Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid > Metal Club
  New Posts New Posts RSS Feed - Obiskanost metal koncertov v teh časih
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Obiskanost metal koncertov v teh časih

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Obiskanost metal koncertov v teh časih
    Posted: 08.Apr.2009 at 19:57

Zdaj imam svojo "pomladno" turnejo po koncertih, ker je končno - po lanski super jeseni - spet precej koncertov po mojem okusu..

Od konca februarja sem  šla na Iced Earth + Saxon, Lorde, In Flames, Hammerfall+guests in sledijo najbrž še Moonspell. (ok, Metalsteel v Medvodah pa ne bom sem štela)..
 
Opažam pa, da razen Saxon + Iced earth (Saxon so bili prvič v Slo, kolikor vem) obiskanost ni bila ravno najboljša...morda nekako pol dvorane vsakič.
 
Zakaj je tako?  To v svojih zvrsteh niso ravno mali bendi, kaki Lordi so celo širše poznani...pa vseeno ni več ljudi. Ouch
 
Po mojih teorijah bi razlogi lahko bili:
 
 - neugoden dan (npr. med tednom - samo če ti je nekaj všeč, vseeno greš, tudi med tednom...oz. vsaj jaz grem vsakič, ko me nekaj zanima, če le lahko to izvedem, sem že celo 1-dnevni dopust jemala zaradi koncertov v tujini, če je bila res sila in so mi ga dali),
- recesija (?? to mi je čudno, da folk ne bi imel tistih 25 EUR...saj je vsak drek danes 25 EUR takojShocked),
- premalo ljubiteljev teh zvrsti (včasih je bilo bolj polno na rečeh,kamor hodim, tako, da po moje to ne zdrži),
preveč koncertov&prenasičenost (ok, to najbrž samo za koga, ki gre res na vsako reč, ki se dogaja...meni osebno se sploh ne zdi preveč koncertovQuestion)...
- izpiti (to tudi še ni high sezona za to...za 1 večer se že lahko kam spraviš, še jaz na ne ravno najbolj enostavnem faksu sem se v tistih časih spravila vseeno)
- nerealna pričakovanja organizatorjev, ko bend dajo v prevelik plac (npr. za In Flames po mojem mnenju ni bilo čisto realno pričakovati,da bojo napolnili razstavišče) - in zato izgleda prazno..medtem, ko je obiskanost sicer dokaj zadovoljiva --> da ni minusa..
 
Drugega se pa ne spomnim.
 
Ful si želim, da se ne bi prekinil cikel, ko KONČNO več kul bendov pride sem....ampak se bojim, da se to vseeno tudi lahko zgodi....če bojo trendi obiskanosti slabi. Cry 
 
 
OK, jaz sicer to zgoraj pišem samo na svojih opažanjih, kako je na drugih zvrsteh metala?  (na thrashu, blacku ipd. mene ni in za tisto jaz ne vem)
 
Kaj menite glede vsega tega?
 
Jaz RES RES upam, da bojo še naprej slovenski datumi na turnejah....   Thumbs%20Up 
 
 
 
 


Edited by Akasha - 08.Apr.2009 at 20:06
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2009 at 20:38
Originally posted by Akasha Akasha wrote:

Od konca februarja sem  šla na Iced Earth + Saxon, Lorde, In Flames, Hammerfall+guests in sledijo najbrž še Moonspell. (ok, Metalsteel v Medvodah pa ne bom sem štela)..
 
 
 
 
 
Kam boš pa pol Metalsteel štelaQuestion
 
 
..Če so bedne pa zlajnane skupine, na take koncerte itak folk ne hod.
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2009 at 20:45
Ma dobro, glej...okusi so različni, ne bi še ene debate, kateri bendi so bedni in kateri ne - ker je pač folku vse sorte všeč....
 
Pač na splošno me zanima glede obiskanosti - za VSE sorte metal...jaz pač samo za to vem, kar sem sama šla.
 
 
Glede tega kaj se ponavlja - ne vem, a greste gledat samo 1x en bend, pa rečete, da ste jih že videli in jih torej ne bi več? 
 
 
 
Metalsteel ne štejem sem - zastonj so bili.
 
