Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid > Paranoid
  New Posts New Posts RSS Feed - Nov forum
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nov forum

 Post Reply Post Reply Page  <12
Poll Question: Kakšen se vam zdi nov forum?
Poll Choice Votes Poll Statistics
61 [68,54%]
9 [10,11%]
5 [5,62%]
14 [15,73%]
You can not vote in this poll

Author
Message
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2007 at 16:53
Forum mi je zelo všeč, a:
1. Bi se dalo nekoliko povečati kontrast med citatom in tekstom izven njega? V prejšnjem forumu je tista sivina lepo sekala ven in si hitreje prišel do bistva sporočila.
 
2. V mojem prvem poskusu mi ni uspelo zmanjšati slike, ki sedaj po nepotrebnem zavzema pol ekrana. Mogoče je posredi le moja začetniška nerodnost, bom še poskusil. :)
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2007 at 18:14
Hmm  tud jest sm fizicno poskusu sliko zmanjsat pa ni slo...Sm se pol z stevilkami poigrovpa je delval...Ampak obcutk met kok pixlov je kok je pa tud drzga zgodba :)
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2007 at 20:56
Meni gre samo ena stvar res ful na živce. Znak za novo sporočilo (pismo v kuverti) dela kr neki v 3 pm. Enkrat kaže, enkrat ne, bluzi po svoje... Se da kej s tem nardit? Sploh ne vem kaj je prebrano in kaj ne.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 00:42
mnja sliko se kle da nažalost sam tko zmanšat da zmanšaš št. pixlou napisanih v okncu in preračunaš pač da ohranš isto razmerje. 
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Asha Greyjoy View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asha Greyjoy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 16:41
Ja, moj avatar je raztegnjen kljub 64x64..Confused 
Drgač se pa strinjam da bi bla potrebna sprotna sanacija.
We do not sow
Back to Top
Alex View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Aruba
Status: Offline
Points: 449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Alex Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 17:34
Lahko bi kej pisal da je učeri umru Kevin Dubrow od Quiet Riot. Od kje sploh dobiva paranoid novice?
Give me head 'till I'm dead
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 18:42
Ob 8 zjutri še ni pisal nič o tem nikjer, pa sem prebral cca. 10 strani z novicami in vse newsletterje, tud tiste med spamom!
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 12:25
Hitro gre vse odpreti-to mi je zlo všeč!Smile
Nomen est omen.
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 19:05
10000  boljše kot prej   !!!!!!!!!!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2007 at 03:38
Kaj če bi dr. Chop poleg svojega shopa dobil še svetovalnico? Brez njegovih dragocenih nasvetov bi danes težje brodil skozi življenje. (Morda bi ob uvedbi svetovalnice tudi njegov shop doletel klik več.) 
Back to Top
Davorin.L. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Dec.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Davorin.L. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Apr.2012 at 11:20
Men ?umnikov ne prikazuje (oziroma so namesto njih kvadratki, oz š namesto ?). Uporabljam zadnji Firefox
Back to Top
Krimpl View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 30.Aug.2010
Status: Offline
Points: 165
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Krimpl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Apr.2012 at 11:25
Meni se zdi rahlo nepregleden, verjetno se bom mogla sam navadit. Pa ?umniki ?trajkajo.
Mi ni blo pa nič jasno, ko sm odprla zadevo... :)
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Apr.2012 at 11:32
@Krimpl: Pero je napisal...
Originally posted by Pero Pero wrote:

Del nadgradnje končan, ostalo postopoma... :)...



Delno nepregledno je torej zato, ker je se dalec od tega, da bi bilo koncano:)
Back to Top
Siph View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 25.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 300
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Siph Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Apr.2012 at 11:50
Danes mi je v?eč. Jutri mi verjetno ne bo več.
Back to Top
Banshee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Novo mesto
Status: Offline
Points: 603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Banshee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Apr.2012 at 20:52
Izgleda v redu, se mi pa zdi, da se zelo počasi odziva. Recimo, ko hočem kaj poslati, kar nekaj časa traja, pri prejšnji varijanti je šlo takoj. A se bo to še kaj izboljšalo, ali se to samo meni dogaja?
Rockers of the underground, black and heavy is our sound! (Running Wild)
Back to Top
Biomorph View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 04.Aug.2010
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Biomorph Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2012 at 20:44
Sedaj ko je forum bolj temačen, se mi pa monitor bol greje. Ying Yang 
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Online
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2012 at 15:05
Kako sem not zalepim gif, da dela?

Razumljivo za take kmete kot sem jaz prosim.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2012 at 16:33


 [img*]http://www.webdeveloper.com/imagesvr_ce/webdeveloper/animation/bnifiles/sonic.gif[/*img] 


poberi zvezdice vn.

Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Online
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2012 at 18:59
TNX.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
V1981 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 31.Oct.2019
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 165
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote V1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2020 at 18:34
Ne vem, ce je ze bilo kje predlagano. Zdelo bi se mi dobro, ce bi obstajala moznost za vklop preverjanja v dveh korakih(s kodo, ki bi se jo prejelo na telefon) pri prijavi v forum(kot npr. pri Gmailu) ...

