Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Slovenska scena
  New Posts New Posts RSS Feed - NEGLIGENCE
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

NEGLIGENCE

 Post Reply Post Reply Page  <1 18192021>
Author
Message
 Rating: Topic Rating: 1 Votes, Average 1,00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
DEATH View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 301
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DEATH Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Oct.2010 at 20:26
Al pa je vrjetno rectifier? Kr se mi tak zdi na Disharmony ful rectifier zvok :)
Back to Top
Ruža View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruža Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Oct.2010 at 07:35
lej ga care, pogruntu da je Mesa Thumbs%20Up
Sej sem sprobu tud 6505 pa Bogner Uberschall, sam neki je na rectifierju k je men totalno zakon. Ne vem en tak growl, tak totalno zakon podn ma ta feršterker.  Sej sem pomoje ene 5× reampal Smile
 
Bobni so tud men najbl všeč od vsega drgač. Kitarce pa tud men niso glih 100% sam bojo pa drugič.Ja, miksu sem sam jest, pa sem pa ke je mal Švigl uletu vse skurcatSmile. Kompresiru sem sam s plugini Cry  čeprov si ful želim da bi mel enga distresorja al pa neki...Edin na master busu sem mel outboard - mojga novga Smart research C1 pa A designs Hammer eq.And they rock stari Smile Outboard is so much fun.
 
Master je bil men na začetku preglasen drgač (ne maram ful našopanih masterjev) sam k ga je pa model znižu pa kr ni blo tok pawr k pa je našopan.Tko da semo kr tko pustil.
www.myspace.com/negligence
www.myspace.com/negligencestudio
I HATE HIPPIES !!!
Back to Top
DEATH View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 301
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DEATH Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Oct.2010 at 11:39
Hehe najs... :)
Ja outboard je itak bomba...jaz tudi komaj čakam, da nabavim nekaj :) ...sej ti pa že maš kr vrei zadevo za master buss! :D
Kitare pa si vrjetno snemal na API ne?
Back to Top
Ruža View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruža Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Oct.2010 at 13:42

Jp API all the way.

3124mb+ v api 550B eq = faking zakon :)
Enkrat se moram še spravt narest ornk primerjave proti Neve od Dejzija, da vidm še kaj tist dela točno, ampak do takrat sem totaln API fan.
www.myspace.com/negligence
www.myspace.com/negligencestudio
I HATE HIPPIES !!!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Oct.2010 at 13:46
WOW! Sploh nism vedu za uni dve dobroti, da si nabavu. To bi pa ful pršou slišat, kako dela. Men se je že skoz zdelo, da outboard dela drugače in boljše, čeprav eni zatrjujejo, da KAO ni razlike.
 
tud sam mam namen s časom furat tak sistem - 1 stereo outboard EQ pa 1 stereo compresor in prou za main mix čez spustit, ostalega sploh ne bi pacal s tem, bi kr vseeno s pluginsi delal. Sam občasno je pa fajno kej takegale uporabit, k doda muzki en "žmoht", da ni vse tko sterilno...
 
to je moje mnnenje.
 
Ej, a obstaja tud kaka komponenta - ko bi reku, da bi simulirala trak? Fatso outboard varianta. K men se res ne da tejp mašine kupvat, bi pa npr. cel mix spustu čez glavo od tejpa al pa kak trafo, da bi mal "popacal" zadevo - v pozitivnem smislu besede Big%20smile 
 
unega Fatsota od UAD sm pa včeri gledal - to bom pa 100% nabavu! K sm točno to iskal že ves čas, od kar nam je Samo na SAE kazal uni njamsi zelen plugin, k je grd in dela samo za pro toolse! Angry 
 
Ej se strinjam z Maticom, kitare so mal muddy, kar je isto mislim ,stvar okusa, pa isto sm se jih že mal navadu - na začetku mi je blo sam uno  what the &%!"$"!&%# did you do with my guitarz?! Cry 
 
Bobni so pa NADZAKON. Tud niso čist po mojem okusu, sam vseeno so tko z eno besedo N-J-A-M. Ravn včer sm mal poslušal, k sm si končno svoj novi DAW poštimal.
 
