Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Slovenska scena
  New Posts New Posts RSS Feed - GORENJSKA SCENA
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

GORENJSKA SCENA

 Post Reply Post Reply Page  <1234 7>
Author
Message
Taake View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 06.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Taake Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2009 at 23:15
odvisn je tud kakšno podlago hočeš... beton al kej mehkejšga ;)
Within Destruction @ Facebook
info.serpents@gmail.com
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1441
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2009 at 23:21
Hehe, Sava na Jesenicah je ivl... se spomnm izpred davnih let kuko so enkrat kri iz klavnice not spustl... AAAAAAA jz pa brez fotoaparata!!!!

Un akumulacijsk jezer je podobna zgodba. Zgleda idilično, dokler ne zveš da ma tisto slikovito sivo-modro barvo zarad pepela, ki so ga leta in leta iz fabrke v vodo strešal...
ブレードランナー
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2009 at 23:23
jah.. jst mislm da je za metalce blj trava k beton.. :) lastne izkusnje, metalcamp, metal dose, metal mania.. :)
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
Taake View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 06.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Taake Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2009 at 23:25
no ja concrete means more blood ;) pol je najbol da se gre v rovte med narcise moshat
Within Destruction @ Facebook
info.serpents@gmail.com
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2009 at 23:25
hehe yea.. kolega je pil savo tm pr jezu.. 1 tedn je komej zivu.. nevem kere zastrupitve use je imu.. sam sj pocas gre na boljs.. hehe ja une klavniske scene so ble dobr.. k je tekla skozi mesto rdecega prahu rdeca reka.. hey, that's a cool songtitle.. :D:D:D
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2009 at 23:29
hehehe, tm mas pa ksne fritzle rovtarske..:D ceprou so pa u rovtah tut metalke! :D eno lih spoznou, sicer mlajse generacije, ampak jst sm itq obupou, da je kej za moja leta tuky okol.. :) do 20 se se najde.. pol je pa use neky fancy smancy z Ĺ naglasam..:) ..but I've got my guitar :) sj upam da se nm prkluc u debat.. delam reklamo na veliko, da se ns cimvec zbere..:)
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2009 at 23:57
Originally posted by Aufstand Aufstand wrote:

hehehe, tm mas pa ksne fritzle rovtarske..:D ceprou so pa u rovtah tut metalke! :D eno lih spoznou, sicer mlajse generacije, ampak jst sm itq obupou, da je kej za moja leta tuky okol.. :) do 20 se se najde.. pol je pa use neky fancy smancy z Ĺ naglasam..:) ..but I've got my guitar :) sj upam da se nm prkluc u debat.. delam reklamo na veliko, da se ns cimvec zbere..:)

gime them number.NOWAngry
LOL
une dve black metalke pa poznam jst.ena je prou faca
drgač pa veš da smo za če bo kej
zmeri
pa beton ni za šotor postavtWink


taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 00:12
am.. well... stay on topic.. mja, beton mislm da se kr vecina strinja, da neb blo ql.. :) en travnk pa je..ampak najprej, sm zato da se en gorenjsk HQ (sory mike 4 stealing your name;)) nardi.. ce nm uspe do tega pridt, da bo nek metal zgau 24 ur na dan.. pa da je se nekj tacga kt pr maric, mini lokalck..mislm da zacnejo jesenice mal drgac vibrirat.. :) sam mja.. edn bo skor zihr ksno kazn placou ce zasquotamo.. men ni pene kartoteke dopont.. ker lih sam sebe nam odpustu s sihta :) sam.. placvou neb sam.. sam itak.. gremo probat an.. tko da kr ideje na plan, kje kdo ve od jesenicanov za ksno primerno..(krkol :)) mal studiram na pralnco na nasipu.. tm mal naprej k je siddharta spot snemala, od evrosola prot lidlnu.. okolica je pa kukr v spotu od Sanctuary - Future tense :D ..what do you think? pa se zacne ob prumu lepmu vremenu z METAL piknikam tm???

seveda s predlogi kr na plan..


