Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - ZZ Top, 16.10.09, Hala Tivoli, Lj
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ZZ Top, 16.10.09, Hala Tivoli, Lj

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
samson View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.May.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 70
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samson Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Oct.2009 at 11:08
Jst tud.Se bomo pa probal dol zrint Wink
I love my hair!
Back to Top
alexi View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 122
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alexi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Oct.2009 at 11:36
A kdo ve, koliko kart je blo prodanih?
Back to Top
samson View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.May.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 70
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samson Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Oct.2009 at 12:24
Karte za parter so še.Sem bil zdej na Petrolu.Očitno je prišlo do računalniške napake.Jih imajo še fulSmile.
I love my hair!
Back to Top
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Oct.2009 at 14:31
hm, sumljivo, bom šla reklamirat
Metal je muska za grde.
Back to Top
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Oct.2009 at 14:45
samson you rockClap
 
je bla res napaka, sm že reklamirala, mam 4 parterčke na miziHeart
Metal je muska za grde.
Back to Top
Metalayzr View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Metalayzr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Oct.2009 at 17:11
Originally posted by BOCO BOCO wrote:

Originally posted by Metalayzr Metalayzr wrote:

Hm... njih bi blo za videt! malo rock n rolla slišt mi nebi škodlo Wink samo karta ni glih poceni ne... bom še premislu če se mi strže kupim karto in pridm mimo Big%20smile

sej si zaslužu na bandimi



Se reče vndima ne bandima Big%20smile sej prej ob 2h smo šli jst in bobi kao po plaču... pridmo dol do unih tuljotu nam dajo ček namjsto da bi dali keš na roku! Smo rekli ok gremo pa dvignt na banku... pole je nastaw problem k je blo še 40 folka in usi bi mogli dvignt keš u 1 jebani banki k je velika 2x2m in še med zadnjimi smo bli u vrsti... pole sm uljudno prašu folk nas lohko spustite napri k rabmo keš za u gaj k gremo zvečer... NE čakaj vrso... sm popizdu sm reku tku ku rečš ti boco: KO VAM JEBE MATRAngry in smo se pobrali u PM... Zdaj sm pa žicu staru če mi posodi 50€ in hwala bogu/satanu mi jih je dala tko da se vidmo zvečer u gaju!!!



Piči buku u pizdu matr!!! :)
Back to Top
samson View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.May.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 70
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samson Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2009 at 12:19
To bo žur!Yeah!
Aja,after bo baje v Ortu.Po moje bo polno.
I love my hair!
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2009 at 23:09
ma ko jebe orto pa njihov predrag pir, gnile kelnarje pa še bl gnile in nasilne varnostnike.
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1002
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Oct.2009 at 01:02
FUKAT NAGE!!!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Oct.2009 at 00:55
To sm napisal jst ko sm biu koma na žuru od Sovdata, lih btw.
FUCK THE WORLD
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Oct.2009 at 19:01
nisem dobila karte za parter :( ni vč spljoh....
ma glavn de se gre:))
.....
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Oct.2009 at 20:18
Hm, na Eventim.si kaže da so karte za parter še naprodaj. Lahko bi se člani dobili pred koncertom pa kej spili, a?
FUCK THE WORLD
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Oct.2009 at 20:37
matr ej pa res :/ bom šla jutr povprašat kwa se grejo:)))

drgač bi se pa lohk pred koncertam dobil.. ni slaba ideja hehe
.....
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Oct.2009 at 20:37
pomoje ne grem....ne vem kr ni mi. nasploh mi ni več do koncertov neki (č niso lih wasp) prenažru sem se. ta vikend grem če bo vse posreči jadrat okoli brez cilja ene 2 dni...lepo bo.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Crazy Vixx View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 776
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy Vixx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Oct.2009 at 11:07
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

pomoje ne grem....ne vem kr ni mi. nasploh mi ni več do koncertov neki (č niso lih wasp) prenažru sem se. ta vikend grem če bo vse posreči jadrat okoli brez cilja ene 2 dni...lepo bo.