 
Glede mixa - jst se nism hotu vmešavat v mix, ker so se nam preveč različni okusi izoblikoval in bi se pobil - primer : men osebno je bil najlepši mix in bobnov in reamp kitar čist 1.  - res je bil uni Tempo of The Damned sound bobnov pa Machine Head/Exodus kitare.... pol se je pa vmes tolkrat vse spremenil, da sm sam reku - dj vi sami zaklučte, pa dejte mi cd, pa bom pol slišalBig%20smile
 
jst osebno npr. mam pri stvareh rajši mal več unega loudness shita, da so midsi pokatani pa basi in visoki boostani. Pri tihem poslušanju muzke izpade mogoč mal bogo v primerjavi z unimi "mastnimi" lo mid boost mixi - sam, k daš pa na glas je pa men všeč, k ta mix ostane čist, uni lo mid boost pa rata tak totalno umazan, če poslušaš ful na glas. Vsaj men se tko zdi no... Iščem pa tud sam eno pravo mero med enim in drugim, da bi blo čim bolj lepo uravnoteženo. Da ne bi blo premal lo-midov in ob enem, k stvar nažgeš, da ne bi preveč rohnel ampak ostajal razločno...
 
To stvar sm ravno opazoval pri platah od enega benda, k mi je letos ratal Top favorite - STUCK MOJO. K če poslušaš zadnji dve plati, mi je zadnja že prav zanič, ker ma toooolk vse navrt. Predzadna Southern Killer mi ma popolno razmerje - in sploh najbol sound ever Big%20smile - med tem, k stare plate - npr. Declaration of a Headhunter so mi ful všeč, sam nimajo tolk nažganega masterja in tej nizkih srednjih. Niso tolk "mastne" LOL sam jih pa sede ful nažgat v avtu pa se fajn slišjo, med tem, k tisto čist zadnjo - Great Revival, če jo nažgeš do konca sam rohni vse nerazločno.... tko yukk.


Edited by Wind Carrier - 28.Oct.2010 at 14:01
Back to Top
Ruža View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruža Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Oct.2010 at 13:58
Evo ti totalno simulacijo traka
http://www.anamodaudio.com/ats1.html
In ja, je čist je predrago Tongue
 
Lahka pa ubodeš tole
Men zgleda ful zanimiv, sam morš dat Gregatu da ti skup zlota, k tole je kit :)
www.myspace.com/negligence
www.myspace.com/negligencestudio
I HATE HIPPIES !!!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Oct.2010 at 14:03
Originally posted by Ruža Ruža wrote:

Evo ti totalno simulacijo traka
http://www.anamodaudio.com/ats1.html
In ja, je čist je predrago Tongue
 
Lahka pa ubodeš tole
Men zgleda ful zanimiv, sam morš dat Gregatu da ti skup zlota, k tole je kit :)
 
zakon, ti cele dneve sam te stvari čekriaš? Big%20smile where do you come up with this stuff Big%20smile Clap zakon.
 
Za prvega sploh ne bom sprašval, kolk stane Big%20smile 


Edited by Wind Carrier - 28.Oct.2010 at 14:04
Back to Top
Ruža View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruža Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Oct.2010 at 14:08
Itak Smile Jest znam na pamet vso opremoSmile. Im a bit freaky, sej veš.
 
Anamod te pride pa 3500 - 4000 EUR Thumbs%20Up
www.myspace.com/negligence
www.myspace.com/negligencestudio
I HATE HIPPIES !!!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Oct.2010 at 14:22
Originally posted by Ruža Ruža wrote:

Itak Smile Jest znam na pamet vso opremoSmile. Im a bit freaky, sej veš.
 
