Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 2009/05/30 - Helstar - Bazen, Kranj
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

2009/05/30 - Helstar - Bazen, Kranj

 Post Reply Post Reply Page  <1 78910>
Author
Message
Tyr_84 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 469
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyr_84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.May.2009 at 20:54
Originally posted by Vuds Vuds wrote:

[QUOTE=Hopsy] [QUOTE=Vuds]

Jst: Hopsi kam nej te pelm. kje zivis?
Ti: Bazeen. proti bazenu mormo
Jst: kaj je teb. domov gremo kam te furam?
Ti: aja domov ja ja ja
Jst: ja kam?
Ti: domov ja.
Jst: ma dej kr zaspi nazaj
Ti: kaj? jst nebom spal.jst ne spim, spal bom doma kjer mam zavese pa zagnem lepo
Jst: halo kaj je teb? a te furam tja k sm te zanc na rudnik?
Ti: Ja ja rudnik tja domov spat

pol si pa zadremal spet :D

pa vprašala sm te na rudniku ''a je to tle?'' pa sploh nisi odpru oci pa reku ''ja ja to je tle ja'' 

hahaha


Big%20smileBig%20smileBig%20smile
Big%20smileBig%20smile
http://myspace.com/tyr_84
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.May.2009 at 21:29
Uf, ste se razpisali.

Rager smo zamudili, sm pršu lih na zadnji komad se mi zdi - Iron Maiden in zvok je biu slab pa tudi fuširanje se je slišalo in sm šou kar do šanka na prvo pivo.

Dawn Patrol dobri kot vedno, ampak zvok je biu še kr slab na žalost.

Potem pa HELSTStarR! Zakon do konca, zvok je biu dosti boljši, lahko bi biu še boljši, vokal se mi je zdel malo prepotiho (biu sm spredaj). Kar dolgo so igrali, res zakon, žur do kraja, Buco me ni motil dokler je biu pr ograji, ko je šou pa pet pa me je res. Ampak jebiga, vem kako je ko si gotov. Big%20smile

Ne vem, kaj nej še napišem, jst sm se imel res ZAKON, super atmosfera je bla. Upam, da bo kdo povabu Helstar čimprej spet k nam.

Darjan, hvala za prevoz in lep metalski pozdrav vsem ki smo se vidli in ste bli super družba! Smile

PS: Sanset, kam si šou ti? Se mi zdi da sm te vidu lih za 5min in nč več.

PSS: MEGA HVALA Lipniku za kasete! Končno nova muzika za v avto! Smile


Edited by Gašper Fatur - 31.May.2009 at 21:33
FUCK THE WORLD
Back to Top
Erik View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 203
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Erik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.May.2009 at 21:40
Nenormalno super koncert! Helstar so odžagali superiorno, res. Še zdaj sem totalno v filingu in se jih kar ne morem naposlušat!Smile
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 00:06
Pa Abarca (basist) je res faca do kraja, pa manijak na odru. Sva se malo pogovarjala, pravi da je Corbin zdej family man in da se ne ukvarja več z muziko. Pa zdi se mi da sm ga prašou tudi čigave so roke na A Distant Thunder naslovnici, ampak se ne spomnem točno kaj je odgovoril. Pa še debata od drugih bendov, muzike itd. Legenda res. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 00:11
Haha, hvala za odgovor, moj spomin je res. Dead Helstar pa res, za nazaj kar v Kranj! Star
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 00:21
Aja, še to. Pardon unim, ki so praktično že ujeli bobnarsko palčko, pa sm jim jo vzel in dal Dodi - ampak Doda je tak fan(atik), da sm jo pač mogu dat njemu. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 01:50
i have to make a post.. neverjetno najboljs zakon koncert, folk, publika, nenormalna.. zganal sej take ke se jh ne na usakmu koncertu, ampak ne spilajo pac na usakem koncertu HELSTAR!!!!!

