Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Alice in Chains
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Alice in Chains

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Message
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2009 at 18:41
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

 
najbolj fora je, k sm zanč gledal dokumentarc Get Thashed in so bli kr oni 1991 na ameriškem delu turneje Thrash of the Titans!!!!!! Tongue ful hudo, čeprov folk jih je čist skritiziral Confused 
 
 
 
 
Ja, ker so imeli Death Angel skoraj fatalni crash in so pol ušunjali AIC. Foro kritiziranja pa razloži Scott Ian...
Back to Top
white_as_hell View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Oct.2008
Status: Offline
Points: 679
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote white_as_hell Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2009 at 19:52
AIC med mojimi top 3 bendi für immer Thumbs%20Up
she wanted nothing and i delivered
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2009 at 20:12
Originally posted by matos matos wrote:

ej Bifrost, kje si pa bla to soboto, ko smo mi v Downu gledali (in poslušali) Unplugged ?

Nic bat za to, z moje strani je bil ogledan tolikokrat kot je bilo vas tam :) Konstruktivne debate bi pa lahko tekle le z Alice, tko da je mogoce samo to minus :P (ce je bla sploh tam)
Sicer pa wake up sleepy ones, ta debata je bla odprta ze zdavnej Geek


Edited by Bifröst - 12.Jan.2009 at 20:12
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2009 at 23:19
Ej kak je naslov tistega dokumentarca o grungu?
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2009 at 09:57
hehe, se lih spomnem, k si vprašal za dokumentarc, sicer se ne spomnem naslova - a je to uno, k Jerry razlaga, da so se ful smejal, k je Grunge ratal naenkrat kr ful slaven in pol so tko v katalogih prodajal ful drage srajce, k je spodi pisal "grunge shirt", pa tko je reku - "mi smo bli klošarji, smo se napravlal v čip rabljene ponošene cunje, kariraste srajce...itd, k nismo mel keša...." itd.... uni so pa kr en prsiljen biznis hotl delat LOL kr neki.... nothing that Grunge was all about....
 
 
dones sm si naštimal za download še uni e.p. od Chainsov - Sap, ga že ene 14 let nism slišal, komi čakam Hug 
pa sm reku, da bom dokončal my unfinished Grunge homework Tongue sm naštimal še Temple of the Dog, Mother Love Bone, Mad Season in pa Stone Temple Pilots (californijska verzija :) hehe, meni je bla Core plata vedno ful zakon od njih.... Embarrassed  pa vse te stvari mam samo na tejpih, ful malo spečenega, tko da je cajt, da updejtam te slastne stvari, k mi jih precej manjka..... mam bolj po komadih, ko po albumih....
 
tele Mother Love bone so me vedno zanimal, k mi je bil uni komad This is Shangrila vedno hud - iz ta stare reklame za Headbanger's ball (tam okol 1993.... LOL afff.... early 90s were awsome..... Ugly Kid Joe, Faith No More, Dog Eat Dog, Alice in Chains, Soundgarden..... Beavis & ButtHead, Dennis Leary....... zakon je blo LOL 
 
ma res zakon muzka, neprecenljiv vpliv na glasbeno sceno... če sam poslušam Rotten Apple komad od Alice in Chains, res se sliši kak vpliv je Jerry mel na Zakk Wylda!!!! Hug   ful hudo res!  al pa kaki God Smack, k res slišiš Stanleyev vpliv na vokalLOL


Edited by Wind Carrier - 13.Jan.2009 at 10:06
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2009 at 10:33
Ja sej to, Godsmack in Nickelback...prov slis se ta 'vpliv'. Sej mislm, da je Eddie Vedder zarad teh dveh frontmenov popizdu...pa je sicer baje zelo pissmaker.
Drugace pa ja, to je ta dokumentarec kjer Jerry razlaga glede srajc...jaz se vedno mislim da ima dokumentarec prevec poudarka na Nirvani, sam ok...glede na komercialno uspesnost Recimo da stekam. Naslov je pa Grunge Special - documentary.