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2009 at 20:48
Hm, manj metalcev? Ne bi rekel. K sreči je napram letom med 99'-003 število naraslo. Ko sem bil še mulc, sem na koncertih srečeval deset istih fac rednočedno, ostali pa so vegetirali doma.
S tem da če se je kje zgodil kak event s tujo - ponavadi povsem neznano - grupo, navadno iz Italije, je bil že cel žur. Bende so nazaj pošiljali na meji, bila je vsesplošna apatija...
Zdaj je situacija zakon.
Bi mi pa res pasalo, če bi se cikel nenehnega vabljenja istih bandov malo prekinil, da bi jih imeli šanso videti zopet čez kako leto, dve, ne pa trikrat v enem. Kul je da je veliko eventov, samo vsaj na posameznih koncertih bi bilo dobro delati na neki svežini, drugače se resno bojim, da bo scena hitro pričela propadati. -Sploh v današnjih časih, in ker so organizatorji večinoma le profitno usmerjeni... Kdo bi jim zameril,...

Edited by devlin - 08.Apr.2009 at 20:49
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2009 at 21:03
Originally posted by devlin devlin wrote:


Bi mi pa res pasalo, če bi se cikel nenehnega vabljenja istih bandov malo prekinil, da bi jih imeli šanso videti zopet čez kako leto ne pa trikrat v enem. Kul je da je veliko eventov, samo vsaj na posameznih koncertih bi bilo dobro delati na neki svežini, drugače se resno bojim, da bo scena hitro pričela propadati. -Sploh v današnjih časih, in ker so organizatorji večinoma le profitno usmerjeni... Kdo bi jim zameril,...
 
To je res....samo recimo moji navedeni koncerti niso bili tukaj "3x / 2x v enem letu"...  Confused  Če se zgodi to, itak povsem štekaš, da folka ni... 
Npr. Ektomorf, Korpiklaani ipd. so res (bili?) že kar abonirani pri nas... Ermm
 
Dejansko bolj navdušeno pričakuješ ene, ki jih že dlje ni bilo tu....ali pa celo še nikoli.
 
 


Edited by Akasha - 08.Apr.2009 at 21:05
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2009 at 21:07
a na lordah ni blo dost poln?Shocked
po fotkah sodeč da je blo
in flames-eh jebešBig%20smilezarad mene če so v gali.

drgal pa obiskanost koncert je od do.men je fajn da je dost folka ne pa smo sardine in da morš folk prerivat da si bližje
in bazenu rečmo so bli zmeri zakon bendi pa je bo zmeri napol prazn vse skp(za tavelko to govorim-razn na niet takrt je pa bla čist prevečč polna)

no enivej.ni glih za črno gledat ker kukr je jst opažam
al je al pa ni
edit-si me prehtela
ektomorf že ZELO ZELO dolgo časa ni blo pri nasShockedhopkiklani pa ne vem če so mel 2 koncerta pri nas


Edited by puzavnar - 08.Apr.2009 at 21:08
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2009 at 21:10
Am glede na to da je blo v zadnjega pol leta zihr ene 15-20 dost 'velkih' koncertov v Sloveniji bi bil čudež če bi povsod blo polno. Kje bojo pa dnar ljudje dobli?
 
Pa prištej še dejstvo da se je veliko večino teh bolj znanih bandov ki so bli zdajle v zadnjem času dalo v zadnjih parih letih dokaj pogosto videt ne daleč naokrog. Sej men so tut naprimer Iced Earth pa Gravedigger zakon, ampak vsake tričetrt leta mi pa jih res ni treba gledat ...
Na reči ki jih pa pripeljejo v Ch0 naprimer, za katere nisem nikakor siguren da jih bo možno v kratkem še videt, veliko raje zaidem.  
Back to Top
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2009 at 21:11
TO PUZAVNAR: Jaz sem mislila bolj iz vidika, da grejo koncerti verjetno v minus.  Thumbs%20Down
 
Če le ne gre v minus, bom jaz itak najbolj srečna, če sem lahko spredaj in me ne bo pri tem noben pohodil/zmečkal/mi podelil nekaj modric/karkoli podobnega Thumbs%20Down
 
 
TO PHANTOM: da se folku ne da na koncert, če ne pride po internetu??? Shocked
OMG...zelo upam, da to ni res tako Dead  To sploh ni koncert potem.... Thumbs%20Down
 
Jaz imam kul koncerte najraje od VSE zabave splohEmbarrassed.....nobena tv/pc ti ne da istega feelinga kot če gledaš hud bend v živo, še sploh, če je možno, da ga imaš res pred nosom blizu... Embarrassed Thumbs%20Up Thumbs%20Up Clap
 
 
 
TO ROŽICA: saj ne gre vsak na vseh navedenih 15 - 20 koncertov, mislim, da skoraj nobenemu ni kar vse po vrsti všeč?? Question


Edited by Akasha - 08.Apr.2009 at 21:26
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2009 at 21:22
Originally posted by Phantom Phantom wrote:

Pa mislim, da si spustila še en mogoče najbolj važen fakt, da se standardno odvija več koncertov ponavadi na isti datum.
 
