Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid > Paranoid
  New Posts New Posts RSS Feed - Pritožbe in pohvale
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pritožbe in pohvale

 Post Reply Post Reply Page  <1 4243444546 49>
Author
Message
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2014 at 16:50
Originally posted by Everlost Everlost wrote:

Ne vem zakaj, ampak se mi varianta 'Kam ta teden' zdi fenomenalna ... bolj izstopa kot če sam brskaš po dogodkih ~ thumbs up! (: Thumbs Up


Tudi meni je všeč - zelo informatiovno. Upam, da uspete zajet čimveč metalskih dogodkov.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Čak Boris View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Feb.2010
Status: Offline
Points: 999
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Čak Boris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2014 at 18:51
Zdej sem se pomatrov in prebral MD report za 2.dan. Ostalih dveh še nisem. Ah, ja.

Če bi se odločal ali iti naslednje leto na MD na pdlagi tega reporta, se ne bi udeležil festivala.

Večinoma mnenja kako bi kaj moralo biti in ni tako kot bi moralo biti z redkimi izjemami večjih bendov, pa še tam se kaj najde kako bi moralo biti kar ni bilo. Ah, ja.

Pustimo stat zadevo. Očitno sem si in si reportažo predstavljam drugače.


Back to Top
NuuX View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1070
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NuuX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jul.2014 at 22:39
Glede na to, da s(m)o si Paranoid pisci v en glas zatrdili, da je bil letošnji Metaldays (z izjemo par problemov) fenomenalen in da komaj čakamo naslednjo izvedbo, si ti po moje narobe predstavljaš reportaže. To, da se kakšne bande pokritizira, pa je verjetno na mestu, saj nis(m)o bili tam, da pljuvamo po bandih, pač pa da zadeve opišemo, kot smo jih tam doživeli.


Edited by NuuX - 30.Jul.2014 at 22:40
It's all fun and games until someone loses an eye. Then it's just fun you can't see.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2014 at 16:33
Meni gre pa ob branju opisov kar na jok, ker je bilo tako fino in toliko death metala, mene pa ne tam. Pa ful mi je všeč ko več ljudi z različnimi okusi gleda isto stvar in eden napiše fak kako more folk to poslušati Dead drugi pa je čisto napaljen od tega kako je bilo to nekaj najboljšega, kar je videl v lajfu Heart.

Itak Thumbs Up Clap
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Čak Boris View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Feb.2010
Status: Offline
Points: 999
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Čak Boris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jul.2014 at 22:46
Kar je napisano v 2. MD reportu je kritika supine in ne report iz koncerta. Brez zamere, ni smiselno, da se sploh še oglašam. Smile
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Aug.2014 at 15:04
Najbols da se reportaze pisejo takole: 

"1. bend je prisel na oder tocno ob 12:00, XY je prijel v roke kitaro, YX se je vsedel za bobne, pogledali so se in odigrali prvi komad, ki traja 4 minute, čemur je sledila krajša pavza. 136 obiskovalcev, ki so bili pod odrom, so se za hip ustavili in počakali, da skupina nadaljuje z naslednjo skladbo, ki traja 3,34 minute, uvod v njo pa je prevzel bobnar z dvojnim udarcem v kick, enim udarcem v snare in dvema udarcema v kotel..." 

Dejmo se zresnt no. 
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Čak Boris View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Feb.2010
Status: Offline
Points: 999
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Čak Boris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2014 at 15:10
Definitivno si bližje reportu, kot kritiki. Vsaj ti me zastop'š, lubi. Hug
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2014 at 18:54

Js morm pa prou pohvalt reportaže, iz katerih sem razbral med drugim, da mi je žal, da nekaterih bandov nisem videl.

Iz samih reportaž se da tudi izluščiti npr., katera zvrst nekomu bolj sede - kar absolutno podpiram, da ne bo pomote. Ne znam si namreč predstavljati (pa ne mi zamert), da bi npr. Gregor Š. komentiral Suffote, če mu ne sedejo oz. jih ne pozna dobro (predvidevam). Nasprotno so njegovi orisi heavy nastopov (in ostalih) dovolj korektni, da sem dobil neko okvirno sliko, kaj in kako se je dogajalo na prizorišču.

