Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Slovenska scena
  New Posts New Posts RSS Feed - NEGLIGENCE
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

NEGLIGENCE

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 21>
Author
Message
 Rating: Topic Rating: 1 Votes, Average 1,00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
walking home View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 21.Mar.2008
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote walking home Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2008 at 01:20
Probelm naj bi bil v tem, da naj bi se glasbo slisalo v stanovanje, ki je nad mkcje...to je zelo cudno ker so to se nikoli ni zgodilo v vec kot 800 koncerti, ki so zgodili v MKC-ju v zadnjih 10 letih.
Vsi smo bli ful razocarani...folk,bend,organizatorji... je blo kar je blo...
Je ze mimo...smo se pa odlocli da bomo zaceli delat koncert ful prej ker drugace pac negre...folk bo prvic zamudu, drugic pa se bojo ze navadli...drugace pac negre:)
Naslednjič bo uspelo 100%:)


Edited by walking home - 26.Mar.2008 at 01:20
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1916
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2008 at 01:24
ja pa BAJE da je tudi uletel policaj, ki je precej veren in je neki palamudil v zvezi s tem, da kako si drznejo oskrunit praznik (veliko noč).


Back to Top
JEY666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Dec.2007
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JEY666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2008 at 06:31
Originally posted by vulgaris vulgaris wrote:

ja pa BAJE da je tudi uletel policaj, ki je precej veren in je neki palamudil v zvezi s tem, da kako si drznejo oskrunit praznik (veliko noč).
TO SM TUT JEST HOTU NAPISAT.
TO JE BLO DEFINITIVNO POVEZAN S TEMI KURCI KRŠČANSKIMI!!!!!!
Back to Top
Master Rope View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 287
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Master Rope Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2008 at 08:27
Originally posted by walking home walking home wrote:

Probelm naj bi bil v tem, da naj bi se glasbo slisalo v stanovanje, ki je nad mkcje...to je zelo cudno ker so to se nikoli ni zgodilo v vec kot 800 koncerti, ki so zgodili v MKC-ju v zadnjih 10 letih.
Vsi smo bli ful razocarani...folk,bend,organizatorji... je blo kar je blo...
Je ze mimo...smo se pa odlocli da bomo zaceli delat koncert ful prej ker drugace pac negre...folk bo prvic zamudu, drugic pa se bojo ze navadli...drugace pac negre:)
Naslednjič bo uspelo 100%:)


Se je že zgodilo in sicer Sweet Sorrow/ Scaffold / 5th Season datuma ne vem točno ampak ko smo zjutraj hotl odpelat opremo iz placa so se nam nastavl krajani in nam niso pustil da ufuramo avte pred vhod in naložimo robo notr.
Pol smo pač en fitnes trening nardil k smo vidl da se ne bo dal nč zment;)

Zajeban če sosedi ne podpirajo sub kultur
BAND SERVICE ROPE
www.myspace.com/bandservicerope
www.myspace.com/pssesound
www.myspace.com/sweetsorrowslo
www.myspace.com/negligence
www.myspace.com/dicklesstracygrind
Back to Top
Gass View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 22.Dec.2007
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2008 at 10:03
Originally posted by JEY666 JEY666 wrote:

Originally posted by vulgaris vulgaris wrote:

ja pa BAJE da je tudi uletel policaj, ki je precej veren in je neki palamudil v zvezi s tem, da kako si drznejo oskrunit praznik (veliko noč).
TO SM TUT JEST HOTU NAPISAT.
TO JE BLO DEFINITIVNO POVEZAN S TEMI KURCI KRŠČANSKIMI!!!!!!
 