To je pa občasno tudi res in vpliva, ja  Thumbs%20Down Thumbs%20Down Thumbs%20Down 
 
Samo ne vem, koliko se dejansko da glede tega pomagati...
 
Predvidevam, da agencije pač ponudijo datume za bend (glede na turnejske možnosti - da se kolikor toliko povezano odvija turneja po raznih lokacijah) in tukajšnji organizator pač lahko vzame ali pa ne + ni nujno, da bojo ponujeni datumi optimalni.....
 
Samo to ne vem v resnici -  nisem jaz organizator. Ermm
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2009 at 21:34
TO AKASHA: Uporabi quote gumbek.
 
Nisem rekel da gre vsak na teh 20 koncertov, za posameznikovo denarnico znajo bit že štirje ali pet kar dosti. Prištej še to, da dolgoročno gledano dosti keša zleti tudi pri domačih koncertih.
Isti datumi so samo še dežniček na vrhu sadne kupe.
In kot so že tudi drugi napisali, nima čara hodit na koncert v vlko halo, kjer špila band po možnosti z XY predskupinama in je pač nek 'šov', obenem pa se da isto skupino videt na Metalcampu in polno ostalih festivalih ....
 
Back to Top
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2009 at 21:39

Mah, toliko quotov o raznih ljudi bi morala delati v 1 postu, da sem malo poenostavila Wink

Na festivalih so ponavadi krajši nastopi...
 
Ja ne vemErmm.....ali sem pa eden redkejših freakov, ki bi šla kar na vse - na posamezne koncerte + še na festivale - kar mi bo le všeč in bi lahko izvedla LOL
 
Pa festivali so ponavadi bolj poleti...leto je pa precej daljše od poletja...
 
 
 
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2009 at 22:03
Jaz osebno ratam slabe volje če ne grem vsaj na en event na 14 dni. Mam abstinenčno drugače... Če imam keš se bom pojavil kjerkoli, sploh če je muzika kolikor tolk. Mi je tudi kul spoznavati neznane bande, mi ni bilo nikol bed it kar na slepo. Sem dosti odvisnik plemenitega hrupa. Če pa že tega ni pa padejo kaki Orlek, Fake orchestra, Terrafolk, bilošto,...
Od festivalov pa hodim samo na Metalcamp, ker je konec koncev čisto ok (prvi sedemdnevni je bil dabest), in ker sem zelo len, pa se mi ne da daleč voziti : ). Pa še bližina kopanju primerne vode me vsakič povsem prepriča. Jaz sem na plavanje blesav, sploh ne pomislim več na to, da bi se šel kam pražit brezveze. Letos me bo najverjetneje prepričal tudi POA, več let pa me že vleče tudi na kak Summer breeze ali Brutal assault, ampak se še nisem brcnil v leno rit.

Edited by devlin - 08.Apr.2009 at 22:24
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Apr.2009 at 23:56
Se mi zdi da je prenasicenost tudi pomemben faktor. Clovek ima vsak teden moznost it na nekaj koncertov, ali pa vsaj na enega na teden. Pa se potem porazdeli, in ne gredo vsi na vse:)

Pa itak, glasbeni okusi.
Back to Top
riry View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 01.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote riry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2009 at 09:00
Če je čas, interes in dnar se gre, če ne pa ne. Sm šla še čisto na vsako reč, ki me je zanimala-pa naj bo to bend svetovnega formata al pa 'kr en slo' bend;-) zdej se pa itak (velki)bendi tok ponavljajo,da delam selekcijo in raj za naše bende šparam € ;-)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2009 at 09:12
ja js nevem, sm zdle razmišlo, kdaj sm nazadnje bil na kakem takem, res praznem koncertu.... dobr, mogoč da se glih vsi niso splačal organizatorjem, ampak nikjer ni blo filinga da je mal folka...