Tako.Thumbs Up

Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Čak Boris View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Feb.2010
Status: Offline
Points: 999
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Čak Boris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Aug.2014 at 06:44
Bil sem na Schengenfest-u v nedeljo, zanimal me je  HIM. Nisem fan te skupine, je pa bila želja moje punce in frendic, da gremo pogledat (poslušat)Big smile. Večinoma smo se držali glavnega odra, več o samem dogajanju pa v linku, ki kar dobro opiše festival ta dan.

Da ne bo pomote, tale link pošiljam samo zato, da nekak pokažem kaj si sam predstavljam kot report.

Sem mnenja, da se glasbenim skupinam dela krivica, če se jih samo skritizira, nič ni pa napisano o samem koncertu skupin. Primer kaj me je zmotilo sem navedel že prej.

http://www.rtvslo.si/zabava/druzabna-kronika/schengenfest-blato-na-festivalu-se-najmanjsa-tezava/343366

Če s tem delam komu krivico (ali nezaželjeno reklamo), lahko admin moje komentarje z lahkoto zbriše. Thumbs Up

Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Aug.2014 at 08:21
Uf, zdej pa ti men ne zamertSmile, sam če je tale rtvslo-zabava-report zate veliko več od teh dotičnih, ob katerih si se hudoval zadnjih par dni, potem si te predstavljam kot človeka brez domišljije (sem zadel?Ermm)

Taka suhoparnost, kjer se vid, da je bla akreditacija porabljena sam zarad tega, ker je lahko bla in ne, ker bi človek užival tam dol. Sorry, še zmer sem več odnesel od MD pisanja tle, četudi je blo kaj sqrcano (včasih upravičeno, včasih neupravičeno - o tem naj sodi vsak posameznik). Ampak človek - zadeva mora met mal "žmohta", da se fajn bere, ker tist... Ne vem no :/

ps.: preber si npr. reportažo z metalstrike festa - dober primer tega, kako te pisanje kar potegne v dogajanje in si predstavljaš, da si tudi ti (bil) del tega.
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Čak Boris View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Feb.2010
Status: Offline
Points: 999
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Čak Boris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Aug.2014 at 09:17
Ni panike. Tud pri omenjenem začetaku iz MD 2. dan ni nč drugač (to si dobr napisal: kjer se vid, da je bla akreditacija porabljena sam zarad tega, ker je lahko bla in ne).

Suhoparno napisano: vidu ta pa ta bend ni me prpričal lahko bi pa izboljšal to in ono, če hočejo sebi dobro (repor/kritika v stilu not my cup of tea varianta).

V rtvslo-zabava-report je vsaj report, pa če prav suhoparen, ne kritizira po enem ali treh poslušanih komadih in iz tega naredi kritiko skupine (ne report iz koncerta).



Back to Top
HellFucker View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1349
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HellFucker Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Aug.2014 at 12:27
V tem času ko trosiš nebuloze po forumu in težiš folku, bi lahko ustanovil svoj "Frulica Zine", kjer bi potem lahko do onemoglosti eden drugega hvalili in kovali v zvezde. I don't care!
Satan Is My Boyfriend
Back to Top
Čak Boris View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Feb.2010
Status: Offline
Points: 999
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Čak Boris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Aug.2014 at 13:30
Oprosti, ne zagovarjam frulica bendov (ne poslušam te zvrsti metala).

Samo težim  temu, da se reporti pišejo kot reporti in ne kot slaba reklama bendom (vseh zvrsti), ki niso nič krivi za to, da jih pač reporter ne mara in jih posledično kritizira brez razloga. Ničesar pa ni napisanega o dejanskem dogajanju iz eventa.

Bom zaključu. Samo tisti, ki ima svinčnik in papir ima moč besede, ki lahko dela krivico drugim, če mu niso všeč, TO PA NI KUL!
Kolikor vem naj bi reporter bil tam zato, da opiše dogodek, ne pa da, kritizira nekaj kar mu ne paše. Potem naj raje tega ne dela.

Reporter nogometne tekme tudi ne kritizira vsepovprek ampak opisuje dogajanje na tekmi in postreže kot se spodobi za kak zanimiv podatek o ekipah in o nogometaših itd. Primerov je dovolj, pa jih ne bom našteval.