 
Ja svašta  u p.m.!Confused
Tle so pa res zajebal big time,mislm ni mi jasn,kva se dogaja z MKC-jem...žalostno.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2008 at 12:00
Originally posted by JEY666 JEY666 wrote:

Originally posted by vulgaris vulgaris wrote:

ja pa BAJE da je tudi uletel policaj, ki je precej veren in je neki palamudil v zvezi s tem, da kako si drznejo oskrunit praznik (veliko noč).
TO SM TUT JEST HOTU NAPISAT.
TO JE BLO DEFINITIVNO POVEZAN S TEMI KURCI KRŠČANSKIMI!!!!!!

a varnostnikow nimate?
u domžalah so prišli težit ka nimajo varnostnikow pa ne smeš met dl ka pa do 10Confused
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2008 at 13:46
Bay Arena ima zakon besedilo, sm šele zdej prebrau, ko sm nabavu CD. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2008 at 14:17
Zakaj se pa niste stepli?
www.rkc.si
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2008 at 15:11
Originally posted by Ruda Ruda wrote:

Zakaj se pa niste stepli?
 
LOLLOLLOLPrimitive Future...would Sepultura say...
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2008 at 15:13
Bol agresivno musko spilas vecji mirovnik si or what?Broken%20Heart
www.rkc.si
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2008 at 19:13
To ni prva ne zadnja pizdarija v Kopru !
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2008 at 20:18
Originally posted by Ruda Ruda wrote:

Bol agresivno musko spilas vecji mirovnik si or what?Broken%20Heart


za mene bi to kr velal!

edino nasilje k ga js sprejmem more met pomišljaj vmes
Back to Top
joza View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 404
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2008 at 20:41
v takem primeru bi mogl za policaje zaspilat WALK! hehe Big%20smile
Lejga kamerat sam bumf bo nardil!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2008 at 21:29
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Bay Arena ima zakon besedilo, sm šele zdej prebrau, ko sm nabavu CD. Smile
 
To sm ti pomoje že zdavnej omenu, da je zakon Big%20smile... švicarski sir your memory is. Res je zakon besediu - prou več kot dostojn posvetilo legendam... dons sm po dolgmu cajtu plato poslušu med pavzo...
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2008 at 14:07
ok, zdej je nova ideja padla v zvezi z nasim spotom, k se bo snemal 12.4.2008. Da bi folk prletu, pa da bi ga mal slemal u spotu. Me zanima, kaksno je kej zanimanje, ves folk k bi bil zainteresiran, nej mi pise na private mesidz al pa na frombaytola@yahoo.com, da vidmo. K ne bi blo fajn, da bi se lih ful metalcou tam nabral naokol, pa da bi ga popival pa flase razbijal pa tko :) na izi.... mislm, sj itak, da se ga bi pil, sam brez brutalnega brutaliziranja in anarhisticnih izgredov smo mislni :)
 
 
p.s. jst sm mel se totalno rulz idejo, da bi mel po vojasko napravlene denserke v spotu (War Machine) kinda grotesque message you know, War, destruction...pol pa bejbe plesejo take umazane, presvicane, raztrgane z rokami zvezanimi na hrbtu... kind of a War Machine's wheels turnin, and this is the death march... tko uni ples v stilu CYCO MIKO od Sucidal Tendencies.....yao FUCK IT!!!!  pa so mi jo u bendu glatko skenslalSleepy da bi popizdil kr zdele, k to pisem Ouch
 
tko jst sm si zamislal, da bi blo pet bejb po vojasko napravlenih v "V" formaciji, z rokami na hrbtu, pa tko uno slow motion style v stilu Smells Like teen spirit, bi jih kazalo med refrenom od War Machine, k zaga....po mojem, ce bi tko blo, ko sm si zamislu, bi svinsko dobr izpadl....sam tko klipi bi vmes sopali.... skoda pac predsodki in tecnoba so zmagali Ouch  damn i feel really frustrated!!!Ouchk vem, da bi blo za popizdit dobr.... ......