Edited by Aufstand - 06.Mar.2009 at 00:13
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 06:40
fantje moji,če boste samo za računalnikom stali pa gobcali nč ne boste naredili.evo,zdej je vikend.kot vas berem idej maste dosti.danes namesto v lokal pit,se dobit pred prvo štacuno,nabavit pivo in meso,pogledat v prvi plac pa kr lepo ogen zakurit,kej spečtSmile,eden bo prinesu radio in počasi si plac porihtat.vsaj za prvo silo.kakšen star kavč pa mizo in stol dobiste na kosovcih...pa spotoma začet kar štimat počasi, AN?
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 08:41
boco :) najprej je treba folk prepricat da bo sploh kdo vn su.. ;) pol pa najdt usaj 1 do 2 da bi sla se zravn.. k sj pravm.. sam lih ne bi su okol skakat pa se skvotarja it.. tk da, kdoj zato da se sestank u maxu nardi? :) dans ob 19h? ce bo pohn pa u teatru.. so ppl tell me about it, what da ya think... (pac iste usaj 1ga metalca na kupu..) kr upam da nam... pa se zmenmo za jutr, popolne da si gremo ogledat par lokacij...? ..wiiii it'll be like, we go shopping :D
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
Taake View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 06.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Taake Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 09:00
mi se dons za špil menmo tko da jst nimam cajta... troku reč on bo koj za pizdarije delat ;)
Within Destruction @ Facebook
info.serpents@gmail.com
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 09:11
mhm, torej bova spet 2.. metalcou je pa eno kilo okol.. res bi blo fajn met cez 1 alpa 2 tedna ze 1 metal party na pr ns.. k men se ze mesa k nc ni.. delec pa ne morm med vikendam ker usak vikend delam...:S
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 09:18
pa mislm da to niso pizdarije.. ampak a big step forward in ...cultural existence? :)
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
Tiramisu View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 06.Mar.2009
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tiramisu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 09:35
Zdj glede na to, da hengam z Zosijam inu ostalimi sm pač dobu tole polinkano...

Jes sicer nism metalc, občasno si zavrtim kej toj pa to. Sm pa recmo da "aktivn" glede na to da snemam Nexcastrum itd... Tko, da mrbit bi lah zrihtov kšne materjale, recmo les. Mamo doma en kup plohov pa dil pa tramov k jh ne rabmo... Kot "street team" pa bl ne računat name, mrbit kšn denarn support no...
You gotta keep on truckin' anyways...
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 09:49
ma hecam se malo...je pa res kot praviš,ni tko lahko vso ruljo na kup spravit.jst se spomnim ko smo začeli mostovno ustanavljat(97),fuck,to je bla šele frka!samo kec je bil v tem da smo si vsi skupaj želeli nekaj spremeniti v novi gorici pa se nas je v dokaj kratkem času zbralo ogromno ljudi aktivnih iz različnih podukturnih področij.prvi sestanek smo imeli kar v oštariji(ja,kje paSmile),no in potem je rabilo skoraj pet let dokler mostovna ni bila uradno odprta!!smo šli skozi marskikatero tnovo pot,samo je bilo pa vredno.in ja,ne si mislit da bo vse zrihtano(če že mislite spedenat stvar kot se toka)v mesecu dveh-vztrajen moraš bit!sam se ti obrestuje na koncu.upam da vam nisem zbil moraleWink
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Nerthag View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 381
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nerthag Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 15:02
Originally posted by Aufstand Aufstand wrote:

boco :) najprej je treba folk prepricat da bo sploh kdo vn su.. ;) pol pa najdt usaj 1 do 2 da bi sla se zravn.. k sj pravm.. sam lih ne bi su okol skakat pa se skvotarja it.. tk da, kdoj zato da se sestank u maxu nardi? :) dans ob 19h? ce bo pohn pa u teatru.. so ppl tell me about it, what da ya think... (pac iste usaj 1ga metalca na kupu..) kr upam da nam... pa se zmenmo za jutr, popolne da si gremo ogledat par lokacij...? ..wiiii it'll be like, we go shopping :D


dab se dons udeležu pač ne bo šlo, mam vaje.

blejska metalska družba (pač te k se tle družmo smo pa iz mrske) vklučuje okol 10 ldi... pa še kšnih 5 metalcov bi se dal natauhat k bi bli še za sceno.

