Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Debata Za Bobnarje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Debata Za Bobnarje

 Post Reply Post Reply Page  123 6>
Author
Message
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Debata Za Bobnarje
    Posted: 01.Dec.2007 at 10:28
No, ce je ze na vseh predhodnih vrstah paranojd forumov bla ta debata, nej bo se na tem :)



www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2007 at 11:34
haha sjm jo hotu odpret ze, samo sm pol odpotovou u Bratislavo za 1 tedn... Smile

Evo, septembra sm dobu posilko iz Nizozemske... Axis A serija longboard dubble...In stvar je orgazmicna! Pomoje sm mal preplacou (750€) ampak ko sm zacev igrt sm na to u sekundi pozabu. Je pa saj po mojem mnenju zahtevn pedal, ker je tok moznih nastavitev da rabis dosti casa, das najdes tisto pravo zase. Sonic beaterji so pa po moje itak neki najbolsga, kar je clovestvo izumlo Big%20smile

Hitr tempo je bitch se vedno, samo ko zacnes dobivat obcutk za pedal... Big%20smile
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2007 at 11:43
750€ za pedal!!!??? men se je zdel drago, k sm dal 90000sit...
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2007 at 18:03
Nazadnje sm si kupo Paiste Splash Signature 6'. Mala, da paše v žep, a še kako doda dinamiko mojega igranja. Mam kaj delat Tongue ... plačo sm pa cirka 110 EUR.
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2007 at 20:59
Originally posted by W.U.K.O W.U.K.O wrote:

750€ za pedal!!!??? men se je zdel drago, k sm dal 90000sit...


Worth every penny Big%20smile Sj meni se je zdelo 90 000 za Eliminatorja tud dosti...Potem ko mi je zacev razpadat pod nogami se mi je zdelo pa se tok vec. Pa zou je biv prvi pedal, ki je prenesu vs abuse iz strani se ne dovolj natreniranih nog in neznanja o vzdrzevanju. Axisa caka nedvomno lepsa prihodnost Smile
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2007 at 22:41
js mam kobro in mi lepo dela že 6 let!!! menjal edino kardan.
eliminator, sploh zgodnje serije, pa je nagnjen k razpadanju. ne poznam nobenga lastnika, da ne bi meu pripomb čez ta pedal...
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 10:13
Originally posted by W.U.K.O W.U.K.O wrote:

js mam kobro in mi lepo dela že 6 let!!! menjal edino kardan.
eliminator, sploh zgodnje serije, pa je nagnjen k razpadanju. ne poznam nobenga lastnika, da ne bi meu pripomb čez ta pedal...


Sj Eliminator kot pedal je biv men zlo usec...Velik lazji mi je od Kobre, dost bol obvladljiv. Samo v hitrosti ga Kobra nese.   Ja, kar se pa razpadanja tice...to je pa nenormalno.Usa 4 upetja od obeh boardov so sla...3 so se zrabla in so sraufi vn padal, 1 se je pa kompletno zlomu.
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 13:51
sj je res dobr pedal, sam ta razpadanje ga jebe... lih zarad tega ga nism kupu. Ružž og Negliđns, Everlost od Wartune, ti, Robi od Skefold(mislm da tut) pa še kšn bi se najdu, za te vem, da majo(so mel) zjebanga eliminatorja.
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 13:56
Originally posted by W.U.K.O W.U.K.O wrote:

sj je res dobr pedal, sam ta razpadanje ga jebe... lih zarad tega ga nism kupu. Ružž og Negliđns, Everlost od Wartune, ti, Robi od Skefold(mislm da tut) pa še kšn bi se najdu, za te vem, da majo(so mel) zjebanga eliminatorja.


Jap, Robi ga je mev tud. Pa je zdj tud na Axis. Mah skoda je tega pedala...Mi je zlo k srcu prrastu cez ta leta.Sam klinc, life goes on, ma zdj castno mesto ob bobnih in uzaljeno opazuje tanov pedal na delu Smile
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 08:53
Hm, ja meni se zdi, da si kar drago placu pedalko, sam spet ... je axis :) Parkrat sm igrau na axis, nevem kjri model tocno je bil ... samo je res super filing, kko lahko sopas z njim :)

A ma kdo mogoce ksno spodobno, ne dosti rabljeno kreško? Po možnosti 17" in po možnosti Meinl al pa Zildjian :)

Tnx!