Edited by Wind Carrier - 27.Mar.2008 at 14:21
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2008 at 14:09
Fajn, da se greste demokracijo Tongue...
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2008 at 14:18
Ob enem pa tudi skoda da se greste demokracijo :D
www.rkc.si
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2008 at 14:34
Originally posted by Sunshine Sunshine wrote:

Fajn, da se greste demokracijo Tongue...
 
ma sj ni prslo sploh do glasovanja, ker ce bi, mozno, da bi moja ideja zmagala (Alexov glas bi odlocal),sam tle je fora, da tudi reziser ni bil najbolj navdusen nad vsem skup in pol..... mislm to je taka stvar, da bi mogla bit sprejeta s popolnim konsenzom, ce mas neodobravanje, pol ne mors stvari tko speljat, kokr pa ce so vsi totalno za.....tko da sm pol poslal vse v P****  mi pa je ful skoda, ker vem, da bi blo lahko totalno power in cetudi ne bi blo, bi lahk naknadno te clipe vrgli ven..... skoda mi je predvsem zato, k folk ne zna it cez predsodke, ne zna poslusat, ne zna se vzivet v tvojo vizijo, pa skoda mi je, k pac se mi zdi taka mal predrzna nevsakdanja poteza,
 
....tko pa bo vse skup cist klasicen se en metalski spot....Sleepy eden od mnogih...


Edited by Wind Carrier - 27.Mar.2008 at 14:37
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2008 at 15:50
ne zastopm o kakih predsodkih teche beseda... spljoh... a da zhenske ne sodijo h moshkim zadevam al kaj? :))) dej, dyz, nch bit zhalostn, kot me je poduchu kolega Shkrjanchek, itak umetnosti folk ne shteka al neki... cheprou she zmjr je fajn probat dat folku mal mislt... s kako provokacijo, dvema... pri chemer je pa res kljuchno, da ljudem potegne, drgach nis naredu dosti, sam za chudaka te majo :))) govorim iz svojih izkushenj :))) hihihi:))) ... sam je pa tud res, da hmm... che sam z eno foro urushish v nek zhe izdelan koncept, se lah med sabo stvari biksajo, ne grejo skupi... ipd. pol se vprashash al je ta zadeva res tako bistvena, da bosh z njo rushu celoto itn. skratka votevr... grem domol

Edited by PiWi - 27.Mar.2008 at 15:51
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2008 at 17:37
Se strinjam dyz, ko je treba met mal jajc jih nima noben:S
www.rkc.si
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2008 at 21:33
Piwi - i wasn,t really sad, i WAS PISSED!!! Angry 
 
sam nimas kej....
 
dones mi je se ena ideja padla, k bi bla cist huda, da bi mele denserke se blind folds (preveze cez oci) pa zvezane roke nazaj, vojask napravlene, pa take umazane pa presvicane :) :) kwa bi to blo zakon ej!!!!! ples, k je kao neki veselega / human expression of joy :) pol pa vojna pa to.... men bi blo ful hudo....
 
ko sm mislu na predsodke, sm mislu na to, da clovek slisi neko idejo in si ustvari svojo predstavo, pa noce poslusat tvoje...nima veze :)
 
 
drugac pa Phantom, glede Kopra in MKC se strinjam - the system will fuck you up, ce se proti njem boris na neumn nacin, tko naprimer, da se deres na kapse.....tud ce bi se folku strgal, pa bi pretepl une 3 kapse, bi jih pol uletel 10 maric, specialci, helikopterji *joke* :) ko v filmu, ce bi blo treba it nad metalce, bi sli po mojem kr ful force :) :) :) hehe.... tko da, brezveze :) Rudl se je pa itak mal zajbaval po mojem :) :) ceprov, ce bi blo tko k je reku, pol bi bli pravi tresherji, tko pa ....eee, mi smo ze mal stari pa to :) :)
 
 ....you gotta lay low and keep quiet - it,s within you and within your heart what system can never change! You gotta infiltrate, become part of the system and bend it to your will :) :) or you can travel to some remote part of the world where system has really no proper meaning :)  


Edited by Wind Carrier - 27.Mar.2008 at 21:39
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2008 at 21:54
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

 
 
Rudl se je pa itak mal zajbaval po mojem :) :) ceprov, ce bi blo tko k je reku, pol bi bli pravi tresherji, tko pa ....eee, mi smo ze mal stari pa to :) :)
 
...you gotta lay low and keep quiet - it,s within you and within your heart what system can never change! You gotta infiltrate, become part of the system and bend it to your will :) :) or you can travel to some remote part of the world where system has really no proper meaning :)  
 