Enkrat ko sem izgubila dostop do vseh profilov na internetu mi je en pomagal z enim programom v treh sekundah v vse moje profile vdret(v treh sekundah v vsakega) in spremenit geslo in po tem sem povsod, kjer je obstajala moznost vklopila to preverjanje v dveh korakih, da je bolj varno.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2020 at 18:59
Two Factor Authentication je sicer ok zadeva, ampak tisto "z enim programom v vse tvoje račune vdreti v treh sekundah" je pa nekoliko za lase privlečeno razen če:
1. si imela v prav vseh računih enako geslo (predvidevam, da ne)
2. ti je že prej s keyloggerjem pobral vsa gesla (super prjatu, ni kaj..)

P l a c e h o l d e r
Back to Top
V1981 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 31.Oct.2019
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 165
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote V1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2020 at 19:11
Razlicna gesla, s stevilkami, crkami, simboli, od 10 do 50 znakov.
Ni vedel za vse moje profile, samo za fb, za fb mi je povedal, da mi je sporocila prebral, ker ga je nekaj matralo glede ene osebe ... ni se bil v mojem racunalniku ali vedel mojih uporabniskih imen(razen fb), niti gmaila ... tudi v gmalu sem bila takoj notri z uporabo programa(ki ga sicer nisem zelela obdrzat, nocem tezav z zakonom, ce bi kdo napacen vedel, da ga imam gor, zaradi varnosti tudi nisem gledala imenovanja, da si ne bi zapomnila) brez vpisovanja gesla(kot tudi v fb), samo kodo mi je za gmail in fb poslalo na telefon, ker sem to ze imela vklopljeno ...

Zgubila sem dostop do profilov zaradi kraje internetne identitete zaradi osebe iz tujine, ki je morala imeti podobno znanje ali programe ... v fb in gmailu sem imela zabelezen ip iz Zda, ko sem zopet prisla nazaj notri(spremenjeni sta bili samo gesli, prejemanje kode pa ni bilo izklopljeno, kar si sicer ne predstavljam kako je mozno, mogoce zaradi ne prevec varno shranjenih nadomestnih kod).

Bolj po domace povem, ne znam razloziti s "strokovnimi" izrazi.


Edited by V1981 - 09.Jan.2020 at 19:18
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2020 at 19:23
Za lase privlečeno.
Ne dvomim, da imajo tričrkovne agencije ogromno orodij in načinov (brute force, mitm....), ampak tole čudežno "one-for-all" orodje, ki ga ti omenjaš meji na čarovništvo.
Če ne nabijaš, ostajam pri tistemu keyloggerju in komentarju, kako "fajnega" prijatelja imaš, čeprav najbrž zgolj nabijaš.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
V1981 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 31.Oct.2019
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 165
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote V1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2020 at 19:33
Saj ni bitno ce kdo verjame ali ne. Se bolje da ne, mi ne bo uspelo biti v nasprotju z zakonom zaradi vdora v lastne profile. Sem pa pridobila dostop do profilov s programom, ki mi ga je ta namestil sele po formatiranju racunalnika, Windowsi 7 so bili spremenjeni pred izgubo dostopa do profilov se v vecjo zmesnjavo kot profili, niti en program ni bil uporaben pred formatiranjem in ponovno nalozitvijo vsega, celo administratorska funkcija je bila blokirana na Win 7.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2020 at 21:42
This is getting better and better ... LOL Kaj pa fonti v osebni izkaznici? V tej, ki jo nosiš v denarnici. So bili tudi mogoče malce spremenjeni?
P l a c e h o l d e r
Back to Top
V1981 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 31.Oct.2019
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 165
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote V1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2020 at 22:07
Smejis ze zadevi, ki niti priblizno ni smesna. Nisem prva z udorom vohunskega sranja na racunalnik. Na Ms, Mv, Fb, Gmail, Partis pa tud skoraj vsak lolek pride notri, ali pa na kaksen forum ... samo na forumu takrat nisem imela profila, Nlb klika pa tudi se na sreco ne. Nekdo, ki ni vedel za moj ip ... in se ni bil na mojem racunalniku ni mogel niti keyloggerja uporabit. Lahko se je sel to le ta, ki je to okuzbo spravil na moj pc(ne da bi sedel za kompom, za to bi mogla imet udrta vrata sobe in ne drugih dostopov) se preden sem poznala tega, ki je imel program, okuzbo sem odstranila sama s formatiranjem ze par mesecev preden sem spoznala tega in se je pojavila ista zadeva nazaj gor pred krajo internetne identitete(cemur je bila okuzba najbrz ze prvic namenjena, vendar prvic sem se je znebila pravocasno). Sicer pa se mi ne da, smej se torej, ce moras. Zelela sem le predlagati preverjanje v dveh korakih, ker nisem edina z izgubo dostopa do kaksnega profila zaradi vdora vanj.

Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jan.2020 at 22:49
Seveda ni smešna. Recimo, če bi mislil, da nas trolaš, bi bilo mogoče celo malce smešno. Tako pa se bojim, da v to, kar nam nabijaš, resno verjameš in zato seveda ni več smešno.
Prav trudim se, prisežem, da se ... da ne izrečem kar si mislim o tebi in tvojem duševnem ravnovesju.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2020 at 11:56
Webwiz forum ne podpira dvofaktorske avtentikacije.
Back to Top
V1981 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 31.Oct.2019
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 165
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote V1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2020 at 12:24
Skoda. Sicer bo najbrz ok.

Drugace je sedaj izgled res v redu z barvami vred.


Edited by V1981 - 10.Jan.2020 at 12:30
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,500 seconds.