Anamod te pride pa 3500 - 4000 EUR Thumbs%20Up
 
ja faaak LOL 
 
ja ne, sj kul vedet vso opremo, zato te skoz sprašujem, k men se ne da Wink k je preveč enga stuffa...  Big%20smile 
 
Back to Top
DEATH View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 301
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DEATH Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Oct.2010 at 14:33
Tisti Anamod sem gledal enkrat pa se mi zdi malo retarded... bi pol rajš mel pravi tape machine...nekega bolj poceni pač :P .. hhe... mah saj ziher ta Anamod dela super :) sploh za tako ceno :)
Back to Top
DEATH View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 301
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DEATH Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Oct.2010 at 14:34
Aja...pa keri api preamp ti je bolj ql ... 3124+ al 512 v luchboxu? (se menda maš oba ne? )
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Oct.2010 at 15:04
Js sm dilu reVoxa neki cajta nazaj, kšn se bo pa najdu tut na šihtu počas na odpisu, k se končn digitaliziramo... če bo kdo rabu tejpmašin Big%20smile
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Oct.2010 at 18:35
Originally posted by DEATH DEATH wrote:

Tisti Anamod sem gledal enkrat pa se mi zdi malo retarded... bi pol rajš mel pravi tape machine...nekega bolj poceni pač :P .. hhe... mah saj ziher ta Anamod dela super :) sploh za tako ceno :)
 
jap je res Big%20smile ma men se ne da s tejpi zajebavat, k je preveč dela, pa še trak je ful drag - rajši bi mel neko simulacijo - zaenkrat je pač res dober plug in v planu Big%20smile 
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Oct.2010 at 11:28
na metal archives je vsak dan več besedil, za coordinates pa še vedno ne :|
Back to Top
JEY666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Dec.2007
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JEY666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Oct.2010 at 12:47

ZA TO PA NAJBOL DA ALEXU KR MAIL PIŠEŠ ;)

Back to Top
JEY666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Dec.2007
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JEY666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Oct.2010 at 12:48
EVO EN INTERVJU ZA TISTE K NAS ŠE NE POZNATE TOK DOBR ;)
 
Back to Top
Ruža View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruža Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Oct.2010 at 12:56
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

na metal archives je vsak dan več besedil, za coordinates pa še vedno ne :|
Sej se ga vse razume Wink
www.myspace.com/negligence
www.myspace.com/negligencestudio
I HATE HIPPIES !!!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Oct.2010 at 19:09
ma kurac se razume če thrash ropota v podlagi :)
Back to Top
nejc View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nejc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Oct.2010 at 19:52
Sicer ne komentiram velik po forumih sam tole pa moram:)
Super plata, sound pa ful bolši kot na prvi plati. Komadi zakon, men je plata tud iz tega vidika bolša kot prva(pa seveda vokal je velik bolši)! Je pa seveda treba plato parkrat slišat, da ti pride pod kožo (pomojem je to sam pozitivno). Sej potihem sm prčakvou tak napredek od prejšnje plate, sam ko ta napredek slišš je pa res kul:) 
Upam da boste kar najbol izkoristl možnosti k se vam bodo odprle s to plato in novo založbo!
On pirun vaikea selvitä hengissä hautaan saakka

www.blackdiamond.si
https://www.facebook.com/pages/Black-Diamond-official-profile/193334960682192
Back to Top
JEY666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Dec.2007
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JEY666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Nov.2010 at 10:32
FUUUUUL THANX ZA POHVALE IN LEPE ŽELJE VSEM!!!!!
UGLAUNEM,TA TEDN SI LOHKA NA NAŠMU MYSPACE-U POSLUŠATE CELO PLATO :) VABLJENI VSI KI TO ŠE NISTE STORILI ;)
Back to Top
ZeroTolerance View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Mar.2008
Status: Offline
Points: 1077
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZeroTolerance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Nov.2010 at 11:53
Zakon plata res Thumbs%20Up
https://www.facebook.com/CorduraOfficial





http://www.reverbnation.com/timdraksler





http://www.youtube.com/user/nopainmoregain?feature=mhee
Back to Top
JEY666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Dec.2007
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JEY666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2010 at 11:08