arh postav nekje en forum pa začni folk gor butat. jes lah probam blejce zulečt kdaj km na kšn sestank pa tole mal razbutat... sam predlagam da se tapru zadeve mal sistematičn začnejo.
You all are flies, flying towards the light, seeking death...but yet you don't know...
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 16:19
mja.. jst sm se zjle po sihtu mal zapelou okol mesta, da bi si ogledou tiste bajte k so mi ble usec pred parimi leti k sm prsu na prvo tako idejo.. khm.. kja nj recem.. we are veeeryy late. mja, stare pralnice ki je stala na hribu, skupaj s hribom ni vec, tist del fabrke k niso imel kaj z njim, ni vec, lih zdj bagri podirajo zadnje ostanke, one ob intersparu je na novo zagrajeno, Taake, tm pr tvojmu bloku je ful en zakon place, ampak sm vidu da ma tut ze tablo gor obnavljamo.. edina taka zadeva ki sem jo nasu ja stara zapuscena klavnica,.. sicer je cist tr00 metal building, samo mislm da nekih 40 x 100 m velka stavba, kr se mi zdi skor velika za nase potrebe....pa gor je oznacba Varuje G7 ...juhuhu.. je se zravn merkator centra se nekj kr niso podrl, pa nevem ali so ze plani za tist.. ampak ce hocmo kr kol.. je treba pohitet.. ker ce ne sploh ne bo vec zapuscenih bajt.. (velik jih je poseljenih od cefotou, cganou, romunov, bolgarov..)ok je se delavski dom pa hotel posta v strogem centru, k pa khhm.. nevem no.. mislm da ce bi notr musko  nazgau se sesuje use skup.. ma se kdo ksno idejo, kje bi bla ksna primerna bajta?? ..pa da ma usaj streho??

nerthag. aam.. sj je forum tuky.. a ni ql?? mislm da je teh forumou ze 3 mach.. ? pa tuky je se vec ljudi k lahka kej svetujejo, kko se lotjo, ce bojo pizdarije, pa tut mogoc se ksni mostovncani (maybe??) prskocjo na pomoc? alpa mogoc bazencani? ce ne druzga stalo nardit alpa mogoce demonstracije kukr smo takt usi norel v AC Molotov...

boco: ja tuky si enormno folka zeli neki spremenit, sam usacga je tko strah ksne frke..opravka s policijo,placat ksno kazen,... mislm.. nevem izgubl smo ideologijo da tut ce je kej v nasprotju z zakonam ni nujn da je bad, mislm.. se spomnem, ksnh scen, k so ble "evil" ampak za dobr namem,  pa je poj kr neki folka prstopl zravn.. (k smo bli mlajsi so bli pac to starsi od frendou) z sloganom: lejte ldje, tuk jim lezi, do tega pa nj majo,.. pa mislm da bi tud obcina cez nekj casa ze koncn popustila.. ampak, zmer je tk.. k se probas z enmu zment kej.. mah ne dons mam to, dons bi biu pa rd pjn, ne dons ma stara mam 5 obletnco smrti, pa mamo zur.. itd.. THERE'S NO RIGHT WILL.. and dammnit, I'm gonna try to wake it up again..!!! Angry 

Tiramisu: tvoj nick mi zmerej sline pocedi..;) ja ej les tramovi, to je nekj kr sm se ze sprasvou kje bi lahk to dobl.. tko da definitivno ja... denarnga supporta se pa tut ne bi branu.. ceprou okol tega se bo treba se zment kako in kaj, ce ne preh ko bi prebelil stene za barvo... ce bi se lahko seveda s kom krkol zmenu kasn plan bi se sploh naredu.....  Confused
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
Taake View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 06.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Taake Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 16:26
ja sam una klavnca je dost tko u kurcu lokacija... bol bi blo da bi blo vsaj mal bol u centru, sicer primarno je res važno da sploh kej je. Okol so pa itq sam une barake pa vrtički od ciganov pa ostalga sranja. pa tud nvem mogoč se mi zdi da bi bla to mal prevelika lokacija.
Within Destruction @ Facebook
info.serpents@gmail.com
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 16:34
problem je k druge ni...ful so zradiral...sploh dons nism mogu vrjet, cesa vsega ni vec, pa kje folk dejansk zvi.. morm z digotalcam poslikat mal tole nase mesto, pa dat na net.. mislm da celo v hidroelektrarn neko cudo zivi.. po tepihih k so visel cez okna bi reku da.. nvem izraelci? albanci?

