni tako zgodnje ure, sam dobr, organizatorji so mel dokaj tehten razlog zakaj je temu tako. .

THRAW - kaj porect na to. . mislm da je vsaka beseda odvec. . ZA POPIZDIT DOBRI STE BLI ! ! ! rad vas mam in upam da vas cimprej zavoham na kksnem spilu tud coverji so bli vec kot odlicni. . od vio - lence, testament. . do destruction in njihova nepremagljiva " mad butcher " . . sam tko naprej fantje in upam da bo plata kmal uzun

NEGLIGENCE - tud men ni jasn kaj dolocenemu folku ni blo vsec na vam, sam jst lahko recem za vas, da ste bli sexi mega spon. . tud novejse stvaritve so mi sle v uho, loh recem da so moje kritike kvecjemu loh pozitivne. . konc koncev sm pa novejse stvaritve slisou ze na haliaetum festivalu. . skoda sam k ste dost hitr zakljucil z nastopom, sam tko je ponavad. . takrat ko je najbol fletn, najhitrej mine, to je dejstvo. . ko je pa kksna stvar ko ti ni najbol po godu, se pa loh vlece tja u tri dni uglaunem, se vidmo na trnfestu

NO LIMITS - prepiu sm ga uzun in mi je blo cist fletn

RATOS DE PORAO - prepiu sm ga uzun in mi je blo se bol fletn

MUNICIPAL WASTE - neb rad kej prevec zgublou besed. . to je biu totalen ODFUK , ODKLOP , SMRTONOSNA DOZA CROSSOVER THRASH METALA, . . mi je tko hitr minil kot bi clovek tlesknil s prsti. . izbor komadov mi je biu ravno pravsnji, nicesar drugega nism pogresou, zame je blo vse tip - top, se pravi, popolno. . municipal waste je treba pripeljat cimprej nazaj u slovenijo, in to ne kamorkoli, pac pa izkljucno samo na bazen in sm trdno preprican da se tud sami tega neb branil. . so na dolgo in siroko pohvalil dvorano, folk in nasledn dan, se pravi vceraj, se bled, kjer smo ga skup cmuril. . konc koncev je pa treba gledat tud na ceno piva, saj je to edina dvorana in klub obenem dalec naokrog ( govorim za celo slovenijo ), kjer dobis pivo za 1 , 50 e. . pa tud folk se ne pritozuje cez bazen, ravno nasprotno, na ta racun so dezevale same pohvale, kar me izredno veseli

lepo je blo videt ves folk, en za vse vas. .

đđđđđđđ
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2009 at 20:59
Sexi mega špon je Manca Špik haha!
Preber si reportažo koncerta, pomoje je tpi kar zadev nastop Negligence: http://www.paranoid-zine.com/default.cfm?Jezik=Si&Kat=0208&BesID=28069
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2009 at 22:41
Tip?

Nancy is a woman!
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Chemas View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 15.Feb.2008
Location: Western Sahara
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chemas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2009 at 22:45
en najbl odfukanih koncertov kar sm jih vidu =)

mi je kr mal žou da sm fotku in nism biu u moshu

...Thraw - HOČM PLATO!!! =)

drgač pa ...usi bendi ZAKON!!!!!
folk isto ZAKON!!!
še več takih koncertov!!
Back to Top
Chemas View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 15.Feb.2008
Location: Western Sahara
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chemas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2009 at 22:48
aja ...
ql reportaža!!! =))
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2009 at 22:54
 
 
men je blo vse čist kul :)
 
zakon filing je blo igrat, zdi se mi, da smo ful dobr odigral, hvala vsem, k ste nas pršli podpret, pride še kej naokol, zdej k še igramo Wink


Edited by Wind Carrier - 23.Jul.2009 at 23:02
Back to Top
MajTits View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 646
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MajTits Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2009 at 00:07
Originally posted by Chemas Chemas wrote:

aja ...
ql reportaža!!! =))

Clap
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2009 at 00:16
Zahvaljujem se Čedotu za Jacka. Tepem Suzo ker ga je stran zlila.
Back to Top
blackoutt View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Sep.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blackoutt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2009 at 06:12
Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Tip?

Nancy is a woman!


LOL
Ne vem zakaj sem napisu tipConfused; se opravičujem!


Back to Top
Gapa View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 722
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gapa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2009 at 07:47
tale koncert pa res zmaga, sam če ne bi blo panksov, nevem če bi biv kšn ornk moš...Thumbs%20Up ful znanih fac, kot vedno, drgač pa:

Thraw - ma fenomenalni ste, z vami hočm igrt!! Serial killer!
Negligence - zamudu sm jih ene 10 min, res tok fain vs je poslušat, nove komade bi pa mogu še enkrat bol slišat
No limits - pa tut zakon, sam sm jih prvič slišu, pa zamudu, fain je komuniceru s folkom pevc
Ratos de porao - mm kurac uzun smo pil, pa sm zamudu FAK!!
Municipal Waste - pa itak zmaga, FAAAKIINGG MANJAKI KILL THE PRESIDENT!!! 17 sek ŠUSSSS!!!:D pa še posnel so me pa mal smo se pogovorajal, face skuleraneBig%20smile
Fabo tnx za hrenovko, pa usm za družbo!




Back to Top
Tangerine View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 402
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tangerine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2009 at 10:06
Originally posted by Freia Freia wrote:

Zahvaljujem se Čedotu za Jacka. Tepem Suzo ker ga je stran zlila.


Ahahahaha tega Jacka je men en random tip dal, pa sm ga tko polovico spila pa ga dala Čedotu...on pa očitno naprejBig%20smile
!
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2009 at 11:25
Originally posted by Chemas Chemas wrote:

en najbl odfukanih koncertov kar sm jih vidu =)

mi je kr mal žou da sm fotku in nism biu u moshu

...Thraw - HOČM PLATO!!! =)

drgač pa ...usi bendi ZAKON!!!!!
folk isto ZAKON!!!
še več takih koncertov!!
To so tvoje fotke? Zakon so!

Smem uprasat s kermu foticem si jih fotkou?
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2009 at 13:49
Originally posted by Tangerine Tangerine wrote:

Originally posted by Freia Freia wrote:

Zahvaljujem se Čedotu za Jacka. Tepem Suzo ker ga je stran zlila.


Ahahahaha tega Jacka je men en random tip dal, pa sm ga tko polovico spila pa ga dala Čedotu...on pa očitno naprejBig%20smile


Lea, slike bi Embarrassed
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
Tangerine View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 402
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tangerine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2009 at 14:03
Waa neda se mi:D drug tedn! Ti pa tut reč Luniku nej jih naloži še v letu 2009Smile
!
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2059
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2009 at 15:07
Kr sami si jih dejte. Big%20smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 11121314>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,422 seconds.