You're an inspiration for birth control.
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2009 at 14:50
Se spomnem tistega prizora v dokumentarcu. Sam a sen imenoval the hype?
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2009 at 18:40
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

drugač pa moja najljubša ALiCE iN CHAiNs komada -> Bleed the Freak in pa Man in a Box!!!!!!!

stari kako si lahko tako brezvezen!!??!
najboljši komadi so Angry Chair, Would, Dirt, Heaven Beside you, Grind...komadi, ki ti naredijo tak feeling da bi si zabil 3 igle horsea direkt v vrat in dimlje.
Sej ne rečem Man in the box je zakon komad...samo ne more bit najboljši pizda!!! :/ praw si me prizadel.


Back to Top
Tangerine View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 402
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tangerine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2009 at 19:06
Men je tut Man in a box edn najljubših;)

Sap: Got me wrong
Jar of Flies: Nutshell, No excuses
Facelift: Man in a box, Love hate love
Dirt: Rooster, Rain when I die, Them bones, Down in a hole
Alice in Chains: Heaven beside you, Grind

...neki takega:)

!
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2009 at 19:12
mah sej tej komadi so res vsi zakon man in the box, we die young, rooster, down in a hole, them bones itd... samo najjači so vedno tej bolani obskurni komadi...in v teh komadih tudi pride vedno najbolj do izraza od laynea vokal:
http://www.youtube.com/watch?v=QAZcFVuSo0M

http://www.youtube.com/watch?v=yn82dMFGN8g
priceless.


Back to Top
Tangerine View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 402
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tangerine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2009 at 19:18
Nevem men je usaka plata neki čist drugega...vsi komadi so mi najbol zakon sam najljubši so mi pa tisti no:)) 


Edited by Tangerine - 13.Jan.2009 at 19:22
!
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2009 at 19:34
ma itak...
sem samo zatežen, ker se ne morem sprijaznit, da noben ne razume genialnosti tistih dveh komadov tako kot jaz.


Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2009 at 19:45
moja glasova za NO EXCUSES in ANGRY CHAIR, naj plata kot celota pa mi je Dirt!

sicr se pa strinjam z tangerine, glede perfektnosti vseh plat in MAD SEASON!



kaj pa komad Iron Gland je komu kul?

Edited by FABO-SUPERGRIZL - 13.Jan.2009 at 19:48
Back to Top
Tangerine View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 402
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tangerine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2009 at 19:56
Mhm besedilo je ful globoko...


Alice in Chains Iron Gland Lyrics:
hahahahahahahahahaha!
i am
iron..........
god!!
hahahahaha!
oohhhhhhhhhhh!!!


oh hahahahahahaha
erah!
iron!

hahahahaha
ooooooooooooo
ooooooow!
redrum, red-rum


LOL zakon je :)
!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2009 at 19:58
araya saves
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2009 at 21:15
Originally posted by vulgaris vulgaris wrote:

Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

drugač pa moja najljubša ALiCE iN CHAiNs komada -> Bleed the Freak in pa Man in a Box!!!!!!!

stari kako si lahko tako brezvezen!!??!
najboljši komadi so Angry Chair, Would, Dirt, Heaven Beside you, Grind...komadi, ki ti naredijo tak feeling da bi si zabil 3 igle horsea direkt v vrat in dimlje.
Sej ne rečem Man in the box je zakon komad...samo ne more bit najboljši pizda!!! :/ praw si me prizadel.
 