 
Jah, če najdeš človeka, ki posluša thrash 1 leto, v katerem večina razfukava okrog, pol res verjetno pozna sam the agressive way of it, the Baloff way, the Vio-lence wayTongue Vsi, ki ga že poslušate/mo relativno dosti let, pa ga poizkušamo res razumeti oz. ga jemati na pravi način,...in tisti se verjetno ravnamo bolj po drugi označeni varjanti, s katero se popolnoma strinjam in poizkušamo posredovati bende s tem sporočilom naprej...je pa dejstvo, da Baloffovo izročilo ne sme nikoli umretiTongue, zato mora vsak prestati nek agressive krst...
 
 
 
 
 


Edited by Atheist - 27.Mar.2008 at 21:56
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2008 at 22:21
In tut prav je takoClown
www.rkc.si
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Mar.2008 at 00:56
Dyz: Sem se spomnu na tale spot od Impaled Nazarene, k sm tvoje ideje bral.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Mar.2008 at 01:03
Originally posted by Tonckow Tonckow wrote:

Dyz: Sem se spomnu na tale spot od Impaled Nazarene, k sm tvoje ideje bral.
 
hehe, NAJBOL! Clap to mi delaj, ceprov jst sm si mal drugac zamislu, ampak zakon!!! :) Chearleaders of Death :)


Edited by Wind Carrier - 28.Mar.2008 at 01:04
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Mar.2008 at 08:27
"dones mi je se ena ideja padla, k bi bla cist huda, da bi mele denserke se blind folds (preveze cez oci) pa zvezane roke nazaj, vojask napravlene, pa take umazane pa presvicane :) :) kwa bi to blo zakon ej!!!!! ples, k je kao neki veselega / human expression of joy :) pol pa vojna pa to.... men bi blo ful hudo...."

ja no, meni pa verjetno fuuuul smeshno :))))))))))) zhe zdej mi je :)))) vesela slepa srecha v vojashki odpravi :)))) no, seveda bi blo odvisno od izvedbe - vizualne upodobitve

ajdi, gospodje, che me kej razkuri, se pa she kej oglasm :P
 
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Mar.2008 at 19:09
Kakšnih 20 let nazaj so bili v MKC-ju tedensko, mnozžični pretepi med metalci in punkerji ter skinheadi,ki so držali z punkerji....
Ni bilo tedna,ki ne bi bilo pretepa(barufe),in potem se je vse pomirilo vse do nekaj tednov nazaj.....Nimam kaj povedati,o tej gnili situaciji!!
Thumbs%20Down
Back to Top
Borut View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Borut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Mar.2008 at 21:51
Originally posted by danzig danzig wrote:

Kakšnih 20 let nazaj so bili v MKC-ju tedensko, mnozžični pretepi med metalci in punkerji ter skinheadi,ki so držali z punkerji....
Ni bilo tedna,ki ne bi bilo pretepa(barufe),in potem se je vse pomirilo vse do nekaj tednov nazaj.....Nimam kaj povedati,o tej gnili situaciji!!
Thumbs%20Down


Kej sm prou šteku, skinheadi so držali s punkerji??? To je pa neki nouga LOL
KONA WORLD
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Mar.2008 at 22:20
Sej niso vsi skini rasisti. Ja, je kr komplicirano... :)
Back to Top
Beno View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Beno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Mar.2008 at 07:12
Originally posted by Borut Borut wrote:

Originally posted by danzig danzig wrote:

Kakšnih 20 let nazaj so bili v MKC-ju tedensko, mnozžični pretepi med metalci in punkerji ter skinheadi,ki so držali z punkerji....
Ni bilo tedna,ki ne bi bilo pretepa(barufe),in potem se je vse pomirilo vse do nekaj tednov nazaj.....Nimam kaj povedati,o tej gnili situaciji!!
Thumbs%20Down


Kej sm prou šteku, skinheadi so držali s punkerji??? To je pa neki nouga LOL
 
Veš de skini so (semizdi de najbolj v Angliji - čeprov tud drugod) na veliko poslušali ska. In prov zarad tega so punksi Propaghandi nardili ska pesm SKA SUCKS, de bi zajebavali skine (v besedili je: Message to you Rudy - kao skini..).
 