metalsteel, metal united u gali, eruption itd u vrhniki, heavy metal night....



se mi zdi problem, da po koncertih hodi bol ko ne ista skupina ljudi + lokalci...... zarad takega vlkega števila koncertov se pa pač porazgubi vse skup....

zdj pač lahka v vsakem mladinskem centru al pa klubu se dela metal koncert, ponekod celo več ko 1x na mesec, slovenija je mala.......


vstopnine na večjih koncertih se mi pa zdijo kr problem, kr že lahk predstavlajo konkretn strošek, ampak to je pa pač cena k jo plačujemo kr si musko z neta vlečemo

so pa pomoje da heavy/thrash koncerti pa najbol obiskani, kr nevem, a je zdj to pr nas najbol popularn, al pač hoče folk fešto in le-to je najlažje dobit na metalsteel, keller.... :)))
(al pa pač folk pride na bande k jih pozna osebno, k ve da ga bo lahk usaj s člani banda pil do jutra, kar se z nekimi dekadent al pa noctiferio ne da )
Back to Top
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2009 at 09:21
Originally posted by FABO-SUPERGRIZL FABO-SUPERGRIZL wrote:


vstopnine na večjih koncertih se mi pa zdijo kr problem, kr že lahk predstavlajo konkretn strošek, ampak to je pa pač cena k jo plačujemo kr si musko z neta vlečemo
 
Jaz gledam stroške za vstopnine kot "podpiranje scene" in zato nikoli ne godrnjam v tej smeri, če me bend zanima (kao da je predrago...).
 
Glede na to, da dejansko ne kupujem več albumov kot nekoč, se mi zdi več kot fer do bendov, da vsaj vstopnine oz. uradni merch plačam.
 
Ok, če ne bi bilo službe, bi se najbrž pri  kateri ceni tudi meni utegnilo že kaj zatakniti.....ampak če služba je....nimam razloga, da bi se pritoževala.  -- *trk trk na les*
 
 
 
(ok, tu je sicer še dejstvo, koliko od tega v resnici dobi bend in koliko poberejo drugi...ampak ni zdaj to predmet tele debate)
 
 
 
 
RIRY - slovenski metal bendi so pa res dokaj poceni.... Smile


Edited by Akasha - 09.Apr.2009 at 09:24
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
riry View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 01.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote riry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2009 at 09:32
Nooo, če greš včasih tud 2x na teden kam(dosti takih je kot berem po forumu, jst sam občasno;-)), karte so 5-7€, pa če ni v Lj (torej razdalja 100 km+...) so še potni zravn(tud vlak že v te namene čuhalpuhal), pa kaka pijačka, pa je prec druga cena;-)
Back to Top
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2009 at 09:51
No, pri meni je tko, da grem skor na vse koncerte in da poslušam vse razn blacka. To mi nanese vsaj 1 koncert na teden. Pa recimo da dajem za slo bande 5 - 7 € , tuji pa grejo proti 30 €. To mi znese okol 600€ na let. Pol grem na recimo 3 festivale - 300€, pa na recimo najmanj 2 večja koncerta v tujino - 200€.
Potem pa je tuki še hrana, pjača, prevoz, bla bla bla. Torej 1500€ na leto po tamalem.
 
Pa ajde, zdej sm zaposlena, pa si loh to prvoščm, en let nazaj pa je bla hudo težka.
 
Cene koncertov so definitivno previsoke.
 
@Akasha: In ja, 25 € ni mali dnar, recesija gor al pa dol. Sm vesela zate, če ti ni problem tak strošek, se mi pa zdi, da vsaj polovici na tem forumu ni lih tok enostavno vedno napraskat skupi za koncerte. 
 
 
Metal je muska za grde.
Back to Top
riry View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 01.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote riry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2009 at 10:03
Hehe, ja, boljš ne računat kok nanese na leto, lol. Luksuz je bit metalc;-) kolegica punkerca pride dost cenej skoz;-)(pa nimam nič prot punku, da ne bo pomote)
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2009 at 11:21
Problem je mal v prenasičenosti, drugo je pa v zbirčnosti. Tko kot je reku Devlin, se je pred 10 leti hodil na vse zadeve, samo da so ble metal. Zdej je pa opcija, da gre vsak samo na svoj omiljeni band (ali več njih) in zato čaka, da bo ta band prišel v naše kraje. Sej to je logično, da ne boš metal stran denarja za bande, ki ti niso kul, ampak tega se morajo zavedat tud organizatorji, predvsem pa management bandov in temu primerno oblikovat cene.