pa ves... poanta je da bi bli lahko koncerti.. v prid klavnice govori se to, da je obcinska an.. al drzavna.. ni od privatnika, k bi ns (vrjetn mene) su tozt.. :)
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 16:36
mislm da ne mormo bit zbircn.. sicer pa, dobimo se tm, pa gremo notr an..:)pocekiramo in zacnemo zbijat sank :D
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 16:57
dej posliki da widm kva maš sploh v mislih toBig%20smile
btw.posnetki niti ne sux,sam grozn je posnet.Smile
bova vživo kej več rekla,pridš ju3 na bazen?



taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 17:07
http://www.finance.si/130649

www.jesenice.si/dokument2.asp?id=1982&tip=word   LOOOL pa nasa obcina.. ce ma kdo cajt, nej prebere.. :D smeeh

http://www.dnevnik.si/tiskane_izdaje/dnevnik/138700

http://www.kgzs.si/novice.php?kategorija=2&id=199&start=201

nekaj linkou iz leta 2005 k se je klavnica zaprla...


..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 17:08
ne siht mam cel vikend...me nc nau vn.. ja sm lih iskou slike, pa ni nc na netu.. sam pise se da so blazne izgube ob stecaju.. :)
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 18:15
novica.. NEURADNO, ponavlam, NEURADNO, imam(o) podporo vsaj enega obcinskega kluba ki se ubada z mladino.. da se to izvede.. promocija bo in organiziranje koncertov, pa kt jh poznam, pri problemih vse skrajne moznosti resitve le-teh, pavrjetn tudi drugi nacini podpore.. :)

lih zj mu telefon :)

jah nc, dons zvecer rabm se koga k ma cs, 2 sva ze da gremo na ogled...

anyone?
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 18:31
lohko vam neki svetujem-povežite malo klubov ki se ukvarja z najrazličnejšimi scenami,kaj vem,fotografija,šport,glasba...in formirajte ZAVOD.vsi tej klubi pod isto streho...samo vem,vi hočeste neke vrste rock bar.sej vem,to bi vsi radi,samo na koncu se izkaže da občina nima posluha za to.če vas je pa več klubov pod isto streho lahko daš na izbiro kdo bo kaj in kje.pa še to,če si formiran kot zavod je to ena ful močna pravna "inštitucija" in ti konec koncev občina mora dat neke prostore kjer lahko deluješ.po zakonu bi ti to moralo pripadat že če si klub,kao nekje pač mora imeti klub svoje prostore.samo tu imaš potem morje papirjev pa jajcanja po občini in ne vem kaj še,samo,če je stvar mišljena kot dolgotrajna zadeva se ti splača.res da je živa jeba,sam tko je.ravno zaradi tega smo se mi odločli skwotat kr se nam ne da ubadat z temi stvarmi,pa nobenmu ne gremo v nos(eee,ni glih res,daleč od resnice pa tudi ni-smo na samem in to je malo prednosti)tko da---kaj pa vem,vsak nasvet pride prav.jst vas podpiram.
ajde klapa,jst grem pit v ideal hahahahaBig%20smile!a pride kdo v nedeljo na koncert?vstop pet euros...
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 18:53
hehe.. ja zavod je kr jeba glede birokracije.. :) sm hotu ze 1x it v to to..2 let nazaj ... pa sm zvedu da bi sam en kp kesa ulozu, pa nc ne bi imu od tgea.. skvotat mislm da je tuky edina resitev an.. (se ze nekj let ubadam s temu.. sm hotu youth hostel postavt tuky, so tuk cajt ulekl da se mi je investitor umaknu, nedolg nazaj sm hotu festivalno odpret, z drugim investitorjem.. pa mam mal na sumu, da je nekdo stopu v kontakt z lastnikom hale k sm jo hotu najet, da jo bo rajs oddal obcini.. tako je blo konc s tem,..) zj mi je pa dopizdil.. btw fax sm pustu takt zarad youth hostla in prsu nazaj na jesenice zvet, ce ne bi biu lahk se kr u lj vrjetn...and now its payback time!! ..mislm a si lahk predstavlas da v mestu ni 1ga placa za zurat? ob 11h se zapre 9/10 kaficou..(diskaca, rock bara ni..) edin qlski lokal k je je pa 12 km iz jesenic.. pa se tm so ene take cudne storije, pa energije v zraku o moji biusi in ..ex-frendu.. in seveda celi druzbi k smo se druzl ksne 12 let? ampak ja.. ontopic. zj gremo 4je ocent zadevo.. upam da ns ze dons ne zaprejo ;))) tnx 4 support.. bote kej prsli okol na koncert ce nm rata a? :D
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 18:54
Originally posted by Taake Taake wrote:


Originally posted by Kilroy Kilroy wrote:

Aufstand, zakon :) Veš kaj mi zadne cajte hod po glav, tko, lih zadnjič smo debatiral, ka se je iskal novo lokacijo za poletni rastur... kje premorejo Jesenice kakšno dost velko površino za open air festival?
ceu kp maš kle... če ne v mestu pa v okolici. Sam problem se bo s kermukol zment...


Ćefurji?
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
NNNN View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 15.Feb.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NNNN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 18:55
no končn sm še js prlezla sm gor..hmm sm rabla kr en cajt da sm prebrala use tole hehe..kva je tole neki za dons pravš Aufstand? js mam cajt pa šeeno loh zravn prpelem sam če gremo na ogled a neb blo bolš jt podnev?:)
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 18:56
Originally posted by Aufstand Aufstand wrote:

jesenice...OA festival? ..khm.. ne bi blo lih..mislm zment bi se blo zajeban ja..pa acroni je zravn an..bi ksn folk vs pjn u transformator splezou.:) ..drgac... jst mam v lasti ene 7 Ha povrsine pr Bohinju.. sm ze imu podobne ideje, sam mal je problem k bi mogu mal cesto postimat.. :) alpa da bi folk nosu 15 min pes prtlago.. je pa druga sansa da bi se pa splav cez savo bohinjko naredu,.. pa folk cez spravlou.. no lahk bi su po vod, sam prtlago s splavam cez.. je pa cist bliz bohinjskega jezera.. (pa se pred TNPjam da se ve) :) sam sj ves.. ce tle kermu povem za svoje ideje, je zmerej.. ja ql.. dej gremo nardit, ni pa folka k bi bil tko na nacin mene, (no sj ne da sm kej ful hudo produktivn..) ampak vecina se ustav pr debat pred tvjam... :) mi pa dogajajo take ideje ;)


To bi bilo SO black metal!!
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
NNNN View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 15.Feb.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NNNN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 18:56
ah pa čudn ime mam klele nauš prepoznov (necrosferata)
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 19:08
aufstand,dokler sem še za računalnikom...valda da kej uletimo mimo,magari z vlakom,jebeš.ja,zavod-kej keš vlagat?tle ga lohko ti vlečeš od države!ralični razpisi pa subvencije in ne vem kaj še.samo kot pravim-moraš jim dat vedet da misliš resno,ker se lahko zgodi da z tako namenskostjo deluješ  na spremembi infrastrukture mesta samega!!se zavedaš?
sam še to-z mostovno v gorici smo mi vplivali na infrastrukturo mesta tako,da so na novo asfaltirali tisto cesto kjer je zdej vhod(prej je bil vhod na drugi strani,iz strani tirov-zid smo mi zrušli,sej je blo tudi po TV)in pločnik naredili.pa razvetljavo!vidiš-to=to!!ale,zdej pa res grem.bwde pridni
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 19:51
nnnn: :) am.. mislm da je za "nase" vrste ogled kr pametn it zdj.. pa hm.. rabm lih 3-4 ldi.. zato da usak na enmu voglu mal cekira, ce slucajn kdo ne vid.. to se zmerej velja kt napol ilegalno dejanje.. :) res daj zapuscena zadeva, samo se zmerej je zaklenea.. oz. ne vemo v kasnmu stanju je, se zmerej sam mem pelem.. prdobu zjle se 4 naudusence.. :)k supportajo.. zj ns je pa marija.. ze kr bliz 20.. :) namorm vrjet.. :DD nch, pocas ga jst tut picim..