pjt z nami na primorsk odjadrat v soboto ;)
s seboj pa prinesi košek dobre volje, in copate!
I'm crazy after all.......
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Oct.2009 at 11:23
sm se zmenu že z martinom! v petek zvečer zajadram na štajersko, v soboto pa na primorsko. Lepo nam bo!
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
sasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 29.Mar.2009
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Oct.2009 at 18:49
Prodam 2 karti za parter po 35 evrov/ kom. Imam tudi račun.
040 878 082
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Oct.2009 at 18:52
aaaaa ma kje si bla včerej... glih 2 bi rabila:)

zdj mam pa za kurčevo tribuno.. :/

.....
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Oct.2009 at 16:32
Kdaj se pa zače jutri? In kdaj boste kej pred Halo Tivoli?
FUCK THE WORLD
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Oct.2009 at 19:59
woohoo jaz tud grem. woohoo
www.rkc.si
Back to Top
Ejsi_Disi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Status: Offline
Points: 1374
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ejsi_Disi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Oct.2009 at 20:03
Jipi, jutre se pa gre!!
Rock n' roll ain't noise pollution.
Back to Top
(=cegu=) View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 641
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (=cegu=) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Oct.2009 at 21:31
tole bo pokal u3..zakon:D:D
Back to Top
konan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Apr.2009
Location: Barbados
Status: Offline
Points: 360
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote konan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 08:56

15ga so plače, ker bo dau za pir zdej k ste pouni dnara :D

smrt fašizmu, babe u kjewdr
Back to Top
J. J. View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 20.Jan.2008
Status: Offline
Points: 513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote J. J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 10:28
Se vidmo ane... ouraaaaaaaaaaaaaaaaaaajt gigidi gigidi
www.scratch.si   
Back to Top
SphynX View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 12.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SphynX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 10:57
se vidmo dons!!! Clap
We don't need their laws together we destroy. If it's not in your blood you will never understand
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 11:25
mi se že kr popoldne dobimo,  gremo h kolegu na balkon mal meso pečit pa kakega pivaka iz hladilnika potegnat, tak da bo koncert res doživetje Hug

se  vidmo!
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 13:53
uzhivite... meni zhou ne bo zneslo... 
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 13:59
Ja nč, se vidmo okrog 20h pred vhodom! ZZ TOP! Star
FUCK THE WORLD
Back to Top
konan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Apr.2009
Location: Barbados
Status: Offline
Points: 360
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote konan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 14:12
kku je kej u tivoliju situacija szii fotoaparati??
smrt fašizmu, babe u kjewdr
Back to Top
N.J.C. View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 575
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote N.J.C. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 15:59
A kdo kj ve, če so karte še na voljo, pa po kakšni ceni se jih da danes kupit?? Naju je zadn trenutek s fotrom premaml... :)
TWO IN THE PINK, ONE IN THE STINK!
Back to Top
Ejsi_Disi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Status: Offline
Points: 1374
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ejsi_Disi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 17:21
Originally posted by konan konan wrote:

kku je kej u tivoliju situacija szii fotoaparati??

Jah, tko k povsod
Rock n' roll ain't noise pollution.
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 20:42
ma mislm da z navadnimi malimi digitalci neb smel bit problemou...kej večjiga pa že znajo težit...učas sm sabo nosila deo za obrambo pred kšnimi težaki (užigalnik + plin= niiiiice fire hehe pa še clo prou mi je parkrat pršu) pa so mi ga na enem koncertu tm kr lepo pobral O_o tko da majo kr stroge varnostnike tm
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 21:25
LOL flamethrower iz deodoranta in vžigalnika bi mela za samoobrambo?
optimistka. :D
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2009 at 03:55
PARAMPA  RA RARARA PMPARARARAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!11


ZZAKON JE BLO!


Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2009 at 04:36
Originally posted by rožica rožica wrote:

LOL flamethrower iz deodoranta in vžigalnika bi mela za samoobrambo?optimistka. :D
sm mela :) in dejansko mi je ene parkrat k sm se sama ponoč vračala domou pomagal...jo je ene par psihopatou tko hitr odkurl stran kolkr sm jes hitr podkurla prot njim...najbl se spomnm enga idiota k me je z avtom zasledovau ene 5min pa vn neki težiu če me "zapelje" itd. ...na konc so mu gume cville k mi je dopizdu pa sm to vn izvlekla...no pa u tistih časih smo še mel obdobje popivanja v tivoliju pa smo mal smeti v tamalih smetnjakih kurl - une tarežaste, k smo se vračal domou tko da je blo to dost priročno

Edited by Kali - 17.Oct.2009 at 04:39
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Beni View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Mar.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Beni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2009 at 05:05
morm rect da sm izjemno veseu da so zaigral foxy lady<3
You just keep on trying till you run out of cake.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2009 at 10:37
Originally posted by Kali Kali wrote:

Originally posted by rožica rožica wrote:

LOL flamethrower iz deodoranta in vžigalnika bi mela za samoobrambo?optimistka. :D
sm mela :) in dejansko mi je ene parkrat k sm se sama ponoč vračala domou pomagal...jo je ene par psihopatou tko hitr odkurl stran kolkr sm jes hitr podkurla prot njim...najbl se spomnm enga idiota k me je z avtom zasledovau ene 5min pa vn neki težiu če me "zapelje" itd. ...na konc so mu gume cville k mi je dopizdu pa sm to vn izvlekla...no pa u tistih časih smo še mel obdobje popivanja v tivoliju pa smo mal smeti v tamalih smetnjakih kurl - une tarežaste, k smo se vračal domou tko da je blo to dost priročno



čarovnca, sj pravim
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2009 at 10:40
men je blo full ZAKON... res ZAAAAKON :))))
.....
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2009 at 11:59
Jaz pa še čakam plačo od prejšnjega meseca : (.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2009 at 15:08
meni je blo tut kul, sam sound je bil porazen. Proti koncu so že malo poštimali, sam to še vedno ni blo to. Namet topiča al ka je un, bi pa mirno lahk nastopil freddy pa bi blo bolš :D
www.rkc.si
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2009 at 15:22
Ma men so bli svetovni -

prvič sem jih gledala v Hali Tivoli,ko sem bila stara 12 let oz. nekaj takega...hehe in sem zaspala na polovici koncerta - no tokrat mi je blo res zakon, čeprav bolj ko ne šele "drugi polčas", ko so začeli igrati največje hite in bili  bolj razposajeni...


Sicer pa so mi tako nenormalno kuul! :)

...čeprav jim peša uigranost  na odru so mi bli super - pojave, tisto, pravi Texas rangerji :)))



Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2009 at 18:06
ma res je blo dobr....

že sam da je blo tok enga folka mi je bil dobr filing, ko sm pa zvedo da je še DADO TOPIČ predskupina pa sm itak še sam potenciro vso uno veselje k se je v men cel dan nabiral....

pol sm se kr lepo na tribunco pokno in se mel gor čist fajn, ma da bi se sedel je blo ipak predobr

vem za ful folka k ni pršl, kr so bli oni al pa njihovi fotri na ZZ TOP v isti dvorani (po tininem postu sklepam da) 12 let nazaj.....
in vlko napako so nrdil

najbol suveren se mi ni zdel edino beard tu pa tam, kr je res mal čudn bobno... al pa se je na tribuno tak slišal....

vse ostalo paaaaaaa.. AAAAAA!!!!!



ROCK!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2009 at 22:23
Dobri so bli, ma ne pa neki uuuuuaaaaaaaaaaaaaaa za popizdet dobri. Frank je enkrat konkretno zajebal na bobnih ja, drugče je pa dobro igral. Fajn, da so igrali I Need You Tonight, škoda da niso Rough Boy. Publika je bla svega & svašta, skoraj bi se stepu z enim bedakom (pa sm biu trezen). Zvok ni bil slab, ampak preveč basov (kot ponavadi dandanes na žalost). Dobri so mi bli no, enkrat sm jih mogu videt - in sm jih. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4870
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Oct.2009 at 01:18
moji starši so tudi rekli da je blo prav ZAAAKON! Thumbs%20Up
 skoraj skoraj sm vam malo fouš Smile
MacGyver je zakon!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,484 seconds.