a, haha, nooo! LOLClap  ne vem, to je bla čist stvar navdiha... lahk bi jih še ful napisal..... We die Young, Would, Down in a Hole, Rain When I Die, Rotten Apple, Nutshell, No Excuses, Angry Chair pa THEM BONES!!!!!! - > sploh če Beavis zraven opening riff poje!!!!! ClapLOL............... sam unadva sta res huda komada....  jst sm se odloču, da bom prou naredu priredbo od Blead the Freak... k ma take hude harmonije Embarrassed
 
haha, Alice in Chains majo ful najboljših komadov, ker so pač najboljši!!!! LOL
 
edino une violčne plate pa sploh ne poznam, vem sam, da sm si jo presnel, k je vn pršla, pol pa je nism mogu poslušat, k je tolk morila.... Grind mi je kul komad..... fak no - un video -> kje so unega psa dobli, k je prou tko isti, k na naslovnci, NE MORŠ NO!?!?!? Dead  no sj, si bom pa zdej dol potegnu..... še vedno čakam na Sap :( :( no seeders online LOL  pa nobenga druzga linka ne najdem..... naaah, sj zdej skoz Jar of Flies poslušam, k sm ful pozabu, k jst prej sm ful sam prvi dve pa unplugged največ poznal pa preposlušal....
 
 
DEJ FOLK!!!! JERRY CANTRELL - solo plata- DEGRADATION TRIP!!! 2002!!!  - ANGER RISING SPOT NOOOO!!!!!!! kr tko MIKE BORDIN na bobnih pa TRUJILLO na basuuuu!!!!!! pro tko nAAAAAAAAAAJBOL!!!! kumad je men totalno zakon.... pa Angel Eyes mi je zaenkrat  tud zakon, ostalga pa še nism ful natančn preposlušal...
 
 
 
 
 
p.s. sj to sm že limal, pa vseen :) :) :)
 
 


Edited by Wind Carrier - 15.Jan.2009 at 12:19
Back to Top
Tangerine View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 402
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tangerine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2009 at 21:23
Ti bom probala prek gmaila Sap poslat, če se bo dal.
!
Back to Top
D'Addario View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 29.May.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote D'Addario Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2009 at 22:42
So komu kul Cantrellove solo plate?

Back to Top
Alex View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Aruba
Status: Offline
Points: 449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Alex Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2009 at 23:24
Originally posted by vulgaris vulgaris wrote:

Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

drugač pa moja najljubša ALiCE iN CHAiNs komada -> Bleed the Freak in pa Man in a Box!!!!!!!

stari kako si lahko tako brezvezen!!??!
najboljši komadi so Angry Chair, Would, Dirt, Heaven Beside you, Grind...komadi, ki ti naredijo tak feeling da bi si zabil 3 igle horsea direkt v vrat in dimlje.
Sej ne rečem Man in the box je zakon komad...samo ne more bit najboljši pizda!!! :/ praw si me prizadel.


Hahah ej zakon:D

Ful zanimivo to ja, men je tud bližje muska k...nevem kako bi reku.. MORI, pa ne v smislu - mori da je ne moreš poslušat sam prou res te ma da bi 6 kil horsa posnifu, it makes you slightly depressive but feels like home...

Alice in Chains plata mi je pomoje njihov pinnacle, so pa itak vse plate zakon.

Drgač tripod, oz. trinog pes na naslovnci je pa pes prou od Jerrya:)

Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2009 at 23:46
Originally posted by Alex Alex wrote:

Hahah ej zakon:D

Ful zanimivo to ja, men je tud bližje muska k...nevem kako bi reku.. MORI, pa ne v smislu - mori da je ne moreš poslušat sam prou res te ma da bi 6 kil horsa posnifu, it makes you slightly depressive but feels like home...

Alice in Chains plata mi je pomoje njihov pinnacle, so pa itak vse plate zakon.

Drgač tripod, oz. trinog pes na naslovnci je pa pes prou od Jerrya:)


ma ko pride ta del v komadu

"You, You Are So Special
You Have The Talent To
Make Me Feel Like Dirt
And You, You Use Your
Talent To Dig Me Under
And Cover Me With Dirt"

in se stopnjuje vokal...vedno bolj đankurski postaja in praw te trže,da bi se ti zmešalo. redkokdaj vidiš, da se tako genialno klapa muzika z besedilom (da ne govorimo o vokalu seveda, ki je res nad vsem...). sploh ne znam opisat. je za poslušat na slušalke.


Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2009 at 01:21

Vulgaris, rano zdaj sem dozivljal to kar pravis. Kar nekaj grungerski komadov je kjer cutis neverjetno crnino in praznino, da ti dlake gredo pokonci. Ce kaj so to soundtracki cloveske odtujenosti, skupaj z socnimi rifi seveda.

Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
Hopsy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Canada
Status: Offline
Points: 1320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2009 at 15:53
Morm rečt, da so mi bli do sobote gnili..
poj smo pa v Dawnu gledal unpluged
in je blo čist zakon!!
si bom ta vikend mal poslušov, da vidm če nism bil le ujet v trenutek, k to je pr men tut ful možno :D
... Each morning when I awake, I experience again a supreme pleasure - that of being Hopsy ...
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2009 at 20:47
HA! Thumbs%20Up
Dirt pa Facelift probi k je tok za popizdit zoprna, da se najezis. V dobrem smislu :) Novejse stvari pa rajs za na koncu pust, ce ti bojo AiC res sedl, drugac ti bojo gnile imo. Vokal je na obeh najbolj fenomelaln od vseh izdelkov. [poleg unplugged]
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
Hopsy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Canada
Status: Offline
Points: 1320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2009 at 00:27
bom prvo unplugged predelov, k vem da mi je fajn :D
... Each morning when I awake, I experience again a supreme pleasure - that of being Hopsy ...
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2009 at 01:19
Originally posted by Hopsy Hopsy wrote:

bom prvo unplugged predelov, k vem da mi je fajn :D

pol ti pa svetujem plate po kronološkem zaporedju. Men je Facelift najbolš, Dirt ma par ful dobrih komadov, AiC pa šele spoznavam in je tud kr ql, sploh grind
No ja mogoče ti pa lih to ne bo všeč, ker mam sam AiC precej rajši ko so "uštekani"
. . .
Back to Top
Tangerine View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 402
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tangerine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Apr.2009 at 18:12
R.I.P Layne
!
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Apr.2009 at 18:25
Men so pa od teh bandov res hudi Pearl Jam :) Mislm sej gledano nasplošno, so AiC posnel več bolših plat, sam TEN je men tolk huda plata no! Res da zavrtim poredkoma, ampak kadar mi pa zasede se pa prov lepo sprostim in prepustim...


Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Apr.2009 at 21:54
Ten je pa res zakon plata! Ena najbolšihClapThumbs%20Up
Nomen est omen.
Back to Top
Paddy View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 12.Feb.2009
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paddy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2009 at 14:17
Koma čakam na novo plato, res da ni več Layna, sam itaq je to od Jerrya band vedno bil in bo, tut nov model sploh ni slab pevc, čeprav se nihče z Laynom ne more primerjat. 
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2009 at 00:14
po bradah sodeč bo ql album
. . .
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Apr.2009 at 01:55

Maynard se oglasi na koncertu in na svoj nacin odpoje dve njihove klasike. Nima tak psihoticnega vokala ma pa moc:

http://www.youtube.com/watch?v=-hdSRVxJtqg&feature=related

Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Apr.2009 at 22:55
Ni slabo...
Nomen est omen.
Back to Top
Vitoslav View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Mar.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vitoslav Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.May.2009 at 11:26
Ena novička za grungerje,
19. oktobra v Ljubljano prihajajo še vedno delujoči grunge velikani Mudhoney!
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.May.2009 at 11:29
Originally posted by Vitoslav Vitoslav wrote:

Ena novička za grungerje,
19. oktobra v Ljubljano prihajajo še vedno delujoči grunge velikani Mudhoney!


ShockedShockedShockedShockedShockedShockedShocked

KAM?