NNNN: lahk se pa poj ket sestanemo? ti si v mestu? lp
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 19:58
boco: ja ne to vem, samo zavod je zmnrej neprofitna zadeva.. mogoc bi sli poj na zavod, k bi koncn mel nekj.. prostorov pa tukej za nase potrebe ni an..  mam 2 kluba k se dajeta za krkol,.. sj vids na posnetku, na 1 postu.. pa ni nic reakcije sploh.. zupan sej smejou baje.. 
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
NNNN View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 15.Feb.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NNNN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 20:08
no pol vs bo pa dost za dons :) mah nism u mestu hah mam do mesta dobre pou urce tko da nvem če se mi da zjle pešačt :S..dej vi kr pejte mal pogledat pa k boste naslednič mel "sestank" mi povj pa pridem če nam tok lena kokr ponavad :) tale lenoba me bo še pokopala
Back to Top
Taake View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 06.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Taake Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 20:19
eh fuck this shit jst pa grega prideva gor...
Within Destruction @ Facebook
info.serpents@gmail.com
Back to Top
Nerthag View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 381
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nerthag Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 22:26
Originally posted by NNNN NNNN wrote:

no pol vs bo pa dost za dons :) mah nism u mestu hah mam do mesta dobre pou urce tko da nvem če se mi da zjle pešačt :S..dej vi kr pejte mal pogledat pa k boste naslednič mel "sestank" mi povj pa pridem če nam tok lena kokr ponavad :) tale lenoba me bo še pokopala

bot lena, ampak ne za svojo kulturo... izber raj taprav trenutk za bit len.
---------------

20 folka pa ni mav?... impressive.
Ja nekak mislm da se da nabrat folk... in se ga tut bo!
You all are flies, flying towards the light, seeking death...but yet you don't know...
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2009 at 23:18
uh ja.. toliko o skvotanju na jesenicah.. :S navem po temule sm jst brez idej.. me ocitn predolh ni blo v tem mestu... aja.. pac vec kot ocitn je tole velik mnj zapuscen kt izgleda.. :) navem.. a kdo ve za kej bolj "realnega" v blizin? ..lahk pa recem da cestitke vm, usem, da se ns je nabral tolk.. :) sm dejansk fuul presenecen :) sam pogruntal nismo pa se nc pametnga :/ we just shouldn't give it up...


http://web.vecer.com/portali/vecer/v1/default.asp?kaj=3&id=2008101005368758

ql clank o pekarni


Edited by Aufstand - 06.Mar.2009 at 23:47
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2009 at 16:11
mhm.. vidm da ste ostali se zmer ful zagreti.. nevem, ce komu pade ideja kje je ql place, nj jo napise, pa bomo predebatiral.. pac.. ne se samo z avtam vozt, ampak se mal odsetejte izven centra.. kjer kol ze pac centr je :)
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
Troka View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 05.Mar.2009
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Troka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2009 at 23:07
najdl smo 2 dobra placa :) sj Aufstand ve kje... smo dons mal lutal pa sm onajdl tko da .. ena relacija je  u spominskmu druga pa pr glasbeni (novi)
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2009 at 23:29
men je una pr glasben ful boljs..:) sam... no ja.. je na samem, je zapsuscen, nben se ne briga za ta place, ma parkirise.... mot me edin una garaza tm zravn.. tist u parku.. pa khm.. navem mogoc bi slo, sam navem kko bi folk gledou na to, da bi bli mi tm zravn grobov..:) u know.. satanisti n stuff.. :)
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
Nerthag View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 381
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nerthag Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2009 at 23:43
Originally posted by Aufstand Aufstand wrote:

men je una pr glasben ful boljs..:) sam... no ja.. je na samem, je zapsuscen, nben se ne briga za ta place, ma parkirise.... mot me edin una garaza tm zravn.. tist u parku.. pa khm.. navem mogoc bi slo, sam navem kko bi folk gledou na to, da bi bli mi tm zravn grobov..:) u know.. satanisti n stuff.. :)

najs zravn grobovov... se bo pjn folk najdu pa bojo trupla na koncertih not visela.. tr00.