Za vse ki bi radi kupili naš novi cd ga zdej lahko dobite direktno pri nas na : negligenceband@gmail.com
CD- 10 eur
Majica/Girlie -15 eur

Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1025
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2010 at 18:36
evo zj sm eneparkat dou plato skos pa morm rect daj fucking dbest :D
ze prejsna je totalno huda tole je pa sploh wau :D

pohvalno!
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 08:55
Originally posted by JEY666 JEY666 wrote:

Za vse ki bi radi kupili naš novi cd ga zdej lahko dobite direktno pri nas na : negligenceband@gmail.com
CD- 10 eur
Majica/Girlie -15 eur

 
a dej bejzh... prevech se sam po chikfajti sprehajam, pa sm zamudila to odlichno ponudbo... ehhh... pa tulk sm si prizadevala, da se ne bom prjavla na master of metal shop, ker je prevech mamljivga na kupu... jz sm pa tku shvooohhhh in se s tezhavo upiram... frodkaaaa :))


Edited by PiWi - 25.Nov.2010 at 08:56
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Kurz rock vibe View Drop Down
Organizator
Organizator


Joined: 07.Oct.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 93
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kurz rock vibe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 11:07
prebral vaso recenzijo v angleskem metal hammerju.
7 od 10! dobra recenzija! pohvale fantje!
(pa se malcolm dome je pisal)
 
 Clap
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2010 at 17:34
Je res pisal Malcolm Dome? :O Noro, če je to res... tip je živa legenda, verjetno poleg Geoffa Bartona, Neal Kaya, Götz Kühnemunda itd. človek, najbolj odgovoren za omenjanje evro metala v tiskanih medijih v osemdesetih (sploh kar se promocije NWOBHM-ja tiče na samem začetku, 1979-1982 in tudi naprej) in eden najbolj pomembnih ljudi v zgodovini "uradnega" (ne-fan zine,...) metalskega novinarstva (torej eden, če ne najbolj, spoštovanih kritikov vseh časov)...

Prepiši, če se ti da...


Edited by Atheist - 25.Nov.2010 at 17:36
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2010 at 12:25
woow.. zakon :) koncert je bil res nor an..folk je pa znoru tm..čisti thrash madness ...Negligence - the kings of slovenian thrash metal, oziroma... kt l'plonk (thats french) prav u nemčij.. i have a big king and a big cook :D yp yp, mislm da so porinl v ozadje ..hm sploh nbenga ne morjo porint v ozadje, k nben ni pršu tuk deleč? :) imho...

in respect si zaslužjo še za 10.12.2010...




Edited by Aufstand - 27.Nov.2010 at 12:42
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2010 at 10:16
fantje, za heads up-zdele se vrti plata u big bengu u kranju, NAGLAS.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Alex View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Aruba
Status: Offline
Points: 449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Alex Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2010 at 13:35
Dbest:)
Give me head 'till I'm dead
Back to Top
TYOS View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TYOS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2010 at 11:20
Live fast die old!
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2010 at 12:31

ej a bote mel jutr majce pa cd-je tud sabo?

Out of control
Back to Top
Ruža View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruža Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2010 at 12:58
Bomo mel vse sabo :)
www.myspace.com/negligence
www.myspace.com/negligencestudio
I HATE HIPPIES !!!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2010 at 13:32
ruž, boste igral coordinates!?!!?! komad, ne ploščo?
umiram za tole slišat
Back to Top
Ruža View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruža Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2010 at 16:57
Žal te bomo mogl razočarat....
Tega komada pomoje od kar je bil posnet sploh nikol nismo na vaji igral Smile. Ne vem folku je všeč, men se zdi da bi lahk bil ful boljši, tko na pol mi je narjen (pa še žal me spomne na najslabše momente tega banda..).
 