Glede agresivne muske... namestu de svojo agresivnost, jezo prenašaš na druge(s tem de kričiš na druge, se tepeš, itd.) jo lohk izražaš preko muske. Thrash mi je glede tega zakon - jezo izražaš na "neškodljiv način"- z headbanganjem in tudi moshanjem - čeprov iz moshanja lohk rata tudi barufa, hehe. Ok, moshanje je včasih "nasiln" in lohk dobiš kšn komolc u oku al pa kej podobnega. Sam je usaj ponesreči, hehe. Al pa nažalost tudi ne.
 
Malomarneži: Upam de bo koncert z Burning Legion  v Ajdovščini enkrat u maju. Se še slišmo.


Edited by Beno(Wajdušna) - 29.Mar.2008 at 07:16
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Apr.2008 at 03:29
Na KIT sm vidu Negligence CD zraven Nothing'$ $acred CD-ja, oba po isti ceni (13 €). Drugače pa, Alex, pomoje ti je lahko res žou da nisi šou na KIT (če si še tak Rivera/Helstar fanatik kot včasih). Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
fuck the usa View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 10.Dec.2007
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fuck the usa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Apr.2008 at 09:52
ja poleg cd-jev sn na KIT- u srečal tudi tipa k je jemu vašo majco, pa sn ga uprašu s kot je, je reku da iz nemčije, in  da ste mu full dobri, pa da si je majco prek neta naroču, tak mi je blo zakon to videt  Thumbs%20Up !

Edited by fuck the usa - 07.Apr.2008 at 09:52
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Apr.2008 at 10:05
it's kinda cool isn't it? :)

Edited by Wind Carrier - 07.Apr.2008 at 10:06
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Apr.2008 at 15:47
Jep! Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Apr.2008 at 16:36
Ja men je tud en nemški našitkarski ata kakršnih ti dejzi sicer ne maraš reku, da mu je najbolši CD iz leta 2007. 
Back to Top
Alex View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Aruba
Status: Offline
Points: 449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Alex Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2008 at 18:18
Obveščamo, da je naslednji potrjen nastop v klubu S-Event, Gams, v Švici.

LP
Give me head 'till I'm dead
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2008 at 18:45
Originally posted by Alex Alex wrote:

Obveščamo, da je naslednji potrjen nastop v klubu S-Event, Gams, v Švici.

LP


To super tud vam je zalaufal.Namreč Inciter sm hotel prpeljat na vrhniko.Vendar majo turnejo po AmerikiClap
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2008 at 11:11
PO AMERIKI?! jst bi tudi! Clap
 
ma nč, sj mi sam pičimo v Švico na en koncert v en klub :) pol pa takoj drugi dan v Ostrigo v Škofjo :)
 
evo v soboto končno snemamo spot! :) kitarski boxi se zbirajo, donacije dobrodošleBig%20smile 
 
drugač pa smo se pol kr odločli, da bomo brez folka snemal. Itak, da bi cel bend ful rajš snemal tko, da bi blo okol ene 100 metalcov, k bi slemal, sam to je preveč zapleten logističen podvig. Treba bi se blo ful menit, pa nekje zbrat itd.... bomo drugič! Embarrassed
 
 
drugač pa smo včeri po dolgem času pisali material za drugo plato in je res najbol :) can't wait till september to finally get it done... k pr nas se je vse tko vleklo, da by the time, k smo začel prvo plato snemat, sm bil že kr ful sit unih komadov in sm si želel, da bi že to plato snemal :) tko da zdej pa končno bo :)


Edited by Wind Carrier - 10.Apr.2008 at 11:14
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2008 at 13:59
Negližensi, vi sam trgajte. Sm ful vesel da mamo tak bend u slo Heart
www.rkc.si
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2008 at 14:01
A to bote septembra začel snemat.Waa super.Ne v Nemčiji je bilo prav lepo vidt une cdje pa nalepke gor samih pohval.Jaja Inciter pa majo 24.4 koncert v sketu v Zagrebu pol pa šibajo v ameiko.Vem da so v Seatlu pa houstonu.Sam je pa tko 20 datumov.Upam,da še vm rata.