Vse komenterje lahko zbrišete. Mogoče pa tud vi rabite kakšno pozitivno kritiko, ne samo bendi. Wink


Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2014 at 01:20
ni glih pritožba, JE BOLJ (khm, pardon) WTF se dogaja z paranoidom? kva noben nč več ne piše, riše, briše? brišem jaz. itak. :D dostkrat napišem kako totalno glupost, da mam pol naslednji dan moralnega mačka k traja teden dni. lol, sorry.

Riše, piše Božo Kos.
Briše Ijus.




Edited by Ijus - 10.Aug.2014 at 01:24
Back to Top
jerrej View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 21.Mar.2008
Status: Offline
Points: 1288
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jerrej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2014 at 17:31
temu Sašotu so se pa res Anthraxi zamerli :)
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2014 at 17:51
Originally posted by jerrej jerrej wrote:

temu Sašotu so se pa res Anthraxi zamerli :)

Janick Gers pa še bolj Big smile
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Aug.2014 at 19:47
Ampak je hud raport Clap LOL!
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11760
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Nov.2014 at 11:06
pohvale ekipi za videoreportaže, prov dbest so :)

Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4868
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2015 at 19:01
Mislim da je prišlo do napake na prvi strani. Po pomoti je zgleda objavljen pop videospot od neke Isse...

Edited by Mitja M.J. - 29.Jan.2015 at 19:02
MacGyver je zakon!
Back to Top
jerrej View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 21.Mar.2008
Status: Offline
Points: 1288
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote jerrej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Mar.2015 at 15:07
bi pohvalu reportažo z OmenClap
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1441
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Mar.2015 at 06:32
Pr novici na prvi strani ste se zmotl. Pomešal ste Bitter End pa Bitter End.
ブレードランナー
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Mar.2015 at 12:16
Ups
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Apr.2015 at 18:46
Big smile Še posebej Zadar. LOL
FUCK THE WORLD
Back to Top
jerrej View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 21.Mar.2008
Status: Offline
Points: 1288
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote jerrej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2015 at 16:17
lepo berljiva reportaža iz F&J!
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2015 at 09:08
Predlagam, da se zaradi spamanja s ksenofobijo zaklene/izbriše debata o politiki. Jasno je, da z moderiranjem nihče ne bo izgubljal časa, zato se mi to zdi ustreznejše.

Dokler smo se morali tu gor bati Bildergergov, chemtrailov in GMO, niti ni bilo škode. Ko pa sta domnevno ogroženi Blut und Boden nacionalnih držav,  lahko nedolžni v resnici najebejo.
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2015 at 09:38
Originally posted by Tonckow Tonckow wrote:

Predlagam, da se zaradi spamanja s ksenofobijo zaklene/izbriše debata o politiki. Jasno je, da z moderiranjem nihče ne bo izgubljal časa, zato se mi to zdi ustreznejše.

Dokler smo se morali tu gor bati Bildergergov, chemtrailov in GMO, niti ni bilo škode. Ko pa sta domnevno ogroženi Blut und Boden nacionalnih držav,  lahko nedolžni v resnici najebejo.
Kaj pa svoboda govora pa to? Smile

Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11760
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2015 at 09:52
proti. kul debata je. obnašanje mal manj, klasika
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2015 at 09:53
Originally posted by Gorjanec Gorjanec wrote:

Kaj pa svoboda govora pa to? Smile

:)



Edited by Tonckow - 17.Sep.2015 at 09:57
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2015 at 10:08
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

proti. kul debata je. obnašanje mal manj, klasika

Propaganda repeat faktor mi ni kul.

Tolikokrat sem že videl tiste pometane sendviče, da sem postal lačen. Še mal se zadržujem tam pa bom mislil, da me želijo obrezati.


Edited by Tonckow - 17.Sep.2015 at 10:08
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11760
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2015 at 10:09
evropa se sooča s spremembo in res je opazit, da iz so določeni posnetki in dejstva  odstranjeni iz klasičnega medijskega prosotora. v tej debati so uravnoteženo navedeni, zato - proti zapiranju teme.
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2015 at 10:49
Folk pač kaže nasprotno sliko, kar je popolnoma prav. Enako, kot lahko smatraš metanje sendvičev za propagando ene strani, lahko objokane otroke kot propagando druge. Če lahko nekdo vzklika "odprimo meje", lahko nekdo drug "zaprimo meje". Če lahko nekdo javno izraža svoja verska prepričanja, jim lahko nekdo drug tudi javno nasprotuje. In še cel kup drugih primerov, ki bi jih lahko označil za enakovrednost nasprotujočih si strani ...