Mogoče kdaj ča se bomo res spravl. Lahk pa na vajo prideš pa ti ga zafušamo Wink
www.myspace.com/negligence
www.myspace.com/negligencestudio
I HATE HIPPIES !!!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2010 at 17:20
bomo vidl.. alpa samo počakamo en spontan primerno pjan večer na metelkovi poleti, pa se ena akustična verzija obrne s kitaram :)
Back to Top
Vlado View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Jan.2011
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vlado Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2011 at 13:25


Tole smo prejšnji teden najdl v Londonu Thumbs%20Up
Back to Top
JEY666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Dec.2007
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JEY666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2011 at 13:32
:D NAJS :)
PA DRAGOOOOOOOOOO :D :D :D


Edited by JEY666 - 21.Jan.2011 at 13:32
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2011 at 02:31
Originally posted by JEY666 JEY666 wrote:

:D NAJS :)
PA DRAGOOOOOOOOOO :D :D :D
sam še kupovat morajo začet ;)
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Vlado View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Jan.2011
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vlado Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2011 at 17:54
Zgleda da kr kupujejo, glede na to da je bil sam še ta primerek Smile
Back to Top
Inkvi View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 29.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 368
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inkvi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jan.2011 at 19:27
Odlično!!!!!
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jan.2011 at 01:06
Ni lepše za glasbenika od tega, če lahko živi od tega kar najraje počne ;)
...No... to velja za vsakogar ;)
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Ytsejam View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 21.Nov.2007
Status: Offline
Points: 697
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ytsejam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jan.2011 at 07:22
Modre misli in čisto nova ugotovitev :) Ljubim inovacije :D

Drugače pa Negligence itak zakon! :D
Back to Top
Ruža View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruža Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jan.2011 at 07:32

Ja, lepo bi blo živet od muske Smile

Ampak je to tooook daleč od realnosti.....
 
Se pa ful lepo počutš k vidš, da lahko folk po celmu svetu kupuje tvojo plato Smile 
www.myspace.com/negligence
www.myspace.com/negligencestudio
I HATE HIPPIES !!!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jan.2011 at 12:34
dejte do petka nadrkat coordinates of confusion!!! hočeeeeem!!!

Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jan.2011 at 19:15
Originally posted by Ytsejam Ytsejam wrote:

Modre misli in čisto nova ugotovitev :) Ljubim inovacije :D

Drugače pa Negligence itak zakon! :D
Če misliš, da je to tako samoumevno kar sem povedal pa poglej malo okoli sebe in povprašaj kdo je tak, ki ljubi svoj šiht in lahko živ od njega.

Mogoče si ti tak, da si sam toliko moder?
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jan.2011 at 19:16
Originally posted by Ruža Ruža wrote:

Ja, lepo bi blo živet od muske Smile

Ampak je to tooook daleč od realnosti.....
 
Se pa ful lepo počutš k vidš, da lahko folk po celmu svetu kupuje tvojo plato Smile 
Zdej ste postal globalisti :D
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Luxpalloris View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 06.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 326
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Luxpalloris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jun.2011 at 12:13
kakšn je bil kej odziv na vaši turnejci zdele? kok folka je že vnaprej poznal komade in noslo vaše majčke?Smile
Back to Top
JEY666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Dec.2007
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JEY666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Aug.2011 at 10:03
Koncert update:

27.8. Velenje
30.9. S-event,Gams(Švica)
1.10. Zurich (Švica)
6.10. Katowice (Poljska) z Artillery
8.10. Wroclaw (Poljska ) z Artillery
9.10. Warszaw (Poljska ) z Artillery
14.10. Ostrava (Češka ) z Gama Bomb

Zanekrat je tole na sporedu,vsi vabljeni v Velenje,pa tut na druge koncerte če boste slučajno kje v bližini ;)
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Aug.2011 at 11:07
a mate še kj placa v avtu :D?
Back to Top
JEY666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Dec.2007
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JEY666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Aug.2011 at 11:20
:)
Za Polsko smo z Avtodomom,pa nas je že 6,za švico pa še ne vem kako pa kaj,pa za Češko :) Dejte se zorganizirat s folkom pa se ga skupi piči v poland :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 18192021>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,438 seconds.