LP! Doda
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2008 at 14:13
pusti ti inciter v negližens temi
www.rkc.si
Back to Top
Ewelin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ewelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2008 at 14:22
A KR U šVICO GRESTE, JA ČIST HUDO EJ!!Clap
Out of control
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2008 at 18:24
Tonguečestitam da se vam je končno odprla ta pot...zakon!!!
Back to Top
JEY666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Dec.2007
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JEY666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2008 at 07:07
EVO KONČNO TUT OD NAS EN LIVE POSNETEK:)
TO JE BLO U ŠENTJURJU!!
POČAS SE BODO KOMADI ŠE UPLOADAL:D
Back to Top
Phil View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 159
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phil Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2008 at 08:03
Neki mi ni jasno.....negligence snemate spot in pol vam režiser govori kaj lahko in kaj ne posnamete? To je totalno mim, sploh pa mim z thrash mentaliteto. Zamenjite režiserje, sej jih je cel kup.

Mi pa ni jasno kako da je band zavrnil idejo z tem ženskam, glede da skos o nekih britney spears in christinah sanjate in mate njihove postre. Al so se zunanje punce umešale v band?
Back to Top
JEY666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Dec.2007
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JEY666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2008 at 08:06
??????????
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2008 at 11:55
Originally posted by Phil Phil wrote:

Neki mi ni jasno.....negligence snemate spot in pol vam režiser govori kaj lahko in kaj ne posnamete? To je totalno mim, sploh pa mim z thrash mentaliteto. Zamenjite režiserje, sej jih je cel kup.

Mi pa ni jasno kako da je band zavrnil idejo z tem ženskam, glede da skos o nekih britney spears in christinah sanjate in mate njihove postre. Al so se zunanje punce umešale v band?



LOLLOL
Back to Top
Wulf View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 181
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wulf Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2008 at 12:00
kul video
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2008 at 13:47
Originally posted by JEY666 JEY666 wrote:

EVO KONČNO TUT OD NAS EN LIVE POSNETEK:)
TO JE BLO U ŠENTJURJU!!
POČAS SE BODO KOMADI ŠE UPLOADAL:D
 
ZAAAAAAAKON!!!!! :) our drums sound like Laaz Rockit,s Taste of Rebellion!!! LOL
 
ej sam dej, sam enkrat mormo tko nardit res tak gig, kokr si ga jst zelim, da je VSE, dobr ozvocenje, dost gejtov, kompresorjev, od Ruze bobni, ful boxov, vse zakon, triger in mikrofon na kiku :) :) pa da ga ZZZGEEEE ko Another Lesson in Violence.....sj sam EN gig, tud ce pol mamo spet samo se kmetavzarske koncerte....
 
 
 
 
glede spota...... Reziser je sefe - tko pac je, mal zaupanja je treba pokazat unmu, k dela stvar in ve zakwa se gre......  jst sm si pac reku, da nej nardi tko k zna, mi pa bomo pac mal zravn brencal in povedal, kaj si zelimo...pol bomo pa vidli, kaj bo izpadlo.... 
 
nekako iz iskusenj pri mixanju muzke vem, da ce ti bend neki prevec pametuje, bo na koncu slab izdelek prsou ven...... reziser ali v tem primeru producer je vseeno tisti, ki ima vizijo..... mogoc k bom mal boljs vidu, zakva se vse skup gre, bom drugic lahko mel vec idej...
 
 


Edited by Wind Carrier - 28.Aug.2008 at 14:07
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2008 at 14:54
Upam da bo tako kot Pri Evildead - Annihilation of the civilization al pa Nuclear Assult - Critical mass al pa Gothic slam - who died and made you god Tongue
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 21>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,533 seconds.