Rager- prvic vidu, zakon old school.. practice...:)

DP: ...zakon.. res je wuko mal blj na powr udrihou.. nvem.. nekj mej motil pr komadh.. kr niso bli cist taki.. drgac itq ql!

HELSTAR: it blows your fucking small piece of brain thats left, OUT!!!! najbloljs koncert ze zarad uzdusja v prvih ..ok v drugi in treji vrsti tja do 4...najboljs ej.. treba se vec takh koncertov... :)

pa sory ce sm kerga kej pohabu...:) pa tnx 1 mu k me je nenormalno lepo resu..:D

sm se pogovarjou z rivero, sm ga prasou kuko je kej z destiny's end, ce bojo se kdaj krkol dla od sebe, paj reku daj edin problem k kitarist zvi u australiji, drgac bi ze mel 2 let nazaj reunion.. bojo pa delal u to smer, pa ce bo turneja, pridejo sm :)))))_____

uglavnm.. zakon!! - dejansk sm zjle prsu sele dam s koncerta,..sam sm imu umes se siht..:) (mam se zjd helstar majco gor pa ze kr mal smrdi..:D)

lp

aja, ena mladenka me je po koncertu slikala z rivero pa je rekla d abojo fotke na paranoidu..(JAVI SE - zgleda nekak tko, 25let,priročna postava, lustna, s cepco mislm da, svetlejsih las,.. kdo ve kdo bi to bil..? vec se tut ne spomnem...sam to fotko bii ful rd mu... :)) pa ful rd bi ksne fotke se dobu... :) lp



Edited by Aufstand - 01.Jun.2009 at 01:57
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 06:34
Originally posted by W.U.K.O W.U.K.O wrote:



hehe Kaja, učeri si me ene 15x vprašala, kako grem dam in če mam kj placa Big%20smile mislm, da se v nobenem primeru ne bi kj dost spomnla, tut če bi šla koj spat in brez domačga žganja LOL
nč nevem :)) eva kriva k mi je baje pire kupovala...zih b se kj bl spomnla..
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 08:22
James Rivera je bil učer za vse ne-pozerje dosegljiv na Metelkovi, reku je da se je mel v Kranu fajn in da sm js njegov slovenski sin, tko da Helstarom se očitno splača uničvat špil :D
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11752
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 10:44
Originally posted by Person-man Person-man wrote:


Originally posted by razor razor wrote:

Ha ha sajmon, sem čakal na tole.
Si bil prav fleten full razpizden. Svetujem ti, da v naslednjo poskusiš
na koncertu od kakšnega, kaj pa vem, Wernerja mogoče.  Sem
prepričan, da boš imel tam full mir in da se ne bo nobeden vate
zaletavalWink.
Veš, to je bil samo r od razmetavanja, ki ga je naša generacija dala
skozi v Delovcu. Ampak je pa res, da takrat niso taki pomehkuženci kot
si ti, po svetu hodili.



In to upraviči dejstvo, da si se stalno namerno zabijal v osebo, ki ji več kot očitno ni bilo do razmetavanja?



ojoj.. tole bo še letel k se sajmon domov prmaje:D
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 11:02

Big%20smile

 

jerry, jerry!

To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Tyr_84 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 469
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyr_84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 11:22
Steve, Steve !!!Big%20smile
http://myspace.com/tyr_84
Back to Top
JEY666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Dec.2007
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JEY666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 11:30
FANT,FANT,FANTASTIČNO...
RES ZAKON KONCERT!!ME HAPPY TO SEE HELSTAR!!!
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 11:31
Sajmon, Sajmon
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Devious View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Devious Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 12:29
Originally posted by Buco Buco wrote:

James Rivera je bil učer za vse ne-pozerje dosegljiv na Metelkovi, reku je da se je mel v Kranu fajn in da sm js njegov slovenski sin, tko da Helstarom se očitno splača uničvat špil :D


včer je biv človk toook zakon d joj ej...nas je poj še dam pelu^^ kr... k.. ne vem....ni občutka opisat:D
avgusta pride pa na dopust:D to bo spet polomija:P
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 12:43
Originally posted by Devious Devious wrote:

Originally posted by Buco Buco wrote:

James Rivera je bil učer za vse ne-pozerje dosegljiv na Metelkovi, reku je da se je mel v Kranu fajn in da sm js njegov slovenski sin, tko da Helstarom se očitno splača uničvat špil :D


včer je biv človk toook zakon d joj ej...nas je poj še dam pelu^^ kr... k.. ne vem....ni občutka opisat:D
avgusta pride pa na dopust:D to bo spet polomija:P



Ga bomo peljal na Paranoid open airBig%20smile
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 14:17
Punce so ga na metelkovi obkrožale in posnemale vse njegove gibeLOL


Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 15:11
hahahaha,koja fotkaBig%20smile
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 15:29
Originally posted by doda24 doda24 wrote:

Originally posted by Devious Devious wrote:

Originally posted by Buco Buco wrote:

James Rivera je bil učer za vse ne-pozerje dosegljiv na Metelkovi, reku je da se je mel v Kranu fajn in da sm js njegov slovenski sin, tko da Helstarom se očitno splača uničvat špil :D


včer je biv človk toook zakon d joj ej...nas je poj še dam pelu^^ kr... k.. ne vem....ni občutka opisat:D
avgusta pride pa na dopust:D to bo spet polomija:P



Ga bomo peljal na Paranoid open airBig%20smile


Obvezno!
FUCK THE WORLD
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 16:53
Originally posted by razor razor wrote:

Ha ha sajmon, sem čakal na tole.
Si bil prav fleten full razpizden. Svetujem ti, da v naslednjo poskusiš
na koncertu od kakšnega, kaj pa vem, Wernerja mogoče.  Sem
prepričan, da boš imel tam full mir in da se ne bo nobeden vate
zaletavalWink.
Veš, to je bil samo r od razmetavanja, ki ga je naša generacija dala
skozi v Delovcu. Ampak je pa res, da takrat niso taki pomehkuženci kot
si ti, po svetu hodili.



se mi tud pou kurca ne da prickat s teboj. .

vse lepo in prou, toleriram kksno doloceno stvar, vendar sam do neke meje. . moja jeza se je drgac kr precej ohladila, sam naj ti bo pa to v poduk za u bodoce. . pac da mi to ne odgovarja najbol

ponavad je tko, da lepa beseda lepo mesto najde, sam u nekaterih primerih ni tako. . sory drgac

Edited by sajmon - 01.Jun.2009 at 21:14
Back to Top
Tangerine View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 402
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tangerine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 18:26
Neki malga slikc: http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewPicture&friendID=183388647&albumId=2068766
!
Back to Top
razor View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote razor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 18:48
Sajmon, svaka ti čast. Posebej za zadnji stavek. Malo je takih ljudi, ki bi se bili sposobni za kakšno svojo besedo ali dejanje opravičiti. Jaz sem ti drugače že v soboto (oz. nedeljo zjutraj) poskušal razložiti, da je bilo tisto bolj kot kaj drugega samo "prijateljsko" zaletavanje, ampak nikakor nisem mogel priti do tebe, ker si mahal okoli sebe, kot bi te cel roj čebel napaduLOL. Bova pa to soboto rekla kakšno na ta račun - ko bova še trezna, seveda. Pa sorry tudi iz moje strani.
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 19:00
Originally posted by Paparazzi Paparazzi wrote:

Punce so ga na metelkovi obkrožale in posnemale vse njegove gibeLOL





LOLLOLLOL
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 19:06
Originally posted by razor razor wrote:

Sajmon, svaka ti čast. Posebej za zadnji stavek. Malo je takih ljudi,
ki bi se bili sposobni za kakšno svojo besedo ali dejanje opravičiti.
Jaz sem ti drugače že v soboto (oz. nedeljo zjutraj) poskušal
razložiti, da je bilo tisto bolj kot kaj drugega samo "prijateljsko"
zaletavanje, ampak nikakor nisem mogel priti do tebe, ker si mahal
okoli sebe, kot bi te cel roj čebel napaduLOL. Bova pa to soboto rekla kakšno na ta račun - ko bova še trezna, seveda. Pa sorry tudi iz moje strani.
stima. . loh tud kksno ob pivu receva

upam in zelim si, da ne bo vec prihajalo do neljubih dogodkou, je pa res da je biu u soboto tud alkohol prisoten, tko da. . se pa ne zanasam na to. . pac ne iscem vzroka u alkoholu. . itak me noben ne sili naj ga pijem. .

drgac mi je pa kul da ni pretiranih zamer med nama. . no ja, iz moje strani jih sploh ni, in kot lahko sklepam iz tvojega posta, jih tud iz tvoje ni. . edino prav je tako

Edited by sajmon - 01.Jun.2009 at 19:08
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 19:14
nmorm vrjet da tut 1ga stejz dajva ni slikanga..:/ alpa sm blajnd... :/ ..ok gluh sm se zmer..:)
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
Tyr_84 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 469
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyr_84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 21:09
OoOOo kako lepo sta se pomenlaSmile. Prow za uzor sta !!Clap
http://myspace.com/tyr_84
Back to Top
Tyr_84 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 469
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyr_84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jun.2009 at 21:10
Originally posted by Buco Buco wrote:

James Rivera je bil učer za vse ne-pozerje dosegljiv na Metelkovi, reku je da se je mel v Kranu fajn in da sm js njegov slovenski sin, tko da Helstarom se očitno splača uničvat špil :D

Hahahah. Kaj je res to reku ??? Prow ena velika baraba si BucoBig%20smileBig%20smile
http://myspace.com/tyr_84
Back to Top
ManOwarrioR View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 25.May.2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ManOwarrioR Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jun.2009 at 11:04
Pozdrav svima koje smo vidjeli i upoznali na koncertu!
 
Bilo je super... HELSTAR izvrstan, klub super, atmosfera za 5+ \m/
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jun.2009 at 12:06
da se jst kej pripomnim. . sploh se ni blo cajta da oddam report. .

torej, ocena je sledeca. .

RAGER - prsli smo do take tocke, da vas mam moznost celo videt skor vsak vikend, cesar se seveda ne branim, da ne bo pomote. . sam kokr sm seznanjen mate zdej malce daljsi premor. . drgac ste bli zakon, ceprou bi komot loh se kknse 2 komada odigral, ampak usen, ce potegnem crto, men ste bli jako vsecni

DAWN PATROL - sam to vem da si vas nisem u celoti pogledou, to sam bog ve zakaj ne ceprou igrate dokaj solidno glasbo

HELSTAR - kaj naj recem, zvezde vecera, u pravem pomenu besede. . vsaka moja beseda je odvecna, loh sam to recem, razlagejte si po svoje. . HELSTAR -

kul je blo videt stevilno mnozico ljudi, after je tud uspeu, zaspau sm na bazenu. .

koncert je biu sexi mega spon
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jun.2009 at 15:12
Originally posted by ManOwarrioR ManOwarrioR wrote:

Pozdrav svima koje smo vidjeli i upoznali na koncertu!
 
Bilo je super... HELSTAR izvrstan, klub super, atmosfera za 5+ \m/


Thumbs%20Up
FUCK THE WORLD
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2009 at 20:10
Helstar so zakon, ampak ta koncert je biu pa u pizdi!!!
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2009 at 21:11
tis en Čeh Tongue
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2009 at 23:07
Originally posted by Sunshine Sunshine wrote:

Helstar so zakon, ampak ta koncert je biu pa u pizdi!!!