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 09:01
ja js jo mam, pa je ne prodam Wink
17' fast crash avedis, ker zakon kreš Approve
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 12:19
Jest mam zaenkrat 16" crash od Stagg...Glasn kos pleha bl k ne, ampak mi je za igrt fajn, ker je mehk. Pa Istanbul 17" Sultana, ki je pa ze nacefran ko bozicni okrasek. Morm v kratkem kupt ksn crash se pa chino ampak zlo poceni, ker rabim samo za vaje...Nebi biv v situaciji, ko zlomim 250€ vredno cinelo sredi vaje, ni poante Big%20smile
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 12:35
meni ta tanki kreši delajo super... mam 18' avedis thin crash in pa 17' avedis fast crash. oba zelo tanka in delata že dolgo. brez razpok, pa vsak je biu 200€ minimum. tanke činele so bolj fleksibilne in posledično manj pokajo, to je starodavna skrivnost... pa itak, ko jebe une rock crashe, pol centi debele in 3kg težke... men se ne slišjo dobr!
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Wulf View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 181
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wulf Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 12:37
men ga je eliminator na srečo v 6 letih sral samo z unim zglobom iz levga pedala na palco, pred kratkim sm ga prodal in kupu pedala v vrednosti 50e =)
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2007 at 13:08
Originally posted by Wulf Wulf wrote:

men ga je eliminator na srečo v 6 letih sral samo z unim zglobom iz levga pedala na palco, pred kratkim sm ga prodal in kupu pedala v vrednosti 50e =)


Ja tisto mi je tud razpadl na Eliminatorju LOL 50€? Heh na neki podobnga sm na vajah mogu na zacetku igrt...In za cudo je bla stvar kr ok.,sam klinc k so bobni tm tok u K da si tezko pomagas z njimi.
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2007 at 10:54
Originally posted by W.U.K.O W.U.K.O wrote:

meni ta tanki kreši delajo super... mam 18' avedis thin crash in pa 17' avedis fast crash. oba zelo tanka in delata že dolgo. brez razpok, pa vsak je biu 200€ minimum. tanke činele so bolj fleksibilne in posledično manj pokajo, to je starodavna skrivnost... pa itak, ko jebe une rock crashe, pol centi debele in 3kg težke... men se ne slišjo dobr!


Enkart sm igral na tiste ... sm slisu izraz enkrat, da so celo "najbolj metal cinele" ... Paiste Rude :) Sam fak kak zakon sound ma tisto ... a ve kdo ce se sploh u sloveniji da kje dobit ta model? Al morem prou u italy hodit na lov?:)

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2007 at 13:51
Paiste Rude so heavy as fuck! Jaz bi jih tudi mel!
 
Drugače pa so mi najbolj vzdržljive činele tisti osnovni complete ZILDJIAN PLANET Z (RIDE, HI-HAT, CRASH) - že 10 let jih imam (tok-tok).
 
Everlost - splash 110 evrov? Fuck, poskupila roba, hehe. Jaz imam rabljenega za 20 €, pa je čist fajn.
 
Glede pedalov - a je Axis uporaben za POČASNO in MASIVNO igranje. Ker men je Iron Cobra zakon za take fore, čeprav se mi zdi še prelahek.
 
Itak pa nisem neki blaster, tak da ...
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2007 at 14:49
Originally posted by Ivan Ivan wrote:

Paiste Rude so heavy as fuck! Jaz bi jih tudi mel!
 
Drugače pa so mi najbolj vzdržljive činele tisti osnovni complete ZILDJIAN PLANET Z (RIDE, HI-HAT, CRASH) - že 10 let jih imam (tok-tok).
 
Everlost - splash 110 evrov? Fuck, poskupila roba, hehe. Jaz imam rabljenega za 20 €, pa je čist fajn.
 
Glede pedalov - a je Axis uporaben za POČASNO in MASIVNO igranje. Ker men je Iron Cobra zakon za take fore, čeprav se mi zdi še prelahek.
 
Itak pa nisem neki blaster, tak da ...


Pocasno in masivno igranje? Tud ce ga tko nastelas pomoje...Kokr je moj zdle posraufan je zivcn k sam hudic...Se mi dogaja, da se pojavla drugi udarc, k ga sploh nebi smel bit zarad napetosti (fedri zasponani do konca, board pa nekje do polovice spuscen in je rebound hitrejsi od moje noge, ki je se u prvem udarcu)
Sj c te zanima lah magari kdaj prides probat, sm bliz Lj doma....
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2007 at 15:19
ja, kobra je zakon za un heavy massive beat!!! prow noben pedal do zj mi ni dau tazga šusa... je pa mal tečna za hitr doublebass, sam mam tut js tko naštimano. men je hitrost drugotnega pomena :)
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Play2kill View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 489
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Play2kill Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2007 at 20:13
Originally posted by Ventor Ventor wrote:


Originally posted by W.U.K.O W.U.K.O wrote:

meni ta tanki kreši delajo super... mam 18' avedis thin crash in pa 17' avedis fast crash. oba zelo tanka in delata že dolgo. brez razpok, pa vsak je biu 200€ minimum. tanke činele so bolj fleksibilne in posledično manj pokajo, to je starodavna skrivnost... pa itak, ko jebe une rock crashe, pol centi debele in 3kg težke... men se ne slišjo dobr!
Enkart sm igral na tiste ... sm slisu izraz enkrat, da so celo "najbolj metal cinele" ... Paiste Rude :) Sam fak kak zakon sound ma tisto ... a ve kdo ce se sploh u sloveniji da kje dobit ta model? Al morem prou u italy hodit na lov?:)


paistke dobiš v hartmanu v lj
Life is all in vain, for only ashes will remain
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2007 at 17:16
Ja sej paistke so marsikje, ma rude serije ni nikjer :) Al si mislu da majo prou te?

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Play2kill View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 489
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Play2kill Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2007 at 18:53
baje so hartman uvoznik tako da bi mogli met tud kej od rude

je pa naš bobnar že kupu v hartmanu rude hi hat, crash in ride tako so jih meli sigurno...če jih majo pa zdej pa ne vem
Life is all in vain, for only ashes will remain
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Dec.2007 at 12:38
Uuuu zakon, bom spicu kej pogledat :) Hvala za info.
A je pravu vas bobnar kej o ceni teh cinelc? Mislim ... so poceni (verjetno ne), neki srednjega al extremno drage?

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Kapela View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kapela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2007 at 14:02
Če slučajno koga zanimajo naslednje N O V E nerabljene činele.
Za info pišite na:  kapela77@gmail.com

CHINA 18" DD professional line bronze - 50 EUR

CHINA 16" DD professional line bronze - 45 EUR

Rock Crash 16" DD professional line bronze - 45 EUR

Medium Crash 16" DD professional line bronze - 40 EUR



www.myspace.com/obnounce
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2007 at 16:06
haha, profešnl lajn bronz... kako se pa to sliš? me zanima, k sm že zasledu te cheap činele... čeprow sm reku da kupujem samo še wuhan čajne Thumbs%20Up
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
gribbo View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 306
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gribbo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2007 at 16:20
Mene zanimajo, samo tudi me zanima, kako se čuje? Osebno me zanima bolj crash..
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2007 at 16:49
Zanima 18" China... Zakaj pa so tako poceni? Kvaliteta ili mutna posla, hehe?

Bi jo vzel 100%!


Edited by Ivan - 13.Dec.2007 at 16:50
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Kapela View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kapela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2007 at 18:57
Slišijo se sigurno boljše od kakih paiste 101 ali 202 ki so iste cene ali pa še dražje. Naprimer naš bobnar (OBNOUNCE) je zamenjal že skoraj vse paiste činele (tudi 1001) za istanbul in DD pa nimamo pripomb, tudi zloimila se ni še nobena :)
Če je kdo resen kupec, lahko činele spravim tudi do Ljubljane, za Ivana pa direkt v Ledino (če si še tam?)
www.myspace.com/obnounce
Back to Top
Beno View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Beno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2007 at 21:00
Message
Topic: Debata Za Bobnarje
Posted: 01.Dec.2007 at 20:59 By Atuin
Originally posted by W.U.K.O

750€ za pedal!!!??? men se je zdel drago, k sm dal 90000sit...


Worth every penny Big%20smile Sj meni se je zdelo 90 000 za Eliminatorja tud dosti...Potem ko mi je zacev razpadat pod nogami se mi je zdelo pa se tok vec. Pa zou je biv prvi pedal, ki je prenesu vs abuse iz strani se ne dovolj natreniranih nog in neznanja o vzdrzevanju. Axisa caka nedvomno lepsa prihodnost Smile
Ma mi smo enemu prjalti kupli dvojni pedal od Dixona-verjetnu najbl poceni pedalka, stala okul 30 000- 40 000 bivših sit. Sam meni je po pravici povedano, bolšji pedal kot Kobra. Nekako imm bulš občutk, boljš se noga "ulije" u pedal. Ta Dixon je zdej star prb. leto in pol in še zmer dela brezhibno, je pa veliko uporabljen in nošen okoli!
Tku de če rabste dvojni pedal in nimaste dnarja, vam priporočam Dixon!
Kej pej drugi povejste o Dixon-u???
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2007 at 09:06
Nikad čuo :)

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2007 at 10:50
Kapela, I'm still there. Povej, kdaj prideš!
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2007 at 18:58
Una China 16' me mika....ma dobr sound?
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2007 at 03:23
oj folk... lah praute da to ni tru pa ne vem kaj... sam js bom pomojm na elekronce šaltu počas. mislm, moj akustičn set bom spremenu v elektronce. sm čekiru sceno, res tak sound, dinamika, vse je čist noro. skor ne opazš, da so sampli. pa ni ti treba uglašvat, ni problema s tonci k nimajo pojma...
enkrat k bo dnar pa to Confused
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2007 at 12:30
A ne no, nemors po elektronskih sopat, to je pa ze prou disco scena :) Nevem no, ce je tebi fajn pole kar :) Meni vem da je totalno v kurcu ...