Koncerti domačih bandov so pa, roko na srce, prepoceni. Ja vem, tale izjava se bo večini zdela napačna, ampak dejte mal premislt. Velikrat se zgodi, da imajo domači bandi več stroška s tem, da pridejo nekam igrat, kot ga ima obiskovalec koncerta. Ja, ko si mlad, neuveljavljen band se to da požret, ampak vseeno ni fer do bandov. Na srečo krpajo ta minus z demoti in drugim merchom. In potem eni jokajo, da je karta za 3 domače bande 5€, band pa stane najem kombija 100+€, bencin 20€, ...
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2009 at 11:32
Js pač ne grem na koncerte bandov, ki mi niso kul. Hammerfall sem vidu takrat, ko so bli v ljubljani s Stratovarius, bli so mi obupno dolgočasni zato v Maribor valda nisem šel, ker so od takrat itak naštancal še več materiala ki se mi ne dopade.
Na take koncerte pač ne hodim.
Redko kdaj se zgodi da na kak koncert na katerga bi res šu ne grem ker nimam dnarja (izjema so bli iced earth), če neki res hočm vidt pol že napraskam tist dnar.

Sicer se pa strinjam z obema deloma Perotovga posta, še posebej z drugim.
Back to Top
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2009 at 11:43
Originally posted by Buco Buco wrote:


Redko kdaj se zgodi da na kak koncert na katerga bi res šu ne grem ker nimam dnarja (izjema so bli iced earth), če neki res hočm vidt pol že napraskam tist dnar.
 
Ja, enako je pri meni - že od nekdaj (ko sem bila študentka ali kakorkoli)...sem vedno raje kje drugje šparala..na koncertih pa nikoli. Big%20smile
 
Glede izbirčnosti pa itak...jaz npr.nimam kaj početi na enem black koncertu, če mi muska ne odgovarja in logično me tam pač ne bo....
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2009 at 12:04
Se načeloma strinjam z napisanim, samo glede denarja je pa tako da koncerti le niso predragi če jih imaš resen namen obiskat. Na vsakemu brez izjeme tako ali tako ni potrebe viset, tistih nekaj deset EUR na mesec pa si lahko privošči vsak. Recesija je tako ali tako izmišljotina, ko pa preučiš za kakšne neumnosti posameznik zapravlja vsak mesec pa lahko mirno zaključimo da kot kaže prioriteta ni v obiskovanju koncertov temveč v čem drugem. Če bi hotel nekam it bi šel in si to plača, morda z izjemo kšnih RES dragih dogodkov, ki pa jih pri nas ni ravno veliko. Vsakdo zasluži/prejme/ukrade/na lotu zadane/pričara.. vsaj nekaj deset EUR na mesec in ob obveznih stroških lahko obišče tudi koncert ali dva, če le ima namen. Tu me noben ne bo prepričal v nasprotno. Če pa imamo lenuhe ki raje celo leto spijo doma na zapečku in se praskajo po praznem žepu pa so si itak sami krivi in nimajo namena rint na koncerte. Takim je seveda tud 5 EUR za tri bende totalno preveč dat.. Torej ne valite krivde na denar oz. cene..

Sam glavni razlog vidim v zasičenosti s koncerti in pa v bolj ali manj istih facah na posameznih dogodkih. Mogoče se pa v bodoče kaj spremeni in se bo večja količina obrazvo začela pojavljat na večih različno orientiranih koncertih.. Mogoče 
Back to Top
Monxster View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 356
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Monxster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2009 at 12:36
računat je treba tut da se slo bendi nonstop ponavlajo. vsak bend lohk vidš po 5x na leto al pa še večkrat. in če bi ble višje vstopnine bi še manj folka pršlo.
Back to Top
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2009 at 13:34
Upam, da ta večkrat omenjena PRENASIČENOST ne pomeni, da bi raje, da bi bilo MANJ koncertov? Question Shocked
 
(tu seveda ne štejem primerov, ko je ISTI bend 2x ali še večkrat letno tu...to bi res lahko raje še kaj drugega pripeljali v Slo)


Edited by Akasha - 09.Apr.2009 at 13:35
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2009 at 13:52
Mislim da večina misli prenasičenost z istim bendom večkrat letno ali vsaj redno ponavljajočim se. (odštevši domače bende se razume)

