Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Anaal Nathrakh
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Anaal Nathrakh

 Post Reply Post Reply
Author
Message
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Anaal Nathrakh
    Posted: 06.Jun.2009 at 22:59
Zakaj ta odlicen angleski bend nima svoje teme? Sram vas je lahko! Ze od leta 1998 pobijajo black metalke s takim blastanjem, da nimajo casa prve mensturacije dozivet, ter razkosavajo deathcore faggote preden ugotovijo, da imajo kurac med nogam!
So odlicni! Kdor pravi "ne niso ker so krneki", se moti. Zakaj? Ker se niste slisali za Tourette Syndrom in ne veste, da histerija v glasbi zmaga vedno!


Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jun.2009 at 00:59
yo yo yo...nikoli jih nisem kaj dobr poznol
...pa ne da se mi rim iskat...ja no vglavnem...z novo plato so me absolutno prepričal...celo mogoč bom njihovo ta rdečo miko nabavu ;)...pa še diskografija me čaka za slušanje jao...ti prehodi med bm screamom...pa direkt v growl, pa ne nek pocen ampak kvalitetn...so pravi užitek...itd itd itd
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jun.2009 at 03:20
Ma faking odlični so ... Codex Necro &  In The Constellation Of The Black Widow sta popolni plati. Tist, ko jih fuknem gor, me prime, da bi vrata fuknu čez balkon in poklal celo familijo s kuhinjskim priborom. It's that good.
Back to Top
bostjan_death View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 29.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 165
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bostjan_death Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jun.2009 at 10:11
Evo, poslušam jih zadlje prvič (album In The Constellation Of The Black Widow)in ka lahko rečem: wwoooowowowhohoho človk, ka to žgeBig%20smile!končno en nov band poleg the berzerkerjev ko sem zraven vesel ko poslušamThumbs%20Up.
On psiho vokal je nor, kot stari Mayhem vokaliTongue
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jun.2009 at 11:45
Codex Necro mi je zakon plata, When Humanity Is Cancer, yum yum

Drugace se pa mi ful dopade, zdej se skor predzadn album, When Hell Is Empty, ko so koncno naredili mal bol razlocn zvok na plati. Pa tisti clean vokali so mi tut kul.

So mi pa eni razlogov za odhod na BA to leto.
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jun.2009 at 12:16
Naj jih nekdo pripelje v Slovenijo. Bomo naredili genocid!
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jun.2009 at 14:49
anaal natrakh so faking zakon!!!!
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jun.2009 at 16:28
Originally posted by HomoEyes HomoEyes wrote:

Naj jih nekdo pripelje v Slovenijo. Bomo naredili genocid!
Za vseh 10 fanov? LOL
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jun.2009 at 20:42
http://www.youtube.com/watch?v=AWv8rPgknog&feature=related
Confused
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Hopsy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Canada
Status: Offline
Points: 1320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jun.2009 at 21:16
youtube trash
... Each morning when I awake, I experience again a supreme pleasure - that of being Hopsy ...
Back to Top
Hopsy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Canada
Status: Offline
Points: 1320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jun.2009 at 21:19
drgač pa ja, super so, so me prepričal bolj šele z zadnjo plato k ma dokaj kvaliteten zvok, sam ko jih bolj dojameš, tudi prejšnje ne zvenijo tako obupno..
... Each morning when I awake, I experience again a supreme pleasure - that of being Hopsy ...
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jun.2009 at 21:33
zakon band!! sam tole ta novo plato bo treba še poslušat da vidmo kaj sta scoprala :)
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jun.2009 at 22:52
Scoprala sta kaos, nasilje, dominacijo, trpljenje!
Back to Top
Níðhöggr View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 01.Feb.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Níðhöggr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jun.2009 at 21:35
PigBrooootalThumbs%20Up
Plata Hell Is Empty, All The Devils Are Here trga črevaEvil%20Smile
http://www.myspace.com/btryl
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jun.2009 at 16:27
zdaj komaj šel prevert na net dolžino komada Satanarchist...ker se mi je vedn zdel da kar na sred nekega zakon riffa preskoč na nasledn, to je zadn komad...pa rem na MA...pa vidm da je nekdo res rezal skor minuto in pol komada vstran u pm...zdaj pa še morm najt verzijo plate z nerezanim komadom jao...kaj se je sam men to zgodil???
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jun.2009 at 16:32
kupi original pa ne bos imel teh problemov
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jun.2009 at 16:40
prosim ne pametovat, če je uradna izdaja šele 29-setega.
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jun.2009 at 16:49
Ja a ne mores pocakat???
 
Drugace pa, na poti do mene sta Codex Necro in When Fire Rains Down...
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jun.2009 at 22:04
Originally posted by Goregrindmadnes Goregrindmadnes wrote:

zdaj komaj šel prevert na net dolžino komada Satanarchist...ker se mi je vedn zdel da kar na sred nekega zakon riffa preskoč na nasledn, to je zadn komad...pa rem na MA...pa vidm da je nekdo res rezal skor minuto in pol komada vstran u pm...zdaj pa še morm najt verzijo plate z nerezanim komadom jao...kaj se je sam men to zgodil???


same problem here
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jun.2009 at 23:47
jst bom pa raj se mal pocaku, sicer mam plato ze na kompu, pa jo ne morm poslusat ker mam zvocno u kurcu.

pomoje bom pocaku da pride plata na prodajne police pa jo ubavu..se bom pustu mal presenetit :)
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jun.2009 at 11:02
Sej mal dvomim, da jo bos pr nam dobu na prodajnih policah :/ Na Hrvaskem v Dallasu skor gotovo, tle pa tezka :/ 
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jun.2009 at 11:06
Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Sej mal dvomim, da jo bos pr nam dobu na prodajnih policah :/ Na Hrvaskem v Dallasu skor gotovo, tle pa tezka :/ 


Če boš šel, ti lahk dam keš, pa še za mene eno vzameš? Embarrassed
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jun.2009 at 12:57
Master Of Metal bo zrihtal! 
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jun.2009 at 16:21
Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Mico: ne, hrvaski Dallas dobiva stvari od Trolik-a, oni majo pa res ful raznovrstno ponudbo, mislm, v Dallas shopih na hrvaskem se res da kr precej vec stvari dobit, ko recimo pr nam, sam so pa tut cene mal visje.
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2010 at 15:12
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2016 at 11:19
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2018 at 10:28
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Oct.2020 at 10:17
Anaal Nathrakh z novim albumom ponujajo dosti znanega, a tudi nekaj za njih malo drugačnega:


Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,516 seconds.