Povej zakaj (in kam si se skriu, da te nism več vidu). Drugače pa ne rečem, lahko bi biu boljši, ampak definitivno mi ni bil slab. Nisi pa edini ki je razočaran, Sanset, še ena je rekla isto (set lista ji ni bla ok).
FUCK THE WORLD
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 06:14
najbolj koncert.Jest ne vem zakaj v pizdi.Res ne vem kaj vam je.Osebni problemi nimajo fore s koncertom.Jest pomoje vem zakaj ti je blo bednoConfused
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 13:32
Če mene vprašaš je bil tale koncert 10x boljši kot na Keep it true.Ne vem kaki je bil pa tam v italiji k si šel ti gledat.
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 14:25
Zakon je bilo v vseh pogledih, tudi Darči je poštimal sound, kot se spodobi, presenetljivo, glede na predskupine...Setlista? Zakon in relativno dolga...Folk= zakon. Nobenih zamorjencev. Alkohola ravno prav...edino dež je malo zamoril, pa dobro. Skupna ocena: 8,5 / 10.
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 16:00
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 17:32
eh še nč ne piše o sloveniji... :(
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 17:59
Piše da čez 2 dni:)
Back to Top
Tangerine View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 402
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tangerine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 18:02
30.5 so napisal, da bo čez 2 dni jaWink
!
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 18:11
Bojo že Rivera je zgleda še pod dozo in je alkoholno zmatranBig%20smile
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 18:15
je ze 5 dni od tega in debata se ni zamrla..

vsec mi je to

Edited by sajmon - 04.Jun.2009 at 18:15
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 18:20
...sj ne piše rivera...
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 18:22
Originally posted by Kali Kali wrote:

...sj ne piše rivera...


Verjamem k je nesposobn pisat,k je pjen.Sam na my spaceu pa še zmer visi.Sm ga vprašu pa je reku da on to visi gorBig%20smile
Back to Top
riry View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 01.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote riry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 19:33
Originally posted by sajmon sajmon wrote:

je ze 5 dni od tega in debata se ni zamrla..

vsec mi je to

Če je blo pa faaaajnnnn!;-)
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 19:38
Originally posted by riry riry wrote:

Originally posted by sajmon sajmon wrote:

je ze 5 dni od tega in debata se ni zamrla..

vsec mi je to

Če je blo pa faaaajnnnn!;-)
sej ne me razumet narobe, podpiram to
Back to Top
riry View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 01.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote riry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2009 at 19:51
Hehe, sploh nisem dvomla v to:-) sm sam še 1x poudarla;-)
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2009 at 14:58
HELSTAR TOUR Entry #4

Hello again... I've been meaning to send another update, but alas, we've been driving so damned much that there is not much time! So, we played the Z7 to a small, albeit, very enthusiastic crowd! If you've never been there, it holds well over 1000 people, so it was pretty empty overall. However, as I said, the crowd was very enthusiastic and loud. We enjoyed the evening and played a great set... So, the next day we drove to Slovenia... What an experience that was! Driving up in the mountains, going through SNOW in late May!!! Something we'll never see back home. We stayed at some small bed and breakfast type place owned by an older Slovenian couple - they were nice, even though we dropped in every night about 3:00 am!!! hehe... So, the show was off the hook and CRAZY!!! Definitely the highlight of the tour thus far. Drank too much vodka and hot Lasko beer! We left for Italy on Monday and played in Bologna. I wish we had more time there, but it was pretty much drop in, play, party, sleep, and leave! Pretty small crowd, it was a national holiday, which we thought might help, but who knows??? Anyway, the promoter and staff were VERY professional and treated us well, so it was still an enjoyable experience.

Okay, that's it for now... We leave in an hour for Aschaffenburg, Germany and then on to Hellendoorn to play the show with Forbidden. We'll send more as we can!

Cheers!

Rob
FUCK THE WORLD
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2009 at 15:15
Hehehe kok lepo Smile
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2009 at 15:40
Zakon! Thumbs%20Up

Hot Lasko beer LOL
Into Glory Ride!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 78910>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,344 seconds.