Manj koncertov pomoje noče nihče, zgolj večjo pestrost ponudbe. Vsaj moje skromno mnenje..
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2009 at 14:10
Originally posted by Tokio Tokio wrote:

No, pri meni je tko, da grem skor na vse koncerte in da poslušam vse razn blacka. To mi nanese vsaj 1 koncert na teden. Pa recimo da dajem za slo bande 5 - 7 € , tuji pa grejo proti 30 €. To mi znese okol 600€ na let. Pol grem na recimo 3 festivale - 300€, pa na recimo najmanj 2 večja koncerta v tujino - 200€.
Potem pa je tuki še hrana, pjača, prevoz, bla bla bla. Torej 1500€ na leto po tamalem.
 
Pa ajde, zdej sm zaposlena, pa si loh to prvoščm, en let nazaj pa je bla hudo težka.
 
Cene koncertov so definitivno previsoke.
 
@Akasha: In ja, 25 € ni mali dnar, recesija gor al pa dol. Sm vesela zate, če ti ni problem tak strošek, se mi pa zdi, da vsaj polovici na tem forumu ni lih tok enostavno vedno napraskat skupi za koncerte. 
 


Hehe se spomnem kako sm v prvem letniku nism 4 teden  tedne nč malcu da sm prhranu 5000 za karto za metallico,neki podobnga je blo z maidni v Izoli LOL
 


Edited by doda24 - 09.Apr.2009 at 14:10
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2009 at 14:21
Originally posted by Akasha Akasha wrote:

Upam, da ta večkrat omenjena PRENASIČENOST ne pomeni, da bi raje, da bi bilo MANJ koncertov? Question Shocked
 
(tu seveda ne štejem primerov, ko je ISTI bend 2x ali še večkrat letno tu...to bi res lahko raje še kaj drugega pripeljali v Slo)

mislim da bi dobr deloClap
vsaj na vikend en in toj to
jst se spomnem ka je blo včasih ka smo ga pil skp u gaju ka smo debatiral pa kdaj bo kšn koncert in smo pol vsi šli tja.
zdej?greš na un koncert?ne sm že na drugemThumbs%20Down
brezveze
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2009 at 14:34
Hja, samo pazi - folk ima različne okuse...  
 
Če nekdo posluša le določene zvrsti, pač ne gre na vse ostalo, kar se dogaja in torej tu širna ponudba koncertov drugih zvrsti zanj sploh ne šteje...
 


Edited by Akasha - 09.Apr.2009 at 14:34
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
riry View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 01.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote riry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2009 at 14:46
Ma Akasha, logično, da so okusi različni-ni mi točno jasno kaj novga bomo tu odkrili? Men se zdi čist dost koncertov, na trenutke clo preveč-itak ne morš sfolgat vseh, sploh če so na isti datum:-l sam power pa tud ne more bit;-) bi se hitro preobžrli;-)
Back to Top
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2009 at 14:48
Lol, saj ne grem le na power...menda ja veš to  Big%20smile  Wink 
 
Ne zatirat debate, no Wink


Edited by Akasha - 09.Apr.2009 at 14:49
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
riry View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 01.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote riry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2009 at 15:04
Če mi je pa smešna;-) itak je glavni problem dnar-da mi zdej najavjo v razmaku par dni mojih 5 naj bendov (30€ karta) bi prekleto razmisla na kira 2, 3 it-pa pač odvisno kolkokrat sm jih že vidla- večna selekcija :s (na srečo se taki šoki ne dogajajo;-))
Back to Top
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2009 at 15:25
Jst bi bila pa čisto vesela tega,hehe - in ne bi bilo nič selekcije  Big%20smile 
 (ok, o posledicah takega skoncentriranega žuranja bi se pa sicer dalo še razglabljati)
 


Edited by Akasha - 09.Apr.2009 at 15:35
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
riry View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 01.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote riry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2009 at 15:31
Oh kje, en mesec bi še šlo, dva pa ne več:-l zato pa cincam glede Moonspell- vidla že 3x kot headlinerje-torej, ali se mi da dat tok keša sam za njih in unih borih 50 min? Pa ko vsaj Cofkov neb blo zravn, tko pa da njih gledam kot predskupino njim? Na-a:(
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2009 at 04:15
Originally posted by Lunik Lunik wrote:

...Recesija je tako ali tako izmišljotina... 