Zdilas bubnove?Tongue

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2007 at 14:24
ma kakšn disko ti sanjaš??? pa ne mislm eno najbolj cheap varianto ala alesis dm5...  neki tazga: http://www.youtube.com/watch?v=LHe5TWmKou4&feature=related

sploh pa bi moje trenutne bobne spremenu... tak da itak ne dilam Tongue
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2007 at 17:45
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2007 at 17:52
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Dec.2007 at 18:12
Hm, uni sound od kitajca mi je biu kar kul :) Od unih dveh bolj pocarski, ma doro sej kul ... vsak v svoji muziki, vsak svoj sound ... Tko in tko mas pomojem 1000 vrst soundu za si stimat :)

Nevem, jst sm se vedno mnenja, da nc nemore prekosit dobrih starih akusticnih drumsou :)

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Dec.2007 at 20:11
Wuko, ne seri z elektriko - to je za brenkala LOL
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2007 at 10:32

WUKO - elektronci so fake!!! :D BLAST those drums like hell!!!

Elektronci so super za vadit doma v sobi - ma kdo kake ultra cheap, pa da delujejo? Kupim!
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Bojan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2008 at 17:53
Originally posted by Ivan Ivan wrote:

WUKO - elektronci so fake!!! :D BLAST those drums like hell!!!

Elektronci so super za vadit doma v sobi - ma kdo kake ultra cheap, pa da delujejo? Kupim!
 
 
Ja.... pravih bobnov ne presežejo nobeni elektronski.
Js bi tud ful mel neki kar ma čimbolj podobn filing, kot pravi bobni, da bi lahko vadil doma. Nekaj časa sm lahko še v bloku, potem pa so me prijavli na stanovanjsko, now it's overCry
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2008 at 07:18
guitar pro mogoče? drgač je kr neki programov... sam pogooglaj pa bo Wink
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2008 at 18:26
beetcraft maš
najd na netu
na isohuntu je zihr
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Kapela View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kapela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2008 at 15:09
Da spet malo "zasmetim" temo :)

Nekaj NOVIH činel na zalogi:
Istanbul Traditional Mehmet Ride 20"  150 EUR


Brazilski Octagon Tasmann 16" Crash  60 EUR

in HiHat Octagon Tasmann 13"  60 EUR

www.myspace.com/obnounce
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2008 at 17:12
Kapela, daj mi šparaj tale cheap crash! Skoraj ziher vzamem, pa se pol za Brežice zmeniva. Mi ga lahko tam prineseš za test?
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Kapela View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kapela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2008 at 17:58
OK, rezervirano!
www.myspace.com/obnounce
Back to Top
Kapela View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kapela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jan.2008 at 14:18


No, še 2 komada THC China 18" in 20" BRONZE na zalogi
za 55 in 60 EUR :)

Dobim pe še novo pošiljo OCTAGON Tasmann set činel,
ISTANBUL Radiant Rock ride 20" in še in še :)
www.myspace.com/obnounce
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jan.2008 at 16:35
Ve kdo kje na netu se dobi posnetke samih bobnov od Metal komadov? Midi al pa še raje wav oz. mp3. Hvala.
FUCK THE WORLD
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2008 at 17:14
Originally posted by Kapela Kapela wrote:



No, še 2 komada THC China 18" in 20" BRONZE na zalogi
za 55 in 60 EUR :)

Dobim pe še novo pošiljo OCTAGON Tasmann set činel,
ISTANBUL Radiant Rock ride 20" in še in še :)
 
a bi se kak alchemy raw ride najdu ket pr teb?
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Kapela View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kapela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jan.2008 at 00:28
huh, moj istanbul dobavitelj ima na zalogi na žalost samo sultan, turk in traditional serije, pa še to nima vseh modelov, so pa zato cene le teh res ugodne, večina istanbul ride činel je med 130 in 170 EUR, istanbul 16" crashi pa že tam od 85 naprej
www.myspace.com/obnounce
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 6>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,359 seconds.