Jaz sem strogo proti cenzuri, dokler ta ne preseže statusa "ni mi všeč" oziroma "se mi zdi žaljivo" in postane realno škodljivo, kot so recimo medijski linči ali pozivi k umoru nekega osebka. Pa še tu ne bi ravno iz gat skočil, ker gre v 99 %, ko nekdo reče "tega bi blo treba fentat", samo za izraz jeze ali šalo, ne resno gesto. Dandanes se je meja, kaj je v javnosti dovoljeno reči, zaradi progresivnega pritiska in predvsem že prej omenjenih medijskih/globalnih internetnih linčev neverjetno znižala v škodo (recimo temu) konzervativni strani, medtem ko je na drugi strani vedno bolj pogost pojav, ki bi ga imenoval izpostavljanje/označevaje "ljudi, ki jih je dovoljeno sovražiti". Preveč je primerov, ko lahko ena stran počne nekaj, česar drugi ne dovoli, in to je hinavščina, politična korektnost pa je navaden bullshit.

Menim, da je izražanje različnih mnenj, ne glede na to, koliko so mi všeč, ključnega pomena za javni diskurz, če ne drugega zato, ker tako dobiš boljši vpogled v razmišljanje "nasprotnika".
Če se ne razumemo, se tudi sporazumeti ne moremo.

Poleg tega je ravno metal glasba in scena tista, ki je bila tekom celotnega svojega obstoja deležna kritike in cenzure zaradi svoje nekorektnosti in provokativnosti, zato mi je že dolgo časa nadvse všeč pri Paranoidu to "pomanjkanje" moderiranja na forumu. Meni osebno se zdi slednje potrebno bolj ali manj le, kadar gre spričo nebuloz ali spuščanja na osebni nivo neka debata res v kurac, pa še to se večinoma zadeva sama po sebi porihta (ker folk pač ni vsesplošno retardiran), preden bi bilo resno treba posegati. Politika & stuff je že po defaultu tema, kjer se bo folk kregal, zato je tudi locirana v nadvse prisrčno poimenovani kategoriji chickfight Wink
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2015 at 11:39
Ni problema, vaš forum - vaša pravila.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11760
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2015 at 11:46
ampak Tonckow, a se ti ne zdi, še posebi  po svoji pritožbi, da res obtaja v družbi ena tendenca enostavno z ene strani utišat vse, kar nam, v preprečitev tega kar je blo 50 let nazaj v tem delu sveta, diši po mogoči ponovitvi, hkrati pa smo s tem primorani enostavno mižat pred drugimi družbenimi pojavi in to do te mere, da se celo prijave nestrinjanja z vandalizmom z ene strani, ki zdaj poteka... ne da izrazit? 
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2015 at 12:17
Tole je predvsem bebavo ker je tole jeben PARANOID forum no.:D Tisto debato bere par 10 ljudi? Če sploh? Pol je pa modela strah, da bodo 'nedolžni najebal' zaradi peščice njemu 'neokusnih postov'. Hkrati se pa zdi, da so strani itak že izbrane več ali manj. Prepričal bo težko kdorkoli kogarkoli. Par modelov bije v eno smer, par v drugo. Pa kaj. Folk se pač mal heca IMO, brez veze noret neki.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4868
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2015 at 19:16
Mah, jaz mislim da je forum zato, da se udeležuješ debat, ki bi se jih rad udeležil. Če ti kaj ni všeč, potem jih pač ne bereš oz. v njih ne pišeš. Mi je všeč, da je posebna cona čikfajt, kjer si lahko ljudje dajo duška, se izpovejo in solijo pamet en drugemu kaj je prav in kaj ne. Pri tem pa ostanejo (pohvale vsem soforumašem) ostale teme "čiste". 

Se pa strinjam tudi z Janom, da Paranoid ne obiskuje toklo folka kot npr. RTVSLO, tako da za tistih par, ki se nas dela tam pametne se res ne rabi sekirat Wink


MacGyver je zakon!
Back to Top
Helldragon View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Helldragon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Oct.2015 at 14:28
Nova Kataklysm "recenzija" je lazy as fuck.
Recenzije prebiramo zato, da izvemo mnenje recenzista, za ustvarjanje svojega mnenja recenzij ne potrebujemo.