Shocked
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.May.2009 at 13:46
Originally posted by Vitoslav Vitoslav wrote:

Ena novička za grungerje,19. oktobra v Ljubljano prihajajo še vedno delujoči grunge velikani Mudhoney!


WOOOW!


dobrih koncertov se kr ne neha....
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.May.2009 at 14:46
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!
sICER SO ON I VMES SPREMENILI STIL, PA VERJETNO NIMAJO VEC TOLIKO ENRGIJE NA ODRU, SAM VSEENO ODLICNO!!!
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
Tangerine View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 402
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tangerine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2009 at 13:10
Evo ena nova pesmca:

 http://www.myspace.com/aliceinchains
!
Back to Top
D'Addario View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 29.May.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote D'Addario Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2009 at 14:09
Zakon je!
Back to Top
Vargrim View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1158
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargrim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2009 at 18:31
*thumbs up*
Solidno nadomestilo za Staleya - sem pogledal nekaj ostalih posnetkov benda z novim pevcem in kr pošteno odpoje stare pesmi.
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2009 at 19:13
Originally posted by D'Addario D'Addario wrote:

So komu kul Cantrellove solo plate?


V času, ko sem poslušal to muzko (Facelift, Dirt), mislim da je Cantrell pisal večino stvari za AiC in to mi je všeč, potem pa niti ne več tolk... Tud njihovi nadaljni albumi mi ne nardijo več "bohveka ", niso pa slabi.

Layne je bil odličen vokalist, sam na žalost skoz zadet, kar se da razbrat že iz nekaterih besedil ki jih je pisalWink.
Niti nisem bil preveč presenečen, ko sem izvedel da se je O.D., se mi zdi, da je kar dolgo zdržal.


Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2009 at 14:22
ne vem kok vi spremlate, ampak jaz sm (šele) danes odkril da je znan že coverart + še marsikaj, pa tudi nov komad Check my Brain je na myspace!
No pa še slikca:


Edited by matos - 27.Aug.2009 at 14:22
. . .
Back to Top
Forbidden View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 253
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Forbidden Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Sep.2009 at 12:36
Check my brain pa Looking at view sta super... komaj čakam plato!
Master of puppets I'am pulling your strings, Twisting your mind and smashing your dreams!
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Sep.2009 at 23:35
Elton John makes a guest appearance on "Black Gives Way To Blue".
A?
No ta komad me pa res zanima
. . .
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2009 at 23:40
nove stvari mi niso neki baš, ampak IPAK!!!

November

27 - Budapest, Hungary - Petofi Csarnok
29 - Vienna, Austria - Gasometer
30 - Munich, Germany - Thearterfabrick
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2009 at 23:42
Originally posted by FABO-SUPERGRIZL FABO-SUPERGRIZL wrote:

nove stvari mi niso neki baš, ampak IPAK!!!

November

27 - Budapest, Hungary - Petofi Csarnok
29 - Vienna, Austria - Gasometer
30 - Munich, Germany - Thearterfabrick

pizda 27ga je petek! a gremo na mađarsko ?
. . .
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2009 at 23:46
o temle se bo začel resno premišljevat
Back to Top
najramch View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 04.May.2009
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote najramch Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2009 at 18:49
If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe.
Back to Top
Forbidden View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 253
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Forbidden Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2009 at 15:55
tale koncert na dunaju, bi pa res bla vrjanta za it...
pa nova plata ni švoh, par komadov je res super, pa William duvall ma kr dost podobn vokal k Staley.. dobra zamenjava in sede v bend...
Master of puppets I'am pulling your strings, Twisting your mind and smashing your dreams!
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2009 at 14:09
Poslušam novo plato. Kaj naj rečem? Plata je dobra-glasba, besedila, glas pa ma nov pevc tudi odličen, samo manjka nekaj...
Nomen est omen.
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2009 at 14:44
je ze na netu?
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,281 seconds.