Kaj si pa s tem mislu (lahko razložiš v kakšni drugi debati, da ne bo tu smetenja)?

Drugač gre pa tudi moj glas velikemu številu koncertov, čemur sledi izbirčnost obiskovalcev.

Back to Top
Voith View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Kuwait
Status: Offline
Points: 836
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Voith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2009 at 09:48
Originally posted by Tonckow Tonckow wrote:


Originally posted by Lunik Lunik wrote:

...Recesija je tako ali tako izmišljotina... 
Kaj si pa s tem mislu (lahko razložiš v kakšni drugi debati, da ne bo tu smetenja)?Drugač gre pa tudi moj glas velikemu številu koncertov, čemur sledi izbirčnost obiskovalcev.


precej enostavno je.

to je dogovor svetovnih bankirjev, ki so priprli pipico.

smisel tega je pa v ustvarjanju enotnega svetovnega monetarnega sistema in s tem globalnega nadzora nad financami.

to so koraki, ki jih poznamo že iz zgodovine, težnja pa je enaka kot so jo imeli rimljani, britanija, hitler, pa še bi se dal naštevat.


Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2009 at 11:01
bejžta drgam z recesijoAngry
upam da se splača delat koncerte v lok glede na to da ni glih nevem kako polna.
je pa zmeri tok folka da ni prazn pa zmeri iste neumene buče+neki 15 letnic
to je pa vse kar štejeApprove
tko da upam da bo naslednič čist poln
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2009 at 11:26
voith, je mal bolj zakomplicirano, trg je na določene poteze teh bankirjev drugače reagiral kot so mislili (skoraj neprebojen načrt, ki bi se porušil le v primeru masovnega odstopa klientov od pogodb, in ravno to se je zgodil), šlo je pa za podobno zadevo kot pri koncertih - prenasičenost.. pa kej več v drugi temi

nazaj na temo: men se tud zdi da so vsi datumi že preveč pofilani z eventi.. vsake tok časa grem pogledat kj večjega v pekarno, vpk... sicer pa redno vsak vikend preživim na kkšnem lokalnem špilu domačih bandov, katerih komade mam v mezincu.. ponavadi se nabere supr družba z vseh koncev , karte so poceni pa tudi mladi bandi dajo od sebe 3x več mladostniškega navdiha kot tavelka imena.alternativa je pa z lokalno družbo pit v parkih al pa lokalih.. kar je prav tko fletn.. ampak zdj se dogaja to, da ma praktično že vsako mesto z asvaltirano ccesto pa elektriko na eno ubogo soboto koncert.. in se porazgubi narod pa še kolebat je treba kam it:)
Back to Top
Voith View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Kuwait
Status: Offline
Points: 836
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Voith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2009 at 13:51
ta mesc ko bo treba placat kredit bom enostransko odstopil od pogodbe! :)
ali drugace: od pufa se ne da odstopt.

dolznik je suzenj upnika. trenutno se dela na tem da bi se upniki zdruzl pod isto streho z isto valuto(euro-amero), ker potem nadzorujejo cel zahodni svet - z dolgovi.

kar se pa koncertov tice, mogoce je res mal prevec ze vsegaskp.

Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2009 at 14:30
Hvala Voith, si namest mene odgovoril tako kot se zagre.

Kar se pa koncertov in recesije tiče.. Malo se ozrite okoli sebe in poglejte za kakšne kretenizme ima vsakdanji človek vedno znova finance in kakšn standard je vsakadanjemu človeku vsakdanji. Če se pri tej gomili nepotrebnosti ne more odvojiti npr. 30 EUR na mesec za obisk koncertov (kar je 2/3 manjši ali vsaj en večji na mesec) naj mi zdaj odpade kita, 35 jajc, fantomska noga pa še strela naj mi zažge vse kocine ker se mi ne da brit in česat več.. Recesija --> nateg stoletja.