Edited by Helldragon - 02.Oct.2015 at 14:28
#2 is the first loser ;)
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 354
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2015 at 20:17
Prebral reportažo s konceta Apocalyptice.

Samo v info Gorjancu: Apocalyptica so imeli poleg naštetih še en koncert v Sloveniji. In sicer 22.2.2011 v Cvetličarni. Predskupina je bila 7th Symphony.  Na Metalcampu 2008 so mi bili super, na tistem koncertu 2011 v Cvetličarni pa sem bil precej razočaran. Je že bil preveč pocukran za moj okus. Tako da sem se z njimi prijateljsko razšel že takrat. In kot berem, nisem zamudil nič ... Smile
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2015 at 20:34
Originally posted by Haderach Haderach wrote:

Prebral reportažo s konceta Apocalyptice.

Samo v info Gorjancu: Apocalyptica so imeli poleg naštetih še en koncert v Sloveniji. In sicer 22.2.2011 v Cvetličarni. Predskupina je bila 7th Symphony.  Na Metalcampu 2008 so mi bili super, na tistem koncertu 2011 v Cvetličarni pa sem bil precej razočaran. Je že bil preveč pocukran za moj okus. Tako da sem se z njimi prijateljsko razšel že takrat. In kot berem, nisem zamudil nič ... Smile

My bad. Smo z ene par folka primerjali predhodne izkušnje in od vseh mojih sogovornikov dejansko tega koncerta ni nihče izbrskal iz spomina Big smile Bom dodal popravek v reportažo, hvala Smile


Edited by Gorjanec - 16.Oct.2015 at 20:37
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2015 at 21:03
Spomnim se jih še z Rock Otočca. Zdaj moraš dodati še to, sam si si kriv. :) (leta 2003 je bilo to, očitno).


Edited by Tonckow - 16.Oct.2015 at 21:05
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2015 at 21:10
Originally posted by Tonckow Tonckow wrote:

Spomnim se jih še z Rock Otočca. Zdaj moraš dodati še to, sam si si kriv. :) (leta 2003 je bilo to, očitno).

FFS!!! Angry Big smile
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 354
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2015 at 10:00
Heh. Sej potem pa ni čudno, da so našo himno igral ... saj so že čisto domači ...

Dobro napisana reportaža sicer. Thumbs Up
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1441
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2015 at 21:09
Kul report iz Raven. Uno poimenovanje: "druženje starejših občanov kovinarskih interesov" je LOL   
ブレードランナー
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Oct.2015 at 14:53
Bi si dal lahko že počas majce delat :)

Sindikat ostarelih metalcev Headbang
Back to Top
jerrej View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 21.Mar.2008
Status: Offline
Points: 1288
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jerrej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Oct.2015 at 20:29
to z majcam ni slaba ideja....matr bomo sprožl novi val spešl gibanja...
Back to Top
Monxster View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 356
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Monxster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Oct.2015 at 12:29
recenzija od Krallice... se sam men zdi, da ta stavek nima smisla?
"Glede na to, da je bil plošček izdan v samozaložbi, Krallice verjetno ni nihče priganjal, da izdajo nekaj brez trohice navdiha."
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Oct.2015 at 14:04
Meni ga ima, ker je Ygg Hur res nezanimiv. In ponavadi bandi tko mlačne albume izdajajo zaradi pritiska založb in jih ne dodelajo, na Krallice pa tokrat vsaj od zuanj tko ni nihče pritiskal.
Back to Top
Helldragon View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Helldragon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2015 at 19:58
Pero, My God-Given Right od Helloween je zunaj že od maja, ne vem, zakaj bi prišel ven šele v četrtek :P
#2 is the first loser ;)
Back to Top
jerrej View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 21.Mar.2008
Status: Offline
Points: 1288
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jerrej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2015 at 20:27
ja tlele je zihr pomota (emšo)
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2015 at 23:56
Jep. Pride pa baje knjiga od Helloween (na Halloween).
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3801
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Oct.2015 at 10:01
Halloween bo izgleda poln presenečenj Wink
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 4243444546 49>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,469 seconds.