nevem čist tko en predlog ... sej mogoče 'stating the obvious' pa vseen... pozanimejte če ma kdo kšne plane s prostorom pač če mate že dva na izbiro izbereš tistga k bo lah dl v lasti ljudi.
You all are flies, flying towards the light, seeking death...but yet you don't know...
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2009 at 16:16
mhm, ja sj an to gledam.. problem je, k zapuscenh bajt je kr nekj an.. ampak sl so use tko razpadle, da ni evc strehe, alpa so zapuscene 5-6 let.. in jh se zmerej kdo cekira.. npr dons sm zvedu, da k smo ucer visel pred enmu placam pa ga cekiral, da je ze edn zabil vrata na novo.. milsm, pac videl smo pred placam in.. je ocitn enga ze motil.. te jesnice so tko u pizdi an..:( ma tist na pokopaliscu.. men je bl tko.. del parka aje an sicer notr visijo dzanksi an.. ampak koj k bojo metalci bo cel halo.. da bomo satana castil??

aja pa pac, kaj sploh pride u postev.. neka cimboljs na samem, cim bolj zapuscena bajta, ql je ce ma se kej sip celih, fajn je ce so vrata razbite, (da namo mi krivi za ulom..) pa da je nben ne smirgla.. ql je ce je ena soba mogoc mal vecja, da bi se dla notr met koncerte.. tm 50-80 ldi.. ce ma pa usja mal parkirisa.. pa se dodatna zmaga..:)

rakropite se po mestu mladez, in najdite mi ameriko :D najboljs ce kdo kej ve za kej tacga, pa slika, mi na pvt pove, pa mi posle na mail.. :)


Edited by Aufstand - 09.Mar.2009 at 16:23
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
Troka View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 05.Mar.2009
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Troka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2009 at 23:05
pač nj folk gleda mal po jesenicah če nismo že mi use ga preglčedal.. čene pa okolica jesenic... hrušca kor bela. tomšičeva what evr jz mam tega pun kurac... čene gremo pa zaskvatirat tastaro pošto.. sam problem je da bi moral notr ulomt....
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mar.2009 at 09:10
yea. that actually aint such a problem, but.. well ..yea, folk mal poiste ksn ql place.. it's up 2 u...
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
Troka View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 05.Mar.2009
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Troka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mar.2009 at 14:13
pa djte se odlimat od računalnikov pa igrc pizda pa zginte vn iskt kj čene nebo nkol nč.. pizda ns 5 nč nemore samh.. lohk ulomo pa use.. sam kje bo pol folk da bo hengou notr.. veste na placu (ce bo plc) nebo računalnikov in takh zadev... če bo bo kšn radio na baterije..  stopte vn z bajte pjt lutat mau..
Back to Top
Tiramisu View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 06.Mar.2009
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tiramisu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mar.2009 at 14:43
Originally posted by Troka Troka wrote:

... čene gremo pa zaskvatirat tastaro pošto.. sam problem je da bi moral notr ulomt....


Pošto odsvetujem...ker se kot prvo tja hod pregledvt dokaj redno, kot drugo vs bojo garant vn pometal.
You gotta keep on truckin' anyways...
Back to Top
Troka View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 05.Mar.2009
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Troka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mar.2009 at 21:41
ouk ^^ hvala za nasvet :) pametn deu mene te bo poslušu .. za un ta odfukan deu pa nevem :)
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mar.2009 at 22:51
Originally posted by BOCO BOCO wrote:

sam še to-z mostovno v gorici smo mi vplivali na infrastrukturo mesta tako,da so na novo asfaltirali tisto cesto kjer je zdej vhod(prej je bil vhod na drugi strani,iz strani tirov-zid smo mi zrušli,sej je blo tudi po TV)in pločnik naredili.pa razvetljavo!vidiš-to=to!!ale,zdej pa res grem.bwde pridni
mnja in kaj je zdej z mostovno...varnostniki pred vrati železne ograje da not na dvorišču nesmeš pit kjer s loh učash in če je dež lepo čaki zunaj pa bodi mokr
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mar.2009 at 05:14
boli me...zato pa šibam zadnjih par let IDEAL,še pred tem pa squat PR' MRJASCU!
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Troka View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 05.Mar.2009
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Troka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mar.2009 at 17:38
fantje in dekleta najdl smo plc ucer sm biu ze notr ^^ dostop je mau dezji sam je pa koj zravn žica bajta :D haha
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 7>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,688 seconds.