Zdej pa nazaj k debati, ker nism mel namena preusmerjat tematike k najbolj očitnim drugotnim temam.
Torej: Razlogi za boljšo/slabšo obiskanost koncertov tičijo v.. ???
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2009 at 14:37
recesijiBig%20smile
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2009 at 15:20
preveč je usega pa zadne čase še tko organizirajo koncerte (govorim za bl male) da jih je na en dan ceu kup drug dan pa nič...par tednou nazaj so bli 4 al 5 koncertou na soboto...na petk nobenga...ta vikend so isto ene 4je al 3je na soboto, na petk nobenga...25.4. se zgodba ponavla...do zdej 3je koncerti u soboto...na petk nobenga (pa me zanima če bojo še kšnga potrdil)...mislm jes bi z največjim veseljem šla na dost teh koncertou k so bli na isti dan pa pač sm si zbrala sam enga...al tistga k mi je po lineupu izstopu alpa tistga k mi je biu najbliži ker na dveh koncih hkrat nemorem bit.
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2009 at 16:07
Originally posted by Lunik Lunik wrote:


Kar se pa koncertov in recesije tiče.. Malo se ozrite okoli sebe in poglejte za kakšne kretenizme ima vsakdanji človek vedno znova finance in kakšn standard je vsakadanjemu človeku vsakdanji. Če se pri tej gomili nepotrebnosti ne more odvojiti npr. 30 EUR na mesec za obisk koncertov (kar je 2/3 manjši ali vsaj en večji na mesec) naj mi zdaj........
 
Jp...
 
Torej se glede tega gre za PRIORITETE, ki si jih vsak sam postavlja na področju zapravljanja svojega denarja...in NE za nezmožnost.
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2009 at 16:42
No, recesijo imamo zdej v debati o politiki in podobnem v čikfajtu.
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2009 at 16:55
ma vsega je preveč!poglejte kaj se je januarja/februarja dogajalo v ljubljani-vsak teden 3-4 koncerti!kej misliš da ima folk tolko keša da gre vse??od vsega skupaj sm do zdej šel samo na tri koncerte v ljubljano-napalm death(z namenom da ne grem not pa sm se potem cel pijan in zadet kar naenkrat not znašel),nun slaughter(z namenom) in hellbastard(z namenom).na "velike" koncerte sploh nisem šel.pa poleg tega še ogromno zadev vsepovsod po sloveniji pa tudi drugje.tudi folk ka ima šiht si ne more privoščit vsega kar bi si želel!pa da ne štejemo samo metal koncertov!!!marsikdo ima rad tudi drugačno zvrst glasbe...
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2009 at 21:36
Recesija je kriva. Metalci prevec zabijajo denar, katerega odscijejo stran.
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2009 at 08:59
Originally posted by Kali Kali wrote:

preveč je usega pa zadne čase še tko organizirajo koncerte (govorim za bl male) da jih je na en dan ceu kup drug dan pa nič...par tednou nazaj so bli 4 al 5 koncertou na soboto...na petk nobenga...ta vikend so isto ene 4je al 3je na soboto, na petk nobenga...25.4. se zgodba ponavla...do zdej 3je koncerti u soboto...na petk nobenga (pa me zanima če bojo še kšnga potrdil)...mislm jes bi z največjim veseljem šla na dost teh koncertou k so bli na isti dan pa pač sm si zbrala sam enga...al tistga k mi je po lineupu izstopu alpa tistga k mi je biu najbliži ker na dveh koncih hkrat nemorem bit.
 
10000% v sloveniji se bodo mogl organizatorji začet mal obnašat, bendi pa mal mn prostituirat in bo stvar lepša....
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2009 at 17:42
Ja, tole da so te sobote tok zabite s koncerti je res bedno. Se pa ne strinajm da je preveč koncertov, no vsaj zame ne. Meni bi blo super, da bi imel vsak drug dan nekam za it. Tko ene dva manjša bolj poceni koncerta pa en mal dražji na teden.
Je pa res da je folk včasih, k je bil en koncert na tri mesece, šel prav na vse. Je mal razvajenost prisotna zadnje čase. Ampak zakaj pa ne v končni fazi.
Jaz sem itak prepričan da bo zdej počasi mal padlo število koncertov pri nas, pa ne zaradi recesije in podobnih zadev, ampak preprosto ker scena vedno malo zaniha.... malo zlate dobe, malo črne dobe,... pa spet počasi nazaj na zlato.
http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
riry View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 01.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 577
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote riry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Apr.2009 at 12:23
hehe, jst sm pa vedno bolj mnenja, da je preveč koncertov...en dan bom sam skup padla od utujenostiBig%20smile...sploh se mi ne rata naspat od enga do druzga špilaWink...amapk naj le traja dokler bo...če bo pa kdaj kaj mrtvila vmes bomo pa pač spet jamraliLOL....ni kejWink
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,500 seconds.